PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سئوالي در مورد كليك راست

kingwebs
22-10-2005, 12:18
سلام به همه دوستان
من يك مشكلي براي من ايجاد شده در مورد كليك راست كردن. اميدوارم كه بالاخره يك نفر پيداد بشه و جواب من رو بده كه در غير اينصورت مجبورم ويندوزم را با تمام نرم افزارهايي كه از اين ور اون ور جور كردم پاك كنم و از اول باز دوباره نصبشون كنم.
اما مشكل : :sad:
وقتي من بر روي هر فايلي و درايوي دوبار كليك مي كنم پنجره جستجو ويندوز باز مي شه و وقتي سمت راست رو روي آن كليك مي كنم اولين انتخاب گزينه جستجو هستش. نمي دونم چيكار كنم تا اولين گزينه انتخاب Open بشه.

با تشكر از كساني كه به من در حل اين مشكل كمك مي كنند.

آدرس ايميل من هم kingwebsnet@yahoo.com

esool
22-10-2005, 17:15
سلام عزيز ايشا... كه حالت خوب باشه اما جواب مشكل شما:
اول اين كه اين جور مشكلات خيلي سخت برطرف ميشه وشما بايد خيلي بگرديد تا بتونيد مشكل رو برطرف كنيد تنها راه شما اين كه از system restore ويندوز استفاده كنيد كه من خودم خيلي از اين جور مشكلات رو همين طور حل كردم .شما از مسير زير مي تونيد به system restore برويد:
Start/All programs/Accsessories/System tools/System restore
البته اميدوارم كه خيلي از زماني كه اين مشكل براتون به وجود آمده نگذشته باشه چون بعد از مدتي نقاطي كه خود ويندوز ذخيره ميكنه از بين ميره يا اصلا نقطه اي از زمان گذشته رو ذخيره نميكنه اينو بگم كه اين نقاط مربوط به زماني ميشه كه شما برنا مه اي رو نصب يا بعد از reset دستي ويندوز درايوها رو چك مي كنه.
منظور از نقطه, زماني از گذشته كه كامپيوتر به اون زمان بر ميگرده.
اين زمان بايد قبل از به وجود آمدن مشكل باشه.
اين هم آموزش system restore
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اميدوارم كه مشكلتون حل بشه موفق ياشيد
ياعلي

Lord_theOne
22-10-2005, 17:43
كار خطرناكي هست چون بعضي موقعها اطلاعات شما كه مربئط به روز جلوتر است را پاك مي كند

esool
22-10-2005, 20:16
نه شما مي تو نيد يكي از درايو ها را براي اين كار turn off كنيد و برنامه هاي حساس خودتونو توي اون بريزيد غير از اون شما مي تونيد بازم كامپيوتر رو به همون حالت اول بر گردونيد

mpsjavad
22-10-2005, 21:51
با سلام ..

به RUN بريد و دستور sfc /scannow رو اجرا كنيد به عبارت ديگه به RUN بريد و در اون تايپ كنيد sfc /scannow بعد از شما درخواست CD ويندوز ميكنه CD رو قرار بديد و منتظر بشيد بعد يك راستارت كنيد و ببيند مشكل تون حل ميشه يا نه ..

در هر صورت مشكل از رجيستري است ميگردم اگر محل ش رو پيدا كردم خبرتون ميكنم ..

موفق باشيد .

Lord_theOne
22-10-2005, 23:03
Mpsjavad جان اون كار بدرده هيچي نمي خوره
همون كاري Esool جان گفتن بهتره
اون كار كار جالبي نيست

Amir_P30
23-10-2005, 12:29
ويندوز رو ريپير كنيد تا تعمير بشه!!!

در مورد ريپير كردن هم مطلب زياد گفته شده