PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین راه برای دریافت فیلم دوربین های miniDV چیست ؟

amirepsilon
19-01-2008, 15:07
سلام
من یه دوربین Sony miniDV دارم.
میخوام فیلم هارو بریزم روی کامپیوتر البته با کیفیت بالا !
فکر نمیکنم usb به درد بخوره
لطفا اگه کسی راهی داره کمکم کنه
در ضمن کارت TV هم دارم

ممنون
یا حسین (ع)

Benygh
19-01-2008, 16:38
فکر کنک این دوربین ها فقط Mini USB دارند که از دوربین به USB کامپیوتر وصل میشوند در ضمن برای اینکار کارت TV لازم نیست و کیفیت هم به USB بودن ربطی نداره .

alizali
19-01-2008, 18:26
از طریق پورت 1394
با یو اس بی به علت سرعت انتقال پایین کیفیت افت میکنه

Benygh
19-01-2008, 18:30
از طریق پورت 1394
با یو اس بی به علت سرعت انتقال پایین کیفیت افت میکنه
خوب در صورتی باید اینکارو انجام داد که دوربین این پورت رو داشته باشه و مدلهایی که من دیدم نداشتند .
یک سول هم از دوستمون دارم ایا ضبط با Usb در حال پخش صورت میگیره ؟

amirepsilon
20-01-2008, 12:48
خوب در صورتی باید اینکارو انجام داد که دوربین این پورت رو داشته باشه و مدلهایی که من دیدم نداشتند .
یک سول هم از دوستمون دارم ایا ضبط با Usb در حال پخش صورت میگیره ؟
بله !

و دستگاه من پورت 1394 رو هم داره. آیا این پورت تنظیمات خاصی داره یا به راحتی usb هست ؟
و از کجا میتونم تهیه کنم ؟
ممنون

Benygh
20-01-2008, 14:38
اگر مادربوردتون هم این پورت رو داره با اتصال ساده یک قسمت در My computer ایجاد میشه که از اونجا میتونید فیلم ها رو کپی کنید وگرنه اگر مادربورد این رو نداره این پورت ها روی کارتهایی سوار شدند که میتونید از بازرا تهیه کنید قیمتش هم بستگی به تعداد پورت داره که حول و حوش 15 تومانه . . .

amirepsilon
20-01-2008, 18:20
ممنون
میشه بیشتر توضیح بدی ؟
بعد که وصل کردم به سیستم چه اتفاقی میافته ؟
ممنون
یا علی

Benygh
20-01-2008, 21:30
بهتره اول وصل کنید تا خودتون ببینید دوست عزیز .
من یک بار امتحان کردم توی My Computer یک درایو با نام دوربین ساخته شد . الته من از قسمت Capture نرم افزار Ulead Video .... استفاده کردم .

saiah_salehi
21-01-2008, 04:39
سلام
من چند حلقه فیلم ویدیوی دارم که توی کپچر کردن آنها مشکل دارم...وقتی ویدیو را به کارت تی وی وصل می کنم فیلم من کیفیت نداره و تصویر هم لرزش داره و هم یه سری خطهایی مدام روی تصویر حرکت می کنند...این در حالیه که کارت تی وی من با هندیکم و ----- هیچ مشکلی نداره و ویدیو رو هم وقتی که به تلویزیون میزنم کیفیتش بسیار خوبه...لطفا من رو راهنمایی کنید این فیلمها مال عزاداری امام حسین و باید هر چه زودتر میکسشون کنم و بریزم روی سی دی....