PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HTC touch

Highbury
19-01-2008, 14:02
دوستان در مورد این گوشی میشه بحث کنید.
همونطور که میدونید این گوشیها زیاد توی بازار ایران خریدار نداره به خاطر همینم کمتر کسی در مورد اونا اطلاعات داره.قیمتش الان چنده؟
HTC Touch Cruise این گوشی به بازار اومده؟قیمتش چنده؟

BLACK-BLACK
19-01-2008, 14:18
نه این گوشی هنوز به بازار نیومده.

Optimus Prime
19-01-2008, 15:15
من 2 هفته پیش تو یکی از موبایل فروشی های اصفهان HTC Touch دیدم میگفتند 745000 تومان.

GiggleClub
19-01-2008, 15:46
من چند وقت پیش به سرم زده بود برم بگیرمش ولی پشیمون شدم...
الان قیمتش 520 تومنه (رنگ مشکی و زرد)
و قیمت رنگهای زرشکی و سفید 20 تومن گرونتره....

واقعا گوشی خوشگل و خوشدستیه ولی حیف که سی پی یوش خیلی ضعیفه و سرعت بسیار پایینی داره

Highbury
19-01-2008, 16:14
بله من عاشق امکاناتش شدم همونطور که دوستان گفتن سرعتش به خاطر س یپی و ضعیفش باید کم باشه اما به نظرم روی این مدل یعنی HTC Touch Cruise سی پی یو خیلی خوبی کارگذاشته و همچنین دوربین 3 مگاپیکسلی که داره خیلی خوب شده.اما به هر حال قیافه ی معمولیش خوشکتلره.
از مدیران میخوام که اسم این تاپیک رو به عنوان کلوپ HTC بذارن تاکله مباحث مربوط به گوشیهای این کمپانی جمع و جور بشه

meha
19-01-2008, 17:03
دوستان در مورد این گوشی میشه بحث کنید.
همونطور که میدونید این گوشیها زیاد توی بازار ایران خریدار نداره به خاطر همینم کمتر کسی در مورد اونا اطلاعات داره.قیمتش الان چنده؟
HTC Touch Cruise این گوشی به بازار اومده؟قیمتش چنده؟

نه شما اسم این گوشی که در عنوان تاپیک زدید و توی این پست زدید کاملا متفاوت است
اگر منظور شما HTC Touch باشد این گوشی در ایران هست و قیمت آن با گارانتی یاس جهان 580000 تومان و دوربین این گوشی 2 مگاپیکسل و دارای پردازندهTI OMAP 850, 201 MHz هست.این هم عکسش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر منظور شما HTC Touch Cruise باشد که این گوشی هنوز با بازار ایران نیومده و این گوشی دارای دوربین 3.2 مگاپیکسل دارای و فکوس اتوماتیک و دارای پردازنده Qualcomm MSM7200, 400 MHz و دارای سیستم موقعیت یاب ماهواره ای (GPS ) هست این هم عکس از این گوشی:

حالا برتری های گوشی HTC Touch Cruise نسبت به HTC Touch:
1:آنتن دهی بسیار بهتر از HTC Touch
2:دوربین 3.2 مگاپیکسل دارای وکوس اتوماتیک و دوربین دوم VGA ولی HTC Touch دارای دوربین 2 مگاپیکسل و فاقد فکوس اتوماتیک و دوربین دوم هست!
3:سی پی یوی قویتر نسبت به HTC Touch
4: دارای سیستم موقعیت یاب ماهواره ای (GPS ) ولی HTC Touch فاقد ای سیستم می باشد!
5:شارژ بیشتر نگه داشتن نسبت به HTC Touch

من اکثر گوشی های HTC را داشتم همین HTC Touch را هم داشتم ولی هیچکدام به خوبی X7500 نبوده!!!!!!!

GiggleClub
19-01-2008, 18:10
در تکمیل صحبتهای meha باید بگم یکی از مهمترین برتری های cruise تکنولوژی تاچ فلو ارتقا یافتس ...

Highbury
19-01-2008, 18:25
نه شما اسم این گوشی که در عنوان تاپیک زدید و توی این پست زدید کاملا متفاوت است
اگر منظور شما HTC Touch باشد این گوشی در ایران هست و قیمت آن با گارانتی یاس جهان 580000 تومان و دوربین این گوشی 2 مگاپیکسل و دارای پردازندهTI OMAP 850, 201 MHz هست.این هم عکسش:

اگر منظور شما HTC Touch Cruise باشد که این گوشی هنوز با بازار ایران نیومده و این گوشی دارای دوربین 3.2 مگاپیکسل دارای و فکوس اتوماتیک و دارای پردازنده Qualcomm MSM7200, 400 MHz و دارای سیستم موقعیت یاب ماهواره ای (GPS ) هست این هم عکس از این گوشی:

حالا برتری های گوشی HTC Touch Cruise نسبت به HTC Touch:
1:آنتن دهی بسیار بهتر از HTC Touch
2:دوربین 3.2 مگاپیکسل دارای وکوس اتوماتیک و دوربین دوم VGA ولی HTC Touch دارای دوربین 2 مگاپیکسل و فاقد فکوس اتوماتیک و دوربین دوم هست!
3:سی پی یوی قویتر نسبت به HTC Touch
4: دارای سیستم موقعیت یاب ماهواره ای (GPS ) ولی HTC Touch فاقد ای سیستم می باشد!
5:شارژ بیشتر نگه داشتن نسبت به HTC Touch

من اکثر گوشی های HTC را داشتم همین HTC Touch را هم داشتم ولی هیچکدام به خوبی X7500 نبوده!!!!!!!
درسته عنوان تاپیک رو به مدیرا گفتم عوض کنن اول میخواستم در مورد این گوشی بحث بشه بعد با خودم گفتم که بهتره یه کلوپ مخوص برای گوشیهای HTC بذاریم که مطالب جمع و جور بشه.چون تنوع زیادی توی ایران نداره بهتره یه کلوپ برای تمام گوشیهاش باشه
خب مثل اینکه داره خیلی خوب میشه X7500 هم از همین کمپانی هستش؟
من خودم یکی از ملاکهایی که برای خرید گوشی آینده ام دارم سرعت بالا و همچنین داشتن وایرلس خوب هستش.میدونم آیفون خوبه ولی خوشم نمیاد.

در تکمیل صحبتهای meha باید بگم یکی از مهمترین برتری های cruise تکنولوژی تاچ فلو ارتقا یافتس ...
میشه در مورد این تکنولوژی بشتر صحبت کنی. مثل اینکه گوشیهای خوبی هستش.
اما حیف که میزان رنگشون کم هست.

R@R#M@N
19-01-2008, 18:45
شما ایکس 7500 رو هم داشتید ؟؟؟؟؟؟
بیخیال ؟؟؟چند خریده بودید ؟؟
نظرتون راجع به HTC Tytn ll چیه ؟؟
اونم گوشی خوبی هستا

amir2011
19-01-2008, 18:52
اینم یکی از کاملترین بررسی ها برای این گوشی...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

GiggleClub
19-01-2008, 19:33
سعی می کنم یه توضیح نسبتا کامل راجع به TouchFlo بدم...اگه اشتباهی بود به بزرگی خودتون ببخشید:

چند ماه پیش HTC یه سری جدید از ppcهاش رو با نام Touch معرفی کرد که تا این لحظه 3 مدل معرفی شده که هر سه مدل Available هست (تو ایران نه)
Htc Touch
Htc Touch Dual
Htc Touch Cruise

این سری مجهز به تکنولوژی TouchFlo هست که کلا هدفش اینه که اکثر کارا رو بشه با انگشت انجام داد (مثل آیفون)
تو Touch اولی 2 چیز بود یکی منوی معروف به 3D Cube که با فشار دادن پایین اسکرین به سمت بالا منو ظاهر میشه

که این مکعب یا بهتره بگیم منشور سه تا وجه داره.

وجه اول: App Shortcut هست:

وجه دوم: Gallery :

و وجه سوم Contacts:

برای جابه جا شدن بین وجه ها هم باید انگشت رو از سمت چپ صفحه به راست کشیده یا برعکس

یه چیز دیگه تو منو ها و لیست ها که به جای اینکه Scroll رو بگیرین و بالا پایین کنید می تونید مثل آیفون صفحه رو به بالا یا پایین هل بدین و هر چی سرعت بیشتر دستتون بیشتر باشه صفحه تند تر جا با جا میشه.

و اما در Dual و Cruise از TouchFlo 2 استفاده شد که یه سری قابلیتها اضافه شد که واقعا جالب و کاربردی ست:
یکی قسمت Contacs که دقیقا مثل آیفون برای جست و جوی راحت تر حروف الفبا سمت راست لیست شده

و همچنین قسمت PhotoGallery چند تا قابلیت اضافه شده:
1- برای مرور عکس ها می تونید انگشتتان را از چپ به راست یا برعکس بکشید.
2- هنوز قابلیت Auto Rotation وجود نداره ولی در عوض می تونید با حرکت نیم دایره روی صفحه این کارو انجام بدین
3- برای زوم کردن هم روی هر قسمت از عکس که خواستین یه دایره بکشین..همونجا زوم میشه!!!
اینم راهنمای این چیزایی که درباره عکس گفتم:

یه تغییر دیگه هم اینه که منوی استارت و گزینه های توش بزرگتر شده تا با انگشت بشه باهاش کار کرد:

و آخرین تغییر هم تو Home Screen یه گزینه اضافه شده که تنظیمات صدا مثل Profileها و Ringtone ها توش انجام میشه.

آخیش تموم شد

GiggleClub
19-01-2008, 19:34
به نظرتون کدوم رنگش قشنگتره؟

مشکی / سفید / زرد / زرشکی

meha
19-01-2008, 22:32
خب مثل اینکه داره خیلی خوب میشه X7500 هم از همین کمپانی هستش؟
بله از همین کمپانی هست!

شما ایکس 7500 رو هم داشتید ؟؟؟؟؟؟
بیخیال ؟؟؟چند خریده بودید ؟؟
نظرتون راجع به HTC Tytn ll چیه ؟؟
اونم گوشی خوبی هستا
بله من X7500 داشتم 1450000 خریده بودم خیلی گوشی جالبی بود سعت بالا حافظه بالا کیفیت دوربینش 3.2 بود ولی n95 را می خورد!
در ضمن TyTn ll هم گوشی خوبی هست ولی سرعتش از X7500 کمتر هست!

به نظرتون کدوم رنگش قشنگتره؟

مشکی / سفید / زرد / زرشکی
به نظر من مشکی بعد زرشکی چون این دو رنگ را از همین مدل داشتم اینها را گفتم!

meha
19-01-2008, 22:37
X7500 یکی از کاملترین گوشیهاست!
8 گیگابایت هارد درایو و درگاه minisd
2:دوربین 3 ولی قدرتش اندازه 5 هست!
3:Lcd بسیار بزرگ 5 اینچ اندازش هست!
4:دارای پردازندهIntel PXA270 624 MHz
5:آنتن دهی بسیار توپ

Highbury
19-01-2008, 23:42
X7500 یکی از کاملترین گوشیهاست!
8 گیگابایت هارد درایو و درگاه minisd
2:دوربین 3 ولی قدرتش اندازه 5 هست!
3:Lcd بسیار بزرگ 5 اینچ اندازش هست!
4:دارای پردازندهIntel PXA270 624 MHz
5:آنتن دهی بسیار توپ
الان رفتم مشخصاتش رو دیدم خداییش عجب قولی هستش
کی گفته جز بهترینهاست اصلا خود بهترینه
اما وزنش خیلی زیاده خیلی من قادر به حمل کا800 هم نبودم چه برسه به این:31:
یکی میگفت این پاکت پی سی ها مثلا اگه نوشته باشه دوربینش 2 هست در حد 3 میگه و اگه بنویسه 3 در حد 5 میگیره درسته؟
الان قیمت این پاکت چنده؟
ولی من ظاهر تاچ رو خیلی ترجیح میدم خیلی سبک هم هستش اما سی پی یو ضعیفی داره دوربینش هم اگه سه بود دیگه آخرش میشد .
اینم یه عکس از این غول تکنولوژی
اینم یه عکس از TyTn ll خیلی توپن به خدا جون میده باشون با اینترنت وایرلس کار کنی

mhf_1411
20-01-2008, 01:41
سلام
داش ZIMKA
در مورد گوشی های HTC شک نکن بهترین تولید کننده PPC به نظر من و خیلی از رفقا همینه حتی تمامی مرک های PPC هم زیر نظر این شرکت کا می کنن در مورد htc touch من تحقیق زیاد کردم واقعا گوشی عالیه انصفا هم شیکه تو ایران هم هست هم touch و هم dual touch اما cruis هنوز نیومده راستی به نظر من اصلا سرعت htc touch کم نیست درسته 200 سی پی یوش اما مگه می خوای باهاش چی کار کنی موشک که نمی خوای برستی هوا اگه از سی پی یوش ناراضی هستی dual toch 2 برار اینه در مورد تکنولوژی touch flo هم تو سایت gsmarena.com خیلی توضیح داده به نظر من می خواسته از ایفون عقب نمونه اما در جای خودش فوق العاده است
در مورد قیمت هاشونم بهترین سایت که می تونم بهت معرفی کنم سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هستش هرروز قیمت هاشو به روز می کنه بازم اگه مشکلی بود در خدمتم:11:

Highbury
20-01-2008, 09:35
خیلی ممنون دوست عزیز ولی من الان اصلا بودجه خرید این گوشیهای خفن رو ندارم درسته به وایرلس احتیاج دارم.
من باید یه سال پسنداز کنم تا بتون بخرمشون.
در ضمن گوشی میخوام که دوربینش هم خوب باشه.که میگن 3مگاپیکسلی های Htc واقعی هستن و در حد5 مگاهای سمارت فونها عمل میکنه.

meha
20-01-2008, 14:41
خیلی ممنون دوست عزیز ولی من الان اصلا بودجه خرید این گوشیهای خفن رو ندارم درسته به وایرلس احتیاج دارم.
من باید یه سال پسنداز کنم تا بتون بخرمشون.
در ضمن گوشی میخوام که دوربینش هم خوب باشه.که میگن 3مگاپیکسلی های Htc واقعی هستن و در حد5 مگاهای سمارت فونها عمل میکنه.

خب شما چه قدر می خوای خرج کنی؟
در ضمن باید بگم که x7500 واقعا غول هست و خیلی ها که میگن N95 8gb بهترینه دروغه چون X7500 خیلی از اون سرتره!!!!
خب من که الکی گوشی انتخاب نمی کنم در ضمن خیلی جاها گفتم اول x7500 ولی باور نمی کردند!!!
من تا حالا 3 تا x7500 عوض کردم شاید باورتون نشه ولی به خدا راست می گم به خاطر رنگش هم نیست!!!!مثلا من 3 تا گوشی که عوض می کردم گوشی بعدیم x7500 بود.!!@!!
LCD 5 اینچ
و دوربین 3.2 که اندازه 5 هست!!!!!

یکی میگفت این پاکت پی سی ها مثلا اگه نوشته باشه دوربینش 2 هست در حد 3 میگه و اگه بنویسه 3 در حد 5 میگیره درسته؟
درسته ولی فقط در مورد گوشیهای HTC

meha
20-01-2008, 15:25
گوشی بعدی که می خوام معرفی کنم HTC Touch Dual هست.
عکس:
این گوشی در مقایسه با دو مدل دیگر Touch معایب بسیار و مزایای کمی دارد و فرق بزرگ این گوشی با دو گوشی دیگر کشویی بودن آن هست!
مزایای Touch Dual نسبت به Touch:
1:داشتن دوربین دوم Cif
2:آنتن دهی بهتر از Touch
3:سرعت بالاتر که یعنی سرعت Touch Dual مانند سرعت Touch Cruise هست!
4:داشتن 3G ولی Touch فاقد این سیستم می باشد!

معایب Touch Dual نسبت به Touch:
1:Lcd بزرگتر
2:دارای Wireless LAN ولی Touch Dual فاقد این سیستم می باشد!!!
3:عمر باتری بیشتر نسبت به Touch Dual

Touch Dual هیچ مزایایی نسبت به Touch Cruise ندارد ولی مزایای Touch Cruise نسبت به Touch Dual را میگوییم:
1:آنتندهی بهتر از Touch Dual
2:دارای دوربین 3.2 و دارای فکوس اتوماتیک
3:Lcd بزرگتر
4:دارای رادیو ولی Touch Dual فاقد رادیو است!
5:دارای Wireless LAN ولی Touch Dual فاقد این سیستم است.
6:دارای سیستم GPS
7:عمر بسیار بیشتر باتری.

GiggleClub
20-01-2008, 16:09
به نظر من که Dual اصلا بدرد نمی خوره...

Only Cruise......

meha
20-01-2008, 16:14
به نظر من که Dual اصلا بدرد نمی خوره...

Only Cruise......

درسته ولی خدا کنه Cruise را گیرون ندهند.

GiggleClub
20-01-2008, 16:28
شما که با Touch کار کردی، یه خورده دربارش صحبت کن...
من شاید بگیرمش...

دست دومش گیر میاد؟!

meha
20-01-2008, 16:41
شما که با Touch کار کردی، یه خورده دربارش صحبت کن...
من شاید بگیرمش...

دست دومش گیر میاد؟!

گوشی بسیار خوش دستی هست!
کیفیت دوربینش در دوربینهای سری 2 مگا خیلی بهتر به نظر می رسه!
صدای اسپیکرش که در خد متوسط هست
صدا در هندفونش که عالیه اگه صدا در هدفون I-mate jam یا jamin گوش کرده باشید خب باید بگم که مثل همونهاست!
کار کردن با Gprs خیلی خوبه و راحته
فقط یکم سرعتش پایینه!!!

GiggleClub
20-01-2008, 16:51
شنیدم تو دبی 410 تومنه...
واقعیت داره؟؟؟؟

B L A S T E R
20-01-2008, 17:06
من که واقعا علاقمند شدم.گوشیای باحلین

meha
20-01-2008, 21:48
درسته که اینجا بحث و گفتگو درباره HTC هست ولی به نظر من اگه 1800000 یا 1700000 تومان خرج می کنی برای موبایل برید یک 8800Sapphire Arte بخرید خیلی گوشی باحالیه خیلی خیلی خیلی !!
البته من هنوز هم می گم بهترین گوشی HTC X7500 هست!

Highbury
20-01-2008, 22:23
مها جان کسی که انقدر پول خرج میکنه بیشتر برای امکانات و کلاس گوشی هستش.ولی 8800 فقط کلاس داره امکاناتش در حد یک اسمارت فون نیستش

B L A S T E R
20-01-2008, 23:29
من بخوام 17000000 پول بدم میرم کامپیوتر زغالیمو درست میکنم.ولی touch خیلی باحاله.

meha
21-01-2008, 14:10
مها جان کسی که انقدر پول خرج میکنه بیشتر برای امکانات و کلاس گوشی هستش.ولی 8800 فقط کلاس داره امکاناتش در حد یک اسمارت فون نیستش

درسته ولی این 8800 با بقیه فرق داره چون دوربین 3.2 مگاپیکسلی داره و 1 گیگابایت حافظه!!!

meha
21-01-2008, 20:57
من امروز عصر به سایت gsm.ir رفتم و به مشخصات گوشی HTC Shift دقت کردم و دیدم که یک تغییراتی درش به وجود آوردند!
مثلا:قبلا توی مشخصات دوربین نوشته بود دوربین 3.2 ولی الان نوشته 1 دوربین برای مکالمه تصویری!!!!!!
در ضمن من گوشیمو فروختم ولی حیف شد!

meha
21-01-2008, 21:08
گروه خبریgsm : طبق آخرین خبرها کمپانی Htc گوشی تازه ای در راه دارد

rainysky50
21-01-2008, 22:46
بله!اصل دوربین اچ تی سی شیفت فقط یک دوربین 1.3 مگاپیکسلی برای ویدئو کال هست!کلا مشخصاتی رو که سایتهای جی اس ام ارنا و جی اس ام دات ای ار برای این گوشی ثبت کردند اشتباه و باید به سایت خود اچ تی سی بری و در اونجا مدلهی مختلف و سفارشی شیفت رو مشاهده کنی!

B L A S T E R
21-01-2008, 23:36
من از این تاچ خیلی خوشم اومده.به نظرتون به این قیمت میصرفه؟

Highbury
22-01-2008, 09:06
قیمتش حدو 500 تومانه به نظر من که می ارزه ولی اگه اهل وایرلس و ebook خوندن باشی که من اهل جفتش اما الان یو600 دستمه.

B L A S T E R
22-01-2008, 11:56
صداشون چطوره.n82 بیشتر نمیصرفه؟

Highbury
22-01-2008, 12:00
صداشون چطوره.n82 بیشتر نمیصرفه؟
ان82 که واقعا میصرفه قم با گارانتی اتصالات 560 تومان هستش.
اما تاچ رو من ترحیج میدم .
ال سی دی بزرگتر تاچ اسکرین
دست هیش کس نیست.زیبایی
دوربینش رو هم با دبلیو910 مقایسه کردن و میگن در سطح بالایی هستش.سبک
ان82 هم خیلی خوبه
اما صداش رو نمیدونم یه نفر توی یه فروم گفته بود که صداش متوسط هستش ولی مطمئنم که از کا800 دیگه کمتر نیستش کیفیت صوتیش هم در سطح متوسطه.

B L A S T E R
22-01-2008, 12:39
اگه پول دستم بیاد میخرمش ...چیه بابا چسبیدیم به نو کیا و سونی اریکسون.!!

meha
22-01-2008, 15:24
سلام آقا zimka شما در مورد گوشی I-teq Xbond تحقیق کردی؟

meha
22-01-2008, 15:41
دوستان یک سر به اینجا بزنید:

اینجا در مورد X7501 زده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

M.Z.Y
22-01-2008, 19:09
بچه ها htc touch تو سایت gsmarena از نظر صدا امتیازی بالاتر از حتی n95 اورده،نگاه کنید:

در ضمن بچه ها کسی نمیدونه گوشیهایhtc ساخت کجاست ، من شنیده بودم که برای imate هم این شرکت گوشی میسازه ولی امروز که رفته بودم یه تاچ دیدم پشتشو که نگاه کردم نوشته بود made in china جریان چیه ، همه گوشی های این شرکت ساخت چینه؟(عکس این گوشی در سایتgsmarena ساخت تایوانه)

Sasan Info
22-01-2008, 19:20
کاظم جان این مواردی رو که گفتی n81 هم داره
والا نمیصرفه همچین چیزی بگیری با این سی پی یوش و ال سیدی و ساده بودنش
باور کن من اگه بخوام اینقدر پول خرج کنم میرم n95 8gb میگیرم

meha
22-01-2008, 21:17
کاظم جان این مواردی رو که گفتی n81 هم داره
والا نمیصرفه همچین چیزی بگیری با این سی پی یوش و ال سیدی و ساده بودنش
باور کن من اگه بخوام اینقدر پول خرج کنم میرم n95 8gb میگیرم

درسته ولی اینجا چند نفر هم گفتند که خسته شدیم اینقدر به گوشیهای سونی اریکسون و نوکیا چسبیدیم!!!

B L A S T E R
22-01-2008, 21:41
دقیقا.به نظر من یه تنوع بد نیست.باور کنید ..صداشم که از n95 بلندتره

GiggleClub
22-01-2008, 21:46
بابا مثلن windows mobile روش نصبه...
درست نیست با ان81 یا ان95 مقایسه شه...

M.Z.Y
22-01-2008, 22:02
بچه ها htc touch تو سایت gsmarena از نظر صدا امتیازی بالاتر از حتی n95 اورده،نگاه کنید:

در ضمن بچه ها کسی نمیدونه گوشیهایhtc ساخت کجاست ، من شنیده بودم که برای imate هم این شرکت گوشی میسازه ولی امروز که رفته بودم یه تاچ دیدم پشتشو که نگاه کردم نوشته بود made in china جریان چیه ، همه گوشی های این شرکت ساخت چینه؟(عکس این گوشی در سایتgsmarena ساخت تایوانه)

یعنی هیچ کس جواب این سوال رو نمی دونه؟!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehr1095
22-01-2008, 22:46
سلام دوست عزیز

کارخانه HTC قدیمی ترین کارخانه تولید کننده PPC هستش که همه گوشی های i-mate به جز سری ultimate و گوشی های Qtek و O2 و Orange رو تولید می کرده.

حالا هم با نام اصلی خودش محصولاتش رو می ده به بازار. کارخانه اش هم توی تایوانه و دفتر اصلی فروشش توی دبی:31:

Highbury
22-01-2008, 23:05
سلام آقا zimka شما در مورد گوشی I-teq Xbond تحقیق کردی؟
نه عزیز تحقیق نکردم میشه در موردش صحبت کنی.
امروز یه ضد حال خوردم فکر کردم آ1200 موتورلا وایرلس داره دست دومش رو یکی با یو600 عوض میکرد میگفت 25 تومان بده.اما تازه فهمیدم وایرلس نداره:41:
بلاستر جون من نمیدونم ولی من توی یه فروم دیگه هم رفتم یکی میگفت صداش بلنده ولی از کیفیت میفیت تعطیله.هر کسی یه چیزی میگه بهتره دوستانی که دارن نظرشون رو بدن

M.Z.Y
22-01-2008, 23:11
سلام دوست عزیز

کارخانه HTC قدیمی ترین کارخانه تولید کننده PPC هستش که همه گوشی های i-mate به جز سری ultimate و گوشی های Qtek و O2 و Orange رو تولید می کرده.

حالا هم با نام اصلی خودش محصولاتش رو می ده به بازار. کارخانه اش هم توی تایوانه و دفتر اصلی فروشش توی دبی:31:

پس این گوشی که من دیدم تاچ چینی، تقلبی هست یا با سفارش شرکت مادر ساخته میشه؟

اگه کسی این گوشی رو داره یا میدونه کمک کنه چون می خوام بخرم.

Highbury
22-01-2008, 23:23
دوستان تفاوت عمده ی HTC TyTN II با کروز چیه؟
من که بدجوری تو کف این گوشی ها رفتم شیطونه میگه صبر کنم تا تابستون که خوب پول جمع کردم یکی بگیرم و تا آخر عمر دیگه گوشی عوض نکنم.راستی این مطلب رو از سایت جی س ام ارنا کپی کردم که در مورد TYTN2 هستش.
As you will notice, the image quality is not really on par with 3 megapixel cameraphones such as the Sony Ericsson K800, for example

rainysky50
23-01-2008, 01:58
زیمکا جان عجله نکن!شما همین الان برو به سایت gsm .ir و در قسمت گوشیهای imate دقیقا مشخصات اولین گوشی رو که هنوز کامینگ سون هست و اسمش ultimate 9502 هست رو ببین!مطمئنم قید اون دو گوشی اچ تی سی رو میزنی!قول میدم!

rainysky50
23-01-2008, 02:10
رزولوشن بالای ایمیت اولتیمیت 9502 و همچنین کیفیت بالاتر صدای این گوشی و پروفایل a2dp برای بلوتوث و خروجی کامل صدا و تصویر از مهمترین برتریهای این گوشی نسبت به دو مدل ذکر شده از اچ تی سی هستند!در ضمن ال سی دی اون دو گوشی اچ تی سی 65 هزار رنگ هست ولی رزولوشن بسیار پایینی داره!جالبه بدونی گوشی ایمیت jasjar با اینکه 65 هزار رنگی هست ولی چون رزولوشن بالایی داره(9502 هم همینطوره!)کیفیتش از یک ال سی دی 16 میلیون رنگ با رزولوشن 240 در 320 بیشتر هست!

B L A S T E R
23-01-2008, 09:09
اخه الان این ایمتی که میگی بیاد قیمتش فضاییه.پاکت پی سی ها هم که قیمتشون به این راحتی پایین نمیاد.

rainysky50
23-01-2008, 12:18
پست اشتباه!باز هم پاک شود!لعنت بر اینترنت!

meha
23-01-2008, 15:20
اخه الان این ایمتی که میگی بیاد قیمتش فضاییه.پاکت پی سی ها هم که قیمتشون به این راحتی پایین نمیاد.

تایید می شود در ضمن این گوشی از Cpu بالای برخوردار هست پس قیمتش کم نیست!

corey
23-01-2008, 16:55
راستی دوستان کسی اطلاعاتی در رابطه با advntage نداره من این گوشیو چند وقت پیش جمهوری دیدم قیمتشم ناقابل 1ملیون بود

meha
23-01-2008, 17:03
راستی دوستان کسی اطلاعاتی در رابطه با advntage نداره من این گوشیو چند وقت پیش جمهوری دیدم قیمتشم ناقابل 1ملیون بود

در اضل این گوشی که شما می گویید همان گوشی هست که من داشتم و گفتیم این بهترین گوشی هست
اسم واقعی این گوشی:
Advantage X7500 هست.

mhf_1411
23-01-2008, 19:18
دوستان من ارادت خاصی به ایمت درام اما ایتم در نظر داشته باشین که ایمت هم جز زیر گروه های Htc هستش یعنی htc مادر همشونه imate فرزند پسر ارشد این خانواده پاکت پی سی o2 ام فرزند بزرگ دختراست شاید خنده دار باشه اما نظر واقعی من همین

mehr1095
23-01-2008, 20:31
پس این گوشی که من دیدم تاچ چینی، تقلبی هست یا با سفارش شرکت مادر ساخته میشه؟

اگه کسی این گوشی رو داره یا میدونه کمک کنه چون می خوام بخرم.

اون طور که به عقل ناقص بنده می رسه باید تقلبی باشه چون من تا حالا هر چی HTC دیدم Made in Taiwan بوده. خودمم یه Touchش رو دارم.و روی گوشی من هم زده : Made in Taiwan

M.Z.Y
23-01-2008, 22:05
اون طور که به عقل ناقص بنده می رسه باید تقلبی باشه چون من تا حالا هر چی HTC دیدم Made in Taiwan بوده. خودمم یه Touchش رو دارم.و روی گوشی من هم زده : Made in Taiwan

ممنون دوست عزیز بابت جواب ، شما گوشیتون رو چند خریدین؟

Sasan Info
23-01-2008, 22:45
اوه پس به نکته خوبی اشاره کردی
اصلا نباید htc چینی باشه
مرگ بر چینی ها

rainysky50
23-01-2008, 23:44
....اشتباه!!

mehr1095
24-01-2008, 10:50
ممنون دوست عزیز بابت جواب ، شما گوشیتون رو چند خریدین؟

خواهش می کنم. قابلی نداشت. من هفته گذشته از رمضانی توی علائدین خریدم 550 البته بگم سری جدیدش رو گرفتم که مزیتش اینه که جنس بدنه اش ضد خشه و رامش به 256 ارتقا یافته. یه نکته دیگه اینکه سری جدید گارانتی نداره و بین رنگهاش اختلاف قیمت زباده.مثلا من رنگ بژش رو این قیمت خریدم در حالیکه رنگ سفیدش 700 تومن! بود.:31:

GiggleClub
24-01-2008, 11:50
رنگ قرمزش چنده؟؟؟
شما از سرعتش راضی هستی؟؟؟

M.Z.Y
24-01-2008, 12:51
خواهش می کنم. قابلی نداشت. من هفته گذشته از رمضانی توی علائدین خریدم 550 البته بگم سری جدیدش رو گرفتم که مزیتش اینه که جنس بدنه اش ضد خشه و رامش به 256 ارتقا یافته. یه نکته دیگه اینکه سری جدید گارانتی نداره و بین رنگهاش اختلاف قیمت زباده.مثلا من رنگ بژش رو این قیمت خریدم در حالیکه رنگ سفیدش 700 تومن! بود.:31:

سلام

میخواستم اگه میشه آدرس و مشخصات اون مغازه ای رو که خریدی به من بدید تا اگه تونستم به یکی از آشناهامون تو تهران بگم تا واسم بخره؟

بازم ممنون و یا علی./

B L A S T E R
24-01-2008, 13:44
من از یکی از بچه ها ی فروم درمورد این گوشی پرسیدم اینطوری جواب داد.

سلام

صداش که خیلی خوب هست یعنی عالی

صفحه لمسی هست قلم و با دست

بدنش لطیف هست دروغ نگم باید خیلی حواست بهش باشه

سرعتش هم خیلی خوبه

من از فرانسه اوردم و تو ایران نخریدم حدود 400 یورو خریدم

در کل گوشی خیلی خوبیه

موفق باشی

mehr1095
24-01-2008, 15:29
سلام

میخواستم اگه میشه آدرس و مشخصات اون مغازه ای رو که خریدی به من بدید تا اگه تونستم به یکی از آشناهامون تو تهران بگم تا واسم بخره؟

بازم ممنون و یا علی./

تهران - خیابان جمهوری - مجتمع تجاری علائدین - طبقه همکف - شماره 38 تلفن: 66733000

اسمش هم " رمضانی " هستش:31:

mehr1095
24-01-2008, 15:32
رنگ قرمزش چنده؟؟؟
شما از سرعتش راضی هستی؟؟؟

والا دقیقا" قیمت قرمزش رو یادم نیست ولی از بژ گرونتر بود. در مورد سرعتش هم بگم من خیلی راضیم و مشکلی باهاش ندارم.:31:

M.Z.Y
24-01-2008, 16:19
تهران - خیابان جمهوری - مجتمع تجاری علائدین - طبقه همکف - شماره 38 تلفن: 66733000

اسمش هم " رمضانی " هستش:31:

ممنون دوست عزیز.
این انجمن دکمه تشکر نداره ما هم مجبوریم هی اسپم بدیم...

mehr1095
24-01-2008, 16:23
خواهش می کنم. بازم اگه کمکی از دستم بر میاد در خدمتم:31::31::31:

M.Z.Y
25-01-2008, 01:54
خواهش می کنم. بازم اگه کمکی از دستم بر میاد در خدمتم:31::31::31:

میگم این که میگه از 600 به بالا مگه شما کی گرفتید ؟؟:41:

meha
25-01-2008, 10:40

به نظر من برو از همون محمد آقا بگیر.

M.Z.Y
25-01-2008, 13:05
به نظر من برو از همون محمد آقا بگیر.

سلام

محمدآقا کیه؟؟؟؟

meha
25-01-2008, 15:22
سلام

محمدآقا کیه؟؟؟؟

همون اطلسی.

mehr1095
25-01-2008, 15:39

تاریخ فاکتور من دقیقا" مال 9 روز قبله.

M.Z.Y
25-01-2008, 15:47
همون اطلسی.

آخه محمدآقای شما ورژن یک این گوشی رو داره و بعدشم چینیه ، جای دیگه سراغ نداری کهHTC بفروشه؟؟؟

meha
25-01-2008, 15:59
آخه محمدآقای شما ورژن یک این گوشی رو داره و بعدشم چینیه ، جای دیگه سراغ نداری کهHTC بفروشه؟؟؟

جدی؟چینی می فروشه؟من دیگه جای دیگه سراغ ندارم حیف که حوصله خیابان رفتنو ندارم وگرنه می رفتم ببینم کجا داره؟
در ضمن یکی عموی یکی از دوستانم یک گوشی برای برادرزاده اش (یعنی دوستم من)مدلش هم Tytn هست از نروژ آورده پشت گوشی نوشته ساخت نروژ منوش هم نروژی هست عموی دوستم به من می گفت که اصل این گوشی نروژی هست!!!!!

mehr1095
25-01-2008, 17:22
جدی؟چینی می فروشه؟من دیگه جای دیگه سراغ ندارم حیف که حوصله خیابان رفتنو ندارم وگرنه می رفتم ببینم کجا داره؟
در ضمن یکی عموی یکی از دوستانم یک گوشی برای برادرزاده اش (یعنی دوستم من)مدلش هم Tytn هست از نروژ آورده پشت گوشی نوشته ساخت نروژ منوش هم نروژی هست عموی دوستم به من می گفت که اصل این گوشی نروژی هست!!!!!

در واقع اصل گوشی نروژی نیست اما چون در این کشور به صورت رسمی عرضه می شه روش چنین چیزی نوشته... برای اطلاعات بیشتر به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه فرمایید.

GiggleClub
25-01-2008, 18:17
الان خوندم که HTC Touch دو تا ورژن داره یکی معمولی و یکی هم Touch Vogue که مهمترین چیزی که دیدم CPUش 400 !!!!! :8:
اینترفیسشم یه کوچولو فرق داره

اطلاعات بیشتر کسی داره؟؟؟
و اینکه آیا تو ایران هست؟؟؟؟

GiggleClub
25-01-2008, 18:20
اینم عکسش:

Highbury
25-01-2008, 19:46
این سوال رو mehr1905 پرسیده:

سلام دوستان عزیز. من به تازگی یه HTC Touch گرفتم. سوالی که دارم اینه که چند تا تم براش دانلود کردم این تم ها چه جوری و کجای کوشی باید ریخته و نصب بشن تا عمل کنن؟

mehr1095
25-01-2008, 19:56

سلام دوستان عزیز. من به تازگی یه HTC Touch گرفتم. سوالی که دارم اینه که چند تا تم براش دانلود کردم این تم ها چه جوری و کجای کوشی باید ریخته و نصب بشن تا عمل کنن؟

قربون دستت !:31::31::31::10:

meha
25-01-2008, 19:58

والا اگه راستشو بخوای منم توی این مسئله موندم ولی فقط یک تم را ریختم دیدم نمی تونم پیداش کنم دیگه ولش کردم!منم که هم کم حوصله و هم اینکه خیلی این گوشی در دستم نبود فکر کنم حدود یک هفته در دستم بود هر گوشی که میخرم همینجوره مگه اینکه خیلی دوستش داشته باشم من فقط روی tytn امتحان کردم!!!
ولی خودم فعلا Htc ندارم دوستم داره می رم از دوستم گوشیشو می گیرم و باهاش ور میرم تا بدونم.....

mehr1095
25-01-2008, 20:02
الان خوندم که HTC Touch دو تا ورژن داره یکی معمولی و یکی هم Touch Vogue که مهمترین چیزی که دیدم CPUش 400 !!!!! :8:
اینترفیسشم یه کوچولو فرق داره

اطلاعات بیشتر کسی داره؟؟؟
و اینکه آیا تو ایران هست؟؟؟؟

اینجا هر چی مربوط به htc touch می شه گیرتون میاد!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

mehr1095
25-01-2008, 20:05
والا اگه راستشو بخوای منم توی این مسئله موندم ولی فقط یک تم را ریختم دیدم نمی تونم پیداش کنم دیگه ولش کردم!منم که هم کم حوصله و هم اینکه خیلی این گوشی در دستم نبود فکر کنم حدود یک هفته در دستم بود هر گوشی که میخرم همینجوره مگه اینکه خیلی دوستش داشته باشم من فقط روی tytn امتحان کردم!!!
ولی خودم فعلا Htc ندارم دوستم داره می رم از دوستم گوشیشو می گیرم و باهاش ور میرم تا بدونم.....

ممنون. لطف می کنی. ما رو بی خبر نگذار:46:

M.Z.Y
25-01-2008, 21:06
سلام بچه ها

تو این شیراز خراب شده که چیز خوبی گیر نمیاد هفته دیگه همراه داداشم که میخواد ماموریت بیاد تهران منم همراش میام تا گوشی بخرم ، می خواستم از دوستان تهرانی بپرسم مخصوصاmehr1095 که جای دیگه هم هست که touch ورژن دو داشته باشه ، با همین قیمتی که شما گفتید. در ضمن مرکز موبایل تهران کجاست چه پاساژایی هست و کدومش از همش بهتره ؟

Highbury
25-01-2008, 22:15
سلام بچه ها

تو این شیراز خراب شده که چیز خوبی گیر نمیاد هفته دیگه همراه داداشم که میخواد ماموریت بیاد تهران منم همراش میام تا گوشی بخرم ، می خواستم از دوستان تهرانی بپرسم مخصوصاmehr1095 که جای دیگه هم هست که touch ورژن دو داشته باشه ، با همین قیمتی که شما گفتید. در ضمن مرکز موبایل تهران کجاست چه پاساژایی هست و کدومش از همش بهتره ؟
اتفاقا اول گوشیها توی شیراز میان بعد میان تهران قیمت شیراز هم خیلی خوبه
تو اگه قم بودی چی کار میکردی دو هفته تمام دمبال ان81 بودم پیدا نکردم تازه خیلی وقته که رنگ کا850 رو ندیدم دوستمون توی چند پست قبل آدرس دادن
معروفترین جا پاساژ علاالدین هست که توی خیابان جمهوری هستش
مجتمع پایخت هم هستش که من بلد نیستم

M.Z.Y
26-01-2008, 00:30
تو اگه قم بودی چی کار میکردی دو هفته تمام دمبال ان81 بودم پیدا نکردم تازه خیلی وقته که رنگ کا850 رو ندیدم دوستمون توی چند پست قبل آدرس دادن

هیچ کس تو این شک نداره که اول شیراز میاد بعد تهران ولی یه مشکل هست اونم اینه تو شیراز توزیع نمیشن.

mehr1095
26-01-2008, 10:16
سلام بچه ها

سلام دوست عزیز! ببینید تقریبا" عمده ترین مراکز فروش موبایل توی تهران همین مجتمع علائدین و مجتمع پایتخت هستن که اولی توی جمهوری و دومی توی میرداماد هستش. اما نمی شه از بابت قیمت تضمین داد.می دونی که قیمتها ساعت به ساعت عوض می شن. من خودم یه آیفون داشتم. روزی که فروختمش قیمت آکش 630 بود.فرداش شد 760!!!

ولی یه چیزی هم بگم که متاسفانه این آقای رمضانی یکی از کسانی است که انحصارPPC تو دستشه!

mehr1095
26-01-2008, 10:27

تایید میشه! قم یکی از زاقارت ترین شهرها در زمینه موبایل هستش!!! به قمی های عزیز جسارت نباشه من خودم هم قمی هستم. یه مجتمع گنده داره به اسم الزهرا.هیچ کس توی این مجتمع از PPC سر در نمیاره!!! دوستانمون خیلی هم خوش اشتها هستن. چند وقت قبل رفتم اونجا برای خانمم یهW950 بخرم. یه دونه بیشتر نیافتم. حالا بگید چند می داد؟...... 380000 تومن!!! :18:

GiggleClub
26-01-2008, 16:14
دوستان کسی چیزی درباره این مدل از اچ تی سی می دونه؟؟؟
HTC Phobus

در ضمن کسی جواب پست 78 رو نداد؟!

M.Z.Y
26-01-2008, 23:11
سلام بچه ها

کسی touch ورژن1 نداره نمیدونید از نظر سرعت چقدر با ورژن 2 فرق داره ؟

GiggleClub
27-01-2008, 16:23
مگه 2تا ورژن داره؟!

میشه یه توضیح بدی
ممنون

meha
27-01-2008, 20:25
ممنون. لطف می کنی. ما رو بی خبر نگذار:46:

شما هنوز با این مسئله مشکل داری اگه مشکل داری بگو تا راهنماییت کنم.

M.Z.Y
27-01-2008, 23:14
مگه 2تا ورژن داره؟!

میشه یه توضیح بدی
ممنون

سلام

بله دوست من دوتا ورژن داره فقط فرقشون تویه ramوrom گوشیه،romاز64 به 128 وram هم از 128 به 256 ارتقا پیدا کرده ولی پردازنده کماکان همان پردازنده است.

hojabri
28-01-2008, 09:43
سلام،
1-کسی نمی دونه HTC Touch Cruise بالاخره کی میاد و قیمت احتمالیش چقدره
2-من یه ppc می خوام تو مایه های 500 تومن که هم wi-fi داشته باشه و هم gps سی پی یوش هم حداقل 400 باشه، دوربین و ... هم مهم نیست. شما چی پیشنهاد می کنید؟

mehr1095
28-01-2008, 16:15
سلام،
1-کسی نمی دونه HTC Touch Cruise بالاخره کی میاد و قیمت احتمالیش چقدره
2-من یه ppc می خوام تو مایه های 500 تومن که هم wi-fi داشته باشه و هم gps سی پی یوش هم حداقل 400 باشه، دوربین و ... هم مهم نیست. شما چی پیشنهاد می کنید؟

EVEREX E900 یا همون ETEN M500

mehr1095
28-01-2008, 16:17
شما هنوز با این مسئله مشکل داری اگه مشکل داری بگو تا راهنماییت کنم.

بله کماکان مشکل برقراره. اگه راهنماییم کنی یه دنیا ممنونت می شم:11:

meha
29-01-2008, 14:39
بله کماکان مشکل برقراره. اگه راهنماییم کنی یه دنیا ممنونت می شم:11:

خب برو توی Setting بعد برو توی Today

hojabri
02-02-2008, 08:52
سلام
کسانی کهHTC Touch دارن ، از سرعتش راضی هستن؟

meha
02-02-2008, 10:16
سلام
کسانی کهHTC Touch دارن ، از سرعتش راضی هستن؟

راضی که هستیم ولی اینکه ما می گوییم سرعت پردازنه اش پایینه منظورمون این نیست که یک برنامه که بخوای باز کنی 10 دقیقه طول بکشه منظورمون اینه که در مقایسه با گوشیهایی مثل x7500سرعت پایینی داره!

meha
04-02-2008, 17:12
ببخشید که یکم این خبر را دیر براتون گذاشتم چون نمی دونستم کجا سیو کرده بودم!

شرکت HTC سه مدل رنگی جدید از کامپیوترهای جیبی HTC Touch خود را وارد بازار کرد.

طراحی جدید این گوشی ها، با توجه به اینکه نسبت به سایر مدل های پیشرفته ظاهر کودکانه تری دارند، مطمئناً بسیار جلب توجه خواهد کرد.

HTC استراتژی جدیدی را در بازار تلفن همراه پیش گرفته است و به جای اینکه با صرف هزینه های هنگفت یک گوشی جدید و پیشرفته بسازد یا قابلیت های گوشی های قبلی را ارتقاء دهد، برای جلب توجه مشتریان شکل ظاهری و طراحی گوشی ها را با هزینه ی اندک برای آنان جذاب تر می کند.

نسخه های جدید HTC Touch بیشتر برای جوانان طراحی شده تا آنان بتوانند به وسیله ی این گوشی ها توجه همه را به خود جلب کنند.

شکل های کارتونی و رنگی گوشی ها با عملکرد بالای این گوشی ها در تضاد است. گوشی HTC Touch دارای اینترفیس بسیار پیشرفته ای بوده و از جمله گوشی هایی است که توان رقابت با آیفون را دارد.

فروش این گوشی از هفته های آینده و به صورت محدود در تایوان آغاز خواهد شد.

c_sepehr
07-02-2008, 21:41
دوستانی که خریدید ، میشه بگید محتویات جعیه چیا بود ؟ عکس جعبه و محتویات رو میشه بگذارید ؟

c_sepehr
07-02-2008, 21:42
چه جوری بفهمم گوشی که میخرم کدام ورژن است ؟ از نظر تفاوت ROM , RAm ؟

mehr1095
14-02-2008, 19:07
چه جوری بفهمم گوشی که میخرم کدام ورژن است ؟ از نظر تفاوت ROM , RAm ؟

سلام دوست عزیز!
ورژن جدید اسمش Touch Enhanced هستش و مدلش هم P3450 یا P3452 .

یه راه دیگه برای تشخیص اینه که رنگهای سری جدید پوست پیازی و شرابی و سفیده در حالیکه ورژن قبلی فقط رنگ مشکی داره.

mehr1095
14-02-2008, 19:09
ضمنا" ورژن جدید تا جاییکه من می دونم گارانتی نداره...

mehr1095
14-02-2008, 19:14
دوستانی که خریدید ، میشه بگید محتویات جعیه چیا بود ؟ عکس جعبه و محتویات رو میشه بگذارید ؟

عکسهای محتویات جعبه رو می تونی اینجا ببینی:

c_sepehr
14-02-2008, 22:46
ممنون .
ازنظر فونت فارسی چطوره ؟

gamekhor2007
15-02-2008, 09:05
بچه ها کسی دست دوم گوشی رو سراغ نداره.میخوام بخرم.

mehr1095
16-02-2008, 09:17
ممنون .
ازنظر فونت فارسی چطوره ؟

فونت فارسی که از اول روی خودش نداره ( مثل اکثر گوشی ها) ولی با برنامه Arabizer و امثال اون می تونید فونت فارسی هم داشته باشید.:31:

mehr1095
16-02-2008, 09:19
بچه ها کسی دست دوم گوشی رو سراغ نداره.میخوام بخرم.

یه سری به پاساژ علائدین بزن. من یکی دو تا اونجا دیدم.

hojabri
16-02-2008, 12:14
سلام دوست عزیز!
ورژن جدید اسمش Touch Enhanced هستش و مدلش هم P3450 یا P3452 .

یه راه دیگه برای تشخیص اینه که رنگهای سری جدید پوست پیازی و شرابی و سفیده در حالیکه ورژن قبلی فقط رنگ مشکی داره.

من پایتخت پرسییدم میگن مدل Enhanced فقط چینی داره!(بعید هم نیست به خاطر رنگی بودنشون!!!)

gamekhor2007
17-02-2008, 07:05
یه سری به پاساژ علائدین بزن. من یکی دو تا اونجا دیدم.

من شهرستان هستم.کس دیگه ای سراغ نداره؟

mehr1095
17-02-2008, 14:57
من پایتخت پرسییدم میگن مدل Enhanced فقط چینی داره!(بعید هم نیست به خاطر رنگی بودنشون!!!)

دوست عزیز! HTC TOUCH فقط که همین یه ورژن نیست! یه نگاهی به این آدرس بکن:

این سایت یکی از معتبرترین سایتهای پاکت پی سیه و جنس تقلبی توش جایی نداره.

گذشته از این حرفها من خودم ورژن Enhanced رو دارم. رنگ پوست پیازی و روش نوشته: Made in Taiwan

می تونم عکسهاش رو بذارم ببینید.:5:

meha
20-02-2008, 20:17
یک نگاه به تاپیک معرفی دو گوشی جدید Htc بکنید!

gamekhor2007
21-02-2008, 07:30
کسی آدرس یا شماره تلفن جایی رو در شیراز یا اصفهان نداره که گوشی Touch رو بفروشه.

mehr1095
21-02-2008, 21:14
توی اصفهان اگه باشه حتما" این دوتا مغازه دارن:

1. اصفهان سل : خیابان فردوسی تلفن: 2224000

2. موبایل مجید : خیابان فردوسی تلفن: 2237000 و 2238000

kourosh4
14-04-2008, 08:06
سلام
چرا اینجا اینقدر خاموشه ؟ یعنی تعداد touch دارها اینقدر کمه؟
اگه کسی هست که تاچ داره و میتونه چند تا راهنمایی به ما کنه ممنون میشم اعلام کنه . اگه شیرازی باشه که باز هم بهتر .
:19::19::19:

hamid00009
14-04-2008, 08:46
کد:

Hamid1000
26-04-2009, 21:24
شرمنده که این تاپیک رو از اعماق گورستان کشیدمش بیرون!

خواستم ببینم این گوشیای htc قابش گیر میاد؟ ما یه 3450 داریم که متاسفانه خیلی ظاهرش بی ریخت شده! نسخه ای ندارید واسه من؟!

AryanLand
26-04-2009, 22:56

خواستم ببینم این گوشیای htc قابش گیر میاد؟ ما یه 3450 داریم که متاسفانه خیلی ظاهرش بی ریخت شده! نسخه ای ندارید واسه من؟!

سلام.

پاساژ علاءدین.

sAeEd_kHaAn
27-04-2009, 10:28
دوستان در مورد viva راهنمایی میخوام کلا اگه میشه راهنماییم کنید

vahidsport
01-05-2009, 17:10
سلام به همه

گوشی فارسی رو نشون نمیده چی کار باید بکنم

ممنون

AryanLand
01-05-2009, 23:15
سلام به همه

گوشی فارسی رو نشون نمیده چی کار باید بکنم

ممنون

سلام.

شما باید روی گوشی یک فارسی ساز نصب کنید.توی تمام فارسی سازهای موجود من بهترین و بی دردسر ترین رو Mobidiv 4,16 دیدم.(خودم همیشه استفاده میکنم.)(از وقتی اومده)

vahidsport
03-05-2009, 18:54
سلام این سی دی ویندوز که تو کارتون گوشی هست برای چیه؟

بهترین و بی دردسر ترین رو mobidiv 4,16 دیدم

این برنامه رو نصب کردم زبون گوشی عربی شد و بعد گوشی قات زد مجبور شدم هارد ریست کنم برای تایپ فارسی باید چی کار کنم ؟

ممنون

AryanLand
03-05-2009, 23:23
سلام این سی دی ویندوز که تو کارتون گوشی هست برای چیه؟

این برنامه رو نصب کردم زبون گوشی عربی شد و بعد گوشی قات زد مجبور شدم هارد ریست کنم برای تایپ فارسی باید چی کار کنم ؟

ممنون

سلام.

گوشی بعد از نصب برنامه عربی میشه بعد باید شما از توی ستینگ گوشی اونو برگردونید تو حالت انگلیسی.
برای تایپ حروف فارسی هم باید یک کیبورد فارسی نصب کنید مثل : SPB keyboard یا Resco keyboard

vahidsport
07-05-2009, 01:13
سلام

هیچ راهی نداره تا یه مقدار فیلم برداری این گوشی بهتر کرد FPS شدید پایینه خیلی کنده

vahidsport
12-05-2009, 15:31
هیچ راهی نداره تا یه مقدار فیلم برداری این گوشی بهتر کرد FPS شدید پایینه خیلی کنده

یکی منو راهنماییم کنه

mehr1095
17-05-2009, 18:36

مجتمع پایتخت - طبقه همکف

منتها فقط قاب اورژینال داره و خیلی گرونه : 40 هزار تومن بی زبون:41:

Hamid1000
05-09-2009, 14:14
مشکل باتری بعد از بروز رسانی رام

دیگه واقعا داره روی اعصابم راه می ره! خیلی زود باتری خالی می کنه. قبلا اینطوری نبود
مشکل چیه؟ با رام جدید سازگار نیست؟

htc touch
مال خودش 6.1 بود الان یه رام غیر رسمی! ریختم با ویندوز 6.5

Bs_panzer
05-09-2009, 16:32
خوب یه رام دیگه بریز

یه رام برا دوستم فلش کردم 6.1 ماه !!!

اسمش Touch of HD بود

بگرد پیدا کن بریز

Hamid1000
05-09-2009, 17:43
آخه اینم به قول خودت ماهه!
اگه اشتباه نکنم onyx 5.1 wm6.5 بود
دیگه وقت و حوصله این کارا رو هم ندارم، مثه موش آزمایشگاهی رام آزمایش کنم!!!

بنظرت مشکل فقط از مچ نبودن رام جدیده؟ نمی شه جور دیگه ردیفش کنم؟

Bs_panzer
06-09-2009, 00:03
نه مچ نبودن نیست !

ناشی بودن رام کوکر هست :دی اگه حال فلش کردن نداری برو تایپیکش تو ایک دی ای هست پیدا می کنی بیبن پچی کبی چیزی گذاشته :دی

اگه نه که فلش کن دوباره !

Hamid1000
06-09-2009, 12:57
شما هم که مثل تعمیرکارای موبایل حرف می زنی. فکر می کنن کسی چیزی بلد نیست جز خودشون.
در هر حال ، من کارم نقصی نداشته! یعنی همچین کار خفنی هم نبوده که بخواد دردسر داشته باشه. دفعه اولم هم نبود

Bs_panzer
07-09-2009, 22:23
رام کوکر رو گفتم

مگه من گفتم شما ناشی هستی ؟

اون کسی که رام رو کوک کرده زیاد کارش جالب نبوده...