PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفي بهترين براي براي افزايش سرعت اينترنت ....تمام p30world بيان تو

mm_yaghoob
18-01-2008, 21:07
تا به حال خيلي زياد برنامه براي افزايش سرعت اينترنت بخصوص براي دايل اپ در خيلي از سايتها معرفي شده است

ولي به دليل جواب نگرفتن از انها مورد اسقبال قرار نگرفتن(البته براي مخابرات ايران)

و از شما اعضاي محترم فروم سايت بزرگ پي سي ورد خواهش ميشود كه برنام هاي كه شخصا" از ان براي دايل اپ در ايران براي افزايش سرعت اينترنت نتيجه كرفتيد در همين قسمت معرفي كنيد

متشكر

خواهشن لينك معرفي نكنيد چون بليدم اين موضوع را سرچ كنيم

c0dest0rm
18-01-2008, 21:53
سلام،
همونطور که میدونید ماکزیموم سرعت خطوط دایل آپ 7 کیلوبایت بیشتر نیست (56Kbps) و در همین تهران مثلا آی اس پی افق نت، داره با 5.5 تا 6 کیلوبایت سرویس میده.
عملا چنین برنامه هایی نمیتونن کاری بکنن جز یکسری تغییرات در تنظیمات سیستم و بهینه سازی اونها.
شخصا، چون هم با دایل آپ و هم با ای دی اس ال، برنامه های زیادی امتحان کردم معتقدم اگر این برنامه ها باعث افت نشوند، افزایش سرعت پیشکش! در بعضی مواقع دیدم که سرعت اینترنت رو عوض افزایش یا حداقل ثابت نگاه داشتنش، باعث کاهش شدند که خب البته با یک Setting Restore مشکل حل شد.
عرض کنم خدمتتون که، آی اس پی های ما (مخصوصا تهران به خاطر رقابت شدید) در حال سرویس دهی 7 کیلوبایتی هستند (ماکزیموم دایل آپ) و این افت سرعت بر اثر عوامل دیگه مثل طولانی بودن مسیر، مقاومت سیم های مخابرات و فرسودگی شون و PCM بودن خط ها اتفاق میوفته که اگر همه حالات در بدترین وضعیت و با هم اتفاق بیوفتند، سرعت گاها تا زیر یک کیلوبایت هم خواهد رسید!
نتیجه ای که میخوام بگیرم اینه که مشکل بیشتر بر اثر ناهنجاری ها سخت افزاریه تا عدم بهینه بودن تنظیمات.
یک توصیه هم دارم برای دوستان اینه که حتما قبل از اعمال تغییرات توسط برنامه، از تنظیمات یک نسخه پشتیبان (BackUp) تهیه کنند ، بیشتر برنامه ها گزینه ای برای اینکار دارند؛ اگر نداشتند از System Restore خود ویندوز برای تهیه Restore Point استفاده کنید و برای اعمال تغییرات و مشاهده نتیجه چه در حالتی که برنامه تنظیمات رو تغییر میده و چه در حالتی که تنظیمات رو بازگردانی (Restor) میکنید، Restart کردن دستگاه رو فراموش نکنید.
پیروز باشید.

tabriz-info
19-01-2008, 01:29
اقا هر کاری هم بکنید بالاخره دیال اپه هیچ راهی نداره برای ای دی اس ال ممکنه ولی برا دیال اپ نه

darvish1900
19-01-2008, 09:19
این برنامه ها صورت رو زیاد نمیکنند بلکه مدیریت میکنند. برای سرعت بالا از Adsl استفاده کنید و وقتتون رو تلف نکنید

mm_yaghoob
19-01-2008, 11:15
این برنامه ها صورت رو زیاد نمیکنند بلکه مدیریت میکنند. برای سرعت بالا از Adsl استفاده کنید و وقتتون رو تلف نکنید

دوست من ميدونم ولي منطقه ما اي دي سي ال را ساپورت نمي كنه