PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Rainbow SIX VEGAS online with hamachi

djmd
18-01-2008, 20:11
خوب برو بچ پایه اید که بیایید بریم :
فعلا من دوتا سرور پیدا کردم . ساختن سرور هم هر کی بلده بگه .
hamachi را دانلود کنید (اشخاصی که بلد نیستند همین اسم رو تو google بزنید سایتش میاد دانلود کنید)
راهنمای hamachi هم که تو فروم بود .
یه عضویت ازش بگیرید (حالا من نمی دونم تو سایتش زده بود از user , pass یوبی سافتت باید استفاده کنی)
بعد تو بازی هم که از تو قسمت lan میری و حالشو می بری .
درضمن تا جایی که تونستی جدید ترین پچش رو نصب کنید .
:10::10::10::10::10::10:

djmd
18-01-2008, 20:21
هر کی می خواد بیاد یه room ساختم :
iranian-R6 : name
vegas : pass

djmd
21-01-2008, 09:41
خوب بگین چه ساعتهایی می تونین بیان که ما همون ساعت تو سرور باشیم .

djmd
03-02-2008, 08:45
این لیست سرورهای خارجی : شنستون دیگه اگه فعال بودن برین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در ضمن تو این سایت یه قسمت به نام gameplanner هست که هر بازی رو مشخص کرده تو چه ساعتی می خواهند کدوم سرورها بازی کنند .!!!

djmd
02-05-2008, 19:08
خوب برو بچ من بازی کردن آنلاین این بازی رو بلدم فقط گفتم چون ممکن طرفدار نداشته باشه تاپیک نزدم حالا که می بینم پایه هست خوب ما هم هستیم داداش .
اوراکل جان اون حالتی که شما مد نظرتون هست coop mode می گن !
patch 1.01 رو همراه با کرک نصب کنید .
hamachi که حتما می خواد . (1.0.2.5)
بعد شما فقط باید اولویت lan سیستم خود را روی hamachi تنظیم کنید (چون بازی ها اولویت لن رو چک می کنن که همیشه رو لن واقعی سیستم تنظیم هست) .
چگونه اولویت لن سیستم رو تغییر بدیم :
دوستانی که تو xp هستن کارشون راحت هست کافیه برن تو network connections همون جایی که کانکشن هاتون رو نشون می ده بعد از منوی advanced و بعد Advanced Settings برید اونجا دو تا لیست ظاهر میشه که بالایی مربوط به اولویت ها هست که باید hamachi اول باشه که معمولا نیست باید خودتون انتخابش کنید و با دکمه های کنار پنجره بدیش بالا . بعد هم ok و بهتره که restart کنید .
دوستان vista هم تقریبا باید همون کارهای xp ها رو بکنن با این تفاوت که شما وقتی تو ویستا هستید به صورت پیش فرض منوهای explorer غیر فعال هستند . خوب شما کافیه برید تو control panel و در اونجااز folder options استفاده کنید از سربرگ view برید و در لیست Always Show Menus رو فعال کنید . حالا که vista هم مثل xp منوها explorer فعال شده همون کارهای توی xp رو که بالاتر گفتم انجام بدید و اولویت رو با hamachi کنید .

djmd
02-05-2008, 19:09
البته حالا که 2 اومده دیگه مزه ای نداره ولی بازم خوب اگه دوست داشتید برید !!!