PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کیبورد کاملا فارسی برای Uiq3 مخصوص گوشی های P990-p1-w950-w960-m600

H M R 0 0 7
18-01-2008, 18:52
و بالاخره کیبورد کاملا فارسی مخصوص uiq3 هم آمد(با پسوند isis)

كيبورد كاملا فارسي براي موبايل هاي سري uiq3 توسط شركت ايراني داده نگار افق پارس ساخته شد .

توضيحات به زبان سايت سازنده :

صفحه كليد فارسي يا پرشين، يك صفحه كليد مجازي است براي موبايل هاي سري UIQ3 با سيستم عامل سيمبين Symbian اين صفحه كليد كه در نوع خود منحصر بفرد و بي نظير است به شما امكان مي دهد تا در موبايلتان بتوانيد فارسي تايپ كنيد. اين صفحه كليد علاوه بر اينكه داراي صفحه كليد انگليسي ، حروف و علائم مي باشد، علاوه بر آن حاوي چهار تا حرف پ ژ گ چ نيز مي باشد كه مورد نياز فارسي زبانان است.
پسوند نصب اين برنامه بصورت sis بوده كه مي توانيد از طريق ارسال آن به موبايل خود، توسط كابل يا بلوتوث يا هر رابط ديگر آن را روي گوشي خود نصب نمائيد.

مشخصات و ويژگي هاي اين نرم افزار عبارت است از:

· امكان تايپ فارسي در موبايل
· امكان وارد كردن اعداد بشكل فارسي
· امكان تايپ حروف انگليسي
· اجراي سريع و بي دردسر با پيش فرض صفحه كليد فارسي
· نما و اينترفيس زيبا
· امكان حابجائي صفحه كليد به بالا يا پائين و ثابت نگه داشتن آن
· امكان دسترسي ساده به كليد هاي برش Cut، كپي Copy و چسباندن Paste
· برنامه نويسي شده با ++C توصيه شده شركت سيمبين
· نصب بدون مشكل
· در مقايسه با صفحه كليد فارسي P1 مشكل حرف ي را ندارد
· در مقايسه با صفحه كليد فارسي P1 چهار تا كاركتر فارسي كاملا در دسترس مي باشد

بهاء نرم افزار:
*
اين نرم افزار رايگان است.
*
اما عزيزاني كه احساس مي كنند اين نرم افزار براي آنها مفيد است و تمايل دارند كه به ارتقاء چنين مواردي كمك كنند مي توانند هر مبلغ كه مايل بودند به حساب شماره 0100455084001 سيبا بنام آقاي جليل فعال خواه واريز نمايند و يا از طريق كارت هاي عضو شبكه شتاب به شماره كارت 6037991009953534 و از طريق خود پرداز ها واريز نمايند. اين نوع كمك ها صرف امور تحقيق و توسعه خواهد شد.

شرايط استفاده (مهم):

1.اين نرم افزار رايگان مي باشد. شما مي توانيد آنرا براي خودتان و بطور رايگان مورد استفاده قرار دهيد و يا براي ديگران ارائه نمائيد.
2.تمامي حقوق اين نرم افزار متعلق به شركت داده نگار افق پارس مي باشد.
3.شما نمي توانيد آنرا تغيير، ترجمه، مهندسي معكوس، كامپايل معكوس و يا اسمبل معكوس كنيد.
4.اين نرم افزار روي چندين دستگاه تست شده است از جمله p990i و P1i و هيچگونه مشكلي براي موبايل ايجاد نكرده است. با وجود اين اگر مشكلي براي دستگاه شما پيش آورد شركت هيچگونه مسئوليتي در اين زمينه بعهده نمي گيرد.
5.اين نرم افزار فاقد پشتيباني اين شركت مي باشد.

محدوديت هاي فني نرم افزار:

اين نرم افزار بمنظور پاسخگوئي به نياز كاربران فارسي زبان در سراسر دنيا نوشته شده است. همچنانكه نسخه قبلي آن كه براي UIQ2 نوشته شده بود. اما استفاده از آن داراي محدوديت هاي فني نيز مي باشد. اين محدوديت ها عبارت انداز :

*امكان اجرا در محيط sms وجود ندارد
*امكان اجرا در محيط دفترچه تلفن ها وجود ندارد
*امكان اجرا در تقويم وجود ندارد
*و بطور كلي تمامي بخشهائي از موبايل كه نياز به مجوز تاييد نرم افزار دارند كار نخواهد كرد. موضوع مجوز تاييد نرم افزار بعدا" توضيح داده مي شود.

*امكان اجرا در محيط يادداشت ها وجود دارد.
*امكان اجرا در محيط x-plore وجود دارد.
*با محدوديت هائي در اكسل و ورد كار مي كند.
*امكان كپي محتواي آن در ساير قسمت ها مقدور است.
.
.
.

مشكلاتي كه در توليد كامل اين نرم افزار پيش آمد:

براي توليد كامل اين نرم افزار مراحل زير ضروري بود.

*طراحي و پياده سازي كه شامل مراحلي كد نويسي و تست هاي اوليه مي باشد.

*تكميل فرم capability request form و ارسال آن به devcerts@sonyericsson.com جهت تقاضاي capabilityها اين capability ها شامل موارد زير مي باشد

LOCALSERVICES LOCATION NETWORKSERVICES POWERMGMT PROTSERV READDEVICEDATA READUSERDATA SURROUNDINGSDD SWEVENT TRUSTEDUI USERENVIRONMENT WRITEDEVICEDATA WRITEUSERDATA

و
ALL -TCB -AllFiles -CommDD -DiskAdmin -MultimediaDD -NetworkControl -DRM

اين هشت تا مواردي هستند كه اگر نرم افزار بخواهد از آنها استفاده كند بايد حتما گواهي تاييد سيمبين را بدست آورد. صفحه كليدي كه ما طراحي كرده ايم در بخش sms و يا بعضي ديگر از بخش ها نياز دارد كه به اين capability ها دسترسي داشته باشد. و چون هنوز تاييديه سيمبين بدست نيامده لذا صفحه كليد در بخش sms كار نمي كند.

*ارسال به مراكز تست دنيا و پرداخت حداقل 1000 دلار براي تست كامل نرم افزار
*تهيه ACS Publisher ID ساليانه بمبلغ حداقل 300 دلار از يكي از مراكز معتبر توليد امضاي الكترونيكي مثل Verisigne و يا Trust Center
*رفع اشكالات و ارسال نسخه نهائي تست شده به همراه Publisher ID به سيمبين و درخواست گواهينامه تاييد محصول يعني Symbian Certificate
*دريافت گواهينامه محصول ، تهيه نسخه نهائي و ارائه آن به مشتري
*بطور طبيعي تا كنون مورد طراحي و پياده سازي نرم افزار طي شده است و حتي capability request form نيز تكميل و به سوني اريكسون ارسال شده است اما متاسفانه هيچگونه پاسخي از سوني اريكسون ارسال نشده است. حتي چندين بار و از طريق ايميل هاي مختلف درخواست صورت گرفته ولي باز هم پاسخي دريافت نشده است.
لذا تصميم گرفتيم كه اين نرم افزار را به شكل فعلي كه بسياري از دوستان از ما در باره آن سوال مي كردند منتشر كنيم تا حداقل بتواند بخشي از نياز را جواب گو باشد.

بعد ساين اين برنامه آن را نصب كنيد و مراحل زير را انجام دهيد.(بهتر است بعد از نصب برنامه يك بار گوشي را ريست كنيد و سپس مرحله زير را انجام دهيد)

Control panel>Device>Text Input>Vitrual Keyboard>Persian Virtual Keyboad

پيشنهاد مي‌كنم براي حمايت از شركت هاي ايراني و همچنين توسعه و تحقيق مبلغي هرچند ناچيز واريز كنيم تا حداقل ، انگيزه بيشتر براي برنامه نويسان به وجود بياد تا بتونند گام هاي بلندتري رو بعد از اين بردارند .

لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نمایی از این برنامه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آخر جا داره از ناکازاکی عزیز کمال تشکر رو کنم برای این برنامه.:10:

alizali
18-01-2008, 19:04
چرا لینک غیر مستیقم
این هم لینک اصلی

این هم صفحه توضیحات از سایت اصلی

H M R 0 0 7
18-01-2008, 19:12
چرا لینک غیر مستیقم
این هم لینک اصلی

این هم صفحه توضیحات از سایت اصلی

مرسی از لینکی که دادی.
مهم اینه که ملت استقاده کنن:46:

hoseinsoft
19-01-2008, 16:43
سلام
آقا من ساين كردن بلد نيستم حوصله اين كارو هم ندارم اكانت هم ندارم ميشه يكي اينو ساين كنه بزاره واسه دانلود اجرش با امام حسين

seyyedi
19-01-2008, 16:54
دوستان سلام
حسین جان دستت درد نکنه
دارم دان می کنم
راستی خودتون هم مثل اینکه برنامه می نویسید و کی بوردهای قبلی حاصل زحمت شماست
شما با pyton مینویسید؟؟؟؟؟؟؟؟

seyyedi
19-01-2008, 17:00
سلام
آقا من ساين كردن بلد نيستم حوصله اين كارو هم ندارم اكانت هم ندارم ميشه يكي اينو ساين كنه بزاره واسه دانلود اجرش با امام حسين
دوستان سلام
اگه کسی ساین کنه فقط می تونه تو موبایل خودش استفاده کنه
چون برا ساین imei لازم هست که برا هر گوشی فرق میکنه

soltanmahdi
20-01-2008, 07:21
از حسین آقا و تمام کسانی که زحمت این برنامه زیبا رو کشیدن واقعا کمال تشکر و قدر دانی رو دارم. خیلی عالی بود.
ممنون

babalengderaz_68
20-01-2008, 08:41
ممنون
منم دانش کردم

H M R 0 0 7
20-01-2008, 09:46
دوستان سلام
حسین جان دستت درد نکنه
دارم دان می کنم
راستی خودتون هم مثل اینکه برنامه می نویسید و کی بوردهای قبلی حاصل زحمت شماست
شما با pyton مینویسید؟؟؟؟؟؟؟؟

نه سيدي جان. اون كيبورد قبلي كه HTML بود و نياز به برنامه نويسي نداشت.
اين كيبورد جديد هم كه من ننوشتم،اسم شركت سازندش توي پست اول هستش.
خيلي دوست داشتم برنامه نويسي pyton رو دنبال كنم، ولي متاسفانه وقتشو ندارم:41:

seyyedi
20-01-2008, 21:33
نه سيدي جان. اون كيبورد قبلي كه HTML بود و نياز به برنامه نويسي نداشت.
اين كيبورد جديد هم كه من ننوشتم،اسم شركت سازندش توي پست اول هستش.
خيلي دوست داشتم برنامه نويسي pyton رو دنبال كنم، ولي متاسفانه وقتشو ندارم:41:
دوستان سلام
یعنی حتی به برنامه نویسی html هم نیاز نداشت(البته من سر رشته ای ندارم)
می دونم این جدیده رو شما ننوشتی منظورم قبلی ها بود
اگه وقتشو پیدا کردی یه چیزی رو دنبال کن که بعدا هم به درد بخوره مثلا جاوا یا #c

i-like-ddd
20-01-2008, 23:48
دادش خسته نباشی(hmr007)
میبینم که بازم گل کاشتی
بابا تو دیگه کی هستی

i-like-ddd
21-01-2008, 00:00
چرا روی گوشی من نصب نمیشه وقتی اینستال رو میزنم این ارور رو میده:
The package uses a protected uid.
چرا؟:41:

H M R 0 0 7
21-01-2008, 01:00
چرا روی گوشی من نصب نمیشه وقتی اینستال رو میزنم این ارور رو میده:
The package uses a protected uid.
چرا؟:41:

باید این برنامه رو ساین (Sign)کنی:46:

دادش خسته نباشی(hmr007)
میبینم که بازم گل کاشتی
بابا تو دیگه کی هستی

خواهش میکنم.

i-like-ddd
23-01-2008, 00:30
:45:اصلاً حواسم نبود

cinemax
23-01-2008, 22:42
sign چجوری ؟؟؟؟؟

H M R 0 0 7
24-01-2008, 09:12
بگردي يه 3-4 تاپيكي در اين مورد هستش. توي همين صفحات اول

!Bikhaneman!
16-02-2008, 22:13
من با اینکه ساین کردم و نصب شد اما نمی تونم تو لیست برنامه هام پیداش کنم !! کجا میره نصب میشه ؟

H M R 0 0 7
16-02-2008, 22:36
من با اینکه ساین کردم و نصب شد اما نمی تونم تو لیست برنامه هام پیداش کنم !! کجا میره نصب میشه ؟

مثل اینکه پست اول رو کامل نخوندی:

بعد ساين اين برنامه آن را نصب كنيد و مراحل زير را انجام دهيد.(بهتر است بعد از نصب برنامه يك بار گوشي را ريست كنيد و سپس مرحله زير را انجام دهيد)

!Bikhaneman!
17-02-2008, 00:43

شرمنده ..نمی دونم چرا این چشای وارفته ما ندید . دم شما گرم .

hossein_2006_a
17-02-2008, 11:56
حالا اين ساسن كه ميگين يعني چه؟
بايد به اينتزنت وصل بشيم؟

:41:

H M R 0 0 7
17-02-2008, 12:44
حالا اين ساسن كه ميگين يعني چه؟
بايد به اينتزنت وصل بشيم؟

:41:

نه نميخواد.

يه نگاه بنداز به اينجا:

!Bikhaneman!
19-02-2008, 23:21

مجددا سلام و پوزش
من تو گوشی جدید نصب کرد (W950) - رفتم به Device و Text Input ...تو این قسمت گزینه Virtual Keyboard نبود اما On-Screen Keyboard بود . رفتم تو این گزینه و Input Method داشت که میشد دوتا گزینه اتخاب کنی :
Persian Virtual Keyboard و none و من طبعاً اولی رو انتخاب کردم . رفتم تو قسمت نوشتن SMS - اون آیکون کوچیک کیبورد که بالای صفحه بود رو زدم اما باز نشد !
گوشی رو یبار بعد از نصب ، ریست کردم .

چه کنم ؟

H M R 0 0 7
20-02-2008, 12:18
مجددا سلام و پوزش
من تو گوشی جدید نصب کرد (W950) - رفتم به Device و Text Input ...تو این قسمت گزینه Virtual Keyboard نبود اما On-Screen Keyboard بود . رفتم تو این گزینه و Input Method داشت که میشد دوتا گزینه اتخاب کنی :
Persian Virtual Keyboard و none و من طبعاً اولی رو انتخاب کردم . رفتم تو قسمت نوشتن SMS - اون آیکون کوچیک کیبورد که بالای صفحه بود رو زدم اما باز نشد !
گوشی رو یبار بعد از نصب ، ریست کردم .

چه کنم ؟

مثل اينكه بازم دوباره دقت نكردين:

*و بطور كلي تمامي بخشهائي از موبايل كه نياز به مجوز تاييد نرم افزار دارند كار نخواهد كرد. موضوع مجوز تاييد نرم افزار بعدا" توضيح داده مي شود.

*امكان كپي محتواي آن در ساير قسمت ها مقدور است

!Bikhaneman!
21-02-2008, 01:17
مثل اينكه بازم دوباره دقت نكردين:

بهتره برم گورمو گم کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H M R 0 0 7
21-02-2008, 09:16
بهتره برم گورمو گم کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين چه حرفيه عزيز.خيلي ها هستن كه حوصله خوندن اون متن طولاني رو ندارن.:46::10:

Re Z a
08-06-2008, 02:42
اين چه حرفيه عزيز.خيلي ها هستن كه حوصله خوندن اون متن طولاني رو ندارن.:46::10:

با عرض خسته نباشید :10: از برنامه بسیار خوبی که گذاشتین :11:1 سوال این برنامه هنوز توی Sms مشکل داره؟

H M R 0 0 7
08-06-2008, 08:15
با عرض خسته نباشید :10: از برنامه بسیار خوبی که گذاشتین :11:1 سوال این برنامه هنوز توی Sms مشکل داره؟

سلام،
بله مشكل داره ولي من به شما يك پيشنهاد دارم.بريد به تاپيك هك گوشيهاي UIQ كه لينكش تو امضام هست.اونجا ميتونيد كيبورد فارسي P1 رو روي گوشيتون بريزيد.البته كلي كارهاي ديگه هم ميتونيد انجا بديد كه كم توي پست شماره 8 اون تاپيك ليست كردم.

Re Z a
08-06-2008, 10:42
سلام،
بله مشكل داره ولي من به شما يك پيشنهاد دارم.بريد به تاپيك هك گوشيهاي Uiq كه لينكش تو امضام هست.اونجا ميتونيد كيبورد فارسي P1 رو روي گوشيتون بريزيد.البته كلي كارهاي ديگه هم ميتونيد انجا بديد كه كم توي پست شماره 8 اون تاپيك ليست كردم.

خیلی ممنون از بابت راهنمایتون:11:

hmdfkr
07-07-2008, 13:16
ای کاش اینا رو واسه فلیپ بسته 990 هم درست کنن.حسین جون دمت خییییلی گرم که اینهمه هوای uiq3 رو داری...خییییلی باحالی.به نظرت کیبورد p1 بهترتر نیست؟

shahshahani
09-07-2008, 10:51
ای کاش اینا رو واسه فلیپ بسته 990 هم درست کنن.حسین جون دمت خییییلی گرم که اینهمه هوای uiq3 رو داری...خییییلی باحالی.به نظرت کیبورد p1 بهترتر نیست؟

تو حالت فلیپ بسته که دیگه تاچ اسکرین کار نمیکنه.
کیبورد P1 به نظر من بهتره.

آشپز
17-07-2008, 15:22
راستش من هر کاری می کنم این برنامه ساین نمیشه یعنی بلد نیستم.اگه میشه طرض کاملشو واسم بنویس.خیلی به این برنامه احتیاج دارم.ممنن دست طلا:2::40::11::18::19::10:

آشپز
17-07-2008, 15:24
راستش من هر کاری می کنم این برنامه ساین نمیشه یعنی بلد نیستم.اگه میشه طرض کاملشو واسم بنویس.خیلی به این برنامه احتیاج دارم.ممنن دست طلا

آشپز
17-07-2008, 15:25
]راستش من هر کاری می کنم این برنامه ساین نمیشه یعنی بلد نیستم.اگه میشه طرض کاملشو واسم بنویس.خیلی به این برنامه احتیاج دارم.ممنن دست طلا[/quote]

آشپز
17-07-2008, 15:26
راستش من هر کاری می کنم این برنامه ساین نمیشه یعنی بلد نیستم.اگه میشه طرض کاملشو واسم بنویس.خیلی به این برنامه احتیاج دارم.ممنن دست طلا

Hamidreza69
31-07-2008, 13:17
ممنون ميشم بر اساس IMEI گوشي من هم ساين کنه
359593005524633
p990I
------------------------------------------
يکي از دوستام هم يه جوري گوشي خودش رو بدن اين که برنامه نصب کنه فارسي کرده
نه صفحه اينترني بود و نه کريستال و نه چيز ديگه
شبيه همين برنامه بود

red_swallow
11-09-2008, 00:09

كيبورد كاملا فارسي براي موبايل هاي سري uiq3 توسط شركت ايراني داده نگار افق پارس ساخته شد .

صفحه كليد فارسي يا پرشين، يك صفحه كليد مجازي است براي موبايل هاي سري UIQ3 با سيستم عامل سيمبين Symbian اين صفحه كليد كه در نوع خود منحصر بفرد و بي نظير است به شما امكان مي دهد تا در موبايلتان بتوانيد فارسي تايپ كنيد. اين صفحه كليد علاوه بر اينكه داراي صفحه كليد انگليسي ، حروف و علائم مي باشد، علاوه بر آن حاوي چهار تا حرف پ ژ گ چ نيز مي باشد كه مورد نياز فارسي زبانان است.
پسوند نصب اين برنامه بصورت sis بوده كه مي توانيد از طريق ارسال آن به موبايل خود، توسط كابل يا بلوتوث يا هر رابط ديگر آن را روي گوشي خود نصب نمائيد.

· نما و اينترفيس زيبا
· امكان دسترسي ساده به كليد هاي برش Cut، كپي Copy و چسباندن Paste
· برنامه نويسي شده با ++C توصيه شده شركت سيمبين
· نصب بدون مشكل
· در مقايسه با صفحه كليد فارسي P1 مشكل حرف ي را ندارد
· در مقايسه با صفحه كليد فارسي P1 چهار تا كاركتر فارسي كاملا در دسترس مي باشد

بهاء نرم افزار:
*
*
اما عزيزاني كه احساس مي كنند اين نرم افزار براي آنها مفيد است و تمايل دارند كه به ارتقاء چنين مواردي كمك كنند مي توانند هر مبلغ كه مايل بودند به حساب شماره 0100455084001 سيبا بنام آقاي جليل فعال خواه واريز نمايند و يا از طريق كارت هاي عضو شبكه شتاب به شماره كارت 6037991009953534 و از طريق خود پرداز ها واريز نمايند. اين نوع كمك ها صرف امور تحقيق و توسعه خواهد شد.

شرايط استفاده (مهم):

1.اين نرم افزار رايگان مي باشد. شما مي توانيد آنرا براي خودتان و بطور رايگان مورد استفاده قرار دهيد و يا براي ديگران ارائه نمائيد.
3.شما نمي توانيد آنرا تغيير، ترجمه، مهندسي معكوس، كامپايل معكوس و يا اسمبل معكوس كنيد.
4.اين نرم افزار روي چندين دستگاه تست شده است از جمله p990i و P1i و هيچگونه مشكلي براي موبايل ايجاد نكرده است. با وجود اين اگر مشكلي براي دستگاه شما پيش آورد شركت هيچگونه مسئوليتي در اين زمينه بعهده نمي گيرد.

اين نرم افزار بمنظور پاسخگوئي به نياز كاربران فارسي زبان در سراسر دنيا نوشته شده است. همچنانكه نسخه قبلي آن كه براي UIQ2 نوشته شده بود. اما استفاده از آن داراي محدوديت هاي فني نيز مي باشد. اين محدوديت ها عبارت انداز :

.
.
.

*تكميل فرم capability request form و ارسال آن به devcerts@sonyericsson.com جهت تقاضاي capabilityها اين capability ها شامل موارد زير مي باشد

LOCALSERVICES LOCATION NETWORKSERVICES POWERMGMT PROTSERV READDEVICEDATA READUSERDATA SURROUNDINGSDD SWEVENT TRUSTEDUI USERENVIRONMENT WRITEDEVICEDATA WRITEUSERDATA

و
ALL -TCB -AllFiles -CommDD -DiskAdmin -MultimediaDD -NetworkControl -DRM

اين هشت تا مواردي هستند كه اگر نرم افزار بخواهد از آنها استفاده كند بايد حتما گواهي تاييد سيمبين را بدست آورد. صفحه كليدي كه ما طراحي كرده ايم در بخش sms و يا بعضي ديگر از بخش ها نياز دارد كه به اين capability ها دسترسي داشته باشد. و چون هنوز تاييديه سيمبين بدست نيامده لذا صفحه كليد در بخش sms كار نمي كند.

*تهيه ACS Publisher ID ساليانه بمبلغ حداقل 300 دلار از يكي از مراكز معتبر توليد امضاي الكترونيكي مثل Verisigne و يا Trust Center
*رفع اشكالات و ارسال نسخه نهائي تست شده به همراه Publisher ID به سيمبين و درخواست گواهينامه تاييد محصول يعني Symbian Certificate
*بطور طبيعي تا كنون مورد طراحي و پياده سازي نرم افزار طي شده است و حتي capability request form نيز تكميل و به سوني اريكسون ارسال شده است اما متاسفانه هيچگونه پاسخي از سوني اريكسون ارسال نشده است. حتي چندين بار و از طريق ايميل هاي مختلف درخواست صورت گرفته ولي باز هم پاسخي دريافت نشده است.
لذا تصميم گرفتيم كه اين نرم افزار را به شكل فعلي كه بسياري از دوستان از ما در باره آن سوال مي كردند منتشر كنيم تا حداقل بتواند بخشي از نياز را جواب گو باشد.

پيشنهاد مي‌كنم براي حمايت از شركت هاي ايراني و همچنين توسعه و تحقيق مبلغي هرچند ناچيز واريز كنيم تا حداقل ، انگيزه بيشتر براي برنامه نويسان به وجود بياد تا بتونند گام هاي بلندتري رو بعد از اين بردارند .

لینک دانلود:

نمایی از این برنامه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز از توضیحات کاملت ممنونم ، ولی شما میتونین از لینک زیر نسخه کاملشو دانلود کنین که توی تمام قسمتها بخصوص مسیجها کار میکنه و بسیار زیباتر از اون اولی هم هستش
از مسیر زیر هم فعال میشه :
Control panel > Device > Text input > On-screen keyboard
و سپس از منوی کشویی ، گزینه Persian Virtual Keyboard رو انتخاب و Save میکنیم
چون امکان آپلود توی سایت نداشتم ، اونو توی راپید شیر گذاشتم که راحت هم میشه دانلودش کرد

ypy-software
18-10-2008, 15:16
اقا دكان راه ننداز!
free for all

s-a-l-i-m
18-10-2008, 15:43
اقا دكان راه ننداز!
free for all

پسرم دوستمون گفتند برای کمک به اونها نه به حسابه خودش

CyberSunset
27-10-2008, 20:29
دوستان با سلام
به نظر من بهترين و بي دردسرترين صفحه كليد فارسي براي P990 رو دوستمون HMR007 در تاپيك زير گذاشتن:

نيازي به نصب نداره و همه جا هم كار مي‌كنه.

Rohallah_tavakoli
29-10-2008, 00:09
سلام دوستان یه خبر خوشحال کننده ....بالاخره تونستم با یه ترفند کیبورد فارسی رو توی sms اجرا کنم::1- نرم افزار caps switch روی حالت off قرار دهید.2-لذت ببرید!!!!!!!!!!!!!!

vahid_civil
29-10-2008, 00:17
تازه فهمیدی ؟ !

Rohallah_tavakoli
29-10-2008, 14:05
تازه فهمیدی ؟ !

پس چرا کسی توضیح نداده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ashkan61
18-11-2008, 02:21
سلام
آقا من هر کار میکنم نمیتونم فایل cer رو برای ساین بگیرم. دوستان اگه امکانش هست اینو برام بگیرن که بتونم ساین کنم. IMEI گوشی من 352863013404079
خیلی مخلصیم!

shahshahani
18-11-2008, 09:08
سلام
آقا من هر کار میکنم نمیتونم فایل cer رو برای ساین بگیرم. دوستان اگه امکانش هست اینو برام بگیرن که بتونم ساین کنم. IMEI گوشی من 352863013404079
خیلی مخلصیم!

اشكان جون بي خيال فايل cer بشو.ديگه گير نمياد به اين راحتي...
شما از تاپيك هك كه بالاي همين تالاره استفاده كن.
مشكلي داشتي توي هك بگو تا كمكت كنم.
موفق باشي.

mahmoodifar
02-12-2008, 15:38

صفحه كليد فارسي يا پرشين، يك صفحه كليد مجازي است براي موبايل هاي سري uiq3 با سيستم عامل سيمبين symbian اين صفحه كليد كه در نوع خود منحصر بفرد و بي نظير است به شما امكان مي دهد تا در موبايلتان بتوانيد فارسي تايپ كنيد. اين صفحه كليد علاوه بر اينكه داراي صفحه كليد انگليسي ، حروف و علائم مي باشد، علاوه بر آن حاوي چهار تا حرف پ ژ گ چ نيز مي باشد كه مورد نياز فارسي زبانان است.

· نما و اينترفيس زيبا
· امكان دسترسي ساده به كليد هاي برش cut، كپي copy و چسباندن paste
· برنامه نويسي شده با ++c توصيه شده شركت سيمبين
· نصب بدون مشكل
· در مقايسه با صفحه كليد فارسي p1 مشكل حرف ي را ندارد
· در مقايسه با صفحه كليد فارسي p1 چهار تا كاركتر فارسي كاملا در دسترس مي باشد

بهاء نرم افزار:
*
*

شرايط استفاده (مهم):

4.اين نرم افزار روي چندين دستگاه تست شده است از جمله p990i و p1i و هيچگونه مشكلي براي موبايل ايجاد نكرده است. با وجود اين اگر مشكلي براي دستگاه شما پيش آورد شركت هيچگونه مسئوليتي در اين زمينه بعهده نمي گيرد.

اين نرم افزار بمنظور پاسخگوئي به نياز كاربران فارسي زبان در سراسر دنيا نوشته شده است. همچنانكه نسخه قبلي آن كه براي uiq2 نوشته شده بود. اما استفاده از آن داراي محدوديت هاي فني نيز مي باشد. اين محدوديت ها عبارت انداز :

.
.
.

localservices location networkservices powermgmt protserv readdevicedata readuserdata surroundingsdd swevent trustedui userenvironment writedevicedata writeuserdata

و
all -tcb -allfiles -commdd -diskadmin -multimediadd -networkcontrol -drm

*تهيه acs publisher id ساليانه بمبلغ حداقل 300 دلار از يكي از مراكز معتبر توليد امضاي الكترونيكي مثل verisigne و يا trust center
*رفع اشكالات و ارسال نسخه نهائي تست شده به همراه publisher id به سيمبين و درخواست گواهينامه تاييد محصول يعني symbian certificate

control panel>device>text input>vitrual keyboard>persian virtual keyboad

لینک دانلود:

نمایی از این برنامه:

سلام دستت درد نکه
ولی وقتی دکمه کیبورد رو میزنم گوشیم رست می کنه
نمی دونم چرا
گوشی m600

mahmoodifar
02-12-2008, 15:52
سلام
آقا imei گوشی من 591500019592
ممنون می شم

H M R 0 0 7
03-12-2008, 00:18
سلام دستت درد نکه
ولی وقتی دکمه کیبورد رو میزنم گوشیم رست می کنه
نمی دونم چرا
گوشی m600

X-Key - صفحه کلید مجازی جدید UIQ3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

esi990
24-02-2009, 01:21
خیلی کار عالیه چون صفحه کلیدهای دیگه که میشه تو برنامه های مختلف ازشون استفاده کرد گوشی رو دچار مشکل می کنن امیدوارم این ، اونجوری نباشه

kavoshrayan
24-03-2009, 12:21
سلام خدمت همه دوستان،بنده یه بی سواد، یکی بیگه این ساین کردن چیه چطوری انجام مشه ،خلاصه ما را هم راهنمایی کنه!:20:

xplad
07-04-2009, 09:02
مرسی خیلی خوب بود

4khane
08-06-2009, 21:57
ببخشيد من گوشيم g900 هست و اينجارو نداره
چي كاركنم؟

AMIRHJ
27-06-2009, 10:55
با سلام و خسته نباشید
با توجه به محدودیت های این کیبورد
به نظر من کسایی که میخوان مشکل فارسیشون به کل حل شه
از نرم افزار X-key free که تا ورژن 99. اون اومده استفاده کنند
اکثریت زبونا رو ساپورت میکنه
نحوه نصب و اجراشم مثل همین کیبوردیه که تو این پست اومده
اینم لینک دانلود

XKeyFree0.99 (AmirHj).sis ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

On-screen keyboard X-Key is designed for entering text information with a touchscreen phone.

X-Key's button layout is close to the standart one , so it can be used right away, without the need of getting used to it. The keyboard can be positioned in portrait orientation (small buttons - for pressing with fingernails or stylus) and in landscape orientation (large buttons - for pressing with a finger).

Besides, the orientation of the keyboard can be switched on the fly with a special button. The keyboard is adapted to the small screen size - when a button is pressed its enlarged symbol appears in a pop-up window and the data input occurs only on release of the button. The keyboard is equipped with its own text editor for easy monitoring of the text input.

Unlike a standard on-screen keyboard, X-Key does not block the application it is used with. All soft keys and controls continue to work (e.g. after entering an SMS it's not necessary to close the X-Key - you can just press the "Send" button ). Besides, the X-Key has a special button - holding it hides the X-Key and allows you to see what's underneath.

X-Key is a multilingual keyboard, it supports 70 language layouts (almost all possible languages). You can set up to four different layouts for quick change (such as English, Russian and Ukrainian).

Supported Smartphones

X-Key is designed for use in Sony Ericsson smartphone that is running the operating system Symbian UIQ 3.x:
Sony Ericsson G700
Sony Ericsson G900
Sony Ericsson W950
Sony Ericsson W960
Sony Ericsson P1
Sony Ericsson M600
Sony Ericsson P990

X-Key is fully integrated into the system and works like a standard on-screen keyboard.

Limitations in the demo mode

There are certain limitations for the demo version - each time every button can be pressed only once. Entering the purchased registration code will remove this limitation.

X-Key Free has no limitations.

merikh_merikh
09-07-2009, 12:30
دوستان این کیبرد X-key اون نمونش هست که به صورت افقی قرار بگیره؟
اگه هست لینکشو بگین.
خیلی خیلی ممنون

hamed1297
09-07-2009, 13:55
فکر کنم تاپیک داشت.بگرد پیداش میکنی.

اسمش اینه»
x-key 0.99free تو گوگل هم سرچ کنی از سایتش میتونی بگیری.

merikh_merikh
11-07-2009, 07:32
سلام.
حامد جان تشکر فراوان(من بازم موفق به استفاده از دکمه ی تشکر نمیشم)احتمالن اشکال یا از اینترنتم میباشد یا کامپیوتر.به زودی یه فکری میکنم.اخه موضوع اینه گاهی میتونم از دکمه ی تشکر استفاده کنم و گاهی نمیتونم!!!!!!
حامد جان من برنامه ی ایکس کی را از خود سایت مربوطه دانلود کردم ولی رجیستر میخاد ایا راهی برای رجیستر کردن هست یا مجبورم از نسخه های قبلی استفاده کنم؟

rozsafid
16-04-2011, 11:48
احسنت دستتون درد نکنه

meysamnjjar
06-09-2011, 15:10
سلام ممنون
:41:من خیلی دنبال لین کیبورد میگشتم چه خوب که اینجا پیداش کردم (وای لینکش از کار افتاده:18: میشه دباره باز سازیش کنید ) خیلی ممنون میشم :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]