PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شوخی با بر و بچز انجمن فتوشاپ(واسه اونا که ندیدن)

علی علی علی
18-01-2008, 05:11
این یه ایدست تا نظر شما چی باشه.مهلت دوباره تمدید شد تا آخر زمان.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

علی علی علی
22-01-2008, 20:34
عجیبه چرا هیچکس نظر نمیده!!!! اون دفعه که تا گذاشتم کلی نظر اومد !!!!

Lovelyman
22-01-2008, 21:32
خوب كار خاصي نكردي(برنخوره ها!)با پينت ويندوزم ميشه با نيم ساعت كار درستش كرد...
ياد اوايل كار با كامي بخير فقط عشق پينت بودم....

علی علی علی
22-01-2008, 22:42
خوب كار خاصي نكردي(برنخوره ها!)با پينت ويندوزم ميشه با نيم ساعت كار درستش كرد...
ياد اوايل كار با كامي بخير فقط عشق پينت بودم....
نه عزیزم چرا بربخوره بهمو من هم میدونم کاره خاصی در مورد گرافیکش نکردم من منظورم ازنظربیشتر در مورد کلمات و کل کاره وگرنه که از نظر فنی که یه جایگزینی پیش پا افتاده هست به قوله خودت با paint هم میشه درست کرد مثلاً سعید گفت که کلمات خوبی رو جایگزین کردم که مناسبه کاره.بازم انتقادی داشتی من اتفاقاً خیلیم دوست دارم جای تعریف عیبام گفته بشه مرسی.

mosii-online
23-01-2008, 01:11
ببین خیلی تابلو کار کردی. کلمات رو تابلو نوشتی معلومه که پاک کردی.
درست نوشته هاتو جایگزین کن مثل کلمه: اخرین برداشت مبلغ بازدیدکننده

علی علی علی
23-01-2008, 10:38
ببین خیلی تابلو کار کردی. کلمات رو تابلو نوشتی معلومه که پاک کردی.
درست نوشته هاتو جایگزین کن مثل کلمه: اخرین برداشت مبلغ بازدیدکننده
سلام
مرسی حالا من این تابلو رو کجا نصب کنم؟:20:
به نکته خوبی اشاره کردی رنگ نوشته های جایگزین متفاوت هست این تفاوت هم به خاطر اینه که من از مونیتور کپچر کردم و رزیلوشن عکس پایین اومد و من نتونستم از کدرنکها:0000ff بتونم رنگ نوشته رو در بیارم و این شد که ایتجوری وشد.
اما نکته خوبی بود بازم ممنونم.

Saeed kmss-D
23-01-2008, 17:54
سلام...

اي بابا! يه خورده اين ابتكار رو هم تحسين كنيد ديگه.
شايد از نظر كيفيت و سطح گارافيك پايين باشه ولي در كل خوبه!
ممنون.

موفق باشي♥♥♥

DoNkHoWaN
23-01-2008, 19:40
اصلا ً از اين سبك بازي ها خوشم نمي ياد.!؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

علی علی علی
23-01-2008, 20:28
اصلا ً از اين سبك بازي ها خوشم نمي ياد.!؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منظورتون از سبک بازی همین شکلکه؟
یا سبک کاره منه؟
اگه شکلکه که باحاله اما اگه کاره منه که والا من شوخی کردم بازی نکردم.:31:

mosii-online
24-01-2008, 03:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازم میتونستی بهتر دربیاری با فتوشاپ. نمیگم من بلدما ولی اینجوری هم میتونستی بکنی.

علی علی علی
24-01-2008, 13:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازم میتونستی بهتر دربیاری با فتوشاپ. نمیگم من بلدما ولی اینجوری هم میتونستی بکنی.
نگاه خوبی دارید ممنونم.
نمیدونم چرا هیچکس در مورد محتواش نظر نمیده مثلاً اصلاً به این نکته توجه نمیشه که بابا همونجور که یکی قبلاً گفت دزد گیر خاموشه برید هرچی استایل و شیپ و .... کش برید دیگه:27:(البنه اعضاء نه ها اونا مشترین!!)

Lavania
24-01-2008, 14:35
سلام
غضيه اين بانك ها چيه
متشكرم

علی علی علی
24-01-2008, 18:00
سلام
غضيه اين بانك ها چيه
متشكرم
سلام قضيش اينه كه هرچي توش بيشتر حساب باز كني بيشتر ستاره ميگيري و ميتوني همكار بانك بشي اما بايد صلاحيتتم توسط مديران بانك مركزي ناييد بشه!!(اين شوخي بود)
من ديدم اينجا هي نوشتن بانك... باتك.... گفتم با اين كارم يكم سر به سر برو بچز اين انجمن بزارم.:27: