PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال در باره ی برخی ایمیل های دریافتی

m.beh
17-01-2008, 19:35
سلام
بعضی موقع ها من یه ایمیل هایی دریافت می کنم که محتواشون اینه که یکی به پول احتیاج داره یا خودش مریضه یا بچه اش با عکس مریض می فرستند
بعدش می گند که به تعدادی که این ایمیل forward بشه یه مقداری پول به اون فرد داده می شه
خوب سوال من اینه:
اولا چرا به تعدادforward آخه نه تبلیغی توشه که در اثر این کار بیشتر دیده بشه نه چیز دیگه ای است که مهم باشه؟
دوما از کجا می فهمند به چه تعدادی forward شده؟
همین جوری کنجکاو شده ام اگه کسی جوابشو می دونه به ما هم بگه که بدونیم forward کردن این ایمیل ها تاثیری داره یا فقط یکی برا سرگرمی اینارو می فرسته

Tornado2800
18-01-2008, 01:11
شاید به این مربوط بشه
سرویس صبامیل وقتی باهاش ایمیل می فرستادی فورا تا ایمیل رو باز می کردی بدون اینکه متوجه بشی ایمیل میومد که طرف در این ساعت ایمیل رو باز کرده....
شاید اینم همینطوریه.. !!

tabriz-info
19-01-2008, 01:33
تابلو ه خودت پرسیدی خودتم جوابتو دادی

sJaguar
20-01-2008, 03:30
دوست من
وقتي طرف ميگه پول ميخاد حتما شماره حسابي ... بهت ميده ديگه خوب ممكنه تو پولي بهش ندي اما ميل رو كه فوروارد كتي به هرحال يكي پيدا شه بهش بده 99.99% اين ايميل ها دزديه اين ايميل ها رو سريع رپورت اسپم كنيد .

m.beh
20-01-2008, 09:18
ممنون که جواب دادید
ولی تا حالا هیچ کدومتون از این ایمیل ها دریافت نکردید؟
خارجکی اند ها نه ایرانی
(در ضمن اینارو friendهام forward می کنند که باز میکنم اگه به لیست آدرس های بالاشونم نگاه کنم کلی تا اون موقع فوروارد شده)

dizgah
22-01-2008, 21:56
من روزانه شاید بیشتر از 10 تا از اینطور ایمیلها میگیرم
همشون هم اول مشخصات میخوان اگه بدی بعد میفهمن حرفشون را باور کردی و شماره حساب و .... هزار بدبختی
هیچ کدومشون را باور نکن