PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش کامل حل مشکل Track Record و سیو نشدن Edit ها در PES 2008

blacksword
17-01-2008, 16:57
lبعد کلی سرچ بالاخره راه حلشو پیدا کردم دیگه دهنم صاف شده بود!!!! تمام مرض این بازی اینه که Joystick میخواد منم دنبال یه برنامه گشتم که Joystick مجازی ایجاد کنه و پیدا کردم اول فایل زیر رو دانلود کنین تا بگم چه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد از دانلود این برنامه رو نصب و به منوی Start برین و تو پوشه این برنامه Configure Joysticks رو پیدا و اجرا کنید و گزینه ADD رو بزنید هیچ چیزی رو دستکاری نکنید و رو حالت خودش بگذارین و ADD رو بزنین و سپس Done کنید حالا سیستم Joystick رو پیدا میکنه وقتی که ADD\Remove hardware اومد همون گزینه اول رو انتخاب کنید و NEXT کنید تا نصب شه حالا Seting بازی رو باز کنید از پوشه نصب و در قسمت Controller گزینه Controll 1 و در قسمت پایین تریش اون منو کشویی رو باز کنید و Joystick رو انتخاب کنید بعد به پوشه سیو بازی برید و PES2008_OPTION01.bin رو پاک کنید حالا تو بازی برید متوجه میشین دیگه هیچی پاک نمیشه یه نشونشم اینکه وقتی منو ها میاد که درجه بازی رو انتخاب کنید بعد انتخاب مینویسه System Data Saving...
حالشو ببرین من که بعد این کار رفتم لباسام دیگه پاک نشد و بعدشم رفتم با اتلتیکو 6 تا گل با چلسی تو Top Player چپوندم که روز خوبم کامل شه و بعدش یه دور اومدم بیرون دیدم Track Record سر جاش و روز خوبم کاملتر هم شد!!!!!!!!!!!!!!!

composer_kuchulu
22-01-2008, 17:52
نصب نمیشه دوست گرامی برنامه ناقص نیست؟