PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا كمكم كنيد : حذف فايل

bahramsarchami
21-10-2005, 22:25
سلام به همه
دوستان من یه مشکلی دارم لطفا کمکم کنید : من تو کامپیوترم چند تا فایل دارم که هر کاری میکنم به هیچ وجه پاک نمیشن لطفا بهم بگین چه جوری اونا رو پاک کنم
ممنون

sa3er
21-10-2005, 22:34
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

'POP'
22-10-2005, 07:26
لااقل اسم فايلها،نوع و مسيرشون رو بنويس :rolleye: .توي xp اصلا اگه بعضي فايلها رو هم بتوني پاك كني بلافاصله بي هيچ پيغامي دوباره برميگردن! :blink: .بعضي فايلها هم مثل فايلهاي سيستمي خاص يا فرمت درايو رو اصلا نميشه پاك كرد.بعضي ويروسها رو هم ايضا هكذا!! :ohno: بعضي فايلهاي عادي هم كه پاك نميشن بعد يك ريستارت ميتوني پاك كني. ;)

taher navaei
22-10-2005, 14:10
سلام
دوست عزيز براي من هم پيش اومده كه بعضي وقتها بعضي از فايلها تو سيستم من پاك نمي شد و تا مي خواستم اونا رو پاك كنم Eror مي داد ولي باز هم مي شه كاري كرد
اولين راه حلي كه من بهت پيشنهاد مي كنم اينه كه بري تو داس و از طريق برنامه DN يا NC فايل مورد نظر خودت رو پاك كني معمولا جواب مي ده اگه اين طوري پاك شد كه هيچي اگه نشد اگه تونستي اون پوشه رو رنيم كني اگه اين امكانو بهت بده از اين طريق هم پاك ميشه
موفق باشي

mpsjavad
22-10-2005, 14:33
با سلام ..

به پست جناب ساسر بيشتر دقت كنيد و به تاپيك هاي كه ايشون ادرس دادند بريد مشكلتون حل ميشه !

ممنون

Amir_P30
22-10-2005, 20:07
با سلام ..

به پست جناب ساسر بيشتر دقت كنيد و به تاپيك هاي كه ايشون ادرس دادند بريد مشكلتون حل ميشه !

ممنون

كاملا درسته

شما بايد ت.جه داشته باشيد كه ممكنه فايلي كه ميخواهيد پاك كنيد ممكنه براي سيستم عامل حياتي باشه كه اجازه پاك شدن نميده

bahramsarchami
22-10-2005, 20:48
سلام
پستهای جناب ساسر رو دیدم و برنامه ای رو که هم معرفی کرده بود اجرا کردم ولی فایده ای نداشت
در ضمن این فایلهایی که من گفتم هیچکدوم فایلهای سیستمی نیستن و من خودم انا رو روی کامپیوترم ریختم
کمکم کنید

mpsjavad
22-10-2005, 21:49
سلام
پستهای جناب ساسر رو دیدم و برنامه ای رو که هم معرفی کرده بود اجرا کردم ولی فایده ای نداشت
در ضمن این فایلهایی که من گفتم هیچکدوم فایلهای سیستمی نیستن و من خودم انا رو روی کامپیوترم ریختم
کمکم کنید

با سلام ..

نام پوشه و محتويات پوشه رو لطف كنيد بگيد و همين طور محلي كه پوشه در اونجا قرار داره ( يه صورت ادرس كامل )

bahramsarchami
22-10-2005, 22:04
نام پوشه:serials3k
محتویات: فایلی با نام auto update exe
آدرس:E:\Program files\serials3k

Beelzebub
22-10-2005, 22:25
نام پوشه:serials3k
محتویات: فایلی با نام auto update exe
آدرس:E:\Program files\serials3k

فكر كنم اين فايل با بالا اومدن ويندوز اجرا مي شه
برو به taskmanager بعد از سر برگ processes دنبال يه اسمي به نام auto update exe بگرد
بعد از اونجا end process بزن
حالا فكر كنم بتوني پاكش كني
بعد اينكه پاك كردي برو تو msconfig وارد سربرگ startup بشو اگه تو اين ليست هم بود تيك شو بردار
موفق باشيد

reza12100
22-10-2005, 22:41
با cd bootable windows 98 or me بالا بیا
از گزینه های موجود
start computer with cdrom suport
را انتخاب کن بعد که وارد محیط داس شدی(یا اگر روش دیگری هم بلدی از ان طریق وارد محیط داس شو)
با رفتن به مسیر ان فایلی که گفتی خیلی راحت میتونی پاکش کنی
برای استفاده راحت از بعضی گزینه ها مثل کپی یا پیست کردن یا دلیت کردن اگر nc تحت داس داشته باشی خیلی کارت راحت میشه

bahramsarchami
22-10-2005, 23:09
فكر كنم اين فايل با بالا اومدن ويندوز اجرا مي شه
برو به taskmanager بعد از سر برگ processes دنبال يه اسمي به نام auto update exe بگرد
بعد از اونجا end process بزن
حالا فكر كنم بتوني پاكش كني
بعد اينكه پاك كردي برو تو msconfig وارد سربرگ startup بشو اگه تو اين ليست هم بود تيك شو بردار
موفق باشيد

ممنون Beelzebub جان مشکلم حل شد خیلی ازت ممنونم تو این شب قدر کلی برات دعا میکنم بازم ازت ممنونم