PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد ویروس امپراتور

airetin_7
17-11-2004, 22:22
کامپیوتر یکی از آشنایان اصلا بوت نمی شه.هیچ ویندوزی هم نمیشه روش نصب کرد.با دیسکت استارت آپ هم نمیشه کاری کرد. از چند نفر که پرسیدم احتمال دادن که کار ویروس امپراتور باشه اما راه حلی برای درست کردن این مشکل نمی دونستن. اگه میشه منو راهنمایی کنید.

Sinagood
17-11-2004, 23:04
هيچي هارد به يك فرمت سخت افزاري نياز داره كه من بلد نيستم

اگه ميخواي ميتوني با يك آهنربا فرمت كنيش اما ممكنه نابود شه
از من گارانتي نگرفتي ها :o هر چي شد به من ربطي نداره صبر كن بقيه هم نظرشونو بدن

30naa
18-11-2004, 14:37
بگو ببینیم چه اروری میده؟
ولی اگه فکر می کنی که مشکلت از فرمت سطح پایینه میگن که باید با برنامه ای که ماله خود هارده این کار رو بکنی من ماله مکستور رو خیلی وقت پیش دانلود کردم اگه مکستوره بگو لینکشو واست بزارم

airetin_7
18-11-2004, 16:53
هيچ كدوم از دو ويندوز اكس پي و 98 بالا نمياد.و مانيتور بعد از شناختن سخت افزارها يه صفحه سياه نشون ميده.بعضي از دوستان ميگن بايد هارد اون كامپيوتر رو در بيارم و به يه كامپيوتر ديگه وصل كنم و بعد اينطوري كلا فرمتش كنم.ولي ممكنه كامپيوتر دومي هم ويروسي بشه.نظر شما چيه؟ من چكار كنم.

Sinagood
18-11-2004, 23:34
چي چيزي از كامپيوتر دومي ويروسي شه؟؟؟؟
مثلا رم :mrgreen: ميخواد ويروسي شه؟

تنها راهت اينه كه تمام پارتيشناتو رو با سي دي ويندوز موقع فرمت پاك كني و دوباره بزاري
نميدوني اينجوري هاردت چه صفايي پيدا مي كنه . خيلي كاراييش زياد ميشه. اونوقت اگه خواستي هم مي توني با برنامه ي هاردت كمي دستكاري كني

30naa
19-11-2004, 12:41
ویندوزت و اول یه تلاشی بکن Repair کنی اگه نشد بنظر منم باید فورمتش کنی

habibi
19-11-2004, 18:54
دوست عزيز احتمالا مشكل شما از هارد نيست از مادربرد دستگاهه. قسمت بيوسش احتمالا به هم ريخته. درست كردنش كار تعميركاره كار شما نيست. دستگاه مخصوصي مي‌خواد. :roll:

30naa
20-11-2004, 16:09
اگه بایوسش رو ریست کنی درست نمی شه؟