PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نوار دور نوشته

fdaliry
15-01-2008, 23:42
سلام
اگه بخواهیم تو فتوشاپ دور نوشته ا ی نوار( سفید یا هر رنگ دیگه) بندازیم (مثل عکس زیر) چیکار باید کنیم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ehsan Studio
16-01-2008, 06:03
دوست عزیز برای اینکار بر روی لایه متننت در قسمت لایه کلیک راست کرده و گزینه Blending Option را انتخاب و بعد از پنجره باز شده تیک گزنیه Strok را زده و نوار سفید را یا رنگ دیگر را به متن خود دهید.

fdaliry
17-01-2008, 14:04
سلام
خیلی ممنون از کمکتون
اگه بخام نوار دور نوشته پهنتر بشه چیکار باید کنم
اگه لطف کنید و بگید که رنگ نوارشم چطور عوض میشه خیلی ممنون میشم

Saeed kmss-D
17-01-2008, 16:18
سلام...

توي شكل توضيح دادم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشي♥♥♥

علی علی علی
18-01-2008, 05:27
یه راه ساده وجود داره تونم اینه که میتونی به سرعت از منوی style روی اسایدها کلیک کنی واونی که مد نظرت هست رو انتخاب کنی.
واسه تنظیمات بیشتر هم میتونی روی لایه دابل کلیک کنی و اون قسمتهایی که تیک خورده رو تنظیم کنی.

fdaliry
18-01-2008, 09:47
سلام
خیلی ممنون از جوابهای مفیدتون

bijan.sh.ka
21-01-2008, 08:48
سلام
من در رابطه با رنگي كردن دور نوشته دچار مشكل شدم و مشكلم رو به صورت تصويري آماده كردم اگه ممكن است كمكم كنيد

Saeed kmss-D
21-01-2008, 11:38
سلام بيژن جان...

شما اشتباه عمل ميكني!
چرا متنت توي لايه بك گرانده؟؟
وقتي با ابزار type رو صفحه كليك ميكني ، يه لايه متني جديد ايجاد ميشه كه نبايد اونو با بك گراند مرج كني. بايد روي همون Stroke رو اعمال كني.

موفق باشي♥♥♥

bijan.sh.ka
21-01-2008, 11:57
سلام
سعيد جان
موفق شدم، ما فقط مي تونيم روي چيزي كه تايپ مي كنيم اين كار رو بكنيم من اومده بودم و عكس رو مي خواستم كه اين طوري بكنم ديدم هيچ تغييري روش ايجاد نشد من خوب دقت نكرده بودم كه شما گفته بوديد متن بايد باشه نه عكس راستي مي شه اين عمل رو روي عكس ها هم اجرا كرد
متشكرم

Saeed kmss-D
21-01-2008, 14:18
سلام...

خب خدا رو شكر كه موفق شدي!
روي عكس؟ چرا نميشه!
اگه عكست بدون پشت ضمينه باشه خيلي راحت ميشه همين كارو براي اون انجام داد! اگر هم زمينه اي وجود داره ميشه با ابزار هاي انتخاب قسمت مورد نظر رو ازش جدا كرد.

ببين : (قسمت ضميمه ها)

موفق باشيد♥♥♥

bijan.sh.ka
21-01-2008, 15:30
سلام
فهميدم مرسي پس ما بايد يه صفحه ايجاد كنيم بعدش عكس مورد نظر را يه كپي ازش بگيريم بعدش بچسبونيمش بر روي صفحه ايجاد شده و بعد بقيه كارها

Lover_Football
21-01-2008, 18:34
سلام ...

برای اینکه بخواهیم به قسمتی از عکس این افکت رو بدیم باید مراحل زیر رو انجام بدید :

1) قسمتی از عکس رو که لازمه با ابزارهای مربوطه انتخاب کنید

2) کلید های Ctrl + J رو بزنید

3) دوبار روی لایه جدید کلیک کنید و سپس به دلخواه یکی از دو افکت Stroke و Outer Glow را اعمال کنیــــــــد ...

bijan.sh.ka
21-01-2008, 22:03
انتقال يافت