PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »»» خـبــرها و گــزارش‌هایی از بـرنـامه نود (90)

frnsh
15-01-2008, 22:12
سلام
این تاپیک رو زدم که اگه کسی برنامه های 90 رو دنبال میکنه بیاد و اینجا در موردش نظر بده. :31:

frnsh
15-01-2008, 22:20
اولیشم خودم میگم. در مورد حذف شدن تیم سپاهان.
به نظر من که خیلی نامردی بود. اصلا ضایع بود که فردوسی پور هم ناعادلانه موافقه. با اینکه اسمش عادله.:31:
به چند دلیل نامردی بود:
1.سربازه که کور شد وظیفش بود که این کارو کنه. خوب میخواست سرباز نشه. در قبال کارش (حتی اگه علی البدل هم باشه) پول میگیره.
2.دیه ی اینکه دو تا چشم کور شه از دیه ی مرگ یه نفر کمتره و دیه ی مرگ حداکثر 30 میلیون هست اما چرا اونا بهش 70 میلیون دادن؟ تازه به اینم راضی نبود!! مگه رئیس جمهور بود؟
3.به نظر من که اونی که ترقه انداخته از طرفداران تیم پرسپولیس بوده. به قول ساکت هرکی میاد یه ترقه توی بازی میندازه و یکی رو کور میکنه تا از تیم مقابل امتیاز کم شه یا حذف شه!
4.آخه چه ربطی به بازیکنها داره؟ خوب اونا که گناهی ندارن. اونا تلاششون رو کردن.
5.قاضیه هم از خودشونه. چون اینقدر ضایع حرف میزد و ساکت رو دست مینداخت.

اگه دلیل دیگه ای دارید بگید:31:

BITA52
18-01-2008, 13:36
دوست عزيز سلام
بعضي از حرفاتو قبول دارم و بعضيهاشو نه.
1- سربازي رفتن و سرباز شدن اصلا دلبخواه هيچ جووني نيست.
2- خدا نكنه كه هيچ وقت مجبور بشي حتي براي دو روز هم كه شده چشماتو ببندي و موقتا" كور بشي. اونوقت مي فهمي كه يه عمر كور شدن چه مزه بدي داره. اونوقت بجاي آرزوي 30 يا 70 ميليون آرزوي مرگ بكني.
3- مهم نيست كه كي ترقه رو انداخته. مهم اينه اوني كه مسئوليت يه مسابقه رو در دست مي گيره بتونه امنيت اونو هم حفظ كنه و بتونه از بد خواهان حريف هم جلوگيري كنه تا ترقه هاشونو هر جا خواستن نندازن. :41:
براي اين كار هم هيچوقت مي بايست طرفداراي دو تا تيم رو توي يه سكو نمي نشوندن تا يه آدم بي فرهنگ و بدخواه (كه مهم نيست سپاهاني باشه يا پرسپوليسي) پيدا بشه و هر كاري دلش خواست بكنه. پس بايد اول فرهنگ خودمونو درست كنيم.
4- اينكه نوشتي ربطي به بازيكنها نداره با تو موافقم ولي اونا هم دارن چوب بي كفايتي مسئولان حفاظتي ورزشگاه رو مي خورن و نبايد يه سرباز صفر كيلومتر رو براي اينكار به ورزشگاه بفرستن. (اونم بي حفاظ)
5- اينكه قاضي از خودشون بوده يا نبوده (با عرض معذرت) به من و شما ارتباطي نداره و لي اگه خودت جاي اين قاضي نشسته بودي و قضاوت مي كردي، آيا چه حكمي رو براي مجروح شدن اون جوون بيچاره مي دادي و با مسببين اين اتفاق چه برخوردي مي كردي؟
6- در مورد عادل هم بگم كه اون بايد نون رو به نرخ روز بخوره تا برنامه جنجاليش هميشه بيننده داشته باشه. چونكه اگه يه روز تو هم چيزي براي ديدن داشته باشي، سعي مي كني همه رو براي ديدن اون جذب كني.
اميدوارم از جوابم ناراحت نشده باشي.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

Ezel
18-01-2008, 15:50

حالا هم که یه نفر اومده داره عدالت رو پیاده میکنه ببینینید چطور بهش توهین میشه . البته از جماعت ایرانی بیشتر از این توقعی نیست .

اما در رابطه با نود به نظر من تاپ ترین برنامه ی ورزشی حتی تاریخ ایرانه . شما نمونه های دیگه ای رو هم میبینید مثل ورزش از نگاه 2 که کوثری میشینه اظهار نظر کارشناسی میکنه اونجا یا ورزش و مردم شبکه یک که شفیع فقط با مهمونای برنامه احوالپرسی میکنه .

Mahiar0
18-01-2008, 15:57
واقعا نامردي اينهمه امتياز دارند كم ميكنند
يعني چي يه تماشاچي مرض دار اومده اين كاررو كرده بدبخت تيم چه تقصير داره بايد ماموران امنيتي ورزشگاه مواظب مي بودند كه اينجوري نشه تقصر سپاهان يا حالا تيم هاي ديگر چيه؟!!!!!!

درمورد جريمه نقدي اشكال نداره بدن كه خوبه

DANIAL_2000
18-01-2008, 16:22
اولیشم خودم میگم. در مورد حذف شدن تیم سپاهان.
به نظر من که خیلی نامردی بود. اصلا ضایع بود که فردوسی پور هم ناعادلانه موافقه. با اینکه اسمش عادله.:31:
به چند دلیل نامردی بود:
1.سربازه که کور شد وظیفش بود که این کارو کنه. خوب میخواست سرباز نشه. در قبال کارش (حتی اگه علی البدل هم باشه) پول میگیره.
2.دیه ی اینکه دو تا چشم کور شه از دیه ی مرگ یه نفر کمتره و دیه ی مرگ حداکثر 30 میلیون هست اما چرا اونا بهش 70 میلیون دادن؟ تازه به اینم راضی نبود!! مگه رئیس جمهور بود؟
3.به نظر من که اونی که ترقه انداخته از طرفداران تیم پرسپولیس بوده. به قول ساکت هرکی میاد یه ترقه توی بازی میندازه و یکی رو کور میکنه تا از تیم مقابل امتیاز کم شه یا حذف شه!
4.آخه چه ربطی به بازیکنها داره؟ خوب اونا که گناهی ندارن. اونا تلاششون رو کردن.

اگه دلیل دیگه ای دارید بگید:31:
1.پس اون بدبخت داوطلبانه سرباز شده و کور شدنم وظیفش بوده!!:18: لابد تماشاگرای سپاهانم وظیفشون بوده بینه مردم نارنجک بندازن!!:27:
2. بینایی اصلیترین حس انسانه و با هیچ پولی نمیشه جبرانش کرد..:41:
3.پس کسی که از طرف تماشاگرای سپاهان بین پرسپولیسی ها ترقه مینداخت پرسپولیسی بوده!!!!!!:31:
4.به بازیکنا ربطی نداره اما به باشگاه چرا ..همه جای دنیا باشگاهها مسؤل رفتار تماشاگراشون هستن...
5.قاضی طرف عدالت بود..چون حق سپاهانیهای گردن کلفتو کف دستشون
گذاشت:21:

frnsh
18-01-2008, 18:40
واقعا نامردي اينهمه امتياز دارند كم ميكنند
يعني چي يه تماشاچي مرض دار اومده اين كاررو كرده بدبخت تيم چه تقصير داره بايد ماموران امنيتي ورزشگاه مواظب مي بودند كه اينجوري نشه تقصر سپاهان يا حالا تيم هاي ديگر چيه؟!!!!!!

درمورد جريمه نقدي اشكال نداره بدن كه خوبه

مرسی از نظرتون.

حالا هم که یه نفر اومده داره عدالت رو پیاده میکنه ببینینید چطور بهش توهین میشه . البته از جماعت ایرانی بیشتر از این توقعی نیست .

اما در رابطه با نود به نظر من تاپ ترین برنامه ی ورزشی حتی تاریخ ایرانه . شما نمونه های دیگه ای رو هم میبینید مثل ورزش از نگاه 2 که کوثری میشینه اظهار نظر کارشناسی میکنه اونجا یا ورزش و مردم شبکه یک که شفیع فقط با مهمونای برنامه احوالپرسی میکنه .

دقیقا. نود خیلی برنامه ی خوبیه. من هم فقط در این موردش نظر دادم. اگه برنامه ی بدی بود یه تاپیک در موردش نمیزدم.
بازم میگم که من نظر دادم در مورد قاضیه. جالبه که خودمونم از ایرانی بودنمون بد میگیم.

دوست عزيز سلام
بعضي از حرفاتو قبول دارم و بعضيهاشو نه.
1- سربازي رفتن و سرباز شدن اصلا دلبخواه هيچ جووني نيست.
2- خدا نكنه كه هيچ وقت مجبور بشي حتي براي دو روز هم كه شده چشماتو ببندي و موقتا" كور بشي. اونوقت مي فهمي كه يه عمر كور شدن چه مزه بدي داره. اونوقت بجاي آرزوي 30 يا 70 ميليون آرزوي مرگ بكني.
3- مهم نيست كه كي ترقه رو انداخته. مهم اينه اوني كه مسئوليت يه مسابقه رو در دست مي گيره بتونه امنيت اونو هم حفظ كنه و بتونه از بد خواهان حريف هم جلوگيري كنه تا ترقه هاشونو هر جا خواستن نندازن. :41:
براي اين كار هم هيچوقت مي بايست طرفداراي دو تا تيم رو توي يه سكو نمي نشوندن تا يه آدم بي فرهنگ و بدخواه (كه مهم نيست سپاهاني باشه يا پرسپوليسي) پيدا بشه و هر كاري دلش خواست بكنه. پس بايد اول فرهنگ خودمونو درست كنيم.
4- اينكه نوشتي ربطي به بازيكنها نداره با تو موافقم ولي اونا هم دارن چوب بي كفايتي مسئولان حفاظتي ورزشگاه رو مي خورن و نبايد يه سرباز صفر كيلومتر رو براي اينكار به ورزشگاه بفرستن. (اونم بي حفاظ)
5- اينكه قاضي از خودشون بوده يا نبوده (با عرض معذرت) به من و شما ارتباطي نداره و لي اگه خودت جاي اين قاضي نشسته بودي و قضاوت مي كردي، آيا چه حكمي رو براي مجروح شدن اون جوون بيچاره مي دادي و با مسببين اين اتفاق چه برخوردي مي كردي؟
6- در مورد عادل هم بگم كه اون بايد نون رو به نرخ روز بخوره تا برنامه جنجاليش هميشه بيننده داشته باشه. چونكه اگه يه روز تو هم چيزي براي ديدن داشته باشي، سعي مي كني همه رو براي ديدن اون جذب كني.
اميدوارم از جوابم ناراحت نشده باشي.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

1.خوب هرکسی توی سربازی حقوق نمیگیره.
2.پس چرا دیش اینقدره؟ اگه همه اینو میدونستن که دیش اینقدر نبود. اون سربازه که رئیس جمهور نبود.
3.موافقم که اشکال از مسئولان هم هست.
4.تر و خشکشون با هم میسوزن. همیشه و همه جا اینطوره. موافقم.
5.چرا همه ی پاداشارو به سربازه میدید؟ اینقدر هر روز مردم میمیرن یا بلا سرشون میاد. اونوقت هیچکس به دادشون نمیرسه. من خودم یکی رو میشناسم که بعد از اینکه کلی بلا سرش اومد و دیگه آرزوی مرگ میکرد بعد از کلی دادگاه رفتن و دنبال کردن ماجرا تازه جریمه هم شد!
6.موافقم. اما نه دیگه اینقدر یک طرفه قضاوت کنه که یکی مثل من از کارش بدم بیاد. کسایی که نظر منو در موردش دارن کم نیستن.

1.پس اون بدبخت داوطلبانه سرباز شده و کور شدنم وظیفش بوده!!:18: لابد تماشاگرای سپاهانم وظیفشون بوده بینه مردم نارنجک بندازن!!:27:
2. بینایی اصلیترین حس انسانه و با هیچ پولی نمیشه جبرانش کرد..:41:
3.پس کسی که از طرف تماشاگرای سپاهان بین پرسپولیسی ها ترقه مینداخت پرسپولیسی بوده!!!!!!:31:
4.به بازیکنا ربطی نداره اما به باشگاه چرا ..همه جای دنیا باشگاهها مسؤل رفتار تماشاگراشون هستن...
5.قاضی طرف عدالت بود..چون حق سپاهانیهای گردن کلفتو کف دستشون
گذاشت:21:

نه من نمیگم سپاهانیا باید بد باشن. میگم حقشون ضایع شده. اگه حق پیروزی هم ضایع شده بودم میگفتم.
2. اینو میدونم.(جوابش شماره 5 بالا:)
3.کی مطمئنه؟ من همین جوری گفتم که اگه پرسپولیسی بوده خیلی نامرد بوده.
4.دقیقا.
5.شما طرفدار پرسپولیسید نه؟ حالا هم حال میکنید که با اینکه حق بردن با سپاهان بود اما پرسپولیس با نامردی برد؟ یک طرفه قضاوت نکنید. منم با اینکه طرفدار سپاهانم اما اگه این اتفاق برعکس افتاده بود طرف پرسپولیس رو میگرفتم.

DANIAL_2000
18-01-2008, 20:53
مرسی از نظرتون.

نه من نمیگم سپاهانیا باید بد باشن. میگم حقشون ضایع شده. اگه حق پیروزی هم ضایع شده بودم میگفتم.
2. اینو میدونم.(جوابش شماره 5 بالا:)
3.کی مطمئنه؟ من همین جوری گفتم که اگه پرسپولیسی بوده خیلی نامرد بوده.
4.دقیقا.
5.شما طرفدار پرسپولیسید نه؟ حالا هم حال میکنید که با اینکه حق بردن با سپاهان بود اما پرسپولیس با نامردی برد؟ یک طرفه قضاوت نکنید. منم با اینکه طرفدار سپاهانم اما اگه این اتفاق برعکس افتاده بود طرف پرسپولیس رو میگرفتم.
1........!
2.همونطور که گفتم مسؤل رفتار تماشاگرا باشگاهها هستن و مسؤل نابینایی اون سرباز هم تماشاگرای سپاهان بنابراین مسؤل نابینایی سرباز باشگاه سپاهانه فلذا....
3.پس منم همینجوری میگم طرف مریخی بوده!!:27:
4.وقتی باشگاه مسؤل بوده حقشه با کم شدن امتیاز تنبیه بشه..:5:
5.اتفاقا من همیشه طرفداره تیمای شهرستانی بودم.. ولی کار سپاهانیها قابل دفاع نیست!:13:

rainysky50
18-01-2008, 21:39
راست میگی!!حقوق 10 هزار تومنی برای این سرباز بدبخت که به زور بردنش سربازی خیلیه!!!اخه این چه حفیه؟؟؟زندگی این سرباز فنا شد رفت به باد!!من طرفدار پرسپولیس نیستم و دوستدارم سقوط کنه دسته یک ولی این ساکت مدیر عامل سپاهان حالم ازش به هم میخوره!!یه ادم نفوذی زبون بازی هست که دومی نداره!باید 10 امتیاز از سپاهان کم میکردن تا حال این سامت مفت خور جا بیاد!!

Saeed-Totti
19-01-2008, 11:19
جریمه ی سپاهان خیلی کم بود.جوون مردم یه چشاش تخلیه شده و اون یکی چشمش هم که فقط 10% میتونه ببینه

frnsh
20-01-2008, 20:21
1........!
2.همونطور که گفتم مسؤل رفتار تماشاگرا باشگاهها هستن و مسؤل نابینایی اون سرباز هم تماشاگرای سپاهان بنابراین مسؤل نابینایی سرباز باشگاه سپاهانه فلذا....
3.پس منم همینجوری میگم طرف مریخی بوده!!:27:
4.وقتی باشگاه مسؤل بوده حقشه با کم شدن امتیاز تنبیه بشه..:5:
5.اتفاقا من همیشه طرفداره تیمای شهرستانی بودم.. ولی کار سپاهانیها قابل دفاع نیست!:13:

2.در مورد قسمت قرمز چقدر مطمئنید؟
3.من منظورم اینه که شما هم مطمئن نیستید که سپاهانی بوده.
4.مطمئنیدکه اونا بودن.
5.نظر شماست.

راست میگی!!حقوق 10 هزار تومنی برای این سرباز بدبخت که به زور بردنش سربازی خیلیه!!!اخه این چه حفیه؟؟؟زندگی این سرباز فنا شد رفت به باد!!من طرفدار پرسپولیس نیستم و دوستدارم سقوط کنه دسته یک ولی این ساکت مدیر عامل سپاهان حالم ازش به هم میخوره!!یه ادم نفوذی زبون بازی هست که دومی نداره!باید 10 امتیاز از سپاهان کم میکردن تا حال این سامت مفت خور جا بیاد!!

جریمه ی سپاهان خیلی کم بود.جوون مردم یه چشاش تخلیه شده و اون یکی چشمش هم که فقط 10% میتونه ببینه

من بازم میگم. توی خود ایران اینقدر جرم انجام میشه چرا کسی به داد اونا نمیرسه اونوقت حالا همه میگن وای سربازه چیش شد. تازه از چیزی هم که مطمئن نیستن با اطمینان کامل حرف میزنن و قانونش رو اجرا میکنن.

Iron
21-01-2008, 11:19
من متوجه نشدم که سپاهان چه کوتاهی توی انجام وظایفش کرده بود که جریمه شد. تامین امنیت ورزشگاه که بعهده این باشگاه نیست. اعضای این باشگاه هم که تماشاگران رو تحریک نکرده بودند. هرچقدر هم که کار فرهنگی بکنند باز هم نمیشه عدم وجود چند نفر آدم مشکل دار رو توی ورزشگاه تضمین کرد. اگر ورزشگاهها و تامین امنیت اونا در اختیار دولته باید مسئولیت اتفاقات اینچنینی رو هم بپذیره.
البته اتفاقی که برای اون سرباز افتاد خیلی ناگواره اما این مساله مقصر حادثه رو تغییر نمی ده. دلیلی نداره که وقتی دستمون به پرتاب کننده نارنجک نمی رسه و زورمون به نیروی انتظامی بخاطر قصور در کنترل اوضاع نمی رسه، نمی تونیم دولتو بخاطر وضع بد ساختمان ورزشگاه بازخواست کنیم همه چیزو سر باشگاه خالی کنیم.

iman_s
22-01-2008, 04:59
اینجا قراره درباره نود صحبت بشه یا سپاهان و اون سرباز بیچاره.
برنامه نود این هفته به خاطر اینکه اکثر بازیها سه شنبه برگزار میشه در چهارشنبه پخش میشه.

frnsh
23-01-2008, 20:00
من متوجه نشدم که سپاهان چه کوتاهی توی انجام وظایفش کرده بود که جریمه شد. تامین امنیت ورزشگاه که بعهده این باشگاه نیست. اعضای این باشگاه هم که تماشاگران رو تحریک نکرده بودند. هرچقدر هم که کار فرهنگی بکنند باز هم نمیشه عدم وجود چند نفر آدم مشکل دار رو توی ورزشگاه تضمین کرد. اگر ورزشگاهها و تامین امنیت اونا در اختیار دولته باید مسئولیت اتفاقات اینچنینی رو هم بپذیره.
البته اتفاقی که برای اون سرباز افتاد خیلی ناگواره اما این مساله مقصر حادثه رو تغییر نمی ده. دلیلی نداره که وقتی دستمون به پرتاب کننده نارنجک نمی رسه و زورمون به نیروی انتظامی بخاطر قصور در کنترل اوضاع نمی رسه، نمی تونیم دولتو بخاطر وضع بد ساختمان ورزشگاه بازخواست کنیم همه چیزو سر باشگاه خالی کنیم.

حرف دل منو زدید.

اینجا قراره درباره نود صحبت بشه یا سپاهان و اون سرباز بیچاره.
برنامه نود این هفته به خاطر اینکه اکثر بازیها سه شنبه برگزار میشه در چهارشنبه پخش میشه.

اینم یکی از بحثای نود بود دیگه.
بحث بعدی رو بعد از دیدن نود بعدی شروع میکنیم.

frnsh
25-01-2008, 18:50
سلام
ببخشید اما من چهار شنبش رو ندیدم. هرکی دیده موضوعش رو بگه تا بحث کنیم.

iman_s
26-01-2008, 04:00
سلام
ببخشید اما من چهار شنبش رو ندیدم. هرکی دیده موضوعش رو بگه تا بحث کنیم.

زیاد جالب نبود.
اولش که کاملا سیاسی بود. یعنی به علت نزدیک بودن به انتخابات(با انتخاب سرمربی تیم ملی اشتباه نگیرید) یک شخصیت سایسی اورده بودندکه چندین سال قبل رییس فدراسیون بوده تا مثلا در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی حرف بزنه.تنها چیزی که ما نشنیدیم در مورد تیم ملی و فوتبال بود.اسمش هم صفی زاده بود.
بعدش هم رفت سراغ بازیهای لیگ.
با مسولان ملوان و ذوب آهن هم در مورد لغو بازی صحبت کردند.که ذوالفقار نسب همه مصاحبه هاش تو روزنامه ها رو تکذیب کرد.
همچنین احمدزاده مربی ملوان میگفت 2متر و نیم برف رو زمین نشسته بود.که طبق گزارش هواشناسی که فردوسی پور نشون داد اعلام شده بود که فقط 90 سانت برف رو زمین نشسته.تو تصویر هم تا زیر زانوهای مجری برف بود:31:
تو صحنه درگیری منیعی با عکاس اهوازی هم با هردوتاشون مصاحبه کرد.اونجوری که من دیدم و حرفهای عکاسه (قسمتی از حرفهاشو سانسور کردند-فحش میداد صدا شو قطع کردند) به نظر من داشته رو اعصاب منیعی بازی میکرده و منیعی هم نه گذاشته و برداشته گذاشته تو صورت یارو.البته عکاسه هم زیاد فیلم بازی میکرد.
مربی شن ساث ساوه (فوتسال) هم که تیمش محروم شد میگفت تیم ما زیر بار زور نمیره.ما حاضریم محروم بشیم ولی جریمه یک میلیونی که ناحق به تیم ما واد شده رو ندیم.البتهخودش اعتراف کرد که بدش نمیاد تام ایران خودرو قهرمان بشه.(با محرومیت شن سا تیم تام قهرمان میشد)
بقیه اش هم زیاد جالب نبود.اگه دوستان چیز بیشتری یادشونه بگند.

frnsh
28-01-2008, 20:35
زیاد جالب نبود.
اولش که کاملا سیاسی بود. یعنی به علت نزدیک بودن به انتخابات(با انتخاب سرمربی تیم ملی اشتباه نگیرید) یک شخصیت سایسی اورده بودندکه چندین سال قبل رییس فدراسیون بوده تا مثلا در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی حرف بزنه.تنها چیزی که ما نشنیدیم در مورد تیم ملی و فوتبال بود.اسمش هم صفی زاده بود.
بعدش هم رفت سراغ بازیهای لیگ.
با مسولان ملوان و ذوب آهن هم در مورد لغو بازی صحبت کردند.که ذوالفقار نسب همه مصاحبه هاش تو روزنامه ها رو تکذیب کرد.
همچنین احمدزاده مربی ملوان میگفت 2متر و نیم برف رو زمین نشسته بود.که طبق گزارش هواشناسی که فردوسی پور نشون داد اعلام شده بود که فقط 90 سانت برف رو زمین نشسته.تو تصویر هم تا زیر زانوهای مجری برف بود:31:
تو صحنه درگیری منیعی با عکاس اهوازی هم با هردوتاشون مصاحبه کرد.اونجوری که من دیدم و حرفهای عکاسه (قسمتی از حرفهاشو سانسور کردند-فحش میداد صدا شو قطع کردند) به نظر من داشته رو اعصاب منیعی بازی میکرده و منیعی هم نه گذاشته و برداشته گذاشته تو صورت یارو.البته عکاسه هم زیاد فیلم بازی میکرد.
مربی شن ساث ساوه (فوتسال) هم که تیمش محروم شد میگفت تیم ما زیر بار زور نمیره.ما حاضریم محروم بشیم ولی جریمه یک میلیونی که ناحق به تیم ما واد شده رو ندیم.البتهخودش اعتراف کرد که بدش نمیاد تام ایران خودرو قهرمان بشه.(با محرومیت شن سا تیم تام قهرمان میشد)
بقیه اش هم زیاد جالب نبود.اگه دوستان چیز بیشتری یادشونه بگند.

مرسی.
عکاسا اکثرا همینجورن برای اینکه کارشونو حفظ کنن. که یه وقت براشون بد نشه. (اگه کسی اینجا عکاسه من منظورم همه نبود:31:) خوب هر کسی باید از خودش و آیندش دفاع کنه دیگه.

این حرفی که مربی شن ساوه گفته واقعا باحاله. اگه یکم از این حرفا رو ساکت یاد گرفته بود الان وضعش این نبود. ساکت زیاد حرف میزنه (بر خلاف فامیلش:31:) اما نمیدونم چرا نتونست از خودش و تیمش دفاع کنه.

Bret
29-01-2008, 13:12
قضيه اين شعارهاي نژادپرستانه چيه؟

vasef
30-01-2008, 00:19
باحال ترین قسمت نود این هفته دروازبان پگاه بود من که مردم از خنده

frnsh
30-01-2008, 20:35
قضيه اين شعارهاي نژادپرستانه چيه؟

نظر در مورد نود هست. میشه بگم منظورتون از نژاد پرستانه چیه؟

iman_s
02-02-2008, 02:07
باحال ترین قسمت نود این هفته دروازبان پگاه بود من که مردم از خنده
وای گفتی. منم ترکیده بودم. مخصوصا وقتی روش آب ریختند :31:

آخه تو یکی از بازیها تماشاچیها یکی از بازیکنهای سیاه پوست رو مورد عنایت قرار داده بودند یک کم درباره اش حرف زدند.

Bret
03-02-2008, 07:11

تو بازي مس و ذوب آهن وقتي بازيكن سياهپوست ذوب آهن بجاي دروازه بان اخراجي تيم تو دروازه قرار مي گيره تماشاگراي كرموني شعار مي دن " دروازه بان نداشتن كاكاسيا گذاشتن " البته با قلعه نوعي كه محاسبه كردن گفتش من كه همچين چيزي نشنيدم و مردم ما با فرهنگ9000 ساله همچين كاري نمي كنن
البته ما كه تو ورزشگاهها اثري از اين فرهنگ و تمدن نمي بينيم

frnsh
04-02-2008, 21:59
وای گفتی. منم ترکیده بودم. مخصوصا وقتی روش آب ریختند :31:

آخه تو یکی از بازیها تماشاچیها یکی از بازیکنهای سیاه پوست رو مورد عنایت قرار داده بودند یک کم درباره اش حرف زدند.

تو بازي مس و ذوب آهن وقتي بازيكن سياهپوست ذوب آهن بجاي دروازه بان اخراجي تيم تو دروازه قرار مي گيره تماشاگراي كرموني شعار مي دن " دروازه بان نداشتن كاكاسيا گذاشتن " البته با قلعه نوعي كه محاسبه كردن گفتش من كه همچين چيزي نشنيدم و مردم ما با فرهنگ9000 ساله همچين كاري نمي كنن
البته ما كه تو ورزشگاهها اثري از اين فرهنگ و تمدن نمي بينيم

وای. چه باحال. حیف که اون قسمتش رو ندیدم:19:

iman_s
05-02-2008, 02:32
هنوز یکساعت نشده که نود این هفته تموم شده براتون یک گزارش جالب پیدا کردم:

===============================================

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امشب، همان طور كه انتظار مي‌رفت، عادل‌خان فردوسي‌پور برگ برنده‌ي ديگري با دعوت از خاوير كلمنته رو كرد تا نشان دهد كه چرا برنامه 90، نظيري در بين برنامه‌هاي ورزشي و غير ورزشي سيما ندارد.
امّا نكته جالب گفتگوي طولاني اين دو، آن بود كه كلمنته هيچ جمله‌ي مورد پسند روزنامه‌هاي زرد از دهانش خارج نشد و حتي فردوسي‌پور نيز نتوانست او را با پرسش‌هاي خود به گوشه‌ي رينگ برده و ضربات پي در پي و گيج‌كننده‌اش را نثارش كند (بلايي كه در هنگام جدايي فيروز كريمي از استقلال اهواز به سادگي آب خوردن بر سر فتح‌الله زاده انجام داد و طفلكي را كاملاً مات نمود).
به عنوان مثال، وقتي فردوسي‌پور به نتايج نظرسنجي برنامه نود در باره دو مربي پيشنهادي تيم ملي، يعني آرتور جرج پرتقالي و خاوير كلمنته اسپانيايي اشاره كرد و نظر وي را در مورد نتايج اين نظرسنجي‌ها و شخص آرتور جرج جويا شد (85 درصد مردم طرفدار انتخاب كلمنته بودند، در صورتي كه 67 درصد شركت‌كنندگان در مسابقه پيام كوتاه 90، مخالف سرمربيگري آرتور جرج بودند). كلمنته با خونسردي گفت: آرتور جرج مربي بزرگ و شناخته شده‌اي است و نتايج خوبي هم گرفته، فقط شايد من اندكي در كسب نتايج از او خوش‌شانس‌تر بوده باشم كه آن هم به دليل برخورداري از بازيكناني بوده كه اراده بردن در وجودشان لبريز بوده است.
خلاصه اينكه به هيچ عنوان، حاضر نشد تا گزكي دست فردوسي‌پور بدهد و انتقادي را متوجه آرتور جرج سازد، حتي وقتي اصرار عادل را ديد، گفت: شايد يك دليل مقبوليت و محبوبيت من، آن باشد كه ايراني‌ها، شناخت و علاقه بيشتري به اسپانيايي‌ها دارند تا پرتقالي‌ها!
مي‌بينيد! انگار واقعاً فردوسي‌پور در برابر كلمنته بايد غلاف كند!

frnsh
08-02-2008, 21:59
چه جالب. امان از این فردوسی پور. چه کارایی میکنه که همش مردم ازش حف میزنن.
راستی شما نمیدونین بالاخره کی مربی تیم ایران میشه؟

frnsh
08-02-2008, 22:11
چه جالب. امان از این فردوسی پور. چه کارایی میکنه که همش مردم ازش حرف میزنن.
راستی شما نمیدونین بالاخره کی مربی تیم ایران میشه؟

iman_s
12-02-2008, 05:11
ساعتي پيش، وقتي براي روشن شدن ماجراي دستور فيفا مبني بر كسر شش امتياز از پرسپوليس، فردوسي‌پور، سخنان كاشاني (مديرعامل كنوني سرخ‌ها) را قطع كرد تا اعلام كند كه محمدحسن انصاري‌فرد نيز پشت خط آمده تا در باره ماجرا توضيح دهد، همه بينندگان 90 دريافتند كه تا چه اندازه كدورت بين انصاري‌فرد و كاشاني جدي و تر و تازه است! به نحوي كه انصاري‌فرد در شروع سخنانش به همه سلام كرد و حتي به افشين قطبي (كه در استوديو حاضر بود)، صدرنشيني پرسپوليس را تبريك گفت و به حماسه 22 بهمن و حضور دشمن‌شكن مردم در صحنه هم اشاره كرد، اما حاضر نشد به ديگر مهمان تلفني برنامه، يعني جانشينش در باشگاه (حبيب كاشاني) اشاره‌اي كرده و سلامي بكند. با اين وجود، آقاي كاشاني در بدو سخن، به انصاري‌فرد سلام كرد (نشانه‌اي دال بر سياستمدار بودن و هوشمند‌تر بودنش نسبت به حريف!) و توضيح داد كه از زمان آمدنش در پرسپوليس حتي نتوانسته به مدت 5 دقيقه با آقاي انصاري‌فرد صحبت كند ... ماجرا چنان شد كه عادل‌خان با طنازي خاص خودش گفت: «انگار هنوز شما دو نفر با هم قهر هستيد؟!»
جالب اينكه افشين قطبي انگار نه انگار كه دارند در باره كسر شش امتياز از تيمي صحبت مي‌كنند كه او قول قهرماني‌اش را به هواداران داده است و اصلاً وارد ماجرا نشد! عكس‌اعملي كه نشان مي‌دهد تا چه اندازه اين مربي حرفه‌اي و هوشمند است. خلاصه به نظر مي‌رسد، جناب كاشاني در مورد عدم پرداخت غرامت به رافائل كوتاهي كرده و آنقدر مسأله را به عقب انداخته تا به صدور حكم بيانجامد تا بدين‌وسيله عملكرد مديريت پيشين به زير سؤال رود (دست‌كم اين تعبير انصاري‌فرد از ماجرا است).

yoosef_st
12-02-2008, 07:46
خداییش انصاری فرد خیلی ضایع کرد. بدجوری مشکلش رو با کاشانی تابلو کرد.

iman_s
13-02-2008, 05:07
محافظه کاري» شجاع ترين مجري صدا و سيما اتفاق ميموني نيست. اگر پيش از اين عادل فردوسي پور يکي از جذابيت هاي فوتبال ايران به حساب مي آمد و اصلاً فردوسي پور بود که با کشف اتفاقات عجيب و رويکرد تهاجمي به تمام ضعف ها، ليگ برتر را بين بينندگان عام تلويزيون هم به يک سوژه جذاب تبديل کرد اما فردوسي پور که در قامت يک مجري ساختارشکن در صدا و سيما سال ها بي رقيب بود و تنها در دو سال گذشته فرزاد حسني و رضا رشيدپور را در کنار خود ديد، الان يک ماهي مي شود ديگر چندان برش گذشته را ندارد. اجراي منفعل او که به سبک «بهرام شفيع» و «جهانگير کوثري» به دنبال هم آوردن سر و ته هر سوژه يي است و «محافظه کاري» عجيب او در اجرا در يک ماه گذشته حسابي توي ذوق مخاطب مي زند. وقتي فردوسي پور در تماس تلفني با حبيب کاشاني و محمدحسن انصاري فرد کمترين نفوذي را به بحث ميان آن دو داشت و دست آخر با ذکر اينکه «خدا کند اين مشکل هم حل شود» ختم بحث را اعلام کرد، هر کسي مي توانست احساس کند فردوسي پور چندان تمايلي براي بيرون کشيدن مقصر نداشت. البته اين مشکل فردوسي پور در يک ماه گذشته نيست. به هر حال فردوسي پور در هر مقطعي از اجراي خود در 9 سال گذشته چنين محافظه کاري هايي را از خودش داشته ولي اتفاقي که در يک ماه گذشته افتاده، بحث ديگري است. پس از اينکه محسن صفايي فراهاني پس از يک سال «ممنوع التصويري» در صدا و سيما پيش از انتخابات رياست فدراسيون فوتبال به نود آمد و حرف هايي زد که حتي به مديران بلندمرتبه دولت نهم هم برخورد، عادل فردوسي پور در يکي از بدترين مخمصه هاي چندسال گذشته خودش افتاده؛ مخمصه يي که در آن حتي يکسري از مديران از ضرغامي رئيس سازمان صدا و سيما و پورمحمدي رئيس شبکه سوم سيما خواستند فردوسي پور را از اجراي «نود» بردارند که البته نتوانستند. هرچند پس از «کوله پشتي» عجيب حسني با حضور رئيس نيروي انتظامي در استوديوي شبکه سوم، فرزاد حسني با همين فشارها از اجراي تلويزيوني کنار رفت. از آن سو هم رشيدپور «مثلث» را داشت که پس از اولين اجرا و انتقاد تند عليه مديران آن هم منتفي شد. به هر حال گويا فردوسي پور نمي خواهد تجربه رشيدپور و حسني را داشته باشد. عادل خوب مي داند که قرار گرفتن در موضع يک منتقد تند که خواسته اش اصلاح اشکالات است همان ماجرايي را پيش مي آورد که پيش از اين در مورد «کوله پشتي» و «مثلث» بروز کرد. برنامه «مثلث» با اجراي شجاعانه رشيدپور، سپردن قضاوت به مردم درباره يک مدير دولتي بود. دادن فرصتي سه دقيقه يي براي دفاع از خود، مدير دولتي را با حريفي نامرئي در رينگ بوکس روبه رو مي کرد. قطعاً آن مدير خيلي مي بايست باهوش باشد تا بتواند در اين فرصت اندک، رضايت مردم را جلب کند و از آنها راي اعتماد بگيرد. بر هيچ کس پوشيده نيست که رشيدپور علاقه چنداني به اجراي برنامه يي منفعل و خسته کننده چون «1404» ندارد اما در فضاي کنوني، چاره يي براي او هم وجود ندارد جز گام گذاشتن در راه «محافظه کاري»؛ همان راهي که عادل هم در پيش گرفته. هيچ کس يادش نمي رود که مصاحبه هاي پينگ پنگي او، فضاي برنامه اش را از برنامه هايي چون «ورزش از نگاه دو» و «ورزش و مردم» جدا مي کرد. شايد بتوان گفت سياست کنوني عادل در يک بيت شعر ختم مي شود؛ شعري که گوياي احتياط و محافظه کار شدن فردوسي پور است؛

آنچه «شيران» را کند «روبه»مزاج

احتياج است، احتياج است، احتياج

منبع: اعتماد

================================================== ============
اینم بگم وقتی عادل داشت با مهدوی کیا صحبت میکرد از خنده مرده بودم. بدبخت تا میخواست نتیجه نطر سنجی رو بگه مهدوی کیا هی میپرید وسط حرفش. آخر سر هم وقتی تلفن قطع شد تونست نتایج رو اعلام کنه.
فکر کنم بیشتر از 10-15 بار نزاشت عادل حرف بزنه

frnsh
14-02-2008, 00:38
ایول. خیلی جالب بود. کاش فردوسی پور اینو میدید. اونوقت کف میکرد که لو رفته. اما کاملا حق داره. خب دوست نداره بساطش جمع بشه. خوب داره پول در میاره دیگه. اما با اینکه کارش محافظه کاریه خوبیه اما محبوبیتش بین مردم از بین میره. اما در عوض کارشو حفظ میکنه. براش مهم نیست که مردم بخوانش یا نه. یه سری از مردم درکش میکنن و بقیه که کاملا عام هستن نه. اونم که براش مهم نیست کارشو ادامه میده و پولشم در میاره و دنبال اینه که برنامش رو حفظ کنه که نبندنش.

iman_s
20-02-2008, 04:13
باز هم برنامه پربيننده نود حرف و حديث هاي بسياري پديد آورد. اصلاً اينکه در شرايط بحراني فوتبال ايران و در حالي که قرار بود کنار گذاشتن اسم خاوير کلمنته از فوتبال ايران براي هميشه به صورت قطعي توسط آقاي کفاشيان خواب آلود اعلام شود- که صدالبته پيش از آنکه اين اتفاق بيفتد همه بدان آگاه بودند- امير قلعه نويي آخرين سرمربي تيم ملي ميهمان برنامه باشد خود ذاتاً مشکوک بود. بوي برنامه يي سفارشي مي آمد و نمايشي از پيش تعيين شده که به مشام نکته نگران و ريزبينان رسيد و خوب هم رسيد. بعد مسابقه جذاب پيامک آمد. «به نظر شما فرصت داده شده به امير قلعه نويي کافي بود؟» دو گزينه پاسخ هم اينها بودند؛ بلي يا خير. با اين سوال عملاً ماهيت برنامه مشخص شد و فهميديم که قرار است چه بر سر مخاطبان از همه جا بي خبر بيايد. ذات اين استفهام نوعي «انکار» در خود داشت که به صورتي ناخودآگاه بيننده را به سمت و سوي پاسخ منفي مي برد. موضوعي بسيار ساده که شايد از ديد خيلي ها پنهان ماند. اما اصل قضيه اينجا نبود. مجادله امير قلعه نويي و عادل فردوسي پور- اگر اصلاً بتوان چنين ارزشي به اين بحث داد- قرار بود بر نظر مخاطبان تاثير بگذارد که گذاشت و 63 درصد راي به کافي نبودن فرصت براي قلعه نويي دادند و به نوعي حمايت شان را از او اعلام کردند. در اين برنامه که بيشتر به جلسه معارفه قلعه نويي شبيه بود تا گفت وگويي با سرمربي تيم مس کرمان- هرچند خود قلعه نويي با اعتراض به اينکه چرا بيوگرافي و سوابق من را قيد نکرديد ذهن مخاطبان را از اين موضوع پرت کرد- عادل فردوسي پور آنقدر ضعيف و عاميانه از قلعه نويي و عملکردش در تيم ملي انتقاد کرد که در مقابلش مربي سابق تيم ملي کاملاً موجه نشان داده شد و حتي اگر از موضع مخالف او هم برنامه را تماشا مي کرديم در جدال با مجري نود بي شک حق را به او مي داديم. بله درست است که عادل به بدترين نحو ممکن وارد اين جنگ شد و حتي آمارش هم اشتباه از آب درمي آمد اما انتقاد ما به او تنها در فضايي ايزوله موضوعيت پيدا مي کند نه در اتمسفري که برنامه نود داشت. مي توانيم عادل فردوسي پور را به خاطر برنامه فوق العاده ضعيفش با خاوير کلمنته به نقد بکشيم و با شديدترين لحن به نگاه از پايين به بالايي که به کلمنته مي کرد بنويسيم اما اينکه بگوييم عادل بايد قلعه نويي را شکست مي داد و ضعفش عامل شکست خودش شد بيش از حد خوشبينانه و ساده انگارانه است.

مسلم است که گفتار غالب از بزرگ ترين مديوم خود يعني تلويزيون براي پيش بردن مقاصد خود استفاده مي کند و در اين شرايط عملاً انتظار ديدن يک برنامه انتقادي به مفهوم ناب آن بيشتر از ناآگاهي از وضعيت موجود سرچشمه مي گيرد تا دلسوزي براي فوتبال و فوتبالي ها. ماهيت نقد در دوران ما تنها در حالي مي تواند مفهوم بي آلايش و پاک خود را به نمايش بگذارد که صرفاً نقد کند که نقد کرده باشد، نه نقد کند که چيزي را تغيير دهد. اگر انتظار داريم عادل فردوسي پور در برنامه نود قلعه نويي را بکوبد تا مردم از او رو برگردانند خيالي خام در سر داريم و چون اين اتفاق نبايد مي افتاد، نيفتاد. اينکه عادل توانايي اش را داشت يا نداشت مهم نيست. مهم اين است که عادل حقش را نداشت و اين همه داستان است.
منبع: اعتماد

تو برنامه این هفته کاملا مشخص بود که فردوسی پور مخالف قلعه نویی در تیم ملی بوده و هست و چندین بار با یادآوری جمله اونها هم برکنار شدند در وصف مربیانی که با تیم ملیشون به موفقیت نرسیده بودند(مثل مربی استرالیا) نشون داد که مخالف قلعه نویی و مربی ایرانی در رأس تیم ملی هست.
فکر میکرد در نظرسنجی که گذاشته اکثر مردم مخالفتشون رو با قلعه نویی نشون میدند ولی اینبار تیرش به سنگ خورد.
گذشته از این حرفها مصاحبه فیروز کریمی درباره کسر 5 امتیاز استقلال کرکر خنده بود :دی

Bret
26-02-2008, 11:55
با اينكه از دائي خوشم مياد ولي اين رفتارش رو كه اينجوري با نصيرزاده صحبت كرد و تهمت استقلالي بودن بهش زد و از تصميماتش ايراد گرفت (هر كي ندونه خيال مي كنه عمريه داوري مي كنه!) اصلاً قبول ندارم
نمي دونم اگه تو مسابقات اروپايي هم اينطوري رفتار مي كرد بازهم اينقدر بهش احترام مي ذاشتن؟!!

ملا نصرالدین
26-02-2008, 19:28
بچه ها میشه خلاصه ی این قسمت رو هم بذارید ..من این هفته ندیدم...بالاخره کلمنته چی شد میگفتم نظرش دوباره عوض شده؟

alenkita
26-02-2008, 19:55
کلمنته که مثل اینکه کامل بی خیال شدن.
اونم اومد اینجا فقط واسه خودش بازار گرمی کرد تا سر زببونا بیفته
در ضمن با نظر دوستمون که عادل با قلعه نوعی مخالفه و از هر فرصتی واسه کوبیدنش استفده میکنه ، بسیار موافقم

بردیا
26-02-2008, 19:55
کفاشیان تکذیب کردش.

RONN!E
26-02-2008, 19:57
بچه ها میشه خلاصه ی این قسمت رو هم بذارید ..من این هفته ندیدم...بالاخره کلمنته چی شد میگفتم نظرش دوباره عوض شده؟
من تا زمانی که کفاشیان میهمان برنامه بود نود رو دیدم.

بالاخره کلمنته چی شد میگفتم نظرش دوباره عوض شده؟
کفاشیان اینو تکذیب کرد.داستان سرمربیگری کلمنته به کلی بسته شد.

S@eid
26-02-2008, 21:24
نتیجه ی نظر سنجی چی شد ؟ قطبی یا قلعه نوعی ؟

yoosef_st
26-02-2008, 21:36
70% قطبی 30% قلعه نوعی(یا همون پرسپولیسیهایی که نمیخوان قطبی از پرسپولیس بره.)

Bret
27-02-2008, 12:20

اين هفته برنامه جالبي بود. كفاشيان مهمان برنامه بود و خيلي خودموني جواب سؤالها رو مي داد مثلاً در جواب فردوسي پور كه پرسيد شما كه قول داده بودين دو روزه مربي تيم ملي رو تعيين كنيد گفتش خبرنگارا سؤال كردن ما هم يه چيزي گفتيم!! فردوسي پور هم كه ديگه كم آورده بود گفت خوب حالا واقعاً مربي رو كي انتخاب مي كنيد كفاشيان هم گفت تا پس فردا (امروز هم كه چهارشنبه هست و خبري از مربي تيم ملي نيستش!!)
نيك بخت هم تو مصاحبه بعد از بازي دو بار از ميثاقيان بعنوان اكبر ضدفوتبال ياد كرد! انگار اين بشر ذره اي براي مربي سابقش احترام قائل نيست
فردوسي پور به بهانه انتخاب دائي بعنوان نائب رئيس كميته جوانان فيفا باهاش تماس گرفت اونم تا مي تونست از نظرات كارشناسي نصيرزاده ايراد گرفت و آخرسر هم بهش تهمت استقلالي بودن زد !! درباره انتخاب مربي تيم ملي هم گفت هركدوم تشكيلات قوي تري حمايتش كنه انتخاب مي شه! بنظر مياد همه فوتبالياي اين كشور ادب و اخلاق رو واسه اونور مرز گذاشتن و اينجا هر جوري دلشون مي خواد رفتار مي كنن
وقت تلف شده بازي پرسپوليس و راه آهن هم حداقل 12 دقيقه بوده!

Bret
27-02-2008, 12:22
قضيه كلمنته هم به گفته كفاشيان منتفيه