PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه طوری در نوکیا 3220 Wave Message یا ارسال پیغام در آسمان انجام دهیم؟

Iranian_sports
21-10-2005, 04:18
سلام
من خیلی از جاها این خبر رو خوندم که میشه با 3220 پیغام نورانی و توی هوا فرستاد
متن خبر هم که تقریبا همه جا به اینصورت بود رو اینجا میذارم:

به گزارش بخش خبر سايت اخبار فن‌آوري اطلاعات ايران، از setarehsorkh.com، موبايل جديد نوکيا به شما اين امکان را ميدهد تا پيغامهای خودرا برای دوستانتان در هوا نشان دهيد.با Nokia 3220 جادوئی شما ميتوانيد هر آنچه را که اراده کنيد در آسمان بنويسيد.

اين گوشی طوری طراحی شده که وقتی شما دست خودرا در هوا تکان ميدهيد از صدای امواج هوا يک جنیش يا حرکت حسی در تلفن ايجاد ميشود که بصورت چراغهای کوچک چشمک زن در اطراف تلفن بصورت پيغام ظاهر ميشود.

در گوشی Nokia 3220 شما پيغام يا تصوير مورد نظر خود را انتخاب کرده با حرکت دادن گوشی به اينطرف و آنطرف پيغام خود را در هوا بصورت تصاوير بسيار جالب نورانی جهت دوستان خود ارسال مينمائيد.
زمانيکه شما گوشی را تکان ميدهيد تصاوير شما توسط 12 اشعه نارنجی رنگ در هوا ساخته شده تا فاصله 6 متری قابل رويت می باشند.
اين نوع پيغامها حداکثر امکان نمايش تا 15 کارکتر را دارد.نوکيا نام Wave Messaging را برای تکنولوژی بديع و بي همتای خود انتخاب کرده است.
Nokia 3220 همچنين امکان انجام یازيهای بي نظيری را نيز برای شما فراهم ميکند.اين گوشی در حين داشتن اين همه امکانات بي همتا فقط 86 گرم بوده توانائی ارسال و دريافت ايميل را نيز دارد.

ولی هیچ جا توضیحش رو ندیدم

اگر کسی میدونه به من بگه

موفق باشید
فعلا

scream
21-10-2005, 08:43
من كه 3220 دارم اما تا حالا اصلا از امكانات كمش راضي نبودم
همه جاش هم رفتم دفترچش هم خودم ترجمه كردم همچين چيزي نبود
فكر كنم سركاري دوست من

scream
21-10-2005, 08:44
راستي يه چيز ديگه منبعت رو بگو

MOBILE_MASOUD
22-10-2005, 01:03
سلم
نه آقا سركاري نيست اين با يه نرم افزار به نام wave messageانجام ميشه كه در قسمت application\collectionهست ولي اين نرم افزار رو قبل از اين كه بياد ايران پاكش مي كنن ولي نمي دونم چرا و يا حتي خود ايراني ها پاك مي كنند يا خارجي ها
من خودم خيلي دنبال نرم افزارش گشتم ولي به نتيجه نرسيدم و حتي آموزش كامل نرم افزارشو هم دارم ولي خود نرم افزارشو نه
تو رو خدا اگه پيدا كرديد ما هم بي نصيب نزاريد

scream
22-10-2005, 04:32
آقا اين رو ولش كن
تو فقط به من بگو چه جوري تو 3220 اطلاعات از طريق كامپيوتر ميريزي كامل با كابل مابلش توضيح بده نرم افزارت هم بگو
چ.م من هر چي به خودم و كامپيوترم فشار اوردم نتونستم تو اين 3220 اطلاعات بريزم آخرشم بي خيال شدم

Iranian_sports
22-10-2005, 17:38
سلام
من رفتم یک سی دی خریدم با کابل پورت(serial cable) و با اون راحت میریزم
اگر کابل رو داشته باشی برنامش رو میتونی از اینترنت پیدا کنی
من بعد اینکه سی دی رو خریدم برنامه رو تو یکی از وبلاگها دیدم که اگه پیدا کردم لینکش رو میذارم

MOBILE_MASOUD جان ممنون
پس حالا باید دنبال برنامه Wave message باشیم
تو خود سایت نوکیا نبود؟

موفق باشید
فعلا

AVVAL
22-11-2005, 15:15
سلام بچه ها
ممنون میشم آموزشی Wave message رو همراه برنامش برام بفرستید
ممنون
شاد زی مهر افزون

leo
22-11-2005, 17:59
سلام دوستان !
اين موضوعي كه مطرح كردين جالب بود برام !
يه سرچي كردم ببينم چجوري ميشه اين كار رو كرد ! فكر كنم شما به يه Xpress-on™ Fun Shells نياز داريد !
اين هم لينك نوكيا در اين مورد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HAVE FUN !!

leo
22-11-2005, 18:01
راستي فكر نميكنم به Software خاصي نياز باشه !

يا حق !

AVVAL
22-11-2005, 23:28
سلام بچه ها
ممنون میشم آموزشی Wave message رو همراه برنامش برام بفرستید
ممنون
شاد زی مهر افزون

خواهشمندم

Marichka
23-11-2005, 00:24
سلام دوستان در جواب باز كننده ي اين تاپيك بايد بگم كه پيام آسماني (!!!) در نوكيا 3220 نياز به يه قسمت اضافي داره كه همينطوري روي گوشي ها نصب نيست (يعني من كه دست هر كس ديدم نصب نبود) بلكه به طور جداگانه خريداري ميشه و پشت گوشي نصب ميشه. توي عكسهاي تبليغاتي اين گوشي هم اگه ديده باشين يه بخشي داره كه مثل يه درز در طول گوشي مي مونه و اگه اونو داشته باشين و پيغام مورد نظر خودتون رو به گوشي بدين بعد در هوا حركتش بدين اين قابليت به كار مي افته.
البته من كه تاحالا نديدم اين بخش در جايي فروخته بشه.
موفق باشيد

visly
18-09-2007, 10:56
من خودم یه زمانی 3220 داشتم الانم با این که ان70 خریدم بازم مگم که واقعا استثناییه حتی حاضر نشدم بفروشمش.آقا هرچی دلت میخواد درباره 3220 بدونی برو به وبلاگ خودم.در اونجا همه چی رو دربارش می فهمی.این وبلاگ کلا درباره 3220 هست و در اون نحوه اتصال به کامپیوتر توضیح داده شده.حتی میتونید تم هم براش پیدا کنید! :31: اینم وبلاگم:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidrezaaa
18-09-2007, 12:35
من خودم یه زمانی 3220 داشتم الانم با این که ان70 خریدم بازم مگم که واقعا استثناییه حتی حاضر نشدم بفروشمش.آقا هرچی دلت میخواد درباره 3220 بدونی برو به وبلاگ خودم.در اونجا همه چی رو دربارش می فهمی.این وبلاگ کلا درباره 3220 هست و در اون نحوه اتصال به کامپیوتر توضیح داده شده.حتی میتونید تم هم براش پیدا کنید! :31: اینم وبلاگم:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز ورداشتی تاپیک شونصد سال پیش رو از زیر خاک کشیدی این رو بگی

rainysky50
18-09-2007, 18:18
اسمانی رو صدا کردید؟؟؟من اومدم!!کی میخواد منو پیغام کنه؟؟؟؟؟