PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خوشنويسي در ويندوز Xp

papiyoon
21-10-2005, 03:13
با سلام
من يه برنامه ميخوام براي خوشنويسي در ويندوز ايكس پي
چليپا رو نصب كردم اما نميدونم چرا موقع اجرا كرش ميكنه
خيلي ممنون ميشم اگه كمكم كنيد :rolleye:

saeed666
21-10-2005, 11:22
بهترین برنامه نامه نگار است

دانلود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویژگی ها :
نامه نگار نرم افزاري است براي انجام كليه امور تحرير نامه ها و متون اداري و شخصي . اين نرم افزار با قابليت استفاده از سه نوع خط نستعليق كه خط تحريري نيز جزء آنها مي باشد ، امكان تهيه صفحاتي كه به خط زيباي نستعليق مزين باشند را به سادگي براي كاربران مهيا مي نمايد . ضمن اين كه تهيه آثار هنري خط نقاشي با استفاده از امكان رنگ آميزي خطوط و تلفيق تصوير با متن نيز در نرم افزار نامه نگار پيش بيني شده است .

اين نرم افزار براي آن دسته از كابراني كه در زمينه طراحي صفحات وب و امور گرافيكي فعاليت دارند ، امكان ايجاد متون فارسي در قالب HTML و يا امكان تبديل آن به فايل هايي با فرمت BMP و استفاده در حد استاندارد از Clip board نرم افزار ويندوز نيز فراهم شده است . به گونه اي كه از خروجي ها اين نرم افزار مي توان در نرم افزارهايي مثل :

Ms Word , Coreldraw , Frontpage , Photoshop , Freehand نيز استفاده نمود .

از آنجا كه متون سنتي فارسي اكثراً با تذهيب كاري در اطراف يا داخل متون آميخته شده است ، در نامه نگار 3 متجاوز از 300 نوع طرح تذهيب و زمينه ، تهيه شده است كه كاربران مي توانند به سهولت اين طرح ها را در زمينه كارهاي خطاطي و يا نامه هاي خود قرار داده و از آنها استفاده مطلوب نمايند .

يكي از ويژگي هاي برجسته اين نرم افزار ،امكان انتقال متون از ساير واژه پردازها به نامه نگار ميباشد در صورتي كه واژه پردازي در ليست واژه پردازهاي پيش فرض نامه نگار 3 موجود نباشد ، مي توان آن را اضافه نمود .

در كليه قلم هاي اين نرم افزار امكان جابجايي اعراب وجود دارد و علاوه بر آن در قلم نستعليق ، كليه اجزاء خط در اختيار كاربر بوده و از نقطه و اعراب و حروف همگي قابل تغيير با توجه به سليقه كاربر ميباشد. ضمناً رسم جداول با هر سبك و هر تعداد سطر و ستون ، اتصال و انفصال خانه هاي جدول و تغيير رنگ ماهيت خطوط جدول و زمينه خانه هاي جدول نيز به راحتي امكان پذير مي باشد .

سایت برنامه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

papiyoon
21-10-2005, 13:47
اقا دستت درد نکنه مرسی
فقط یه چیزی، این برنامه رایگانه؟

saeed666
21-10-2005, 21:06
نه رایگان نیست ولی اگه خواستی بگو کرک شو قبلا دیده بودم برات پیدا می کنم می زارم

castilla_ht
21-10-2005, 21:32
سلام
ممنون برنا مت عاليه سعيد جان
لطفا اگه مي شه كركش رو برام ميل كن
castilla_ht در yahoo
بازم ممنون

saeed666
21-10-2005, 22:11
castilla_ht جان کرک رو اینجا می زارم تا همه استفاده کنند و وقت هم الکی هدر نشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع: این کرک توسط تیم saha group تولید شده و سایتشم اینه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

papiyoon
22-10-2005, 00:05
سعید جان دستت درد نکنه

castilla_ht
22-10-2005, 11:38
سعید جان دستت درد نکنه

baba barghi
22-10-2005, 13:33
سلام
ممنون
دمت گرم
بای

saeed666
22-10-2005, 19:03
خواهش می کنم قابلی نداشت

bithiah
23-10-2005, 09:47
آقا سعید سلام
من برنامه رو با کرکش دانلود کردم. نصب کردم و فایل exe رو روی اون Paste کردم، اما وقتی برنامه رو اجرا می کنم همه چیز خوب پیش میره ولی برنامه که لود می شه یهو این پیغام رو میده: VGamSys.fon not found! Please reinstall NameNegar. و بعد هم بسته می شه. مشکل از کجاست؟

baba barghi
23-10-2005, 12:54
سلام دوستان
من هم همین مشکلی که بیتهای گفت دارم ولی نمی دونم چی شد بعد از 3 یا 4 بار که من هی پشت کامپیوتر نشستم و خاموش کردم و هی برنامه رو انگل دادم آخر باز شد باور می کنید خودمم نمی دونم چه کار کردم که مشکلی که بیت هیا گفت برطرف شد حالا آقا سعید یه کمکی کنید که اگر برنامه رو به کسی دادم نخواد انگلش بده

ممنون
بای

saeed666
23-10-2005, 14:58
bithiah جان اشتباه شما این بوده که فایل کرک رو روی فایل قبلی paste کردید اصلا در این برنامه نباید این کار رو بکنید باید وقتی برنامرو instal کردید فایل کرک رو دز جای دیگه و یه فولدر دیگه باز کنید
پیشنهاد من اینه که برنامرو پاک کنید دوباره نصب کنید اونوفت درست میشه
اکه بازم نشد فایل VGamSys.fon را که در ارور است را از قسمت فونت برنامه کپی کنید و تو قسمت فونت ویندوز پیست کنید

bithiah
24-10-2005, 08:39
سلام saeed666 عزیز، ممنون از راهنماییت
فایل VGamSys.fon رو نتونستم از جایی پیدا کنم، من برنامه رو Uninstall کردم و دوباره نصبش کردم. اونوقت فایل Exe کرک رو از یه مسیر دیگه اجرا کردم، بازم بی فایده بود. دقیقا همون خطای قبلی.

Mikail
25-10-2005, 13:50
دوستان من برنامه را بدون استفاده از كرك نصب كردم و آنرااجرا كردم و در برنامه به هيچ پيغامي مبني بر خريدن برنامه يا Register يا همان ثبت كردن برنامه بر نخوردم (در درايو ويندوز نصب كردم) ولي هنگام استفاده از كرك به پيغام هايي كه شما گفتيد برخورد كردم وتمام راه حل هاي پيشنهادي را امتحان كردم ولي باز هم نشد.پس شماهم برنامه را بدون كرك كردن نصب كنيد وببينيد اصلا پيغامي از برنامه مبني بر ثبت برنامه دريافت مي كنيد يا نه.اگر دريافت نكرديد معلوم مي شود برنامه كرك شده است و نياز به استفاده از كرك نيست.در ضمن اين برنامه با توجه به Help خودش براي ويندوزهاي 95 و 98 و ويندوز NT عربي و انگليسي و فارسي طراحي شده است نه ويندوز XP ومن در ويندوز XP برنامه را امتحان كردم و بدون كرك كردن برنامه ،برنامه به راحتي كار كرد!

saeed666
25-10-2005, 14:41
سلام
باید بگم این برنامه خود به خود کرک شده نیست و حتما باید کرکش اجرا بشه . اگه پیغامی هم برای register کردن نمیده دلیل نمیشه کرک شده باشه چون اگه یه کم توجه کنید یه سری امکانات رو از شما میگیره که در کرکش این مشکلو ندارید . درباره error هم برای من تا حالا هر وقت کرک رو اجرا کردم بدون مشکل و هیچ error کار می کنه

فایل VGamSys.fon هم همون جایی است که برنامرو نصب کردید و در زیر مجموعه Sys می باشد

Mikail
25-10-2005, 16:20
من گزينه ثبت(ذخيره) را امتحان نكرده بودم ولي حالا كه امتحان كردم فهميدم كه برنامه آخر محدوديت است چون نه مي شود چيزي را ذخيره كردو نه مي شود چيزي راكپي كرد و تنها گزينه اي كه از برنامه خروجي مي دهد كليد Print Screen است در ضمن فايلي كه شما مي گوييد در پوشه Sys يافت نمي شود و فايل هاي مشابه GamSys و GamSys1 و GamSymbol در آن پوشه وجود دارند كه با تغيير نام به آنچه شما گفته ايد باز هم برنامه پيغام خطا مي دهد. در مورد كرك شدنش فكر كردم شبيه برنامه هاي مشابه همچون Kelk است كه كرك شده اش را دانلود كرده ام. ممكن است پيغام خطا مربوط به نوع ويندوزي باشدكه برنامه در آن اجرا شده است ؟

Soda
25-10-2005, 17:23
من احتمال زیادی میدم که این خطا هایی که دوستان فرمودند بخاطر اینه که دقیقا بعد از نصب شما به در خواست برنامه برا ریستارت کردن جواب منفی دادید
اگه ریستارت کنید درست میشه
تا بعد

P30iran
03-11-2005, 05:00
بابا گفتيم يه برنامه خوبي پيداكرديم .....نااميدم كرديد

Soda
03-11-2005, 05:24
بابا گفتيم يه برنامه خوبي پيداكرديم .....نااميدم كرديد
نه دوست من اشتباه نکن
شما اینا رو نگاه نکن
این کارا رو که میگم انجام بده
برنامه رو نصب کن
وقتی که گفت ریستارت میخوام شما هم تائید کن که ریستارت بشه کامپیوتر
بهمین راحتی شما دارای یه برنامه واقعا عالی برای تایپ نستعلیق شدید .سخت نبود بود ؟
از معرفی کنندش هم همینجا واقعا تشکر میکنم.

Mikail
03-11-2005, 14:43
من كه كارهايي كه آقاي Soda گفتند انجام دادم روي كامپيوتري ديگر ، اما موثر نبود و برنامه همان وضعيت قبلي را دارد و كرك جايگزين شده نيز پيغام خطا مي دهد.نوع ويندوز: Windows XP Media Center
من هم ديگه از استفاده چنين نرم افزاري هايي انصراف دادم! :angry:

saeed666
03-11-2005, 15:56
soda جان ممنون قابلی نداشت
mikail جان ویندوزه منم مثل مال شماست ولی خیلی خوب کار می کنه

*عیسی*
03-11-2005, 17:18
بهتره که برین همون کلک رو دانلود کنید

Amin
03-11-2005, 17:49
سلام
من هم همون مشكل Mikail جان رو دارم
ويندوزم هم مديا سنتر هست
ممنون ميشم اگه كسي كمك كنه

mehradjj
08-02-2006, 13:25
اقا اين كركش كار نميكنه....كمك كنيد...

mehradjj
08-02-2006, 13:26
آقا اين كركش كار نميكنه.......................

* SadeGh *
08-02-2006, 13:38
دست شما درد نكنه

mehradjj
08-02-2006, 13:48
بچه ها اگه ميشه كرك اين برنامه رو برام بفرستسد يا يه جا آپ لود كنيد.. land_less_like_wind@yahoo.com

Morteza4SN
08-02-2006, 21:59
اگه کرکش رو گیر آوردید همین جا بذارید ....

somayeh_63
08-02-2006, 23:22
منم دنبال برنامه اي براي خوشنويسي مي گشتم يه بنده خدايي كلك رو بهم معرفي كرد
بعد از دانلود نمي تونم ازش استفاده كنم
يعني بلد نيستم
هر كاري مي كنم نمي تونم تايژ كنم
كسي ميتونه راهنماييم بكنه

ممنون

Soda
11-02-2006, 15:45
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Omran_MB
11-02-2006, 19:45
soda جان اين كركي كه گذاشتي ماله اين ورژن برنامه نيست.
ورژنه برنامه 3.1.3005.0 هست و ورژن كرك شما 3.0.1712.99...
در ضمن با همون مشكلات قبلي كه دوستان گفته بودن.

Soda
11-02-2006, 22:48
عجب
پس برنامه آپديت شده
خوب پس اگه كسي كه اينترنت سرعت بالا داره و نسخه قبلي رو دانلود كرده براتون اپلود كنه مشكل حله

samad1agha
07-04-2006, 02:45
عجب
پس برنامه آپديت شده
خوب پس اگه كسي كه اينترنت سرعت بالا داره و نسخه قبلي رو دانلود كرده براتون اپلود كنه مشكل حله

سلام
ميشه يكي لطف كنه كرك بزاره
بخدا ثواب داره

MANAL
24-06-2006, 11:57
تو رو به خدا بگید چطوری میشه توی تری دی مکس طراحی کرد

rahman.akbari
13-07-2006, 10:15
یکی پچ واسه xp رو بذاره دیگه

*عیسی*
13-07-2006, 15:02
Please Help Us