PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاریخ و ساعت درسايت

veshna
20-10-2005, 18:50
سلام

من مدتی است طراحی وب را شروع کردم.

با فرانت پیج هیچ مشکلی ندارم.

یک سایت جمع و جور و نسبتا زیبا طراحی کردم.

دوست دارم ذر این سایت :

1 - تاریخ و ساعت قرار دهم.

2 - یک " جستجو در سایت " داشته باشم .

3 - لینکها فقط زمانی زیر خط دار باشند که نشانگر ماوس روی ان قرار میگیرد البته این کار در فرانت پیج امکان پذیر نیست.

کسی هست مرا راهنمایی کند.

neopersia
26-10-2006, 06:08
سلام

برای موارد 1 و 2 می دونم که باید اسکرپتاشو پیدا کنی
شاید هاستی که انتخاب کردی اونا رو بهت بده

اما برای سومی اگه می خوای برای همه لینکهای تو صفحه اینجوری بشه باید این کد رو تو قسمت HEAD متن خودت کپی کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یادت باشه بین HEAD و <Head/> باید وارد بشه
اگه به تگ لینکهای تو صفحه چیزی اضافه نکرده باشی این کد کار می کنه

anarchist60
30-10-2006, 03:46
براي ساعت و تاريخ اگه اسكريپتش رو هاستت در اختيارت نميزاره ميتوني از سورسهاي جاوا اسكريپت استفاده كني كه البته يه ساعت بعنوان نمونه تو سايت من هست كه بزودي برش ميدارم ، چون بدرد نمیخوره...!!؟
البته ساعتهای فلش زیبا هم زیاد پیدا میشه
در مورد جستجو هم شما بسادگی میتونی از خدمات گوگل یا یاهو تو سایتت استفاده کنی...

neopersia
01-11-2006, 01:51
براي ساعت و تاريخ اگه اسكريپتش رو هاستت در اختيارت نميزاره ميتوني از سورسهاي جاوا اسكريپت استفاده كني كه البته يه ساعت بعنوان نمونه تو سايت من هست كه بزودي برش ميدارم ، چون بدرد نمیخوره...!!؟
البته ساعتهای فلش زیبا هم زیاد پیدا میشه
در مورد جستجو هم شما بسادگی میتونی از خدمات گوگل یا یاهو تو سایتت استفاده کنی...

درسته که برای جستجوی سایت می شه از گوگل و یاهو و MSN استفاده کرد ولی برای این کار باید اول سایت تو این موتورای جستجو ایندکس بشه
اگه تازه سایت درست کرده باشی یه کمی طول میکشه برای گوگل از همه بیشتر چون خیلی گیر می ده تا همه صفحه ها رو ایندکس کنه ولی یاهو و MSN راحتتره
یه نگاه به اینجا بندازین:
صفحه جستجوی سایت من ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])