PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Fifa06 Serial Number

K053_LSH_KV90
20-10-2005, 17:23
سریال نامبرای برای فیفا 2006 نیست؟؟؟
اگه بود دستتون درد نکنه

OMID
20-10-2005, 17:32
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشی ;)

Lovelyman
20-10-2005, 17:32
كوسه جون شما كه خودت واردي هر سيدي پاس خودشو داره ممكنه اگه از يه شركت بخري همون باشه ولي مال همه يكي نيست!!!

OMID
20-10-2005, 17:35
كوسه جون شما كه خودت واردي هر سيدي پاس خودشو داره ممكنه اگه از يه شركت بخري همون باشه ولي مال همه يكي نيست!!!

این چه حرفیه lovelyman جان بازی فیفا 2006 محصول شرکت EAGAMES هست و سریالش هم همینه که من گذاشتم.ایرانی ها بازی رو درست نمیکنن که سریالاشون فرق کنه

Lovelyman
20-10-2005, 17:45
خوب درسته كه eaبازي رو مي سازه ولي هر سيدي سريل خودشو داره درست؟؟؟ تو ايرانم چون برنامه ي رايت و عرضه متداوله يه دوتا سيدي ميارنو هي رايت مي كنن خوب در اين صورت مثل ممكن شركت كيمياي ايران كه سيدي داره تكثير مي كنه يه سيدي رو با سريال مخصوص به خودش بزنه و يه شركت ديگه يه سيدي با سريال وخودش!
دروست نميگم؟؟؟
درضمن EAsport ميزنه نه EAgames البته جوفتشون زير مجموعه ي خود EA هستند.

OMID
21-10-2005, 00:57
خوب درسته كه eaبازي رو مي سازه ولي هر سيدي سريل خودشو داره درست؟؟؟ تو ايرانم چون برنامه ي رايت و عرضه متداوله يه دوتا سيدي ميارنو هي رايت مي كنن خوب در اين صورت مثل ممكن شركت كيمياي ايران كه سيدي داره تكثير مي كنه يه سيدي رو با سريال مخصوص به خودش بزنه و يه شركت ديگه يه سيدي با سريال وخودش!
دروست نميگم؟؟؟
درضمن EAsport ميزنه نه EAgames البته جوفتشون زير مجموعه ي خود EA هستند.

دوست عزیز این چیزا رو نگو تو رو خدا
شما با این سریالی که من گذاشتم از هر شرکتی دوست داری بازی رو بگیر با همین سریال نامبر بازی نصب میشه.

در مورد اینکه بازی رو هم EASports میزنه شما به بزگواری خودت ببخش اشتباه لپی بود.

اگه دوست داشتی من 10 تا سریال میزارم که هر 10تاش درست کار میکنه.