PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال-آنپک

[ali]
13-01-2008, 23:20
سلام خدمت دوستان من در قدم 0 کرکيينگ هستم مقاله هايي را دانلود کردم که نوشته بود براي مبتديان از همين جا من نرم افزار QUnpack را دانلود کردم ورژن 1 بتاي 5 ديدم 2 اش هم اومده ولي لينکي ازش نديدم اگه امکان داره دوستان ورژن جديدش را بذارن اما سوال من چه طوري با اين نرم افزار مي شه کار کرد آخريش مي نويسه فايل آنپک ايجاد نشد در ضمن توي مقاله اي که خوندم نوشته بود با پارامتر Dآنپک کن اصلا از کجا بفهمم با چه پارامتري بايد آنپک کنم؟:46:

Morteza_SOS
15-01-2008, 07:47
;1995093']سلام خدمت دوستان من در قدم 0 کرکيينگ هستم مقاله هايي را دانلود کردم که نوشته بود براي مبتديان از همين جا من نرم افزار QUnpack را دانلود کردم ورژن 1 بتاي 5 ديدم 2 اش هم اومده ولي لينکي ازش نديدم اگه امکان داره دوستان ورژن جديدش را بذارن اما سوال من چه طوري با اين نرم افزار مي شه کار کرد آخريش مي نويسه فايل آنپک ايجاد نشد در ضمن توي مقاله اي که خوندم نوشته بود با پارامتر Dآنپک کن اصلا از کجا بفهمم با چه پارامتري بايد آنپک کنم؟:46:

به نام خدا
سلام اگه ممکن است واضح تر بیان کنید
راستی Qunpack که قرار نیست تمامی پکرهای دنیا را آنپک کنه فقط یک سری محدودی از پکرها را قابلیت آنپکشون را داره ....

VB_68
17-01-2008, 12:46
با برنامه PEiD 0.94 برنامه رو اسکن ببین با چی Pack شده بعد برای آنپک از Ollydbg و پلاگین اسکریپ استفاده کن

و برای quick unpack جلوی OEP شماره OEP رو که با برنامه PEID پیدا کردی وارد می کنی و unpack میزنی اگه تونست unpack میکنه

[ali]
18-01-2008, 00:31
پلاگینو بذارید لطفا

Morteza_SOS
18-01-2008, 08:50
;2010323']پلاگینو بذارید لطفا

به نام خدا
سلام پلاگین چی OllyDBG یه سرچ بزن نسخه کامل Olly به همراه پلاگین هایش را در انجمن خواهی یافت !