PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعمير فلش مموري هاي سوخته

صفحه ها : 1 [2]

paria.gn
19-05-2013, 16:36
ای خدااااا ....
منم یه فلش پاور سیلیکون دارم چراغش روشن میشه تو مای کامپیوتر هم نشونش میده واما ارور plz inser a disk رو نشون میده تقریبا با همه برنامه هایی که گفتین هم تست کردم میشه یه راهنمایی کنین

mohammadi_4u
19-05-2013, 16:47
ای خدااااا ....
منم یه فلش پاور سیلیکون دارم چراغش روشن میشه تو مای کامپیوتر هم نشونش میده واما ارور plz inser a disk رو نشون میده تقریبا با همه برنامه هایی که گفتین هم تست کردم میشه یه راهنمایی کنین
یه برنامه دارم 15 مگ هست حتم دارم درستش میکنه .حتما تا شب براتون لینک میزارم.

این رو تست کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TapatalK

mohammadi_4u
19-05-2013, 16:49
سلام
فلش Transcend jfv60 32GB نه فرمت میشه نه باز میشه . Hard Disk Low Level Format ToolوSaiedSoft Write Protect.exeوOnLineRecovery_v1.0.0.20وJetFlash Recovery ToolوSDFormatter V2.0 مشکلمو حل نکردن ... چراغ فلش روشنه .. حجم فلشم از 32 گیگ 8 مگ نشون میده .وقتی فرمت میکنم ارور رایت پروتکت میده . لطفا کمک کنید . سپاس

سلام
انلاین رکاوری ورژنهای مختلف داره.بر اساس مدل و کد که پهلوی فلش درج شده دانلود کردید؟.
الان هم سرورش برای پروگرتم فلش قطه یعنی حین اتصال و بعد شناسایی حجم ارور can't conect server. میده.
TapatalK

hamidcivil
20-05-2013, 00:03
یه برنامه دارم 15 مگ هست حتم دارم درستش میکنه .حتما تا شب براتون لینک میزارم.

این رو تست کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TapatalK

فلش 4 گیگ مدل f108 دارم که همین مشکل را داشت برنامه ای که معرفی کردید را دانلود کردم هیچ فاید ه ای نداشت

15 مگ ار حجمم پرید:n27:

mohammadi_4u
20-05-2013, 09:00
فلش 4 گیگ مدل f108 دارم که همین مشکل را داشت برنامه ای که معرفی کردید را دانلود کردم هیچ فاید ه ای نداشت

15 مگ ار حجمم پرید:n27:

فقط برنامه مال سلیکون پاور هست!!

TapatalK

amirkhan_0o0
24-05-2013, 19:34
سلام
من یه فلش مموری تبلیغاتی دستمه که دو تا درایو داره و درایو 11 مگی تبلیغاتی رایت پروتکت هست.
نمی شه درایو ها رو با هم مرج کرد؟
چرا که دو درایوی بودن این فلش باعث می شه که توی پلیرها جواب نده!
ممنون

Ghaioom
24-05-2013, 20:21
سلام
من یه فلش مموری تبلیغاتی دستمه که دو تا درایو داره و درایو 11 مگی تبلیغاتی رایت پروتکت هست.
نمی شه درایو ها رو با هم مرج کرد؟
چرا که دو درایوی بودن این فلش باعث می شه که توی پلیرها جواب نده!
ممنون

فکر کنم با partition magic یا شبیه همچین نرم افزاری باید هر دوش رو پاک و یکی کنید.

amirkhan_0o0
24-05-2013, 21:32
فکر کنم با partition magic یا شبیه همچین نرم افزاری باید هر دوش رو پاک و یکی کنید.
مشکلی که هست اینه که دو تا دیسک مختلف توی منیجر ویندوز شناسایی می شه
نه دو تا درایو روی یه دیسک!

Ghaioom
24-05-2013, 23:00
مشکلی که هست اینه که دو تا دیسک مختلف توی منیجر ویندوز شناسایی می شه
نه دو تا درایو روی یه دیسک!

با دیوایس منیجر ویندوز کاری نداشته باش بچسب به نرم افزاره D: این کارتو را میندازه. هر دو رو مرج کن درست میشه
مموری فلش تبلیغاتی چطور چیزیه دیگه ؟دی

siadate
30-05-2013, 09:32
سلام برای توشیبا و گینگستون هم بزارید.حداقل اسم نرم افزار رو بگید
:n07::n25:

havzhini
30-05-2013, 09:48
من یه فلش transcend 8gb دارک که حالت عجیبی پیدا کرده
روی بیشتر سیستمها بدون مشکل بالا میاد و کار میکنه
ولی روی بعضی سیستمها بخصوص لپتاپ وصل که میکنی چراغش روشن میشه ولی ایکونش توی مای کامپیوتر که میاد بدون حجم میاد مثل حالت درایوdvd خالی
ولی اگه فلش رو تا نصفه بیرون بکشم بدون اینکه چراغ خاموش بشه ایکون مای کامپیوتر میره و وقتی دوباره جا بزنم درست میشه
حالا نمیدونم مشکل از چیه ولی راهی داره که درست بشه؟

siadate
03-06-2013, 12:09
سلام دوستان. کسی میدونه پسورد اولیه فلشهای توشیبا سری U2MGingaچیه؟برای فرمت کردن لازم دارم .باتشکر :n19::n20::n07:

siadate
10-06-2013, 08:30
با سلام مدل فلشم توشیبا 4 گیک
اینم بقیه اطلاعات
Description: [J:]USB Mass Storage Device(GENERIC USB Mass Storage)
Device Type: Mass Storage Device

Protocal Version: USB 2.00
Current Speed: High Speed
Max Current: 100mA

USB Device ID: VID = 0930 PID = 6544
Serial Number: 001CC0C83B2CC0406421075D

Device Vendor: TOSHIBA
Device Name: TransMemory
Device Revision: 0100

Manufacturer: GENERIC
Product Model: USB Mass Storage
Product Revision: 1.00

Controller Vendor: Solid State Systems
Controller Part-Number: TC58NC6689/SSS6691-B2

Flash ID code: 98D79432 - Toshiba TC58NVG5D2FTA10 - 1CE/??? [MLC-8K] -> Total Capacity = 4GB
میخام از این سایت روسی نرم افزار مربوط به فلش رو دانلود کنم کسی میتونه کمکم کنه باتشکر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آدرس سایت روسی :n25::n14:

f690
03-07-2013, 18:33
با سلام من f690هستم فلش من گنگستون بود جواب و بسیار مم ن و ن م وسپاسگزار .

safffat
03-07-2013, 21:43
سلام دوستان:n02:

من یک فلش 16 گیگ ترنسد دارم که از وقتی خریدم فقط آیکون فلش در مای کامپیوتر میومد!

بعد از اون من اومدم با low level format فرمتش کردم ولی همچنان فقط آیکونش بود بعدش بعد از کلی کلنجار با Partation Wizard و این جور نرم افزار ها کار کردم نشد در این نرم افزار حتی نشان می دهد که فلش 16 گیگ است ولی وقتی می زنی فرمت بعد از کلی زمان دوباره مثل اولش میشه تازگی ها هم که وقتی میزنم به کامپوتر همون آیکونش هم نمیاد در حالی که تو پارتیشین ویزارد دیده می شود و حتی چراغش هم روشن میشه!!!:n28:

با آنلاین ریکاوری هم پیغام میده که لطفا دیوایس رو وصل کنید در حالی که وصله!!!

در ضمن فلش من Trancend V30 است

خیلی نیاز دارم

منتظرتونم......:n11:

parvaz12369
04-07-2013, 13:01
سلام :برای درست کردن بری سایت زیر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

safffat
04-07-2013, 14:00
سلام :برای درست کردن بری سایت زیر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام داداش

خوب تو این سایت چی داره؟

فقط چند تا عکس و تیتره1!!

دوستان خواهشا کمک کنید!!!

مشکلم رو در دو پست بالاتر گفته بودم!!!:n16:

amirkhan_0o0
04-07-2013, 20:09
سلام یه فلش سونی که فکر می کنم تقلبی باشه دارم که وقتی می زنم به پی سی یا تلویزیون، لامپش روشن می شه ولی دستگاه نمی شناسدش!
قابل تعمیر هست؟؟
ممنون:n26:

jacob
04-07-2013, 23:27
با سلام
خدمت دوستان
نرم افزاری هست برای فلشهای ترنست که بشود که از فلش بک اپ گرفت و روی فلش دیگری بگ اپ را برگرداند.برای قفل usb برای بعضی از نرم افزار ها که روی فلش هستند هم فلش هستند و هم قفل(سکتور به سکتور به همراه نرم افزار میکرو کنترل ان میکرو پروسسور یا هر چیز دیگری که دارد.)

simorgh_m3
07-07-2013, 23:25
عاقا من چند وقت پیش گلدن کارت درست کردم (واسه روت گوشی آندرویید)

حالا وقتی میخوام مموری رو فرمت کنم فرمت نمیشه
وقتی چیزی هم از مموری پاک میکنم و یا کپی میکنم هردوشون انجام میشن ولی در کمال تعجب وقتی دوباره مموری رو جا میندازم همه اطلاعات برگشتن ویا کپی نشده
روی چندتا ریدر و یا تو گوشی فرمت کردم بعد فرمت اطلاعات برگشت!!!!
یعنی چی اونوخ؟!؟!؟!؟

simorgh_m3
09-07-2013, 12:59
یعنی کسی نیس کمک کنه
با هر نرم افزاری خواستم فرمت کنم نشد
تحت داس،پارتیشن مجیک،روی بوت،تو ریسیور،low level format
هرکاری کردم نشد
بدبختی میدونید کجاس؟اینه که مموری کار میکنه و ایرادی نداره و فقط اطلاعاتش فریز شده

h4d11
20-07-2013, 12:56
سلام
دوستان مشکل رایت پروتکشن در فلش Pqi دارم
نرم افزار مربوط بهش رو پیدا نکردم تو سایت
اگه میشه جاشو با روش فرمتشو به من بگید
یاعلی

khelane
20-07-2013, 22:17
سلام
دوستان مشکل رایت پروتکشن در فلش Pqi دارم
نرم افزار مربوط بهش رو پیدا نکردم تو سایت
اگه میشه جاشو با روش فرمتشو به من بگید
یاعلی

با نرم افزار chip genius کارت راه میفته
اول برنامه رو دانلود کن بعد فلش رو وصل کن و برنامه رو اجرا کن بعدا ببین تو برنامه چیپ وندر چی هست اونجا هرچی بود نوشته و تو گوگل سرج میکنی همراه با نام فلش و مدل در سرچ همه چیز رو برات میاره و میتونی راحت دانلود کنی و فرمت کنی
یا خود برنامه تو پایین صحفه به چینی نوشته اونجا میتونی درستش کنی مستقیم میبرتت تو سایت خودش
انشالله در اینده نزدیک میخوام یه اموزش تقدیم دوستان و کاربران سایت بکنم
به امید خدا

djbehnam73
23-07-2013, 17:09
ﺳﻼ‌ﻡ ﻣﺸﮑﻞ ﻣﻦ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ یه فﻠﺶ 4 ﮔﯿﮓ ﺩﺍﺭﻡ ﻭ ﻣﺎﺭﮐﺶ ﻫﻢ ﮐﯿﻨﮕﺴﺘﻮﻧﻪ ﯾﻪ ﺳﺮﯼ ﺍﺯ ﺍﻃﻼ‌ﻋﺎﺗﻢ ﭘﺎﮎ ﺷﺪﻩ ﯾﻪ ﺳﺮﯼ ﺍﺯ ﺍﻃﻼ‌ﻋﺎﺗﻢ ﻫﻨﻮﺯ ﺑﺎﻗﯽ ﻣﻮﻧﺪﻩ ﻭ ﺍﻻ‌ﻥ ﻫﻢ ﮐﻤﯽ ﻧﯿﻢ ﺳﻮﺯ ﻫﺴﺘﺶ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻡ ﺑﺒﯿﻨﻢ ﭼﻪ ﻧﺮﻡ ﺍﻓﺰﺍﺭی برﺍﯼ ﺩﺭﺳﺖ ﺷﺪﻧﺶ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﻢ یعنی در درجه ی اول می خوام اطلاعاتم برگرده و در درجه ی دوم می خوام نیم سوز بودنش درست بشه

farhadro
27-09-2013, 21:11
آقا من یه فلش 4 گیگ transcend دارم وقتی وقتی به کامپیوتر وصل میکنم چراغش روشن میشه ولی بالا نمی یاد داغم نمیکنه با نرم افزار online recovery هم امتحان کردم نشد اگه میشه راهنماییم کنید
با تشکر

hamid666s
03-10-2013, 00:09
با سلام خدمت دوستان
من یه فلش 16 گیگ kingston دارم که زمانیکه به دستگاه وصل میکنم توی my computer آیکونش میاد و میگه فرمتش کن ولی فرمت نمیشه!!تمام فروم هم خوندم تمام برنامه ها رو دانلود کردم ولی جواب نمیده!!:n03::9:تو رو خدا کمک کنید

mohammadg846
13-10-2013, 15:06
سلام
pqi u172p 4gig دارم وقتی وصل میشه به usb چراغش روشن میشه ولی ویندوز ارور میده که نمیشناسه!!و چراغ هم خاموش میشه
فکر کنم درایورش پاک شده
چطوری میشه درایور اینو پیدا کرد؟؟؟؟؟؟

mohammadg846
13-10-2013, 15:12
درست نشد با نرم افزار مخصوصش باید فریم ویر فلش رو آپدیت کنید

فریم ویر را با چی میشه آپدیت کرد؟؟

nano.karaj
16-10-2013, 12:43
سلام دوستان
من یه فلش ۶۴ دارم که به pc که وصل می کنم می شناسه می تونم اطلاعات روش بریزم تا اینجا مشکلی ندارم. اما وقتی جدا می کنم و دوباره وصل می کنم یا می گه فرمت کن یا دیگه نمی تونم اطاعات بریزم. و یا نمیتونم از اطلاعات داخل فلش استفاده کنم. ویروس نداره اما نمیدونم ایرادش چیه. احتمال بد سکتور وجود داره؟ ممنون میشم راه حلی بهم نشون بدین.

با تشکر

mohammadg846
16-10-2013, 13:27
سلام دوستان
من یه فلش ۶۴ دارم که به pc که وصل می کنم می شناسه می تونم اطلاعات روش بریزم تا اینجا مشکلی ندارم. اما وقتی جدا می کنم و دوباره وصل می کنم یا می گه فرمت کن یا دیگه نمی تونم اطاعات بریزم. و یا نمیتونم از اطلاعات داخل فلش استفاده کنم. ویروس نداره اما نمیدونم ایرادش چیه. احتمال بد سکتور وجود داره؟ ممنون میشم راه حلی بهم نشون بدین.

با تشکر
فلشتون از این چینی هاست؟؟؟
باحتمال فراوان سوخته.
اگر گارانتی دارشته باشه عوضش میکنن

nano.karaj
17-10-2013, 15:52
والا اصولا الان اکثرا مال چینه. من اصلا اینو از ایران نخریدم. فکر مکنم بد سکتور داره. راه حلی واسه درست شدنش نیست؟

mohammadg846
17-10-2013, 21:08
والا اصولا الان اکثرا مال چینه. من اصلا اینو از ایران نخریدم. فکر مکنم بد سکتور داره. راه حلی واسه درست شدنش نیست؟

سوء تفاهم نشه ها ولی منظورم جنس بنجل چینی بود با قیمت فوق ارزان!
یکی از دوستانم از خود چین فلش 128 گیگ خریده بود که یکبارمصرف از آب درامد!!
1بار متصل میشد به کامپیوتر و اطلاعات میریخت توش بعد که فلش را درمیاوردی و 2باره متصل میکردی میگفت فرمتم کن!!!!!!!!!!!!
بعد 2 ساعت فرمت شدن دوباره همون آش بود و همون کاسه!
من خودم 2 بار فلش twinmosو pqi سوزوندم که دقیقا همین مشخصات فلش شما را داشتن!!!الانم3ساله یه pqi مونده رو دستم!! و 3 ساله فلش 16 سیلیکون پاور استفاده میکنم و کاملا راضیم

mkn05
21-10-2013, 01:04
درود دوستان
تا حالا دیدین فلش رو که به pc وصل میکنین هی بره بیاد؟ یعنی میشناسه 10 ثانیه بعد قطع میشه , دوباره میشناسه autorun میاد ,قطع میشه و همینطور ادامه پیدا میکنه. transcend 8g :(
ممنونم که راهنمایی میکنین

mirzaqasem
01-11-2013, 07:58
سلام
من مموری 8 گیگم رو با گوشی به کامپیوتر وصل کردم در حال فرمت بودم که یک دفعه قطع شد.
حالا نه کامپیوتر میشناسدش نه گوشی.با خیلی از نرم افزار ها چکش کردم اما اونها هم میگن سالمه ولی نمی تونن فرمتش کنن.
جالب اینکه فایل های توش رو با recovery می تونم برگردونم. به نظرتون امیدی هست بهش یا ...
خوشحال میشم کمکم کنید

AL_z
28-11-2013, 23:20
سلام دوستان
(این اولین پستم هست!)
من یک micro sd دارم که مال موبایله و بعد از مدتی کار کردن حالا دیگه نه گوشی اون رو می شناسه نه کامپیوتر.وقتی به کامپیوتر وصل میکنم میگه "میخواهید فرمت شود؟"
حالا چی کار کنم خیلی توش عکس دارم و نمیخوام اونارو از دست بدم؟؟میتونم دوباره اونارو ببینم؟
(مارک میکرو اس دی مال نوکیا هست و یه دونه دیگه هم دارم که سیلیکون پاور هست)

خواهش میکنم بهم جواب بدید.

arstan
18-03-2014, 16:25
سلام
فلش pqi 8 gb دارم که به کامپیوتر وصل کنی شناسایی میشه و اگه ویندوز 7 یاشه و به اینترنت وصل باشه به صورت خودکار نرم افزارش رو نصب میکنه ولی بعد از نصب علامت یو اس بی نمیاد و در my computer درایوش نمیاد . ولی وقتی در my computer باشی و فلش را وارد کنی یک لحظه درایوش میاد و میره . چراغ خود بو اس بی هم یکسره روشن است . یعنی چشمک نمیزنه . با دو نرم افزار Dr.UFD 1.0.2.35 و MPALLv3.20.00 که مخصوص این فلش است استفاده میکنم . خطا میده . اگه ممکنه راهنمایی کنید . با تشکر

loleil
18-04-2014, 12:44
آقا سلام
خسته نباشید واقعا
دستمریزاد...
من سعی کردم با خوندن تاپیکا مشکلم رو حل کنم، ولی مطمئن نبودم..
من یه فلش 32GB hp مدل v285w دارم که بعد از مدتی که به ----- وصل بود زدم به کامپیوتر، که البته چراغ نداره که بگم روشن میشه یا نه!!!... اما new hardware شروع میکنه به کار ولی در نهایت نمیشناسه..
الان تو device & hardware اسمش میاد، ولی درایوی تو مای کامپیوتر ایجاد نمیشه اسکرین شاتشم اینه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

loleil
20-04-2014, 14:52
آقا دم همگی گرم با این همه راهنمایی خوب و مفید....:n23:

AMIR MOHAMMAD . M
22-04-2014, 21:24
سلام

من یه فلش 8 گیگ ترنس و 4 گیگ کینگ مکس داشتم که به یه سیستم دیگه وصل کرده بودم و وقتی آوردم خونه آنتی ویروس کلی ویروس پیدا کرد و با ریاستارت از بین برد منتها از اون به بعد فلش یا بالا نمیاد یا وقتی بالا میاد پیغام فرمت کردن میده .

در کل از کار افتادن هر دوفلش .

بعد از یه مدت فهمیدم فلش چنتا از دوستام هم به همین طریق سوخته که یقین پیدا کردم ویروسه این کارو کرده.

حالا میخواستم بدونم راه حلی برای تعمییرشون وجود داره؟:n28:

p30siler
20-08-2014, 00:21
narm afzar chip genius ro download konin va modele controller flash ro shenasaii konin ta behetoon begam

p30siler
20-08-2014, 00:23
میخوای همونو واست 512 گیگابایت کنم

jabari-m
20-08-2014, 00:59
سلام دوستان
(این اولین پستم هست!)
من یک micro sd دارم که مال موبایله و بعد از مدتی کار کردن حالا دیگه نه گوشی اون رو می شناسه نه کامپیوتر.وقتی به کامپیوتر وصل میکنم میگه "میخواهید فرمت شود؟"
حالا چی کار کنم خیلی توش عکس دارم و نمیخوام اونارو از دست بدم؟؟میتونم دوباره اونارو ببینم؟
(مارک میکرو اس دی مال نوکیا هست و یه دونه دیگه هم دارم که سیلیکون پاور هست)

خواهش میکنم بهم جواب بدید.

سلام از این روش استفاده کنید احتمالا جواب بده.
برا من که جواب داد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sent from my GT-B5510 using Tapatalk 2

E-Masood
14-09-2014, 23:21
سلام دوستان
یه سوال داشتم
من یه فلش ۸ گیگ kingmax PD-07 دارم که وقتی به کامپیوتر میزنم صدای دیلینگ شناخت سخت افزار رو میده اما دیگه هیچ عکس العملی نداره و اتفاقی رخ نمیده.و درایوش بالا نمیاد.:n04:

اگر ممکنه راهنمایی کنید که امیدی هست یا نه؟چطوری میشه درستش کرد؟ با بعضی نرم افزارهای تعمیر فلش هم خواستم درستش کنم اما چون درایوش بالا نمیومد کاری از پیش نبردم.:n13:
اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.
:n11:

بهزاد
28-09-2014, 18:43
سلام

فلش ADATA c906 32GB دارم که بعد از وصل کردن صدای دیلینگ میاد ولی درایوش بالا نمیاد توی دیوایس منیجر هم این پیغام رو میده U1170CONTROLLER USB Device

اطلاعات مهمی نداره ولی اگر حفظ بشه بهتره لطفا راه نمایی کنید :n01:

ehsan_r_s2
19-10-2014, 19:53
دوستانی که با مشکل ظرفیت برخوردن من بعد از چند وقت یه برنامه پیدا کردم که مشکل من رو حل کرد. فلش toshiba 8gb من 4 Mb نشون میداد و با این برنامه تونستم درستش کنم. از لینک زیر دانلود کنید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کافیه روی restore کلیک کنید بعد چند دقیقه میگه که فلش رو در بیار و دوباره بزن بعد ok که داد ظرفیت درست میشه فقط کافیه یک بار فرمتش کنی.

mohammad8432
04-11-2014, 13:04
سلام.
من هم مشکل write protect و فرمت نشدن را داشتم یک سایت روسی بود که فریور مدل فلش را داد و درست شد

mohammad8432
04-11-2014, 13:12
فقط کافیه pid و vid فلش خودتون را با نرم افزار ChipGeniu داشته باشید و بعد در این سایت دنبال فریور خاصش بگردید درست می شه . وقتی که پیدا کردید در سایت مورد نظر باید اطلاعات مورد های پیدا کرده را با اطلاعات فلش خود مقایسه کنید اونی که نزدیکتره را دانلود کنید خود سایت روسی یه فایلی را به شما می دهد که هم نرم افزارش را داره و هم فایل فریمور .

دیگه نگران مشکلات فلش خود نباشید مشکلاتی مانند کم حجم شدن و رایت پروتکت و فرمت نشدن .فقط کافی email بزنید تا آموزش کامل آنرا آماده کنم . اگر هم خیلی از یوزر ها مشکل داشتند با اجازه Admin سایت آموزش آنرا توی سایت می گذارم . فقط قبل از هر چیز اگر فلش شما تقلبی نیست سایت خود فلش دیسک ها برای هر مارکی یه نرم افزار دارند ترجیحا از آن استفاده کیند.
ایمیل : mesmaeelirad@ut.ac.ir

dvb_hamed
04-11-2014, 20:39
دوستان یه sd 4 گیک دارم که وقتی به کامپیوتر وصل میکنم مقدار فضای اشغال شده رو توو my computr نشون میده ولی وقتی میری داخل مموری کلی طول میده تا لود کنه و در آخر ارور میده.نه چیزی میشه ریخت نه فرمت میشه.با نرم افزار هم ارور میده write protect رو غیر فعال کنید ولی دکمه ی روی مموری در حالت unlock هستش.کاریش میه کرد؟کلی نرم افزار رو روش از نت در آوردم ولی نشد

mahdi744
06-12-2014, 00:41
فلش من ترنسنده8گیگ چراغش روشن و خاموش میش صدا میده ک وصل شده ولی هیچی نمیاد یا اگرم میاد میگ Please insert a...کسی میدونه چیکارش باید بکنم؟گارانتیش هم تموم شده

siadate
03-02-2015, 09:57
باسلام. رم میکرو اس دی حجم داره ولی فرمت نمیشه مثل اینکه پارتیشن بندی نداشته باشه با نرم افزارهای پارتیشن بندی هم کار کردم حتی با نرم افزارهایhdd low level format toolsوusb formatوhp usb disk formatter هم استفاده کردم اما نتونستند فرمت کامل کنند پیام خطا میداند.درضمن سایتی رو میشناسید که بوسیله اون بتونیم رم رو زنده کنیم عین سایت روسی flash boot.ru

gandolf051
22-03-2015, 00:29
سلام من فلشمو به اف ام پلیر زدم انگاری سوخته به کامپیوتر میزنم هیچ عکس العملی انجام نمیده . help me

omidbooter
17-04-2015, 21:50
سلام.من یه فلش 4 گیگ adata دارم که یهو چند وقته وقتی وصل میکنم به کامپیوتر ارورusb device not recognized میده.البته جالب اینجاست هر 10 یا 15 بار یبار شانسی ارور نمیده و میشناسش کار میکنه.اما جدیدا اصلا کار نمیکنه و همش همین ارور میده و جالب تر اینکه وقتی به پورت USB3 وصل میکنم اکثرا راحت میشناسه و کار میکنه اما USB2 همش ارور usb device not recognized میده.پورت های سیستم سالمه فقط این فلش اینطوریه فلش و هارد دگه میزنم مشکلی ندارن. سیستم رو خاموش کردم از برق هم کشیدم بعد چند دقیقه دوباره روشن کردم زدم بازم همین جوریه.
با HD tune ازش تست ارور گرفتم اما سالم نشونش داده.
با نرم افزار Acronis Disk Director هم پارتیشنشو پاک کردم دوباره پرتیشن ساختم و فرمت fat32 کردمش بازم همین مشکل باقی هست
چیکار کنم مشکل چیه؟؟
ممنون

compi
04-05-2015, 10:16
دوستان سلام
فلش مموری چهار گیگ سیلیکون دارم به سیستم میزنم میشناسه و open میشه ولی نه میتونم کپی کنم روش و نه اطلاعات داخلش رو نشون میده پروپرتیس هم که میگیرم حجم فلش رو صفر نشون میده راهی برای بازیابی فلش هست
ممنون میشم راهنمایی کنید

phoenix645
25-06-2015, 01:06
دوستان سلام
فلش مموری چهار گیگ سیلیکون دارم به سیستم میزنم میشناسه و open میشه ولی نه میتونم کپی کنم روش و نه اطلاعات داخلش رو نشون میده پروپرتیس هم که میگیرم حجم فلش رو صفر نشون میده راهی برای بازیابی فلش هست
ممنون میشم راهنمایی کنید

من بازاریاب یک شرکت معتبر فعال در حوزه کامپیوتر و اینترنت هستم. در صورتیکه تمایل دارید میتوانید نام کامل خود با شماره تماس و مشکل خود را برای بنده ایمیل کنید تا به اطلاع همکارانم در قسمت فنی برسانم. آنها با شما تماس می گیرند و در مورد مشکلتان شما را کمک میکنند:javdhey@gmail.com

alone78
26-07-2016, 11:33
خب دوستان من يه فلش مموري دارم كه دردش اينه كه يه سري فايل كه توش هست هر كاري مي كنم ژاك نمي شن فرمتش هم نميشه كرد.. راه كار چيست؟

باید با نرم افزار شرکت سازنده درست شه بیشتر مشکلات که همه ی دوستان دارن

ha118814kh
11-04-2017, 03:47
سلام
فلش پی کیو ای فرمت نمیشه نرم افزار برای فلش کردنش میخواستم
مرسی

علی حضرتی
05-05-2018, 07:41
چه طوری فلش تعمیر میکنید توی اینترنت

علی حضرتی
05-05-2018, 07:51
والا فلش مموری نرم افزارهای خاص تعمیر خودشو داره ولی هیچ تعمیر کاری اسم یا نحویی تعمیر اون رو به کسی نمیگه چون از این راه پول در میاره chipGeniusنرم افزار شناسای چیپست فلش واولین راه برای تعمیر فلش مموری

علی حضرتی
05-05-2018, 07:57
با نرم افزارهای خود شرکت فلش مموری هم کاری از پیش نمیبریم برای تعمیر فلش مموری .....مموری کارت هم اصلن تعمیر نمیشه دنبالش نرید هر مشکل از فلش مموری نرم افزار خودشو داره وهر فلش هم با فلش دیگه فرق میکنه چه مشکلش چه نوع فلش چه نرم افزار تعمیر اون تعمیر فلش کار ساده اییه ولی متود وروش داره که هیچ کس حاضر به فاش کردن اون نیست

Kingkong14
05-04-2020, 16:13
سلام مموری گوشیم هنگ کرده اطلاعات از توش کپی میشه ولی نه پاک میشه نه کات میشه در ضمن توی گوشیم میگه کلا خراب شده گارانتی داره می‌خوام اطلاعات حتماپاک بشه یا مموریم حتما بسوزه چکار کنم؟؟؟؟؟

Kingkong14
05-04-2020, 16:19
Kingkong14's Avatarتاريخ عضويت
Apr 2020
پيش فرض
سلام مموری گوشیم هنگ کرده اطلاعات از توش کپی میشه ولی نه پاک میشه نه کات میشه در ضمن توی گوشیم میگه کلا خراب شده گارانتی داره می‌خوام اطلاعات حتماپاک بشه یا مموریم حتما بسوزه چکار کنم؟؟؟؟