PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چکار کنم که دومینم رو نتونن بدزدند؟

favfavfav
12-01-2008, 07:49
یکی از شرکت ها به من یک دومین رایگان داده و اینطوری که من دارم روش کار می کنم احتمالا هیتش بره بالا.اما چون رایگان هست بعید می دونم زیاد بشه بهشون اعتماد کرد!من می تونم از همین الان(8 ماه مونده به اکسپایر شدنش)برم تمدیدش کنم؟کجا باید تمدید کنم که مطمئن باش]؟چون دومین قفسه دات کام همن بلا سرش وامد.پول داده بود!ولی دومینش رو دزدیدند!د ضمن من میتونم از شرکتی که دومین رو برام ثبت می کنه رسیدی بگیرم که این دومین رو به نام من زده؟
راه بهتری هست؟

darvish1900
12-01-2008, 11:10
ببینید این که به نام کی هست اصلا مهم نیست. مهم اون هست که Billing دامنه شما زیز نظر اونهاست. مثلا سال دیگه که بخوای تمدید کنی می تونه بزنه زیرش بگه باید انقدر پول بدی تا برات تمدید کنم. البته این اتفاق برای سایتهای معروف می افته. اما در هر صورت من خودم شرکت رادکام رو قبول دارم و خودم سایتی که دارم میزنم همین مشکل را دارم اما دامنه کام رو که میخوام اصلی قرار بدم با رادکام ثیت کردم بقیه رو خودشون ثبت کردن. از این نظر میگم خیالم راحت چون خیلی وقت دارم باهاشون کار میکنم و از همه مهمتر شرکتهای معروفی رو ساپورت مکینه. بهشون زنگ بزن بگو دامنه ر و انتقال بدم رو رادکام(البته اگر دبه درنیارن)
این هم کدش (ra51-irnic)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید