PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آيفون تا اسفند !!!!!!!!!!!!!!؟؟؟ مهندساش جواب بدن؟؟!!!!!

Dragon pc
12-01-2008, 01:35
سلام من عاشق آيفون هستم. ميخوام تا اسفند بگيرم 12 اسفند:46:

ميخوام بدونم تا اسفند قيمت آيفون ميياد پايين يا ميره بالا؟؟!!!!!!:41::13:

كمكم كنيد حتي الان نميدونم قيمت واقعيش چنده يكي ميگه 790 - 750 - 700

تا اسفند ميياد پايين يا نه؟؟؟؟؟؟؟:13:

خواهشن رو هوا جواب نديد. اگه مياد پايين تا چه قيمت؟ ممنونم از همكاري تمام بچه هاي گل پي سي ورلد.:11:

خواهشن اينارم جواب بدين : راستي اين بولوتوسش مياد يا نه؟ فيلمبرداري؟ ميگن آنتن دهيش با همراه اول مشكل

داره كه اينم خيلي شنيدم. ميگن: آپديت 1.1.3 رو اونايي كه آنلاك غير قانوني كردن بريزن گوشي قفل ميشه؟؟؟!!!!!

با تشكر از همه خوشحال ميشم نظر شماها رو در رابطه با اين موضوعات ببينم.:46:

RezaTayebiJ
12-01-2008, 10:49
سلام دوست عزیز.
سه روز دیگه کنفرانس جشنواره ی MacWorld اپل برگزار خواهد شد و کاربران سیستم های اپل مثل من بی صبرانه منتظر صحبت های استیو جابز هستن. شما سه روز دیگه صبر کن ببینیم چه محصولاتی معرفی خواهند شد....

amonesary
12-01-2008, 12:36
من هم منتظرم ببينم بالاخره كي ايرادات اين گوشي رفع ميشه و از اون مهمتر كي وارد ايران (البته به طور رسمي) ميشه

RezaTayebiJ
12-01-2008, 12:49
من هم منتظرم ببينم بالاخره كي ايرادات اين گوشي رفع ميشه و از اون مهمتر كي وارد ايران (البته به طور رسمي) ميشه

این محصول بطور رسمی وارد ایران نخواهد شد.

lianseco
03-03-2008, 13:47
سلام من عاشق آيفون هستم. ميخوام تا اسفند بگيرم 12 اسفند:46:

ميخوام بدونم تا اسفند قيمت آيفون ميياد پايين يا ميره بالا؟؟!!!!!!:41::13:

كمكم كنيد حتي الان نميدونم قيمت واقعيش چنده يكي ميگه 790 - 750 - 700

تا اسفند ميياد پايين يا نه؟؟؟؟؟؟؟:13:

خواهشن رو هوا جواب نديد. اگه مياد پايين تا چه قيمت؟ ممنونم از همكاري تمام بچه هاي گل پي سي ورلد.:11:

خواهشن اينارم جواب بدين : راستي اين بولوتوسش مياد يا نه؟ فيلمبرداري؟ ميگن آنتن دهيش با همراه اول مشكل

داره كه اينم خيلي شنيدم. ميگن: آپديت 1.1.3 رو اونايي كه آنلاك غير قانوني كردن بريزن گوشي قفل ميشه؟؟؟!!!!!

با تشكر از همه خوشحال ميشم نظر شماها رو در رابطه با اين موضوعات ببينم.:46:
سلام دوست عزيزم .
به نظر من نخر . آخه بعد از عيد قيمت آيفون به صورت باورنكردني كاهش پيدا ميكنه.

راستي قبل از خريد بهت اينو بگم كه از همه امكاناتي كه روي آيفون با firmware 1.1.1 هستش نميتوني استفاده كني. و به نظ من بذار iphone 16gb كه اومد بعدا بخر . اصلا عجله نكن . عجله كاره شيطونه. چون من خريدم 790000 تومن دارم بهت اينو ميگم عزيز.