PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با folder options

egoldfars
12-01-2008, 00:14
سلام
یه مشکل برخوردم واینه که فایل های مخفی سیستم رو نمیتونم بیبینم یعنی گزینه show hidden files and folders رو که انتخاب میکنم و ok میزنم فایلهای مخفی رو نمایش نمیده لطفا راهمایی کنید.ویندوز روهم عوض کردم ولی دو باره بعد از چند روز همون جوری شد.....................

pesareabi4000
12-01-2008, 17:21
فكر ميكنم سيستم شما ويروسي شده كه بايد از يك ويروسياب قوي استفاده كني شايد bitdefender بتونه اما مطئن نيستم البته نورتون را هم فراموش نكن ولي بايد آپ ديت بشه

pesareabi4000
12-01-2008, 17:22
اگر انجام دادي جوابشو بده تا ببينم مشكلت حل شده يا نه موفق باشي

HAMID_MSH
12-01-2008, 18:24
سلام
من هم با این ویروس که آنتی ویروس NOD32 اونو با نام VB.EL شناسایی کرد ولی نتونست اونو از بین ببره مواجهم.
مسئله بدتر اینکه حتی وقتی درایو سی رو فرمت کردم و ویندوز عوض کردم باز هم از بین نرفت .
آنتی ویروس NOD32من با اینکه از CDهای KING شرکت پرند بود UPDATE نشد ولی آنتی ویروس McAfee از همان CD ها با اینکه 14 ماه قدیمی بود UPDATE شد ولی با وجود پاکسازی ویروس ها من همچنان مشکل دارم.
نکته اینکه این کرم توی پوشه WINDOWS/SYSTEM32 خودشو به شکل فایل نرم افزار اکسل با پسوندXLSدر آورده ولی بعدش با پسوند EXE فعالیت میکنه.ضمناً در تمامی درایوها در پوشه ای مثل FUN که خودش یه فایل مخفی هست و همچنین توی یه قسمتهایی از فایل های سیستم مخفی میشه و رشد میکنه .
با فرمت کردن درایوها پس از CLEANUP توسط آنتی ویروس تونستم یه مشکل که وقتی روی MYCOMPUTER کلیک می کردم ویروس یه نسخه تکثیر میشد و در یه پنجره جدید باز میشد حل کنم اما هنوز نمیتونم فایل های مخفی رو ببینم و دستکاری های ویروس رو درست کنم .
این نشون میده علی الرغم یه آنتی ویروس UPDATE شده حتی بهد از تمیز کردن سیستم باز هم ویروس وجود داره.
حتی فکرمیکنم بازم ویندوز عوض کنم فایده ای نداشته باشه
از هرکدوم از دوستان که میتونن کمکی بکنن خواهش می کنم هم به EMAIL من پیام بده و هم اینجا مطرح کنه تا همه بتونن از شر این کرم سیریش راحت بشن
من که خیلی اذیت شدم
حتی این یه هفته تعطیلی بخاطر برف هم کوفتم شد. راستی اینجا تو رشت حدود 120-130 سانت برفه و تو انزلی از 170 سانت هم گذشته
این هم آدرسم
HAMID121_MSH@YAHOO.COM

evry day
12-01-2008, 21:33
سلام

منم این ویروسو گرفتم خیلی نا کس بود

شما اول برو تو این تایپک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعدش برو تو این تایپک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن بگم که این ویرو سو شانسکی یا با اون تو ضیحات ناکودش کردم والان پاک پاکه

دو ست عزیزاگه میتونی اون انتی ویرو سهایی که دو ستمون گزا شتن بگیر و اجرا ش کن

واینکه من خودم این طوری زدمش اول nero اگه داری همون برنامه ی رایت می گم برو او ن پو شه هایی که مخفی کردی ببین چون
می دونی nero کارش درسته Super Hidden حالیش نمی شه و اینکه انتی ویرس NOD32 رو نصب داشته باشی با nero برو تو او ن پو شه ها یی که مخفی کردی اگه بود که دخلشو بیار و اگه او نجا نبود
تو WINDOWS\system32 با nero برو داخلش و تا تهش بگرد او نجا یکی گزا شتن و حتما با NOD32 رو. فعال داشته باش خو دش خو دکار شنا سایی می کنه پا ک می کنه و اگه پاکش نکرد همون فایلو بزن دهنشو سر ویس کن خودت دستی پاک کن shifte+delete از داخل نرو بکش سمت سطل زباله شه قد با کلاس
ولی اون انتی ویرو سا کارشو ن عا لیه بعد چند وقت ویرو سا کا سه کو سشو نو جمع می کنن همون ویرو س کشایی که
اقای MB_Danger گزاشتن استفا ده کن کارش درسته

این نرم افزارو هم حتما حتما استفاده کن 1000%

RRT

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه خو استی همه ی تیکاشو بزنفا یلات احتمالا Super Hidden شدن حتما تایپکارو یکی یکی ببین اون نر م افرا را و ویر وس کشا رو هم امتحا ن کن

من تو نستم با همین رو ش یا شاید خو د به خود پا کش کنم این ویرو سو بی پدر و مادرو :22::32::40::45::19:

مو فق با شی این برنا مه RRT رو یا دت نره