PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبديل كامپيوتر به يك پيانو حرفه اي توسط PianoFX Studio

x_2007
11-01-2008, 21:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شركت Tanseon Systems نرم افزاري قدرتمند را براي علاقمندان و هنرمندان در زمينه ي موسيقي مخصوصا ارگ و پيانو عرضه نموده است كه PianoFX Studio نام دارد. اين كيبورد پيانو 64 كليدي پيشرفته كه براي كامپيوتر هاي شخصي نوشته شده است , به شما امكان استفاده از يك پيانو حرفه اي با امكانات بالا در محيطي مجازي را به آساني و فقط با استفاده از كليد هاي صفحه كليد مي دهد. كيفيت صدايي MIDI بسيار بالايي را ايجاد مينمايد , شامل 127 آلات موسيقي و پركاشن مي باشد , داراي Piano Chord هاي مختلف و توانايي تنظيم صوتي كامل پيانو از نظر صدا و زير و بم بودن آن و ... داراست .

ويژگيهاي برنامه :
كيفيت صدايي MIDI بسيار بالايي را ايجاد مينمايد ,
شامل ۱۲۷ آلات موسيقي و پركاشن مي باشد ,
داراي Piano Chord هاي مختلف و توانايي تنظيم صوتي كامل پيانو از نظر صدا و زير و بم بودن آن و … داراست .
توانايي ذخيره ي اثر شما را به صورت فرمت Wav درون كامپيوتر داراست و ………براي اجرا به هيچ سخت افزار خاصي نياز ندارد و دارا بودن يك CPU پنتيوم ۲ و Sound كارت با كيفيت براي اجرا و عملكرد آن كافيست

PianoFX Studio 4.0 from Tanseon Systems is an advanced Piano Chords music keyboard Synthesizer for the Personal Computer. You can play live piano music using your PC keyboard or mouse without the requirement of a conventional Piano.
The piano chords music keyboard interface & piano keys has been designed to exactly resemble a fully featured Professional Keyboard Synthesizer. It produces a ultra-high quality midi sound output with 127 different realistic Musical and Percussion Instruments, piano chords, 4-note Polyphonic sounds, a 10 Drum synthesizer machine, multiple sample Melodies and has a Recording option to save your musical compositions in wav file format. The software runs on all Windows Operating Systems has been designed for ease of use and flexibility.

Homepage
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PianoFX Studio v4.0

Application + FIX

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

winter+girl
19-01-2008, 15:56
ای بابا دانلود میشه اما میگه قابل استفاده نیست من خیلی بهش نیاز دارم اگه میشه یکاریش کن مرسی

Mohsen6558
19-01-2008, 16:13
PianoFX STUDIO 4.0 - Full

این نسخه تست شده هست

x_2007
19-01-2008, 21:45
ای بابا دانلود میشه اما میگه قابل استفاده نیست من خیلی بهش نیاز دارم اگه میشه یکاریش کن مرسی

دوست عزیز لینک سوم سالمه وضمنا به صورت مستقیم هست.

winter+girl
20-01-2008, 14:08
بهتون که گفتم دانلود میشه اما اجرا نمیشه

Mohsen6558
20-01-2008, 18:06
شما سیستم عاملت مشکل داره پس

winter+girl
20-01-2008, 19:52
یعنی باید چیکار کنم؟؟؟ نصفه نصب میشه اما وسطاش یه اخطار میده

Mohsen6558
20-01-2008, 20:01
تو بخش بحث های نرم افزاری