PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دستور ساخت يك نوع ويروس

taher navaei
19-10-2005, 16:23
در داخل notepad رفته و بدون اينكه عبارتي را تايپ كنيد آن را با نام win.bat در درايو c ذخيره كنيد بطوريكه آدرس آن فايل همانند شكل زير باشد c:/win.bat بعد از آن سيستم شما پس از بوت شدن به محيط داس زفته و براي رفتن به محيط ويندوز دستور c:/windows را تايپ كنيد . حالا اين ويروس را ميتوانيد براي تخريب سيستم طرف به كار ببريد در ضمن براي حذف ويروس ساخته شده بايد win.bat را از سيستم خود پاك نماييد.

Hoom@n
19-10-2005, 18:44
من فكر مي كنم اين موضوع با قوانين سايت مغايرت داره مديرا اون رو بخونن

مهدی 2007
19-10-2005, 20:21
اگه این ویروسه که این همه هکر و سازنده ویروس مال چی به دنیا اومدند؟
بابا عنوان تایپیک رو عوض کنید بنویسید سر کاری
این یه فایل bat معمولیه!!!!!
در این سایت برای این چیزها تایپیک نزنید البته این که سرکاریه

baba barghi
19-10-2005, 22:46
خب کارش چیه؟
چه کارت می کنه؟

بای

taher navaei
20-10-2005, 09:57
سلام مهدي جون
هم از شما و هم از همه بچه هايي كه از اين موارد ديدن كردند هر چند شايد ارزش ديدن رو نداشت ولي شما عزيزان لطف كردريد از اين قسمت ديدن كرديد و نظرات خودتان را بيان نموديد
راستش من مي خوام يك قسمتي رو به آموزش برنامه ها اختصاص بدم ولي از اونجايي كه تازه عضو جديد اين انجمن شدم به بعضي از مسائل آشنا نيستم و در بارشون آشنايي لازم رو ندارم
مديريت محترم سايت به من گفتند كه يك تايپك جديد بزنم م موضوعاتمو در اون عنوان كنم ولي من نمي دونم كه از كجا بايد اين كار رو بكنم لطفلا مرا در مورد زدن يك تايپك جديد راهنمايي كنيد.
با تشكر از همه شما عزيزان

taher navaei
20-10-2005, 09:59
دوستان لطفلا مرا در مورد زدن يك تاپيك جديدراهنمايي كنيد

taher navaei
20-10-2005, 10:02
سلام دوستان
من مطالب جديدي دارم كه شرط مي بندم به درد همه شما ها مي خوره و مفيده ولي مي خوام اونا رو تا تاپيك جديد به زارم

Sina
20-10-2005, 10:53
سلام
براي باز كردن تاپيك جديد
اول وارد انجمن مورد نظر بشيد بعد روي اين دكمه كليك كنيد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

taher navaei
20-10-2005, 11:02
سينا جون ممنون ولي آدرس سايت فقط يك موضوع جديدو نشون ميده

Sina
20-10-2005, 11:14
متوحه نميشم ... يعني چي آدرس سايت فقط يك موضوع جديدو نشون ميده ؟