PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام..ببخشید من یه ویندوز ایکس پی دارم یه ویستا روی سیستمم...حالا میخوام ویندوز ایکس پی ام رو عوض کن

ila
10-01-2008, 13:59
سلام..ببخشید من یه ویندوز ایکس پی دارم یه ویستا روی سیستمم...حالا میخوام ویندوز ایکس پی ام رو عوض کنم..میخواستم ببینم میتونم فقط ایکس پی رو عوض کنم بدون پاک کردن ویستام....این رو هم بگم که ویندوز ایکس پی رو درایو سی نصبه و ویستام هم تو دی....میشه؟
اگه میشه بگید چه جوری؟ممنون

djsystem
10-01-2008, 20:10
فکرکنم اگه از تو خود ویندوز این کارو بکنی (تعویض xp ) بشه

ila
10-01-2008, 20:18
يعني چه جوري

djsystem
10-01-2008, 20:26
با ویندوز بالا بیا و cd ویندوز رو بزار تو دستگاه و شروع به نصب ویندوز کن(مراحلش عین همون dos میمونه)

mahdi7610
10-01-2008, 20:47
سلام..ببخشید من یه ویندوز ایکس پی دارم یه ویستا روی سیستمم...حالا میخوام ویندوز ایکس پی ام رو عوض کنم..میخواستم ببینم میتونم فقط ایکس پی رو عوض کنم بدون پاک کردن ویستام....این رو هم بگم که ویندوز ایکس پی رو درایو سی نصبه و ویستام هم تو دی....میشه؟
اگه میشه بگید چه جوری؟ممنون
سلام دوست عزیز

با اجازه دوست خوبم djsystem

شما بهتره با یه سی دی XP بوتیل سیستم را بوت کنید و بعد طبق معمول موقع نصب ویندوز درایو را فرمت کنید و ویندوز XP را نصب کنید .
ولی توجه داشته باشید که بعد از نصب ویندوز XP در درایو C ویندوز موجود در درایو D بوت نخواهد شد و شما باید از طریق ریکاوری کنسول که زیاد درباره اش توضیح داده ام بوت مربوط به ویندوز درایو D را بازسازی کنید .