PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فارسی نویس جوهر

x_2007
10-01-2008, 10:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فارسی نویس جوهر یک نرم افزار کاملاً هوشمند است که علاوه بر داشتن بسیاری از قابلیت های تایپی برنامه هایی نظیر Word ، کمترین مزاحمت را برای کاربر فراهم می سازد. همینطور زمانی که کاربر در تایپ کلمه ای دچار اشتباه شود هیچگاه نیازی به پاک کردن کل کلمه نخواهد داشت و کافیست حرف یا حروف اشتباه تایپ شده را پاک کرده و حروف صحیح را تایپ کند یا حتی به وسط جمله ی تایپ شده برگردد و جمله را ویرایش کند بدون اینکه مجبور باشد کلمات را پاک کرده و مجدداً تایپ کند.

بهینه سازی جهت تایپ انگلیسی فارسی: این نسخه از برنامه بشکلی بهینه سازی شده است که کاربر بتواند حتی با فونتهایی دارای کاراکترهای انگلیسی نیستند براحتی دو زبانه (فارسی-انگلیسی) تایپ کند. یعنی فقط یکبار فونت را در زمان تایپ انگلیسی تغییر دهد و برای ادامه ی تایپ فارسی احتیاجی به انتخاب مجدد فونت فارسی نداشته باشد. همینطور در برنامه یک کدپیج مخصوص برای تایپ همزمان فارسی انگلیسی در نظر گرفته شده است تا کاربر براحتی بتواند متون حاوی کلمات انگلیسی را بدون احتیاج به تغییر فونت تایپ کند.

استفاده از فونتهای نرم افزارهای فارسی نویس دیگر: این ویژگی از آن جهت در برنامه در نظر گرفته شده که بعضی از فونتها در برخی نرم افزارهای گرافیکی قابل استفاده نیستند و از طرفی کاربر نیاز به تایپ فارسی در چنین نرم افزارهایی دارد از اینرو توسط این ویژگی از برنامه ی فارسی نویس جوهر کاربر می تواند با انتخاب کدپیج مناسب دیگری نیاز خود را برآورده سازد، همینطور این ویژگی باعث می شود که دامنه ی بسیار وسیعی از فونت (بیش از هزار فونت) در اختیار کاربران قرار گیرد تا جهت تایپ مستقیم فارسی در نرم افزارهای گرافیکی مورد استفاده قرار دهند. لازم به ذکر است که این برنامه استفاده از دو ویژگی ذکر شده در بالا را حتی برای فونتهای نرم افزارهای فارسی نویس دیگر نیز فراهم می کند.

امکان تایپ غیر مستقیم فارسی: این برنامه دارای امکان تایپ غیر مستقیم نیز می باشد تا در صورت عدم موفقیت در تایپ مستقیم در یک نرم افزار گرافیکی، کاربر بتواند متن تایپ شده را توسط عملیات Copy و Paste به نرم افزار گرافیکی مورد نظرش وارد کند.

پشتیبانی از تایپ مستقیم فارسی در بیشترین نرم افزارهای گرافیکی: بدلیل نکات خاصی که در طراحی این نرم افزار مورد توجه قرار گرفته است، این محصول نسبت به نرم افزار های تایپ مستقیم فارسی دیگر در تعداد بیشتری از نرم افزارهای گرافیکی قابل استفاده می باشد.
محیط ویرایشگر دارای مبدل فرمت: ویرایشگر این نرم افزار به شما امکان می دهد که متنون تایپ شده در Word را به متن قابل استفاده در نرم افزارهای گرافیکی تبدیل کنید همینطور دارای قابلیت تبدیل فرمتهای Word، پروین 2003، پروین 2005، مریم 4، IPT و جوهر به یکدیگر است.

توجه این برنامه قابل استفاده در نزم افزار های زیر میباشد :
3D Max 7
• Corel Draw 12
• Adobe Photoshop Cs
• Adobe Photoshop Cs2
• Adobe Premiere Pro 1.5
• Adobe Premiere Pro 2
• Ulead Video Studio 10
• Ulead Photo Impact 10
• Ulead Photo Impact 11
• MacroMedia Flash Professional 8
• MacroMedia Flash MX 2004
• MacroMedia Freehand MX 2004
• ACDSee Pro photo manager 8.1
• Swift 3D 4.50
• Swish Max
• Paint .NET 2.64
• BellTech Business Card Designer Pro
• Selteco Banner Shop Gif Animator 5.0.7.2
• Selteco Alligator Flash D

توجه مهم : برای استفاده این برنامه در نرم افزار های Swift 3D , Falsh باید از این فونت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید .

توجه مهم : اگر در هنگام استفاده از نرم افزار با خطای ( Rum Time Error 13 ) روبرو شدید اینجا را کلیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنید تا سرویس پک مربوط به رفع این خطا را دریافت کنید
لطفا بعداز دانلود این فایل را درست در مسیری که برنامه جوهر نویس را نصب کرده اید نصب کنید تا مشگل این خطا برطرف بشود .

توجه مهم : نسخه بروز شده این برنامه جهت استفاده در ویندوز وستا و برطرف شدن خطای Rum Time Error 13 را از اینجا دریافت کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و آنرا دقیقا در محل نصب اصلی برنامه اجراء کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکرک نرم افزار را از فایل پیوست در یافت نمائید.

pass:Unreal-Team

توجه مهم : قبل از اجرای Patch به توضیحاتی که در فایل Nfo وجود داره توجه کنید .برای این کار برروی فایل مربوطه کلیک

راست کنید وبوسیله نوت پد فایل Nfo رو باز کنید تا بتونید توضیحات رو بخونید.

با تشکر ویژه از کرکر عزیز Keyvanriko0 از UnREal Rce

shahin666
10-01-2008, 13:31
ممنون دوست عزیز بابت معرفی برنامه
اگر لطف کنید حجم برنامه رو هم بگید ممنون میشم
اگر هم لطف کنید برنامه رو یه جای بذارید که بشه به صورت لینک مستقیم دانلود کرد
برای کسای که مثه من از اینترنت دای لاپ استفاده میکنیم قادر باشیم تا برنامه رو دانلود کنیم
مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

x_2007
10-01-2008, 13:38
ممنون دوست عزیز بابت معرفی برنامه
اگر لطف کنید حجم برنامه رو هم بگید ممنون میشم
اگر هم لطف کنید برنامه رو یه جای بذارید که بشه به صورت لینک مستقیم دانلود کرد
برای کسای که مثه من از اینترنت دای لاپ استفاده میکنیم قادر باشیم تا برنامه رو دانلود کنیم
مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام شاهین جان متاسفانه چند وقتی هست که وضعیت ADSL ای که استفاده میکنم خیلی افتضاح شده واگرنه

حتما در چند قسمت توی خود سایت براتون اپلود میکردم.حجمش هم 17.5 مگابایت هست.

shahin666
10-01-2008, 21:13
خواهش میکنم x_2007 جان عیبی نداره دوست عزیز
مشکلی نیست 17 مگابایت رو میشه دانلود کرد ولی نه از rapidshare [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سایت اصلی برنامه چیه حداقل از سایت اصلی خودش دانلود کنیم

x_2007
10-01-2008, 23:35
خواهش میکنم x_2007 جان عیبی نداره دوست عزیز
مشکلی نیست 17 مگابایت رو میشه دانلود کرد ولی نه از rapidshare [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سایت اصلی برنامه چیه حداقل از سایت اصلی خودش دانلود کنیم

ادرس سایتش توی کرک هست

ayric
23-01-2008, 05:39
آقا جان این فایل ها که گفتی کجان فایل متنی و این جیزا توی کرک نیست

x_2007
23-01-2008, 19:04
آقا جان این فایل ها که گفتی کجان فایل متنی و این جیزا توی کرک نیست

دوست عزیز اگر شما تا به حال نرم افزاری رو کرک کرده باشید احتیاج به هیچ توضیحی ندارید

منظور از فایل NFO رودر عکس پیوست شده مشخص کردم:

mehdi_vsgh
26-01-2008, 10:55
اقا روش کار با خود نرم افزار چطوریه؟

من دانلودش کردم و نصب کردم ولی نمیدونم چطوری میشه باهاش فارسی نوشت؟

mehdi_vsgh
27-01-2008, 14:59
یه نفر جواب سوا منو بده ثواب زیادی گیرش میات

mehdi_vsgh
28-01-2008, 10:53
ینی کسی تا حالا با این برنامه کار نکرده؟

agaa_hojat2007
28-01-2008, 16:30
لطفا اموزش با این نرم افزار را بذارید...

EHSANRF
28-01-2008, 19:01
من دانلود كردم! نصب هم شد! ولي بخوبي بقيه نيست! خوب جواب نميده!!!

mehdi_vsgh
29-01-2008, 18:30
خوب مثل اینکه اصلا تا حالا کسی از این برنامه استفاده نکرده

بابا یکی راهنمایی کنه روش کار با اونو

mehdi_vsgh
02-02-2008, 23:32
من یکی که دیگه دارم قاط میزنم

کسی ینی این برنامه را کار نکرده باهاش؟؟؟

elfy
25-03-2010, 12:07
کسی روش کار با این برنامه رو بلد نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

elfy
26-03-2010, 14:43
واقعا کسی بلد نیست من نیاز فوری دارم خواهشا یکی منو راهنمایی کنه خواهش کردم ممنون میشم

mehr170
17-10-2014, 10:30
ینی کسی تا حالا با این برنامه کار نکرده؟
بعد از نصب کلید f12 رو بزن