PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه قرص آرام بخش قوی که تسکین روح و روان باشه رو بهم معرفی کنید

Ship Storm
10-01-2008, 06:48
دوستان سلام
یه قرص آرام بخش قوی که تسکین روح و روان باشه رو بهم معرفی کنید فقط قیمتش خیلی بالا نباشه وتو ایران هم گیر بیاد
ممنون و با تشکر:11:

Ship Storm
10-01-2008, 23:22
آقا چرا کسی معرفی نمیکنه مریض که فوت کرد اینقدر طول دادید :31::27:

samanvilli
10-01-2008, 23:30
ترامادور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
11-01-2008, 07:47
ترامادور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا نخوره یکوقت بمیره :27:
یه دختر 20 ساله میخواد مصرف کنه ها :20:

Ship Storm
12-01-2008, 06:49
قرص دیگه ای نبود من اطلاعی از این قرص ها ندارم خواهشا عوارض ناشی از مصرفش رو هم بگید اگه قرصی رو معرفی میکنید

Baltaza
12-01-2008, 18:29
Ship Storm جان سلام خوبی
من حدود 22 ساله که دکتر مطب هستم به شما این قرص ها رو پیشنهاد میکنم ولی حدالمقدرو استفاده نشه چون

عوارض داره مخصوصا برای خانوم ها.

Floexetine برای افسردگی و اضطراب

Sertraline 20 mg برای همه چی

از دیاسپام 2 میلی گرم هم میتونی استفاده کنی ولی نباید بیشتر از 2 هفته مدام استفاده کنی چون اعتیاد آور هستش.

موفق باشی

h2006
12-01-2008, 20:10
سلام!
به نظر من از قرص های آرام بخش استفاده نکنه!
چون عوارض بسیاری داره!
من میگم به دکتر هومیوپات مراجعه کنه!
ممنون!

h2006
12-01-2008, 20:17
در ضمن اگه میخوای در مورد هومیوپاتی بیشتر بدونی یه سرچ کن !
ممنون!
در ضمن پدر خود بنده پزشک هومیوپات هست!
اگه سئوالی هست در خدمتیم!

Ship Storm
12-01-2008, 22:45
ممنون!

هومیوپات چیه؟

nic_chagal
12-01-2008, 23:02
سلام دوست عزیزم.نمی دونم جوابتون رو گرفتین یا نه اما من می نویسم.
بستگی به این داره که علت اینکه اون خاونم قرص می خورن چی باشه.اولا اینگونه داروها رو نباید الکی خورد.بعضا تداخل دارن یا حالا هر چی.اگر ایشون هیچ داروئی مصرف نمی کنن و اضطراب و نگرانی دارن می تونن برن داروخانه و قرص xanax رو بخرن با نام ژنریک آلپرازولام.25 صدم میلیگرم هر 6 ساعت یکبار اما بیشتر از چند روز نباید مصرف یشه مگر با دستور پزشک چون اعتیاد آوره.همه داروهای آرام بخش اعتیاد آورن اما این سریع اثر می کنه اما کلا هیج چیز بهتر از احساس آرامش و از بین بردن عامل نیست.این داروها فقط علائم رو تخفیف می دن

Ship Storm
12-01-2008, 23:07
سلام دوست عزیزم.نمی دونم جوابتون رو گرفتین یا نه اما من می نویسم.
بستگی به این داره که علت اینکه اون خاونم قرص می خورن چی باشه.اولا اینگونه داروها رو نباید الکی خورد.بعضا تداخل دارن یا حالا هر چی.اگر ایشون هیچ داروئی مصرف نمی کنن و اضطراب و نگرانی دارن می تونن برن داروخانه و قرص xanax رو بخرن با نام ژنریک آلپرازولام.25 صدم میلیگرم هر 6 ساعت یکبار اما بیشتر از چند روز نباید مصرف یشه مگر با دستور پزشک چون اعتیاد آوره.همه داروهای آرام بخش اعتیاد آورن اما این سریع اثر می کنه اما کلا هیج چیز بهتر از احساس آرامش و از بین بردن عامل نیست.این داروها فقط علائم رو تخفیف می دن

ممنون دوست عزیز
در مورد اینکه چرا مصرف میکنن دقیق نمیدونم فکر کنم قبلا شکست عشقی خورده طرف:31: جدی میگم ها شوخی نمیکنم اعصابش ریخته به هم میگه نخورم خوابم نمیبره و اعصابم به هم ریختست و از این حرف ها میگه وقتی میخورم راحت و آروم میشم.

rezaete
12-01-2008, 23:35
اگه بره دکتر بهتره چون کسی نمیتونه برای کسی که حتی ندیده دارو بده .مراجعه حضوری خیلی کارسازتره.

Ship Storm
13-01-2008, 10:10
اگه بره دکتر بهتره چون کسی نمیتونه برای کسی که حتی ندیده دارو بده .مراجعه حضوری خیلی کارسازتره.

درسته حق با شماست ولی گوش نمیده که

h2006
14-01-2008, 00:00
سلام!
هومیوپاتی نوعی پزشکیه کل نگر واسه همه نوع بیماریهم دارو داریم!
من نمیتونم زیادتوضیح بدم اگه میخوای بیشتر بدونی کلمه ی هومیوپاتی رو سرچ کن!
اگه سئوالی هم داشتید در خدمتیم!
ممنون!

Ship Storm
14-01-2008, 11:33
ممنون h2006 جان بابت اطلاعاتت :11::11:

h2006
14-01-2008, 14:32
خواهش میکنم!
چاکرتیم!
در ضمن این رو خوبه که بدونی من 6 سال هست که داروی شیمیایی نخوردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BLACK VENOM
27-01-2008, 23:51
لوراز پام . از خوانواده دياز پامه ولي تاثيرش بهتره

kiarash3500
04-03-2008, 23:19

آقا نخوره یکوقت بمیره :27:
یه دختر 20 ساله میخواد مصرف کنه ها :20:

فرقي نداره
چند نوع ترامادول داريم با نام هاي مختلف كه در حقيقت شدت هاي مختلف اين قرص هستن
شما ميتونيد از شماره 50 اين قرص فقط براي چند جلسه اون هم با فاصله چند رو استفاده كنيد

لورازپام يه قرص براي تسكين اعصابه
ديازپام قرص خواب آوره
اما از همه اينها بهتر قرص كلونازپام هست كه بيشترين اثر رو در آرامبخشي داره

tekno2006
16-03-2008, 13:19

شما چه چیزای پیشنهاد میدید؟ می خواهید بچه مردمو از راه بدر کنید؟
یکی میگه ترامادول یکی میگه لورازپام می دونی لورزپام چقدر قویه

technophile
09-04-2008, 12:51
روزی یه قاچ آناناس بخوری کارت ردیفه واقعا خیلی ادمو آروم میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S0R3N4
09-04-2008, 18:46
آناناس واقعا آدم رو آروم میکنه؟نمیدونستم!پس چرا من این همه اناناس میخورم چیزی احساس نمیکنم؟البته آدمی هستم که رو همه چی حساسم و خیلی فوری استرس میگیرم!ولی به نظرم کپسول جین سینگ از دارو خونه بخر!همه گیاهی و هم موثر!عوارض چندانی هم نداره!میتونی بروشور داخل جعبش رو هم بخونی!من که استفاده میکنم و واقعا خوبه!

technophile
19-04-2008, 11:13
بله واقعا اثر خوبی داره آخه من رو خیلیا امتحان کردم جواب داده و علتش هم این که خون رسانی رو تقویت میکنه واون هم خاصیت جوانبخشی رو میده وحتی برا اونایی که فشار خون دارن خیلی خوبه

tekno2006
21-04-2008, 15:38
مطالعه این متن ضرری نداره
با تشکر

قرصهاي آرام بخش (TRANQUILIZERS/SEDATIVES) داروهايي ميباشند كه با سركوب سيستم اعصاب مركزي (CNS) باعث ايجاد آرامش، تمدد اعصاب، كاهش اضطراب و استرس، خواب آلودگي، سرخوشي، كندي تنفس، كاهش حس تعادل، شل شدن عضلات، قضاوت مختل و واكنشهاي كند و مردد مي شوند. مصرف دوز بالاي اين دسته از داروها ميتواند به از دست رفتن هوشياري و حتي مرگ بيانجامد.
اثرات اصلي آرام بخش ها:
1-ضد اضطراب (ANXIOLYTIC)
2-خواب آور (HYPNOTIC)
3-ضد اسپاسم (گرفتگي)(ANTISPASMODIC)
4-ضد تشنج (ANTICONVULSANT)
5-فراموشي آور (AMNESIC)
تقسيم بندي آرام بخش ها:
1- بنزوديازپين ها (BENZODIAZEPINES): آرام بخش، خواب آور، ضد اضطراب، ضد تشنج، فراموشي آور و شل كننده عضلات ميباشند.
Diazepam ديازپام
Oxazepam اكسازپام
Lorazepam لورازپام
Chlordiazepoxide كلرديازپوكسايد
Alprazolam آلپرازولام
Bromazepam برومازپام
Clobazam كلوبازام
Clonazepam كلونازپام
Clorazepate كلرازپام
Estazolam استازولام
Flunitrazepam فلونيترازپام
Flurazepam فلورازپام
Halazepam هالازپام
Ketazolam كتازولام
Loprazolam لوپرازولام
Lormetazepam لورمتازپام
Medazepam مدازپام
Midazolam ميدازولام
Nitrazepam نيترازپام
Nordazepam نوردازپام
Prazepam پرازپام
Quazepam كوآزپام
Temazepam تمازپام
Tetrazepam تترازپام
Triazolam تريازولام

2-باربيتورات ها(BARBITURATES): آرام بخش، خواب آور، ضد تشنج و بي هوش كننده ميباشند. باربيتوراتها قوي تر از بنزوديازپين ها ميباشند و امروزه عمدتا به عنوان داروي ضد تشنج و القاء كننده بي هوشي مصرف ميگردند.
Sodium Amytal) Amobarbital) آموباربيتال
Aprobarbital آپروباربيتال
Butabarbital بوتاباربيتال
Butalbital بوتالبيتال
Hexobarbital هگزوباربيتال
Methylphenobarbital متيل فنو باربيتال
Pentobarbital پنتوباربيتال
Phenobarbital فنوباربيتال
Secobarbital سكوباربيتال
Sodium thiopental سديم تيوپنتال
Talbutal تالبوتال
Thiobarbital تيوباربيتال

3-داروهاي ضد افسردگي(ANTIDEPRESSANT): ضد افسردگي و ضد اضطراب بوده و برخي از آنها (سه حلقه اي ها) براي تسكين دردهاي مزمن تجويز ميگردند.
Fluoxetine فلوكستين
Sertraline سرترالين
Venlafaxine ونلافاكسن
Citalopram سيتالوپرام
Paroxetine پاروكستين
Escitalopram اسيتالوپرام
Fluvoxamine فلووكسامين
Duloxetine دولوكستين
Bupropion بوپروپيون
Amitriptyline آميتريپتيلين
Dothiepin دوتيپين
4-آنتي هيستامين ها(ANTIHISTAMINES): كاهنده واكنشهاي حساسيتي و آرام بخش ميباشند. برخي آنتي هيستامين هاي خواب آور و آرام بخش عبارتند از:
diphenhydramine ديفن هيدرامين
dimenhydrinate ديمن هيدرينات
doxylamine دوكسيلامين
5- ضد روان پريشي ها(ANTIPSYCHOTICS): در درمان اسكيزوفرني، اختلال دوقطبي، اختلالات هذياني، جنون ها و ديگر اختلالات روان پريشي تجويز ميگردند. (از ذكر آنها خودداري ميكنيم)
6- ساير قرصهاي آرام بخش و خواب آور:
zolpidem زولپيدم
alpidem آلپيدم
Zaleplon زالپلون
eszopiclone اسزوپيكلون
ramelteon راملتيون
methaqualone متاكوآلون
ethchlorvynol اتكلروينول
chloral hydrate كلرال هيدارت
meprobamate مپروبامات
glutethimide گلوتي تيميد
methyprylon متيپريلون
gamma-hydroxybutyrate گاما هيدروكسي بوتيرات
ethyl alcohol اتيل الكل
diethyl ether دي اتيل اتر
methyl trichloride متيل تري كلرايد
Zopiclone زوپيكلون
موارد مصرف:
1-كاهش استرس و اضطراب.
2-درمان بي خوابي.
3- تسكين و كاهش گرفتگي و تنش عضلات.
4-كاهش علايم محروميت از الكل و مواد مخدر.
5-درمان حملات وحشت زدگي.
6-تسهيل تستهاي تشخيص پزشكي نظيرآندوسكوپي.
7-افزايش اثر بي حس كننده هاي موضعي و بيهوشي عمومي.
8-درمان پسيكوز (روان پريشي)
9-فراموشي پيش گستر قبل از اعمال جراحي.
موارد منع مصرف:
1-همراه با الكل و ساير مواد مخدر و روانگردان.
2-ناهماهنگي حركتي و ضعف عضلاني.
3-كاهش اكشيژن خون.
4-آب سياه (گلوكوم)
5-وقفه تنفسي حين خواب (آپنه)
6-حساسيت به آرام بخش ها.
7-نارسايي شديد كليوي (دياليز)
8-افسردگي شديد (تمايلات خودكشي)
9-بيماريهاي مزمن تنفسي.
10-نارسايي شديد كبدي نظير سيروز كبدي.
11-حاملگي و شيردهي.(تحت نظر پزشك)
12-افراد بالاي 65 سال(تحت نظر پزشك)

عوارض جانبي:
1-خواب آلودگي و خستگي صبح روز بعد از مصرف.در صورت بروز اين علايم از رانندگي و كار كردن با ماشين آلات خودداري كنيد.
2-عدم هماهنگي عضلات، ضعف، سرگيجه، گيجي، آلرژي، تاري ديد، توهم، بي حالي، تعريق، خشكي دهان، بثورات جلدي و سر درد.
3-اشكال در گفتار، حافظه و قضاوت.
4-حالت تهوع، استفراغ و سوزش سردل.
5-ايجاد فراموشي پيش گستر(خاطرات اخير به ياد نمي مانند).
6-خشونت طلبي و پرخاشگري،بي خوابي، تحريك پذيري، افسردگي و اختلال در حفظ تعادل.

عوارض دراز مدت:
1-ايجاد تحمل(TOLERANCE): به نياز مصرف بيشتر دارو براي تاثير و احساس مشابهي كه پيشتر با مصرف مقادير كمتر همان دارو حاصل مي شد، اطلاق ميگردد. مصرف كننده به مرحله اي ميرسد كه ديگر افزايش دوز مصرفي آرام بخش ها بي تاثير خواهد بود. علايم ايجاد تحمل: دل درد، بي قراري، سرگيجه، رعشه، افسردگي، ترسهاي غير منطقي، پارانوئيد و دمدمي مزاجي.
2-وابستگي(DEPENDANCY): پس از ايجاد تحمل و افزايش دوز مصرفي و مصرف مداوم داروهاي آرام بخش در فرد وابستگي رواني و جسماني نيز ايجاد ميگردد. هنگامي هم كه مصرف كننده بطور ناگهاني مصرف دارو را قطع ميكند دچار علايم محروميت(WITHDRAWL) ميگردد. اين علايم شامل بي قراري، بي خوابي، اضطراب، تهوع، كرامپ شكمي، تپش قلب، لرز، رعشه، درد عمومي، اسهال، توهم، افسردگي، پارانويا، هذيان، كاهش اشتها، حملات وحشت زدگي، پرفشاري خون، بي خوابي ، اسپاسم عضلات، حساسيت به نور و صدا، تشنج و مرگ ميباشد. باربيتوراتها اعتياد آور تر از بنزوديازپين ها ميباشند.
3-سوء مصرف و اور دوز(OVER DOSE): خطر مصرف اين دسته از داروها به عنوان داروهاي تفنني به ويژه باربيتوراتها زياد است. مصرف بيش از مقادير تجويز شده نيز ميتواند سبب مسموميت و حتي مرگ فرد گرد.
4- خودكشي با مصرف دوز بالاي آرام بخش ها.
نكته مهم: مصرف الكل به همراه آرام بخشها به علت اثرات مشابه (كاهش فعاليت مغز و سيستم اعصاب مركزي) مرگ بار بوده و ميتواند فرد را به كما و يا به كام مرگ بكشاند.
تداخلات دارويي:
1- الكل، داروهاي ضد افسردگي، ضد تشنج ها و آنتي هيستامينها اثرات آرام بخش ها را مضاعف ميكنند.
2-قرصهاي ضد بارداري سرعت دفع داروهاي خواب آور را كاهش ميدهند.
3-سيگار سرعت دفع داروهاي آرام بخش را افزايش داده و اثرات آنها را نيز كاهش ميدهد.
راهنماي مصرف:
1-قبل از مصرف با پزشك خود مشورت كنيد تا دوز مناسب وضعيت جسمي شما برايتان تجويز گردد. همچنين از لحاظ تداخل با ديگر داروها و بيماريها مورد بررسي قرار گيريد.
2-در صورتي كه دچار تحريكات گوارشي مي شويد آنها را همراه با غذا ميل كنيد.
3-هيچگاه بطور ناگهاني اقدام به قطع مصرف آنها نكنيد. و براي قطع آنها ابتدا با پزشكتان مشورت كنيد.
4-هيچگاه اين داروها را به همراه الكل و ديگر مواد مخدر و روانگردان مصرف نكنيد.
5-به خاطر داشته باشيد قرصهاي خواب آور درمان موقتي بي خوابي ميباشد. چنانچه براي مدت طولاني از آنها استفاده كنيد و سپس مصرف آنها را قطع كنيد، بي خوابي شما تشديد ميگردد. تا آنجا كه ممكن است دوز پايين دارو را مورد مصرف قرار دهيد.
6-حداكثر مدت زمان مجاز مصرف آرام بخش ها 2-4 هفته پياپي و هفته اي 2-3 مرتبه ميباشد.
7-قرصهاي خواب آور را نيم ساعت قبل از خواب مصرف كرده و پس از مصرف از كشيدن سيگار اجتناب ورزيد.
8-داروهاي مسكن و خواب آور را دور از دسترس كودكان قرار دهيد.
9-مصرف مداوم قرصهاي خواب آور خواب عميق و همراه با رويا را سركوب كرده و خواب را سبك ميكنند.
10-معمولا صبح روز بعد شما احساس خستگي و گيجي اندكي خواهيد داشت. بنابراين تا بي اثر شدن كامل اثرات آنها از انجام فعاليتهايي كه نياز به هوشياري كامل دارند خودداري كنيد

S0R3N4
09-05-2008, 09:30
عالی بود مثل همیشه تکنو جان
خیلی ممنون

phoenix333
13-08-2008, 19:39
با سلام
من دنبال يه قرص آرام بخش با مشخصات زير هستم
اگه كسي لطق كنه و راهنمايي كنه خيلي خيلي ممنون ميشم

1- به راحتي و بدون نسخه از داروخانه بشه تهيه كرد
2- اعتياد آور نباشه
3- باعث خواب آلودگي نشه

من به علت مشكلي كه تو زندگيم پيش اومده به شدت اعصابم به هم ريختست . فكرم هميشه مشغوله . جديدا طوري شده كه حتي موقع راه رفتن غذا خوردن نشستن حرف زدن و ... هر كار ديگه اي فكرم به اون موضوع مشغول ميشه . از وقتي چشمم رو از خواب باز مي كنم تا وقتي ميخوام بخوابم .
اگه دوستان قرصي رو ميشناسن كه ميتونه كمك كنه كه از اين درگيري ذهني خلاص شم بسيار بسيار ممنون و متشكر ميشم اگه راهنمايي كنن
مرسي
منتظرم

ALIAK28
14-08-2008, 06:59
راستش من وافعا متوجه نمی شم...
حتی دوستانی که ادعا می کنند پزشک هستند....! چطور به خودشون اجازه می دن از راه مجازی ...برای بیمار دارو تجویز کنند....!!! هر چی فکر می کنم با عقل جور در نمیاد ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

phoenix333
17-08-2008, 13:26
یه داروی خفیف هم باشه اشکالی نداره

phoenix333
17-08-2008, 13:30
راستش من وافعا متوجه نمی شم...
حتی دوستانی که ادعا می کنند پزشک هستند....! چطور به خودشون اجازه می دن از راه مجازی ...برای بیمار دارو تجویز کنند....!!! هر چی فکر می کنم با عقل جور در نمیاد ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من اگه بخوام برم دکتر پیش چه دکتری باید برم ؟دکتر اعصاب ؟ مشاور ؟ روانپزشک ؟
کسی دکتر خوب توی کرج سراغ داره ؟
:44::44::44:

elham_007
18-08-2008, 17:18
به نظرم روانشناس یا روانپزشک گزینه های مناسبتری هستند.
حتما مراجعه کن و هیچ وقت سر خود قرص نخور... :41:
یکی از استادام تو کرج کار مشاوره می کنه نمی دونم کارش چجوریه ، ولی اگه بتونی بیای تهران یه دکتر خوب می تونم معرفی کنم.

45404
04-10-2009, 16:03
ممنون!
میشه بیشتردرموردش واسم توضیح بدین؟

behamin
07-04-2010, 21:29
با سلام من دنبال یه قرص خواب آور قوی می‌گردم که زود آدم رو بخوابونه..چه قرصی رو پیشنهاد می‌کنید؟ xanax هم دارم.. به درد این کار می‌خوره؟

saman100
08-04-2010, 19:02
دوستان اگه از من میشنوید زیاد دنبال این چیزا نرید ..

من یکمی افسردگی داشتم الان تقریبان یک ماهه فلوکستین مصرف میکنم جای این که افسردگیم بهتر بشه همش دلشوره و استرس دارم ، همش سر همه دادو فریاد میکنم سر درد و مشکلات گوارشی پیدا کردم.

این داروها در ازای آرامش دادن به شما خیلی از چیزای خوب دیگه ای که داریدو ازتون میگیره!

هر چند از این مطلب نمیشه گذشت که مصرفشون خیلی حال میده تقریبان مثل مواد زدن میمونه دیگه نمیشه ترکش کرد:31:

Old_Chater
08-04-2010, 23:03
من یکمی افسردگی داشتم الان تقریبان یک ماهه فلوکستین مصرف میکنم جای این که افسردگیم بهتر بشه همش دلشوره و استرس دارم ، همش سر همه دادو فریاد میکنم سر درد و مشکلات گوارشی پیدا کردم.

اين از عوارض ابتداي فلوكستينه حداقل 6 هفته طول ميكشه تا بدن بتونه به عوارض دارو اثر كنه من حدود يك ساله مصرف ميكنم خيلي ازش راضيم

دیگه نمیشه ترکش کرد

ضد افسردگي هاي هم خانواده فلوكستين اعتياد اور نيستن يعني به مرور زمان نياز نيست براي رسيدن به همون حالت اوليه دوزشون رو زياد كرد من العان يك ساله روزي 40 ميلي گرم مصرف ميكنم حس ميكنم روز به روز حالم بهتر ميشه

saman100
12-04-2010, 01:08
دوست عزیز اولد چتر چند تا سوال داشتم

اول این که دکتر به من فلکستین و تری فلوئوپرازین تجویز کرده بود ولی من از مصرف تری فلوئوپرازین به علت عوارض زیادی که داره خودداری کردم.

ولی یکی از دوستام بهم گفت باید مصرف میکردی چون فلکستین شما رو high میکنه و تری فلوئوپرازین دوباره تعدیل میکنه!

میخواستم ببینم این واقعیت داره ؟ شما هم به همراه فلکستین قرص دیگه ای رو مصرف میکنید؟ واقعان لازمه تری فلوئوپرازین رو هم مصرف کنم؟

آخه من تو نت سرچ کردم دیدم تری فلوئوپرازین عوارض مثل فراموشی ، تاری دید و دقت دید ، کم شدن حافظه و از این قبیل داره به خاطر همین منم ترسیدم مصرف کنم به نظر شما چیکار باید بکنم چون واقعا گیج شدم

فلکستین تجویز شده من هم 20 میلیگرمی از نوع دکتر عبیدی هستش و تری فلوئوپرازین 1 .

خواهش میکنم شما به عنوان شخصی که در این زمینه تجربه کافی رو داشتید کمک کنید .

Arpanet
14-04-2010, 20:10
تري فلو .. رو احتمالا براي اضطراب داده سرخود دارو رو قطع نكن . عوارض جانبي به اين مفهوم نيست كه همه اونها دريك نفر پيدا ميشه بلكه ممكنه يكي يا چند تا پيدا بشه يا هيچ كدوم بروز نكنه بستگي به شخص و دوز مصرفي داره كه دوز شما هم بسيار پايينه

Old_Chater
17-04-2010, 23:29
به نظر من اگه ميخواين آرامش داشته باشين چندتا راهكار ساده هست من خودم عينا تجربه كردم:
1-مصرف دخانيات رو كلا كنار بذارين چه سيگار چه قليون
2-از خوردن نوشابه هاي گازدار به شدت خودداري كنين
3-فست فود و سوسيس و كالباس اين جور غذاها رو كنار بذارين
از روابط عشقي و احساسي سعي كنين تا جاي كه ميتونين دوري كنين
ورزش سبك مث طناب زدن اول صبح خيلي ميتونه كمك كنه

Big-Boss
17-04-2010, 23:36
متادون گزینه خوبیه :21:

Old_Chater
18-04-2010, 12:54
متادون گزینه خوبیه

چه پيشنهادهاي آدم شاخ در مياره:18:

Anastasia
20-04-2010, 22:15
عوارض کلردیاز پوکساید با دوز 5 توی طولانی مدت چیه ؟

Old_Chater
21-04-2010, 13:10
عوارض کلردیاز پوکساید با دوز 5 توی طولانی مدت چیه ؟

صداها دور تر به گوش ميرسند- رنگ ها شفافتر به نظر ميرسند-اغتشاش شعور-فاصله واقعي تا اجسام كم يا زياد ميشود -بي حالي و افت فشار خون-به وجود اومدن افكار بدبينانه بعد از خروج دارو از بدن-و افسردگي حتي بعد از مصرف كوتاه مدت و از همه مهمتر با هر بار مصرف تعدادي از سلولهاي خاكستري مغز نابود ميشن كه براي هميشه غير قابل بازگشت هست

Anastasia
21-04-2010, 18:59
صداها دور تر به گوش ميرسند- رنگ ها شفافتر به نظر ميرسند-اغتشاش شعور-فاصله واقعي تا اجسام كم يا زياد ميشود -بي حالي و افت فشار خون-به وجود اومدن افكار بدبينانه بعد از خروج دارو از بدن-و افسردگي حتي بعد از مصرف كوتاه مدت و از همه مهمتر با هر بار مصرف تعدادي از سلولهاي خاكستري مغز نابود ميشن كه براي هميشه غير قابل بازگشت هست

جدی ؟ یعنی انقدر خطرناکه ؟ آخه دکتر که رفتم واسم تجویز کرده تا یک ماه !!! البته با قرصای قلب تجویز کرده و به خاطر اونه .
تازه من شنیدم مصرف بیشتر از 2 هفته اش اعتیاد میاره ! پس من چیکار کنم ؟

Old_Chater
21-04-2010, 21:46
جدی ؟ یعنی انقدر خطرناکه ؟ آخه دکتر که رفتم واسم تجویز کرده تا یک ماه !!! البته با قرصای قلب تجویز کرده و به خاطر اونه .
تازه من شنیدم مصرف بیشتر از 2 هفته اش اعتیاد میاره ! پس من چیکار کنم ؟

خوب بايد دقيقا زير نظر پزشك مصرف كني تا منجر به اعتياد نشه

Ho3ein1028
24-07-2010, 20:31
سلام
از محضر دوستان 1 سوال داشتم که میخواستم راهنماییم کنید
راستش من یکی از رفقام متاسفانه 1 ماهه که به قرص لرازپام اعتیاد پیدا کرده
راستش منم تازه اینو فهمیدم
میخوام کمکش کنم تا این قرصو کنا بذاره
حدود 1 ماهه که مصرف میکنه و به طور متوسط روزی 1 دونه میخوره
لطفا راهنماییم کنید
اونم 1 جوونه 18 سالست مثله همه ی ما
ممنون میشم کمکم کنید

abl_aha
08-11-2010, 15:52
به نظرم روانشناس یا روانپزشک گزینه های مناسبتری هستند.
حتما مراجعه کن و هیچ وقت سر خود قرص نخور... :41:
یکی از استادام تو کرج کار مشاوره می کنه نمی دونم کارش چجوریه ، ولی اگه بتونی بیای تهران یه دکتر خوب می تونم معرفی کنم.

با سلام
من تهران هستم
من هم دنبال آرام بخش قوی می گردم.
میتونید یه دکتر خوب بهم معرفی کنید؟
گفتید دکتر خوب تو تهران سراغ دارید.
فکر کنم همین جوری پیش بره و نتونم آروم بشم کارم به خودکشی برسه.

Old_Chater
08-11-2010, 22:49
هيچ قرصي نميتونه آرامبخش روح و روان باشه اگه هم باشه مقطعي هست و بعد از يه مدت منجر به اعتياد ميشه

---------- Post added at 11:48 PM ---------- Previous post was at 11:46 PM ----------

سلام
از محضر دوستان 1 سوال داشتم که میخواستم راهنماییم کنید
راستش من یکی از رفقام متاسفانه 1 ماهه که به قرص لرازپام اعتیاد پیدا کرده
راستش منم تازه اینو فهمیدم
میخوام کمکش کنم تا این قرصو کنا بذاره
حدود 1 ماهه که مصرف میکنه و به طور متوسط روزی 1 دونه میخوره
لطفا راهنماییم کنید
اونم 1 جوونه 18 سالست مثله همه ی ما
ممنون میشم کمکم کنید

بايد مصرفشو تو مدت 21 روز نصف كنه بعد دوباره تو 21 روز ديگه به آهستگي قطع كنه چون خانواده پام ها خيلي خطرناكن و قطع يكبارشون منجر به تشنج ميشه

---------- Post added at 11:49 PM ---------- Previous post was at 11:48 PM ----------

من تهران هستم
من هم دنبال آرام بخش قوی می گردم.
میتونید یه دکتر خوب بهم معرفی کنید؟
گفتید دکتر خوب تو تهران سراغ دارید.
فکر کنم همین جوری پیش بره و نتونم آروم بشم کارم به خودکشی برسه.

به اين سايت سر بزن اينترنتي و تلفني هم ردمان ميكنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hossein.rahmani
29-03-2012, 15:07
سلام ترامادول اعتیاد آوره باعث تشنج شدید میشه و ترک اون بسیار سخت تر از مواد افیونی مثل کراک و ... هست و ممکنه ماهها طول بکشه که شخص بعد از ترک به حالت اول برگرده

---------- Post added at 04:07 PM ---------- Previous post was at 04:05 PM ----------

دوست عزیز ترامادول اعتیاد آوره و ترکش خیلی سخته

hesam_a_r
05-09-2013, 03:32
در پاسخ به دوستانی که میگن دارو نخور باید بگم مثه اینه که عمری در فقر باشی تا گدا نشی این مثال ولی پیش یه متخصص اعصاب و روان(روانپزشک) نه روانشناس برو