PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال :هزینه مکالمه و آنتن دهی و... خط دائمی و اعتباری

PLAΨMID
10-01-2008, 03:08
سلام

مدتيه شركت مخابرات سيمكارت هاي اعتباري خودشو وارد بازار كرده . ميخواستم بپرسم از نظر هزينه مكالمه سيمكارت هاي اعتباري و دائمي فرقي با هم دارن ؟ از نظر آنتن دهي و غيره چي ؟

ممنون .

raana
10-01-2008, 20:31
بله هزینه ی مکالمه و اس ام اس سیمکارت های اعتباری و دائمی با هم فرق داره

دو سه تا از دوستام که از این سیمکارتا دارن راضین از لحاظ آنتن دهی .... حالا باز نمی دونم دوستانی که از این

سیمکارتا دارن باید بیان نظر بدن

jackhammer
10-01-2008, 21:03
سلام

مدتيه شركت مخابرات سيمكارت هاي اعتباري خودشو وارد بازار كرده . ميخواستم بپرسم از نظر هزينه مكالمه سيمكارت هاي اعتباري و دائمي فرقي با هم دارن ؟ از نظر آنتن دهي و غيره چي ؟

ممنون .
مکالمه اعتباری دقیقه ای 67 تومنه ولی دائمی 477.5 ریاله
اس ام اس هم هر کدوم 16 تومنه ولی دائمی 14 تومن.
آنتن دهیشم قاعدتا هیچ فرقی نباید داشته باشه ولی بعضا دیده شده که سیم کارتها سوخته یا غیر فعال بدست مشترک رسیده یا آنتن دهیش ضعیف تر بوده که من توجیهی براش ندارم!
به نظر من اعتباری ایرانسل از از نظر مالی به صرفه تره ولی تنها مشکلش اینه که حداقل برای من هیچ وقت آنتن نداد!

skysnowing
16-01-2008, 14:05
من خودم اعتباری مخابرات دارم
دوستام هم که سیم کارت دیگه داشتن الان سیم کارت اعتباری مخابرات گرفتن و آنتن دهیش از بقیه سیم کارتها خیلی بهتره و تقریباً مثل سیم کارت دائمی مخابراته ولی تو نقاط خیلی دور و تقریباً کور سیم کارت دائمی بهتر آنتن می ده

epsilon6719
19-01-2008, 11:21
man az doostam ke sim kart etebari dare porsidam mige tarefehash farghi namikone vali bazam nemidoonam .azash raziye

masood10001
01-02-2008, 15:45
بيرون شهري اعتباري خيلي گرونه طرفاي 115 تومان