PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Picasa

sudotux
09-01-2008, 04:32
Picasa نرم افزاری برای مدیریت , دسته بندی , ویرایش و به اشتراک گذاری عکس هاست که توسط Google ارائه شده است. امکاناتی که این نرم افزار داره فوق العادست ! مخصوصا قابلیت های ویرایش و افزودن افکت های مختلف در این نرم افزار خیره کنندست. پیشنهاد می کنم که این برنامه رو از دست ندید !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود نسخه 2.2

دانلود فایل DEB برای Ubuntu و Debian با حجم 20.7 مگابایت

----------------------------------------------

لینک دانلود برای توزیع های دیگر لینوکس به زودی قرار داده خواهد شد !

---------------------------------------------

سایت نرم افزار :

mohpooria
09-01-2008, 10:24

sudotux
09-01-2008, 16:07
بله حق با شماست . فکر کنم بهتر باشه این تاپیک منتقل بشه .
-----------------------------------------------------------------
و دلیل اینکه گذاشتن این لینک کمی طول کشید این بود که نمی شد به طور مستقیم از سایت Google این برنامه رو دانلود کرد ( به دلیل تحریم ) و باید با قیلتر شکن دانلود و یک جای دیگه آپلود می کردم !
-----------------------------------------------------------------

دانلود فایل RPM نسخه 2.2 با حجم 20.7 مگابایت برای توزیع های SUSE , FEDORA و MANDRIVA

-----------------------------------------------

و البته این نکته رو بگم که این نسخه ( 2.2 ) روی سیستم عامل لینوکس نوشته نشده و در داخل خودش از یک نسخه بهینه شده ی wine استفاده می کنه تا قابل اجرا و استفاده باشه .

patrician1989
15-02-2008, 16:10
واقعا لطف کردی آقا . بعد از اسباب کشی به لینوکس جای خالیش خیلی احساس می شد . اما می خواستم بدونم picasa تحت چه مجوزی ارایه شده ؟

sudotux
15-02-2008, 18:24
واقعا لطف کردی آقا . بعد از اسباب کشی به لینوکس جای خالیش خیلی احساس می شد . اما می خواستم بدونم picasa تحت چه مجوزی ارایه شده ؟

Free Software but CloseSource !

DigiKam برای میزکار KDE و F-spot برای میزکار Gnome برنامه های معادل و اپن سورس خوبی به جای Picasa هستند !