PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرق فتوشاپ cs2 با cs3 در چیست ؟

jojonice
08-01-2008, 16:54
سلام
لطفا بگید که فرق فتوشاپ cs2 با cs3 در چیست
و آیا از لحاظ کارائی و حتا منو ها مثل هم هستند یا فرق میکنند
باتشکر

dizgah
08-01-2008, 17:04
cs3 ورژن جدیدتر برنامه فتوشاپ است همانطور که cs2 نسبت به cs جدیدتر است
و امکانات جدیدتری نیز به آن افزوده شده است

aram_nfs
08-01-2008, 17:45
در کلیه سری های فتوشاپ وضع ظاهری منو و حالت کلی برنامه تغییر اساسی نیافته
ولی در نسخه cs3 پانل ها و پالت ها به شکلی در اومده که راحتر بتونی ازشون استفاده کنی مثل محیط فلش mx اگه کار کرده باشی که بصورت یک پانل به هم چسبیدست و دیگه لازم نیست هر پالت رو تغییر مکان بدی
در ضمن کارایی cs3 خیلی بیشتر از نسخه های قدیمیه مثلا زمان لود شدن فیلترها در این نسخه بسیار کم شده و استفاده از لایه های هوشمند هم یکی از ویژگی هایی که این نسخه رو نسبت به نسخه قبلی خیلی بهتر کرده
یکی دیگه از ویژگی هاش هم سازگاری این نسخه با نسخه جدید ویندوزه
و هزاران ویژگی دیگه که فقط و وفقط هنگامی روشن میشه که با نسخه های قبلی کار کرده باشی
در ضمن برای کارهای معمولی و مبتدیانه زیاد فرقی نکرده (البته به خودتون نگیرین هااا فقط یه توضیحه)
البته این امکانات امکاناتی بود که من تا حالا تونسته بودم ازشون استفاده کنم و اینها حتی گوشه از کل هم نمی شه
امیدوارم موفق باشید و پایدار

jojonice
09-01-2008, 00:13
سلام
از شما دوستان برای راهنمائی ممنون هستم
الان من هم فتوشاپ cs2 و هم cs3 را دارم
و آموزش هر دوی این نرم افزار ها را دارم
حالا میخواهم بدونم که چون آموزش هر دوی این نرم افزار ها را دارم میشود از هر دو آنها استفاده کنم
چون یکی از دوستان گفت مشکلی نیست و اگر cs2 را یا بگیری میتوانی خیلی راحت با cs3 هم کار کنی
آیا این حرف درست است ؟
اگر در این مورد هم راهنمائی کنید ممنونتون میشوم
باتشکر

mahsoft
09-01-2008, 00:21
سلام
از شما دوستان برای راهنمائی ممنون هستم
الان من هم فتوشاپ cs2 و هم cs3 را دارم
و آموزش هر دوی این نرم افزار ها را دارم
حالا میخواهم بدونم که چون آموزش هر دوی این نرم افزار ها را دارم میشود از هر دو آنها استفاده کنم
چون یکی از دوستان گفت مشکلی نیست و اگر cs2 را یا بگیری میتوانی خیلی راحت با cs3 هم کار کنی
آیا این حرف درست است ؟
اگر در این مورد هم راهنمائی کنید ممنونتون میشوم
باتشکر

خوب اگه شما فتو.. 8 رو هم یاد بگیرید میتونید با نسخه 9 - 10 هم کار کنید مهم اصول اولیه کار با برنامس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شخصا نسخه CS2 رو پیشنهاد میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نسخه CS3 تغییرات زیادی از نظر ابزار به نسخه قبلی نداره و فقط تغییراتی چشم گیری در چیدمان پنجره ها داشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m1367m2006
09-01-2008, 14:41
اگر دوست داري بدوني چه چيزه جديدي به نسخهcs3 اضافه شده توي cs3 به ادرس زير برو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
با پاسخ مثبت به اخطار ميتوني ايزارها و منوهاي جديد را ابي رنگ ببيني. شر كت adobe فتوشاپcs3 را توي2 نسخه standard وextend ارائه كرده است.
پيشنهاد من cs3 ( چون من شنيدم حجم اين نسخه كمتر از نسخه پيشين است)
هرچند خودم از نسخه 7 استفاده مي كنم....:31: