PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل درايو گرافيك در ويستا

mashhadkhafan
08-01-2008, 00:30
سلام
من سيستم رو فروختم وتازه يك سيستم خريدم كه اين مشخصات رو داره
سي پي يو4
2گيگ رم
256 گرافيك
كه كارت گرافيك اسپاركل 8400جي اس هستش و توي ويندوز اكس پي من كارت گرافيكم نصب هستش و 2 تا ديسپلي داره كه خود كنترل پنل انويديا روي ايكس پي رو نشون ميده حالا من كه ويندوز ويستا رو نصب كردم با اين كه بالاي كارتن كارت گرافيكم نوشته با ويستا مشكل نداره اما نميتونم كارت گرافيك رو نصب كنم و وقتي كه مثلا عكسي رو اجرا ميكنم صفحه مانيتورم سياه ميشه و بايد آلت كنترل ديليت رو بزنم تا بعد از زدن تسك منيجر بتونم باز صفحه رو ببينم و اين نه اون 2تا ديسپلي هستش نه كنترل پنل انويديا حالا من نه ميتونم سيستم رو عوض كنم نه ويستا رو استفاده كنم حالا به نظر شما چي كار كنم
جون هر كي دوست داريد جوابم رو بديد
مرسي

mohamad.hejazi
08-01-2008, 12:12
سلام.
دوست عزیز من همین کارت گرافیک رو با همین مارک داشتم.ویندوز ویستا هم روش نصب بوده هیچ مشکلی نداشته.
شاید ویندوزت عیب پیدا کرد.
اگه میتونی یه بار عوضش کن.

mashhadkhafan
08-01-2008, 12:40
من تا الان دو بار عوضش كردم ولي مشكل داشت اينم بگم با يك سي دي از امپرور كه خريده بودم و با سي دي ديگه اين كار رو نكرم
مرسي

mohamad.hejazi
08-01-2008, 14:58
ورژن درایورت چیه؟
اگه قدیمیه جدیدش رو بگیر.
راستی مطمئنی که درایور مخصوص ویستا رو نصب کردی.؟شاید درایور گرافیک xp رو نصب کردی.

mashhadkhafan
09-01-2008, 20:48
سلام
من درايو ويستا ايكس86 رو نصب ميكنم ولي تا اين كه عكسي چيزي ميزنم صفحه سياه ميشه و بايد آلت كنرل ديليت رو بزنم و تسك منيجر رو انتخاب كنم تا صفحه بياد
باي

golmohammadi
21-01-2008, 12:05
منم الان geforce 8400 gs دارم
البته بهتره بري و درايور مربوط به گرافيكت را براي ويستا از سايت nvidia.com دانلود كني
من همين ديروز دانلود كردم و 45 مگابايت بود
سعي كن حتما اينو دانلود كرده و نگرش داري
من بازي Gears of War را نصب كردم موقع اجرا ارور داد كه بايد درايو كارت گرافيكم قديميه و بايد درايور جديد را دانلود كنم منم واسه همين مجبور شدمبرم و دانلود كنم اينم پيغامش بود
To run Gears of War with your current hardware setup, you must install the following software update or updates:

+ NVIDIA ForceWare 163.44 Driver

If you do not install this software, at some point the game will stop and your progress will be lost.