PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه ليورپول : Liverpool F.C. News

Honradez
07-01-2008, 10:48
به نام خدا

سلام دوستان. ديدم تنها باشگاهي که مونده و براش تاپيکي در اينجا ايجاد نشده، باشگاه ليورپول انگلستان هست. به همين دليل تاپيکي ايجاد کردم که هواداران محترم اين تيم بيان و از اون استفاده کنن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در اينجا بصورت مختصر به اين باشگاه مي‌پردازيم:
باشگاه فوتبال لیورپول در جریان مناقشه ای بین اورتون و مالک آنفیلد در 15 مارچ سال 1982 تاسیس شد.

پس از شکل گیری لیگ برتر، بهترین عنوان لیورپول در فصل 02-2001 با کسب عنوان دومی به دست آمد.

اما فتح جام های متعدد در فوتبال جزیره و اروپا، قرمزها را به یکی از مدعیان جزیره و اروپا تبدیل کرد.

آخرین افتخار لیورپول در فصل 05-2004 با فتح جام باشگاه های اروپا به دست آمد.

قرمز ها در کنار مربیگری هوشمندانه رافائل بنیتس و درخشش ستارگانشان در مقابل آ.ث. میلان و با درخششی خیره کننده به این جام مهم دست یافتند.

لیورپول فصل گذشته را با عنوان سومی در لیگ برتر به پایان رساند.

اما اتفاق مهم فصل گذشته قرمزهای آنفیلد راهیابی به فینال جام باشگاه های اروپا و شکست مقابل آ. ث. میلان بود که نتوانست خاطره خوش دو فصل گذشته را برای هواداران این تیم زنده کند.

---
موفق باشيد. :46:

Honradez
07-01-2008, 10:55
اما نخستين خبر از باشگاه ليورپول، شايد چندان براي هواداران اين تيم جالب نباشه.

اين خبر، حاکي از اونه که رافائل بنيتز، سرمربي اسپانيايي اين تيم بدليل مشکلاتي با مالکان باشگاه تصميم به جدايي از اين تيم گرفته. به گزارش وبسايت يوفا، مربي 47 ساله از انتقادهاي تام هيکس و جورج ژيلت، دو مالک باشگاه ناراضي هست.

بنيتز پس از جدايي از اين تيم، پيشنهادهاي خوبي ازجمله هدايت بايرن مونيخ را روبروي خود خواهد ديد.

اما از طرفي ديگر، خوزه مورينيو نيز که چند ماهيست از چلسي جدا شده، علي‌رغم گمانه‌زنيهايي مبني بر حضور او در باشگاههاي رئال مادريد، بارسلونا و از همه جدي‌تر ميلان، به مربيگري در ليورپول اظهار تمايل کرده.

حالا بايد ديد باتوجه به احتمال حل شدن مشکل بنيتز با مالکان ليورپول، آيا بحران مربيگري در اروپا حل خواهد شد؟

:46:

ostooreh
23-04-2008, 07:07
سلام آقای فیض خیلی ممنون ولی تو ایران اونقد کسی طرفدار لیورپول نیست برای همین این تایپیک خوابیده(الان که من دارم این پستو میزنم با گل فوق العاده ی ریسه ما برد رو در بازی با چلسی از دست دادیم) در ضمن باشگاه در 1892 تاسیس شد شد که به اشتباه چاپی شده 1982 در پست اول. امیدوارم با بالا اومدن تاپیک فعال هم بشه.

ostooreh
24-04-2008, 10:44
سلام به همه ی طرفدارها من براتون چند تا خبر دارم:
1. هیچ خبری از تنبیه ریسه نیست(یاد بگیرید) تازه carragher هم از او حمایت کرده و گفته:من فکر میکنم چند شانس قبل از گل خودی داشتیم که از سانتر جلوگیری کنیم و ماهمگی مقصریم.
2. بنیتز-جرارد-کویت(kuyt) اعتقاد به صعود دارند
3. خیلی از بازیکنان و متصدیان چلسی اعتراف کردن که شانس آوردند
4. شنبه لیورپول با بیرمنگام بازی داره(انشالا میبریم)

در ضمن میخواستم بگم چون بازی بعدی چارشنبست و حریف معلوم میشه دعا کنین بارسا باشه چون منچستر میتونه ما رو ببره ((ما یا اولیم یا دوم))

fernando-tores
26-04-2008, 13:02
سلام منم اومدمن بهتره بدونيد تا چند سال ديگه كسي تو ايران نيست كه ليورپولو نشناسه ليورپول الان فقط يه مشكل داره اونوم تام ژيلته كه انشاالله ميره و از دستش راحت مي شيم مي گن از بانك هاي آمريكا پول وام گرفته و براي دادن پول وام ها مي خواد بازيكنان خوب ما رو مثل تورس و جرارد رو بفروشه آخه كسي نيست بهش بگه كه تو كه نميتوني تيم داري كني برو

cyrus_ln
27-04-2008, 21:16
من بعد از رئال عاشق تیم لیورپول هستم
تیم لیورپول که خیلی هوادار داره تو ایران.

taghi444
28-04-2008, 12:15
حاضرم شرط ببندم چلسی رو میزنه

ostooreh
30-04-2008, 09:44
خب امشب برامون خیلی حساسه باید روی چلسی رو کم کرد با این شرایطی که تو لیگ داریم باید حتما قهرمان شیم اگر منچستر هم مثل دو بازی اخیرش بازی کنه که انشالا قهرمانیم

ostooreh
01-05-2008, 06:50
خب امشب برامون خیلی حساسه باید روی چلسی رو کم کرد با این شرایطی که تو لیگ داریم باید حتما قهرمان شیم اگر منچستر هم مثل دو بازی اخیرش بازی کنه که انشالا قهرمانیم

دیشب حساس بود ولی باختیم
روی چلسی کم که نشد هیچ پررو تر هم شدند حالا پز اینو میدن که رفتن فینال لیگ قهرمانان اونم به مایی که 10-11 بار رفتیم و 5 بار هم قهرمان شدیم
به شرایطی که توی لیگ داشتیم حذف از لیگ قهرمانان هم اضافه شد و حتما اخراج بنیتز و مثلا ممکنه موندن ژیلت و......

davy jones
07-05-2008, 15:05
خوشم میآد هیچ کس تو این تاپیک پست نمیده:31:تعداد پست های تاپیک تیم پالرمو هم از لیورپول بیشتره!:27:

shahab_f
07-06-2008, 18:46
سلام , من این تاپیکو ندیده بودم خب تاحالا , نگران تعداد پست ها نباشین

shahab_f
07-06-2008, 18:52
نام : Philipp Degen
محل تولد : بازل

تاریخ تولد : 15 فوریه 1983

علایق :
فیلم : گلادیاتور , آرماگدون , آخرین سامورایی
بازیگر:مل گیبسون , بروس ویلیس
حیوان: سگ

تفریح : کامپیوتر , گلف

ملیت : سوئیسی

باشگاه قبلی: بورسیا دورتمند

shahab_f
07-06-2008, 19:01
این لباس جدید لیورپول برای سال 2008 تا 2010 طراحی آدیداس ,
راستش من هرچی دقت کردم تفاوتشو با لباس فعلی پیدا نکردم!:23:

amirtaker
07-06-2008, 20:36
شنبه 18 خرداد 1387 - توجه سران بیانکونری به جذب الونسو یکی از سوژه های اصلی مطبوعات و رسانه های مختلف طی هفته های اخیر است و گفته می شود طی روزهای اینده تکلیف نهایی موضوع انتقال وی به یووه مشخص خواهد شد. این اسپانیایی که همراه تیم ملی کشورش در انتظار اغاز رقابت های یورو است در مصاحبه ای از یوونتوس صحبت می کند، یووه تیمی استثنایی است، تیمی که دل پیرو، بوفون و ندود را در اختیار دارد، تیمی که زمانی که به سری ب سقوط کرد ستارگانش این تیم را ترک نکردند هافبک لیورپولی ها اماده امضای قرارداد با سیاه سفید پوشان ایتالیا است. همان طور که یووه برای عقد قرارداد با الونسو دارد این مهره نیز منتظر روی دادن چنین اتفاقی است. به نظر می رسد توافقات سران یووه و مدیر برنامه های وی کاملا نتیجه بخش بوده و مهره لیورپولی ها با قراردادی 4 ساله به ارزش 5/3 میلیون یورو راهی یووه خواهد شد. ترکیب الونسو، زانتی و سیسوکو در خط میانه یوونتوس می تواند ترکیبی ایده ال و قدرتمند به شمار اید و کنترل بازی را در دست مردان بیانکونری قرار دهد. وی در مصاحبه با خبرنگار گاتزتا که در محل برگزاری رقابت های یورو حاضر است شرکت کرد و به سوالات وی در خصوص یوونتوس پاسخ داد .

----
ژابی، یوونتوس مدتی است که منتظر تو است، تو چطور ؟
منم همچنین. می دانم که بیانکونری به دنبال جذب من است. از ملاقات سران دو باشگاه اگاهم، البته بایستی بگویم که خیلی احساس غرور می کنم و دوست دارم که باشگاهی قدرتمند و با سابقه به مانند یووه خواستار حضور من است

به دنبال کسب پیروزی و افتخار مجدد هستی ؟
می دانم که چنین اتفاقی روی خواهد داد. با حضور در کنار بازیکنانی چون، دل پیرو، بوفون، ندود و ترزگه کسانی که قهرمانان بزرگی هستند و در سری ب نیز تیم را ترک نکردند. با الکس می توانم به بالاترین افتخارات برسم. این یک شکوه بزرگ است. این نشانه هایی است که می گوید یووه یک باشگاه استثنایی و ویژه است. چیزی که من از ان خیلی خوشم می اید

رقابت هایی که تفاوت بسیار زیادی به لیگ برتر دارد، تصور می کنی می توانی بازی های خوبی ارائه دهی ؟
یک بازیکن خوب بایستی همواره خود را با شرایط وفق دهد و خود را در محیط جدید پیدا کند

تصور می کردی روزی به ایتالیا بیایی و در سری ا بازی کنی ؟
4 سال در لالیگا بازی کردم و 4 سال در انگلیس، بازی در ایتالیا نیز می تواند بخشی از برنامه و دوران بازیگری من باشد. یک بخش جالب و زیبا

ستاره های یورو ؟
ستاره های زیادی حاضرند اما من چهار بازیکن را نام می برم، بنزما، پیرلو، اینستا و اشنایدر

shahab_f
08-06-2008, 11:27
You'll never walk alone در اصل نام آهنگی است که در یک تئاتر موزیکال به نام Carousel که در سال 1945 به اجرا در آمد.از اونجایی که موفق ترین اجرای موسیقی توسط گروهی به نام Gerry and the Pacemakers اهل شهر لیورپول در سال 1963 بود (آین آهنگ 4 هفته ی متوالی در صدر بهترین ها قرار داشت) این آهنگ تبدیل به آهنگ باشگاه فوتبال لیورپول شد ,که از اون سال به بعد قبل از شروع بازی های خانگی توسط هواداران خوانده می شود ,
بعد ها این جمله روی سر در ورودیه ورزشگاه انفیلد هم نصب شد :
در لینک زیر می تونید این آهنگ رو دانلود کنید:46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم متن آهنگ :

When you walk through a storm,
Hold your head up high,
And don't be afraid of the dark.
At the end of a storm,
There's a golden sky,
And a sweet silver song of a lark.

Walk on through the wind,
Walk on through the rain,
Though your dreams be tossed and blown....

Walk On! Walk On! With hope in your heart,
And you'll never walk alone....

You'll never walk alone

Walk On! Walk On! With hope in your heart,
And you'll never walk alone....

You'll never walk alone.

taghi444
11-06-2008, 11:56
فقط لیورپول فقط

shahab_f
16-06-2008, 23:04
ستاره ی اسپانیایی دیوید ویا اعلام کرد اگر قرار باشد تابستان امسال راهی انگلستان شود علاقه مند به حضور در انفیلد می باشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ویا مهاجم تیم والنسیای اسپانیاست که در دو مسابقه ی تیمش در یورو 2008 چهار گل به ثمر رسانده.علاوه بر لیورپول تیم چلسی نیز خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن است , اما به دلیل حضور دوست بسیار صمیمی او "فرناندو تورس" و همچنین مربی اسپانیایی در تیم لیورپول , پیوستن او به این تیم محتمل تر است:
"لیورپول و چلسی هردو باشگاه های بزرگی با جذابیت های فراوان هستند , اما لیورپول مربی اسپانیایی دارد , هم چنین من دوستان زیادی در اونجا دارم " " هنگامی که رافا در والنسیا بود با من برای پیوستنم به والنسیا تماس هایی داشت اما من بعد از رفتن او , از زاراگوزا به والنسیا آمدم . "

shahab_f
16-06-2008, 23:25
یه چند تا پست بدید خب .

shahab_f
19-06-2008, 20:47
یان آرنه ریسه مدافع نروژی 27 ساله باشگاه لیورپول به تیم فوتبال آس رم ایتالیا پیوست.:20: ریسه در طول این سال ها که از موناکو به لیورپول پیوسته بود اکثرا جز بازیکنان اصلی بود اما در آخرین فصل زیاد توسط رافا بنیتز مورد استفاده قرار نمی گرفت , در طول فصل نیز زمزه های پیوستن او به نیوکسل یا استون ویلا به گوش میرسید اما در نهایت این باشگاه رم بود که توانست این مدافع با تجربه با بیش از 70 بازی ملی را به خدمت بگیرد.مبلغ قرار داد حدود 4 میلیون یورو.

ostooreh
28-06-2008, 09:14
سلام کسی میدونه تا حالا نقل وانتقالات لیورپول به چه صورت بوده؟ به طور کامل میخوام بدونم سایتی وجود داره که اینارو داشته باشه؟

shahab_f
28-06-2008, 12:05
سلام کسی میدونه تا حالا نقل وانتقالات لیورپول به چه صورت بوده؟ به طور کامل میخوام بدونم سایتی وجود داره که اینارو داشته باشه؟

shahab_f
28-06-2008, 12:08
لباس جدید خارج از خانه ی لیورپول :

shahab_f
28-06-2008, 12:43
عکس کل تیم لیورپول
ببخشید سایز عکس بزرگه , بعد از اینکه کامل Load شد خود به خود کوچک میشه .

joey jordison
28-06-2008, 12:59
لباس اولش چه جوریه؟؟؟
فصل اینده لیورپول واقعا میترکونه!!!
همه باید از لیورپول بترسن!!!

shahab_f
01-07-2008, 21:31
لباس اولش چه جوریه؟؟؟
فصل اینده لیورپول واقعا میترکونه!!!
همه باید از لیورپول بترسن!!!

لباس اولش همون قرمزه , تو صفحه ی دوم عکسش هست .:20:
آره امیدوارم بترکونه:8: به شرطی که تو نقل و انتقالات خسیس بازی در نیاره.

shahab_f
29-07-2008, 19:17
رابی کین
متولد : 8 جولای 1980
ملیت : ایرلندی
خواننده محبوب :Blink 182, Robbie Williams,Ronan Keating & Eminem
فیلم محبوب : Braveheart, The Shawsank Redemption, Shrek, Saw2, Liar Liar
تفریحات : فیلم , موسیقی
بهترین دوستان :کارل رابینسون, الن اسمیت , جیمی کاراگر , استیون جرارد
باشگاه قبلی: تاتنهام

shahab_f
29-07-2008, 19:34
اینم لباس خارج از خانه ی اروپایی لیورپول در فصل جاری :

با این حساب لباس اول که همچنان قرمزه , لباس دوم تو بازی های لیگ اینی که تو امضامه , تو بازی های اروپایی اینی که این بالا می بینید .
لباس تمرینی:31: هم اینه :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahab_f
29-07-2008, 19:48
جواهرات :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیش بند بچه !! :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وسایل آشپزخانه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جاسوئیچی :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تی شرت :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirtaker
29-07-2008, 21:38
ایول روبی کین رو گرفتن من از این بازیکن خیلی خوشم میاد.

shahab_f
01-08-2008, 14:51
کسی قصد نداره پست بده اینجا ؟ یعنی طرفدار لیورپول اینقدر کمه؟

shahab_f
01-08-2008, 15:03
خرید رابی کین از تاتنهام برای لیورپول 40 میلیون دلار هزینه برداشته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لیورپول مقابل ویائال به تساوی بدون گل رسید , رابی کین تو این بازی 45 دقیقه بازی کرد سپس تعویض شد و فرناندو تورس به داخل زمین رفت , اما رافا بنیتز گفته که قراره در فصل جاری هردو همزمان باهم بازی کنند.

shahab_f
01-08-2008, 15:05

shahab_f
03-08-2008, 12:40
روز یکشنبه تیم لیورپول در یک بازی دوستانه در شهر گلسکو ی اسکاتلند به مصاف تیم این شهر رفت و با نتیجه ی پر گل 4 بر صفر به پیروزی رسید. گل های این دیدار را فرناندو تورس در نیمه ی اول و دیوید انگاگ , یوسی بنایون و ژابی آلونسو(پنالتی ) در نیمه ی دوم به ثمر رساندند.
رافائل بنیتز در این دیدار برای اولین بار زوج تورس - رابی کین را مورد آزمایش قرار داد.
رافائل بنیتز در باره ی این دیدار گفت : " از لحظه ی شروع بازی ما فشار آوردیم چون می خواستیم مقابل یه تیم خوب به پیروزی برسیم"

poria_mc
05-08-2008, 16:20
دوستان یه خبر:شماره 7 افسانه ای لیورپول به رابی کین رسید
خوب دیگه مثل اینکه همه تیمها دارن شماره های 7 تیمشونو که تو ویترینه بیرون میارن

poria_mc
05-08-2008, 16:32
یه سوال گرت بری اومد تو تیم یا نه؟
امروز آرسن ونگر اعلام کرده که گرت بری رو میخواد
همچنین از اومدن آلونسو به آرسنال خوشحال میشه اونم در ازای 16 میلیون پوند

shahab_f
06-08-2008, 17:51
گرث بری هنوز جز بازیکنان استون ویلاست , تا بعدا چی پیش بیاد.

poria_mc
08-08-2008, 22:45
خدا کنه که بیاد واقعا بازیکنه!
تو بازی تدارکاتی استون ویلا تا اومد تو بازی اصلا روند بازی عوض شد
پلی میکر فوق العاده ایه

poria_mc
13-08-2008, 22:19
خوب گفتم به هوای بازی امشب لیورپول-استاندارد لیژ بلژیک تاپیکو بیارم بالا
تاپیک داشت میرفت دسته دو(صفحه2)!!!

poria_mc
14-08-2008, 11:19
خوب دوستان بازی اینم از نتیجه بازی دیشب
Standard Liege 0-0 Liverpool

poria_mc
16-08-2008, 12:59
خوب به هوای بازی امشب لیورپول-ساندرلند تاپیک میاد بالا

poria_mc
16-08-2008, 22:21
خوب دوستان بازی تموم شد و لیورپول تونست در حالی که رایان بابل رو نداشت با تک گل زیبای تورس ساندرلند رو شکست بده

sadeghowen
17-08-2008, 08:02
پوریا جان مرسی . ایشالا تا اخر فصل هم همین طوری 3 امتیازا رو جم کنه . امسال قهرمان شه . دیگه باید قهرمان لیگ برتر بشه .

poria_mc
23-08-2008, 20:47
خوب دوستان بازی امشب بهونه ای شد تا تاپیک رو بیارم بالا
بازی همونطور هم که تو امضام میبینید 1-2 به نفع لیورپول تموم شد
گلهای این بازی رو جرارد و کاراگر به ثمر رسوندن

poria_mc
23-08-2008, 21:06
راستی بازی بعدی لیورپول چهارشنبه هستش که با استاندارد لیژ بازی برگشت رو در آنفیلد باید انجام بده

ostooreh
28-08-2008, 07:16
سلام دیشب لیورپول 1-0 برد با گل دقیقه 118 درک کویت!!

بازی بعد یکشنبه با آستون ویلادر خانه ی حریف

sadeghowen
29-08-2008, 07:45
گروه A :

چلسی – رم – بوردو – کلوج

گروه B :

اینتر – وردربرمن – پاناتینایکوس – فاماگوستا

گروه C :

بارسلونا – اسپورتینگ – بازل – شاختار دونتسک

گروه D :

لیورپول – آیندهوون – مارسی – اتلتیکو مادرید

گروه E :

منچستر – ویارئال – سلتیک – آلبورگ

گروه F :

لیون – بایرن مونیخ – استوا بخارست – فیورنتینا

گروه G :

آرسنال – پورتو – فنرباغچه – دینامو کیف

گروه H :

رئال مادرید – یوونتوس – زنیت - بورسوف

گروه خوبه اي . تيم اول مي تونه بياد بالا .

poria_mc
31-08-2008, 00:05
وحشتناک ترین قرعه ممکن!
گروه مرگ یعنی همین گروه لیورپول
ایشاالله که میاد بالا

sadeghowen
31-08-2008, 08:38
بنظر من لیورپول و اتلتیکو مادرید مي رن بالا .

poria_mc
31-08-2008, 12:21
آیندهوون قهرمان لیگ هلند رو نباید دست کم گرفت یا همین مارسی
اصلا قابل پیش بینی نیست

sadeghowen
31-08-2008, 15:05
فرناندو تورس ارزو دارد که هر دو تیم لیورپول و اتلتیکو مادرید از گروه d رقابت های باشگاه های اروپا صعود کنند و به دور حذفی ان راه یابند.

فرناندو تورس از بازگشت خود به ویسنته کالدرون مادرید ابراز خوشحالی کرد و معتقد است که حضور مارسی و ایندهوون در این گروه وضعیت پیچیده ای برای صعود ایجاد کرده است.

"این یک گروه کاملا پیچیده است.یک گرو سخت و هر بازی در ان مانند یک فینال است."فرناندو به سایت رسمی باشگاه می گوید:"المپیک مارسی سال گذشته کار را برای ما خیلی سخت کرده بود.ما را در انفیلد شکست دادند و هیچ راهی برای صعود ما به دور بعد جز شکست ان ها در مارسی باقی نگذاشته بودند.ایندهوون یک تیم سخت کوش است و اتلتیکو نیز میخواهد در بازگشت خود به لیگ قهرمانان تاثیر گذار باشد.بدون شک من دوست دارم که 2 تیم لیورپول و اتلتیکو از این گروه صعود کنند."

"این یک موقعیت ویژه برای من است که به ویسنته کالدرون بر میگردم و من مطمئن هستم از این تجربه جدید لذت خواهم برد.من امید دارم که طرفداران از من استقبال گرمی کنند بخاطر این که اتلتیکو به من چیز های زیادی داد اما من هم به ان چیز های زیادی دادم.من میفهم وقتی بازی شروع شود هوادارن به چشم یک رقیب به من نگاه میکنند....اما من هرگز نمیتوانم سال هایی که با این تیم را گذاراندم فراموش کنم."

"این احساس جالبی خواهد بود که این بار به ویسنته کالدرون بر میگردم و با هم تیم های قدیمی و دوستان خودم روبرو میشوم."

poria_mc
03-09-2008, 12:39
خوب دوستان دو تا خبر بد داریم یه خبر خوب:
1-اولین خبر بد اینکه بازی با استون وبلا مساوی شد
2-دومین خبر بد اینکه تو این بازی تورس مصدوم شد و تو دقیق 28 اومد از بازی بیرون(فعلا معلوم نیست مصدومیتش چقدره اما یه 15 روزی نمیتونه بازی کنه پس بازی منچستر رو از دست میده)
3-سومین خبر خبر خوبیه اونم اینه که چلسی هم مساوی کرد پس الان چلسی و لیورپول هم امتیازند و فقط به خاطر تفاضل گل بهتر چلسی صدر جدوله!

MORINIO
03-09-2008, 21:59
پس هفته دیگه جلوی منچستر جرارد و تورس رو ندارین؟؟؟؟

shahab_f
09-09-2008, 01:00
بازی با منچستر دقیقا چه روزی و چه ساعتی به وقت ماست؟

MORINIO
09-09-2008, 17:16
شنبه 23 شهریور
لیورپول - منچستریونایتد
استادیوم آنفیلد
ساعت 16:15

poria_mc
09-09-2008, 22:04
یه امتیاز به نفع ما:بازی تو جهنم آنفیلد برگزار میشه

poria_mc
12-09-2008, 21:20
خوب دوستان فردا میتونید بازی رو از شبکه 3 ببینید
مستقیم پخش میشه!

taghi444
13-09-2008, 10:51
من يونايتد سوسك ميشود امروز

poria_mc
13-09-2008, 17:17
خوب دوستان تبریک میگم
Liverpool 2-1 Manchester Utd
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

poria_mc
13-09-2008, 17:19
گلهای این بازی رو براون(گل به خودی) ورایان بابل برای لیورپول و کارلوس ته وز برای منچستر یونایتد به ثمر رسوندن!

Majid_17_206
13-09-2008, 19:34
تبریک میگم بچه ها...تیمتون عالی بازی کرد

EHHASSATNI
13-09-2008, 22:03
اقا شرمنده ها ولی میپرسم
سایتی که اسم بازیکن هایی که تو تیمها الان دارم بازی می کنن داره رو میدونین

sadeghowen
14-09-2008, 06:26
تبريك مي گم .
بالاخره بدشانسيامون مقابله يونايتد ها تموم شد .

shahab_f
14-09-2008, 14:41
بالاخره این منیوی لعنتی رو بردیـــــــــــــم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

morix_001
14-09-2008, 15:05
دیروز کلی حال کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من تو لیگ انگلستان طرفدار 2 تیم بیشتر نیستم
1 - لیورپول ( به دلیل این که یه زمانی morientes بازی می کرد ! )
2 - منچستر ( به دلیل قدرتش !!! )

من فکر کنم لیور پول تو این فصل یا اول بشه یا دوم ...

shahab_f
17-09-2008, 00:43
یا خدااااااا...این چه گلی بود جرارد زد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]قشنگترین گل جام همین الان زده شد !
(این گزارشگر مضخرفه کیه؟؟)

shahab_f
17-09-2008, 01:35
شبکه سه چرا برقاش رفت؟چش شد؟
بابا اینا دیوونن , یه فوتبالم نمیشه دید از دست اینا؟صدای تماشاچیارم که قطع کردن , از اول تا آخر دارن آواز می خونن , هیجان بازی رو گرفتن

shahab_f
17-09-2008, 01:53
خب تبریک میگم لیورپول با گل های جرارد و با نتیجه ی 2 بر 1 مارسی رو تو زمین خودش شکست داد .

poria_mc
17-09-2008, 17:19
چه گلی زد جرارد! معرکه بود!
نیمه دوم عملا با بازیکنهای گمنام بازی میکردیم! نه جرارد نه تورس نه کوئت!
من با این آلبرت ریرا خیلی حال کردم قشنگ دریبل میزنه!
شبکه 3 هم که دیگه سنگ تموم گذاشته بود واسه بازی!گند زدن!
شهاب جون اون یه تیکه که دیدی قطع شد هر شب اتفاق میافت بعد از ساعت دو و ربع شبکه 3 میره رو فرکانس شبکه 2 پخش میکنه!

shahab_f
18-09-2008, 01:27
گل استیون جرارد برای کسایی که از دست دادن :

شهاب جون اون یه تیکه که دیدی قطع شد هر شب اتفاق میافت بعد از ساعت دو و ربع شبکه 3 میره رو فرکانس شبکه 2 پخش میکنه!
جدا ؟ !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ostooreh
20-09-2008, 21:54
لیورپول0-0 استوک سیتی
بازی بعد روز سه شنبه توی کارلینگ کاپ با Crewe Alexandra ساعت 23:30

shahab_f
20-09-2008, 23:40
این خاک تو سرا که باز گند زدن , استوک سیتی هم شد تیم که باهاش 0-0 می کنین؟

ostooreh
24-09-2008, 20:59
لیورپول2-1 کرو الکساندرا
بازی بعد با اورتون!! ما مهمانیم روز شنبه

shahab_f
27-09-2008, 23:52
لیورپول 2 بر 0 اورتون رو اونم تو زمینشون شکست داد.هردو گل این بازی رو تورس زد.لیورپول همچنان بدون شکسته

ostooreh
28-09-2008, 14:40
بازی بعد روز 4شنبه با آیندهون در لیگ قهرمانان توی آنفیلد ساعت 22:15

shahab_f
02-10-2008, 00:53
ایول , 3-1 آیندهوون رو تو انفیلد بردیم.رابی کین برای اولین بار تو این بازی برای لیورپول گل زنی کرد.درک کویت در دقیقه ی 5 , رابی کین در دقیقه ی 34 و کاپیتان جرارد:40: هم در دقیقه ی 76 صدمین گلش رو برای باشگاه به ثمر رسوند.
حالا ما با 6 امتیاز در صدر جدولیم.

taghi444
06-10-2008, 08:41
حال كردم 2-0 باخته ميشه 3-2 برده
اين است ليورپول

M_Abieteh
06-10-2008, 09:55
تورس عجب گل میزنه.

ostooreh
25-10-2008, 15:49
لیورپول 1-1 اتلتیکو مادرید

گل از کین

بازی بعد با چلسی یک شنبه (ساعت 16.30 البته فکرکنم)

taghi444
27-10-2008, 12:01
ليورپول سوسك ميكندددددددددددددددددددد
چلسي بالاخره ميبازد
ان هم در خانه چلسي در استنفورد به همراه فيل بزرگ :8::8::8::8::8::8::8:

EHHASSATNI
27-10-2008, 14:23
عشق هست لیورپول

shahab_f
29-10-2008, 22:15
بابا این چه تاپیکیه هیشکی آپش نمی کنه , ناسلامتی تیممون صدر جدوله ها

ostooreh
05-11-2008, 12:43
لیورپول 1-1 اتلتیکومادرید
بازی در آنفیلد بود که در شبکه 3 با تاخیر پخش شد
بازی تا دقیقه 93 به نفع اتلتیکو بود که جرارد پنالتی گرفت و خودش اونو گل کرد
بعد از اون 3 نفر از بازیکنهای اتلتیکو کارت زرد گرفتند.
گل اتلتیکو دقیقه ی 38 زده شد (Maxi Rodriguez)

ostooreh
05-11-2008, 12:55
اینم چند تا عکس از بازی:
--------------------------------------------------
--------------------------------------------------

MORINIO
05-11-2008, 16:02
خوب روی شانس هستیدا:27:

دقیقه 93 پنالتی:27:

shahab_f
07-11-2008, 19:47
خوب روی شانس هستیدا:27:

دقیقه 93 پنالتی:27:
بلــــه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بردیا
07-11-2008, 19:54
تازه جالب این بود که پنالتی هم نبودش و جرارد با زرنگی گرفت

shahab_f
14-11-2008, 01:00
هواداران لیورپول برین اینجا

ostooreh
14-11-2008, 10:41
سلام با اندوه فراوان
لیورپول 2-4 تاتنهام البته در کارلینگ کاپ

گلهای لیورپول پلسیس (49) هوپیا(63)

بازی بعد با بولتون تو لیگ شنبه 16:15

ostooreh
15-11-2008, 18:23
لیورپول 2-0 بولتون

گلها از کویت (28) جرارد (73)

taghi444
16-11-2008, 16:54
اين ليورپول نابودگر

poria_mc
26-11-2008, 11:56
من چند وقت نبودم تاپیک رو فرستادید دسته دو؟!!!!

shahab_f
27-11-2008, 18:12
من چند وقت نبودم تاپیک رو فرستادید دسته دو؟!!!!
آقا کجایی که ببینی چی به سر تاپیک تیم قهرمان آینده ی لیگ برتر و جام باشگاه ها اومده.

ostooreh
29-11-2008, 12:41
بابا این چه وضعیه منم به بهانه ی نتایج و بازیها آپش میکنم بقیه چی؟؟

از این به بعد طرفدارا بیان هر خبری از تیم بود (مثل مصدومیت و ...) بگن هم فیض ببریم هم تاپیک نخوابه.

الان لیور تو لیگ قهرمانان بخاطر تفاضل گل دومه و فقط یک بازی با آیندهون داره!!

sadeghowen
30-11-2008, 09:21
رافائل بنیتز معتقد است استیون جرارد هنوز به فرم خوبش دست نیافته است و می تواند بسیار بهتر از این بازی کند.
در سن 28 سالگی بسیاری از بازیکنان به اوج آمادگی خود می رسند ولی بنیتز معتقد است که جرارد، که امروز دهمین سالگرد حضورش در تیم اصلی ست، هنوز برای پیشرفت جای زیادی دارد.
رئیس گفت : " پیدا کردن بازیکنی که 10 سال در یک باشگاه باشد سخت است. مخصوصا با سبکی که امروزه در فوتبال رایج شده است. "
" و برای او که در یک تیم خوب بازی می کند سخت تر است. ولی استیون روحیه ی مناسبی دارد. "
" استیون هر سال پیشرفت می کند. او همیشه سعی می کند یاد بگیرد، او ذاتا یک فوتبالیست است و از نظر تاکتیکی بسیار زیرک و با هوش است. "
" او هنوز سعی در یادگیری دارد، سعی می کند بهترین کار را در زمین انجام دهد و من معتقدم او به پیشرفتش ادامه خواهد داد. "
" او برای همه یک مثال است. او همیشه سخت تمرین می کند و بسیار حرفه ایست. او همیشه در زمین تمرکز دارد، قدرت رهبری او در زمین چیزی ست که هر کاپیتانی به آن نیاز دارد. "
" 10 سال دیگر او مربی خواهد شد، شاید در لیورپول. پس اگر من برای مدت زیادی بمانم، او می تواند جانشین من باشد. "
" او از نظر فیزیکی بسیار قدرتمند است، ولی او می تواند 5 سال در بهترین فرم خود بازی کند و بعد از آن به مربی ها کمک کند. "
جرارد در نبود فرناندو تورس می تواند خیلی برای این مربی مهمتر هم شود.
مرد اسپانیایی بار دیگر از ناحیه ی همسترینگ مصدوم شد، این سومین بار است که در این فصل از این ناحیه مصدوم می شود.
مهاجم 24 ساله از این وضعیت ابراز نگرانی کرده است.
تورس گفت : " من کمی ناامید شده ام، ولی تنها کاری که می توانم بکنم این است که به آینده چشم داشته باشم. این مرا کمی نگران کرده است چون برای چندمین بار است که این اتفاق می افتد. "
" بعد از این مصدومیت کاری که باید بکنم این است که بدون عجله ریکاوری کنم و مراقب باشم که طوری آماده شوم که دیگر این اتفاق نیافتد. "

sadeghowen
02-12-2008, 08:29
ای بابا بازم مساوی . حیف بهترین فرصت بود برای اینکه اختلاف زیاد کنیم .
این مساویا دردسر میشه اخر .

poria_mc
02-12-2008, 11:12
من نمیدونم چشونه! تا میبینن چلسی باخته اصلا انگیزه شون رو از دست میدن!

sadeghowen
03-12-2008, 16:49
"رافا بنيتس" سرمربي اسپانيايي باشگاه ليورپول مدعي شد تيمش از بخت خوبي براي قهرماني در رقابتهاي فصل جاري ليگ برتر انگليس برخوردار است.

به نوشته سايت گل، شماري ازبازيکنان تيم هاي مدعي قهرماني، ليورپول را داراي بخت زيادي براي قهرماني نمي دانند و شاخص ترين آنها ميشائيل بالاک، هافبک چلسي، است.

سرخ پوشان با وجود اينکه در سالهاي اخير در رقابتهاي جام قهرمانان باشگاههاي اروپا موفق بوده اند، اما هرگز نتوانسته اند به صدر جدول ليگ برتر انگليس نزديک شوند با اين وصف شروع خوبي در فصل جاري داشته اند.

بنيتس با اعتماد به نفس مضاعفي که به خاطر برتري آرسنال برابر چلسي در روز يکشنبه، بدست آورده، خطاب به رقبايش اظهارداشت:بعد از دو مسابقه که خوب بازي نکرديم، عده اي مدعي شدند تيم ما عصبي است اما هنوز به صدر جدول نزديک هستيم.

وي ادامه داد: ما به دور بعد جام قهرمانان راه يافته و وضعيت بسيار خوبي در ليگ داريم و واقعا خوب بازي مي کنيم، اگر کمي تجربه داشته باشيد مي دانيد که براي موفق بودن بايد فقط به ديدار آتي فکر کرد، بنابراين هيچ اهميتي ندارد که منچستر و چلسي چه مي گويند و بقيه چه فکر مي کنند؛ من هيچ نگراني ندارم.

بنيتس در خاتمه گفت: همه چيز بستگي به خودمان دارد، بايد فقط روي بازي هاي تيم تمرکز داشته باشيم.

poria_mc
10-12-2008, 16:07
خب فعلا که صدر جدولیم!
دیشبم تو بازی با آیندهوون اول یه گل خوردیم ولی بعد با گلهای بابل و البرت ریرا و انگاک تونستیم 1-3 ببریم
خوبیش اینه که اتلتیکو دیشب مساوی کرد!
الان لیورپول هم صدر جدول لیگ برتره هم صدر جدول گروه چهارم!

poria_mc
10-12-2008, 16:09
بابا این چه وضعیه منم به بهانه ی نتایج و بازیها آپش میکنم بقیه چی؟؟

از این به بعد طرفدارا بیان هر خبری از تیم بود (مثل مصدومیت و ...) بگن هم فیض ببریم هم تاپیک نخوابه.

الان لیور تو لیگ قهرمانان بخاطر تفاضل گل دومه و فقط یک بازی با آیندهون داره!!
گفتی مصدومیت داغ دلمون رو تازه کردی!
فرناندو تورس تا آخر سال جاری میلادی نمیتونه بازی کنه!
الانم تو اسپانیاست و تو کلینیک تخصصی بارسلونا داره درمان میشه!

ostooreh
11-12-2008, 07:21
سلام تبریک میگم به همه ی طرفدارا!!
مثل اینکه قراره 19 دسامبر (5 روزه دیگ(ه قرعه کشی بشه
حریف لیورپول یکی از ایناست:
1. اینترمیلان
2. اسپورتینگ لیسبون
3. ویارئال
4. ----
5. رئال مادرید

بقیه تیمها به دلیل قوانین نمیتونن حریف لیورپول شن(چلسی و آرسنال بدلیل هم کشور بودن و اتلتیکو به دلیل هم گروه بودن بقیه هم بدلیل اول بودن مثل لیورپول)

ostooreh
17-12-2008, 08:29
باز که خوابید این تایپیک!! بقیه کجان پس؟
اینم دو سه تا خبر:
1.لیورپول هچنان در صدر جدول
2. دو روز دیگه حریف لیورپول در لیگ قهرمانان مشخص میشه
3. چهار روز دیگه با آرسنال در آنفیلد بازی داریم

shahab_f
19-12-2008, 20:20
حریف لیورپول مشخص شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رئال مادرید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ,... فرقی نداره به هر حال ما می بریــــــم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ostooreh
20-12-2008, 16:25
درسته . بازی رفت تو اسپانیاست و 25 فوریه سال بعد برگزار میشه

poria_mc
21-12-2008, 22:33
خوب بازیم که برگزار شد و 1-1 مساوی شد حیف!
شوت دنیل اگر باید گل میشد! ضربه جرارد باید گل میشد و.... ولی نشد
حالا باید صبر کنیم ببینیم بازی چلسی چی میشه!

poria_mc
23-12-2008, 21:08
خوب اینم از بازی چلسی 0-0 مساوی شد
اورتون از منطقه مرسی ساید دفاع کرد! دستشون درد نکنه!
هنوزم صدر جدولیم!

ostooreh
24-12-2008, 17:58
بابا تیممون قهرمان نیم فصل شد. چرا کسی چیزی نمیگه؟ تایپیک رئال 800 صفحه داره اونوقت مال ما تازه 2رقمی شده!!! من سعی میکنم چندتا خبر بزارم بقیه هم کم لطفی نکنند

ostooreh
24-12-2008, 18:08
خبرها:
1- اسکرتل و تورس به آمادگی کامل رسیندد و تمرینات کامل خود را آغاز کرده اند.
2- خبر خاص دیگه نیست جز سلامتی

sadeghowen
25-12-2008, 10:48
تشكر به خاطر خبر خوبت .
دارم به تيم اميدوار مي شم . امسال بايد قهرمان بشه .

poria_mc
27-12-2008, 20:40
خوب ابزی دیروز با بولتون هم با نتیجه 3-0 تموم شد!
2 گل از رابی کین و یه گل از البرت ریرا!

ostooreh
28-12-2008, 19:04
لیورپول 5-1 نیوکاسل

گلهااز:جرارد 31و 66 -هوپیا 36 - بابل 49-آلونسو 76(پ)

shahab_f
28-12-2008, 19:53
آخ جون چلسی مساوی کرد ، حالا تیــــــم با اختلاف 3 امتیاز در صدر جدوله !

sadeghowen
29-12-2008, 10:48
خدا كنه منچستر نبره .
دمه استيوي گرم .

taghi444
29-12-2008, 16:40
اين ليورپول نابودگر

morix_001
09-01-2009, 11:02
قضیه جرارد چی بود ؟
الان دیگه مشکلی نداره ؟

ostooreh
11-01-2009, 08:50
سلام بابا این استوک سیتی چی بود ما باهاش مساوی کردیم؟ دفعه ی پیش هم 0-0 کردیم.
خدا کنه اول بمونیم.

پ.ن: البته چلسی با منچستر بازی داره.

ostooreh
11-01-2009, 08:53
در مورد جرارد خبری ندارم ولی اینو میگم شما ازش نتیجه گیری کنین:

چند وقت پیش یکی از طرفدارای لیورپول!!! مرتکب قتل!!! شده بود باشگاه تبرئش کرد!!!

poria_mc
11-01-2009, 14:07
قضیه جرارد چی بود ؟
الان دیگه مشکلی نداره ؟
قضیه جرارد این بود!
بعد بازی با نیوکاسل جرارد میره یه منطقه تو مرسی ساید (محله ای که جرارد توش بدنیا اومده!) اونجا توی یه کافه با 5-6 نفر درگیری پیدا میکنن!

ostooreh
21-01-2009, 14:13
با غم و اندوه فراوان به هواداران اعلام میداریم:
لیورپول 1-1 اورتون
در نتیجه به دلیل هم امتیاز شدن با منچستر و تفاضل گل کمتر و همچنین با یک بازی بیشتر به رده دوم جدول نزول کردیم:37:

poria_mc
21-01-2009, 14:22
همینه دیگه این بنیتس مسخره فقط بلده بشینه تو جایگاه با دوست دخترش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزنه!

poria_mc
01-02-2009, 22:04
من نمیدونم این تیم چشه!
تو آنفیلد با ویگان مساوی میکنه بعد به چلسی دوتا میزنه!
در هر صورت تبریک!

shahab_f
02-02-2009, 00:17
من نمیدونم این تیم چشه!
تو آنفیلد با ویگان مساوی میکنه بعد به چلسی دوتا میزنه!
در هر صورت تبریک!
ای گفتی .
ولی چه حالی داد این برد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

taghi444
02-02-2009, 18:30
اين ليورپول نابودگر

poria_mc
02-02-2009, 18:52
اين ليورپول نابودگر
هر چند روز یه بار بیا همین 3 کلمه رو بگو و برو!

taghi444
03-02-2009, 15:54
چون هر چند روز يكبار ليورپول ميبره !!!!!!!!!!:27::21:

taghi444
03-02-2009, 15:57
چون ليورپول هر چند ورزي يكبار ميبره!!!!!!!!

poria_mc
08-02-2009, 20:47
اه اه اه اه!
این تیم جون آدم رو به لب میرسونه تا ببره!
بازم تو دقیقه نود گل زدیم تا 3 بر 2 پورتس موث رو شکست داده باشیم! فعلا صدر جدولیم خوش باشید!

aRThaS_08
17-02-2009, 17:14
گروه هواداران لیورپول تاسیس شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/4.gif

ostooreh
18-02-2009, 14:40
من چند وقت نبودم خوبه زیاد نخوابید تیم هم که خوب کار کرده.

(4 روز دیگه با من سیتی داریم هفته بعد یعنی 4شنبه هم که با رئال)

aRThaS_08
18-02-2009, 18:19
روبن در صدد انتقام گیری

او ۲ بار در نیمه نهایی مغلوب هنر نمایی مردان سرخ پوش بندر آنفیلد شده است و اکنون برای پیروزی برابر لیورپول در بازی چند روز آینده در لباس رئال مادرید سخن میگوید٬
آرین روبی ٬ هافبک چپ پای هلندی در مصاحبه با رادیو مارکا گفت :
"من میخواهم لیورپول را ببرم من ۲ بار برابر آنها در نیمه نهایی باخته ام. همچنین دروازبانشان په په رینا پنالتی من را مهار کرد و حالا منتظر فرصت مشابهی هستم تا این بار من موفق باشم."
"لیورپول واقعا تیم قویی دارد٬ آنها مربی واقعا تاکتیکی دارند٬ آنها میدانند در بازی های خاص چگونه بازی کنند. مسئله مهم گل زدن در برنابئو است."
"ما مجبوریم با بیشتر از ۲ گل ببریم چون در بازی برگشت درآنفیلد آنها سرسخترین هستند."

aRThaS_08
19-02-2009, 14:59
پانزده سال قبل در چنین روزی بروس گرابلار آخرین بازیش را برای قرمزها در مقابل لیدز در لیگ انجام داد ،
متاسفانه ما 0-2 این بازی که که میهمان هم بودیم واگذار کردیم . دروازبان عجیب و غریب ما در مجموع 628 مسابقه درون دروازه ایستاد و
شش قهرمانی در لیگ ، یک جام باشگاههای اروپا ، سه جام حذفی و 6 جام دیگر را برای ما به ارمغان آورد . سه سال بعد نیز قرمزها در آنفیلد
0-4 در مقابل لیدز به پیروزی رسیدند .

سال گذشته نیز گلهای درک کوئیت و استیون جرارد در آخرین دقایق سبب پیروزی 0-2 قرمزها برابر اینترمیلان شد . مارکو ماتراتزی در این
بازی از زمین اخراج شد . در سال 1910 نیز در بازی خاطر انگیز در اولدترافور ما 4-3 منچستریونایتد را شکست دادیم . آرتور گودارد و جیمز
استیوارت هرکدام دوبار برای قرمزها گلزنی کردند .

aRThaS_08
19-02-2009, 15:01
رافا : مدافعان در بک چپ با هم رقابت کنند

رافا بنیتز از سه کاندید بک چپ خود خواست تا برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی با یکدیگر رقابت
کنند و از بازی خوب فابیو آرلیو در پست هافبک میانی تقدیر کرد.

آرلیو حالا باید در پست بک چپ با هم تیمی های خود امیلیانو اینسوآ و آندرا دوسه نا رقابت کند تا در ترکیب
اصلی در این مقطع حساس از فصل قرار بگیرد. بنیتز از عملکرد فابیو در پست هافبک میانی مقابل پورتس
موث بسیار خوشحال شد و از این بابت هرگز شگفت زده نشد.

رافا به روزنامه محلی لیورپول اکو گفت:"بازی فابیو در پست هافبک میانی مقابل پورتس موث برای هیچکس
در باشگاه عجیب نبود چونکه او یکی از تکنیکی ترین بازیکنان ما است. فابیو بازیکن حرفه ای خوبی است و
بسیار باثبات بازی می کند، به همین خاطر اگر از او بخواهید که برای تیم کاری انجام بدهد انجام خواهد داد."

"با اینحال از او انتظار ندارم که در این پست زیاد بازی کند چونکه بازیکنانی مثل خاویر ماسکرانو، ژابی آلونسو،
استیون جرارد و لوکاس را داریم که می توانند در این پست بازی کنند."

گزینه های بنیتز در پست بک چپ با بازگشت اینسوآ از بازیهای ملی بیشتر شده است و رافا از این بازیکن
جوان 19 ساله خواسته تا هر چه زودتر آمادگی خود را بازیابد و در این پست رقابت کند.

او افزود:"امیلیانو قبل از آنکه به بازیهای مقدماتی جام جهانی برود برای ما خوب بازی می کرد، به همین خاطر
از برگشتنش خوشحالیم. اما حالا باید در این پست رقابت کند زیرا هر چه بازیکن خوب بیشتر داشته باشید در
پستهای مختلف رقابت بیشتری خواهید داشت و این برای تیم خوب است."

در ضمن بنیتز تأیید کرد که استیون جرارد هنوز این شانس را دارد تا در بازی یکشنبه مقابل منچستر سیتی
به میدان بیاید. جرارد امیدوار است تا زودتر از انتظار از بند مصدومیت کشیدگی عضله خود رها شده و در بازی
یکشنبه بر روی نیمکت ذخیره ها بنشیند.
رافا گفت:"وضعیت او رو به بهبودی است. در این مواقع هر روز که می گذرد حیاتی است. کادر پزشکی تیم با او
کار می کنند و او رو به پیشرفت است. معمولاً او بازیکنی است که سریع از بند مصدومیت رها می شود و
نسبت به بازیکنان دیگر به زمان کمتری برای بهبودی نیاز دارد."

aRThaS_08
19-02-2009, 15:03

باشگاه لیورپول از مسئولان یوفا خواست تا به دلیل برگزاری مراسم بیستمین سالگرد
کشته شدگان حادثه هیلزبورو بازی برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا یک
روز زودتر برگزار شود.

به گزارش سایت رسمی لیورپول در ایران، اگر لیورپول بتواند در دو بازی رفت و برگشت رئال
مادرید را در دور یک شانزدهم لیگ قهرمانان اروپا حذف کند، باید بازی برگشت یک چهارم نهایی
را در تاریخ چهارشنبه 15 آوریل برگزار کند. این در حالی است که قرار است در باشگاه مراسم
بیستمین سالگرد کشته شدن 96 هوادار لیورپول در حادثه هیلزبورو برگزار شود.

بنابراین لیورپول از مقامات یوفا خواسته تا این بازی یک روز زودتر سه شنبه شب برگزار شود تا
بازیکنان، کادر فنی و مسئولان باشگاه و تماشاگران بتوانند در این مراسم که در انفیلد برگزار
می شود شرکت کرده و به 96 هوادار کشته شده، ادای احترام کنند.

سخنگوی باشگاه این خبر را تأیید کرد و گفت:"سال گذشته این نکته را به مقامات یوفا متذکر
شدیم و اهمیت این مراسم را در این مرحله به اطلاع آنها رساندیم، بویژه که امسال بیستمین
سالگرد فاجعه هیلزبورو است. از آنها خواستیم تا در آن روز مسابقه ای انجام ندیهم و در عوض
14 آوریل بازی کنیم. یوفا به درخواستمان پاسخ مثبت داد و اهمیت این تاریخ را مؤکد شده و
تأیید کردند که در صورت صعود ما به این مرحله تمام تلاش خود را می کنند تا از درخواستمان
حمایت کنند."

aRThaS_08
19-02-2009, 15:08

جیمی کرگر معتقد است که پشت سر گذاشتن چلسی و آرسنال در بالای جدول موجب شده تا بازیکنان همچنان مشتاقانه برای کسب عنوان قهرمانی پس از 19 سال سخت تلاش کنند.

به گزارش سایت رسمی لیورپول در ایران، لیورپول در حال حاضر با 2 امتیاز اختلاف و یک بازی بیشتر نسبت به منچستریونایتد صدرنشین در مکان دوم جدول قرار گرفته، و یونایتد امشب بازی عقب مانده خود را برابر فولام برگزار می کند. لیورپول حالا 5 امتیاز با چلسی و 10 امتیاز با آرسنال اختلاف دارد و تنها استون ویلا را در نزدیک خود می بیند.

اما کرگر تأکید کرد که علیرغم آنکه نسبت به فصل قبل در موقعیت بهتری قرار دارند، هرگز نمی خواهند دست از تلاش بردارند و سعی می کنند صدر جدول را مجدداً تصاحب کنند.

کرگر گفت:"هنوز بازیهای زیادی را باید انجام دهیم، به همین خاطر خیلی مهم است تا همه در باشگاه آرام باشند. خیلی ها اوایل فصل می گفتند که لازم بود در کورس قهرمانی قرار بگیریم و حداقل شانس آن را داشته باشیم. فصل قبل چهارم شدیم، اما در این فصل تا بحال توانسته ایم چلسی و آرسنال را پشت سر بگذاریم و همه در باشگاه می دانند که هنوز کارمان تمام نشده، هر چند در حالا حاضر به نظر می رسد که فقط ما و منچستریونایتد شانس قهرمانی لیگ را داریم."

"پشت سر گذاشتن چلسی و آرسنال خود موفقیت بزرگی محسوب می شود و همگی ما باید از این بابت خوشحال باشیم. حالا امیدواریم تا یک گام فراتر نهاده و قهرمان شویم."

هر چند کرگر قبول دارد که بازی برگشت مقابل منچستریونایتد در اولدترافورد در 14 مارس در قهرمانی تعیین کننده است، اما معتقد است که بازگشت "بهترین مهاجم لیگ" فرناندو تورس به شرایط آرمانی خود در این بین نقش بسیار مهمی دارد.

"یونایتد در حال حاضر از ما فاصله زیادی گرفته اما اگر بتوانیم قبل از دیدار برگشت در خانه آنها این فاصله را کاهش دهیم، آنوقت در موقعیت بسیار خوبی قرا رمی گیریم، مخصوصاً اگر در آن زمان در شرایط خوبی قرار داشته باشیم. فرناندو اخیراً گلزنی مرده است، اما اگر بتوانیم او را در شرایط گلزنی آخر فصل قبل ببینیم آنوقت برایمان خیلی خوب می شود."

"فرناندو اگر بهترین در جهان نباشد، بهترین مهاجم لیگ برتر است، به همین خاطر قرار گرفتن در موقعیت کنونی بدون حضور او را مدیون تلاش زیاد بازیکنان دیگر و کادر فنی هستیم. میخواهم ببینم تیمهای دیگر بدون حضور چنین بازیکنی در تیم خود چقدر می توانند دوام بیاورند."

aRThaS_08
19-02-2009, 15:09

گری ابلت روحیه بازیکنانش را پس از دریافت گل عجیب اورتون و به تساوی کشاندن بازی ستایش کرد.

به گزارش سایت رسمی لیورپول در ایران، اسکات اسپنسر به دنبال اشتباه دروازه بان لیورپول، مارتین هنسن، در دقیقه 30 اورتون را پیش انداخت. بعد از آن به دنبال ارسال ضربه آزاد دنیل پاچکو بر روی دروازه، هوپه آکپان، هافبک کناری اورتون، به اشتباه با ضربه سر دروازه خود را گشود.

گل اول و عجیب بازی پس از آن صورت گرفت که هنسن نتوانست توپی را که بازیکن اورتون به عنوان پاس بازی منصفانه از نیمه زمین به او داد کنترل کند ، اما ابلت تأکید کرد که هنسن در بقیه صحنه های بازی بسیار خوب ظاهر شد و از بازیکنانش برای به تساوی کشاندن بازی قدردانی کرد.

ابلت به خبرنگار سایت رسمی گفت:"فکر نکنم حتی خود هنسن فهمیده باشد که چطور آن گل را دریافت کرد. او فقط نگاهش را از توپ برداشتو می خواست آن را بگیرد تا بازی را مجدداً آغاز کند. اما مشخص شد که اینکار را نکرد و توپ از میان پاهایش عبور کرد و وارد دروازه مان شد."

"مطمئنم داور فهمید چطور شد و فکر کنم او هم مثل تمام حاضران در زمین از دیدن آن گل شوکه شد. مأیوس شدیدم که آن طور گل خوردیم، اما این مسایل در فوتبال رخ می دهند."

"در سن و سال مارتین دروازه بانها دچار چنین اشتباهاتی می شوند. او فقط 18 سال سن دارد و از چنین اشتباهاتی درس خواهد گرفت. منصفانه بگویم که او پس از دریافت آن گل بسیار خوب ظاهر شد و تا آخر بازی چند بار به خوبی حملات آنها را مهار کرد."

"وقتی چنین اتفاقاتی برایتان پیش می آید باید بتوانید به بازی ادامه بدهید و فکر کنم تمام بچه ها به خوبی به بازی برگشتند. ارسال دنی پاچکو بر روی دروازه و گل تساوی کلاس بالایی داشت. می دانم که در بین به یکی از مدافعان حریف برخورد کرد اما ارسال بسیار خوبی بود که آنها را مجبور به دریافت چنین گلی کرد."

ابلت گفت که از نتیجه و کسب یک امتیاز راضی است:"از نگاه ما فکر کنم کسب تساوی عادلانه بود. با توجه به گلی هم که خوردیم و دوباری که به دیرک دروازه مان کوبیدند، احتمالاً کمی مایوس شدند که نتوانستند بازی را ببرند."

"قبل از بازی به بچه ها گفتم که اورتون دقیقاً با همان تاکتیک تیم اصلی با ما بازی خواهند کرد، و فکر کنم در بعضی از مواقع توپ را به خوبی بین خود پاسکاری می کردیم. آمار مالکیت توپ و میدان زیادی داشتیم و فوتبال خوبی به نمایش گذاشتیم، اما آخر کار این اورتون بود که می توانست بازی را به نفع خود تمام کند."
"باید اعتراف کرد کارمان را مشکل کردند و خیلی سخت بود که روزنه ای در خط دفاعی آنها پیدا کنیم. اما خوب توانستیم چند بار به پشت خط دفاعی آنها دست پیدا کرده و چند شانس گلزنی خلق کنیم."

جی اسپرینگ اقرار کرد که گل اول اورتون را اصلاً ندید:"راستش، اصلاً ندیدم چطور گل خوردیم. داشتم با دنی پاچکو حرف می زدم که یکدفعه همه فریاد کشیدند – آنموقع نفهمیدم چی شد. برگشتم از چند تا از بچه ها پرسیدم که گفتند توپ از میان پاهای مارتین وارد دروازه شده است. فقط توانستیم به کار خود ادامه داده و کمی از او حمایت کنیم."

"اما او چند بار حملات آنها را در نیمه دوم به خوبی دفع کرد و فکر کنم باعث شد که همچنان بتوانیم به بازی برگردیم. او یک ضربه سر به بالای دروازه فرستاد و خیلی خوب به آن گل واکنش نشان داد."

اسپرینگ گفت که بازی بین لیورپول و اورتون همیشه به نبردی نزدیک تبدیل شده، با اینحال بازی اورتونی ها را در نیمه دوم تحسین کرد.

جی اضافه کرد:"بازی بین این دو باشگاه همیشه رقابتی نزدیک بوده و شاهد درگیریهای زیادی در زمین بازی بودیم. باید بتوانید این جور اتفاقات را فراموش کرده و کار خود را انجام دهید. فکر کنم در 20 دقیقه ابتدایی بازی خوب توانستیم توپ را به جریان درآوریم و با پاسهای تک ضرب خود مشکلات زیادی برای اورتون ایجاد کردیم، اما نتوانستیم ضربات آخرمان را به خوبی بزنیم تا کار تمام شود."
"و در نیمه دوم کمی از حرکت بازی باز ایستادیم . کار را برای خود سخت کردیم. اما باید بازی اورتون را در نیمه دوم تحسین کرد، سیستم قوی داشتند و همه چیز را به خوبی سازمان می دادند."

aRThaS_08
19-02-2009, 15:11
گادوین انتوی و پیتر گولاکسی که به طور قرضی به هرفورد یونایتد منتقل شدند، با نمایش بسیار خوب خود توانستند سه شنبه شب لیدزیونایتد را مغلوب کنند.

به گزارش سایت رسمی لیورپول در ایران، گولاکسی، دورازه بان جوان مجاری الاصل لیورپول، در پیروزی 2-0 شب گذشته توانست ضربه پنالتی لی تراندل بازیکن لیدز یونایتد را مهار کند، و از سوی دیگر انتوی که دیروز به طور اضطراری به هرفورد منتقل شده بود، در انی بازی یک پاس گل داد.

این دو از جمله جوانانی هستندکه در لیگ دسته یک می درخشند. آدام همیل، به عنوان بازیکن جانشین برای بارنزلی در پیروزی این تیم مقابل شفیلدونزدی سه شنبه شب به میدان رفت. ضمن آنکه رایان فلین، هافبک اسکاتلندی لیورپول، برای رکسهام در برد 3-2 مقابل گریز اتلتیک در آخر هفته گلزنی کرد.
جک هابز و دروازه بان دیوید مارتین در کسب 10 امتیاز اختلاف لسترسیتی و صدرنشینی بالامنازع آنها در لیگ دسته یک نقش مهمی داشتند. از سوی دیگر، پل اندرسون، هافبک کناری جوان لیورپول، توانسته تا به حال در 18 حضور خود در ناتینگهام فارست 2 گل به ثمر برساند و کریگ لیندفیلد از زمان انتقال او به اکرینگتون استنلی در ژانویه توانسته چهار بار برای این تیم به میدان برود.

aRThaS_08
19-02-2009, 15:12

تیم رزرو لیورپول در مقابل رزرو اورتون در زمین حریف در استادیوم هالتون استوبارت به نتیجه 1-1 دست یافت. پس از دریافت گلی عجیب، مدافع اورتون هوپه آکپان، ضربه آزاد دنی پاچکو، را با ضربه سر دروازه خود کرد تا بازی به تساوی بیانجامد.

به گزارش سایت رسمی لیورپول در ایران، هر دو تیم فرصتهایی داشتند تا بازی را به نفع خود به پایان ببرند، اما نتیجه 1-1 نتیجه ای عادلانه برای این بازی بود. لیورپول با کسب این نتیجه یک پله در جدول لیگ برتر رزرو منطقه شمال صعود کرد و تا رده هشتم جدول بالا آمد. لیورپول در نیمه اول به خوبی بازی کرد اما در فاصله 4 دقیقه دو تیم قبل از آنکه به رختکن بروند 1-1 کردند.

نیم ساعت از زمان بازی گذشته بود که ناتان کریگ بازیکن اورتون در میان شلوغی محوطه جریمه توپ را وارد دروازه لیورپول کرد اما چهار دقیقه بعد به دنبال ضربه آزاد دنی پاچکو و ارسال آن بر روی دورازه، هوپه آکپان مدافع حریف دروازه خود را با ضربه سر گشود.

در این بازی ویکتور پالسون که اولین بازی خود را برای تیم انجام می داد در پست هافبک راست و جراردو برونا در پست هافبک چپ بازی کرد. تبم رزرو لیورپول به گونه ای ارنج شده بود که در هر موقعیت دروازه حریف را با خطری جدی تهدید می کرد.

لیورپول بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه اول بازی در یک فرصت گلزنی دنی پاچکو و آندراس سیمون با همکاری یکدیگر توپ را در اختیار جی اسپرینگ گذاشتند تا او ضربه سهمگینی به سمت دروازه حریف بزند اما جایگیری بموقع مدافع حریف توپ از روی خط دروازه به خارج فرستاده شد.

هفت دقیقه بعد دنی پاچکو از سد مدافعان حریف عبور کرد اما کارلو نش دروازه بان اورتون ضربه او را به بیرون فرستاد. در دقیقه 19 پاچکو باز موقعیتی دیگر خلق کرد و توپ را با ارسالی مواج برای سیمون فرستاد، اما ضربه سر او قدرت کافی نداشت و نتوانست دروازه حریف را بطور جدی تهدید کند.

اما این اورتون بود که از موقعیت بدست آمده به خوبی استفاده کردند و گل اول بازی را به ثمر رساندند، هر چند بحث و حدیثهایی داشت. در حالیکه لیورپول توپ را به دلیل آسیب دیدگی امانوئل مندی به خارج فرستاد، ناتان کریگ، هافبک چپ اورتون توپ را از نیمه زمین درون دروازه لیوپول کرد.

اما هانسن، دورازه بان لیورپول، به جای کنترل توپ و شروع بازی کاملاً آن را از دست داد و توپ از میان پاهای او وارد دروازه شد. این گل همه را شگفت زده کرد و اگر دوربینها این صحنه ها را ثبت کرده باشند نامزد بهترین حرکت غیرمنصفانه ورزشی خواهد شد!

اما شادی اورتون چندان طول نکشید در دقیقه 34 بازی دنی پاچکو، به دنبال خطایی در نزدیکی پرچم کرنر، توپ را بر روی دروازه حریف ارسال کرد و هوپه آکپان با ضربه سر دروازه خود را گشود و نتیجه به تساوی کشیده شد.

بلندگوی ورزشگاه گل را به نام پاچکو اعلام کرد اما کاملاً مشخص بود مدافع حریف دروازه خود را گشود. پس از نیم ساعت حملاتی که توسط اسپرینگ، پاچکو، سیمون و برونا صورت گرفت نتیجه در پایان نیمه اول با تساوی به پایان رسید.

با حمایت خیل تماشاگران، اورتون نیمه دوم را با حمله آغاز کرد با اینحال فضاهایی را هم در منطقه دفاعی خود باز می کردند. جرارد برونا در دقیقه 48 با گذشتن از سد دو مدافع حریف ضربه اش را با فاصله بسیار اندکی از بالای دروازه به بیرون فرستاد. سه دقیقه بعد یونان اوکانه دروازه لیورپول را تهدید کرد و ضربه اش به پشت دروازه خورد. مشخص بود که دو تیم تلاش می کردند تانتیجه را به نفع خود عوض کنند.

همچون تیم اصلی، تاکتیک تیم رزرو اورتون هم استفاده از فرصتهای بدست آمده از نقاط شروع مجدد برای پیروزی بود، در حالیکه لیورپول بیشتر نگران توپهای به هدر رفته بود. در دقیقه 56 جیمز مک کارتن با ضربه سر دیرک افقی لیورپول را به لرزه درآورد.

به دنبال پاس عمقی اسپرینگ، پاچکو به سمت محوطه جریمه حریف حرکت کرد اما با این وجود نتوانست توپ را کنترل کند و دروازه بان اورتون توپ را مهار کرد. 20 دقیقه مانده به بازی اورتون، کیرن آگارد، بازیکن سابق آرسنال را به جای ناتان کریگ به زمین فرستاد.

به نظر رسید که آگارد به جناح چپش نیروی تازه ای بخشید. پس از آنکه وانست چند تن از بازیکنانلیورپول را دریبل بزند توپ را به هوپه آکپان داد تا او فرصت جبران اشتباه خود را داشته باشد اما هنسن ضربه او را مهار و اسپرینگ دفع کرد.

سه دقیقه مانده به بازی لیورپول موقعیت گلزنی دیگری توسط برونا بدست آورد. اما اورتون نیز توسط لوک پاول بدست آورد که ضربه سهمگین او زوزه کشان از کنار دیرک دروازه لیورپول به بیرون رفت. هر دو تیم فرصتهایی برای پیروزی در این بازی داشتند اما حاصل تلاششان به جایی نرسید و بازی با همان نتیجه 1-1 به پایان رسید.

بهترین بازیکن زمین (از نگاه کارشناسن سایت رسمی): دنی پاچکو. به خاطر آنکه در هر حمله لیورپول نقش اصلی را داشت و نمایش بسیار خوبی از خود نشان داد.

اورتون: کارلو نش، سیمون کولمن، موز بارنت، جیمز والاس، جان اروین، جیمز مک کارتن، لوک پاول، هوپه آکپان، اسکات اسپنسر، یونان اوکانه، ناتان کریگ (آگارد 72).

ذخیره: لارس استابناگ، شین دافی، کانر مک آنلی، جرارد کینسلا.

لیورپول: مارتین هنسن، امانوئل مندی، استیفن داربی، میکل سن خوزه، مارتین کلی، دمین پلسیس، ویکتور پالسن (ویل 75)، جی اسپرینگ، اندراس سیمون، دنیل پاچکو، جرارد برونا (فلورا 89).

ذخیره ها: استیون اروین، دین بوزانیس، رونالد هوث.

aRThaS_08
19-02-2009, 15:14

رافا بنیتز هنوز امیدوار است که استیون جرارد ممکن است در بازی مقابل منچسترسیتی به میدان بیاید.

به گزارش سایت رسمی لیورپول در ایران ، پیشتر تصور می شد که کاپیتان لیورپول تا سه هفته دور از میادین خواهد بود و حداقل تا چهارشنبه مقابل رئال مادرید به میدان نخواهد رفت. با اینحال، بنیتز امروز فاش کرد که هافبک شماره 8 لیورپول آنقدر تحت مراقبتهای پزشکی بهبود یافته که ممکن است دقایقی از بازی مقابل مردان مارک هیوز به میدان برود.

رافا گفت:"جرارد در حال بهبودی است. در چنین شرایطی هر روز غنیمت است. کادر پزشکی دارند با او کار می کنند و وضعیتش در حال پیشرفت است. او معمولاً بازیکنی است که سریع از بند مصدومیت رها می شود. نسبت به بازیکنان دیگر زمان کمتری برای بهبودی کامل لازم دارد."

"شگفت زده شدم چونکه نشریات اسپانیا نوشتند که او دقایقی در بازی مقابل منچسترسیتی به میدان خواهد رفت و بعد مقابل رئال مادرید ظاهر خواهد شد، اما واقعیت آن است که هنوز نمی دانیم . ممکن است در بازی با منچسترسیتی بر روی نیمکت ذخیره ها بنشیند اما مطمئن نیستیم."

"او می خواهد در تمام بازیها شرکت کند. خوب می داند که بازی مقابل منچسترسیتی همچنین رئال مادرید برایمان خیلی مهم است."

aRThaS_08
19-02-2009, 15:14
استيون جرارد، ليورپول را در بازي عصر يكشنبه ي ليگ برتر برابر منچسترسيتي همراهي مي‌كند. بازگشت كاپيتان ليورپول براي اين باشگاه از اهميت زيادي برخوردار است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، جرارد، دو هفته پيش در رقابت هاي جام حذفي انگليس و در بازي تيمش برابر اورتون، رقيب همشهري دچار آسيب ديدگي شد.
اكنون رافائل بنيتس، سرمربي قرمزها از بازگشت قريب الوقوع سرگروه تيمش خبر مي‌دهد. اين مربي اسپانيايي گفت:"استيو با بخش پزشكي سخت مشغول كار است و مراحل درمان و بهبود او به سرعت پيش مي‌رود. ‌او روي هم رفته بازيكني است كه به سرعت از دست آسيب ديدگي ها رهايي پيدا مي‌كند."

برهمين اساس، احتمال زيادي مي‌رود كه جرارد بتواند تيمش را در بازي برابر منچستر سيتي از رقابت هاي ليگ برتر دوباره همراهي كند. او اگر چه شايد نتواند از ابتدا در تركيب تيمش باشد، ولي در ادامه ي كار مي‌تواند براي تيمش پا به توپ شود.
بنيتس ادامه داد: "بديهي است كه استيون مي‌خواهد در هر بازي به ميدان برود و تمام بازي هايي كه از راه مي‌رسند، نيز بي‌اندازه با اهميت هستند. فكر مي‌كنم او در بازي با سيتي دوباره روي نيمكت حاضر خواهد شد."

ليورپول چهارشنبه ي آينده هم بازي حساسي را در رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا پيش رو دارد و بايد با رئال مادريد روبرو شود. شايد در اين بازي جرارد بازيكن تركيب اصلي تيمش باشد و از همان ابتدا در ميدان ديده شود.

aRThaS_08
19-02-2009, 15:16
تورس : لیورپول = جرارد + 10

تيم فوتبال ليورپول به طور کتبي از يوفا خواسته است تاريخ ديدارش را در دور برگشت مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا تغيير دهد تا با بيستمين سالگرد فاجعه هيلزبورو مصادف نشود .

اگر شاگردان رافائل بنيتز بتوانند از سد رئال مادريد در جمع 16 تيم نهايي ليگ قهرمانان اروپا بگذرند طبق برنامه فعلي بايد ديدار برگشت با حريف بعدي خود را در تاريخ 15 آوريل انجام دهند .
اين تاريخ درست بيستمين سالگرد کشته شدن 96 تن از هواداران ليورپول در زمين شفيلد ونزدي در قبل و در جريان ديدار نيمه نهايي جام حذفي انگليس در برابر ناتينگهام فارست است .
ليورپول اشتياق دارد که با فراغ بال مراسم يادبود اين فاجعه را برگزار کند و از يوفا خواسته است به اين تيم اجاره دهد در صورت صعود، اين ديدار خود را در تاريخ چهاردهم آوريل انجام دهد.
يک سخنگوي ليورپول گفت :" ما سال گذشته به طور کتبي اهميت تاريخ 15 آوريل را در صورت صعود ما به مرحله يک چهارم نهايي بويژه مصادف شدن آن با بيستمين سالگرد فاجعه هيلزبورو به اطلاع يوفا رسانديم ."
وي افزود :" ما خواهان تغيير اين تاريخ به 14 آوريل شديم و يوفا ضمن تاييد اهميت اين تاريخ تاييد کرد که حداکثر تلاش خود را در حمايت از درخواست ما خواهد کرد ."

poria_mc
19-02-2009, 15:37
این سایت رسمی لیورپول در ایران چیه؟

aRThaS_08
19-02-2009, 20:41

aRThaS_08
19-02-2009, 20:42

ژابی آلونسو از اینکه مجبور است بازی برابر منچسترسیتی را از جایگاه تماشاگران ببیند خیلی ناراحت است.

آلونسو به دلیل گرفتن 5 کارت زرد از این بازی محروم شده است و مردان مارک هیوز تنها توانسته اند یک بازی خارج از خانه را ببرند. با توجه به این که منچسترسیتی در بالای جدول یکه تازی می کند، آلونسو تأکید کرد که کسب هر سه امتیاز این بازی برای تیم خیلی مهم است و امیدوار است تا این بازی مثل بازی رفت دراماتیک نشود.

ژابی به خبرنگار سایت رسمی گفت:"همیشه تماشای بازی از جایگاه کار مشکلی است اما می دانستم که به زودی یک بازی را از دست خواهم داد و آن بازی فرا رسید."

"مسئله مهم این است که تمام لژیونرهایمان سالم به تیم برگشته اند و چند روزی هم استراحت کرده اند. خیلی مهم است که در نیم فصل مدتی را دور از میادین باشید و حالا که برگشته ایم مشتاق بازی با منچسترسیتی هستیم، که به خاطر قرار گرفتن در کورس قهرمانی برایمان خیلی مهم است."

"امیدوارم این بازی مثل بازی رفت دراماتیک نشود که در نیمه اول 2-0 باخته به رختکن رفته بودیم. مجبور شدیم با اعتماد به نفس بالایی در نیمه دوم به بازی برگردیم و توانستیم سه گل بزنیم و موفق به اینکار شدیم. این بار امیدوارم که کار برایمان ساده تر شود."

"آنها تیم خوبی هستند هر چند خارج از خانه آمار چندان جالبی ندارند، به همین خاطر می دانیم قرار است بازی سختی داشته باشیم."

غیبت آلونسو می تواند با حضور احتمالی استیون جرارد پس از رهایی از بند مصدومیتش فراموش شود، با این وجود ممکن است کاپیتان از روی نیمکت کار را آغاز کند.
"خبر خوبی است که می بینیم کاپیتان دارد به شرایط بازی کردن برمی گردد اما باید منتظر ماند تا او 100% آماده شود. عاقلانه نیست که او را در این امر تحت فشار قرار بدهیم. به هر صورت او نفش بسیار مهمی در تیم دارد."

aRThaS_08
19-02-2009, 20:44
کویت: هنوز در اوج نیستیم

درک کویت امروز به هواداران لیورپول قول داد که هنوز بهترین بازیهای تیم فعلی را ندیده اند و ادعا کرد که بسیاری از هم تیمی های او به تازگی به شرایط آرمانی خود رسیده اند.

به گزارش سایت رسمی لیورپول در ایران، لیورپول در جدول لیگ برتر در مکان دوم جای دارد و پس از فصل 2002 برای اولین بار است که در کورس قهرمانی قرار گرفته است اما مهاجم ملی پوش هلندی می گوید که این تیم در فصلهای بعد نیز بهتر از اینها ظاهر خواهد شد.

کویت به خبرنگار سایت رسمی گفت:"این گفته درست است که بازیکنانانی داریم که به شرایط آرمانی خود نزدیک می شوند. استیون جرارد هر فصل بهتر از فصل قبل کار می کند. شاید هنوز به بالاترین سطح قابلتهای خود نرسیده است. گلهای زیادی را به ثمر رسانده و همه می دانند که او چه ارزشی برای تیم دارد. فرناندو و چند بازیکن دیگر همینگونه هستند."

"بازیکنان جوان و مستعد زیادی داریم که مدتها است در باشگاه بازی می کنند. فکر می کنم این بهترین تیم لیورپولی است که در آن بازی کرده ام."

بازی بعد لیورپول یکشنبه برابر منچسترسیتی است. کویت در ابتدای فصل گل برتری تیمش را در دقایق آخر بازی مقابل منچسترسیتی در ورزشگاه منچستر به ثمر رساند، و آن بازی یکی از چند بازیهایی بود که لیورپول توانسته بازی باخته را به برد تبدیل کند و به همین خاطر توانسته هنوز در کورس رقابت بماند.

کویت در مورد آن بازی می گوید:"بازی خیلی عجیبی بود و واقعاً برایمان مهم بود. در نیمه دوم 2-0 عقب افتاده بودیم اما در نیمه دوم تیم متحول شد. فکر کنم بازگشت به بازیها به این علت برایمان ممکن شده که بازیکنان تیم مدت بیشتری در کنار هم بازی کرده اند. تمام بازیکنان بیشتر همدیگر را می شناسند و همچنین بازیکنانی هستند که هر فصل بهتر بازی می کنند."

اگر لیورپول بخواهد تیم مارک هیوز را شکست دهد، کویت معتقد است که مردان بنیتز باید روبینیو را از جریان بازی خارج کنند. کویت تعجب می کند که این برزیلی ملی پوش چقدر سریع خود را با شرایط بازی در لیگ برتر وفق داده است.

درک ادامه داد:"او بازیکن فوق العاده ای است و خیلی خوب کار کرده است. ساده نیست که از لیگ اسپانیا به اینجابیایید و اینچنین بازی کنید چونکه در لیگ برتر بازی بیشتر درگیرانه است. فکر می کردم اینکار برای او سخت باشد اما ثابت کرده که می تواند در اینجا بسیار خوب کار کند. گلهای زیادی به ثمر رسانده و مطمئنم منچستر سیتی هر فصل تیم قویتری خواهد شد."

لیورپول پس از دو هفته استراحت به این بازی خواهد رفت. بنیتز پس از بازیهای ملی چند روز به بازیکنان فرجه استراحت داد – چیزی که کویت معتقد است در بازیهای مانده این فصل به نفع تیم خواهد بود.

"مربی چند روزی را به ما استراحت داد و به همین خاطر برگشتم هلند تا خانواده و دوستانم را ببینم. تمام خانواده ام را با خود بردم و از تعطیلی لذت بردیم. امیدوارم آخرین باری باشد که این فصل به آنجا برمی گردم، چونکه این به معنی آن است که تیم دارد خیلی خوب کار می کند."

"حالا برای بازیهای مانده فصل آماده هستیم. اگر در جام حذفی صعود کرده بودیم تا الآن بازی داشتیم اما باید این فرصت را به عنوان تجدید قوا تصور کرد."

aRThaS_08
20-02-2009, 16:07

رافا بنیتز معتقد است که بازیکنانش از این فرجه تعطیلی سود برده و یکشنبه با پیروزی برابر منچسترسیتی تیم را همچنان در کورس رقابت حفظ می کنند.

پس از انجام بازیهای ملی در هفته گذشته، و عدم حضور تیم در رقابتهای جام جذفی انگلستان، رافا بازیکنانش را چند روزی به تعطیلات فرستاد.

پس از انجام بازیهای فشرده ای کخ تیم در چند هفته اخیر انجام داد، بنیتز تأکید کرد که فرجه تعطیلی در زمان مناسبی به یاری بازیکنانش رسید تا چند صباحی را به استراحت پرداخته و تجدید قوا کنند و برای بازی برابر مردان مارک هیوز صف آرایی کنند.

رافا گفت:"استراحت به نفع تیم است. بازیهای زیادی را پشت سرهم انجام داده ایم و به همین علت مهم بود تا بازیکنان به استراحت پرداخته و با خانواده های خود باشند. باید برای هفته های مهم آینده آماده شویم. می دانیم که بازی با منچسترسیتی بازی بسیار مهمی برایمان محسوب می شود و باید توجه خود را معطوف به این بازی کنیم و بدرستی آماده انجام آن بازی شویم."

"سیتی خوب گلزنی می کنند اما گل هم می خورند پس مسلماً تیم خطرناکی هستند. بازیکنانی خوبی مثل روبینیو و بلامی دارند بنابراین باید با احتیاط حمله کنیم."

پیروزی منچستریونایتد برابر فولام موجب شد تا این تیم با 5 امتیاز اختلاف نسبت به لیورپول همچنان در صدر جدول قرار داشته باشند، و با برد احتمالی آنها برابر بلکبرن در شنبه و بازی یکشنبه لیورپول این اختلاف حتی ممکن است به 8 برسد. اما بنیتز تأکید کرد که هنوز بازیهای زیادی است که باید در این فصل انجام شوند.

او افزود:"مسلماً نمی خواهیم امتیاز از دست بدهیم و سعی می کنیم تمام بازیهای باقی مانده را ببریم. هیچ کس نمی داند در آینده چه اتفاقی می افتد. یک روز ممکن است شما امتیاز از دست بدهید و چند هفته بعد تیم دیگری امتیاز از دست می دهد. باید همچنان به کار خود ادامه دهیم، به بازی بعد بیاندیشیم و هر سه امتیاز را کسب کنیم، همین."

aRThaS_08
20-02-2009, 16:09
جمعه 20 فوریه - 2 اسفند

یکی از عجیب ترین بازی های قرمزها در رقابت های جام حذفی در این روز بود. بازی تکراری دور پنجم جام حذفی مقابل اورتون و در انفیلد، در این بازی قرمزها چهار بار پیش افتادند اما هر چهار بار بازی به تساوی کشید، تا در نهایت برای آخرین بار در تاریخ جام حذفی بازی تکراری برای بار دوم انجام شود و قرمزها 1-0 در آن بازی شکست بخورند. پیتر بردسلی دو گل آخرش برای قرمزها را به ثمر رساند و یان راش و جان بارنز هم گل های دیگر را به ثمر رساندند.
همچنین امروز فیل نیل 58 ساله شد.

aRThaS_08
20-02-2009, 16:11
لیورپول - منچسترسیتی
منچسترسیتی در انفیلد به دنبال کسب 1200 امین پیروزی در لیگ است.
لیورپول در 14 بازی پیاپی است که در لیگ نباخته و تا به حال در خانه مغلوب هیچ تیمی نشده است، منچسترسیتی ها در تمام فصل تنها یکبار خارج از خانه به پیروزی رسیده اند و دو بازی پشت سرهم است که مغلوب حریف می شوند.

لیورپول در هفت بازی مقابل با منچسترسیتی مغلوب نشده و به دنبال سومین پیروزی پیاپی برابر آنها هستند.

فاصله بین باشگاهها: 36 مایل (59 کیلومتر)

لیورپول

جایگاه در جدول لیگ: دوم با کسب 54 امتیاز

از 14 بازی قبلی لیگ 7 بار به پیروزی دست یافته و 7 بار مساوی کرده ایم، و تنها باختمان شکست 2-1 به تاتنهام اول نوامبر 2008 بوده که تنها باختمان در 32 بازی قبلی لیگ برتر بوده است.

54 امتیاز کسب شده تا به حال پس از 25 بازی، 10 امتیاز بیشتر از فصل قبل است، و بهترین رکورد امتیازمان در لیگ برتر محسوب می شود. در 18 فصل گذشته پس از 91-1990 که دوم شدیم بهترین فصل حضورمان در لیگ بوده است.

لیورپول در جدول تیمهای برتر فرم از شش بازی گذشته (که از 18 امتیاز ممکنه 12 امتیاز کسب کرده ایم) در مقام سوم قرار دارد و پس از منچستر یونایتد 18 امتیازی و استون ویلای 16 امتیازی قرار گرفته است.

در تمام پنج بازی که نتوانستیم گل بزنیم مساوی کرده ایم.
در 12 بازی مقابل تیمهای بالای نیمه جدول 6 برد و 6 تساوی کسب کرده ایم.
در 23 بازی خانگی نباخته ایم، 16 برد و 7 تساوی حاصل کارمون بوده و آخرین باخت خانگی مان 1-0 مقابل منچستریونایتد در انفیلد 16 دسامبر 2007 بوده که آن تنها باختمان در 35 بازی خانگی بوده است.

در 9 بازی دربی شمال غرب 7 پیروزی و 2 تساوی کسب کرده ایم و در 12 بازی است که در این منطقه نباخته ایم. و پس از باخت 3-0 مقابل منچستر یونایتد 23 مارس 2008 10 دربی منطقه ای را برده ایم و اخیراً دو تساوی کسب کرده ایم.

جیمی کرگر و په په رینا در تمام دقایق بازیهای لیگ شرکت داشته اند.

استیون جرارد با 9 گل زده بهترین گلزن لیگ ما است.

فرناندو تورس که در دو بازی اخیر 3 گل به ثمر رسانده، سه گل مقابل منچسترسیتی به ثمر رسانده است.

آرلیو اگر در ترکیب اولیه حضور داشته باشد، پنجاهمین بازی لیگ را برای باشگاه انجام می دهد. استیون جرارد 300 امین بازی لیگ را برای لیورپول انجام خواهد داد.

آلبرت ریه را از اسپانیول بمدت 5 ماه قرضی از ابتدای فصل 2006 برای منچسترسیتی بازی کرد.
ژابی آلونسو به دلیل دریافت 5 کارت زرد از شرکت در این بازی محروم است.

منچسترسیتی

جایگاه در جدول لیگ: نهم با کسب 31 امتیاز

چهار بازی از 7 بازی لیگ برتر را برده اند و از سه بازی آخرشان 2 بازی را باخته اند.
وقتی فصل قبل در 7 تیم بالای جدول بودند 10 امتیاز کمتر کسب کرده اند.

در تمام 7 بازی که دروازه خود را حفظ کرده اند به پیروزی رسیدند و تمام شش بازی که موفق به گلزنی نشده اند باخته اند.
در 10 بازی خارج از خانه پشت اخیرشون به پیروزی نرسیده اند، و حاصل کارشان 4 تساوی و 6 باخت بوده است و آخرین بردشان پیروزی 3-0 مقابل ساندرلند در استادیوم لایت 31 اوت 2008 بوده و آن تنها برد خارج از خانه فصلشان بوده است!!!

8 بازی از 11 بازی مقابل چهار تیم بزرگ لیگ (لیورپول، من یونایتد، چلسی و آرسنال) باخته اند، و تنها پیروزی شان مقابل منچستریونایتد 10 فوریه و در خانه مقابل آرسنال در 22 نوامبر فصل قبل بوده است.

تنها یک پیروزی از 12 دربی منطقه شمال غرب را کسب کرده اند و آن هم برد 1-0 در خانه مقابل ویگان بوده است.
خارج از خانه در منطقه شمال غرب به پیروزی نرسیده اند و آخرین بردشان در اولد ترافورد 10 فوریه فصل قبل بوده است.
روبینیو با زدن 11 گل بهترین گلزن سیتیزن ها است.

شاون رایت فیلیپس تنها یک هت تریک با 50 امین گل دوران بازیگریش (در ناتینگهام فارست، منچسترسیتی و چلسی) فاصله دارد.

آمار مقابل

لیورپول به دنبال کسب ششمین برد خانگی پیاپی مقابل منچسترسیتی است.
در 11 بازی قبل منچسترسیتی تنها توانسته یک بار در انفیلد به برتری برسدو آن هم برد 1-2 آنها در 3 ماه مه 2003 است که اتفاقاً هر دو گل را نیکو آنلکا به ثمر رساند.

آخرین برد منچسترسیتی ها مقابل لیورپول برد 1-0 در ورزشگاه منچستر در 9 آوریل 2005 است که در آن بازی کیکی موسامپا گل برتر ی را در دقایق پایانی به ثمر رساند.

منچسترسیتی رکورد سنگینترین باخت خانگی در لیگ را برای لیورپول رقم زده که آن هم باخت 1-6 در 26 اکتبر 1929 است.
برد 2-3 در ورزشگاه منچستر در اکتبر این امکان را به ماد داده تا بتوانیم برای دومین بار پیاپی آنها را دبل کنیم.

در شش بازی رو در رو قبل از آن بازی، دو بازی به تساوی و چهار برد 1-0 برای لیورپول بوده است.

در تاریخ دو تیم در 145 بازی در لیگ انگلستان مقابل هم بازی کرده اند که لیورپول 74 برد، من سیتی 37 برد و 34 تساوی حاصل کار بوده است.
اما در لیگ برتر 23 بار دو تیم به مصاف هم رفته اند که لیورپول 12 پیروزی، من سیتی 3 پیروزی و 8 بار دو تیم به تساوی رسیده اند.

اما در انفیلد دو تیم تا به حال 72 بار با هم بازی کرده اند که سهم لیورپول 45 برد، من سیتی 13 برد و 14 تساوی بوده است.

در لیگ برتر دو تیم در انفیلد 11 بار با هم بازی کرده اند که لیورپول 9 بار به یپروزی رسیده، 1 بار به سیتی باخته و 1 بار مساوی کرده است.

فصل قبل لیورپول با گل تورس در دقیقه 58 به پیروزی دست یافت و در بازی رفت این فصل هم در آن بازی رمانتیک در ورزشگاه منچستر آیرلند 19 و گاریدو 41 برای آنها گلزنی کردند و گلهای ما را هم تورس 55 و 73 و کویت 90 به ثمر رساندند و در ضمن زابالتا در دقیقه 67 از زمین بازی اخراج شد.

داور این بازی هم فیل داود از منطقه استافوردشایر است.

aRThaS_08
20-02-2009, 16:12
بنيتس: بايد به روند پيروزي هاي خود ادامه دهيم

سرمربي اسپانيايي ليورپول ديدار تيمش برابر منچستر سيتي را يکي از مهمترين مصاف هاي ليورپول توصيف کرد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، پس از ديدارهاي دوستانه هفته گذشته، رافائل بنيتس سرمربي ليورپول به بازيکنان تيمش استراحت داده و اميدوار است تا آنها روز يکشنبه بعداز ظهر بتوانند در ديدار بسيار حساس برابر منچستر سيتي در ليگ برتر انگليس عملکرد درخشاني از خود نشان دهند.

رافائل بنيتس در گفت و گو با پايگاه اينترنتي باشگاه ليورپول اظهار داشت: «استراحت براي ما لازم بود. بازي هاي پياپي بسياري را پشت سر گذاشته بوديم، در نتيجه بازيکنان تيم بايد استراحت کرده و کمي در کنار خانواده هاي خود بودند. ما بايد براي هفته هاي آينده خود را سخت آماده کنيم.»

وي افزود: «مي دانيم که ديدار برابر منچستر سيتي بازي بسيار حساسي براي ما است و به همين دليل بايد کاملاً روي اين ديدار تمرکز کرده و آماده باشيم. منچستر سيتي اين روزها خوب گل مي زند اما گل هم مي خورد بنابراين بي ترديد آنها تيم خطرناکي هستند. آنها بازيکنان خوبي همچون روبينيو و بلامي در اختيار دارند، بنابراين ما بايد در دفاع هوشيار باشيم.»

سرمربي اسپانيايي ليورپول در پايان خاطرنشان کرد: «هرگز نمي توان گفت که در ليگ برتر چه اتفاقي رخ خواهد داد. ممکن است شما در يک روز امتياز از دست بدهيد و چند هفته ديگر هم تيم هاي رقيب امتياز از دست بدهند. ما فقط بايد به روند پيروزي هاي خود ادامه داده و همواره در انديشه کسب 3 امتياز باشيم.»

seban001
22-02-2009, 15:39
يكشنبه 22 فوريه - 4 اسفند

در سال 1991 در چنين روزي كني دالگليش قراردادش به عنوان سرمربي ليورپول پايان يافت .او نزديك به شش سال اين سمت را بر عهده داشت . و در اين مدت دو قهرماني در ليگ ، جام حذفي و سه جام ديگر نيز براي ما به ارمغان آورد .

چهار سال قبل نيز در دور رفت ليگ قهرمانان قرمزها 1-3 در آنفيلد باير لورزكون را شكست دادند . لوئيز گارسيا ، ريسه و ديتمار هامان گلهاي ما را به ثمر رساندند . در سال 1956 نيز در اين روز درست بمانند امروز قرمزها ميزبان من سيتي بودند اين بازي كه در دور پنجم جام حذفي انجام مي شد با شكست 2-1 ما در آنفيلد خاتمه يافت . آلن آرنل تك گل ما را به ثمر رساند .

seban001
22-02-2009, 15:41
كويت مغرور شده است

«درك كويت» احساس مى كند ليورپول همواره درحال بهتر شدن است و دوام بازيكنان در باشگاه موجب شده است كه با همديگر و همراه با تيم رشد كنند. وى احساس مى كند ليورپول همچنان درحال رشد است و اين روند را ادامه مى دهد.

بازيكن هلندى به وب سايت رسمى باشگاه ليورپول گفت: «اين درست است كه بگوييم بازيكنانى داريم كه به اوج رسيده اند. به نظر مى رسد استيون جرارد بهتر از هر فصلى است. حتى احتمالا او به اوج نرسيده است. بارها گلزنى كرده است و هركس مى تواند ببيند كه او چقدر مهم است. فرناندو و چند بازيكن ديگر هم همين گونه هستند. بازيكنان با استعداد زيادى داريم و فكر مى كنم اين بهترين تيم است كه در آن بازى كرده ام.

مردان «رافائل بنيتز» خود را براى بازى مقابل منچسترسيتى آماده مى كنند.» او در مورد بازى ۳ بر۲ مقابل منچسترسيتى در اكتبر مى گويد: «آن يك بازى ديوانه كننده و واقعاً مهم بود. ما ۲ بر صفر در نيمه نخست عقب افتاديم اما در نيمه دوم همه يك ليورپول كاملاً متفاوت ديدند. ما بهترين سال را پشت سر مى گذاريم.»

او در مورد ستاره تيم منچسترسيتى گفت:« روبينيو يك بازيكن خارق العاده است و واقعا خوب كار كرده است. از ليگ اسپانيا به اينجا آمدن آسان نيست زيرا اينجا فيزيكى تر است. من فكر كردم براى او حضور در انگلستان بايد سخت باشد اما او نشان داد مى تواند اينجا خوب كار كند. مطمئنم اگر سيتى قوى تر شود، او حتى بهتر از اين هم خواهد شد.»

seban001
22-02-2009, 15:42
بهترين گزينه براى مربيگرى ليورپول كيست؟

ليورپول بدون شك بهترين فصل خود در دهه اخير را تجربه مى كند. آنها اگرچه از گردونه رقابت هاى جام حذفى و جام اتحاديه كنار رفته اند اما در ليگ برتر سايه به سايه شياطين سرخ حركت مى كنند و از كانديداهاى اصلى كسب عنوان قهرمانى هستنداز سوى ديگر در هفته جارى بايد در ليگ قهرمانان اروپا به مصاف رئال مادريد بروند

بنابراين با عبور از سد كهكشانى ها در مرحله يك هشتم نهايى مى توانند به كسب عنوان قهرمانى اروپا نزديكتر شوند اما هنوز آينده رافا بنيتز در هاله اى از ابهام قرار دارد. اين مربى اسپانيايى در آستانه عقد قرارداد جديد ،از پيشرفت كند مذاكرات بسيار ناراضى است. در واقع خواسته هاى رافا دليل اصلى كند شدن روند عقد قرارداد مى باشد. وى مى خواهد در فصل نقل و انتقالات كنترل بيشترى روى اوضاع داشته باشد اما تام هيكس و جرج ژيلت مالكان باشگاه تمايل چندانى به دادن اختيارات بيشتر ندارند.

مربى اسبق والنسيا اين موضوع را به صورت علنى در رسانه ها مطرح و اعلام كرده در صورت عدم ارائه قرارداد جديد تا تابستان بدون شك آنفيلد را ترك خواهد كرد. اگر در پايان فصل اين اتفاق رخ دهد چه كسى شايسته نشستن روى كرسى مربيگرى ليورپول خواهد بود؟ با توجه به اينكه طى سال هاى اخير مربيان انگليسى از شانس كمترى براى حضور در تيم هاى بزرگ برخوردار بوده اند بيشتر به بررسى كانديداهاى بومى جزيره مى پردازيم:

مارتين اونيل ( آستون ويلا)
اغلب كارشناسان شانس اين مربى را براى حضور در يكى از ۴ تيم بزرگ جزيره بيش از سايرين مى دانند. اونيل از وقتى كه در سال ۲۰۰۶ هدايت آستون ويلا را برعهده گرفت اين تيم را از منطقه خطر انتهاى جدول به جمع مدعيان حضور در ليگ قهرمانان رساند. حتى امسال آنها از كانديداهاى كسب عنوان قهرمانى به حساب مى آيند.او در دهه ۱۹۹۰ تيم «وايكامب واندرز» را براى اولين بار در تاريخ باشگاه به ليگ فوتبال وارد ساخت.

آنها به ليگ دسته دوم جزيره راه يافتند. سپس با لستر سيتى ۲ بار در جام اتحاديه قهرمان شدند و در ليگ برتر هيچ گاه جزو ۱۰ تيم انتهاى جدول قرار نگرفتند. سپس نوبت سلتيك بود. او تيم را بازسازى كرد به طوريكه «حلقه ها» به قدرت اول اسكاتلند تبديل شدند و به ليگ قهرمانان راه يافتند. با توجه به عملكرد خوب آستون ويلا در جام يوفا و كسب رتبه سوم در ليگ برتر اعتبار اونيل به راحتى قابل رؤيت است.

البته اينكه آيا او براى ليورپول مناسب است يا نه، بايد مورد بررسى قرار گيرد. اگر موضوع او، بنيتز و گرت برى را ناديده بگيريم بايد بگويم اونيل در دهه ۷۰ و ۸۰ جزوى از تيم ناتينگهام فارست رقيب ديرينه تيم هاى مرسى سايد بوده است.

ديويد مويس ( اورتون)
شايد تعجب كنيد اگر بدانيد اين مربى اسكاتلندى قبل از جايگزينى «والتر اسميت» و حضور در گوديسون پارك در سال ۲۰۰۲ تنها يك تجربه مربيگرى (در پرستون نرث اند) داشته است. او همانند اونيل، اورتون را از فرش به عرش رساند و با پشت سر گذاشتن قرمزها در سال ۲۰۰۵ و كسب مقام چهارم در جزيره به ليگ قهرمانان راه يافت.

تافى ها به طور مداوم در جام يوفا شركت مى كرده اند و انتظار مى رود امسال هم دوباره اين ركورد را تكرار كند. او يك استاد واقعى مى باشد چرا كه كار مربيگرى را در سن ۲۲ سالگى آغاز كرد و بيشتر عمر خود را كنار زمين سپرى كرده است. نتايج به دست آمده در اورتون با توجه به توان مالى اين باشگاه همه را شگفت زده كرده است. مويس به قدرى خوب كار كرد كه عده اى وى را با الكس فرگوسن مقايسه مى كنند. البته تيم اصلى مرسى سايد، مردى را مى خواهد كه آينده باشگاه را تضمين كند.

استيو بروس ( ويگان)
چرا اغلب كانديداهاى بزرگ انگليسى ضد ليورپول هستند؟ استيو بروس به عنوان عضوى از منچستريونايتد بزرگ در اواسط دهه ۱۹۹۰ براى حضور در آنفيلد بايد علايق خود را زير پا بگذارد و نظرش را عوض كند. البته همه نامزدها اين چنين نيستند. هواداران فوتبال در مرسى سايد فقط زمانى به توانايى تيم هاى مورد علاقه خود پى مى برند كه آن را در زمين مشاهده كنند به همين دليل نحوه برخورد آنها با مربيان كمى متفاوت است.

چندى پيش شاگردان بنيتز در ديدارى جذاب ويگان را با نتيجه ۳ بر ۲ شكست دادند و كيفيت خود را به هواداران ثابت كردند. بعد از پايان دادن به حضور ۶ ساله در بيرمنگام و نجات اين تيم از سقوط به دسته پايين تر اين مربى ۴۸ ساله راهى ويگان شد تا با اين تيم رتبه هفتم جدول را تصاحب كند. عدم توانايى باشگاه در حفظ ستارگان خود مثل پالاسيوس و هسكى مى تواند باعث شود كه بروس به يك باشگاه ثروتمندتر نقل مكان كند.

سامى لى ( كمك مربى در ليورپول) يك مربى محلى مانند لى در مربيگرى شايد به اندازه ساير افراد ليست نباشد. درخشان ترين آمار وى حضور در بولتون به عنوان جانشين سام آلاردايس آن هم فقط براى چند ماه مى باشد. البته محاسن زيادى نيز دارد او يك ليورپولى اصيل مى باشد، از زير و بم باشگاه خبر دارد و در زمان بازيگرى خود ۱۱ فصل را با قهرمانى هاى مختلف در آنفيلد سپرى كرده است. از زمانى كه جانشين پاكو آيستاران، دستيار اول بنتيز شد نتايج كسب شده توسط ليورپولى ها بهبود چشمگيرى يافت.

چند سال در اوساسونا حضور داشته است و به همين دليل با اسپانيايى هاى تيم رابطه خوبى دارد. حضور اين مربى در آنفيلد مى تواند دوران بومى گرايى در ليورپول را كه با پايان كار روى اوانس در اواخر دهه ۹۰ به پايان رسيد دوباره احيا كند. بسيارى از طرفداران قديمى ليورپول دوست دارند او را در اين پست ببينند اما توانايى هاى فنى وى مانعى بزرگ محسوب مى شود.

خوزه مورينيو، اينتر
آخرين كانديداى ليست ما يك خارجى است اما بدون شك شايسته ترين فرد براى جانشينى بنيتز مى باشد. همه به افتخاراتى كه او براى چلسى كسب كرد، آگاهى دارند. اين مربى پرتغالى با اتكا به ستاره هايى چون لمپارد و دروگبا طى ۳ سال سايه به سايه رقبا براى كسب عنوان قهرمانى در ليگ برتر، جام حذفى و جام اتحاديه پيش مى رفت.

حال در سرى a نيز درصدد رقم زدن چهارمين قهرمانى پى در پى اينتر مى باشد اما احتمال دارد در انتهاى فصل از اين تيم و فوتبال ايتاليا جدا شود. غرور مورينيو باعث شده است كه تا حدودى طرد شود و عدم موفقيت در ليگ قهرمانان مى تواند او را به سرنوشت مانسينى دچار كند.

آقاى خاص چندى قبل اعلام كرده بود كه دوست دارد به چلسى بازگردد اما بعداً حرف خود را تصحيح كرد و گفت فقط مى خواهد به جزيره بازگردد. به همين دليل تيم هاى منچسترسيتى، منچستريونايتد و ليورپول به صف مشتريان اين مربى جاه طلب پيوستند.

رأى نهايى
به جز سامى لى بقيه افراد نامبرده به نوعى با ليورپول و يا رافا بنيتز دشمنى دارند. برخلاف باور عمومى پلنگ ها پى در پى دست به تغيير و تحول مى زنند. مرحله حذف در درجه اول قرار دارد. هواداران لى را دوست دارند و مى خواهند كه او ليورپول را موفق كند اما وى تجربه كافى در اين زمينه ندارد و حتى شايد توان انجام اين كار را نيز نداشته باشد.

سامى بهترين دستيار ممكن است و يك پل خوب ميان مربى و بازيكنان محسوب مى شود اما در ورزشگاه ريباك با اين شخصيت فاصله زيادى گرفت و سعى كرد به عنوان يك مربى مستقل فعاليت كند. مويس نيز از شانس زيادى برخوردار نيست. وى ۷ سال در اورتون فعاليت داشته است و بعيد است كه به اين سادگى راهى تيم رقيب شود. بروس هم بهترين ركورد خود را مقابل ليورپول برجاى گذاشته است و به همين دليل از شانس زيادى برخوردار نيست. به اين ترتيب مارتين اونيل و خوزه مورينيو نسبت به سايرين از بخت بيشترى برخوردار هستند.

شايد هواداران، گزينه اول را ترجيح دهند چرا كه مورينيو فقط به نتيجه اهميت مى دهد و روى استيل تيمش تمركز چندانى نمى كند اما مربى آستون ويلا تيمى ساخته است كه علاوه بر ارائه بازى هاى زيبا، خوب نتيجه مى گيرد. البته اونيل هيچ گاه در يك تيم مطرح اروپايى فعاليت نداشته است و اين شغل گامى بزرگ براى او محسوب مى شود. به همين دليل بسيارى از مربيان خوب تيم هاى ميانه جدولى، نمى توانند در تيم هاى بزرگ كار كنند.

Antivirus II
26-02-2009, 03:12
چرا ازطرفدارای لیورپول کسی نیست نظر بده ؟
من به عنوان یه منچستری به شما دوستان تبریک میگم که رئال تو زمین خودش ******* !!!

s-b
26-02-2009, 12:36
آقا دمتون گرم با این مربیتون صعود 99 درصدیتونم تبریک میگم

نادر1368
26-02-2009, 13:48
راستی چرا طرفدار لیورپول نداریم!ایولا لیورپول رئال رو کوبید!

poria_mc
26-02-2009, 15:19
ديشب وقتي گل زديم چنان دادي زدم كه تا ساعت دو داشتيم با همسايه هامون دعوا ميكرديم! واقعا اين برد خيلي چسبيد! رئال مادريدي كه ميخواست 3 تا به ما بزنه ديشب لوله شده بود! اونم چجوري! عملا بدون تورس ( به جز يه بار كار خاصي نكرد!) و جرارد( كه وقتي اومد تو زمين فقط يه بار پاش به توپ خورد اونم لو داد!)

Arthas King
26-02-2009, 15:57
بنده در درجه اول رئال هستم و در درجه دوم لیورپول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/4.gif

درجه سوم هم یووه که باخت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/2.gif

ولی در اینجا اعلام میکنم جای درجه اول و دوم تغییر کرده و من طرفدار لیورپول میباشم ... تمام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/24.gif

Walk on Walk on and You'll never walk ALONE [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/8.gif

shahab_f
26-02-2009, 17:36
بردیــــــم !!!:26::33:
تبریک میگم ،:10:

نادر1368
26-02-2009, 21:23
منم فکر کردم نسل طرفداران لیورپول در این سایت منقرض شده!من از اول راهنمایی لیورپولی هستم.

shahab_f
28-02-2009, 12:36
منم فکر کردم نسل طرفداران لیورپول در این سایت منقرض شده!من از اول راهنمایی لیورپولی هستم.
منم از چهارم دبستان اونم به خاطر مایکل اوون ، یادمه همه تو سرویس مدرسه از یه برنامه که فکر کنم گزارش ورزشی بود حرف می زدند ، که فوتبال نه به صورت زنده ، نشون میداد ، برای اولین بار که نشستم نگاه کردم ، بازی لیورپول بود ، از همون موقع لیورپولی شدم . (داشتی دلیلو ؟!! :31: )

h_starboy
11-03-2009, 00:14
به همه لیوری ها تبریک میگم.
تیمتون عالیه و از شانسهای قهرمانی امساله.

shahab_f
11-03-2009, 00:50
اینم از صعوووووود !:26:
البته تعجبی هم نداشت :5:

به همه لیوری ها تبریک میگم.
تیمتون عالیه و از شانسهای قهرمانی امساله.
چاکرتیم

franch
11-03-2009, 01:01
ليورپول چهارمي رو هم زد.

Black Prince
11-03-2009, 02:03
با اینکه طرفدار لیورپول نیستم, ولی مبارکه آقا! چه حالی داد اینجوری زد رئال رو ترکوند.

Mojtaba-MCI
11-03-2009, 07:45
رئال حرفی برای گفتن نداشت!
کاملا تحقیر شد ، خود من طرفدار دو آتیشه ی بارسا هستم ولی بازی لیورپول به قدری خوب بود که نمیشه ازش تعریف نکرد...

نادر1368
11-03-2009, 11:32
طبق پیش بینی لیورپول برد خوبم برد!

taghi444
11-03-2009, 14:29
این لیورپول نابودگر
این لیورپول نابودگر
این لیورپول نابودگر
این لیورپول نابودگر
.
.
.
.
به نیت 4 گل
رئال سوسک میشودددددددددددددددد:27::27:

s-b
11-03-2009, 17:39
تبریک به تمام لیوپولی ها بخاطر 4 تایی کردن ریال ماد رید

MORINIO
14-03-2009, 18:32
طرفداران لیورپول کجایید که زدید منچستر رو تو اولدترافورد به ** دادید!!!

واقعا بهتون تبریک میگم:40:

amir082
14-03-2009, 19:31
منم بهتون تبريك مي گم
قيافه فرگوسن ديدني بود :27:

shahab_f
14-03-2009, 20:18
تو الدترافورد ، 4 تا به منچستر:27::21::26:
این لیورپول قهرمانه ! :33:

corey
14-03-2009, 22:25
منم با این که منچستریم ولی تبریک میگم چون لیورپول فوق العاده بود
ولی با این بازی بازم شانس قهرمانی لیورپول با توجه به یه بازی بیشتر و 4 امتیاز اختلاف کمه

bayern
14-03-2009, 23:27
با این که از لیورپول بدم میاد ولی دمش گرم که اون منچستر پرغرور رو برد

ولی یادتون باشه تیم تو انگلیس فقط و فقط آرسنال

jamshidjap
15-03-2009, 13:41
منچستر باخت !!! خیلی حال کردم دم لیورپول گرم

این منچستر خیلی مغرور شده بود ... خوشم اومد 4 تا خورد..

من طرفدار تیمی هستم که در مقابل منچستر بازی میکنه ...

S.Y.K
15-03-2009, 22:50
من طرفدار تیمی هستم که در مقابل منچستر بازی میکنه ...
دم شما گرم:10:

poria_mc
17-03-2009, 15:07
ای آدم حرص میخوره وقتی میشنوه بابی چارلتون و اریک کانتونا برمیگردن میگن برد لیورپول شانسی بود!

shahab_f
21-03-2009, 11:56
باز چرا چلسی؟؟ ما که می بریم به هر حال اما آخه منچستر هی باید خرشانسی بیاره ؟
برای 3ومین سال پیاپی با چلسی افتادیم:13:

poria_mc
21-03-2009, 13:47
باز چرا چلسی؟؟ ما که می بریم به هر حال اما آخه منچستر هی باید خرشانسی بیاره ؟
برای 3ومین سال پیاپی با چلسی افتادیم:13:
دوسال پیش چلسی رو بردیم! پارسال باختیم امسال میبریم! فقط از این منچستر خر شانس لجم میگیره!

shahab_f
22-03-2009, 23:24
آقا 5 تام که به استون ویلا زدیم:21: منچستر هم باخت :26:اونم 2 هیچ !
با هت تریک جرارد ،
گل ها :
کویت
ریرا
جرارد
جرارد
جرارد:40:
حالا با 10 گل بهترین گل زن لیورپوله (تورس 9 گلست)
و لیورپول با تفاضل گل 33+ ، بالاترین تفاضل گل رو داره.
در آخرین وضعیت جدول لیورپول فقط یک امتیاز نسبت به منچستر کمتر داره ( و البته منچستر یه بازی کمتر داره)

shahab_f
22-03-2009, 23:25
سایت گل: رافا بنیتس مربی لیورپول به اظهارات اخیر سرالکس فرگوسن که گفته بود او بیشتر از یونایتد در تیمش پول صرف خرید بازیکن کرده، پاسخ داد. فرگوسن گفته بود که بنیتس در زمان حضورش در لیورپول در 5 سال اخیر، 24 میلیون پوند هم از او بیشتر هزینه کرده است و بنیتس در پاسخ به او گفته که شیاطین سرخ بزرگترین هزینه ها را در 15 سال اخیربرای خرید بازیکنانشان انجام داده اند.

بنیتس به ساندی میرر گفت:" اگر او می گوید که ما بیشتر خرج کرده ایم، من باید چند نکته را یادآوری کنم. چه باشگاهی رکورد نقل و انتقالات باشگاهی را در 15 سال اخیر شکسته است؟ یونایتد. برای من مهم نیست که آیا در این مدت سرالکس مربی منچستریونایتد بوده یا نه. شکست دادن این تیم همیشه سخت است برای اینکه آنها باشگاهی هستند که بیشترین بودجه را در اختیار دارند. نمی دانم بدون حضور فرگوسن در این تیم کار برای من ساده تر است یانه. من فکر نمی کنم چه او در یونایتد باشد چه نباشد، چیزی در کار من تغییر می کند. شکست دادن این تیم الان سخت است و بدون سرالکس هم سخت خواهد بود."

بنیتس درعین حال گفت که هنوز بودجه لیورپول برای خریدها تابستانی مشخص نشده است:" ما هنوز این بودجه را تعیین نکردیم. من با مسوولان باشگاه حرف زده ام ولی هنوز توافقی در این زمینه حاصل نشده است. ولی مسلما همیشه داشتن پول زیاد برای خرید بازیکن مهم است. همه مربیان می خواهند پول بیشتری برای خرید داشته باشند.این بستگی به نتایج ما در لیگ برتر و لیگ قهرمانان دارد. ما الان نمی توانیم بازیکنی بگیریم ولی به نظر من باید از حالا آماده فصل نقل و انتقالات باشیم. برای برخی از بازیکنان مهم است که بدانند آینده مربی تیمشان چه می شود. امیدوارم الان که من برای 5 سال دیگر قرارداد بسته ام، این موضوع به آوردن بعضی از بازیکنان به تیم کمک کند."

aRThaS_08
04-04-2009, 22:08
شیره

برد کاملا شانسی بود و بنایون گل رو به ثمر رسوند

اشکرتل و بابل کارت زرد گرفتن

بازی رو 1-0 با گل دقیقه 91 بنایون بردیم

تبریک میگم

shahab_f
05-04-2009, 12:29
اخرین وضعیت جدول :

poria_mc
05-04-2009, 12:45
دیشب داشتم بازی رو میدیدم! انصافا حق لیورپول برد بود! 4 تا تو نیمه اول زدیم به تیرک!

aRThaS_08
05-04-2009, 20:12
بازم این منچستر خرشانس مساوی کرد

اه

aRThaS_08
05-04-2009, 20:21
و باز هم خرشانسی ... ای لجم میگیره همه گلای بردشونو دقیقه90 میزنن ... اه

poria_mc
05-04-2009, 20:27
اینارو ولش کن! منچستر بره 5 تا بزنه! فقط یکی این خیابانی عمله رو خفه کنه!

aRThaS_08
05-04-2009, 20:33
کل گزارشگرا من دقت کردم

طرفدار میلان و منچستر و بارسلونا و پرسپولیسن

ای حالم از هر 4تای اینا بهم میخوره

هی میگه منچستر حقش بود ... کجا حقش بود کل بازی گند زد !

poria_mc
05-04-2009, 20:39
اگه یه روز به عمرم مونده باشه مطمئن باش یه بلایی سر خیابانی میارم!

aRThaS_08
05-04-2009, 21:02
حالا خیابانی به کنار

مزدک میرزایی و عادل هم منچستری ن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/21.gif

shahab_f
05-04-2009, 21:14
حالا خیابانی به کنار

مزدک میرزایی و عادل هم منچستری ن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عادل که همه می دونن لیورپولیه ، فکر کنم اعتراف هم کرده .:27:
مزدک هم فکر کنم طرفدار یه تیم ایتالیایی باشه:23:

دیشب داشتم بازی رو میدیدم! انصافا حق لیورپول برد بود! 4 تا تو نیمه اول زدیم به تیرک!
کدوم شبکه بازی های لیگ برتر رو نشون میده ؟

aRThaS_08
05-04-2009, 21:18
عادل که همه می دونن لیورپولیه ، فکر کنم اعتراف هم کرده .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
والا ما هرچی دیدیم طرفداری از منچستر بوده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/21.gif

shahab_f
09-04-2009, 00:08
با کمال تاسف و تاثر باخت 3 بر 1 به چلسی اون هم تو انفیلد رو تسلیت میگم :41:

MoJtaBa.R
09-04-2009, 00:14
عادل لیورپولیه خودش یه بار گفت

جاوداني هم

عادل کلا انگليسيه

aRThaS_08
09-04-2009, 12:17
اشکال نداره ... توی استافورد بریج 3-0 میبریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

poria_mc
11-04-2009, 13:38
من این پست شما رو گزارش میدم تا مدیران خودشون تصمیم بگیرن!

poria_mc
11-04-2009, 14:13
این بیچاره که حرفی نزد :41:
طرفداری از چلسی میکنه تو تاپیک لیورپول!
به نظر من اینجا هم باید مثل تاپیک استقلال پرسپولیس نزارن بقیه بیان تو!
همین شماها خودت تو تاپیک چلسی حرف aRThaS_08 رو نقل قول کردید به عنوان جوک بهش خندیدید! حالا به نظرت ما هم باید یه همچین کارهایی بکنیم؟

L.A.M.P.A.R.D
11-04-2009, 21:01
من واقعا منظورم توهین به شما دوستان نبود . من از تک تک شما عزیزان عذر می خوام.

L.A.M.P.A.R.D
11-04-2009, 21:02
:11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11::11::11:

EHHASSATNI
14-04-2009, 22:44
عجب بازیی میکنه این لیورپول فعلا 2-0 جلوئه

nw_nk
14-04-2009, 23:45
نیمه اول 2 0 به نفع لیورپول.

نیمه دوم تا دقیقه 78 چسلی 3 2 جلو هست.

nw_nk
14-04-2009, 23:55
اوف. لیورپول 2 تا پشت سر هم زد.

نتیجه تا دقیقه 86

4 3 به نفع لیورپول.

ولی باز هم حذف میشه.

یکی دیگه بزنه چلسی حذف میشه.

vahid_civil
15-04-2009, 00:02
4-4 شد.....

nw_nk
15-04-2009, 00:06
نتیجه نهایی = 4 4 مساوی

چلسی صعود کرد.

Mojtaba-MCI
15-04-2009, 08:51
انصافا لیورپول قشنگ بازی کرد...باختش هم به خاطر اشتباهات تابلوی رینا بود.

Wisdom
15-04-2009, 11:19
اشتباه فاحش رینا تیم رو پاشوند
توی گل دوم هم میتونست بگیره ولی شتاب شوت انقدر بالا بود که نمیشد !

با ابن حال خیلی خوب و با امید تا آخر بازی کردند

SuNb0y
20-04-2009, 14:19
فعلا بهتره از حاشیه ها دور بشیم و برای لیگ تمرکز کنیم !

aRThaS_08
09-06-2009, 23:57
من نبودم تاپیک اومده دسته 3 ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/2.gif

نقل و انتقالات احتمالی :

shahab_f
24-06-2009, 15:51
چرا اینجا اینقدر سوت و کوره آخه ؟