PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : sms دادن بدون تعیید برای خواندن متن

secretman
07-01-2008, 09:45
Flash SMS

Flash SMS نوعی پیام کوتاه یا همان SMS است که در هنگام دریافت مستقیماً متن آن روی صفحه نمایش دیده می شود یعنی این نوع پیام وارد صندوق پیام ها یا Inbox نشده و بدون نیاز به کلیک کردن یا زدن دکمه ای، روی صفحه ظاهر می شوند. این پیام ها مناسب زمان هایی هستند که شما بخواهید توجه شخص مقابل را جلب کنید و یا او را سورپریز کنید. مثلا برای تبریک تولد ارسال این نوع پیام ایده خوبی است..

همانطور که گفته شد این پیام وارد Inboxنمی شود، در برخی گوشی ها این امکان وجود دارد که این SMS را Save کنید اما در برخی از گوشی ها حتی اجازه Save کردن را هم نمی دهد!

برای ارسال این نوع SMS اول به قسمت تنظیمات یا همان Setting در بخش Messaging گوشی خود وارد شوید و نوع SMS را روی Flash قرار دهید. حالا کافیست قبل از متن SMS تان کلمه Flash را تایپ کنید و مثل SMS های عادی ارسال کنید

nima_949
07-01-2008, 16:00
برنامه شو دیدم و استفاده کردم ولی اینی که شما میگید و الان میشنوم

hick-kas
07-01-2008, 19:43
با سلام و خسته نباشيد
گوشي من w810 هستش ، تو گوشي من چنين مِنويي وجود نداره . يا اگه داره من كه پيداش نكردم !

mohammadreZa
08-01-2008, 00:13
من که تا حالا نشنیدم یه همچین چیزی رو!!!!!!!!

البته تو گوشیهای سونی اریکسون اگه شما تو قسمت task یه متن رو تایپ و همون رو ارسال کنید یه همچین حالتی پیش میاد یعنی شخص بدون اینکه بخواد مجبور به خوندن اون میشه . که البته در inbox گوشی هم ذخیره میشه

blackhero
08-01-2008, 01:47
بابا این که چیز عجیبی نیست، تو اکثر گوشی های جدید این امکان وجود داره، اسمش فلش اس ام اس (اس ام اس فوری)هست. مثلا تو نوکیا 5200 این امکان وجود داره که از این نوع اس ام اس ها بفرستی. اغلب گوشی های جدید دیگه این امکان رو دارن. البته اونهایی هم که ندارن میشه نرم افزارش رو نصب کرد

iman_s
08-01-2008, 05:02
با سلام و خسته نباشيد
گوشي من w810 هستش ، تو گوشي من چنين مِنويي وجود نداره . يا اگه داره من كه پيداش نكردم !
قبلا در این باره زیاد بحث شده.
برای گوشیهای جاوا هنوز برنامه ای تیومده که بتونه flash SMS بفرسته.ولی برای سونی اریکسون توسط برنامه My Phone Explorer میشه از طریق کامپیوتر اینجور پیامها رو ارسال کرد.