PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اموزش ها ، ترفند ها و برنامه های گذشتن از سد پسورد ويندوز Xp

صفحه ها : [1] 2

0o1
02-02-2007, 15:20
نحوه هک کردن پسورد ویندوز xp

شما با این روش خواهید تونست بدون از بین بردن پسورد قبلی و بدون دونستن اون و با هر پسوردی که خواستید وارد ویندوز شوید. روش کار اینطوریه که :

1- برنامه زیر رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود کنید .

2- فایل دانلود شده به صورت zip هست . اون رو اکستراکت کنید و حالا سه تا فایل دارید. یکی از اونا یه دونه فایل اجرایی هست .

3- فایل اجرایی که آیکون خاکستری رو داره اجرا کنید. یه صفحه باز می شه که 3 تا گزینه داره. گزینه اول install که برای زمانی که به کامپیوتر مورد نظر دسترسی دارید. گزینه دوم create cd برای زمانی که شما به کامپیوتر قربانی دسترسی ندارید . و با این گزینه اصلا می تونید یه سی دی بوت درست کنید که روی هر کامپیوتری قابل استفاده ست. و گزینه آخر extract که کاربرد دقیقشو نمی دونم ولی یه فایل رو اکستراکت می کنه. ما اینجا فقط با گزینه دوم سر و کار داریم .چون خودم امتحانش کردم و جواب هم داد.

4- وقتی گزینه دوم رو بزنید یه پنجره باز می شه که نام درایو های سی دی رو نوشته . به اون کاری نداشته باشید و روی دکمه Make ISO CD Image کلیک کنید. قبل از کلیک کردن روی این گزینه سی دی ویندوز xp رو تو درایو بذارید. و بعد کلیک کنید.

5- بعد از کلیک روی این گزینه خود برنامه یه فایل با پسوند ISO میسازه. که حالا باید این فایل را روی یه سی دی با استفاده از یکی از برنامه های رایت , کپی کنید.

6- حالا شما یه سی دی Bootable دارید. حالا اصل ماجرا شروع می شه و باید کامپیوتر مورد نظر رو که می خواید هکش کنید با این سی دی بوت کنید.

7- وقتی کامپیوتر بوت شده دقیقا صفحاتی رو می بینید که هنگام نصب ویندوز دیده می شن. بزارید بره جلو تا به همون صفحه که می گه می خواید ویندوزتون رو تعمیر کنید (Repair) یا ویندوز جدید نصب کنید برسه. وقتی یه این صفحه رسیدید کلید R رو فشار بدید. تا وارد قسمت تعمیر ویندوز بشید . ( از قبل می گم که کارایی که انجام می دید هیچ آسیبی به ویندوز وارد نمی کنه . خودم تست کردم )

8- بعد از زدن کلید R یه قسمتی میاد که سیستم عامل هاتون رو نوشته. شما 1 رو فشار بدید چون معمولا یه سیستم عامل روی کامپیوتر نصبه. اگه هم دو تا بود شماره مربوط به ویندوز xp رو وارد کنید.

9- حالا این عبارت را تایپ کنید :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا این کار از فایل sfc یه بک آپ می گیرید.

10- حالا باید فایل هک مورد نظر رو از سی دی روی هارد کپی کنید پس تایپ کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اینجا D همون درایو است که سی دی بوت رو تو اون گذاشتید.

11- حالا EXIT رو برای خارج شدن تایپ کنید. سی دی رو دربیارید و ریستارت کنید.

12- بعد از ریستارت وقتی صفحه وارد کردن پسورد کاربر اومد کلمه "dreamon" را تایپ کنید . و اینتر کنید .

13- حالا یه پنجره کوچولوی جدید باز می شه که چند تا گزینه داره. روی عکس بالا همون پنجره کلیک کنید و توی منوی باز شده تو قسمت Command برید و یه پنجره جدید باز می شه که چند تا گزینه دیگه داره.

14- اگه آخرین گزینه GOD PASSWORD رو تیک بزنید . با تایپ کلمه GOD می تونید وارد ویندوز بشید بدون اینکه رمز قبلی از بین رفته باشه. و اگه تو منوی قبلی ( همونی که با کلیک راست روی عکس میومد ) وارد قسمت Passwords بشید یه گزینه داره به این عنوان :
"Logon with wrong password and hash" اگه این رو بزنید از این به بعد با هر کلمه ای که دلتون خواست می تونید وارد ویندوز بشید ( البته این به خاطر احتمال لو رفتن توصیه نمی شه ) .

چند نکته :

1- با انجام این کارا هیچ آسیبی به ویندوز وارد نمی شه.
2- با این روش پسورد قبلی تغییری نمی کنه و از بین نمیره.
3- من با انتی ویروس دستگاهمو چک کردم و به فایل هکی که روی هارد کپی کردم گیر داد و گفت فایل هکه. البته در این شرایط هم کسی نمی تونه بفهمه که فایل مورد نظر کارش چیه.

لطفا نتیجه کارتون رو هم بگید. موفق باشید...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
لینک های جدید دانلود :

لینک 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

0o1
04-02-2007, 12:41
یعنی واقعا این آموزش به درد هیچ کس نخورد یا روشش قدیمی بود؟

S0R3N4
04-02-2007, 13:42
ممنون دوست عزيز
ولي به دردسر نمي ارزه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hardrock007
04-02-2007, 14:19
ممنون 0o1 جان

بنظر برنامه جالبی مياد ولی لينک دانلود کار نميکنه

درصورت امکان تصحيحش کنيد

siadate
04-02-2007, 14:37
با سلام گویا لینک خراب شده !!!××××!!!!

0o1
04-02-2007, 16:33
دوستان لینک تصحیح شد. روش save target as بزنید...

mx_2dar
04-02-2007, 16:47
agar taraf boot ro az roye cd bardare javab nemide
ke aksaran ham hamine

0o1
05-02-2007, 13:11
agar taraf boot ro az roye cd bardare javab nemide
ke aksaran ham hamine

خوب خود که می تونی بوت رو بزاری روی cd . کاری هم نداره. در ضمن این برنامه می تونه در حالتی که می تونی وارد ویندوز بشی هم این کارا رو بکنه. یعنی لازم نیست هم سی دی درست کنی. خودش اینستال می کنه فایلای لازم رو ...

mx_2dar
05-02-2007, 13:32
ye kam kar kardan bahash sakhte
man ye narmafzar daram ba disket ham in kar ro anjam mide
dige niaz be in kar ha ham nist
chon to bishtare cafe net ha boot ro cd nist
balke ro disket baad ro harde

casper66m
06-02-2007, 00:13
می تونی نرم افزار رو اپلود کنی
فکر نکم حجمش زیاد باشه وقتی روی یک دیسکت جا میشه

0o1
06-02-2007, 12:40
کاسپر جان مگه لینک خراب شده؟ من الان تستش کردم جواب داد. شما تو اکسپلورر روش save target as رو بزن...

ye kam kar kardan bahash sakhte
man ye narmafzar daram ba disket ham in kar ro anjam mide
dige niaz be in kar ha ham nist
chon to bishtare cafe net ha boot ro cd nist
balke ro disket baad ro harde

کدوم کار شما که کاری انجام نمی دی. فقط یه سی دی رایت می کنی. شما فکر کنم حجم مطلب من رو که دیدی فکر کردی کار باهاش سخته. شما فقط یه فایل کپی می کنین. در ضمن من که گفتم می تونی موقعی که ویندوز بالا باشه این نرم افزار رو اینستال کنی و بعد همون کارا رو برات انجام بده. بدون سی دی بوت...

jb.NY
06-01-2008, 22:13
با سلام
كسي ميدونه با روش شاه كليدي يا روش هاي ديگه چه جوري مي شه از پسورد ويندوز xp گذشت؟

دست همتون درد نكنه ولي هيچكدوم از اينهايي كه گفتين نبود يه روش بود كه بدون درد سر مي شد پسورد رو برداري .نه نيازي به بوت شدن داشت نه به پاك كردن user ها ادمين هم سرش نمي شد قبلا يه جا خونده بودم ولي الان يادم رفته

دوسی
07-01-2008, 08:36
سلام

موقع بالاامدن xp ودرجایی که پسورد می خواد سه کلید alt.ctrl.deletراباهم ودوبارفشار بده .

درصفحه جدید به جای username بنویس administratorودرپسورد هم چیزی ننویس .وارد ویندوز شو و......

dostajn
07-01-2008, 10:05
با سلام
ای کاش یکی میگفت بابا ملت رو سر کار نذارین؟
اینم شد روش هک !
نمی گین همون مرحله اول نصب یه پسورد آدمین میخوره رو ویندوز و دیگه نمیشه رد شد.
این روش زمانی که برای آدمین پسورد نذاشته باشند کارآیی داره به نظر من اگه کسی موقع نصب پسورد نذاره و یا حتی بعدا ، یه جائیش مشکل داره!

Behroooz
07-01-2008, 10:09
دوست عزيز يك سي دي در بازار هست به نام hiren boot cd

در اين سي دي كه به صورت اتوران هستش و مي توني سيستم رو باهاش بوت كني يك برنامه هست كه پسورد وبندوز ايكس پي رو حذف ميكنه . شما اين سي دي رو تهيه كن . 100 در صد هم جواب ميده . من خودم امتحان كردم .

djsystem
07-01-2008, 15:21

در اين سي دي كه به صورت اتوران هستش و مي توني سيستم رو باهاش بوت كني يك برنامه هست كه پسورد وبندوز ايكس پي رو حذف ميكنه . شما اين سي دي رو تهيه كن . 100 در صد هم جواب ميده . من خودم امتحان كردم .
باز یک لینک دانلودی یک چیزی میزاشتی

سي دي بوت يا Bootable CD ، سي دي هايي هستند كه بدون نياز به وجود ويندوز در سيستم ، بصورت خود كار ،در محيط Dos اجراشده و امكانات مختلفي را در اختيار كاربر قرار ميدهند.

Hiren's BootCD محصولي رايگان و جادويي بي نظير از وب سايت Ntlworld است كه مجموعه اي از ابزارهاي كاربردي و Utiliti تحت Dos را در قالب يك سي دي كامل گرد هم آورده تا قدرت مانور شما در محيط Dos را چندين برابر افزايش دهد!
اين سي دي مجموعه اي از ابزارهاي بي نظير تحت داس را بصورت خودكار اجرا نموده و به شما امكان ميدهد تا پس از انتخاب برنامه مورد نظر ، آن را اجرا نموده و به پارتيشن بندي هارد ديسك ، تهيه نسخه پشتيبان از اطلاعات ، بازيابي اطلاعات پارتيشن ها ، ويروس يابي سيستم ، مشاهده تصاوير ، ويرايش Password ها و بسياري اعمال ديگر بپردازيد.

اين مجموعه به صورت كاملا رايگان در قالب يك فايل Iso از طريق لينك هاي زير قابل دانلود ميباشد.
پس از دانلود دو فابل فشرده، ابتدا زيپ آن ها را باز نموده و سپس فايل ISO موجود در آن ها را با استفاده از يك برنامه رايت ، مانند Nero بروي يك CD خام رايت كنيد.
حال سيستم خود را ري استارت نموده و پس از قرار دادن سي دي مذكور در CD ROM، سيستم را با CD بوت نماييد، تا وارد برنامه هاي Hiren's BootCD شويد، حاب برنامه مورد نظر را انتخاب نموده و لذت ببريد.
با مراجعه به اين بخش ، از قابليت هاي اين CD و نرم افزارهاي موجود در آن مطلع شويد.

لازم به ذكر است كه به هيچ عنوان از نرم افزار هايي كه با آن ها آشنايي نداريد استفاده نكنيد، ممكن است براي اطلاعات موجود در هارد ديسك شما گران تمام شود!
لینک دانلود v9.3

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SR72
07-01-2008, 15:39
سلام

موقع بالاامدن xp ودرجایی که پسورد می خواد سه کلید alt.ctrl.deletراباهم ودوبارفشار بده .

درصفحه جدید به جای username بنویس administratorودرپسورد هم چیزی ننویس .وارد ویندوز شو و......

اگه اینطری بود که بیل گیتس تا حالا خود کشی کرده بود .....
خب البت این راهی که میگی واسه اونایی که برا admin خودشون password نذاشتن .. عزیز من

SR72
07-01-2008, 15:42

خب بهروز خان اینم شد روش ؟ .... حالا بیای پول بدی سی دی بخری ...بعد نصب کنی ...خب اینکه اسمش نشد حک

SR72
07-01-2008, 15:50
با سلام
كسي ميدونه با روش شاه كليدي يا روش هاي ديگه چه جوري مي شه از پسورد ويندوز xp گذشت؟:41:

این روشی که بهت میگم کلا واسه حک هستش ....

موقع بوت شدن ویندوز f8 میزنی >>>>>>>>>>>> میری تو حالت safe mode

بعد با یکی از یوزر ها ... که پس نداره ...یا یوزر admin اگه پس رو میدونی ... میری تو ...

Start menu >>>>>>>>>>> Run <<<<<<<<<<< controluserpasswords 2
میزنی اینتر ...
یه منو میاد که از اونجا میتونی تمام پسورد یوزر ها و ادمین رو پاک یا تغییر بدی ...
و همینطور میتونی ussr پاک کنی یا اضافه کنی ...

اگه ویندوزت sp1 یا پایین تره لازم نیست بری تو Safe mode همون دستور رو بزنی صاف میاد بالا ...:10:

djsystem
07-01-2008, 15:51
اگه اینطری بود که بیل گیتس تا حالا خود کشی کرده بود .....
خب البت این راهی که میگی واسه اونایی که برا admin خودشون password نذاشتن .. عزیز منحق با شماست

خب بهروز خان اینم شد روش ؟ .... حالا بیای پول بدی سی دی بخری ...بعد نصب کنی ...خب اینکه اسمش نشد حک
hiren که نصب شدنی نیست

SR72
07-01-2008, 16:02
حق با شماست

hiren که نصب شدنی نیست

بیای سی دی بخری بعد بذاری تو cdrom بعد بوت بشی .... ( بوت شدنیه ؟ ) :31: dhsystem یه سر به اون تاپیک جدیدی که راه انداختی بزن

djsystem
07-01-2008, 16:48
بیای سی دی بخری بعد بذاری تو cdrom بعد بوت بشی .... ( بوت شدنیه ؟ ) dhsystem یه سر به اون تاپیک جدیدی که راه انداختی بزنخیلی ممنون ازت بازم ی سری بزن

بعد با یکی از یوزر ها ... که پس نداره ...یا یوزر admin اگه پس رو میدونی ... میری تو ...

میزنی اینتر ...
یه منو میاد که از اونجا میتونی تمام پسورد یوزر ها و ادمین رو پاک یا تغییر بدی ...

اگه ویندوزت sp1 یا پایین تره لازم نیست بری تو Safe mode همون دستور رو بزنی صاف میاد بالا ...
ناراحت نشو ولی یک بار خودت بخون ببین به این بدبخت چه راه چرتی گفتی راه شما هم مثل راه دوستمون دوسی هست هزار تا ایراد داره که حوصله نوشتنشو ندارم فقط یکیش اینه که تو user محدود جواب نمیده

babak19259
07-01-2008, 16:52
You have exceeded your bandwidth quota (150MB per hour).

Click here to know how to disable limits and download faster.
اررور هنگام دانلود
یه جای دیگه آپ کن!!

djsystem
07-01-2008, 17:18
اینم یه جای دیگه

اینم یه جای دیگه

اینم ارور نمیده من امتحان کردم

Behroooz
07-01-2008, 20:13
اين روش ايتفاده از هايرن بوت سي دي كاملا جواب ميده . روش هاي ديگه 50 در صد احتمال موفقيت داره . كه اصلا نميشه روش حساب كرد .

پايان .

mehdi_halla
07-01-2008, 23:09
دوستانی که پیشنهاد Hieren cd رو دادن کاملا درست می گن .همچین امکانی داره و 100% کار می کنه.
البته یه سی دی تو بازار هست یه اسم Red که همچین کاری رو انجام می ده .اون رو هم می تونین تهیه کنین.

SR72
08-01-2008, 09:21
خیلی ممنون ازت بازم ی سری بزن

ناراحت نشو ولی یک بار خودت بخون ببین به این بدبخت چه راه چرتی گفتی راه شما هم مثل راه دوستمون دوسی هست هزار تا ایراد داره که حوصله نوشتنشو ندارم فقط یکیش اینه که تو user محدود جواب نمیده

من که این راهو هزاران بار امتحان کردم ..نوشتم که شما بری روش فکر کنی ...
آخه کدوم عقل کلی ودش usser limit میزاره ؟

SR72
08-01-2008, 09:23
هزار تا ایراد داره

:18::18::18: مبالغه کردی دیگه ؟!؟!

دوستان من که نگفتم hieren جواب نمیده ...من گفتم راه ساده تری هم هست ....:10:

djsystem
08-01-2008, 15:22
البته یه سی دی تو بازار هست یه اسم Red که همچین کاری رو انجام می ده .اون رو هم می تونین تهیه کنین.نشنیده بودم لینک دانلودی داری

من که این راهو هزاران بار امتحان کردم ..ببین کجا امتحان کردی که جواب داده

نوشتم که شما بری روش فکر کنی ...ممنون شما تجربه کردی بسه

آخه کدوم عقل کلی ودش usser limit میزاره ؟مفهوم نیست
شاید اون دوستم تو دانشگاهی یا ....هست که پس ادمین رو نیاز داره خوب تو دانشگاه که user ها محدودند تا شما هر کاری نتونی بکنی

mahdi7610
09-01-2008, 22:36
سلام دوستان

دوستان حالا واقعا می شه با استفاده از Hieren cd پسوورد ادمین را هک کرد .

ایا کسی واقعا با استفاده از این سی دی تونسته پسوورد ادمین را هک کنه ؟

خواهشا اگه کسی واقعا این کار را کرده بگه .
حرفهایی مثل این که میشه باهاش هک کرد یا یکی از دوستام این کار را کرده را بزارید کنار . ایا واقعا خوتون این کار را باهاش کردین .

من خیلی مشتاق شدم برم این سی دی را تهیه کنم .
نمی تونم دانلود کنم چون حجمش خیلی زیاد هستش با سیستم فکستنی من نمی شه دانلود کرد .

حالا راستی چه دستوراتی را باید بهش بدیم . اگه می شه یکی نحوه استفاده ازش را هم کامل بگه .
من خودم تا حالا ازش استفاده نکردم .

mahdi7610
10-01-2008, 12:33
دوستانی که این بحث را راه انداخته اند لطف کنن جواب منا بدن . برام مهمه

djsystem
10-01-2008, 12:54
سلام mahdi جان
hiren یک cd شامل کلی برنامه بدر بخور از پاک کردن پس ادمین تا bios و anti virus و....... توش هست دستوراتی نداره شما وقتی با hiren بوت بشی لیست برنامه ها میاد و شما با توجه به نیازتون یکی رو امتخاب میکنید و باهاش کارتون رو انجام میدید
اصلش برای وقتی که مثلا سیستم بالا نمیاد یا پستون رو گم کردید ساخته شده ولی با توجه به قدرت زیادی که داره همه ازش برای خراب کاری استفاده میکنندhiren واقعا یه پدیدس اون لینکها هم مربوط به اخرین ورزن hiren هست سعی کن از کافی نتی جایی دانلود کنی یا از بیرون گیر بیاری(رفقا)

mehdi_ok1
10-01-2008, 14:12
ببخشید شما میگید که باید با Cd بوت شد

حالا اگه سیستمی رو ستاپ گذرواژه گذاشته بود و کیسش رو هم قفل کرده بود چکار کنیم ؟

البته من رو فلشم یه نرم افزار نصب کردم که یک سیستم عامل مجازی درست میکنه و هر برنامه ای رو که دوست دارم و لازممه روش نصب کردم
و تو شبکه ازش استفاده میکنم

اما با این وجود باز هم پیدا کردن گذرواژه ادمین باز هم در جاهایی لازمه

mehdi_halla
10-01-2008, 16:06

حالا اگه سیستمی رو ستاپ گذرواژه گذاشته بود و کیسش رو هم قفل کرده بود چکار کنیم ؟

خوب اکثر بایاس ها با پسوردهای Backdoor رمزشون رد می شه.
ولی یه سایتی من دیدم که ادعا می کرد که پسورد Admin رو برات میل می کنه به این ترتیب
که یا یه فلاپی بوت می ساختین و یا یه سی دی با حجم خیلی پایین و دستورالعمل اونو انجام می دادین
بعد برا اون سایت جواب اون برنامه روی سی دی یا فلاپی رو می فرستادین وبعد از یه روز پسورد رو براتون درمیاورد

mehdi_halla
10-01-2008, 16:12
سلام دوستان

دوستان حالا واقعا می شه با استفاده از Hieren cd پسوورد ادمین را هک کرد .

ایا کسی واقعا با استفاده از این سی دی تونسته پسوورد ادمین را هک کنه ؟

خواهشا اگه کسی واقعا این کار را کرده بگه ..

آره مهدی جان من این کارو انجام دادم.البته بگم که پسورد رو فقط برمیداره و یا 123 می کنه .نه اینکه اونو بگه چیه؟
برای این کار (درآوردن پسورد) تو پست بالایی یه چیزایی نوشتم.

من خیلی مشتاق شدم برم این سی دی را تهیه کنم .
نمی تونم دانلود کنم چون حجمش خیلی زیاد هستش با سیستم فکستنی من نمی شه دانلود کرد .
.

مهدی جان اگه خیلی لازمش داری و نتونستی دانش کنی بگو تا برات پستش کنم.

djsystem
10-01-2008, 19:41
ولی یه سایتی من دیدم که ادعا می کرد که پسورد Admin رو برات میل می کنه به این ترتیب
که یا یه فلاپی بوت می ساختین و یا یه سی دی با حجم خیلی پایین و دستورالعمل اونو انجام می دادین
اسمش اینه
ولی این خیلی با hiren فرق داره ها بعدشم این که 48 ساعت بعد جواب میده چون شما از account مجانی استفاده میکنید

آره مهدی جان من این کارو انجام دادم.البته بگم که پسورد رو فقط برمیداره و یا 123 می کنه .نه اینکه اونو بگه چیه؟
برای این کار (درآوردن پسورد) تو پست بالایی یه چیزایی نوشتم.
عزیزم این که hiren نیست این فقط یکی از هزاران نرم افزار های hiren هست تازه اون در مورد هر پسوردی جواب میده

djsystem
10-01-2008, 19:48
البته من رو فلشم یه نرم افزار نصب کردم که یک سیستم عامل مجازی درست میکنه و هر برنامه ای رو که دوست دارم و لازممه روش نصب کردم
نرم افزارت اسمش چیه یه جایی upload کن

jooya
10-01-2008, 20:18
من نمیدونم چرا مدیر این بخش نمیاد و یکی از این پستها و نرم افزارهای که پسورد وینودز رو پاک می کنن با میخی پیچی چیزی اون بالا نمی چسبونه .

اینم پست من و نرم افزار 2.3 مگی برای پاک کردن پسورد ادمین یا هر یوزر دیگه ای .

این نرم افزار هم باید روی سی دی رایت بشه و سیستم رو باهاش بالا بیاری .

راستی یه مقاله هم توی پستم که کار خوده بچه های p30 هست واسه هک بایوس هم توش گذاشتم .

کسی راجع بش هر سوال هم داشت بگه تا کامل راهنماییش کنم .

1- حالا کسی نرم افزاری داره که همین کار رو روی فلش انجام بده ؟

2- نرم افزاری که بشه باهاش از طریق فلش فایل sam رو بدست اورد چی ؟ البته یه راهی بهاره معرفی کرده بود ولی روی فلاپی باید میزدی و NTFS رو نمی شناخت ولی کاملا جواب میداد خودم اون رو هم تست کرده بودم .

خیلی راحت فایل sam رو بهت میداد و میتونستی پسورد رو بدست بیاری نه اینکه پاکش کنی .

عزیزم این که hiren نیست این فقط یکی از هزاران نرم افزار های hiren هست تازه اون در مورد هر پسوردی جواب میده

این اصلا چی هست یکی به ما هم میگه ،؟ یه سی دی اسمش hiren هست یا اسم نرم افزاره ؟

mahdi7610
10-01-2008, 21:22
سلام mahdi جان
hiren یک cd شامل کلی برنامه بدر بخور از پاک کردن پس ادمین تا bios و anti virus و....... توش هست دستوراتی نداره شما وقتی با hiren بوت بشی لیست برنامه ها میاد و شما با توجه به نیازتون یکی رو امتخاب میکنید و باهاش کارتون رو انجام میدید
اصلش برای وقتی که مثلا سیستم بالا نمیاد یا پستون رو گم کردید ساخته شده ولی با توجه به قدرت زیادی که داره همه ازش برای خراب کاری استفاده میکنندhiren واقعا یه پدیدس اون لینکها هم مربوط به اخرین ورزن hiren هست سعی کن از کافی نتی جایی دانلود کنی یا از بیرون گیر بیاری(رفقا)

خیلی ممنون دوست خوبم از توضیحاتی که دادی .

همین که بتونه پسوورد را ریست کنه کفایت میکنه .

مهدی جان اگه خیلی لازمش داری و نتونستی دانش کنی بگو تا برات پستش کنم.
قربونت برم مهدی جان به داشتن دوستایی مثل شما افتخار می کنم . نه فدات شم برات زحمت می شه می رم از بازار تهیه می کنم .

پس djsystem عزیز در واقع hiren اسم سی دی هستش درسته ؟ و در واقع یه مجموعه برنامه هستش . درست حدس زدم ؟

من نمیدونم چرا مدیر این بخش نمیاد و یکی از این پستها و نرم افزارهای که پسورد وینودز رو پاک می کنن با میخی پیچی چیزی اون بالا نمی چسبونه .
منم موافقم چون این تایپک هم بعد از چند روز می ره به صفحات بعدی و فراموش می شه .

از همه دوستان عزیزم ممنونم .

mahdi7610
10-01-2008, 21:27
اینم پست من و نرم افزار 2.3 مگی برای پاک کردن پسورد ادمین یا هر یوزر دیگه ای .

jooya جان دوست عزیز
هر دو تا لینک برا من ف ی ل ت ر شده

Behroooz
10-01-2008, 21:38
دوستان عزيز اولين و بهترين راه براي عبور از پسورد همون سي دي hiren boot cd هستش . كه بدون ورود به ويندوز پسورد رو براتون برميداره .

حالا دوستان مي پرسند كه اگه روي بايوس پسورد بود و كيس قفل داشت چه كنيم ؟

ديگه در اين موقع بهترين راه اينه كه اسلحتو بكشي و بدون استفاده از سي دي و اين طور چيزها از صاحب كامپبوتر به زور پسوردش رو بگيري .

چه توقعاتي داريد شما ....

mehdi_halla
10-01-2008, 23:15
عزیزم منم که نگفتم Hieren هستش!!
صحبت از برنامه های سی دی Hieren بود. در ضمن من نگفتم که محدودیتی در برداشتن پسورد داره!!

mehdi_halla
10-01-2008, 23:22
jooya جان دوست عزیز

مهدی عزیز این لینک رو امتحان کن:

jooya
11-01-2008, 00:49
jooya جان دوست عزیز

واسه هر دوشون 2 تا لینک دیگه گذاشتم توی راپید شیر . اگه بازم مشکلی داشتی بگو یه جای دیگه اپلود کنم .

SR72
11-01-2008, 08:44
ديگه در اين موقع بهترين راه اينه كه اسلحتو بكشي و بدون استفاده از سي دي و اين طور چيزها از صاحب كامپبوتر به زور پسوردش رو بگيري .

چه توقعاتي داريد شما ....

آره ....اینکار هم جواب میده .... 100% امتحانم کردم ...:31:

نه حالا خودت رو بذار قاضی ... ا ( با بهروز خان نیستما ) این راهی که شما تو ده پست به بچه ها گفتی بهتره ؟ یا راه 4 خطی من ؟
:18:

winxp
11-01-2008, 12:41
سلام

با اجازه همه دوستان

اگه در ویندوز Xp دسترسی در حد Admin داشتیم میتونیم کاری انجام بدیم و الا باید از نرم افزار کمک بگیریم

دستوراتی هستن که در صورت داشتن دسترسی Admin میتونن کارهایی بکنن

مثلا

net user ali ali /add
net localgroup administarators ali /add

یه user با سطح دسترسی Admin میسازه

و net user ali hasan هم پسوورد ali رو عوض میکنه و لی اینا همه روی admin کار میکنه

دستور control userpasswords2 هم روی admin کار میکنه

حالا باید از نرم افزار استفاده کنیم که من میگم hiren چون همون بار اول به من جواب داد
پیشنهاد میکنم هر کسی این Cd رو نداره از جمله اقا مهدی بره بگیره چون برا کاربرای حرفه ای پیشنهاد میشه

من یه راه از خودم میگم برا این که بدون هیچ نرم افزاری بتونیم پسوورد رو بشکنیم

Cd ویندوز xp رو بزارین و برین Repaire و اونجا همون ایتدا که شروع به نصب کرد بزنین shift+f10 تا cmd باز بشه و اونجا type کنین
net user administrator test
با این کار پسوورد Admin عوض میشه
بعضی دوستان گفتن برا Repire کردن پسوورد میخواد ولی رو سیستم من هیچ وقت این طوری نبوده
البته 2 بار بیشتر repire نکردم ولی خوب اینم راهییه که تست نکردم

اگه نمیشد از cd استفاده کنیم , میتونیم ازفلش استفاده کنیم که منم بدم نمیاد در بارش بحث کنیم

منتظرم

موفق باشین

mahdi7610
11-01-2008, 13:07
سلام

با اجازه همه دوستان

اگه در ویندوز Xp دسترسی در حد Admin داشتیم میتونیم کاری انجام بدیم و الا باید از نرم افزار کمک بگیریم

مثلا

net user ali ali /add

و net user ali hasan هم پسوورد ali رو عوض میکنه و لی اینا همه روی admin کار میکنه

حالا باید از نرم افزار استفاده کنیم که من میگم hiren چون همون بار اول به من جواب داد
پیشنهاد میکنم هر کسی این Cd رو نداره از جمله اقا مهدی بره بگیره چون برا کاربرای حرفه ای پیشنهاد میشه

Cd ویندوز xp رو بزارین و برین Repaire و اونجا همون ایتدا که شروع به نصب کرد بزنین shift+f10 تا cmd باز بشه و اونجا type کنین
بعضی دوستان گفتن برا Repire کردن پسوورد میخواد ولی رو سیستم من هیچ وقت این طوری نبوده

اگه نمیشد از cd استفاده کنیم , میتونیم ازفلش استفاده کنیم که منم بدم نمیاد در بارش بحث کنیم

منتظرم

موفق باشین
سلام دوست خوبم .
winxp جان همه این روشهایی که شما گفتید حتما باید دسترسی در حد ادمین باشه . اگه دسترسی ما در حد ادمین باشه که خیلی از کارها را می شه انجام داد و می شه گفت دیگه حله .
اما مشکل اینجاست که بعضی وقتها ما دسترسیمون در حد یوزر limit هستش یا اصلا پسوورد ادمین را فراموش کردیم .
در باره اخرین روش هم هنگام ریپیر کردن پسوورد ادمین را از ما میخواد .

TahaPC5
11-01-2008, 13:39
:42:درایو (D) کامپیوترم را ntfs کردم ، و my document خود راکه بر روی درایو D قرار داشت شخصی (private) کردم که فقط توسط یوزر خودم قابل دسترسی (modify) باشد .
بعد از اینکه ویندوزم را عوض کردم و یوزر جدیدبا همان نام و پسورد ساختم باز هم فولدر مورد نظر پیغام
(access denied) به هیج عنوان باز نشد که حدود 8 گیگ از اطلاعات ضروری ام در این فولدر است .

خیر امواتتون اگر بلدید کمک کنید .

jooya
11-01-2008, 14:11
سلام TahaPC5 عزیز

بهتره یه تاپیک بزنی . اینجا بحص یه کمی فرق داره ، امیدوارم روشی باشه من خودم که تا حالا پیدا نکردم .

پیدا کردی یه ندایی هم به ما بده .

winxp
11-01-2008, 14:24
سلام دوباره

مهدی جان منم گفتم باید دسترسی در سطح Admin باشه

اون روشی هم که گفتم جواب نداد

برا اولین بار تونستم به رکاوری کنسول برم و همون اول هم پسوورد Admin رو میخواد

در کل نمیشه کاری کرد

winxp
11-01-2008, 14:47
:42:درایو (D) کامپیوترم را ntfs کردم ، و my document خود راکه بر روی درایو D قرار داشت شخصی (private) کردم که فقط توسط یوزر خودم قابل دسترسی (modify) باشد .
بعد از اینکه ویندوزم را عوض کردم و یوزر جدیدبا همان نام و پسورد ساختم باز هم فولدر مورد نظر پیغام
(access denied) به هیج عنوان باز نشد که حدود 8 گیگ از اطلاعات ضروری ام در این فولدر است .

خیر امواتتون اگر بلدید کمک کنید .

سلام عزیزم

مشکلت حل میشه عزیزم

شما باید بری use simple sharing رو از توی foldet option از قسمت view فعال کنی بعد بری روی پوشه ی مورد نظر از properties و سپس securety و سپس advanced در قسمت owner یوزر خودت رو replace کنی

موفق باشی عزیزم
:11:

mehdi_ok1
12-01-2008, 08:00

اما با این وجود باز هم پیدا کردن گذرواژه ادمین باز هم در جاهایی لازمه

این هم اون نرم افزاره که دوستان خواستند

چیز واقعا عالی ای ا ِ

SR72
12-01-2008, 08:51
سلام

با اجازه همه دوستان

مثلا

net user ali ali /add

منتظرم

موفق باشین

آهان ...! winxp عزیز ...این شد ... از همون اول اینو میگفتی ....

mahdi7610
12-01-2008, 10:15
آهان ...! winxp عزیز ...این شد ... از همون اول اینو میگفتی ....
سلام SR72 جان

راستش فکر کنم بحث ما از نفوذ به سیستم عامل این باشه که ما به هیچ عنوان به Computer Administrator دسترسی نداریم و در واقع ما کاربری از نوع Computer Administrator نیستیم .

تمامی این روشهایی که دوست خوبم winxp و یک نمونه ان را هم شما ذکر کردید در صورتی می تواند کارساز باشد که ما دسترسی از نوع Administrator داشته باشیم .و در ضمن به داخل سیستم عامل هم نفوذ کرده باشیم .

همون طور که شما و تمامی دوستان می دونند در ويندوز XP علاوه بر کاربرانی که شما تعريف می کنيد ، کاربر ديگری به نام Administrator وجود داره که در ليست کاربران صفحه ورود به ويندوز نشان داده نمی شود .

همين امر سبب می شود که به احتمال قوی اگر شما رمز اين کاربر را به نحوی تغيير دهيد و بتوانيد از طريق آن وارد سيستم شويد تا مدتها کسی از اين موضوع باخبر نشود .

و از آنجايی که اين کاربر بالاترين حقهای دسترسی به تمام پوشه ها و تنظيمات را دارد ، نفوذی از اين کاملتر وجود نخواهد داشت .

حالا برای استفاده از تمامی روشهایی که دوست خوبم winxp و شما فرمودین باید حتما دسترسی از نوع
Computer Administrator داشته باشیم و برای ریست کردن پسوورد ادمین باید حتما با این سطح دسترسی به سیستم وارد شده باشیم .
در غیر این صورت به هیچ عنوان استفاده از این دستورات کارساز نخواهد بود .

و اگر ما همچین دسترسی را داشته باشیم یعنی دسترسی در حد ادمین نه از این دستورات بلکه بسیاری از برنامه ها و دستورات دیگری هم وجود دارند که راحت می توانند پسوورد ادمین را برای ما بدست بیاورند .

پس منظور از سطح دسترسی به نظر من دسترسی در حد یوزر limit می باشید یا وقتی که رمز عبور خود را که در حد ادمین هستیم فراموش کرده ایم .
روشهایی که شما ذکر کردین همه قابل قبول می باشد اما در جای خود باید از انها استفاده کرد .

mahdi7610
12-01-2008, 14:14

میزنی اینتر ...

اگه ویندوزت sp1 یا پایین تره لازم نیست بری تو Safe mode همون دستور رو بزنی صاف میاد بالا ...:10:
سلام دوستان
بدین وسیله تا حدودی پست بالایی را ویرایش می کنم

روش دوست خوبم SR72 کاملا جواب می ده .

winxp
12-01-2008, 15:39
سلام عزیزان

control userpasswords2 برای limited کار نمیکنه

در کل هیچ راه دستی برای عبور از سد microsoft نیست

فقط نرم افزار

موفق باشین

seyyed agh
12-01-2008, 19:44
سلام
این تاپیک رو که راه انداختین من هم رفتم توی این نخ(توی این فازا)
برام جالب بود،برای این کارفایل iso رو از نرم افزار Admin Password ---- Bootable/Portable جدا کردم و همانطور که گفته بودین اون رو رو ی سی دی رایت کردم(البته سی دی ری رایت)،بعد هم ری استارت کردم
تا با سی دی بوت بشه و بیاد بالا اما جواب نداد .توضیح بدین ببینم قضیه چیه.به نظرتون مشکل چیه؟
پس چرا نمیشه
ممنون
__________________________________________________ _____________

پیشاپیش شهادت مظلومانه گوهر افرینش سالار شهیدان حضرت سید الشهداءرا به پیشگاه امام عصر (عج) وهمچنین همه مسلمانان و شیعیان و سادات تسلیت عرض مینمایم

jooya
13-01-2008, 00:56
سلام
برام جالب بود،برای این کارفایل iso رو از نرم افزار Admin Password ---- Bootable/Portable جدا کردم و همانطور که گفته بودین اون رو رو ی سی دی رایت کردم(البته سی دی ری رایت)،بعد هم ری استارت کردم
تا با سی دی بوت بشه و بیاد بالا اما جواب نداد .توضیح بدین ببینم قضیه چیه.به نظرتون مشکل چیه؟
پس چرا نمیشه
ممنون
__________________________________________________ _____________

پیشاپیش شهادت مظلومانه گوهر افرینش سالار شهیدان حضرت سید الشهداءرا به پیشگاه امام عصر (عج) وهمچنین همه مسلمانان و شیعیان و سادات تسلیت عرض مینمایم
کدوم رو عزیز اونی که من لینک دادم !؟

اگه در مورد اون مشکلی داری بپرس .

mehdi_halla
13-01-2008, 06:20
سلام
پس چرا نمیشه
ممنون

اینو امتحان کن:

در ضمن توجه می کنی که اونو از قسمت Burn Image رایت کنی دیگه!

SR72
13-01-2008, 08:23
سلام SR72 جان

راستش فکر کنم بحث ما از نفوذ به سیستم عامل این باشه که ما به هیچ عنوان به Computer Administrator دسترسی نداریم و در واقع ما کاربری از نوع Computer Administrator نیستیم .

تمامی این روشهایی که دوست خوبم winxp و یک نمونه ان را هم شما ذکر کردید در صورتی می تواند کارساز باشد که ما دسترسی از نوع Administrator داشته باشیم .و در ضمن به داخل سیستم عامل هم نفوذ کرده باشیم .

همون طور که شما و تمامی دوستان می دونند در ويندوز XP علاوه بر کاربرانی که شما تعريف می کنيد ، کاربر ديگری به نام Administrator وجود داره که در ليست کاربران صفحه ورود به ويندوز نشان داده نمی شود .

همين امر سبب می شود که به احتمال قوی اگر شما رمز اين کاربر را به نحوی تغيير دهيد و بتوانيد از طريق آن وارد سيستم شويد تا مدتها کسی از اين موضوع باخبر نشود .

و از آنجايی که اين کاربر بالاترين حقهای دسترسی به تمام پوشه ها و تنظيمات را دارد ، نفوذی از اين کاملتر وجود نخواهد داشت .

حالا برای استفاده از تمامی روشهایی که دوست خوبم winxp و شما فرمودین باید حتما دسترسی از نوع
Computer Administrator داشته باشیم و برای ریست کردن پسوورد ادمین باید حتما با این سطح دسترسی به سیستم وارد شده باشیم .
در غیر این صورت به هیچ عنوان استفاده از این دستورات کارساز نخواهد بود .

و اگر ما همچین دسترسی را داشته باشیم یعنی دسترسی در حد ادمین نه از این دستورات بلکه بسیاری از برنامه ها و دستورات دیگری هم وجود دارند که راحت می توانند پسوورد ادمین را برای ما بدست بیاورند .

پس منظور از سطح دسترسی به نظر من دسترسی در حد یوزر limit می باشید یا وقتی که رمز عبور خود را که در حد ادمین هستیم فراموش کرده ایم .
روشهایی که شما ذکر کردین همه قابل قبول می باشد اما در جای خود باید از انها استفاده کرد .

سلام مهدی عزیز ....

اصلاعات بسیار مفیدی رو گذاشتی ... و منم 2زاریم افتاد ...
خیلی خیلی ممنون ...

seyyed agh
13-01-2008, 10:35
کدوم رو عزیز اونی که من لینک دادم !؟

اگه در مورد اون مشکلی داری بپرس .
راستش این برنامه رو یکی از بچه ها بهم معرفی کرد،نمی دونم همون یکی شماست یا نه اما عملکردش باید همون باشه.این برنامه ر و با حجم 2.6 دانلود کردیم(زیپ بود) و اون رو استرکت کردیم که که چند تا فایل داشت و یکی از اونا فایل iso بود که اون نیز فشرده شده بودبعد اون رو با نرو 7 برای خودم رایت کردمبعد هم ری استارت و گذاشتم با سی دی بوت بشه اما انگار نه انگار که cdای وجود داره(به روند طبیعی بوت شد)
__________________________________________________ __________________

seyyed agh
13-01-2008, 10:42
اینو امتحان کن:

در ضمن توجه می کنی که اونو از قسمت Burn Image رایت کنی دیگه!
__________________________________________________ _______
اینم که همونه
در ضمن منظورت از قسمت اخر چیه(بورن ایمیج) توضیح بده

jooya
13-01-2008, 15:04
راستش این برنامه رو یکی از بچه ها بهم معرفی کرد،نمی دونم همون یکی شماست یا نه اما عملکردش باید همون باشه.این برنامه ر و با حجم 2.6 دانلود کردیم(زیپ بود) و اون رو استرکت کردیم که که چند تا فایل داشت و یکی از اونا فایل iso بود که اون نیز فشرده شده بودبعد اون رو با نرو 7 برای خودم رایت کردمبعد هم ری استارت و گذاشتم با سی دی بوت بشه اما انگار نه انگار که cdای وجود داره(به روند طبیعی بوت شد)
__________________________________________________ __________________
اونی که من گفتم اینه فقط یه فایله iso هستش .

seyyed agh
13-01-2008, 18:32
سلام
یکیش فیلتره و اون یکی دیگه هم دانلود نمیشه (چه جوری دانلود کنم از توی رپید شیر؟)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] >>فیلتره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] >> نمی دونم چه جوری دانلود کنم (نه اینکه دانلود کردن بلد نباشم بلکه اصلا گزینه ای ،چیزی نذاشته)

jooya
14-01-2008, 10:56
بعد از اینکه صفحه راپید شیر اومد اگه اکانت داری که خودش شروع به دانلود میشه وگرنه باید گزینه فری رو بزنی و بعد از وارد کردن سکوریتی کد دانلود شروع میشه .

ولی بی خیال یه لینک با قابلیت رسیو و دانلود مستقیم هم واسه هر جفتش بهش اضافه کردم توی همون پست هست می تونی دانلود کنی .

mehdi_halla
14-01-2008, 12:18
__________________________________________________ _______
اینم که همونه
در ضمن منظورت از قسمت اخر چیه(بورن ایمیج) توضیح بده

شاید همون باشه ولی ف ی ل ت ر که نیست. شما گفتی نتونستی لینک دوستمون رو دانلود کنی
یه لینک دیگه گذاشتم .

Burn Image اونه که شما یه Image ای که از اطلاعاتت گرفتی و روی هارد ذخیره کردی رو از این قسمت
روی سی دی رایت می کنی.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

seyyed agh
14-01-2008, 12:48
سلام دوستان خوب من
ولی این همون بود که قبلا از جای دیگه دانلود کرده بودم .
از همه اینا که بگذریم من این برنامه رو روی سی دی البته از نوع ری رایت ،رایت کردم به همون ترتیبی که گفته بودین؛
بگذریم من سی دی رو گذاشتم توی سی دی رام و بعد هم سیستم رو ری استارت کردم و کلید F12 رو زدم ؛ از لیستی که اومد حالت بوت شدن با سی دی را انتخاب کردم و اینتر رو زدم. مشکل اصلی من از اینجا شروع شد .تا اینجا رو به کمک راهنمایی های شما خوب انجام دادم اما بقیه اش رو اگه میشه راهنمایی کنید.یعنی به قول یارو گفتنی به بعدش چکور کنم؟
(توی صفحه سیاهی که میاد باید چکار کرد)
مرحله به مرحله بگین باید چه کرد
ممنون

حسین(ع)نقطه عطف و مرکز ثقل آفرینش

jooya
14-01-2008, 14:09
seyyed agh عزیز نوشته دیگه .

اول ازت میپرسه که هارد اسکازی هست یا نه !

بقیه اش رو هم توی همون پست که بهد دادم خلاصه نوشتم . البته اگه همون فایلی رو که من گفته باشم روی سی دی رایت کرده باشی .

mahdi7610
14-01-2008, 20:22
سلام من هنوز نتونستم سی دی hiren را تهیه کنم چون برف و سرما اجازه نمی ده برم بازار . این برنامه را هم هنوز دانلود نکردم . انشاالله دانلود کردم توی بحث شرکت می کنم .

mahdi7610
14-01-2008, 23:32
mehdi_halla و jooya عزیز
این لینک هایی که شما عزیزان گذاشتید هر دو یکی هستند یا با هم فرق می کنند ؟
راستی به اینجا هم یه سری بزنید بحث داغی هستش .

mahdi7610
14-01-2008, 23:56
اقا مهدی لینکی شما گزاشته بودید را من دانلود کردم و طبق اون عکسی که گذاشته بودید روی سی دی رایت کردم حالا می شه بگید نحوه استفاده از اون چه طوری هستش و دستوراتی که باید بهش بدیم چی هستش یه توضیح کامل بدید ممنون می شم .

mahdi7610
15-01-2008, 12:54
اقا مهدي و بقيه دوستان من منتظرمااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااا خوب بابا بگيد من بايد چه جوري از اين برنامه استفاده کنمممممممممممممممممممم سربلند باشيد .

winxp
15-01-2008, 15:01
سلام مهدی جان

جونه من برو این hirren رو بگیر , من تعجب کردم شما این cd رو نداری !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

برو بگیر بعد منو دعا میکنی

موفق باشی

mahdi7610
15-01-2008, 15:14
ببخشید دوبار ارسال شد.

mahdi7610
15-01-2008, 15:14
سلام مهدی جان

جونه من برو این hirren رو بگیر , من تعجب کردم شما این cd رو نداری !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

برو بگیر بعد منو دعا میکنی

موفق باشی

سلام بهروز جان .( دیدی خودمونی شدم )
بابا توی این برف و سرما من کجا برم .
باشه می رم می گیرم .
بزار هوا خوب بشه .
اخه تا حالا زیاد به هک فکر نکرده بودم ولی الا ن اکثر کسایی که بهم زنگ می زنن یا سوال می پرسن همشون می گن پسوورد ویندوز را گم کردیم .
به خاطر همین می خوام یه روش اساسی باشه که بشه پسوورد را رد کرد .
سربلند باشید .

seyyed agh
15-01-2008, 16:58
seyyed agh عزیز نوشته دیگه .

اول ازت میپرسه که هارد اسکازی هست یا نه !

بقیه اش رو هم توی همون پست که بهد دادم خلاصه نوشتم . البته اگه همون فایلی رو که من گفته باشم روی سی دی رایت کرده باشی .
:[]
این چیه ؟حالا باید چکار کرد ؟
هوای ما رو داشته باش به قول ما مشهدی ها : دمت گرم یره
با تشکر

حسین(ع)نقطه عطف و مرکز ثقل آفرینش

mahdi7610
15-01-2008, 21:47
سلام
بابا دمتون گرم یه برنامه معرفی کردین و رفتین .
بابا بیاین خوب درباره برنامه ای که معرفی کردین به سوالاتش جواب بدین .
اقا مهدی که جواب ندادن .
برنامه ای که jooya گفته بود را دانلود کردم .
jooya جان بیا کمک کن .
چرا بعد از اینکه با سی دی بوت می شه می ره داخل ویندوز .

mehdi_halla
16-01-2008, 13:16
اقا مهدی لینکی شما گزاشته بودید را من دانلود کردم و طبق اون عکسی که گذاشته بودید روی سی دی رایت کردم حالا می شه بگید نحوه استفاده از اون چه طوری هستش و دستوراتی که باید بهش بدیم چی هستش یه توضیح کامل بدید ممنون می شم .

سلام مهدی جان
من خیلی شرمندم این چند روزه سرم خیلی شلوغ بود (یکی از اقوام به رحمت خدا رفتن) نتونستم درست و حسابی بیام.
ولا این ورژن فایلی که لینکشو داده بودم با هارد من مشکل داره و نمی تونه اونو بشناسه.بنابراین من مجبور شدم
یه ورژن دیگه از اون رو استفاده کنم که با اون تونستم کار کنم و 100% OK شد.
لینک:

این لینک هم کار می کنه:

و شاید این لینک هم کار کنه:

بعد از اینکه این فایل IMAGE رو روی سی دی رایت کردی(Burn Image) با اون سیستم رو بوت کن
یه صفحه میاد که اوتومات هم رد می شه(شناسایی سخت افزاره) آخرش یه کم مکث می کنه که هارد و درایوهای اپتیک تو می شناسه.
بعد از اون درایوهات رو (منظورم همون پارتیشن هست) لیست می کنه و سوال اول رو ازت می پرسه:

......STEP ONE:select disk where

که درایوی رو که ویندوز روش نصبه انتخاب می کنی که پیش فرض اون درایو شماره یک(همون :C) هستش.اگه دقت کنی داخل دو تا کروشه عدد یک رو گذاشته به این صورت:
[1] .که منظورش اینه که اگه چیزی رو هم انتخاب نکنی و
Enter کنی درایو پیش فرض(:C) انتخاب می شه.

حالا مسیر پرسیده می شه

STOP TWO:select path...and registery files
که همون پیش فرضش درسته یعنیwindows/system32/config پس Enter کن.
می بینی که یه قسمت میاد که دو تا گزینه داره:

1.Password reset....
2.recovery console....
که می بینی برای ریست پسورد شماره 1که پیش فرض هم هست باید انتخاب شه پس Enter کن.

می بینی که USER های ویندوز نشون داده می شن.

STEP THREE:password or registery edit
یه لیست میاد که کارهایی رو که می تونین انجام بدین لیست می کنه:

1-Edit user data and passwords
2-syskey status
.
.
.
9-registery editor

و از شما می پرسه کدوم رو میخواین؟

What to do?
که شما Enter می کنی (پیش فرضش همون عمل شماره یک هستش).
حالا از شما می خواد که که هر یوزری رو که خواستی تایپ کنی وEnter . که پیش فرض Administrator هستش
می تونی همونو قبول کنی و ENterو یا اینکه User رو که خودت می خوای.

حالا از شما پسورد جدید برای اون یوزر رو می خواد:

Please Enter new password
که من به شما توصیه می کنم پسورد رو * بدین تا پسورد پاک بشه چون من خودم یه پسورد دادم نتونست.
پس * رو که زدین Enter کنین.

از شما می پرسه که شما واقعا می خواین پسورد رو تغییر بدین:

Do you really whish to change it?
که شما Y رو می زنین و Enter می کنین.

خوب شما در این مرحله ! و بعد از اون q رو برای خروج می زنین.

که در اینجا مرحله 4 رو می بینین:

STEP FOUR:writing back changes ...
که از شما می پرسه تغییرات رو اعمال کنم:

..about to write files back! Do it?
که شما Y رو می زنی و Enter می کنی.

می بینی که یه خورده طول می کشه .بعد پیغام میاد که شما می تونی دوباره مراحل رو از نو انجام بدی :

You can try again.....?
که شما N رو می رنی و Enter می کنی

حالا یه اعلان # می بینی که اینجا کار تمومه.
می تونی RESET کنی و می بینی که یه CHECHDISK هم اول ویندوز انجام می شه و وارد ویندوز می شی و کار تمومه.

mahdi7610
16-01-2008, 22:02
سلام اقا مهدی
بابا دستت درد نکنه یه کوچولو اشاره می کردی کافی بود . نمی خواست این همه خودتا خسته کنی .

اقا مهدی این برنامه پسوورد را عوض می کنه اما بعد از این که سیستم بالا می یاد متاسفانه پسووردی که بهش معرفی کردم را قبول نمی کنه .
به گفته شما ستاره هم بهش دادم اما بعد از بالا اومدن نه پسوورد اولیه را قبول می کنه نه پسووردی که بهش معرفی کردیم را .
دیگه چیزی نمونده بود که بدبختم کنه . اخرش مجبور شدم از طریق ctrl + alt + delete و با یوزر ادمین وارد سیستم بشم و از طریق control userpasswords2 پسوورد را ریست کنم .

چرا اینطوری می شه ؟

سربلند باشید .

mehdi_halla
17-01-2008, 06:59
سلام اقا مهدی
بابا دستت درد نکنه یه کوچولو اشاره می کردی کافی بود . نمی خواست این همه خودتا خسته کنی .

اقا مهدی این برنامه پسوورد را عوض می کنه اما بعد از این که سیستم بالا می یاد متاسفانه پسووردی که بهش معرفی کردم را قبول نمی کنه .
به گفته شما ستاره هم بهش دادم اما بعد از بالا اومدن نه پسوورد اولیه را قبول می کنه نه پسووردی که بهش معرفی کردیم را .
دیگه چیزی نمونده بود که بدبختم کنه . اخرش مجبور شدم از طریق ctrl + alt + delete و با یوزر ادمین وارد سیستم بشم و از طریق control userpasswords2 پسوورد را ریست کنم .

چرا اینطوری می شه ؟

سربلند باشید .
خواهش می کنم .
مهدی جان .شما پسورد رو زمانی که خواست * میدین. با دادن ستاره ، پسورد شما کلا پاک می شه. یعنی بدون وارد کردن پسورد وارد می شین.(!!!pasword is blank)
تست کردم صد در صد جواب می ده..

SR72
17-01-2008, 08:15
سلام من هنوز نتونستم سی دی hiren را تهیه کنم چون برف و سرما اجازه نمی ده برم بازار . این برنامه را هم هنوز دانلود نکردم . انشاالله دانلود کردم توی بحث شرکت می کنم .

لینک دانلودشو بچه ها گذاشتن ...

هم کم خرج تر هم سریعتر و هم راحت تر ........:10:

djsystem
17-01-2008, 11:31
نقل قول:
نوشته شده توسط mahdi7610

لینک دانلودشو بچه ها گذاشتن ...

هم کم خرج تر هم سریعتر و هم راحت تر ........
mahdi جان sr72 راست میگه دیگه
با دانشی هم که شما از کامپیوتر داری با یه hiren حتما میتونی هر کامپیوتری رو بپوکنی اون لینکهایی هم کار میکنه

mehdi_halla یه جای دیگه upload کن اخه این rapid چیه بابا ؟ 4shared بهتره

mehdi_halla
18-01-2008, 07:09
جای دیگه آپلود شد.

mehdi_halla
18-01-2008, 07:17
جای دیگه آپلود شد.(در همون پست قبلیم:#67)

SR72
18-01-2008, 08:23
mahdi جان sr72 راست میگه دیگه
با یه hiren حتما میتونی هر کامپیوتری رو بپوکنی اون لینکهایی هم کار میکنه

اینجا جاش نیست ... ولی باید بگم که راست میگی این rapid خیلی مزخرفه ... :2:حتما باید یوزر اونجا باشی تا بتونی دانلود کنی ...؟
سوالم این بود که این رپید لینک مستقیم واسه دانلود داره ؟

این حرفت کنایه دار بود :5:

mahdi7610
18-01-2008, 11:57
این حرفت کنایه دار بود :5:
سلام
متاسفانه این برنامه روی سیستم من فقط پسوورد را عوض می کنه . اونا ریست نمی کنه . یعنی بعد از لاگین شدن دوباره پسوورد می خواد . تازه پسوورد اصلی را هم از بین می بره و خودش یه پسوورد می ده که اصلا معلوم نیست چیه ؟
بعد از این که امتحاناتم تموم شد که خدا می دونه کی تموم بشه . لامسب تموم بشو هم نیست که .
می رم سی دی hiren را می گیرم .

یعنی من بی مخم :41:( خطاب به خودم : خوب مهدی جان چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است )

winxp
18-01-2008, 12:45
ای بابا

چه قد سخت گرفتین شما

اصلا اومدو طرف با syskey پسوورد گذاشت

اون وقت چی ؟

mehdi_halla
18-01-2008, 16:19
ای بابا

چه قد سخت گرفتین شما

اون وقت چی ؟

winxp جان! این ایمیجه ، بازم پاکش می کنه.

mahdi7610
18-01-2008, 18:10
ای بابا

چه قد سخت گرفتین شما

اون وقت چی ؟
سلام به همه خوبان

اقا مهدی دست گلت درد نکنه .
مشکل حل شد .
البته یه سری از کارهایی که شما گفته بودی را اعمال نکردم و از گزینه های دیگه ای استفاده کردم .
اصلا نیازی به دادن پسوورد ستاره هم نبود . گزینه ای که میگه clear pass را زدم و کار تموم شد .
پسوورد را به طور کامل ریست کرد .
یه قسمتی هم داره مربوط به sysky که فکر کنم بشه پسوورد اون را هم با این سی دی ریست کرد .

mehdi_halla
18-01-2008, 18:20
سلام به همه خوبان

مشکل حل شد .
البته یه سری از کارهایی که شما گفته بودی را اعمال نکردم و از گزینه های دیگه ای استفاده کردم .
اصلا نیازی به دادن پسوورد ستاره هم نبود . گزینه ای که میگه clear pass را زدم و کار تموم شد .
یه قسمتی هم داره مربوط به sysky که فکر کنم بشه پسوورد اون را هم با این سی دی ریست کرد .
خدا رو شکر که مشکلت حل شد.:11:

winxp
18-01-2008, 19:09
سلام

این طوری شد یه چیزی

میدونم image هستش و لی فکر نمیکردم ماله sysky رو ریست کنه

دستت طلا بری کربلا

موفق باشی

SR72
20-01-2008, 08:53
سلام به همه خوبان

مشکل حل شد .

مشکل حل شد ؟ ... ای ول ...
حالا از کدوم راه رفتی ؟ controluserpassword

در ضمن .. چقدر نقل قول تو نقل قول میکنی ؟

( راستی ... حرف winxp جان هم 2رسته ها ... syskey رو که اصلا نمیشه کاریش کرد

mahdi7610
20-01-2008, 12:22
مشکل حل شد ؟ ... ای ول ...
حالا از کدوم راه رفتی ؟ controluserpassword

در ضمن .. چقدر نقل قول تو نقل قول میکنی ؟

( راستی ... حرف winxp جان هم 2رسته ها ... syskey رو که اصلا نمیشه کاریش کرد

سلام SR72 جان
من از هر دو روش تونستم پسوورد را رد کنم هم از روش control userpasswords2 و هم با برنامه ای که mahdi_halla معرفی کرده بودند .
برای sysky هم هنوز وقت نکردم امتحان کنم . فقط مونده برم سراغ برنامه های hiren .

mehdi_halla
20-01-2008, 13:30
سلام SR72 جان
من از هر دو روش تونستم پسوورد را رد کنم هم از روش control userpasswords2 و هم با برنامه ای که mahdi_halla معرفی کرده بودند .
برای sysky هم هنوز وقت نکردم امتحان کنم . فقط مونده برم سراغ برنامه های hiren .

مهدی جان ، همون طور که خودتون هم می دونین استفاده از دستور control userpasswords2
فقط با USer ادمین امکانپذیره.پس رو این روش نمی شه زیاد حساب کرد.:11:

seyyed agh
20-01-2008, 15:35
سلام به همه
جوونمردا ... لوتی ها ...به من هم کمک کنید
jooya جان و بقیه
بگین دیگه
من اون فایل iso رو که گفته بودین روی سی دی رایت کردم و با اون سیستم رو بوت کردم اما یه سوال میاد و میگه :
what partition contains your NT installation
: []
باید چی تایپ کنم حالا!
1زدم،نشد.
c تایپ کردم بازم نشد.
بگین این چیه و باید چکار کرد؟
ممنون میشم

mahdi7610
20-01-2008, 20:40
مهدی جان ، همون طور که خودتون هم می دونین استفاده از دستور control userpasswords2
فقط با USer ادمین امکانپذیره.پس رو این روش نمی شه زیاد حساب کرد.:11:
سلام مهدی جان
حرف شما کاملا متین
ولی این روش به عنوان یه دستور مبتدی می تونه تا حدودی کمک کننده باشه .
در سیستم هایی که موقع نصب ویندوز روی اونها پسووردگذاشته نمیشه اکثرا هم همین طور هستش
می شه با زدن ctrl +alt +delete و با یوزر ادمین وارد سیستم شد و از اونجا با این دستور پسوورد را ریست کرد . بنابراین در بعضی از جاها خیلی می تونه کمک کننده باشه . من با همین روش خیلی از سیستم ها را رد کردم.
اما خوب برنامه شما یه چیز دیگه است .

mehdi_halla
21-01-2008, 07:30
سلام به همه
جوونمردا ... لوتی ها ...به من هم کمک کنید
jooya جان و بقیه
بگین دیگه
من اون فایل iso رو که گفته بودین روی سی دی رایت کردم و با اون سیستم رو بوت کردم اما یه سوال میاد و میگه :
باید چی تایپ کنم حالا!
1زدم،نشد.
c تایپ کردم بازم نشد.
بگین این چیه و باید چکار کرد؟
ممنون میشم
شما کدوم فایل رو گرفتی.؟
فایل پست شماره 67 مشکلی نداره و طبق روشی که گفتم جواب می گیرین(ایشالا).

Majid Reza
21-01-2008, 09:14
سلام به همه دوستان
خلاصه وضعيت من بينوا ----:
1- دستگاه رو شبكه
2- فلاپي نداريم
3- از بايوز ، بوت سي دي رام قطعه
4- با يه منت فقط USb بازه
5- بنده حقير ، فقط يوزر هستم
6- وقتي ميري توي document setting ميبيني دو سه تا ادمين تعريف شده
7- خودم هم دارم ميرم كه گريه كنم
8- سيستم عامل هم Win xp srPA 2 هستش
همه پستها رو خوندم و اون چيزهايي كه لازم بود با اجازه بزرگترها نسخه برداري كردم .
ولي بعيد مي دونم كه بشه كاري كرد
از دوستان اگر مثل من مصيبت كشيده كسي هست خوشحال ميشم با هم بيايم گريه كنيم ؟؟؟؟؟!!!!!
قربان همگي

Majid Reza
21-01-2008, 11:32
آخ جون
بايوز پسورد رو با back doorحل كردم
حالا بقيه اش ؟؟؟؟؟؟

quizas
21-01-2008, 11:41
دوسي دمت گرم

Majid Reza
21-01-2008, 12:04
دوسي دمت گرم

ممنون از پاسخ شما
ولي متاسفانه نتونستم لينك رو پيدا كنم
وارد يك سايت عربي ميشه نمي فهمم چي ميگه
لطفا راهنمايي كنين اصلا چي هست ؟؟؟؟

seyyed agh
21-01-2008, 12:20
شما کدوم فایل رو گرفتی.؟
فایل پست شماره 67 مشکلی نداره و طبق روشی که گفتم جواب می گیرین(ایشالا).

من این فایل رو گرفتم

ولی یه سوال میاد و میگه:
: []
چی جواب بدم
عدد یک رو زدم ،نشد
حرف c رو تایپ کردم ،باز هم نمیشه
پس چکار کنم
_______
و اما در مورد پست 67
راستش اون رو هم دانلود کردم
ولی همون مرحله اول گیر کردم
شما گفتین وقتی این سوال اومد......STEP ONE:select disk where ،اینتر بزنید . حق با شماست چون من ویندوزم روی درایو سی نصب است اما هر چی اینتر میزنم ،سوال دوباره ،تکرار میشه.

ممنون میشم کمکم کنید

mehdi_halla
21-01-2008, 21:03
و اما در مورد پست 67
راستش اون رو هم دانلود کردم
ولی همون مرحله اول گیر کردم
شما گفتین وقتی این سوال اومد......STEP ONE:select disk where ،اینتر بزنید . حق با شماست چون من ویندوزم روی درایو سی نصب است اما هر چی اینتر میزنم ،سوال دوباره ،تکرار میشه.
ممنون میشم کمکم کنید

با سلام
برای منم همین مشکل پیش اومد و این زمانی بود که شماره درایو ویندوزم رو اشتباه می دادم.
من ویندوزم تو درایو آخریم بود و توی لیستی که میومد آخرین درایو ، شماره 8 بود. هر چی 8 رو
انتخاب می کردم دوباره می گفت مسیر فایلهای ویندوز رو انتخاب کنین.
بعد از روی حجم پارتیشنام فهمیدم که درایو ویندوزم شماره 2 بوده.پس برای شما هم احتمالا این ترتیب
درایوهای لیست شده همانند ترتیب درایوها در داخل ویندوز نیست.
پس یا از روی اندازه پارتیشن درایو ویندوز رو تشخیص بدین و شماره متناسب با اونو بزنین و یا با دادن اعداد
3،2،1 و الی آخرین درایو و هر بار تایید(Enter) ، یکی از اون اعداد جواب میده .

djsystem
22-01-2008, 12:50
نقل قول:

نوشته شده توسط SR72

کد:

با دانشی هم که شما از کامپیوتر داریاین حرفت کنایه دار بود

یعنی من بی مخم ( خطاب به خودم : خوب مهدی جان چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است )
ببخشید اگه بد موقع اینو مینویسم
اقا mahdi من تازه بعد از مدتها به این پست سر زدم
اینو که دیدم خیلی ناراحت شدم باور کن من منظورم همونی بود که نوشتم و کنایعی در کار نیست sr72 منظور منو بد فهمیده بوده که اونو نوشته
من که تو ابن forum چیزهای زیادی از شما یاد گرفتم
در اخر اینکه خبلی چاکریم

mahdi7610
22-01-2008, 14:50
اینو که دیدم خیلی ناراحت شدم باور کن من منظورم همونی بود که نوشتم و کنایعی در کار نیست sr72 منظور منو بد فهمیده بوده که اونو نوشته
در اخر اینکه خبلی چاکریم
سلام djsystem جان
بابا بی خیال . من رو حساب شوخی اونا نوشتم . منظور شما را هم می دونستم . شما و بچه ها خیلی نسبت به من لطف دارید .

SR72 هم منظوری مطمئنا نداشته و رو حساب شوخی نوشته .
منم خیلی چاکرتم دوست خوبم . منم از شما خیلی چیزها یاد گرفتم .
اصلا همه اینجا هستیم به این خاطر که از همدیگه یاد بگیریم . کاش همه توی یه شهر بودیم و توی یه محله تا باهم دیگه کامیپوتر را می ترکوندیم .

pesareabi4000
22-01-2008, 16:50
متشكرم از همهگي

pesareabi4000
22-01-2008, 16:51
متشكرم از همهگي

pesareabi4000
22-01-2008, 17:00
جالبه خيلي با حاله

SR72
23-01-2008, 15:34
در اخر اینکه خبلی چاکریم

سلام djsys عزیز .... بابا اینهایی که گفتیم همش محض شوخی بود ...
مهدی جان هم شوخی کرد ...
اگه ناراحت شدی ... ببخشید :11:

سلام djsystem جان
بابا بی خیال . من رو حساب شوخی اونا نوشتم . منظور شما را هم می دونستم . شما و بچه ها خیلی نسبت به من لطف دارید .

SR72 هم منظوری مطمئنا نداشته و رو حساب شوخی نوشته .
منم خیلی چاکرتم دوست خوبم . منم از شما خیلی چیزها یاد گرفتم .
اصلا همه اینجا هستیم به این خاطر که از همدیگه یاد بگیریم . کاش همه توی یه شهر بودیم و توی یه محله تا باهم دیگه کامیپوتر را می ترکوندیم .

جدا میگم اینو که من از شما ها چیزای جالبی یاد گرفتم ...
مهدی خان و djsys عزیز هم که پای کامپیوتر استخون ترکوندن ... و پیش کسوتن

seyyed agh
23-01-2008, 17:55
با سلام
برای منم همین مشکل پیش اومد و این زمانی بود که شماره درایو ویندوزم رو اشتباه می دادم.
من ویندوزم تو درایو آخریم بود و توی لیستی که میومد آخرین درایو ، شماره 8 بود. هر چی 8 رو
انتخاب می کردم دوباره می گفت مسیر فایلهای ویندوز رو انتخاب کنین.
بعد از روی حجم پارتیشنام فهمیدم که درایو ویندوزم شماره 2 بوده.پس برای شما هم احتمالا این ترتیب
درایوهای لیست شده همانند ترتیب درایوها در داخل ویندوز نیست.
پس یا از روی اندازه پارتیشن درایو ویندوز رو تشخیص بدین و شماره متناسب با اونو بزنین و یا با دادن اعداد
3،2،1 و الی آخرین درایو و هر بار تایید(Enter) ، یکی از اون اعداد جواب میده .
_____
سلام
نمی دونم چرا بازهم نمیشه .
راستش اعداد 0تا9 را امتحان کردم و همچنین حروف aتاzرا.
بازم نمیشه
میشه بگین مشکل از کجا آب می خوره.
یا حق

mehdi_halla
23-01-2008, 23:10
_____
سلام
نمی دونم چرا بازهم نمیشه .
راستش اعداد 0تا9 را امتحان کردم و همچنین حروف aتاzرا.
بازم نمیشه
میشه بگین مشکل از کجا آب می خوره.
یا حق

پارتیشن های شما لیست می شه یا نه؟

SR72
24-01-2008, 08:17
کسی فهمید چطور میشه syskey رو هم رد کرد ؟

winxp
29-01-2008, 00:11
بابا این راهارو ول کنین

فکر یه راه بدون استفاده از cd باشین

موفق باشین

mahdi7610
29-01-2008, 00:22
بابا این راهارو ول کنین

فکر یه راه بدون استفاده از cd باشین

موفق باشین
بدون سی دی و بدون برنامه های جانبی به هیچ عنوان نمی شه پسوورد سیستم عامل را رد کرد .

winxp
29-01-2008, 00:35
مهدی جان نگو نمیشه

مطمئن باش میشه

ولی راهش سخته , این همه ترفندهای عجیب مینشنوی که مثلا تو notepad بنویس فلان سیو کن بیا بیرون دوباره بازش کن میبینی نوشته iran is a terorism
یا تو screen saver فلان کن میبینی اسم نویسنده هاش رو بهت میده

حالا فکر کن ببین میشه یا نه ؟

موفق باشی

mahdi7610
29-01-2008, 00:48
مهدی جان نگو نمیشه

مطمئن باش میشه

ولی راهش سخته , این همه ترفندهای عجیب مینشنوی که مثلا تو notepad بنویس فلان سیو کن بیا بیرون دوباره بازش کن میبینی نوشته iran is a terorism
یا تو screen saver فلان کن میبینی اسم نویسنده هاش رو بهت میده

حالا فکر کن ببین میشه یا نه ؟

موفق باشی
سلام بهروز جان .
اخه این کارا همش توی خود ویندوزه . یعنی ما به داخل ویندوز دسترسی داریم و می تونیم از ابزارهای خود ویندوز استفاده کنیم .
وقتی ما به داخل ویندوز دسترسی نداریم و قراره که از سی و غیره هم استفاده نکنیم . پس به این نتیجه می رسیم که باید یه وردی یا جادویی بخونیم که پسوورد را بتونیم رد کنیم .
وای با این حساب باید یه دوره کلاس جادوگری هم بریم . جایی کلاسی چیزی سراغ داری با هم بریم .

winxp
29-01-2008, 00:51
سلام دوباره

نه مهدی جان

حرف شما متین

من منظورم از توی Account limited بود , چون با اون هم نمیشه کاری کرد

درست میگم ؟

mahdi7610
29-01-2008, 12:33
سلام دوباره

نه مهدی جان

حرف شما متین

من منظورم از توی Account limited بود , چون با اون هم نمیشه کاری کرد

درست میگم ؟
سلام
اهان منظورت اینه .
بهروز جان چند روزیه اصلا نمی تونی منظورت را درست بیان کنی . چی شده خدانکرده اتفاقی افتاده ؟؟؟؟؟؟؟؟
شاید هم برا من اتفاقی افتاده که نمی تونم منظور تو را متوجه بشم .
این طوری خوب قضیه فرق می کنه . توی کامپیوتر نشد وجود نداره . احتمالا بشه ولی کاری بس طاقت فرسا هستش . یه جورایی هم وقت زیادی را می طلبه . باید کلیه نقاط امنیتی سیستم عامل را مورد برسی قرار داد .
فکر کنم نیاز به برنامه نویسی قوی هم داره . مثل سی شارپ یا خود سی .
فکر نمی کنم این مقوله کار من باشه . باید اساتید فن بیان و نظر بدن .

winxp
30-01-2008, 00:58
سلام مهدی جان

من منظورمو درست نمیگم , اشکال از منه

اما ادامه بحث , راستش خیلی کار سختی هستش , اطلاعات خیلی میخواد

شما حساب کن چند نفر که نشستن ویندوز رو طراحی کردن خودشون نتوستن این کار رو انجام بدن و بحث الکی نیستش , باید به کل ویندوز و ریجستری و تمام مراحل بوت شدن و پروسه ها اشنایی داشته باشی

من فکر میکنم اگه یه سال روش وقت بزارم بتونم دورش بزنم ولی به چه قیمتی ؟

بزارین یکی دیگه راهشو بره ما هم استفاده کنیم

موفق باشین عزیزان

SR72
30-01-2008, 15:30
آقا دعوا نکنید ...
آقا مهدی بگو چجوری sys key رو ردکنیم

winxp
30-01-2008, 17:08

djsystem
02-02-2008, 15:47
به نظر من مشکل فقط اینه که ما بتونیم سیستمو از راه cd
boot کنیم بقیش دیگه حل و هر بلایی که بخایم میتونیم سر سیستمها بیاریم
خوشبختانه و صد البته بد بختانه این مشکل تو مادربوردهای جدید حل شده با چی ؟ با چیزی به اسم boot menu
معمولا f9 یا f11 هست
ما دیگه نیازی نداریم (نمی تونیم چون password داره)بریم تو bios و تنظیمات رو جوری عوض کنیم که اول از روی cd-rom بوت بشه

SR72
02-02-2008, 16:03
شما کدومو میگی عزیز ؟ سیسکی یا همون پس ویندوز ؟
پس ویندوز که قضیش حله ...پس سیس هم جیا دیگه 2نبال میشه ( پست قبلی رو بخون)

mahdi7610
02-02-2008, 16:10
خوشبختانه و صد البته بد بختانه این مشکل تو مادربوردهای جدید حل شده با چی ؟ با چیزی به اسم boot menu
معمولا f9 یا f11 هست
ما دیگه نیازی نداریم (نمی تونیم چون password داره)بریم تو bios و تنظیمات رو جوری عوض کنیم که اول از روی cd-rom بوت بشه
سلام djsystem عزیز
یه مدت نبودی دوست عزیز
می شه یه خورده درباره boot menu توضیح بدی . راستش شنیده بودم ولی نمی دونستم کارش چیه ؟

djsystem
02-02-2008, 16:14
شما کدومو میگی عزیز ؟ سیسکی یا همون پس ویندوز ؟
پس ویندوز که قضیش حله ...پس سیس هم جیا دیگه 2نبال میشه ( پست قبلی رو بخون)
÷س من دیر اومدم
میشه بگه راه حل (راه حلهای) نهایی چی بود ؟چه جوری password ادمین بدست میاد ؟
در مورد siskey هم فکر کنم یه چی دیدم میگردم ÷یدا کردم میزارم تو همین ÷ست

djsystem
02-02-2008, 16:24
سلام djsystem عزیز
یه مدت نبودی دوست عزیز
می شه یه خورده درباره boot menu توضیح بدی . راستش شنیده بودم ولی نمی دونستم کارش چیه ؟
سلام mahdi جان جبلی چاکریم
boot menu یکی از امکاناتی که تا اونجایی که من میدونم یه خورده جدیده و تو مادربوردهای جدید گذاشتن
وقتی که سیسیم کام÷یوتر رو روشن میکنی بسته به نوع bios تون f9 یا f11 (شاید تو مادربوردهای دیگه کلید دیگه ای یاشه) رو میزنی یه چیزی میاد و از شما میخاد که انتخاب کنی با چی میخای boot بشی

شما مثلا cd-rom رو انتخاب میکنی حالا اگر تنظیمات bios طوری باشه که سیسیتم باید از روی hard بوت بشه هم مهم نیست سیستم از روی cd بوت میشه حالا شما فرض کن که یه hiren داشته باشی ببین چی میشه سیستم کامل در اختیار شماست
حالا مشکل فقط مادربردهای قدیمی هستند اونو اگه کسی بلد بود به من بگه

winxp
02-02-2008, 16:32
معمولا f9 یا f11 هست

سلام عزیزم

شما وقتی برای setup پسوورد بزاری , دو قسمت داره
یکی برای خود setup و دیگری برای عملیات راه اندازی
درسته ؟

اگه طرف برا هر دو قسمت پسوورد بزاره شما نمیتونی کاری انجام بدی

تنها راه میمونه flash :27:

djsystem
02-02-2008, 16:37
mahdi جان هر دو تا عکس رو ببین حتما متوجه میشی

djsystem
02-02-2008, 16:43
سلام عزیزم

شما وقتی برای setup پسوورد بزاری , دو قسمت داره
یکی برای خود setup و دیگری برای عملیات راه اندازی
درسته ؟

اگه طرف برا هر دو قسمت پسوورد بزاره شما نمیتونی کاری انجام بدی

تنها راه میمونه flash
سلام winxp عزیز
من الان جایی هستم که امکان امتحان کردنشو ندارم ولی فکر کنم بازم جواب بده اگه کسی میتونه امتحان کنه به بقیه بگه
میشه اینو توضیح بدی (تنها راه میمونه flash )

winxp
02-02-2008, 17:00
سلام عزیز

منم اشتباه کردم d:

flash هم نمیشه , فقط crack کردن پسوورد بایوس تنها راهه

من راه boot menu رو تست کردم , نمیشه

djsystem
02-02-2008, 17:05
flash هم نمیشه , فقط crack کردن پسوورد بایوس تنها راهه حالا میشه یا نه ولش کن یاد بده ببینیم جیه و چه کار میکنه

من راه boot menu رو تست کردم , نمیشهمطمنی ؟من چند باری امتحان کردم شده اخرین بار تو دانشگاهمون بود که ÷س ادمینو بدست اوردم
در مورد crack بایوس من هر راهی رفتم جواب نداده
راهی هست که خودت امتحان کردی و جواب داده ؟

SR72
02-02-2008, 21:34
÷س من دیر اومدم
میشه بگه راه حل (راه حلهای) نهایی چی بود ؟چه جوری password ادمین بدست میاد ؟
در مورد siskey هم فکر کنم یه چی دیدم میگردم ÷یدا کردم میزارم تو همین ÷ست
djsys عزیز ...شما که پیشکسوتی :31::10:
راه حل نهایی هم همون راهی که دوستان گرامی پیشنهاد دادن ...
البت که راه ما هم گفتی رو یوزر های لیمیت جواب نمیده ....
تاپیک سیسکی را که پیدا کردی ....

djsystem
03-02-2008, 18:18
راه حل نهایی هم همون راهی که دوستان گرامی پیشنهاد دادن ...
چی بود؟

البت که راه ما هم گفتی رو یوزر های لیمیت جواب نمیده ....
اگه منظورت control userpasswords2 که بدردی نمی خوره

تاپیک سیسکی را که پیدا کردی ....اره همین صفحه اول این forum هست که خودتم توش شرکت کردی
راستی اون راهها رو امتحان کردی منظورم sysykey هست

SR72
03-02-2008, 20:52
چی بود؟

اگه منظورت control userpasswords2 که بدردی نمی خوره

اره همین صفحه اول این forum هست که خودتم توش شرکت کردی
راستی اون راهها رو امتحان کردی منظورم sysykey هست
آره .. رو یوزر های لیمیت بحث شد که جواب نمیده ..! Surender !:42:
ایمیج ها رو امتحان کردی ؟ جواب داد ؟ چطوری بود ؟

winxp
03-02-2008, 23:00
عزیزان من

اینارو ول کنین
بدون نرم افزار نمیشه
من چند ساله هک کار میکنم ولی راهی براش پیدا نکردم

گشتم نبود نگردین نیست

GnuHDL
03-02-2008, 23:29
عزیزان من

اینارو ول کنین
بدون نرم افزار نمیشه

گشتم نبود نگردین نیست

local systems means full access:27:

winxp
03-02-2008, 23:34
میشه بگی این که نوشتی یعنی چی ؟
منظورم این بود راهش فعلا نیست ولی مطمئن باش یه راهی هست
با خود ویندوز
و من مطمئنم اشخاصی مثل mb-danger و majeed میتونن راهشو پیدا کنن البته خودمم میتونم ولی وقت میبره

موفق باشین

SR72
04-02-2008, 09:30
عزیزان من

اینارو ول کنین
بدون نرم افزار نمیشه

گشتم نبود نگردین نیست
بابا حکر .... ... بابا پروفشنال ..

local systems means full access:27:
عزیز کی گفته ؟ لوکال سیستمم کلی لیمیت داره ... همینجوری که نیست ...یه $ بزاری دیگه از فول اکسس خبری نیست ..

djsystem
04-02-2008, 10:43
با خود ویندوز
چه گیری دادی که با خود ویندوز این کارو کنی
مگه نرم افزار چه شه؟

بدون نرم افزار نمیشه
اگه نرم افزاری هست که از تو خود ویندوز میشه این کارو کرد بگو ولی فکر نکنم باشه ها..

پرسپوليس
04-02-2008, 11:58
عزيزان من تمام تايپيك رو خوندم خالا من هم يه راه حل مي گم شما نظر بدين
1 داشتن flash memory كه تهيه آن كار سختي نيست
2 win xp portable
3 نرم افزار advanced password recovery
من 3 ساله با اين روش كار كردم هيچ مشكلي هم نداشتم با گزينه 3 مي شه syskey رو هم پيدا كرد چون يه روش خاصي داره در موردش سرچ كنيد پيدا مي كنيد من همين طوري حفظ هستم اما آموزشش طولاني و طاقت فرسا
مرسي از همه دوستان

djsystem
04-02-2008, 12:03
نرم افزاری که از تو خود ویندوز pass رو بدست میاورید

پرسپوليس
04-02-2008, 12:23
راستي در مورد يوزر limit و admin زياد بحث شده بود
ساخت يه يوزر ادمين در ليميت كه كار سختي نيست اون هم با يه صفحه html قبلا آموزش اون رو داشتم مي گردم پيدا مي كنم مي زارم
ok

SR72
04-02-2008, 12:30
عزيزان من تمام تايپيك رو خوندم خالا من هم يه راه حل مي گم شما نظر بدين
1 داشتن flash memory كه تهيه آن كار سختي نيست
2 win xp portable
3 نرم افزار advanced password recovery
من 3 ساله با اين روش كار كردم هيچ مشكلي هم نداشتم با گزينه 3 مي شه syskey رو هم پيدا كرد چون يه روش خاصي داره در موردش سرچ كنيد پيدا مي كنيد من همين طوري حفظ هستم اما آموزشش طولاني و طاقت فرسا
مرسي از همه دوستان
پرسپولیس سرور استقلاله ..
عزیز باید راهی رو پیشنهاد بدی که این در این شرایط مفروض باشند:
1. هیچ دیوایسی رو نشه بهش وصل کرد
2. سیستم از نظر hard ware های سیکیوریتی باشه
3. سیدی و هیچگونه فلاپیی نگیره
4. سیستم شبکه نباشه..

ممنون

GnuHDL
04-02-2008, 18:14
بابا حکر .... ... بابا پروفشنال ..

عزیز کی گفته ؟ لوکال سیستمم کلی لیمیت داره ... همینجوری که نیست ...یه $ بزاری دیگه از فول اکسس خبری نیست ..

اين يه جمله معروف هكرهاست و واقعا هم درسته وقتي شما به يه سيستم دسترسي محلي داشته باشين يعني پاش بشينين راهكاهاي زيادي هست يكي از راهكارها استفاده از يه فلاپي يا حتي سي دي مخصوص اين كار هست و خيلي روشهاي ديگه كه اگه دنبالش باشين توي اينترنت زياد هست يعني اگر سيستم شما مثلا دست يه سازمان اطلاعاتي بيفته (كاري به تخصص و.. ندارم) دسترسي كامل به سيستم حتمي است......
ضمنا اين جمله رو به عنوان يه جمله نغز بخونيد نه اينكه مو رو از ماست بكشين
بهرحال:40:

winxp
05-02-2008, 00:09
اقا یکی مشخص کنه اینجا میخوان چی کار کنن
ما یه سیستم داریم که تا روشن میکنی ازت password bios میخواد
اینو چی کار کنیم
مطمئنن باید از password های مادر استفاده کنین
حالا اینو رد کردیم میتونیم با cd بوت بشیم و syskey و سپس admin رو بشکنیم و تموم
این که کاری نداشت
اما اگه cd rom نداشت چی کار کنیم ؟
باید از usb یا فلاپی استفاده کنیم
که باز هم کار راحت میشه
اما اگه اینا غیر فعال بود چی
اولین سد syskey هستش که راهی نداره پس شکست
دومی password user هست که اون هم راهی نداره
برا Admin هم پسوورد گذاشتن
گیریم یه user limited هم تونستیم گیر بیاریم و رفتیم داخل
حالا چی کار کنیم
cd rom و feloppy و usb غیر فعال
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

GnuHDL
05-02-2008, 01:56
اینو چی کار کنیم
این که کاری نداشت
که باز هم کار راحت میشه
حالا چی کار کنیم
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عزيزم مشكل شما اينه كه زيادي قاطع هستين
خوب اگه مثلا ميشه يه لينوكس لايو رو آورد و از توي اون هر كاري كرد چون سيستم فايل ويندوز فقط با ويندوز قابليت مخفي سازي و ... دراه اما برعكس ممكنه سخت باشه يعني وقتي خاصيت كريپتوگرافي توي مثلا سيستم فايل ext3 لينوكس فعال بشه اونوقت فقط اطلاعات با key مخصوص باز ميشن يعني بايد اون كليد وارد بشه تا رمزگشائي بشن........
حالا اگه سيستمي هيچ درايو نداشت نه سي دي نه دي وي دي نه فلاپي نه يو اس بي ........ مرده شور سيستم رو ببرن ميشه هاردشو باز كرد و كلي بلا سرش آورد و......
پس

local access = full access

================
يه چيز ديگه : من كامنت winXP رو خوب نخوندم فكر كردم ميگه اگه CDRom و ... نداشت ولي گفت اگه فعال نشد........خوب در اين صورت كه كار راحتتره چون لينوكس خوشبختانه به باياس توجهي نميكنه و خودش مستقل سعي ميكنه كه سخت افزار رو شناسائي كنه.....البته حتي اگر هم توي بعضي از توزيعها از باياس هم استفاده كاملي كرده باشن كه معمولا هم به خاطر مسائلي اينكارو نميكنن همونجا توي لحظه بوت با تغيير يه پارامتر مثلا Grub ميشه اونو غيرفعال كرد و ..........:دي

mahdi7610
05-02-2008, 09:32
اینو چی کار کنیم
این که کاری نداشت
که باز هم کار راحت میشه
حالا چی کار کنیم
سلام
این کار را برای سیستمی انجام میدن که اطلاعات سازمان ملل داخلش باشه .
هیچ سیستمی با این سطح امنیت توی امریکا هم پیدا نمی شه . چه برسه به ایران .
چون اگه اطلاعات مهمی داخل سیستم باشه هیچ وقت این سیستم را زیر دست شما قرار نمی دن .
بهتر بود اینم اضافه می کردی که طرف موقع رفتن هاردش را هم با خودش می بره .

SR72
05-02-2008, 10:00
اين يه جمله معروف هكرهاست و واقعا هم درسته وقتي شما به يه سيستم دسترسي محلي داشته باشين يعني پاش بشينين راهكاهاي زيادي هست يكي از راهكارها استفاده از يه فلاپي يا حتي سي دي مخصوص اين كار هست و خيلي روشهاي ديگه كه اگه دنبالش باشين توي اينترنت زياد هست يعني اگر سيستم شما مثلا دست يه سازمان اطلاعاتي بيفته (كاري به تخصص و.. ندارم) دسترسي كامل به سيستم حتمي است......
ضمنا اين جمله رو به عنوان يه جمله نغز بخونيد نه اينكه مو رو از ماست بكشين
بهرحال:40:
حالا که توجه میکنم به جمله ی معروف شما .. میبینم .نه درسته ....
ولی متاسفانه توی لوکال سیستم هایی که میخوایم خرابکاری کنیم فاصله با سرور فقط 5 متره .. زیادی lan هست:31:
بازم با این وجود صرف نظر از زمان میشه کارو انجام داد ...
ممنون

اینو چی کار کنیم
این که کاری نداشت
که باز هم کار راحت میشه
حالا چی کار کنیم
آی گفتی ... ما هرچی بهشون میگیم آقا این شرایط مفروض اند .. کو گوش شنوا ؟:27:
تحت این شرایط کامنت هاتونو بگید ....

سلام
این کار را برای سیستمی انجام میدن که اطلاعات سازمان ملل داخلش باشه .
هیچ سیستمی با این سطح امنیت توی امریکا هم پیدا نمی شه . چه برسه به ایران .
چون اگه اطلاعات مهمی داخل سیستم باشه هیچ وقت این سیستم را زیر دست شما قرار نمی دن .
بهتر بود اینم اضافه می کردی که طرف موقع رفتن هاردش را هم با خودش می بره .
مهدی جان باور کن سیتم هایی هست که سیکیوریتیش تا این حد ه ....نمیدونم چرا دیگه تا این حد

بهتر بود اینم اضافه می کردی که طرف موقع رفتن هاردش را هم با خودش می بره

:31::27::21:
راستی بچه ها ... من فکر میکردم میشه پسورد بایس رو با یه بار درآوردن زدن جای باتری بایوس .. میشه رفع کرد .....:13:

djsystem
05-02-2008, 16:12
[QUOTE]اقا یکی مشخص کنه اینجا میخوان چی کار کنن
اینو چی کار کنیم
این که کاری نداشت
که باز هم کار راحت میشه
حالا چی کار کنیم
[/ QUOTE]
من سختترش میکنم
حالا فرض کنیم این سیستمhard, cpu , ram هم نداشته باشه
winxp گل پس این سیستم چی داره ؟:31:

SR72
05-02-2008, 16:37
[quote]اقا یکی مشخص کنه اینجا میخوان چی کار کنن
اینو چی کار کنیم
این که کاری نداشت
که باز هم کار راحت میشه
حالا چی کار کنیم
من سختترش میکنم
حالا فرض کنیم این سیستمhard, cpu , ram هم نداشته باشه
winxp گل پس این سیستم چی داره ؟:31:
آقا گفتیم های سیکیوریتی نه تا این حد که مادر بورد هم نداشته باشه !:31:

تمام مسایل باید طوری باشه که فرض کنی همه کار رو میخوای manulay انجام بدی ...
حالا نفهمیدیم ... pass بایوس رو با در آوردن و زدن جای باتری بایس رد میکنید دیگه ...:20:

یه راه راحت تر واسه رد کردن پس ادمین ... ( البته گذاشته بودمش واسه روز موادا که دیگه باید رو کنیم ..:10:)
حتما راه رو هم میدونید ... استفاده از هات کی : ویندوز key و U
:18::27::21:

djsystem
05-02-2008, 16:43
حتما راه رو هم میدونید ... استفاده از هات کی : ویندوز key و U

چه کار میکنه ؟
که باید این دکمه ها رو بزنیم ؟
وقتی ویندوز داره لود میشه؟

mahdi7610
05-02-2008, 18:42
سلام به همه دوستای گلم .

ببینید دوستان شماها نمی دونم چرا همه چیز را به هم قاطی می کنید می ره .
هر کی داره یه سازی برا خودش می زنه .( البته بزرگای مجلس این بی ادبی منا می بخشن .)
اگه واقعا دوست دارید یه چیزی یاد بگیریم و از تجربیات همدیگه استفاده کنیم پس بیایین از روی اصول وارد بشیم .
دونه دونه و با صبر و حوصله .
هنوز ما توی رد کردن پسوورد syskey موندیم . اونوقت رفتیم سر این که سی دی رام نداره و ....

اگه قرار به گذاشتن سخت ترین محدودیت ها هستش به قول دوست عزیز و نازنینم djsystem پس با این حساب باید مادربورد و رم و سی پی یو هم برداشته بشه .

SR72 جان دوست عزیز و نازنین من نمی گم این گونه محدودیت ها اصلا وجود ندارند ولی نیازی نیست ما این همه تبحر داشته باشیم که همه این محدودیت ها را رد کنیم . ما همین که بتونیم محدودیت های نرم افزاری را رد کنیم کلی هنر کردیم . چون کار هر کسی نیست .

من می گم بیایین هنوز محدودیت های نرم افزاری را رد کنیم تا بعد بریم سراغ محدودیت های سخت افزاری .
یعنی مشکلات را یکی یکی رد کنیم .
اگه بخواهیم با مسائل این گونه برخورد کنیم فقط داریم وقت تلف می کنیم .

من خیلی دوست دارم توی این گونه بحث ها شرکت کنم اما اگه این طوری باشه فایده ای نداره . یعنی به جای ارائه راه حل همش محدودیت ارائه بدیم .
اگه کوچکترین چیزی هم به ذهنتون می رسه بگید تا همه روش فکر کنیم .
همگی موفق و پیروز باشید .

djsystem
05-02-2008, 19:40
سلام به همه دوستای گلم .

هر کی داره یه سازی برا خودش می زنه .( البته بزرگای مجلس این بی ادبی منا می بخشن .)
اگه واقعا دوست دارید یه چیزی یاد بگیریم و از تجربیات همدیگه استفاده کنیم پس بیایین از روی اصول وارد بشیم .
هنوز ما توی رد کردن پسوورد syskey موندیم . اونوقت رفتیم سر این که سی دی رام نداره و ....

اگه قرار به گذاشتن سخت ترین محدودیت ها هستش به قول دوست عزیز و نازنینم djsystem پس با این حساب باید مادربورد و رم و سی پی یو هم برداشته بشه .

SR72 جان دوست عزیز و نازنین من نمی گم این گونه محدودیت ها اصلا وجود ندارند ولی نیازی نیست ما این همه تبحر داشته باشیم که همه این محدودیت ها را رد کنیم . ما همین که بتونیم محدودیت های نرم افزاری را رد کنیم کلی هنر کردیم . چون کار هر کسی نیست .

من می گم بیایین هنوز محدودیت های نرم افزاری را رد کنیم تا بعد بریم سراغ محدودیت های سخت افزاری .

من خیلی دوست دارم توی این گونه بحث ها شرکت کنم اما اگه این طوری باشه فایده ای نداره . یعنی به جای ارائه راه حل همش محدودیت ارائه بدیم .
همگی موفق و پیروز باشید
این دقیقا حرف منم هست
دوستان ما داریم بدتر همدیگر رو گیج میکنیم و از این شاخه به اون شاخه می پریم
اول راجع به این حرف بزنیم که سیستم همه چی داره اول pass اون رو بدست بیاریم بعد تا بقیش
الان مشکل فقط پسورد bios هست پس بهتره راجع به اون صحبت کنیم

winxp
05-02-2008, 23:27
خوب پس یکی بگه اولین کار چیه
یه محدودیت بگه تا راهش رو بگیم
خوبه ؟

djsystem
06-02-2008, 12:04
خوب پس یکی بگه اولین کار چیه
یه محدودیت بگه تا راهش رو بگیم
خوبه ؟ماشا...winxp گل
من میگم
اول راجع به این حرف بزنیم که سیستم همه چی داره اول pass اون رو بدست بیاریم بعد تا بقیش

majid_kntu
06-02-2008, 12:50
چه بحث جالبيه پست زدم مشترك شم.
در ضمن ادامه بديد!منم چند تا ايده دارم ولي براي اينكه به قول دوستمون تاپيك شاخه به شاخه نشه فعلا فقط شنونده هستم!

SR72
06-02-2008, 12:58
چه کار میکنه ؟
که باید این دکمه ها رو بزنیم ؟
وقتی ویندوز داره لود میشه؟
شوخی میکنی djsys جان ؟
:41:
یعنی نمیدونستی ؟
آره ... زمان لود ویندوز چند بار این رو بزنید ...
از منوی باز شده یه لینک میاد که میتونید روش کلیک کنید ..
و پس از باز شدن اینترنت اکسپلورر ... در نوار آدرس بزنید :
d:\
یا desktop
یا control panel
ولی من هنوز شک دارم که شما ما رو گذاشتی سر کار.....:18:

SR72
06-02-2008, 13:05
سلام به همه دوستای گلم .

همگی موفق و پیروز باشید .
حرفت کاملا درسته ..ok:10:
(ولی خداییش اینا رو هم در نظر بگیریم)

این دقیقا حرف منم هست
دوستان ما داریم بدتر همدیگر رو گیج میکنیم و از این شاخه به اون شاخه می پریم
آره ... درسته ...
من یه راه سخت افزاری برای رد کردن این pass میگم ...
با یکبار برداشتن و زدن جای باتری بایس ...
چون در زمان خاموشی کامپیوتر ... تمام اطلاعات بایوس از منبع تغذیه ی اون یعنی باتریش protect میشه ...!
همه هم اینو میدونید ...
پس این راه سریعترین و راحت ترینه ..!:21:

winxp
06-02-2008, 15:24
حرفت کاملا درسته ..ok:10:
(ولی خداییش اینا رو هم در نظر بگیریم)

آره ... درسته ...
من یه راه سخت افزاری برای رد کردن این pass میگم ...
با یکبار برداشتن و زدن جای باتری بایس ...
چون در زمان خاموشی کامپیوتر ... تمام اطلاعات بایوس از منبع تغذیه ی اون یعنی باتریش protect میشه ...!
همه هم اینو میدونید ...
پس این راه سریعترین و راحت ترینه ..!:21:

سلام عزیزان
پس شد انواع راههای عبور از بایوس

یکیشو که دوست خوبمون گفتن

من هم دو تا اضافش میکنم

1-روی مادربردهای فکر کنم پنتیوم 4 به بعد یه جامپر هستش به نام clear cmos که اگه اون رو در بیاریم و روی 2 شاخه ی دیگخ نصبش کنیم بعد از 5 دقیقه پسوورد ریست میشه
این جامپر در اکثر جاها بغل سیمهای اتصال پاور هستش که به مادر برد وصل میکنیم

2-کرک کردن که میتونیم با دیدن نوع bios اون رو کرک کنیم به وسیله ی پسوورد مادر

SR72
06-02-2008, 21:23
راه های manully رو بگید ...
راه دوم رو میشه یکم بیشتر توضیح بدید winxp گل

mahdi7610
06-02-2008, 22:18
سلام دوستان گلم

خوب دوستان بحث فعلا درباره BIOS هستش من یه لیست از تمامی راههایی که می تونه پسوورد بایوس را از بین بره را جمع کردم تا بهتر و راحت بشه بهشون دسترسی داشت .

هم راه های سخت افزرای و هم راه های نرم افزاری

ابتدا به سراغ راه هاي سخت افزاري ميرم:

1- برداشتن باتري مادربورد:
در اين روش شما ميباست باتري نگهدارنده اطلاعات بايوس رو بردارين و مدتي صبر كنين سپس باتري را در جاي خودش قرار بدين.كه البته اين مدتي كه بايد صبر كنيد براي مادربورد هاي مختلف متفاوته ولي اكثرا خدود 10 الي 15 دقيقه هستن.
يه راه ديگه هم هست و روي مادربوردهاي گيگا جواب داده :در اين روش ديگه صبر نكنين وقتي كه باتري رو برداشتين يه بار دستگاه رو روشن كنين وقتي سيستم عاملتون بالا اومد ShutDown كنين ، بعد اقدام به نصب مجدد باتري بكنيد.(البته در اين روش همه چيزي كه مربوط به زمان باشه به هم ميريزه ، مثلا اگه برنامه رجيستر نشده ايي داشته باشين ممكنه ارور بده).

2- استفاده از جامپر ها:
در اين روش شما ابتدا يك جامپر رو جدا ميكنين سپس دوباره اين جامپر رو سر جاي اولش قرار ميدين توجه بفرماييد كه در طول كار دستگاهتون بايد خاموش باشه . البته بعضا در بعضي از مادربوردها ديده ميشه كه با برداشتن اين جامپر دستگاه خود به خود روشن ميشه در اين حالت شما خودتون بايد اقدام به خاموش كردن سيستمتون بكنين.

اما مكان اين جامپر كجاست؟

جا هاي مختلفي ميتونه باشه چون توي مادربوردهاي مختلف متفاوته ممكنه:در امتداد لبه مادربورد باشه يا نزديك باتري مادر بورد(CMOS ) باشه يا نزديك پردازنده باشه ، بعضي از توليد كنندگان مادربورد هم ممكنه بروي اين جامپر برچسب هايي با اين عناوين:
dipswitch CLEAR - CLEAR CMOS - CLR - CLRPWD - PASSWD - PASSWORD - PWD
نصب كنن.اما بهترين راه اينه كه شما به دفترچه مادربوردتون يه سر بزنين و محل دقيقشو بيابين اگر هم بلد نيستين يا اين كه به دفتر چه مادربوردتون دسترسي ندارين به يك شركت كامپيوتري مراجعه كنين و يا دستگاهتون رو پيش يه آدم متخصص ببرين.

3- اتصال كوتاه بين پين هاي بايوس(اين روش به دليل خطرناك بودن براتون پيشنهاد نميكنم):
از اين روش ميشه زماني استفاده كرد كه شما دقيقا بدونين كدام يك از سيمهاي خارج شده از بايوس وظيفه تخليه اطلاعات رو داره ، براي اين روش هم بايد كامپيوترتون بايد خاموش باشه.

4- عوض كردن چيپ بايوس :
اگه اين راه ها براتون عملي نشد مجبوريد كه يك بايوس جديد بخريد و اون بايوس رمز دار رو با بايوس جديد عوض كنيد،كه البته اين كار شما نيست شما مجبوريد كه مادربوردتون رو بفرستيد نمايندگي تا اونها براتون اين كار رو انجام بدن.

راه هاي نرم افزاري:

البته اين روش هاي نرم افزاري زماني به درد ميخوردن كه شما رمز بايوستون رو ميدونين ولي ميخواين كه رمز بايوستون رو پاك كنين يا به هر دليل ديگه ايي

1- استفاده از نرم افزارهاي مربوط به اين كار

2- اگه برنامه ايي به دست نياورديد يا اين كه به آن دسترسي ندارين،از اين روش استفاده كنين:

از برنامه debug استفاده كنين :

برای این کار:
شما ابتدا نیاز به یک سی دی Bootable دارید. این نوع سی دی در هر مکانی یافت میشود. سی دی نصب ویندوز شما هم احتمال بسیار زیاد Bootable است.
همچنین میتوانید خودتان یک فلاپی بوتیبل بسازید.
مهم این است که شما به نوعی وارد خط فرمان شوید.
همچنین اگر DOS دارید میتوانید از آن استفاده کنید.
پس از ورود به خط فرمان با استفاده از هر یک از طرق بالا کافی است دستورات زیر را با دقت وارد نمایید:

AMI/AWARD BIOS
O 70 17
O 71 17
Q

PHOENIX BIOS
O 70 FF
O 71 17
Q

q براي خروج از كنسول Debug است.
فرمان هاي بالا CMOS RAM را نامعتبر ميكنند در نتيجه تنظيمات به حالت پيش فرض باز مي گردند.
فرمان o‌ بايت پورت است.

** توجه داشته باشيد كه دو روش آخر زماني است كه شما به سيستم دسترسي داريد يعني داخل سيستم هستيد

3- استفاده از شاه كليد ها:

شرکتهای سازنده BIOS معمولا برای این که در بعضی مواقع ممکن است کاربران پسوورد بایوس را فراموش کنند یک پسوورد را در اطلاعات موجود روی بایوس به عنوان شاه پسوورد (master password) تعبیه کرده اند که شما با استفاده از انها می توانید حتی اگر پسوورد قبلی را فراموش کرده باشید وارد کامیپوتر شوید .

اين شاه كليد ها از طرف توليد كنندگان مادربوردها ارائه ميشه و به Backdoor Passworsd يعني پسورهاي پنهان نيز معروف هستن:
در اينجا چند تا از اين شاه كليد ها رو براتون ليست ميكنم:

Award BIOS backdoor passwords:
ALFAROME BIOSTAR KDD ZAAADA
ALLy CONCAT Lkwpeter ZBAAACA
aLLy CONDO LKWPETER ZJAAADC
aLLY Condo PINT 01322222
ALLY d8on pint 589589
aPAf djonet SER 589721
_award HLT SKY_FOX 595595
AWARD_SW J64 SYXZ 598598
AWARD?SW J256 syxz
AWARD SW J262 shift + syxz
AWARD PW j332 TTPTHA
AWKWARD j322
awkward

AMI BIOS Backdoor Passwords:
AMI BIOS PASSWORD HEWITT RAND
AMI?SW AMI_SW LKWPETER CONDO
Phoenix BIOS Backdoor Passwords:
phoenix PHOENIX CMOS BIOS
Misc. Common Passwords
ALFAROME BIOSTAR biostar biosstar
CMOS cmos LKWPETER lkwpeter
setup SETUP Syxz Wodj

رمز های زیر را هم می تونید برای هر نوع بایوس امتحان کنید
Manufacturer Password
VOBIS & IBM merlin
Dell Dell
Biostar Biostar
Compaq Compaq
Enox xo11nE
Epox central
Freetech Posterie
IWill iwill
Jetway spooml
Packard Bell bell9
QDI QDI
Siemens SKY_FOX
TMC BIGO
Toshiba Toshiba

توجه داشته باشيد که هنگام وارد کردن رمزهای عبور حروف بزرگ را بصورت بزرگ و حروف کوچک را بصورت کوچک وارد کنيد.

حالا اگه دوست دارید روی هر کدوم اطلاعاتی دارید بدید تا بحثش کامل تر بشه .
اگه کسی هم چیز دیگه ای درباره بایوس داره لطف کنه بگه .

موفق باشید .

winxp
06-02-2008, 23:09
راه های manully رو بگید ...
راه دوم رو میشه یکم بیشتر توضیح بدید winxp گل

سلام عزیزم

منظورم این بود

3- استفاده از شاه كليد ها:

شرکتهای سازنده BIOS معمولا برای این که در بعضی مواقع ممکن است کاربران پسوورد بایوس را فراموش کنند یک پسوورد را در اطلاعات موجود روی بایوس به عنوان شاه پسوورد (master password) تعبیه کرده اند که شما با استفاده از انها می توانید حتی اگر پسوورد قبلی را فراموش کرده باشید وارد کامیپوتر شوید .

اين شاه كليد ها از طرف توليد كنندگان مادربوردها ارائه ميشه و به Backdoor Passworsd يعني پسورهاي پنهان نيز معروف هستن:
در اينجا چند تا از اين شاه كليد ها رو براتون ليست ميكنم:

Award BIOS backdoor passwords:
ALFAROME BIOSTAR KDD ZAAADA
ALLy CONCAT Lkwpeter ZBAAACA
aLLy CONDO LKWPETER ZJAAADC
aLLY Condo PINT 01322222
ALLY d8on pint 589589
aPAf djonet SER 589721
_award HLT SKY_FOX 595595
AWARD_SW J64 SYXZ 598598
AWARD?SW J256 syxz
AWARD SW J262 shift + syxz
AWARD PW j332 TTPTHA
AWKWARD j322
awkward

AMI BIOS Backdoor Passwords:
AMI BIOS PASSWORD HEWITT RAND
AMI?SW AMI_SW LKWPETER CONDO
Phoenix BIOS Backdoor Passwords:
phoenix PHOENIX CMOS BIOS
Misc. Common Passwords
ALFAROME BIOSTAR biostar biosstar
CMOS cmos LKWPETER lkwpeter
setup SETUP Syxz Wodj

رمز های زیر را هم می تونید برای هر نوع بایوس امتحان کنید
Manufacturer Password
VOBIS & IBM merlin
Dell Dell
Biostar Biostar
Compaq Compaq
Enox xo11nE
Epox central
Freetech Posterie
IWill iwill
Jetway spooml
Packard Bell bell9
QDI QDI
Siemens SKY_FOX
TMC BIGO
Toshiba Toshiba

توجه داشته باشيد که هنگام وارد کردن رمزهای عبور حروف بزرگ را بصورت بزرگ و حروف کوچک را بصورت کوچک وارد کنيد.
موفق باشید . :11:

majid_kntu
06-02-2008, 23:28
در ادامه صحبت آقا مهدي!

برنامه CmosPwd رو از لينك زير دانلود كنيد:

اين برنامه در پلتفرم هاي زير قابل اجراست:

اين برنامه براي بايوس هاي زير تست شده:

منبع:

winxp
06-02-2008, 23:40
از خیر برنامه بیاین بیرون

چون فعلا نه Cd rom داریم نه flash

پس میمونه شکستن با پسوورد مادر که بهترین راه هستش

حالا تونستیم پسوورد بایوس رو پشت سر بزاریم

حالا با یه cd میشه همه کار کرد

ایا میخواین بدون cd کاری انجام بدین ؟

majid_kntu
06-02-2008, 23:44
3- اتصال كوتاه بين پين هاي بايوس(اين روش به دليل خطرناك بودن براتون پيشنهاد نميكنم):
از اين روش ميشه زماني استفاده كرد كه شما دقيقا بدونين كدام يك از سيمهاي خارج شده از بايوس وظيفه تخليه اطلاعات رو داره ، براي اين روش هم بايد كامپيوترتون بايد خاموش باشه.

منم با آقا مهدي موافقم ولي خب گاهي وقتا آخرين راه بهترين راهه.
يه چيپ رو مادر بورد هست به اسم RTC‌ يا Real Time Clock با يه وسيله رساناي U شكل ظريف براي مدلاي زير بين پين هاي گفته شده براي هر مدل اتصال كوتاه ايجاد كنيد(مسئوليت اين كار پاي خودتون من اين مطلب رو از منبعي كه خواهم گفت عينا نقل كردم)
براي مدل هاي:

براي مشاهده شماره پين و تصوير RTC به لينك زير بريد:

mahdi7610
06-02-2008, 23:47
سلام اقا مجید گل
فکر کنم اینطوری درست تر شد . اشتباهی رفته بودن تو هم دیگه . ممنون از تذکری که دادی . پیغام خصوصیت غیر فعال بود مجبور شدن اینجا ازت تشکر کنم .
روش هایی هم که گفتی را امتحان می کنیم .
خیلی گلی

GnuHDL
06-02-2008, 23:56
خوب دوستان به خوبی روشها رو دسته بندی کردن و گفتن ولی یه سری نکات میمونه مثلا توی تکنیک قطع باتری:
اولا تمام برق سیسیتم رو قطع کنید محض اطمینان چون ممکنه مادربورد حتی در حالت خاموش هم از پاور برق بگیره (هر چند خیلی نادره) دیگه اینکه بهتره که باتری بیش از یه ربع قطع کنید که دیگه مطمئن بشین که برق چیپ بایاس قطع شده و در نتیجه ریسیت هر چند شنیدم که بعضی شرکتها از نوع خاصی خازن استفاده میکنن به با قطع برق تا ۲۴ ساعت قطع برق رو تحمل میکنه!!! تازه بعضی از شرکتها هم هستن که پسورد ذخیره شده اصلا نیای به تامین برق نداره که بخواد صفر بشه یعنی دینامیک نیست و مثلا اونو توی یه چپپ نوع E2PROM ذخیره میکنن یا چیزی دیگه بهرحال به قطع برق وابسته نیست یعنی میخوام بگم این روش هم همیشه کارا نیست بخصوص راجع به لپتابها که مسئله شون پیچیده تر هم میشه.
و اگر هم مثلا چیپ و باتری به نحوی با مادربورد یکسره شدن یعنی نمیشه اونو جدا کرد......شاید با یه سری لحیم کاری بشه یه کاریش کرد ولی باید اطلاعات دقیقی از مدار داشت......
در این حالت یه راه حل فلش کردن آی سی است که کار ساده ای نیست و امکانات خودشو میخواد یعنی یه کار خونگی نیسست......
در مورد راههای نرم افزاری که دوستان گفتن........میتونن مثلا پسورد رو ریسیت کنن یا پسورد رو پیدا کنن ولی متاسفانه اون نرم افزارهای فروشی هم گرون هستن و هم به هر کسی نمیفروشن معمولا به شرکتها یا شخص حقوقی.... میفروشن........ولی خوب نرم افزارهای رایگان هم پیدا میشه.......
خود شرکتهائي که بایاس رو دارن ازین نرم افزارها دارن حالا نمیدونم رایگانه یا نه یا شرایطش چیه مثلا اکثرمون از بایاسهای شرکت Award استفاده میکنیم......یکی از دوستان میتونه چک کنه.....
یه راه دیگه هم هست که یه برنامه ساده و معمولا اسمبلی و گاهی C مینویسن اگه خواستین میزازم ولی فکر نمیکنم همیشه جواب بده هرچند از روشهای سخت افزاری گاه بهترن....
اینو یادم رفت که باید مشخص کنید که میشه سیستم رو بوت کرد یا نه که هر کدوم راهکار خاص خودشو داره مثلا عموم روشهائي که از نرم افزار استفاده میکنن اینه که به شما اجازه بوت بدن اگه نه یا روشهای سخت افزاری یا به نحوی دور زدن عمل بوت... یا دسترسی نرم افزاری به چیپ مخصوص که اونم یه جور میره تو کارای تخصصی یا اینکه به شرطی که یه جوری بشه یه برنامه رو اجرا کرد روی سیستم....به نظرم ممکن هست.(از جهت عملی تئوریک که صد در صده)... کلا اینا با روش سخت افزاری بهتر جواب میدن.

==============================================
به نظرم بحث لپتابها رو هم جدا کنیم چون خیلی مسئله شون پیچیده تره ... به خاطر مسائل امنیتی و سرقت و... روی لپتابها به این موضوع خیلی اهمیت دادن و شرکتها کارای زیادی واسه امن کردن لپتابها کردن...که به نظرم میتونیم روی این بحث کنیم:
من اینقدر راجع به سیستم لپتابها میدونم که اکثر روشهای بالا در موردشون جواب نمیده و حتی ممکنه آسیب جدی بهشون بزنه و یا باید به خود شرکت مراجعه بشه (که اونا هم حتما چک میکنن دزدی نباشه و کلی دنگ و فنگ بهش میدن) یا اینکه یه جوری اون چیپ مربوط رو عوض کرد که اینم کار ساده ای نیست.

یه مسئله دیگه هم در مورد لپتابها مسئله پسوردی هست که روی هاردشون میزارن من توی پستهای قبل گفتم که مثلا میشه هارد رو روی یه سیستم دیگه سوار کرد و باهاش کار کرد ولی در مورد این نوع هاردهای لپتاب نمیشه چون اون پسورد توی سخت افزار هارد ذخیره میشه و با این کار نمیشه اونو از بین برد........داریم از موضوع پرت میشیم...(من خیلی وقتها میگم......نمی نویسم :) ببخشید طویل شد)

mahdi7610
07-02-2008, 00:15
سلام
البته در مورد لپتاپها بیشتر از همون حالت debug استفاده می کنن . که البته الان در لپتاپهای جدید متاسفانه به ندرت عمل می کنه .
اقا مجید در باره این لینک که گذاشتی و برنامه CmosPwd هنوز دانلود نکردم . می تونی یکم دربارش توضیح بدی که کارش چه طوری هستش .

majid_kntu
07-02-2008, 00:32

پرسپوليس
07-02-2008, 00:47
دوستان يه آموزش گفته بودم ولي ظاهرا فعلا موقعش نيست
در مورد پسورد بايوس بهترين راه و مطمئن ترين همون در آوردن باتري هستش
و اينكه به سخت افزار آسيبي وارد نميشه
در پاسخ يكي ازدوستان اين طور شما انتظار داريد قصد داريد پشت كامپيوتر هاي سازمان سيا
بشنيد
خيالتون راحت اونها نه از ويندوز xp استفاده مي كنن نه از cd rom
و اينكه نه آبي نه سياه فقط قرمز هاي پا طلا

GnuHDL
07-02-2008, 01:27
دوستان يه آموزش گفته بودم ولي ظاهرا فعلا موقعش نيست
در مورد پسورد بايوس بهترين راه و مطمئن ترين همون در آوردن باتري هستش
و اينكه به سخت افزار آسيبي وارد نميشه
در پاسخ يكي ازدوستان اين طور شما انتظار داريد قصد داريد پشت كامپيوتر هاي سازمان سيا
بشنيد
خيالتون راحت اونها نه از ويندوز xp استفاده مي كنن نه از cd rom
و اينكه نه آبي نه سياه فقط قرمز هاي پا طلا

مسلما از ویندوز استفاده نمیشه:31: ضمنا لزوما شکل معمول PC یا دسکتاپ نیست :5:
راه حل باتری بهترین و اولین هست ولی همیشه جواب نمیده....به خصوص در مادربوردهای جدید

GnuHDL
07-02-2008, 01:29
سلام
البته در مورد لپتاپها بیشتر از همون حالت debug استفاده می کنن . که البته الان در لپتاپهای جدید متاسفانه به ندرت
بله شما درست میگین..........در لپتابهای جدید هم به نظر میاد روشها تا حدی وابسته به خود شرکت هستن مثلا باید اونا چیپ رو عوض کنن..که به نظرم واسه کاربرای لپتاب خیلی مهمه و ازین جهت که کار ساده ای نباشه خیلی خوبه

منم با آقا مهدي موافقم ولي خب گاهي وقتا آخرين راه بهترين راهه.
يه چيپ رو مادر بورد هست به اسم RTC‌ يا Real Time Clock با يه وسيله رساناي U شكل ظريف براي مدلاي زير بين پين هاي گفته شده براي هر مدل اتصال كوتاه ايجاد كنيد(مسئوليت اين كار پاي خودتون من اين مطلب رو از منبعي كه خواهم گفت عينا نقل كردم)

این روشهای پیشرفته تر سخت افزاری تقریبا همیشه جواب میدن ولی هم تا حدی سختن هم یه کم حرفه ای مثلا باید مثل روشی که شما معرفی کردین یه جائي رو اتصال کوتاه کرد اونم بهتره با لحیم کاری و.... کلا اینارو باید شرکت سازنده مادربورد تائيد کنه وگرنه خطرناکن

majid_kntu
07-02-2008, 08:41
براي تشخيص مدل بايوس هاي AWARD اگه به اينترنت دسترسي داشته باشيد از سايت زير مي تونيد استفاده كنيد:

از سال 1998 شركت هاي AWARD و PHOENIX‌ با هم ادغام شده اند.
در سايت بالا روي لينك AwardBIOS and Phoenix-AwardBIOS Upgrades كليك كنيد.اين قسمت براي ارتقا درايور و بايوس هست.وبا نصب يه اكتيوكس مدل و ساير اطلاعات بايوس رو بهتون ميده.
اين روش وقتي به داخل كيس دسترسي نداريد مفيده.
توصيه:مراحل بعد رو ادامه نديد چون پوليه اگه خواستيد بايوستون رو فلش كنيد اطلاعات اين صفحه رو يادداشت كنيد و از ابزارهاي فلش موجود كه رايگان هستند استفاده كنيد(محض اطلاع گفتم،ربطي نداشت)

SR72
07-02-2008, 08:52
خوب دوستان ... فکر کنم دیگه نیازی نباشه برای پس بایوس ... بهتره بریم سراغ پسورد بعدی ....
من تاهالا با هم . هم سیس کی و پس یوزر نداشتم .... برای همین نمیدونم کدوم اول بالا میآد ولی فکر کنم اول پسورد سیسکی رو بخواد ....
موافقید ؟ ............
دوستان شروع کنید ...( بعدا عرض میکنم که چه راه هایی نمیشه)

majid_kntu
07-02-2008, 09:56
موافقم!
Syskey ابزاري هست كه با اون ديتابيس Account هاي سيستم encrypt ميشه ولي جاي اينكه پسوورد اين encryption‌رو تو هارد نگه داره اونو ميده به كاربر در نتيجه براي باز كردن ديتا بيس كاربر قبل از هر بار وارد شدن بايذد پاسورد رو وارد كنه.
حالا يكي تحقيق كنه ببينه وقتي syskey فعاله با سي دي bootable ميشه پسورد يه كار بر رو ريست كرد؟

mahdi7610
07-02-2008, 10:33
سلام به همه دوستای گلم

خوب پس BIOS تموم شد .

حالا رفتیم سر syskey . بهتره هر کی هر نظری و پیشنهادی داره بده تا بحث کامل تر بشه .

ولی دوستان خیلی کم لطفی میکنید همه کارهای سخت را می سپرید به من .

راستش من تا اینجا فهمیدم که پسوورد syskey و یوزر هیچ ربطی به همدیگه ندارند .

در جواب دوست عزیزم SR72 باید بگم درسته پسوورد syskey قبل از یوزر پرسیده می شه . یعنی اگه هر دو پسوورد را گذاشته باشید باید ابتدا syskey را رد کنید و بعد از اون یوزر را رد کنید .

خوب همون طور که گفتم پسوورد syskey و یوزر هیچ ربطی به هم ندارند . و هنگام بوت کردن سیستم هم فعلا پسوور syskey را نمیخواد .
من هم برای یوزر و هم برای syskey پسوور گذاشتم و با برنامه ای که داشتم از طریق بوت تونستم پسوورد یوزر را ریست کنم بدون اینکه پسوورد syskey را بخواد .

خوب اقا majid_kntu پس مطمئن شدیم که هنگام بوت پسوورد syskey مزاحم نیست .

برای رد کردن syskey یه راه دارم که باید حتما یه سیستم پیدا کنم و روی اون تست کنم .

از توضیحات دوست خوبم majid_kntu هم ممنونم .
حالا ایده های خودتون را بگید .

djsystem
07-02-2008, 13:31
هواسم نبود 2 بار ارسال شد شرمنده

djsystem
07-02-2008, 13:36
اقا دیشب چه خبر بوده همه online بودن به جز من
1-sr72 گل کامپیوتر رو که من نساختم که همه چیزشو بلدباشم :45:شوخی هم نکردم من اونو نمی دونستم دمت گرم که یاد دادی:10:
2-اقا هنوز قضیه bios حل نشده:23: همه اینا رو من قبلا میدونستم ولی مشکل اینه که راههای سخت افزاری روالان نمیتونم امتحان کنم
راههای نرم افزاری هم مشکلش اینه که باید با cd یا floppy بوت بشی تا بتونی اجراشون کنی خوب من اگه میتونستم با اینا بوت بشم که دیگه مشکلی نداشتم پس این راهها تو جاهایی مثل دانشگاه بی اثره
back doorpassword ها جواب نمیدن

SR72
07-02-2008, 13:42
اقا دیشب چه خبر بوده همه online بودن به جز من
1-sr72 گل کامپیوتر رو که من نساختم که هکه چیزشو بلد باشم شوخی هم نکردم من اونو نمی دونستم دمت گرم که یاد دادی
2-اقا هنوز قضیه bios حل نشده همه اینا رو من قبلا میدونستم ولی مشکل اینه که راههای سخت افزاری روالان نمیتونم امتحان کنم
راههای نرم افزاری هم مشکلش اینه که باید با cd یا floppy بوت بشی تا بتونی اجراشون کنی خوب من اگه میتونستم با اینا بوت بشم که دیگه مشکلی نداشتم پس این راهها تو جاهایی مثل دانشگاه بی اثره
back doorpassword ها جواب نمیدن
سلام djsys عزیز ....
فکر کنم غیر از اعمال سخت افزاری دوستان بسیاری از ترفند های نرم افزاری رو گفتند ..( بجز اون سی دی و فلاپی و هر گونه pluging devices که من قبولشون ندارم ...) گفته شد ...
و بهترین راه استفاده از مین پسورد ها هست ...
من این ها رو رو خیلی از مادربورد های گیگا انجام دادم و همش هم نتیجه بخش بوده ...)
:10:

اگر syskey با فلاپی encyprate شده باشه ... نمیدونم دیگه چی کار باید کرد ؟

mahdi7610
07-02-2008, 13:56
سلام djsystem جان

من راههایی را که می شناختم را گفتم . البته اکثر اونا را همتون احتمالا می دونستید ولی من جمع بندی کردم که راهتر بهشون دسترسی داشته باشیم .

majid_kntu هم که راهی را که بلد بودن گفتن . و اطلاعات خوبی دادن .

حالا نوبت شماهاست که اگر چیزی میدونید بگید . متاسفانه شماها نمی دونم چرا ایده ای نمی دید . حالا نمی دونم بلدید و نمی خواهید بگید .

SR72 هم که میگه چند تا راه دارم که بعدا می گم نمی شه پسوورد را رد کرد .

با این اوصاف ادامه دادن این تایپک فایده ای نداره .

djsystem
07-02-2008, 13:58
و بهترین راه استفاده از مین پسورد ها هست ...
اگه منظوری back door password هست که والا من دیگه خسته شدم از بس امتحان کردمو جواب ندادش

SR72
07-02-2008, 14:18
سلام djsystem جان
من راههایی را که می شناختم را گفتم . البته اکثر اونا را همتون احتمالا می دونستید ولی من جمع بندی کردم که راهتر بهشون دسترسی داشته باشیم .
majid_kntu هم که راهی را که بلد بودن گفتن . و اطلاعات خوبی دادن .
حالا نوبت شماهاست که اگر چیزی میدونید بگید . متاسفانه شماها نمی دونم چرا ایده ای نمی دید . حالا نمی دونم بلدید و نمی خواهید بگید .

winxp هم که فقط ایه یاس می خونه می گه نمی شه . با این همه ادعایی که می کنه میگه کلی هک کار کردم نمی دونم چرا همه پستهای ایشون تلگرافی شده . سربسته یه چیز همین طوری می پرونن و می رن .

SR72 هم که میگه چند تا راه دارم که بعدا می گم نمی شه پسوورد را رد کرد .

با این اوصاف ادامه دادن این تایپک فایده ای نداره .
مهدی جان ...
من برای سیسکی میگم ..که نمیشه ... وگرنه ..بایوس که قضیش ... تموم شد ...
آلان بحث سر سیسکی هست ...

اگه منظوری back door password هست که والا من دیگه خسته شدم از بس امتحان کردمو جواب ندادش
پسورد ها به کوچیک بزرگی و فاصله حساس اند ...:27:

sanatoramir
07-02-2008, 14:27
کسی هست که بدونه چطوری پسورد syskey رو از پاک کرد فوری**** فوری****

sanatoramir
07-02-2008, 14:41
پسورد مادر {مادربرد} این اگر این گزینه رو تایپ کنی اجازه ورود رو می ده

Award_sw
باید با حرف بزرگ بنویسی؟؟؟

majid_kntu
07-02-2008, 14:41
من يك سري صفحات در رابطه با موضوع پيدا كردم البته بيشتر به موضوع پسورد كاربرانNT پرداختن!متاسفانه امتحان دارم و فعلا زياد نمي تونم وقت بزارم.اين منابع شامل آموزش هاي نوشتاري ، ويدئويي و برنامه هاي open source هستن.(ببخشيدها ولي خيلي تخصصي هستن و مكانيزم و نحوه ذخيره سازي پسورد ها تو پوشه C:\WINDOWS\system32\config
رو توضيح ميدن):

majid_kntu
07-02-2008, 14:44
اينم يه ويدئو فلش كه نحوه ريست دستي پسورد يه كاربر تو كنسول لينوكس رو (كه مي تونه يه ايميج bootable باشه)رو توضيح ميده:

djsystem
07-02-2008, 15:55
پسورد ها به کوچیک بزرگی و فاصله حساس اند ...
بابا من همه اینا رو میدونم ولی کار نمیکنند
اگه کسی دلیلی به زهنش میرسه بگه
شاید اصلا یه راحی باشه که بشه back doorpassword ها رو هم از کار انداخت کسی چیزی نمیدونه ؟
راستی من یه جا خوندم که دستورات debuge تو debug enable ی که با f8 میزنی میاد کار میکنه اونم امتحان کردم نشد کسی چیزی می دونه؟

djsystem
07-02-2008, 16:08
راستی اینم یه بحث راجع به syskey تو پست 3یا 4 یکی یادم نرمافزاری برای اون گداشته بود هر کی امتحان کرد لطفا توی این پست نتیجشو اعلام کنه

GnuHDL
07-02-2008, 17:02
واسه Syskey کار یه کم سختتر از هم Bios Pass هست (نه همیشه) و هم User واسه ولی ایده کلی اینه که:
۱.یه جوری فایلهای مربوط به Syskey رو گیر بیارین
۲.مشخص کنید که اصلا انکریپت شده یا نه (ویندوز گاها تحت شرایطی اینکارو نمیکنه :)) و اگر شده چی هست که فکر کنم تقریبا مشخص باشه احتمالا از روش hash , MD5 استفاده میکنن
۳.با نرم افزارهای مخصوص پسورد رو ازون فایل در بیارن

کل کار اینه ولی خوب روز به روز جزئیاتش تغییر میکنه
گاهی فکر میکنم لازمه اینا رو بگیم اونم با جزئیات؟
بهرحال من خودم توی این سطح دوست ندارم وارد جزئیات بشم هروقت نیاز پیدا کردم وارد جزئیاتش میشم و راجع بهش سرچ میکنم تا مشکلمو حل کنم........

GnuHDL
07-02-2008, 17:18
اینم واسه اینکه بعضی دوستان بهمون ایراد نگیرن ولی باز هم میگم جزئيات اینچنین مهم نیست مهم ایده هاست:

خدائیش توی گوگل توی همون صفحه اول بود واسه همین میگم که جزئيات خیلی مهم نیست........
توی این هم تا اونجا که کلی بهش نگاه کردم تقریبا همین ایده بالا رو دنبال کرده:
*با یه لینوکس (به اسم کناپیکس که معروفترین لایو سی دی هم هست) سیستم رو بوت کرده و بالا آورده بعد مراحل رو بیخود کش داده.......مثلا چند مرحله اول کاری که کرده این بوده که ببینه هارد سیستم چطور پارتیشن بندی شده هارد ویندوز رو پیدا کرده دیده NTFS هست بعد یه نرم افزار واسش دانلود کرده با wget و بعد چند مرحل رو اختصاص داده به نصب و... کلی مرحله دیگه که اصل کاریها اونا هست ولی حوصله نکردم ازش سر در بیارم........
به نظرم این جزئيات خیلی مهم نیست چون میشه راحت سرچ کرد و پیداشون کرد ولی اگه از ایده های عبور اطلاع پیدا کنیم خیلی بهتره... بدون اینکه وارد جزئيات غیر ضرور بشیم (چون جزئیات چیز خاصی نداره.....منظورم اینه که خیلی بدرد بخور نیست توی این مقطع)............امیداوارم دوستان روشهای دیگه ای هم معرفی کنن.....

majid_kntu
07-02-2008, 17:26
راستی اینم یه بحث راجع به syskey تو پست 3یا 4 یکی یادم نرمافزاری برای اون گداشته بود هر کی امتحان کرد لطفا توی این پست نتیجشو اعلام کنه

اين ايميج همون ايميج لينوكس هست:offline password & registery recovery tool

SR72
07-02-2008, 22:39
کسی هست که بدونه چطوری پسورد syskey رو از پاک کرد فوری**** فوری****
سلام ..عزیز ...
کجا با این سرعت ...
اگه اجازه بدی داره روش بحث میشه ...
اگه شما هم راه کاری رو میدونید بذارید ....

وحید جان ... برو به همون تاپیک .. من ایمیج رو دیدم ... ولی سر در نیاوردم ...
شما یه امتحان بکن ... ...
یکی هم گفته قبلا این رو استفاده کرده ...

واسه Syskey کار یه کم سختتر از هم Bios Pass هست (نه همیشه) و هم User واسه ولی ایده کلی اینه که:
۱.یه جوری فایلهای مربوط به Syskey رو گیر بیارین
۲.مشخص کنید که اصلا انکریپت شده یا نه (ویندوز گاها تحت شرایطی اینکارو نمیکنه :)) و اگر شده چی هست که فکر کنم تقریبا مشخص باشه احتمالا از روش hash , MD5 استفاده میکنن
۳.با نرم افزارهای مخصوص پسورد رو ازون فایل در بیارن

کل کار اینه ولی خوب روز به روز جزئیاتش تغییر میکنه
گاهی فکر میکنم لازمه اینا رو بگیم اونم با جزئیات؟
بهرحال من خودم توی این سطح دوست ندارم وارد جزئیات بشم هروقت نیاز پیدا کردم وارد جزئیاتش میشم و راجع بهش سرچ میکنم تا مشکلمو حل کنم........

سلام دوست عزیز ...
رو قسمت اول یکم تضیح میدی بیشتر ؟
جزییات رو هم بیخیال بشیم بهتره ...
ولی از پیشنهادتون من چیزی نگرفتم ....
اگه ممکنه به صورت صریح بگید ...

مجید جان ... فعلا داریم روی ویندوز xp کار میکنیم ... لینوکس قضیش چیه ؟

دوستان ..نگفتید . اگر syskey با فلاپی بخصوصی encyprate شده باشه ... دیگه میشه کاریش کرد یا نه ؟
من که فکر نکنم:10:

Genjo
08-02-2008, 11:55
سلام ..عزیز ...
کجا با این سرعت ...
اگه اجازه بدی داره روش بحث میشه ...
اگه شما هم راه کاری رو میدونید بذارید ....

وحید جان ... برو به همون تاپیک .. من ایمیج رو دیدم ... ولی سر در نیاوردم ...
شما یه امتحان بکن ... ...
یکی هم گفته قبلا این رو استفاده کرده ...

سلام دوست عزیز ...

دوستان ..نگفتید . اگر syskey با فلاپی بخصوصی encyprate شده باشه ... دیگه میشه کاریش کرد یا نه ؟

Erorr...Error...Error:24:

GnuHDL
08-02-2008, 14:54
---------
مدیران لطفا اینو پاک کنن
دوبار فرستادم

GnuHDL
08-02-2008, 14:55
الان دیگه دوره این ایمیچ گذشته.........الان شما میتونیند یه دیسک زنده لینوکس توی درایو بزارید و با ابزراهای گرافیکی و متنی مختلف هر بلائي خواستین سر سیستم بیارین مثلا پارتیشن ویندوز رو با دستور dd یه سره پر از صفر کنید یا هر بلائي که خواستین اونوقت سیس کی و مسائل امنیتی مایکروسافت و....:31:

سلام دوست عزیز ...

سوال شما رو هم ۴ بخش کردم:
۱.اون قسمت اول
خوب تا اونجائي که من اونروز توی همون صفحه ای که لینکشو دادم.. دیدم فایلهای انکریپت شده مایکروسافت توی شاخه
WINDOWS/system32/config/SAM
WINDOWS/system32/config/system

۲.قضیه لینوکس
قضیه مستقیم هیچ ربطی به لینوکس نداره اصولا چون لینوکس رو به طور پیشفرض روی سیستمهائي مثل سرورها و ابرکامپیوتر ها و.... نصب میکنن و از خانواده یونیکس هست مسائل امنیتی فوق العاده پیچیده ای داره که بحثش واقعا زیاده و اصلا یه وادی دیگه س ........حالا اگه خواستین راجع به عللش بیشتر توضیح میدم ولی موضوع تاپیک نیست
قضیه این ایمیج هم اینه که حالا که در ویندوز به روتون بسته است با بالا آوردن لینوکس میتونید به هارد دیسک و ...کلا سیستم دسترسی پیدا کنید و مثلا اون فایل های انکریپت شده رو دیکریپت کنید.

۳.قضیه فلاپی هم ساده تر میشه به نظر من چون هموجوری که توی پستهای قبل گفتم من فعلا این ایده رو میدونم که فایلها رو بدست بیاریم و بعد توسط رشهائي‌که هست .... کدگشائيشون کنیم.......خوب وقتی این فایلها درون فلاپی واسه ما حاضر کرده باشن دیگه لازم نیست اون قسمت ۱ رو بریم که بالا بهش اشاره کردم.

۴.راجع به پیشنهاد هم توی پست بعد گفتم که بیام روی ایده ها بحث کنیم نه اینکه مثلا این برنامه رو داننلود کن بعد.... اینا توی گوگل راحت پیدا میشه ممکنه یکساله دیگه که شما میخواین اینکار رو بکنین دیگه اون برنامه نباشه یا برنامه های جدیدتری اومده باشه.......میخوام بگم اینا فروع هست بریم به اصل بچسبیم:

majid_kntu
08-02-2008, 15:20

راستش djsystem يه لينك به يكي از تاپيكا داده بود.توي اون تاپيك يه فايل ISO براي ريست كردن پسووردكاربراي NT بود كه به احتمال زياد ديده ايد.اين ايميج offline password & registery recovery هست كه بايد تو سي دي رايت بشه و...اين Image‌ به ايميج لينوكس مشهوره.
توي اون قسمت فكر كردم بحث syskey هنوز تموم نشده.

majid_kntu
08-02-2008, 17:38
سلام!
قابليت هاي اين ابزار:

0-انتخاب سيستم عامل از ميان سيستم عامل هاي موجود.
1- پشتيباني از NT4,2000,XP,2003 و Longhorn
2-تغيير كلمه عبور Account هاي موجود در سيستم.
3-ايجاد يك كاربر جديد با دسترسي مديريتي.
4-اضافه كردن يك كاربر موجود به گروه Administrators.
5-تنظيم Password خالي براي Administrator.
6-امكان گرفتن نسخه پشتيبان از SAM File قبل از ايجاد تغييرات روي آن.

سايت سازنده:

دانلود:

توجه:
اين برنامه بايد در محيط PE اجرا شود.(مثلا BartPE ،به عنوان يكي از plugin ها)

توضيح:
من خودم اونو فقط تو Virtual امتحان كردم جواب داد.خوي اين برنامه اينه كه بدون داشتن اطلاعات از فرمان هاي لينوكس بدون به جا گذاشتن رد پا(پسورد تغيير كرده يك كاربر) مي تونيد يه سيستمو crack كنيد.

لينك هاي مرتبط(BartPE):

majid_kntu
08-02-2008, 17:48

والا مهدي جان ميگه تاثيري نداره!البته فكر كنم منظورشون تو حالتي بود كه كاربر بايد pass رو وارد كنه...سيستم من Floppy نداره تست كنم.
ايكاش يكي زحمت اين كي رو هم بكشه!
آقا مهدي! كم پيدايي عزيز!سر ميزني پست نميدي يا...

SR72
08-02-2008, 22:41
Erorr...Error...Error:24:
why error ?:18:

الان دیگه دوره این ایمیچ گذشته.........الان شما میتونیند یه دیسک زنده لینوکس توی درایو بزارید و با ابزراهای
....
ديده ايد.اين ايميج offline password & registery recovery هست كه بايد تو سي دي رايت بشه و...اين Image‌ به ايميج لينوكس مشهوره.
توي اون قسمت فكر كردم بحث syskey هنوز تموم نشده.
سلام gnuHDL عزیز ..
ممنون از راهنماییتون ...
یه جاهاییش لطف کردید زیادی توضیح دادید ...
قضیه ی اون لینوکس رو هم گرفتم .. من فکر میکردم که روی سیستم عامل لینوکس کار میکنه ولی اگه اشتباه نفهمیده باشم اسمش ایمیج لینوکس بود ...
در کل ممنون ... شما اطلاعاتتون زیاده .. پس لطف کنید واسه ما به زبون ساده تر توضیح بدید ...
در آخر اسمتونم بگید ممنون

والا مهدي جان ميگه تاثيري نداره!البته فكر كنم منظورشون تو حالتي بود كه كاربر بايد pass رو وارد كنه...سيستم من Floppy نداره تست كنم.
ايكاش يكي زحمت اين كي رو هم بكشه!
آقا مهدي! كم پيدايي عزيز!سر ميزني پست نميدي يا...
ولی آقا مهدی گفته که منم امتحان نکردم ...
:10:

mahdi7610
08-02-2008, 23:21

سلام دوستان عزیز
اقا مجید سوال شما فکر کنم این بود که وقتی روی سیستم پسوورد syskey باشه می تونیدم سیستم را با فلاپی یا سی دی بوت ( فرقی که نمی کنه ) بوت کنیم یا نه ؟
درست گفتم ؟
من روی یوزر و syskey پسوورد گذاشتم و سیستم را با یه سی دی بوت کردم و پسوورد یوزر را ریست کردم اما syskey هیچ گونه مزاحمتی ایجاد نکرد .
حالا نمی دونم منظور شما هم همین بود .

راستی اون جمله بالا یعنی چی ؟ یکم واضحتر توضیح بدید ممنون می شم

SR72
09-02-2008, 08:23
سلام دوستان عزیز
اقا مجید سوال شما فکر کنم این بود که وقتی روی سیستم پسوورد syskey باشه می تونیدم سیستم را با فلاپی یا سی دی بوت ( فرقی که نمی کنه ) بوت کنیم یا نه ؟
....
راستی اون جمله بالا یعنی چی ؟ یکم واضحتر توضیح بدید ممنون می شم
2 راه برای سیسکی گذاشتن روی سیستم وجود داره ..
1 . پسورد عددی ..
2. استفاده از فلاپی راه انداز
که تو روش دوم اگه اشتباه نکنم فایل های encypret شده در سیسکی بوسیله ی data روی فلاپی decypret میشن ...
حالا اومدیمو با فلاپی سیسکی گذاشتیم ... اونوقت چی ؟
راستی مهدی جان اون ایمیج رو امتحان کردی ؟ عملکردش چطوری بود :13:

GnuHDL
10-02-2008, 16:57
ممنون دوستان
خود فلاپی مشکلی نداره نسبت به حالت عادی چون فایلها راحتتر در دسترس اند ولی مسئله به نظرم وقتی بغرنج میشه که ادمین فلاپی رو با خودش برده باشه و حالا شما بخواین که از Syskey بگذرین...........این یه کم سخت تره..

winxp
10-02-2008, 23:48
بابا ایول

چند روز نبودم چی کار کردین

به زودی وارد بحث میشم

SR72
11-02-2008, 09:41
ممنون دوستان
خود فلاپی مشکلی نداره نسبت به حالت عادی چون فایلها راحتتر در دسترس اند ولی مسئله به نظرم وقتی بغرنج میشه که ادمین فلاپی رو با خودش برده باشه و حالا شما بخواین که از Syskey بگذرین...........این یه کم سخت تره..
gunhdl عزیز ... هیچکی که فلاپیشو نمیذاره رو میز کامیوتر ... ... منم دقیقا سوالم همینه ... بدونه فلاپی باید چی کار کنیم ؟
( اسم تم بگی ممنون میشیم ... من سعید ):31:

GnuHDL
11-02-2008, 11:52
من راهی به نظرم نمیرسه.......مگر اینکه ویندوز یه رد پائي جا گذاشته باشه.......من حوصله سر وکله زدن با مکانیسمشو ندارم.......ان شا الله دوستان کمک می کنند.
سعید عزیز ..........اسمم نیما است.

---------------------
یه راه هست اونم اینکه فلاپی رو یه جوری واسه چند لحظه کش بریم........:)

majid_kntu
11-02-2008, 16:27

آقامهدي پس اين مشكلي درست نمي كنه.ادامه بديم؟و اگه فلاپي رو نداشته باشيم ميشه pass كاربرا رو ريست كردو كاراي ديگه؟

mahdi7610
11-02-2008, 16:55
سلام اقا مجید گل .
بابا یکی به من بگه منظور شما از این فلاپی چی هستش . من هنوز هم نمی دونم شما در مورد کدوم فلاپی صحبت می کنید .
syskey مشکلی برای ریست کردن پسوورد یوزر ندراه .
در ضمن فکر نکنید این تایپک را رها کردم . من دارم دنبال راه می گردم ولی یه خورده کار داره . اخه لامسب خیلی ترس داره ادم نمی تونه همه چیز را روی سیستم خودش امتحان کنه .
در مورد این فلاپی یه توضیحی بدید . تا منم نظرما بدم .

GnuHDL
11-02-2008, 17:23
خوب حالت عادي انجوريه كه با فعال شدن syskey دو تا فايل توي شاخه ويندوزت تحت كدينگ SAM و hash ظاهرا ايجاد ميشه..............ولي با استفاده از فلاپي اين فايلها ظاهرا توي فلاپي ريخته ميشه و به اين ترتيب وقتي شما به فايل هاي انكريپت شده دسترسي نداري اونوقت كار سختيه كه بخواي از هيچي به شكستن قفل برسي.......
البته همه اينا با اين فرضه كه توي ويندوز اون دو فايل اصل كاري رو ميريزه توي فلاپي و به قول معروف ردي جا نميزاره اگه غير اين باشه كه مشكل خاصي پيش نمياد.

majid_kntu
11-02-2008, 18:56
در ادامه صحبت نيما جان!ظاهرا اگه تو شكلي كه نشون دادم گزينه Store startup key on floppy‌رو انتخاب كنيد ديگه موقع بالا اومدن سيستم syskey به شما پنجره ورود پاسورد رو نشون نميده در عوض بايد فلاپي ديسكي رو كه براتون ساخته بود رو بهش بديد.

mahdi7610
11-02-2008, 19:22
خوب حالا فهمیدم منظور شما از فلاپی چی هستش .
من اول باید یه بوت xp و یه فلاپی تهیه کنم تا بتونم جزئیات را امتحان کنم .
اخه فایل سیستم من ntfs هستش و بوت 98 را ساپورت نمی کنه .
من در حالت فلاپی پسوورد یوزر را ریست نکردم باید امتحان کنم . اگه بتونم یه فلاپی گیر بیارم خوب می شه .

SR72
12-02-2008, 09:57
سلام اقا مجید گل .
بابا یکی به من بگه منظور شما از این فلاپی چی هستش . من هنوز هم نمی دونم شما در مورد کدوم فلاپی صحبت می کنید .
syskey مشکلی برای ریست کردن پسوورد یوزر ندراه .
در ضمن فکر نکنید این تایپک را رها کردم . من دارم دنبال راه می گردم ولی یه خورده کار داره . اخه لامسب خیلی ترس داره ادم نمی تونه همه چیز را روی سیستم خودش امتحان کنه .
در مورد این فلاپی یه توضیحی بدید . تا منم نظرما بدم .
سلام مهدی جان ...
در مورد اون قضیه ی فلاپی که از همون اول گفتم نمیشه .. این پایین نیما ی عزیز توضیح دادن ...

خوب حالت عادي انجوريه كه با فعال شدن syskey دو تا فايل توي شاخه ويندوزت تحت كدينگ SAM و hash ظاهرا ايجاد ميشه..............ولي با استفاده از فلاپي اين فايلها ظاهرا توي فلاپي ريخته ميشه و به اين ترتيب وقتي شما به فايل هاي انكريپت شده دسترسي نداري اونوقت كار سختيه كه بخواي از هيچي به شكستن قفل برسي.......
البته همه اينا با اين فرضه كه توي ويندوز اون دو فايل اصل كاري رو ميريزه توي فلاپي و به قول معروف ردي جا نميزاره اگه غير اين باشه كه مشكل خاصي پيش نمياد.
دقیقا ...!
شما راهی نیافتی ؟

در ادامه صحبت نيما جان!ظاهرا اگه تو شكلي كه نشون دادم گزينه Store startup key on floppy‌رو انتخاب كنيد ديگه موقع بالا اومدن سيستم syskey به شما پنجره ورود پاسورد رو نشون نميده در عوض بايد فلاپي ديسكي رو كه براتون ساخته بود رو بهش بديد.
درسته مجید جان ... شما چی ؟ راهی پیدا کردین :20:

من در حالت فلاپی پسوورد یوزر را ریست نکردم باید امتحان کنم . اگه بتونم یه فلاپی گیر بیارم خوب می شه .

حالا که قضیه شو گرفتی ... بگو ببینم ..میخوای چیکار کنی ؟
اون راهی که رو سیستمت میترسی انجام بدی چیه ؟ شاید کار ساز باشه ...

majid_kntu
12-02-2008, 11:37
مهدي جان فكر كنم بد گفتم!نيازي به بوت شدن از فلاپي نيست و اينكه سيستم فايل شما NTFS است مشكلي درست نميكنه.همه مراحل بوت روال عادي خودشو طي ميكنه و فقط اونجايي كه بايد password مربوط به syskey رو وارد كني فرق ميكنه.فرقش هم اينه كه به جاي اينكه پنجره زير رو نمايش بده:
احتمالا ميگه فلاپي رو تو درايو بگذاريد.

درسته مجید جان ... شما چی ؟ راهی پیدا کردین :20:

آقا سعيد متاسفانه من فلاپي درايو ندارم در نتيجه راهي هم نمي تونم پيدا كنم.

majid_kntu
12-02-2008, 12:00
آقا من تو Virtual تست كردم ولي ايميجايي كه من دارم واسه ريست كردن پسوورد كاربرا تو virtual كارنميكنه .خواهشا كسايي كه فلاپي درايو دارن اينو تست كنن بريم سراغ مرحله بعد.خيلي وقته اينجا گير كرديم.

SR72
13-02-2008, 10:21
سلام عهزیزان ...
من این رو حدس میزدم که اینجا گیر کنیم ...
حالا من پیگیرشم ... ولی ( pesimestic)

majid_kntu
13-02-2008, 10:36
سلام عهزیزان ...
من این رو حدس میزدم که اینجا گیر کنیم ...
حالا من پیگیرشم ... ولی ( pesimestic)

خاصيت ايرانيا اينه كه تو اين جور كارا نا اميدانه و بدبينانه كار رو دنبال نمي كنن.ببين چي كار مي توني بكني سعيد جان

jinn's king
13-02-2008, 11:04
با درود فراوان
از دوستان كسي مي دونه چطور مي تونم از رمز syskey بدون استفاده از هيچ نرم افزاري بگذرم و ديگر اينكه اگه اين كار امكان پذير نيست حداقل بهم بگين چطوري مي تونم رمز syskey رو عوض كنم بدون دونستن رمز قبلي حتما تا حالا تو جه كردين اگه بخواهيم يه رمزي رو تو كامپيوتر عوض كنيم بايد رمز قبلي رو بلد باشيم ولي براي عوض كردن رمز administrator و بقيه كاربران راههاي متعددي وجود داره براي عوض كردن رمز بدون اطلاع از رمز قبلي حالا در مورد syskey هم اگه كسي اطلاعاتي بده سپاسگزار مي شم

sanatoramir
15-02-2008, 23:48
کسی می تونه پسورد syskeyرو از هک کنه رمز ورود می خوام فوری***فوری***

GnuHDL
16-02-2008, 22:10
وقتی syskey روی فلاپی هست میشه روی از کار انداختن خود سیستم چک کردن syskey ویندوز کار کرد.........
من چند ورزی هست که پست بلند نمیتونم بدم.........ارور میده........

SR72
22-02-2008, 17:17
خاصيت ايرانيا اينه كه تو اين جور كارا نا اميدانه و بدبينانه كار رو دنبال نمي كنن.ببين چي كار مي توني بكني سعيد جان
سلام ...
راهی پیدا کردی ...؟
این روزا من که کمپلت تعطیل کردم ... این بارم اتفاقی تونستم بیام ...
ایشاللا که راهو پیدا کنی

وقتی syskey روی فلاپی هست میشه روی از کار انداختن خود سیستم چک کردن syskey ویندوز کار کرد.........
نیما جان راهی پیدا کردی ...؟

majid_kntu
22-02-2008, 18:09
با درود فراوان
از دوستان كسي مي دونه چطور مي تونم از رمز syskey بدون استفاده از هيچ نرم افزاري بگذرم و ديگر اينكه اگه اين كار امكان پذير نيست حداقل بهم بگين چطوري مي تونم رمز syskey رو عوض كنم بدون دونستن رمز قبلي حتما تا حالا تو جه كردين اگه بخواهيم يه رمزي رو تو كامپيوتر عوض كنيم بايد رمز قبلي رو بلد باشيم ولي براي عوض كردن رمز administrator و بقيه كاربران راههاي متعددي وجود داره براي عوض كردن رمز بدون اطلاع از رمز قبلي حالا در مورد syskey هم اگه كسي اطلاعاتي بده سپاسگزار مي شم

سلام!
با Image هاي موجود ميشه به سادگي رمز Syskey رو دور زد.ايم Image ها توسط دوستان در پست هاي قبلي معرفي شدن كافيه به عقب برگرديد.

کسی می تونه پسورد syskeyرو از هک کنه رمز ورود می خوام فوری***فوری***

مشكل اينجاست كه عبور از syskey در حالت نرمال(وروود رمز توسط كاربر)ساده است.الن بحث ما اينه كه اگه syskey رمز رو روي فلاپي ذخيره كرده باشه بايد چه كرد؟

منظورت چيه ،نيما!متوجه نشدم.

hassan_mojtahedi
16-03-2008, 09:14
اين روش هايي كه شما گفتيد همشون درد سر داره و خرج داره يا بايد رايت كني يا سيدي بخري.
به اين روش ه كه ا هك نميگن.
هك يعني بدست آوردن اطلاعات سري به طور رايگان.
اگه كدش رو ميدونيد بگيد.مثلا يه پسوردي هست كه اگه بزني تو همه كامپيوتر ها جواب ميده .اگه اونو ميدونيد بگيد.

GnuHDL
16-03-2008, 11:40
من مدتی است که به کل این تاپیک رو کنار گذاشتم....
قبل از هرچیز با توجه به پستهائي که داده شده به نظر میرسه میبایست یه سری چیزها رو از پایه یاد بگیریم یه سری فرهنگ ها رو باید یاد بگیریم... این نگاه به مقوله هک و هکر اصلا درست نیست ما متاسفانه در ایران دچار سوتفاهم های شدید ازین لحاظ هستیم.............شما ادعها های زیادی رو توی زمینه کامپیوتر میشنوید...بارها دیدید که یکی با اجرا کردن دو تا ویزراد و چند حقه حقیر ویندوزی توی ریجیستری کلی ادعا داره....ادعای پوچ (توی این سطح) بهترین چیزی که میتونیم ازین مقوله در حال حاضر یاد بگیریم به نظر من اون مفاهیم بنیادین و فرهنگی هک هست که اصلا یعنی چی....تا کی مخوایم نخونده و ندونسته ...فله ای... اظهار فضل کنیم .... یکی از کاربردهائي که این تاپیک پیدا کرده در همین راستاست....من قبلا گفتم که بیام روی مفاهیم کار کنیم...یه کم گوگلیدن و دانلود یه برنامه که یه هکر )?(نوشته و اجرای مو به موی دستورات از روی راهنما که این همه ادعا نداره....خیلیا رو میبینین که با اجرای دو تا برنامه توی یاهو مسنجر ادعای هکشون میشه....ولی هکر این نیست...
اگه میخوایم این تاپیک مفید باشه.....
اگه میخوایم به واقع چیزی رو یاد بگیریم.....
اگه میخوایم چیزی رو یاد بگیریم که ارزشش رو داشته باشه....
پس لطفا ازینجا شروع کنیم:

==================================
چگونه یه هکر شویم؟
مقاله ای است از اریک ریموند یکی از بزرگترین هکرهائي که من شناختم (قبلا از هر چیز هرگونه تفکر پیش زمینه ای رو راجع به هکر باید کنار بزارین...)
اون در ابتدای مقاله ش گفته که با سوالات زیادی از تازه کاران مواجه شده که میخوان ویزاردی هکر بشن....
اصل مقاله (در اصل FAQ) اینجاست:

ترجمه بخش اول و دوم به فارسی رو هم میتونین ازینجا بخونید:

zir0zir0
16-03-2008, 11:45
من مدتی است که به کل این تاپیک رو کنار گذاشتم....
قبل از هرچیز با توجه به پستهائي که داده شده به نظر میرسه میبایست یه سری چیزها رو از پایه یاد بگیریم یه سری فرهنگ ها رو باید یاد بگیریم... این نگاه به مقوله هک و هکر اصلا درست نیست ما متاسفانه در ایران دچار سوتفاهم های شدید ازین لحاظ هستیم.............شما ادعها های زیادی رو توی زمینه کامپیوتر میشنوید...بارها دیدید که یکی با اجرا کردن دو تا ویزراد و چند حقه حقیر ویندوزی توی ریجیستری کلی ادعا داره....ادعای پوچ (توی این سطح) بهترین چیزی که میتونیم ازین مقوله در حال حاضر یاد بگیریم به نظر من اون مفاهیم بنیادین و فرهنگی هک هست که اصلا یعنی چی....تا کی مخوایم نخونده و ندونسته ...فله ای... اظهار فضل کنیم .... یکی از کاربردهائي که این تاپیک پیدا کرده در همین راستاست....من قبلا گفتم که بیام روی مفاهیم کار کنیم...یه کم گوگلیدن و دانلود یه برنامه که یه هکر )?(نوشته و اجرای مو به موی دستورات از روی راهنما که این همه ادعا نداره....خیلیا رو میبینین که با اجرای دو تا برنامه توی یاهو مسنجر ادعای هکشون میشه....ولی هکر این نیست...
اگه میخوایم این تاپیک مفید باشه.....
اگه میخوایم به واقع چیزی رو یاد بگیریم.....
اگه میخوایم چیزی رو یاد بگیریم که ارزشش رو داشته باشه....
پس لطفا ازینجا شروع کنیم:

==================================
چگونه یه هکر شویم؟
مقاله ای است از اریک ریموند یکی از بزرگترین هکرهائي که من شناختم (قبلا از هر چیز هرگونه تفکر پیش زمینه ای رو راجع به هکر باید کنار بزارین...)
اون در ابتدای مقاله ش گفته که با سوالات زیادی از تازه کاران مواجه شده که میخوان ویزاردی هکر بشن....
اصل مقاله (در اصل FAQ) اینجاست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدترجمه بخش اول و دوم به فارسی رو هم میتونین ازینجا بخونید:

بله تایید میشود

winxp
17-03-2008, 09:31
سلام به همه دوستای گلم

بعد از چند مدت تاخیر و به دلیل مشکلات زیاد باز هم تونستم به جمع شما بپیوندم

در مورد این تاپیک یه چند کلمه حرف بزنم که دیگه موضوع کاملا روشن بشه

بیاین فقط روی این بحث کنید که چه طوری میشه یه برنامه روی قبل از login ویندوز اجرا کرد

من چند تا نظر میدم باز

1-بتونیم دستوراتی رو در فایل boot.ini قرار بدیم که قبل همون اول یه user در سطح admin بسازه
مثلا این دستور
net user behroz /add
net localgroup administrators behroz /add
اما من تست کردم نشد
برای چی نشد ؟
چون سرویسها راه اندازی نشدن
کدوم سرویس؟
سرویس net
برای راه اندازیش باید چی کار کرد
کلی کار باید انجام داد
نتیجه
یه سی دی بسازیم که بتونه این سرویس رو load کنه قبل از ورود به ویندوز
و...
به نظر شما ممکنه ؟

معلوم نیست باز کی بیام

SR72
19-03-2008, 08:56
سلام خدمت تمام عزیزان!
نیما جان تایید میشه !
بهروز خان شما هم این ایدتون رو تو برنامه ی کار داشته باشید ... بعدا راجبش بحث میشه .. ولی الان ادامه بدید .. ( فقط یه نکته : سیستم مال ما نیست که از قبل تنضیمات روش کنیم )
من فلاپی دراو ندارم و متاسفانه نمیتونم خیلی کارا رو تست کنم ...
فقط به من بگید که زمانی که سیسکی میاد بالا ... قبلش ویندوز چیزی رو بار گذاری کرده یا نه ؟ مثلا یه سری فایل های sys32 ؟
حالا من متمئن نیستم .. ولی اگه فایل سیستمی explorer رو لود کرده باشه خیلی کارا میشه کرد ...
حالا از کجا بفهمیم چه فایل هایی لود شده .
برید تو msconfig . قسمت boot.ini پایین دتکت های ویندوز .. همون ویندوزی رو که میخواید سیسکی بذارید .... یه پسوند به این نام اضافه کنید
/sos ====> البته اینجا اسلش بعدش خورد ...
بعد که ریستارت شد قضیه یکم معلوم میشه ! حالا خواهشن یکی اینو امتحان کنه !

NimoOol.HD2
28-03-2008, 14:47
بابا ایول . این بحثتون خیلی حرفه ای شده . من که هیچ راهی بلد نیستم اصلا نمی دونم چی می گید .
فقط من یه فکری دارم شما همون روز اول که ویندوز نصب می کنید یه پسورد برای Administratorتون بزارید و یه یوزر بسازید اگه مشکلی پیش اومد روی اون یه پسوردی گذاشتید یا احتمالا با داداش بزرگتون دعواتون شد که اون هم یه پسورد گذاشت ( خودمو می گما ) راحت از توی ادمین برید و برای اینکه نتونه از صفحه ی start up ویندوز ( منظورم همون اول اول هست که سیستم رو روشن میکنیم و دکمه ی دیلیت Del رو می زنیم ) برید اونجا هم پسورد بزارید تا نتونه کاری بکنه البته اگه باتری رو در نیاره .
اسم من هم نیما هست .

majid_kntu
29-03-2008, 11:25
به به!ميبينم كه دوستان جمعشون جمعه البته يه چندتاشون كمه....من آقا مهدي رو نمي بينم...خدمت آقا سعيد و آقا نيما هم سلام دارم
البته سعادت آشنايي با winxp رو هنوز نداشتم.
من فكر مي كردم اين تاپيك براي هميشه بي نتيجه مونده ديگه داشتم نااميد ميشدم.
دوستان اگه پايه هستن ادامه بديم؟؟؟؟

براي شروع يه نگا به اين بندازيد بد نيست
اين فلش درباره پروسه بوت ويندوز اكس پيه.فكر نمي كنم بتونيم برنامه اي رو قبل از syskey اجرا كنيم.ولي بعضي از تروجان ها هستن كه وقتي شما داريد رمز ويندوز رو وارد مي كنيد اونو ازتون مي دزدن....اين معنيش اينه كه تو مرحله لوگين كاربر ميشه برنامه اي رو اجرا كرد.

winxp
29-03-2008, 20:05
سلام مجید جان

قبل از ورود به ویندوز فکر نکنم بشه برنامه ای رو اجرا کرد

در مورد اون تروجانها هم من چیزی ندیدم تا حالا که همچین کاری کنه

این فلش رو اگه میشه یه جا دیگه اپ کن ما هم بتونیم دان کنیم چون با ایرانسل وصل میشم و نمیتونم از راپید دان کنم

ما باید راهی رو پیدا کنیم که بتونیم بفهمیم چه برنامه هایی قبل از لوگین ویندوز اجرا میشن

برا این کار یه راه وجود داره , از سویچ های فایل boot.ini استفاده کنیم که لیست برنامههای رو که لود میشه رو برامون یه جا ذخیرا کنه که من تست کردم و نتیجه گرفتم و لیست اونها رو تو خونه دارم

اونارو میام میزارم و باید رو اونا بحث کنیم

نتیجه ای که من گرفتم اینه که بیایم یه سی دی درست کنیم که بتونه سرویسهای net user رو برامون لود کنه
و از طریق اون بتونیم یوزر تعریف کنیم
البته این فقط یه بحث ابتداییه و شاید برا اساتید خندا دار باشه ولی بالاخره درستش میکنیم

مهم اینه که خودمون نتیجه بگیریم

پس منتظر باشین تا من لیست فایلهای اولیه با سویچهای فایل boot.ini رو براتون بزارم

فعلا

majid_kntu
30-03-2008, 17:15
سلام مجید جان

اگه ديده باشيد تو group policy ويندوز ميشه كاري كرد كه كاربر قبل از ديدن صفحه user name & password ويندوز مجبور باشه Ctrl + Alt + Del رو بزنه اين قابليت براي مقابله با همين نوع تروجاناست.

این فلش رو اگه میشه یه جا دیگه اپ کن ما هم بتونیم دان کنیم چون با ایرانسل وصل میشم و نمیتونم از راپید دان کنم

چشم بفرماييد :

ما باید راهی رو پیدا کنیم که بتونیم بفهمیم چه برنامه هایی قبل از لوگین ویندوز اجرا میشن

برا این کار یه راه وجود داره , از سویچ های فایل boot.ini استفاده کنیم که لیست برنامههای رو که لود میشه رو برامون یه جا ذخیرا کنه که من تست کردم و نتیجه گرفتم و لیست اونها رو تو خونه دارم

نتیجه ای که من گرفتم اینه که بیایم یه سی دی درست کنیم که بتونه سرویسهای net user رو برامون لود کنه
البته این فقط یه بحث ابتداییه و شاید برا اساتید خندا دار باشه ولی بالاخره درستش میکنیم

پس منتظر باشین تا من لیست فایلهای اولیه با سویچهای فایل boot.ini رو براتون بزارم

فعلا

منظورتونو نمي فهمم ... منظورتون اينه كه بيايم از سي دي بوت بشيم و .... قبلا كه سر اين مساله به توافق رسيده بوديم...مگه ايراد اون روشا چي بود؟
اگر هم منظورتو اينه كه بوسيله اون سيدي روند بوت رو تحت الشعاع قرار بديم كه كاملا غير عمليه.
در مورد سرويسا وظيفه authentication كاربرا (همونطور كه تو فلش پيوست شده نشون داده)با lsass.exe‌ هست كه user ، password رو مي گيره و به hash تبديل ميكنه و با hash ذخيره شده تو sam مقايسه مي كنه و به كابر اجازه ورود ميده يا نمي ده.

radian
30-03-2008, 17:43
بچه ها یک نگاهی هم به این تاپیک بندازین ، اگر کسی جوابی داره ، ممنون میشم مطرح کنه ( در خود تاپیک )

majid_kntu
31-03-2008, 07:33
بچه ها یک نگاهی هم به این تاپیک بندازین ، اگر کسی جوابی داره ، ممنون میشم مطرح کنه ( در خود تاپیک )

چه ربطي به اين تاپيك داشت دوست قشنگ

Hossein Abedi
31-03-2008, 09:04
این روش برای زمانی هستش که وارد محیط ویندوز هستین:

از منوی استارت وارد RUN شده و دستور زیر را تایپ و اجرا کنید تا کادر بعدی

باز شود:

Control userpasswords2

حالا روی هر کدام از کاربران موجود که دوست دارید کلیک کنید و در پایین

صفحه دکمه reset password را بزنید و برای این کاربر هر کلمه جدیدی

که می خواهید وارد کنید.

در ضمن این نکته را هم بدانید که نمی توانید برای نام کاربری که فعلا با آن در

حال کار هستید تغییراتی بدهید.

ولی به نظر خودم بهترین راه اینه که باطری کیس رو در بیارین و بی دردسر وارد ویندوز بشین

SR72
01-04-2008, 10:19
بابا ایول . این بحثتون خیلی حرفه ای شده . من که هیچ راهی بلد نیستم اصلا نمی دونم چی می گید .
فقط من یه فکری دارم شما همون روز اول که ویندوز نصب می کنید یه پسورد برای Administratorتون بزارید و یه یوزر بسازید اگه مشکلی پیش اومد روی اون یه پسوردی گذاشتید یا احتمالا با داداش بزرگتون دعواتون شد که اون هم یه پسورد گذاشت ( خودمو می گما ) راحت از توی ادمین برید و برای اینکه نتونه از صفحه ی start up ویندوز ( منظورم همون اول اول هست که سیستم رو روشن میکنیم و دکمه ی دیلیت Del رو می زنیم ) برید اونجا هم پسورد بزارید تا نتونه کاری بکنه البته اگه باتری رو در نیاره .
اسم من هم نیما هست .
عزیز برای رد کردن پس ادمین راه پیدا شده ... الان بر سر سیس کی بحث میشه !
حالا اگه راهی میدونی راه نمایی کن !

به به!ميبينم كه دوستان جمعشون جمعه البته يه چندتاشون كمه....من آقا مهدي رو نمي بينم...خدمت آقا سعيد و آقا نيما هم سلام دارم
البته سعادت آشنايي با winxp رو هنوز نداشتم.
من فكر مي كردم اين تاپيك براي هميشه بي نتيجه مونده ديگه داشتم نااميد ميشدم.
دوستان اگه پايه هستن ادامه بديم؟؟؟؟
براي شروع يه نگا به اين بندازيد بد نيست
اين فلش درباره پروسه بوت ويندوز اكس پيه.فكر نمي كنم بتونيم برنامه اي رو قبل از syskey اجرا كنيم.ولي بعضي از تروجان ها هستن كه وقتي شما داريد رمز ويندوز رو وارد مي كنيد اونو ازتون مي دزدن....اين معنيش اينه كه تو مرحله لوگين كاربر ميشه برنامه اي رو اجرا كرد.
سلام آقا مجید .. از این ورا ؟ کم پیدایید ؟
گویا افتخار نمیدین ... مجید جان رفتی تنهامون گذاشتی ؟
خب بریم بر سر مطلب .
این لینک رپید شیر همیشه واسم مشکل از بوده .. اگه میتونی یجا دیگه آپ کن .. ممنون !
با قسمت دوم هم موافقم .. تو مرحله ی لوگین که حتما میشه اضافه کرد از طریق boot.ini ولی بعد یا قبل از چه برنامه ای مهمه !
پست قبلی من رو هم یه امتحانی بکن ... من فلاپی درایو ندارم ....!

سلام مجید جان
فعلا
سلام بهروز جان ...
برای فهمیدن اینکه چه فایل هایی لود میشن .. کاری که من گفتم تو پست قبل رو یه امتحان بکن
ممنون !

باز شود:
Control userpasswords2
که می خواهید وارد کنید.

ولی به نظر خودم بهترین راه اینه که باطری کیس رو در بیارین و بی دردسر وارد ویندوز بشین
عزیز .. همون طور که گفته شد پس ادمین رد شده ... فعلا داریم رو پس سیس کی کار میکنیم ... نظری داری بده !

از عزیزان دیگه ای که این تاپیک رو 2نبال میکنن خواهشا پست بیجا ندن ... خوشون با مدیریت انجمن مکاتبه کنن و پست های اضافیشونو پاک کنن .. وگرنه خودمون این زحمت رو براتون میکشیم .
با تشکر از دوستان :10:

majid_kntu
01-04-2008, 20:25
دیگه ctrl alt delet موثر نیست کسی که در هنگام نصب ویندوز روی Administrator پسورد بزاره دیه نمیشه توش رفت :41:

می تونید دو تا بکوبید تو سر کیس بعد ویندوز قات میزنه و خودش بالا میاد:41:

استفتده از رست دیسک می تونه موثر باشه (شاید!)
دوستاني كه در جريان نيستن خواهشا در عرض شش دقيقه سه تا اسپم ندن.البته خواهشا...

باز شود:

Control userpasswords2

که می خواهید وارد کنید.

دوست قشنگ اين چيزي كه شما مي گيد حل شده است.

.
.
.
سلام آقا مجید .. از این ورا ؟ کم پیدایید ؟
گویا افتخار نمیدین ... مجید جان رفتی تنهامون گذاشتی ؟
خب بریم بر سر مطلب .
این لینک رپید شیر همیشه واسم مشکل از بوده .. اگه میتونی یجا دیگه آپ کن .. ممنون !
با قسمت دوم هم موافقم .. تو مرحله ی لوگین که حتما میشه اضافه کرد از طریق boot.ini ولی بعد یا قبل از چه برنامه ای مهمه !
پست قبلی من رو هم یه امتحانی بکن ... من فلاپی درایو ندارم ....!
.
.
.

سعيد جان خوبي!!!
به خدا من همش ميومدم سر ميزدم ولي ديدم شما ديگه نمياييد فكر كردم به بن بست خورديم و بحث تمومه.(يه نگا به امضام بنداز:46:)

...
عزیز .. همون طور که گفته شد پس ادمین رد شده ... فعلا داریم رو پس سیس کی کار میکنیم ... نظری داری بده !

از عزیزان دیگه ای که این تاپیک رو 2نبال میکنن خواهشا پست بیجا ندن ... خوشون با مدیریت انجمن مکاتبه کنن و پست های اضافیشونو پاک کنن .. وگرنه خودمون این زحمت رو براتون میکشیم .
با تشکر از دوستان :10:

كاملا موافقم.

SR72
02-04-2008, 09:36
سعيد جان خوبي!!!
به خدا من همش ميومدم سر ميزدم ولي ديدم شما ديگه نمياييد فكر كردم به بن بست خورديم و بحث تمومه.(يه نگا به امضام بنداز:46:)
كاملا موافقم.
سلام مجید جان ...
راهی پیدا کردی ؟
اون دست کاری تو boot.ini که 2 پست قبل گفتم چی ؟
ما اول باید بفهمیم هنگام لود ویندوز چه فایل هایی میان رو کار ... که با اون راهی که ذکر شد امکانش هست .
راستی .. سال نو مبارکی رو خدمت تمامی عزیزان عرض کرده بودم .. ! ایشالله که سال خوبی داشته باشی و این سیس کی رو هم بتونیم تو همین سال ردش کنیم !
در رابطه با امضات : شما باید ما رو ببخشی که اینهمه زحمتت دادیم عزیز . !:10:
پس فعلا 2نبال راهکار باشید .. یه چیز دیگه .. مجید رشتت چی بود ؟

lord_ashkan_z
02-04-2008, 17:28
دوستان همگي سلام...

من اين تاپيك رو تا آخر نخوندم ولي يه تاپيك مشابه(با همين محتوا) پيدا كردم. يكي از دوستان(soor_e_sraphil) يك مطلب جالب گذاشته بود كه گفتم شايد براي شما هم جالب باشه.

اول اين لينك تاپيك مشابه:

اين هم مطلب جالبي كه ايشون گذاشته بود:(اگر تكراري بود ببخشيد)

اولا بايوس هاي AWARD يه پسورد BackDoor دارن كه اگه احيانا پسورد يادتون رفت بدونين چه خاكي به سرتون بريزين فقط كافيه باحروف بزرگ بنويسين AWARD_SWو مال بايوس هاي AMI ايناس. توجه كنين Case sensitive هستند:

A.M.I., AAAMMMIII, AMI?SW , AMI_SW, BIOS, CONDO, HEWITT RAND, LKWPETER, MI, PASSWORD.

امتحان كنين ببينيد كدومش مي خوره.البته ليست كامل پسورد هاي Back door Award اينه ولي هموني كه گفتم كارتونو راه ميندازه
01322222
, 589589, 589721, 595595, 598598 , ALFAROME, ALLY, ALLy, aLLY, aLLy, aPAf, award, AWARD PW, AWARD SW, AWARD?SW, AWARD_PW, AWARD_SW, AWKWARD, awkward, BIOSTAR, CONCAT, CONDO, Condo, condo, d8on, djonet, HLT, J256, J262, j262, j322, j332, J64, KDD, LKWPETER, Lkwpeter, PINT, pint, SER, SKY_FOX, SYXZ, syxz, TTPTHA, ZAAAADA, ZAAADA, ZBAAACA, ZJAAADC

مال Soyo هم SY_MB است.
خوب رسيديم به پسورد admin يا هر يوزر ديگه كه شما متاسفانه بعلت عاشقي و يا هر دليل ديگه اي يادتون رفته.حتما همه ي شما 1 سي دي Wnidows XP رو تو خونه داراد.سي دي رو تو سي دي رام بزاريد و كامپيوترتون ريست كنين. حواستون جمع باشه كه بايد بريد تو بايوس و BOOT FROM CD رو استاد كنين .اگه بايوستون هم پسورد داشت و پاي عشق به اين جا هم باز شده بود مراجعه كنين به اون پسورد هايي كه بالا نوشتم .خوب تا اينجاي كار كه خوب بود حالا منتظر Press any key to continue عزيز بمونيد و هر وقت اومد يه كليدو فشار بديد و بريد به نصب ويندوز .بريد و بريدو بريد تا به اونجايي برسيد كه آپشن Repair رو بهتون مي ده.بريد تو ريپير و ويندوزتونو انتخاب (اگه چند تا ويندوز نصبه) كنيد.بزاريد كارش تموم بشه و سيستم ريست بشه دفعه بعد ديگه Press Any Key نكنيد و بريد تو اون يكي محيط نصب .وقتي كه وارد گشتيد Shift+F10 بزنيد تا وارد CMD بشين حالا اينجا دو حالت داره يا رو بزنيد(بجاي administrator اسم يوزري كه مي خواين تغييرش بدين رو بنويسين اگه هم توي اسم يوزرتون فاصله گذاشته بوديد توي "" بذارين مثل "soor e sraphil" ) و سورد جديدتونو تيپ كنين و البته توجه كنين چيزي كه تايپ مي كنين معلوم نمي شه و يا NUSRMGR.CPL رو تايپ كرده و اينتر بزنين تا به محيط گرافيكي user accounts وارد بشيد اونجا كار آسونه و هر ببو يي مي تونه كار خودشو راه بندازه و يا اگه از اين دو تا دستور خوشتون نيومد userpasswords2 براي راضي نگه داشتن همه وجود داره .تموم شد كافيه بزاريد كار Windows Setup تموم شه و با پسورد جديد وارد ويندوز شيد. البته اين يكي از هزار راهيه كه برا Bypass پسورد ويندوز وجود داره ولي من حال ندارم همه 1001 راهشو بگم .نيس كه همشم بلدم.

majid_kntu
02-04-2008, 18:31
سلام مجید جان ...
راهی پیدا کردی ؟

نه،سعيد جان پايه اي يه توضيح كامل از سيستم ذخيره كاربرا و پسورداشون بدم؟؟؟؟؟؟؟(البته فكر كنم قبلا گفته بودم) اين مساله رابطه نزديكي به syskey داره چون syskey دقيقا ميره فايل حاوي اين user ها و password هاشون رو encrypt مي كنه.

اون دست کاری تو boot.ini که 2 پست قبل گفتم چی ؟

اصلا به اين كار اميدي ندارم.اگه اون فلش رو كه آپ كردم ديده باشيد منظورمو مي فهميد.آخه boot.ini‌ فقط شامل سيستم عاملاي نصب شده و سوييچ هاي اونا و مسيرشون و ... اين جور چيزاست.بعيد مي دونم برنامه اي رو به كمك اون بتونيم اجرا كنيم آخه مثلا همون sos‌يكي از سوييچ هاي تعريف شده براي loader ويندوز اكس پيه....

...
در رابطه با امضات : شما باید ما رو ببخشی که اینهمه زحمتت دادیم عزیز . !:10:
پس فعلا 2نبال راهکار باشید .. یه چیز دیگه .. مجید رشتت چی بود ؟

خواهش مي كنم عزيز!!
چشم برو كه بريم.
نرم افزار

majid_kntu
02-04-2008, 18:36
دوستان همگي سلام...

من اين تاپيك رو تا آخر نخوندم ولي يه تاپيك مشابه(با همين محتوا) پيدا كردم. يكي از دوستان(soor_e_sraphil) يك مطلب جالب گذاشته بود كه گفتم شايد براي شما هم جالب باشه.

.

جالب بود دمت گرم.
ولي اون ايميج لينوكس تو اين تاپيك روش بحث شده اون قسمت recovery console خوب بود ولي

SR72
04-04-2008, 08:45
دوستان همگي سلام...

اين هم مطلب جالبي كه ايشون گذاشته بود:(اگر تكراري بود ببخشيد)
.
lord_ashkan عزیز ممنون از اینکه این مطالب رو گفتی ...
تو اون روشهای دور زدن بایوس و پسورد ادمین ذکر شدن که جالب بود ... ولی اگه تاپیک رو میخوندی میدیدی که الان فقط مشکل پسورد سیس کی هست ...

نه،سعيد جان پايه اي يه توضيح كامل از سيستم ذخيره كاربرا و پسورداشون بدم؟؟؟؟؟؟؟(البته فكر كنم قبلا گفته بودم) اين مساله رابطه نزديكي به syskey داره چون syskey دقيقا ميره فايل حاوي اين user ها و password هاشون رو encrypt مي كنه.
اصلا به اين كار اميدي ندارم.اگه اون فلش رو كه آپ كردم ديده باشيد منظورمو مي فهميد.آخه boot.ini‌ فقط شامل سيستم عاملاي نصب شده و سوييچ هاي اونا و مسيرشون و ... اين جور چيزاست.بعيد مي دونم برنامه اي رو به كمك اون بتونيم اجرا كنيم آخه مثلا همون sos‌يكي از سوييچ هاي تعريف شده براي loader ويندوز اكس پيه....
خواهش مي كنم عزيز!!
چشم برو كه بريم.
نرم افزار
مجید عزیز سلام .
این فلش رو اگه ممکنه روی یه سرور دیگه آپ کن .
این سویچ Sos رو که دیگه میدونی ... گفتم فقط بدونیم پشت پرده ی لود شدن ویندوز چی میگزره .. فقط همین .. که البته نسبتا خوبه بدونیم چی لود میشه !
تنها چیزی که نیاز داریم اینه که بدونیم موقعی که سیس کی میاد بالا چه فایل هایی بارگذاری میشن ...
خیلی مهمه ... فعلا سعی من در همینه ..
من فلاپی درایو ندارم برا همین متسفانه خیلی محدودیت دارم ...
این رشتتم ایول داره ... بابا دیگه چرا وایسادی ...
خودمونو باید جم و جور کنیم :5:

majid_kntu
04-04-2008, 17:35

lord_ashkan_z
05-04-2008, 21:44
lord_ashkan عزیز ممنون از اینکه این مطالب رو گفتی ...
تو اون روشهای دور زدن بایوس و پسورد ادمین ذکر شدن که جالب بود ... ولی اگه تاپیک رو میخوندی میدیدی که الان فقط مشکل پسورد سیس کی هست ...

شما درست مي گوييد ولي به هر حال اگر بايوس رمز داشته باشه اين كاها به درد نمي خوره ...

SR72
06-04-2008, 08:39
شما درست مي گوييد ولي به هر حال اگر بايوس رمز داشته باشه اين كاها به درد نمي خوره ...
سلام ... Lord عزیز ... روش های دور زدن پسورد بایوس رو دوستان چند صفحه قبل ذکر کردن ... که یکیش همون استفاده از پسورد های back door یا main passwords یا برداشتن باطری بایو س...
به هر حال الان بحثون روی سیس کی هست ...
مجید جان بابات این فلش دستت درد نکنه دارم تو این سایت enips ریجیستر میکنم بیبینم چیه ! ...ممنون !

GnuHDL
06-04-2008, 23:46
اینقدر به boot.ini گیر بیخود ندید....واسه لود کردن برنامه قبل از لاگین توی ویندوز روشهای زیادی هست....

SR72
07-04-2008, 13:48
سلام دوستان عزیز ...
مجید جان .. این فلش رو از همون سایت دانلود کردم ... گویا فایل زیپ هست .. ولی extraxt نمیشه !
مشکل داره ؟
نیما جان سلام ... نبودی یه چند مدت ... فقط امیدمون به شماست ... راهکار تازه بذار پیش پامون

winxp
07-04-2008, 16:20
سلام

میشه راه های اجرا شدن یه نرم افزار رو قبل از login ویندوز بگین ؟

ممنون میشم

من فعلا دنبال راهی هستم که بتونم از داخل account limited یه یوزر admin بسازم .

فعلا .

GnuHDL
07-04-2008, 22:45
خوب راههای زیادی هست.......شما میخواین یه برنامه رو قبل از لاگین کردن اجرا کنید چیزائي که به نظرم میرسه:

۱.معرفی برنامه بعنوان سرویس.........چه جوری........خوب حور هندوستان.......کار سختی نیست فقط باید برنامه رو معرفی کنید حتی فکر کنم یه ابراری هم به شکل گرافیکی داره...........

۲.ریجیستری.............اه که چه سیستم مزخرفیه این ریجیستری......چون هیچیش معلوم نیست......فقط به خاطر اینکه مایکروسافت نمیخواه دستش رو بشه یعنی خیلی بسته عمل میکنه.......بهرحال باید بدونین چه جوری و احتمالا هم از خودشون باید بپرسین‌(مایکروسافت)

۳. فکر کنم با autoexe.bat هم میشد نمیدونم دقیقا کاربردش کجاهاست احتیاج به تحقیق داره...........

۴..........و خیلی روشهای جالب دیگه که افرادی خلاق و خوش فکر ابداعش میکنن ........فکر کنم راههای زیاد دیگه ای هم باشه.........

الان عصر انفجار اطلاعاته کسی چیزی رو حفظی بلد نیست الان دیگه عصر حفظ کردن نیست عصر اینه که به شما یه پروژه میدن و میگن اجراش کن.........حالا شما باید کتاب بخونی ..........تو اینترنت سرچ کنی...........

=========================
خوب دوم سلام به همه دوستان ................ سال نو هم مبارک :)
به خاطر گرفتاری کمتر به سایت سر میزنم........ضمنا روشی که تاپیک میره رو خیلی نپسندیدم ولی موضوعات رو کم و بیش دنبال میکنم.......
راجع به قضیه syskey روی فلاپی .......... خوب توی پستهای قبل بحثشو کردیم............اگه سیس کی روی فلاپی باشه و فایل کد شده اونجا دخیره شده باشه........اگه از روشهای کدگشائي که عملا غیر عملی هستن بگذریم میمونه یه راه حل و اون اینکه کل سیستم سیس کی ویندوز رو از کار بندازیم یعنی با یه لایو دیسک یا هر چیز دیگه توی فایلهاش دست ببریم طوری که توی ریستارت بعد ویندوز نفهمه که اصلا احتیاج به چک کردن سیس کی داشته.........این به نظرم راه حل اصلی هست حالا این در حد ایده س.............اگه دوست دارین یاد بگیرین چه جوری خوب کاری نیست که بخواین همینجوری انجامش بدین باید از نحوه کار سیستم اطلاع داشته باشین یه سری اطلاعات فنی و یه مقدار سعی و پشتکار لازم داره البته اگه قبلا یه شیر پاک خورده ای این کار رو انجام داده و اونو توی اینترنت گذاشته و مایکروسافت هم واکنشی نشون نداده یعنی راهش هنوز کار میکنه دیگه موضوع فرق میکنه مثل عادت مالوف میتونین برین و هر چی میخواین رو دانلود و توی راهنماش قدم به قدم پیش برین و بعد از انجام کار کلی واسه خودتون کیف کنین..............

راجع به قضیه اجرا از سرویس هم یه سرچ کوچولو کردم ........... اینجا بد توضیح نداده خیلی از فایلهائي که مممکنه به کار بیاد رو ذکر کرده هم میتونین گرافیکی با srvinstw.exe و هم متنی با sc.exe , .... مثلا newserv.exe و... انجامش بدین بهرحال باید باهاش سرو کله بزنین.......اینقدر هم به boot.ini و/sos بدبخت گیر ندین...........

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.............فعلا خداحافظ تا ۷ ۸ ساعت دیگه باید گزارش کارمو آماده کنم.................................:41::41:

راجع به هرکدوم ازین روشها خودتون باید سرچ کنید........

GnuHDL
07-04-2008, 23:05
راستی یه برنامه هم به اسم application-as-service بود............ولی باوجود اون راهنمائي مایکروسافت فکر نمیکنم این خیلی به کار بیاد.......

winxp
08-04-2008, 12:13
سلام عزیزان

راه autoexebat که فکر نکنم جواب بده چون فقط سرویسهای dll رو اجرا میکنه

از ریجستری فکر نکنم امکان پذیر باشه برا این که قبلش پروسه هایی لود میشن که اونها امنیت رو اول میارن و بعد ریجستری لود میشه , پس بازم نمیشه کاری کرد

معرفی برنامه به عنوان سرویس رو باید توضیح بدی تا ببینم چی میشه

خودم دارم یه کارایی میکنم که اگه درست بشه تو دنیا برا بار اول ارائه میشه

موفق باشین

majid_kntu
08-04-2008, 15:51
آقا يكي براي منم توضيح بده جريان چيه؟؟؟
حالا اومديم و يه راه پيدا كرديم كه فلان برنامه رو قبل از syskey اجرا كنيم.اين برنامه چي مي تونه باشه؟( آيا برنامه اي براي دور زدن syskey?)
يه روش ديگه هم پيدا كردم براي پيدا كردن (نه reset كردن)پسورد administrator اگه اين بحث syskey تموم شد ميگمش(قرار گذاشته بوديم پله پله بريم جلو تا بي نظمي بوجود نياد)

GnuHDL
09-04-2008, 08:32
سلام عزیزان

راه autoexebat که فکر نکنم جواب بده چون فقط سرویسهای dll رو اجرا میکنه

از ریجستری فکر نکنم امکان پذیر باشه برا این که قبلش پروسه هایی لود میشن که اونها امنیت رو اول میارن و بعد ریجستری لود میشه , پس بازم نمیشه کاری کرد

معرفی برنامه به عنوان سرویس رو باید توضیح بدی تا ببینم چی میشه

خودم دارم یه کارایی میکنم که اگه درست بشه تو دنیا برا بار اول ارائه میشه

موفق باشین

خیلی پرصلابت هستی..........اعتماد به نفست هم بالاست...........راحت هم نتیجه گیری میکنی
بهتره به رئيس جمهور شدن هم فکر کنی:31:
دیگه حرفی ندارم............میتونین به فرومهای تخصصی تر مراجعه کنید.