PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگه به دنبال يك لپ تاپ متفاوت هستيد حتماّ به اين قسمت يه نگاهي بندازين Apple Macbook

ilia ahmadian
06-01-2008, 16:01
سلام خدمت همه دوستان
در اين قسمت من ميخوام در مورد لپ تاپ فوق العاده اپل صحبت كنم.شركت اپل سيستمهاي خوبي توليد كرده است اما لپ تاپ macbook واقاّ با بقيه توليدات اين شركت متفاوت است.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بيشتر شما شايد شنيده باشيد كه لپ تاپ هاي اپل براي كاربران حرفه اي مورد استفاده قرار ميگيره اما اين بار اپل سعي كرده كه براي كاربران خانگي هم سيستم جالبي توليد كنه كه اين سيستم بر خلاف انواع ديگر امكاناتي را كه يك كاربر خانگي به آن احتياج داره را تآمين ميكنه.
مشخصات اين لپ تاپ رو در اختيارتون ميذارم: apple Macbook
CPU:2.0 GHz Intel
مانيتور:TFT Active Matrix و داراي تكنولوژي X800 بر روي دستگاه تعبيه شده است
مدت زمان روشن ماندن دستگاه توسط باتري 6 ساعت ميباشد
HDD:هاردديسك دستگاه نيز از 200GB به بالا است
همانطور كه مشاهده كرديد اين دستگاه كاملاُ سازگار با كاربران خانگي براي بازي هاي كامپيوتري ، برنامه نويسي ، كارهاي گرافيكي و اينترنتي است.
تايپ كردن با macbook بسيار ساده و دلپذير است زيرا تمام كليدها با فشار كوچك انگشت شما فعال ميشوند و فاصله اي كه بين هر كليد وجود دارد مانع اشتباه در كار تايپ ميشوند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در هر صورت اگر شما به دنبال لپ تاپ جديد با امكانات تازه هستيد حتماُ به دنبال macbook برويد تا تجربه متفاتي كسب كنيد.
نكته جالب اينجاست كه شركت اپل در حال حاضر اين دستگاه را با سيستم عامل جديد خودش يعني Mac OSX 10.5 Leopard در بازار عرضه ميكنه و اين سيستم عامل قدرتمند با اين دستگاه غوغا به پا كرده است.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين دستگاه در دو رنگ اصلي سياه و سفيد ساخته شده است كه هيچ تفاوت قيمتي بين اين دو وجود ندارد. نكته جالب ديگر اين است كه اين سيستم قابليت ارتقاء البته فقط از شركت اپل رو داره. يادتون نره كه هنگام خريد ، شركت اپل با بهترين و بالاترين امكانات اين دستگاه رو به شما تحويل ميده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

samanvilli
06-01-2008, 16:06
قربونت ،‌خوب بودش .

ilia ahmadian
06-01-2008, 17:26
:8: اين هم عكس از Apple Macbook: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M.Z.Y
06-01-2008, 17:40
سلام رفیق

میشه بگی که کدوم زبون برنامه نویسی تحت سیستم عامل اپل کار می کنه؟

در ضمن تکنولوژی TFT Active Matrix مربوط به مانیتوره نه رم.

موفق باشی و یاعلی./

ilia ahmadian
06-01-2008, 19:35
اول برنامه Free Pascal 2.0 برنامه اي است كه از سيستم عامل هاي Mac OSX و Novell Netware و Ms Dos و Linux پشتيباني ميكنه و همينطور نرم افزار MacPas مخصوص سيستم عامل Mac طراحي شده.
دوم از بابت مشكل معذرت ميخوام چون اشتباه تايپي من بود.:46:

Benygh
06-01-2008, 19:55
خوب ادیت کن اشتباهتو دوست من ... من هم استباه فهمیدم ...

ilia ahmadian
06-01-2008, 21:33
:31:ببخشيد دوستان كه اديت غلط طول كشيد در ضمن مطلب جديد هم بهش اضافه كردم (در آخرشه)