PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آموزش کرک Ocx

afsoongar_ghadiri
05-01-2008, 15:05
من خیلی دنبال اموزش کرک ocx کشتم ولی چیزه خوبی پیدا نکردم

کسی اکه چیزی بلده به ما هم یاد بده

به خصوص ocx با vb نوشته شودن

xx750
05-01-2008, 17:23
1) ocx که نوشته میشه دارای یک کلاس Parent هست که با نام همون کلاس در سیستم ریجستر میشه ...
کرک یه ocx هم به این صورت که شما ابتدا باید نام کلاس اصلی ocx را بدونید -این کار به راحتی انجام پذیر میتونید با گذاشتن یک کنترل از اون ocx در فرم برنامه نام کلاسش را درجدول خاصیتها ببینید ، حال یک ocx با کلاس مشخص ایجاد میکنید و توابعی هم نام و هم پارامتر با ocx اصلی ایجاد کنید مقدار برگشتی هر تابع را خود شما معین کنید (که در واقع عملیات هک در اینجا انجام میشود) سپس ocx ساخته شده را کامپایل و ریجستر میکنید ،
2) روش دوم trace کردن یه فایل ocx در نرم افزاهای مثلollydbg و پیدا کردن ویرایش کردن مقادیر برگشتی توابع دلخواه است
لازم بذکر است که در هر دو روش لازم نیست تمامی توابع یه ocx را پیاده سازی یا دیباگ کنبد !!!!!!!!

site_hamid
05-01-2008, 17:46
1) ocx که نوشته میشه دارای یک کلاس Parent هست که با نام همون کلاس در سیستم ریجستر میشه ...
کرک یه ocx هم به این صورت که شما ابتدا باید نام کلاس اصلی ocx را بدونید -این کار به راحتی انجام پذیر میتونید با گذاشتن یک کنترل از اون ocx در فرم برنامه نام کلاسش را درجدول خاصیتها ببینید ، حال یک ocx با کلاس مشخص ایجاد میکنید و توابعی هم نام و هم پارامتر با ocx اصلی ایجاد کنید مقدار برگشتی هر تابع را خود شما معین کنید (که در واقع عملیات هک در اینجا انجام میشود) سپس ocx ساخته شده را کامپایل و ریجستر میکنید ،
2) روش دوم trace کردن یه فایل ocx در نرم افزاهای مثلollydbg و پیدا کردن ویرایش کردن مقادیر برگشتی توابع دلخواه است
لازم بذکر است که در هر دو روش لازم نیست تمامی توابع یه ocx را پیاده سازی یا دیباگ کنبد !!!!!!!!

خیلی مفید بود. ممنون
از این دست اطلاعات در مورد OCX ها خیلی بدرد بخور هست.
لطفا نرم افزار هایی مانند ollydb رو معرفی کنید.
:46:

afsoongar_ghadiri
05-01-2008, 18:57
حالا اگه ممکنه یه سایتی یه فیلمی یه آموزشی بذارید تا ما هم یاد بگیرم

tactools
07-01-2008, 13:46
اینم آموزش کرک کردن ocx خدمت دوست عزیز:11:
من موندم چرا ما ایرانیا اینطوری هستیم یعنی عربا باید از ما همیشه سر باشند:2:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

afsoongar_ghadiri
07-01-2008, 14:58
مرسی دوست عزیز

afsoongar_ghadiri
14-01-2008, 19:16
یه سوال هم در مورد از بین بردن Nag Screen داشتم کسی چیزی بلده

چون خواستم تاپیک اضافه درست کنم همین جا پرسیدم

hakhamanesh
14-01-2008, 23:36
در فروم سرچ بزنيد باز هم بايد باشه

site_hamid
17-01-2008, 08:15
اینم آموزش کرک کردن ocx خدمت دوست عزیز:11:
من موندم چرا ما ایرانیا اینطوری هستیم یعنی عربا باید از ما همیشه سر باشند:2:

عالیه:11:
(عربا سعی میکنن اما اینکه تا حالا موفق شدن یا نه بستگی به ما داره :31:)

xx750
17-01-2008, 11:10
من موندم چرا ما ایرانیا اینطوری هستیم یعنی عربا باید از ما همیشه سر باشند

میدونم ربطی به موضوع تاپشک نداره اما نمی تونم هم بی تفاوت باشم،
درست که در بعضی مواقع و یا بعضی زمانها اونهم بنا به دلایل خاص که همه میدونیم چیه عربا از ماپیشی میگیرند اما اگه ما ایرانیها خودمون را دریابیم نمیگم از همه بالاتریم ولی کم هم نیستیم .....

یه موضوع اینکه کرک ocx توسط ollyDBG معمولا به همان روش trace کردن یه فایل exe هست اون روشی که من توضیح دادم برای کرک توابع داخل خود ocx معمولا استفاده میشه ، ولی با olly معمولا یه ocx که free نیست وبه صورت دمو میباشد را به حالت full کرک میکنند

Morteza_SOS
18-01-2008, 08:29
به نام خدا
با سلام به همگی همکاریتان با یکدیگر عالیه لطفا ادامه بدهید راستی فایل های Msi که اگه اشتباه ننوشته باشم فایل های نصب هست را چطور می شه کرک کرد !