PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقایسه صدایn82 با K850

re_ir2
05-01-2008, 00:08
با سلام به تمامی دوستان

خواهشمندم فقط دوستانی که مطمئن هستند بدون هیچگونه تعصب راهنمایی کنند صدا در اسپیکرهای

کدامیک بلندتراست؟

Highbury
05-01-2008, 10:53
طبق قاعده باید صدای ان82 بلندتر باشه.

Sasan Info
05-01-2008, 10:55
خوب معلومه
n82از اون سری گوشی های نوکیا هستش که صدای خوبی داره
دو تا اسپیکر بلند و استریو داره
k850 هم مثل همه گوشی های سونی اریکسون اسپیکرش صدای کم و بی کیفیتی داره
ولی ظاهرا تو هنذفری بهتره

corey
05-01-2008, 11:12
قصد بحث ندارم ولی کیفیت صدای سونی اریکسون تو اسپیکر هم از نوکیا بهتره ولی خوب نوکیا صداش بلندتره

Highbury
05-01-2008, 11:13
ساسان جون من شنیدم صداش باکیفته شما میگید بی کیفیت؟در بین گوشیهایی که مویک رو نداره کیفیتش خوبه.
بعضی ها که تست کردن میگن بلندی صداش از کا800بیشتره که واقعا خوبه و با هک کردنش صداش بالاترمیره.
اگه اختلاف قیمت این دو گوشی به 150 هزار تومان رسید ارزش خرید با کا850 هستش اما الان ان82 خیلی خوبه قیمتش حدود 570تومانه و کا850قیمتش 480تومان.
اما انصافا قیافه ی ان82 بالکل تعطیله من همیشه به خود م میگفتم شاید وقتی بیاد از نزدیک ببینم خوشکل باشه ولی باور کن وقتی از نزدیک دیدمش بیشتر بدم اومد.
کا850 قیافش کلی می ارزه.
اما الان باید صبر کرد تا افت قیمتش رو بکنه تا یک ماه دیگه مطمئنا کا850 به 420 میرسه.شک ندارم چون هنوز افتش رو نکرده.
ولی خداییش وقتی درایورهای کا850 رو هک کنی چی میشه.
مخصوصا تا چند روز دیگه فریمور جدید این گوشی میاد که به قول خود سونی اریکسون گفته تفاوت های چشمگیری توی دوربین این گوشی بوجود میاد.
با هک کردن این گوشی صداش بلند میشه خفن توی هندسفری هم بی رقیب
همونجوری که سرعت فریم کا800 رو از 15 به 35 افزایش دادن مطمئنا اینم از 30 به 50-60 افزایش میدن.چه شود

mahyarSAMSUNG
05-01-2008, 11:25
کا 850 صدای خوبی داره و رتبه بالایی رو توی کیفیت صدا گرفته . ولی استریو نیست . توی این عکس مقایسش رو با ان 82 ببینید . همین الان ازش عکس گرفتم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahyarSAMSUNG
05-01-2008, 11:25
کا 850 صدای خوبی داره و رتبه بالایی رو توی کیفیت صدا گرفته . ولی استریو نیست . توی این عکس مقایسش رو با ان 82 ببینید . همین الان ازش عکس گرفتم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sasan Info
05-01-2008, 11:53
ساسان جون من شنیدم صداش باکیفته شما میگید بی کیفیت؟در بین گوشیهایی که مویک رو نداره کیفیتش خوبه.
بعضی ها که تست کردن میگن بلندی صداش از کا800بیشتره که واقعا خوبه و با هک کردنش صداش بالاترمیره.
اگه اختلاف قیمت این دو گوشی به 150 هزار تومان رسید ارزش خرید با کا850 هستش اما الان ان82 خیلی خوبه قیمتش حدود 570تومانه و کا850قیمتش 480تومان.
اما انصافا قیافه ی ان82 بالکل تعطیله من همیشه به خود م میگفتم شاید وقتی بیاد از نزدیک ببینم خوشکل باشه ولی باور کن وقتی از نزدیک دیدمش بیشتر بدم اومد.
کا850 قیافش کلی می ارزه.
اما الان باید صبر کرد تا افت قیمتش رو بکنه تا یک ماه دیگه مطمئنا کا850 به 420 میرسه.شک ندارم چون هنوز افتش رو نکرده.
ولی خداییش وقتی درایورهای کا850 رو هک کنی چی میشه.
مخصوصا تا چند روز دیگه فریمور جدید این گوشی میاد که به قول خود سونی اریکسون گفته تفاوت های چشمگیری توی دوربین این گوشی بوجود میاد.
با هک کردن این گوشی صداش بلند میشه خفن توی هندسفری هم بی رقیب
همونجوری که سرعت فریم کا800 رو از 15 به 35 افزایش دادن مطمئنا اینم از 30 به 50-60 افزایش میدن.چه شود
من هنوز موندم که اگه قرار باشه همه چیز رو تقویت کنیم چشمشون کور دندش نرم خود شرکت سونی اریکسون تقویتشون کنه
ببین کاظم جان من میدونم که کیفیت هنذفری گوشی های سونی خوبه و این رو هم میدونم که کیفیت و بلندی صدای گوشی های سونی اریکسون افتضاحه و اسپیکر گوشی های سونی از کیفیت نا مرغوب ساخته شده
در مورد k850 من از شکلش خوشم نیومد ولی از یه سری امکاناتش واقعا خوشم اومد
3 کلید لمسی
شیار میکرو اس دی(خدا رو شکر بالاخره سونی اریکسون یه گوشی درست کرد که کارت خوانش استاندارد جهانی باشه)
اینترفیس ها و تغییراتی که در سیستم جاوا کرده که دیگه مثل گوشی های دیگه سونی تکراری و بدرد نخور نباشه
فلاش زنون و چراغ قوه با هم
اسلاید اتوماتیک دوربین

دیگه فکر نکنم مورد مثبتی داشته باشه

قصد بحث ندارم ولی کیفیت صدای سونی اریکسون تو اسپیکر هم از نوکیا بهتره ولی خوب نوکیا صداش بلندتره
اتفاقا کیفیتشون خیلی بد تره گوشی هایی نظیر w810 w850 و...
همچینین w950 که الان خودمم دارم و اصلا از اسپیکرش راضی نیستم

راستی شما که میگین تقویت کنید من هم هوسی شدم ببینم چجوریه
لطفا بگین چجوری w950 رو تقویت کنم؟

cdplayer
05-01-2008, 14:15
بهترین کیفیت صدا رو آیفون داره

Sasan Info
05-01-2008, 14:28
شما دیگه دارین شورشو در میارین
این پستو دادی که چی بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

cdplayer
05-01-2008, 14:46

R@R#M@N
05-01-2008, 14:50
من هنوز موندم که اگه قرار باشه همه چیز رو تقویت کنیم چشمشون کور دندش نرم خود شرکت سونی اریکسون تقویتشون کنه
ببین کاظم جان من میدونم که کیفیت هنذفری گوشی های سونی خوبه و این رو هم میدونم که کیفیت و بلندی صدای گوشی های سونی اریکسون افتضاحه و اسپیکر گوشی های سونی از کیفیت نا مرغوب ساخته شده
3 کلید لمسی
شیار میکرو اس دی(خدا رو شکر بالاخره سونی اریکسون یه گوشی درست کرد که کارت خوانش استاندارد جهانی باشه)
اینترفیس ها و تغییراتی که در سیستم جاوا کرده که دیگه مثل گوشی های دیگه سونی تکراری و بدرد نخور نباشه
اسلاید اتوماتیک دوربین

بیخیال کن دیگه
خوبه بهترین موزیک فونها مال اس ای هست
و همچنین اگه شما اون ریویوو جی اس ام آرنا رو دیده باشید در کیفیت صدا
G800 : good
d900 : excelen
w910 : exelent
w960 : good
k850 : very good
Nokia N95 8GB:good
هست
این لینک رو ببین و مدل گوشیهای سونی رو ببین و کیفیتشون رو
بعد نوکیا و مدلهاش و کیفیتشون رو ببین
حالا بگو کدوم بهتره ؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

B L A S T E R
05-01-2008, 15:01
شاید صدای سونی اریکسون از نوکیا کمتر باشه ولی همیشه کیفیتش بیشتر بوده.
راستی لینک یادت رفت بهراد

R@R#M@N
05-01-2008, 15:08
سلام
درسته سونی واقعآ تو کیفیت کم نمیذاره
لینک رو هم بالا گذاشتم !

Highbury
05-01-2008, 15:12
همه میدونن کیفیت صدای ایفون در اسپیکر خوبی نیست.

شما دیگه دارین شورشو در میارین
این پستو دادی که چی بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
بی خیال

3 کلید لمسی
اسلاید اتوماتیک دوربین

اتفاقا کیفیتشون خیلی بد تره گوشی هایی نظیر w810 w850 و...
همچینین w950 که الان خودمم دارم و اصلا از اسپیکرش راضی نیستم

راستی شما که میگین تقویت کنید من هم هوسی شدم ببینم چجوریه
لطفا بگین چجوری w950 رو تقویت کنم؟
در مورد اینترفیس کا850 باهات موافقم خداییش قبلیه خیلی ازادهنده بود.
مواردی که من از کا850 خیلی خوشم اومده
طراحی جدید و زیباش.
کاور لنز اتومات
همون سه کلید لمسی.
واکمن 3:18:میشه گفت این گوشی هم کمرا فون هستش و هم واکمن
هندسفری خوب.با اینکه دو تیکه نیستش ولی هندسفری خودش رو بنداز دور هندسفری واکمن بخر.خوبی سونی اریکسون اینه که هندسفری هاش به هم میخورن:46:
اینکه گوشی رو افق کنی صفحه افقی میشه و عمودی کنی عمودی میشه.میگن ان82 هم همینجوری ولی وقتی صفحه اش رو کجکی میکنی:31:یه کم طول میکشه.
چراغ قوه هم جای خودش.
خیلی خوشکله:31:
در ضمن ساسان جون گوشیهای سیمباین رو نمیشه صداشون رو تقویت کرد دبلیو950 یکی هم از اون موارد هست.
شاید دلیل اینکه از صدای دبلیو950 خوشت نیومده باشه یا کلا از صداهای سونی اریکسون شاید این باشه که تو از صداهای نرم و ملایم و قوی خوشت بیاد مثل 5700

بیخیال کن دیگه
خوبه بهترین موزیک فونها مال اس ای هست
و همچنین اگه شما اون ریویوو جی اس ام آرنا رو دیده باشید در کیفیت صدا
G800 : good
d900 : excelen
w910 : exelent
w960 : good
k850 : very good
Nokia N95 8GB:good
هست
این لینک رو ببین و مدل گوشیهای سونی رو ببین و کیفیتشون رو
بعد نوکیا و مدلهاش و کیفیتشون رو ببین
حالا بگو کدوم بهتره ؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تایید میشه.واکمن سونی اریکسون میترکونه.

Sasan Info
05-01-2008, 15:15
حالا درسته که کیفیت هنذفریش خوبه ولی قرار نیست دیگه تو اسپیکر خوب باشه
من در موردش توضیح دادم که خودمم از اسپیکر اصلا راضی نیستم گوش آدم رو به شدت اذیت میکنه
حالا هی بگین صداش خوبه

ببینید اگه قرار بود آدم متعصبی باشم باید رو سونی اریکسون تعصب داشتم میدونی چرا
به این دلایل:
نوت بوک ام سونی هستش
دوربین دیجیتال ام سونی هستش
دوربین فیلمبرداری ام سونی هستش
تلویزیون ام سونی هستش
ضبط ام سونی هستش
حتی گوشی هم ام سونی هستش(w950 ام رو میگم)
ولی دلیل نمیشه که الکی بیام بگم گوشی هاش خوبن
بریم ببینیم ایراد از کجاست به جایی که ایراد ها رو خوب جلوه بدبم

Sasan Info
05-01-2008, 15:22

بی خیال

در مورد اینترفیس کا850 باهات موافقم خداییش قبلیه خیلی ازادهنده بود.
مواردی که من از کا850 خیلی خوشم اومده
طراحی جدید و زیباش.
کاور لنز اتومات
همون سه کلید لمسی.
واکمن 3:18:میشه گفت این گوشی هم کمرا فون هستش و هم واکمن
هندسفری خوب.با اینکه دو تیکه نیستش ولی هندسفری خودش رو بنداز دور هندسفری واکمن بخر.خوبی سونی اریکسون اینه که هندسفری هاش به هم میخورن:46:
اینکه گوشی رو افق کنی صفحه افقی میشه و عمودی کنی عمودی میشه.میگن ان82 هم همینجوری ولی وقتی صفحه اش رو کجکی میکنی:31:یه کم طول میکشه.
چراغ قوه هم جای خودش.
خیلی خوشکله:31:
در ضمن ساسان جون گوشیهای سیمباین رو نمیشه صداشون رو تقویت کرد دبلیو950 یکی هم از اون موارد هست.
شاید دلیل اینکه از صدای دبلیو950 خوشت نیومده باشه یا کلا از صداهای سونی اریکسون شاید این باشه که تو از صداهای نرم و ملایم و قوی خوشت بیاد مثل 5700

تایید میشه.واکمن سونی اریکسون میترکونه.
نه دوست عزیز دوباره هم میگم هیچکی از صدای بد خوشش نمیاد و کیفیت اسپیکر های سونی هم بد هستن
ولی خوب کیفیت هنذفری خوبه
w950 که اسپیکرش تعطیله
همچینین 3 گوشی w810 و w850 و w880
من مواردی رو گفتم که صداشون رو شنیدم و بقیه رو نمیدونم ولی اینجور که معلومه بیشترشون اینطورین

R@R#M@N
05-01-2008, 15:25
ما که نگفتیم تعصب داری
من با مدرک ثابت کردم که سونی توی صدا کولاکه (این لینکی هم که دادم speaker test هست)

meha
05-01-2008, 15:28
تایید می شود.
صدای n82 بیشتر و با کیفیت تر از k850 هست من خودم امتحان کردم.

R@R#M@N
05-01-2008, 15:30
نه دوست عزیز دوباره هم میگم هیچکی از صدای بد خوشش نمیاد و کیفیت اسپیکر های سونی هم بد هستن
ولی خوب کیفیت هنذفری خوبه
w950 که اسپیکرش تعطیله
همچینین 3 گوشی w810 و w850 و w880
من مواردی رو گفتم که صداشون رو شنیدم و بقیه رو نمیدونم ولی اینجور که معلومه بیشترشون اینطورین

خدایی ؟؟؟
پس تو کیفیت رو توی بلندی صدا میدونی
دبلیو 810 خدای کیفیت هست همچنین دبلیو 850 و 880
از با کیفیت ترین گوشی های سونی رو میگی بی کیفیت

B L A S T E R
05-01-2008, 15:30
دقیقا شما کیفیت رو تو بلندی میبینید.
خداییش کیفیت صدایی که w810 , 850 دارند هیچ گوشی نداره

Sasan Info
05-01-2008, 15:36
اتفاقا بر عکس
اصلا من کیفیت رو تو بلندی نمیبینم
خوبه w850 هم تو بلندی معروفه

Sasan Info
05-01-2008, 15:41
خدایی ؟؟؟
پس تو کیفیت رو توی بلندی صدا میدونی
دبلیو 810 خدای کیفیت هست همچنین دبلیو 850 و 880
از با کیفیت ترین گوشی های سونی رو میگی بی کیفیت
شاید شما راست بگی از کجا معلوم
شاید من اشتباه تست کرده باشم
فکر کنم به نظرم کیفیتشون بد بوده
بهتره شما صدای 5700 رو یه تست بزنید(بلندی رو در نظر نگیر فقط و فقط کیفیت)

B L A S T E R
05-01-2008, 15:42
معروق یعنی چی؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R@R#M@N
05-01-2008, 15:47
شاید شما راست بگی از کجا معلوم
شاید من اشتباه تست کرده باشم
فکر کنم به نظرم کیفیتشون بد بوده
بهتره شما صدای 5700 رو یه تست بزنید(بلندی رو در نظر نگیر فقط و فقط کیفیت)

باشه بابا شما راست میگی
اصلآ سونی اسپیکراش رو میده افغانستان بسازه
اصلآ حس و حال کل کل رو ندارم (مخصوصآ الان که متوجه تعصبت شدم)

Sasan Info
05-01-2008, 15:50
معروق یعنی چی؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمی دونم اگه تو میدونی بهم بگو(فکر کنم پستت بی مورده)
اگه منظورت اینه که معروف رو اشتباه نوشتم....
شما نرم افزار ذره بین داخل سیستمت رو باز کن و با زوم چند برابر بگیر رو همون کلمه تا بفهمی درسته

B L A S T E R
05-01-2008, 15:51
من خیلی وقت پیش متوجه شده بودم..و..

B L A S T E R
05-01-2008, 15:55
نمی دونم اگه تو میدونی بهم بگو(فکر کنم پستت بی مورده)
اگه منظورت اینه که معروف رو اشتباه نوشتم....
شما نرم افزار ذره بین داخل سیستمت رو باز کن و با زوم چند برابر بگیر رو همون کلمه تا بفهمی درسته
ببخشید عینکمو نزده بودم
خداییش راست میگم

meha
05-01-2008, 15:56
دقیقا شما کیفیت رو تو بلندی میبینید.
خداییش کیفیت صدایی که w810 , 850 دارند هیچ گوشی نداره

اتفاقا این دوتا گوشی کیفیت دارن ولی فقط در گوشیهای سونی اریکسون و w850 که خیلی کیفتی نداره!

B L A S T E R
05-01-2008, 16:00
حداقل از N73 کیفیتش بیسشتره

rainysky50
05-01-2008, 16:05
خوب وقتی ساسان جان 5700 داشته و از کیفیت و بلندیش راضی بوده و حالا دبل950 داره و از کیفیتش راضی نیست اونوقت چطور اقای corey جان میگید که گوشیهای سونی اریکسون کیفیت صداشون از همه ی نوکیاها بهتره!!چقدر تعصبی؟؟؟؟چطور ممکنه یک گوشی با دو اسپیکر و صدای استریو مثل ان82 کیفیت و بلندیش از یک گوشی اسکل جاوای بی مغز تک اسپیکره بد تره باشه؟؟؟؟

Sasan Info
05-01-2008, 16:05
از N73 تا حدودی اره ولی از بقیه...
متاسفانه W950 از N73 هم بد تره
آخه من نمیدونم چرا موزیک فون نمونه سونی باید اینقدر کیفیت اسپیکرش افتض باشه؟

rainysky50
05-01-2008, 16:10
بحث کردن با سونی اریکسونیها بی فایده شده!!ما هزاران سال پیش فهمیدیدم که اقا اره!هندزفریهای سونی اریک بهتر از نوکیا هستند(دیگه من الان رو در نظر نمیگیرم که ممکنه نوکیا هم خوب شده باشه)!!ولی شما دیگه گیر کردید روی 2 چیز قدیمی که از بعد از ان70 دیگه توی گوشیهای نوکیا تقریبا فسخ شده!!!بی کیفیتی صدا و کلفت بودن گوشی های نوکیا!!در حالی که الان ثابت شده که گوشیهای نوکیا از بسیاری جهات به خصوص صدای اسپیکر و باریکی برتر هستند!دوربینهای جدید 5 مگاپیکسلی نوکیا هم کاملا برتر از اب در اومدند!!سونی اریکسون خوابه!!یکی باید بیدارش کنه!!من برم بیدارشون کنم؟؟؟؟شما 6500 کلاسیک نوکیا رو دیدید چقدر باریک و زیباست؟؟؟؟؟؟

bacheye adab
05-01-2008, 16:10
حالا درسته که کیفیت هنذفریش خوبه ولی قرار نیست دیگه تو اسپیکر خوب باشه
من در موردش توضیح دادم که خودمم از اسپیکر اصلا راضی نیستم گوش آدم رو به شدت اذیت میکنه
حالا هی بگین صداش خوبه

ببینید اگه قرار بود آدم متعصبی باشم باید رو سونی اریکسون تعصب داشتم میدونی چرا
به این دلایل:
نوت بوک ام سونی هستش
دوربین دیجیتال ام سونی هستش
دوربین فیلمبرداری ام سونی هستش
تلویزیون ام سونی هستش
ضبط ام سونی هستش
حتی گوشی هم ام سونی هستش(w950 ام رو میگم)
ولی دلیل نمیشه که الکی بیام بگم گوشی هاش خوبن
بریم ببینیم ایراد از کجاست به جایی که ایراد ها رو خوب جلوه بدبم
به به اقا ساسان

نمایندگی سونی باز کردی ؟:31:

bacheye adab
05-01-2008, 16:12
بحث کردن با سونی اریکسونیها بی فایده شده!!ما هزاران سال پیش فهمیدیدم که اقا اره!هندزفریهای سونی اریک بهتر از نوکیا هستند(دیگه من الان رو در نظر نمیگیرم که ممکنه نوکیا هم خوب شده باشه)!!ولی شما دیگه گیر کردید روی 2 چیز قدیمی که از بعد از ان70 دیگه توی گوشیهای نوکیا تقریبا فسخ شده!!!بی کیفیتی صدا و کلفت بودن گوشی های نوکیا!!در حالی که الان ثابت شده که گوشیهای نوکیا از بسیاری جهات به خصوص صدای اسپیکر و باریکی برتر هستند!دوربینهای جدید 5 مگاپیکسلی نوکیا هم کاملا برتر از اب در اومدند!!سونی اریکسون خوابه!!یکی باید بیدارش کنه!!من برم بیدارشون کنم؟؟؟؟شما 6500 کلاسیک نوکیا رو دیدید چقدر باریک و زیباست؟؟؟؟؟؟
بذار ساسان بره که نمایندگی سونی داره:31::31:

bacheye adab
05-01-2008, 16:14
کیفیت n82 صد در صد بهتره............
به نظرم گوشی های سونی اصلا اون کیفیت رو ندارن
چرا الکی شایعه پخش میکنید که کیفیت این گوشی ها خوبه ؟؟؟؟؟؟

meha
05-01-2008, 16:14
می گم یه کار مفید کنیم و از این بحث کیفیت صدای گوشیهایی مثل w850 بیرون بیاییم.

B L A S T E R
05-01-2008, 16:19
اقا سونی بدترین گوشیاست فقط نوکیا با لوازم اشپز خونش گوشیه.rainsky میاد من کنار میگشن.
با اون ارسنال *****

rainysky50
05-01-2008, 16:22
اگه بنا به مققایسه ی کیفیت باشه بین کل گوشیها !از من به شما نصیحت حتما 5700 رو در کنار دبل 810 و دبل850 قرار بدید و فرق کیفیت توپ این گوشی رو با دبل 850 و 810 مقایسه کنید!من اینجا پست نمیدم تا این مقایسه توسط برو بکس سونی اریکسونی انجام بگیره!چون یاد گرفتند بدون انجام ازمایش و فقط از روی شنیده ها پست بزنند!!!

rainysky50
05-01-2008, 16:25
...........ویرایشیدیم!!!

Sasan Info
05-01-2008, 16:29
حالا جالب اینجاست که یه سری شون هم خودشون این شنیده ها رو طرح میکنن:
w950 بهترین موزیک فون سونی اریکسون با اون مگا باس اش نمیتونی صدا رو تا آخر زیاد کنی گوشت کر میشه
کیفیت هنذفریش عالیه صدای دلنشینی داره

اگه w950 بهترین موزیک فون باشه خدا به داد بقیه برسه
الان موزیک پلیر گوشیم رو مگا باسه صداش رو هم باید تا آخر زیاد کنم و هنذفری ها رو به زور تو گوشم فرو کنم تا بتونم یه چیزی رو درست بشنوم
هنذفری هاش اصلا رو گوش درست نمی ایستن(اگه گوش من قناصه چرا هر مدل هنذفری رو گوشم می ایسته)

اینم تجربه ما از گوشی سونی اریکسون

SAEED_BARCELONA
05-01-2008, 16:32
ما بیشتر به پستات میخندیم تا اعصابمون خط خطی بشه:دیییییییییییییییی

من تعصبم روی الجیه!!ولی بین نوکی و سونی اریک من حرف حق رو میزنم!!
بابا تو یه فاز نداری یه فازتم داره لق میزنه! :دی

در ضمن ارسنال ایز مای لاف
اینو قبول دارم البت بعد بارسلون

بلاستری!!!چرا زرتیدی!!!؟؟
درست صحبت کن با آشناهامون!!

اگه بنا به مققایسه ی کیفیت باشه بین کل گوشیها !از من به شما نصیحت حتما 5700 رو در کنار دبل 810 و دبل850 قرار بدی
منم بهت پیشنهاد میکنم برو گوشکوبتو بزار جفت w910 تا بفهمی که گوشکوبت سوسکه!

rainysky50
05-01-2008, 16:36
مثل 1400 سال پیش که عربها به پیغمبر میخندیدن!!حالا شما هم به من میخندید!!!دارم به راه راست هدایتتون میکنم ولی گیر دادید به کایدالله ها و دبلهای سونی اریک!!!!

hamidrezaaa
05-01-2008, 16:42
مثل 1400 سال پیش که عربها به پیغمبر میخندیدن!!حالا شما هم به من میخندید!!!دارم به راه راست هدایتتون میکنم ولی گیر دادید به کایدالله ها و دبلهای سونی اریک!!!!
این رو خوب امدی دمت گرم .........
بسی خندیدم

Sasan Info
05-01-2008, 16:46
منم بهت پیشنهاد میکنم برو گوشکوبتو بزار جفت w910 تا بفهمی که گوشکوبت سوسکه!
باشه مشکلی نداره ما این گوشتکوب رو میذاریم کنار این اسباب بازی:27:
ولی فقط همین
فرض هم کنیم که کیفیت w910 بهتر بود(که صد در صد بعید میدونم)
ولی دیگه نیای بگی که کیفیت اسباب بازی های ما از گوشت کوب های شما بهتره ها:21:
چون یه گوشت کوب رده معمولی نوکیا با بهترین اسباب بازی سونی اریکسون رقابت کرده
پس دیگه اسباب بازی های بازیافتی از جمله W850 و W810 و... سوسک از نوع چاه توالت هستن:31::31::31:

corey
05-01-2008, 16:47
بابا دیگه بهترین هندزفری سونی داره حتما می خواید بگید هندزفری نوکیا خوبه من تا حالا ندیدم کسی بگه هنزفری واکمن از تو گوشم افتاده
در ضمن نوکیا 1 گوشی زد که کیفیت صداش خوبه اونم فکر کنم از زیر دستش در رفته بعد شما تا خبری میشه می گید 5700 اگه راست می گید 1 گوشی دیگه از نوکیا نام ببرید
راستی دبل900 و 810 و 850 و 910 و 580 و960 و... اصلا در مقابل ان73 و93 و 70 و 72 و 3250 کیفیت ندارن:27::27: :27:

SAEED_BARCELONA
05-01-2008, 16:48
بهت میخندیم چون حرفات خنده داره:دییییییییییییییییییی ییییییییییییی

این رو خوب امدی دمت گرم .........
بسی خندیدم
قابل توجه آسمون بارونی: همکاراتم بهت میخندن!!!!!

باشه مشکلی نداره ما این گوشتکوب رو میذاریم کنار این اسباب بازی
ولی فقط همین
ولی دیگه نیای بگی که کیفیت اسباب بازی های ما از گوشت کوب های شما بهتره ها
پس دیگه اسباب بازی های بازیافتی از جمله W850 و W810 و... سوسک از نوع چاه توالت هست
خوب باشه. دیگه نمیگم. پس شما هم دیگه نیاید اینجا پست بدید بگید فلان گوشیه نوکی از فلان گوشی اس ای بهتره چون گرونترین گوشیه اس ای قیمتش با رده معمولیای نوکی برابره. که اونوقت گوشکوباتون دیگه سوسکم نیستن، مگسن
برید پولتون بریزید تو زباله

Sasan Info
05-01-2008, 16:51
به به به میبینم که جمعمون جمعه

بابا دیگه بهترین هندزفری سونی داره حتما می خواید بگید هندزفری نوکیا خوبه من تا حالا ندیدم کسی بگه هنزفری واکمن از تو گوشم افتاده
در ضمن نوکیا 1 گوشی زد که کیفیت صداش خوبه اونم فکر کنم از زیر دستش در رفته بعد شما تا خبری میشه می گید 5700 اگه راست می گید 1 گوشی دیگه از نوکیا نام ببرید
راستی دبل900 و 810 و 850 و 910 و 580 و960 و... اصلا در مقابل ان73 و93 و 70 و 72 و 3250 کیفیت ندارن:27::27: :27:
N91
N81
N95 8GB
5610
5310
و...

بازم بگم

corey
05-01-2008, 16:57
راستی می دونستید اگه صدای ان73 و ان70 و 3250 را ته زیاد کنید گوشتون آسیب می بینه البته اگه با گوشی های nec کار کرده باشید آسیب دیدگی کمتره و در حد 2دقیقه سوت کشیدن گوشه

Sasan Info
05-01-2008, 17:01
آفرین از کجا فهمیدی؟؟!!!
میدونی چرا:بخاطر این که صداشون تیزه و کیفیت نداره مثل گوشی های سونی اریکسون هستش ولی مساله اینجاست که سونی اریکسون هم تو کیفیت و هم تو بلندی خرابکاری کرده
خوب چرا اون مدل هایی که بالا گفتم رو مثال نمیزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

Sasan Info
05-01-2008, 17:07
خوب باشه. دیگه نمیگم. پس شما هم دیگه نیاید اینجا پست بدید بگید فلان گوشیه نوکی از فلان گوشی اس ای بهتره چون گرونترین گوشیه اس ای قیمتش با رده معمولیای نوکی برابره. که اونوقت گوشکوباتون دیگه سوسکم نیستن، مگسن
برید پولتون بریزید تو زباله
ببخشیدا بهترین گوشی سونی اریکسون(w960) اصلا به n95 8gb نمیرسه
شما w960 رو با k850 جمع کنی شاید به n95 8gbبرسه
یعنی واقعا تو این مدتی که این گوشی ها تو بازار اومدن تو هنوز اینو نمیدونستی
سونی اریکسون اگه قیمت گوشی هاش بالا باشه با کله ورشکست میشه
چون همه میدونن که خریداراش کیا هستن
اینم از بحث قیمت

corey
05-01-2008, 17:22
آفرین از کجا فهمیدی؟؟!!!
میدونی چرا:بخاطر این که صداشون تیزه و کیفیت نداره مثل گوشی های سونی اریکسون هستش ولی مساله اینجاست که سونی اریکسون هم تو کیفیت و هم تو بلندی خرابکاری کرده
خوب چرا اون مدل هایی که بالا گفتم رو مثال نمیزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
مثل گوشی های سونی اریکسون که نیست ولی با کمی خوش بینی میشه با nec مقایسه کرد
مدل هایی هم که گفتی فقط با 5700 و ان81 کار کردم که 5700 واقعا عالیه ولی ان81 خوبه ولی بازم به سری دبلیو سونی نمی رسه

Sasan Info
05-01-2008, 17:27
مثل گوشی های سونی اریکسون که نیست ولی با کمی خوش بینی میشه با nec مقایسه کرد
مدل هایی هم که گفتی فقط با 5700 و ان81 کار کردم که 5700 واقعا عالیه ولی ان81 خوبه ولی بازم به سری دبلیو سونی نمی رسه
اتفاقا مثل گوشی های سونی اریکسونه فقط سونی اریکسون اون فریادی رو که nec ها میزنن رو نمیزنه

rainysky50
05-01-2008, 17:38
گوشیهای کا750 و دبل850 و حتی دبل 810 و دبل 700 صداشون بسیار تیز و کر کننده هست و قر قر میکنه !ان70 نوکیا هم همینطوره!!نگید دبل 810 کیفیت داره که وحشتناک قر قر میکنه!!!اصلا ولوم که میدی صداش در نمیاد و فقط قر قر میکنه!!گوشی ماجی 300 الجی کیفیت و بلندیش دو برابر دبل 810 هست!تست شده توسط خودم در یک زمان!!صدای کاجی 300 الجی بیشتر از 5700 بود!ولی کیفیت 5700 رو هیچ گوشی نداره!در مورد گوشیهای تازه وارد هیچی نمیدونم!!!

corey
05-01-2008, 17:56
باشه بابا ما قبول کردیم که 5700 صداش از تمام گوشی های سونی بهتره:27::27::27:

bacheye adab
05-01-2008, 18:06
باشه مشکلی نداره ما این گوشتکوب رو میذاریم کنار این اسباب بازی:27:
ولی فقط همین
ولی دیگه نیای بگی که کیفیت اسباب بازی های ما از گوشت کوب های شما بهتره ها:21:
پس دیگه اسباب بازی های بازیافتی از جمله W850 و W810 و... سوسک از نوع چاه توالت هستن:31::31::31:
ایول ایول ایول ایول ایول:39::39::39::39::39:
خیلی با این حرفت حال کردم:31:

Highbury
05-01-2008, 18:49
من پرچم سفید در میارم بسه دیگه.واقعا زشته .

اقا سونی بدترین گوشیاست فقط نوکیا با لوازم اشپز خونش گوشیه.rainsky میاد من کنار میگشن.

با اون ارسنال *****

چی داداش کی به ارسنال توهین کرد؟:31::31:
در این اخر باید یه نکته رو یاداوری کنم محض اطلاع ساسان :31:هیچ چی توی هندسفری به مگاباس نمیرسه.
در مورد هندسفری دبلیو950قبول دارم که صداش پایینه ما باسش خیلی خوبه.
دبلیو950 از نظر بلندی در هندسفری و اسپیکر کم میاره.
اما دبلیو850 یا همین کا800 هک شده رو اگه تو گوشت بذاری خیلی حال میکنی.

Sasan Info
05-01-2008, 18:58
وای کاظم جان کجا بودی بیای این رفیقات رو کنترل کنی پریده بودن به جونمون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

فقط نگاه کنید که چجوری یه تاپیک بدون پست رو اینقدر شلوغ کردین
ماشالله به این همه پست اسپم

SAEED_BARCELONA
05-01-2008, 19:31
90% پستای اسپمو خودت دادی

Sasan Info
05-01-2008, 19:38
میدونی چرا؟
بخاطر اون 10 درصد پست اسپم شما من مجبور شدم 90 درصد پست اسپم بدم

B L A S T E R
05-01-2008, 20:24
ایول ایول ایول ایول ایول:39::39::39::39::39:
خیلی با این حرفت حال کردم:31:
اقا شما الان چهار بار گفتی ایول .بسه دیگه اسپم

bacheye adab
05-01-2008, 20:59
اقا شما الان چهار بار گفتی ایول .بسه دیگه اسپم
تا چشمات در بیاد
تو رو سننه
شما اول به پست های spam خودتون برسید

B L A S T E R
05-01-2008, 22:21
بچه ادب؟؟؟؟حداقل احترامتو نگه دار

Highbury
05-01-2008, 22:50
وای کاظم جان کجا بودی بیای این رفیقات رو کنترل کنی پریده بودن به جونمون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

فقط نگاه کنید که چجوری یه تاپیک بدون پست رو اینقدر شلوغ کردین
من پرچم سفید رو بالا می برم .
در ضمن بابا همه ی شما رفیقای من هستید حالا اینا با من بیشتر صمیمی هستن:31:
ساسان جون بد نیست تو هم یه نگاه به اون یکی رفیقتون توی تاپیک بغلی بزنی ببین چه اهانتی به ما کرده

meha
05-01-2008, 23:04
می گم یه کار مفید کنیم و از این بحث کیفیت صدای گوشیهایی مثل w850 بیرون بیاییم.

پس کسی با من موافق نبود!!!!!!!!:31::27:

Mr.K2
05-01-2008, 23:10
میگم تا تاپیک نرفته ترش بیاین یه قرار ملاقات بزاریم وسط ایران..همدیگرو بزنیم...هر کس پیروز شد ...حرفش به کرسی نشسته...ها ؟؟؟ بده ؟؟؟

B L A S T E R
05-01-2008, 23:11
واقعا پیشنهاد خوبی بود.

Mr.K2
05-01-2008, 23:15
اصلا نه نوکیا نه سونی اریکسون نه سامسونگ و نه.....

فقط همون علی کوتوله (ALCATELL ) خودمون...همین و بس...

Highbury
05-01-2008, 23:16
[q

میگم تا تاپیک نرفته ترش بیاین یه قرار ملاقات بزاریم وسط ایران..همدیگرو بزنیم...هر کس پیروز شد ...حرفش به کرسی نشسته...ها ؟؟؟ بده ؟؟؟
راستی کا2 قضیه ی این سایتت چیه؟کی افتتاح میشه من خیلی لحظه شماری میکنم واسش

meha
05-01-2008, 23:16
حالا این تاپیک یه بزرگتری مدیری چیزی نداره بیاد رای ها را جمع کنه و بگه صدای n82 بیشتره یا k850?

Mr.K2
05-01-2008, 23:18
با سلام به تمامی دوستان

خواهشمندم فقط دوستانی که مطمئن هستند بدون هیچگونه تعصب راهنمایی کنند صدا در اسپیکرهای

کدامیک بلندتراست؟

تا حالا به این توجه کرده بودین ؟؟؟

:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31:

Mr.K2
05-01-2008, 23:19
[q

راستی کا2 قضیه ی این سایتت چیه؟کی افتتاح میشه من خیلی لحظه شماری میکنم واسش

جدی میگی ؟؟

من فعلا درگیر امتحاناتم...23 دی تموم میشه...28 میا دبالا سایت:31: بعد از امتحانات حتما میرم دنبالش...

Highbury
05-01-2008, 23:24
جدی میگی ؟؟

من فعلا درگیر امتحاناتم...23 دی تموم میشه...28 میا دبالا سایت:31: بعد از امتحانات حتما میرم دنبالش...
اره از درس شیمی خیلی خشوم میاد.مخصوصا شیمی آلی عاشق شیمی هستم حیف که توی رشته ی تخصصی من زیاد شیمی استفاده نیمشه و همه ی اون اطلاعاتم کم کم داره از این دوگولم پاک میشه:45::45:

re_ir2
06-01-2008, 00:25
با تشکر از تمامی دوستان که پس از زدوخورد زیاد به این نتیجه رسیدیم که

کدوم بقالی میگه ماست من ترشه؟

نتیجه آخر همه دوستان اصلا از روی تعصب صحبت نکردند . از همگی متشکرم

Highbury
06-01-2008, 10:26
معمولا توی تاپیکهایی که مقایسه ی بین دو گوشی هستش اینجوری میشه حالا شانس آوردیم سونی و نوکی بودش اگه سونی و سامسونگ بود دیگه 120 صفحه درگیری میشد.
حالا جدا از شوخی از نظر بلندی صدا ان82 بلندتره میتونم بهت بگم که 10/7.5 میشه بهش نمره داد.کیفیتشون هم خداییش نمیدم ولی باید کیفیت ان82 بهتر باشه.اما ان82 یه قیافه ی بی ریختی داره اگه صدا میخوای ان73 هم خوبه درضمن ان95 هشت گیگ هم به نظرم بهتره هم قیافه داره هم ال سی دی بزرگ داره کیبورد خوب داره و هم هشت گیگ حافظه داره.
کا850 هم امکانات خوبی داره و قیمتش هم تا یک ماه دیگه بهت قول میدم تا 420 پایین میکشه شک ندارم.
ظاهر شیک.شارژ خوب.هندسفری خوب.میشه هکش کرد که خیلی حال میده.
اینترفیس جدیدش که شبیه گوشیهای نوکیا شده.گوشی رو این ور و اونورش کنی صفحش عوض میشه.
مدیا سنتر.

SAEED_BARCELONA
06-01-2008, 10:37
اینترفیس جدیدش که شبیه گوشیهای نوکیا شده
اگه گوشیای نوکی اینطوری دیگه چه غمی داشتیم؟!!!!

گوشی رو این ور و اونورش کنی صفحش عوض میشه
بابا جون هر کی دوست دارین اسمشونو یاد بگیرید. (اتو روتیتینگ)
در ضمن اینو n82 هم داره.

R@R#M@N
07-01-2008, 17:10
Only LG KG300
با صدایی بیشتر از دبلیو 810 و 5700

rainysky50
07-01-2008, 18:25
rarman شوخی میکنی یا اینکه شما هم این گوشی رو تست کردید؟؟؟اگه تست کردی خداییش بلندی صداشو کف کردی؟؟؟وجداناا هم هندزفری خوبی داره و هم صدای عالی توی اسپیکر!قیمت 160 تومن!!

B L A S T E R
07-01-2008, 18:51
بهراد چی گفتی؟

R@R#M@N
07-01-2008, 19:56
بابا بیخیال شما چه قدر جو گیرید
تیکه انداختم باورتون شد
((=

Highbury
10-01-2008, 12:44
چرا انقدر بحث های ... میکنید موضوع اصلی تاپیک رو فراموش کردین
مشخصه که صدای ان82بلندتره دو تا اسپیکر داره.ولش کنید بره پی کارش دیگه

javady
09-06-2008, 16:48
من نمیدونم کسی که اینجا پست میزنه اول یه نگاه به موضوع تایپک نمیکنه؟
جایه سواله برای من؟ من کل پستها رو نگاه کردم دیدم که یا از w950 صحبت شده یا از n73 یا w810 یا ......
بابا در مورد k850 با n82 خواستن نظر بدید وارد مسایل دیگه چرا میشید؟

absorb3000
09-06-2008, 19:43
بچه ها 850 تقریباً 340 شده و نسبت به 82 n ارزشش بیشتره ولی در صدا 82 در بین نوکیها از صدای کمتر و کیفیت بالاتری برخورداره و از 850 صداش کمتره

R@R#M@N
09-06-2008, 21:21
من ن82 دارم !! هنوز صدای ک850 رو نشنیدم ولی شرط میبندم صدای 850 توی هدفون هم بلندتره و هم با کیفیت تر !!!
توی اسپیکر هم شنیدم بیشتر از ن82 هست !!

Highbury
09-06-2008, 21:27
صدای گوشیهای جدید نوکیا به خاطر استریو بودن خوبه.اما گوشیهای سونی اریکسون هم صداهایی کاملا طبیعی و با کیفیتی دارند.5700 رو هم که اگه تا آخر بکنی اگه نزدیک بگیری احساس میکنی خش خش میکنه اما اگه دو متر از خودت دور بگیری خیلی خوب و با کیفیته.
اره بهراد جان هیچی مگاباس نمیشه مخصوصا وقتی که هک بشه.

Sasan Info
11-06-2008, 00:00
خوشبختانه یا متاسفانه قوانین کمی سختگیرانه شده

باز هم مقایسه....باز هم جنجال!
صبر من متاسفانه تموم شد.از این
به بعد بحث در تاپیکهای مقایسه ای
ممنوع!

تاپیکهای مقایسه ای اجازه ی ایجاد
دارند ولی اجازه ی ادامه فعالیت ندارند.

مخلصیم

به همین دلیل قفل شد

ممنون