PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل متن شما به نستعلیق

Farzad_p30
04-01-2008, 00:03
سلام
نمی دونم این کاری که می خوام بکنم اصلا کاربردی داره یا نه ولی اگه دوست داشته باشید میتونم هر متنی که شما بخواید رو براتون با نستعلیق بنویسم و فایل Pdf رو براتون بذارم تا بتونید در همه جا ازش استفاده کنید .
سعی می کنم هر چند ساعت سر بزنم و براتون آماده کنم

Farzad_p30
04-01-2008, 07:38
دوست عزیز این کار احتیاج به چند تا نرم افزار داره مثل فتو شاپ و چلیپا و کلک و در نهایت تبدیل کرد اونها به Pdf که تمام این نرم افزار ها قبلا معرفی شده اند و حجم این نرم افزار ها برای دانلود نسبتا بالاست برای همین اگر دوست داشتید متنتون رو بدید تا من تبدیل به نستعلیق کنم و فایلش رو بذارم تا شما دانلود کنید

N A V I D
04-01-2008, 12:04
ولی دوست عزیز الان که دیگه فونت نستعلیق یونیکد عرضه شده فکر نمیکنم نیازی به کلک و چلیپا و ... باشه
اینطور نیست ؟
این فونت حدود یک ماه پیش فکر کنم توی سایت وزارت کشور عرضه شده بود که هر کس میخواد میتونه اونو با حجم خیلی کم دانلود کنه .

shalineh
04-01-2008, 12:07
دوست عزیز این کار احتیاج به چند تا نرم افزار داره مثل فتو شاپ و چلیپا و کلک و در نهایت تبدیل کرد اونها به Pdf که تمام این نرم افزار ها قبلا معرفی شده اند و حجم این نرم افزار ها برای دانلود نسبتا بالاست برای همین اگر دوست داشتید متنتون رو بدید تا من تبدیل به نستعلیق کنم و فایلش رو بذارم تا شما دانلود کنید

دوست گرامی ، حسن نیت شما کاملا بر ما روشن است و شما شایسته تقدیر هستید. اما اگه این تاپیک رو ببینید حتما بر این مطلب صحه میگذاری که دیگه برای تایپ نستعلیق نیاز به هیچ نرم افزار خاصی نمی باشد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Farzad_p30
04-01-2008, 12:41
پس بذارید تیتر تاپیک رو عوض کنم.
متن شما رو به متن شکسته نستعلیق - کوفی - ثلث و ... تبدیل می کنم....
درسته فونت نستعلیق اومده ولی فونت شکسته و ... هنوز نیومده ...
در هر صورت اگه کاری از دستم بر بیاد در خدمتم

DaRiOuShJh
04-01-2008, 13:26
حالا شما با همین "داریوش" یه نمونه کار درس کن بلک دوستان هم به امر واقف بشن

راستی اگه بتونی shape یا psd بدی فک کنم به مراتب بهتر باشه!

shalineh
04-01-2008, 13:32
پس بذارید تیتر تاپیک رو عوض کنم.
متن شما رو به متن شکسته نستعلیق - کوفی - ثلث و ... تبدیل می کنم....
درسته فونت نستعلیق اومده ولی فونت شکسته و ... هنوز نیومده ...
در هر صورت اگه کاری از دستم بر بیاد در خدمتم

نمیخوام ناامیدت کنم. ولی همین کار هم با نرم افزار وطنی و نه چندان حجیم میرعماد قابل انجام هست. به هر حال پشتکارت جای تحسین داره.

Farzad_p30
04-01-2008, 16:36
دوست عزیز
من این کلمه رو در سه حالت برای شما آماده کردم و در این آدرس آماده دانلود است

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در ضمن این همانطور که می بینید این فایل PDF است و حجم بسیار کمی داره و شما می تونید به راحتی زمانی که در فتوشاپ اون رو باز می کنید با رزولیشن بالا باز کنید و بعد اون رو تبدیل به فایل PSD و شیپ بکنید.
اگر از حالتها خوشتون نیومده بگید تا اصلاحش کنم