PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قرار دادن فايل در وبلاگ

rezasafa
17-10-2005, 20:33
سلام
دوستان لطف كنند و مرا راهنمايي كنند
من ميخواهم بدونم چگونه يك فيل را براي دانلود در وبلاگ قرار بدم. تا ديگران بتونند آنرا دانلود كنند. البته فايل را در وب ديگر دارم و پس از قرار دادن آن در وبلاگ قابل دانلود نيست( يعني پنجره seve باز نميشه ) ممنون ميشم

HR
17-10-2005, 20:48
شما فایلتون رو توی سایتهای مث پرشین گیگ آپلود کنید ، لینکش هم بزارید تو وبلاگ....همین
هر وبلاگی به شما فضا واسه آپلود نمیده که شما فایلتون رو توش بزارید ، پرشین گیگ 100 مگ میده واسه آپلود

Beelzebub
17-10-2005, 20:51
همونطور كه حسين آقا هم گفتن وبلاگهايي كه بصورت مجاني امكان ثبت نام ميدن فكر نكنم فضايي هم براي اپلود فايل بدن
و تنها راهش اينه كه لينك فايلو از يه وب سايت ديگه بديم يا خودمون فايلو در يه هاست مجاني اپلود كنيم و لينكشو در
وبلاگمون قرار بديم
موفق باشيد

ALIBOZORG
18-10-2005, 04:02
سلام دوستان مثل اینکه متوجه منظور آقارضا نشدید ایشون فایلو تو اینترنت دارن منتها نمی دونن چطور لینک بدن.
خوب برای اینکار باید حتمأ آدرس دقیق اون فایل رو بدی مثلأ مثل این لینک.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه دعوت نامه پرشین گیگ خواستین بگین 3 تادارم.

rezasafa
18-10-2005, 18:42
علي جان درست زدي به هدف دقيقا همون چيزي كه من ميخواستم. اما يك مورد هم هست .من با پوپرتيس گرفتن از فايل آدرس آن را كپي ميكنم. ولي متاسفانه و قتي در وبلاگ قرار ميدم . و روي آن كليك ميكنم تا صفحه دانلود مثل نمونه اي كه فرستادي باز كنه باز نميشه. نميدونم هاستش مشكل داره يا بلوگر آن را قبول نميكنه!!!!!!!!!
در ضمن اگر يكي از اين دعوتنامه ها را براي من بفرستي تا پرشين را امتحان كنم ممنونت ميشم.
ميل من هست rezasafa@gawab.com
از نظر شما و همه دوستان ممنونم.

ALIBOZORG
19-10-2005, 00:26
دوست عزیز دعوت نامه به ایمیل تون فرستاده شد.rezasafa@gawab.com

taher navaei
19-10-2005, 15:27
سلام دوستان لطفلا مرا راهنمايي كنيد
من يك وبلك درست كه مربوط به BRAVE TOOLS هستش مشكلي كه من دارم اينه كه نمي تونم با آدرسي كم من در قسمت ساخت وبلاگم داده بودم به داخل سايت برم مثلا آدرس من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كه من نمي تونم با اين آدرس وارد وبلاگم بشم آيا من بايد پسوند ديگري در انتهاي آدرسم وارد كنم يا اينكه وبلاگمو به ثبت برسونم و چه طوري
لطفلا مرا راهنمايي كنيد

Beelzebub
19-10-2005, 15:47
خوب شما هر جا وبلاگتونو درست كردين به انتهاي نامي كه ثبت كرديد نام اون سايت سرويس دهنده قرار مي گيره
مثلا اگه نام وبلاگتون tahernavaei‌ هست و در persianblog ثبت كرديد آدرسه وبلاگ شما به اين صورت ميشه
tahernavaei.persianblog.com

يا اگه در mihanblog ثبت شده به اين صورت
tahernavaei.mihanblog.com
و براي بقيه هم به همين صورت

حالا نمي دونم شما يه وبلاگ شخصي دارين(پولي) يا نه تو همين سرويس هاي مجاني وبلاگ درست كردين.
باز مشكلي بود بگين
موفق باشيد

rezasafa
19-10-2005, 16:51
دوست عزیز دعوت نامه به ایمیل تون فرستاده شد.rezasafa@gawab.com

علي جان ضمن تشكر ازمحبتي كه كردي ولي ايميلي كه براي من اومده هيچ لينكي داخلش نيست و فقط نوشته كه

PersianGig Invitation Email.
حالا بايد چيكار كنم؟ ممنون

ALIBOZORG
20-10-2005, 02:18
عزیزم من واقعآبرات فرستادم حالا دیگه نمی دونم چه مشکلی پیش اومده.میخوای یکی دیگه برات بفرستم

taher navaei
24-10-2005, 15:02
سلام beelzebub از راهنمايي شما كمال تشكر رو دارم
من وبلاگم پولي نيست و در سايت p30world درستش كردم و عضو همين سايت هستم دفعه قبل هم گفتم كه آدرس سايت رو به نام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] navaei.com درست كردم حتي به گفته شما به اين صورت آدرسمو تغيير دادم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] navaei.p30world.com ولي نتيجه نگرفتم براي اينكه بتونم با اين آدرس سايتمو باز كنم چه كاز بايد بكنم آيا بايد مبلغي پرداخت كنم يا اينكه بايد در جايي ثبت بشه البته اين موضوع رو بگم كه من اين وبلاگو در جايي ثبتش نكردم
آيا بايد در جايي ثبت بشه؟
اگه بشه كجا؟

Beelzebub
24-10-2005, 16:06
سلام beelzebub از راهنمايي شما كمال تشكر رو دارم
من وبلاگم پولي نيست و در سايت p30world درستش كردم و عضو همين سايت هستم دفعه قبل هم گفتم كه آدرس سايت رو به نام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] navaei.com درست كردم حتي به گفته شما به اين صورت آدرسمو تغيير دادم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] navaei.p30world.com ولي نتيجه نگرفتم براي اينكه بتونم با اين آدرس سايتمو باز كنم چه كاز بايد بكنم آيا بايد مبلغي پرداخت كنم يا اينكه بايد در جايي ثبت بشه البته اين موضوع رو بگم كه من اين وبلاگو در جايي ثبتش نكردم
آيا بايد در جايي ثبت بشه؟
اگه بشه كجا؟

نمي دونستيم p30world امكان ثبت وبلاگ ميده :)
فكر مي كنم شما روي يكي از تبليغات سايت مثلا با عنوان "خدمات هاست و دومين" رفتين
بعد يه دومين ثبت كردين اگه اينجوريه بايد پول بدين تا بتونين راه بندازينش

وبلاگو در جايي ثبتش نكردم
منظورتون نميفهمم شما اول گفتين كه تو p30word درست كردين ولي الان مي گين كه جايي ثبتش نكردين
يكم بيشتر توضيح بدين

taher navaei
24-10-2005, 16:33
بازم ميگم كه تو p30 world درست كردم ولي جايي ثبتش نكردم من دارم الان با هاش كارم مي كنم ولي تنها مشكل من اينه كه نمي تونم با اون آدر س به سايت برم
شما چه طور وبلاگتونو ثبت كردين لطفلا منو راهنمايي كنيد

Meisam
24-10-2005, 16:58
بازم ميگم كه تو p30 world درست كردم ولي جايي ثبتش نكردم من دارم الان با هاش كارم مي كنم ولي تنها مشكل من اينه كه نمي تونم با اون آدر س به سايت برم
شما چه طور وبلاگتونو ثبت كردين لطفلا منو راهنمايي كنيد
سلام
میشه بفرمایید کجای P30world شما تونستی وبلاگ بسازی؟