PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Adsl / شهر كرمانشاه

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6

Actros
03-01-2008, 01:23
سلام
دوستان کرمانشاهی بیان نظر بدن ببینیم از کدوم شرکت راضین.

WooKMaN
03-01-2008, 19:16
شك نكن حسابگر ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](9).gif

Actros
05-01-2008, 16:17
سلام نوید جان
حسابگر خیلی خوبه ولی قیمتاش یکمی گرونه
البته محدودیت حجمی نداره
اینش خوبه
من خودم صبا نت دارم سرعتش خوبه ولی حیف حجمیه
میتونی تعرفه حسابگر رو بنویسی
چون فک کنم اونی که تو سایتشه به روز نیست
ممنون

saharemami
06-01-2008, 16:43
:8:من خودم حسابگر ومهران رو امتحان کردم درهیچ شرایطی سرعت دانلودشون به 15 هم نمیرسید اما الان که صبانت گرفتم با سرعت 40 دانلودمیکنم قطعی هم واقعا نداره
راستی شبها هم میشه نامحدود دانلودکرد
ایده آله

foroooood
06-01-2008, 16:53
:27:Only Sabanet:27:
بابا کورشدم انقدرسرعتش خوبه آدم دل نمیکنه:5:

tondar1981
06-01-2008, 17:08
با با من که ازجای دیگه ای قبل از صبانت نگرفته بودم چون پولم نمیرسیدولی صبانت خدائیش راضیم کرده
چون تونستم Adslبگیرم دمش گرم

Actros
06-01-2008, 17:35
:8:من خودم حسابگر ومهران رو امتحان کردم درهیچ شرایطی سرعت دانلودشون به 15 هم نمیرسید اما الان که صبانت گرفتم با سرعت 40 دانلودمیکنم قطعی هم واقعا نداره
راستی شبها هم میشه نامحدود دانلودکرد
ایده آله

صبا نت خوبه ولی محدودیتش کمر ادمو میشکنه
محدودیتش کمه باید یزره بیشتر بود
من بقیه رو امتحان نکردم.

Lavania
06-01-2008, 22:19
سلام به همگي دوستان ميشه در مورد صبا نت توضيح بديد ادرس شركتش كجاست (من چطور بايد اشتراك بگيرم )حق اشتراكش چقدره متشكرم

Actros
06-01-2008, 23:09
سلام به همگي دوستان ميشه در مورد صبا نت توضيح بديد ادرس شركتش كجاست (من چطور بايد اشتراك بگيرم )حق اشتراكش چقدره متشكرم

صبا نت شرکتش : پارکینک شهرداری خیابان حاج محمد تقی اصفهانی ساختمان سعادت طبقه 4
ارزونه ولی محدودیت حجمی داره اگه دانلودت زیاده نگیر

Lavania
07-01-2008, 00:18
ممنوم
من اي دي اس ال رو براي شرينگ اينتر نتي ميخوام سرعت و محدوديت حجمي برام مهم نيست
فقط من به ايپي وليد و استاتيك نياز دارم ايا ممكنه شركت صبا نت با گرفتن مبلغي و يا به صورت مجاني به من ااين سرويس رو براي سرعت 64 بده
متشكرم

Actros
07-01-2008, 00:45
ممنوم
فقط من به ايپي وليد و استاتيك نياز دارم ايا ممكنه شركت صبا نت با گرفتن مبلغي و يا به صورت مجاني به من ااين سرويس رو براي سرعت 64 بده
متشكرم

میتونی بری از خودشون بپرسی
به سایتشم یه سری بزن تو نظر سنجی نوشتم.

Lavania
07-01-2008, 10:27
دوستاني كه از سرو صبا نت اكانك دارند خواهش ميكنم اين وضيت رو براي من چك كنيد

وضعيت پينگ تايم
براي اين كار كافيه در قسمت استارت و بعد RUN اين عبارت رو تايپ كنيد
ping فاصله 4.2.2.4 فاصله t- به دين صورت
ping 4.2.2.4 -t
مابين عبارت پينك و 4 و 4 اخر خط فصله يك فاصله قرار دهيد
در قسمت تايم عدادي نوشته و گاهي عبارت تايم وت
ملاحضه كنيد كه ميانگين عداد چند هستش (بطور مثال ميانگين از 400 كمتر هست)
و هر چند وقت يكبار تايم اوت وجود داره يا اصلا تايم اوت ديده نميشه
متشكرم
(با اين كار به من كمك بزرگي خواهيد كرد )
بازهم از همگي دوستان سپاسگذارم

Actros
07-01-2008, 15:58
دوستاني كه از سرو صبا نت اكانك دارند خواهش ميكنم اين وضيت رو براي من چك كنيد

وضعيت پينگ تايم
براي اين كار كافيه در قسمت استارت و بعد RUN اين عبارت رو تايپ كنيد
ping فاصله 4.2.2.4 فاصله t- به دين صورت
ping 4.2.2.4 -t
مابين عبارت پينك و 4 و 4 اخر خط فصله يك فاصله قرار دهيد
در قسمت تايم عدادي نوشته و گاهي عبارت تايم وت
ملاحضه كنيد كه ميانگين عداد چند هستش (بطور مثال ميانگين از 400 كمتر هست)
و هر چند وقت يكبار تايم اوت وجود داره يا اصلا تايم اوت ديده نميشه
متشكرم
(با اين كار به من كمك بزرگي خواهيد كرد )
بازهم از همگي دوستان سپاسگذارم

میانگین 240

Actros
08-01-2008, 02:04
صبانت ای روزا وضعش خرابه
امروز 10 بار قطعی داشت

Actros
09-01-2008, 05:22
امشب من با یوزر guest سرعت دانلودم به 63 رسید
صبا نت

YAHYA-PRO
09-01-2008, 13:32
من که با دیال اپ وصل میشم کرمانشاه و حسابگر خیلی خوبن :5: مهران الکیه :2: صبانت هم ندیدم :31:

Actros
09-01-2008, 15:07
من که با دیال اپ وصل میشم کرمانشاه و حسابگر خیلی خوبن :5: مهران الکیه :2: صبانت هم ندیدم :31:

اره یحیی جان دیال اپ فقط حسابگر

Actros
10-01-2008, 22:45
اتفاقا اول حسابگر بعد مهران
کرمانشاه خوب نیست:20:

Lavania
11-01-2008, 17:30
صبانت چقدر میگیره که سیستم رو شبکه کنه
ایا حتما به کارت شبکه لازم هست

Actros
13-01-2008, 00:47
صبانت چقدر میگیره که سیستم رو شبکه کنه
ایا حتما به کارت شبکه لازم هست

یه سر برو تا صبا نت

مشکل صبا نت کرمانشاه هم رفع شد
زنگ زدم گفتن یه قطعمون سوخته داریم عوض میکنیم که الان حل شد
سرعتش دوباره خوب شد

آرش-19
19-01-2008, 20:15
سلام به همشهری های گل خودم.
من میخوام یه Adsl بگیرم ولی نمیدونم از کدام Isp.
تقریبا 1 کیلومتری مرکز تلفن فجر میشینیم . (کارمندان)
Adsl هم برای داونلود و بازی آنلاین میخوام.
اگه بتونین راهنماییم کنید ممنون میشم.

Actros
20-01-2008, 15:59
سلام به همشهری های گل خودم.
من میخوام یه Adsl بگیرم ولی نمیدونم از کدام Isp.
تقریبا 1 کیلومتری مرکز تلفن فجر میشینیم . (کارمندان)
Adsl هم برای داونلود و بازی آنلاین میخوام.
اگه بتونین راهنماییم کنید ممنون میشم.

ُسلام آرش جان
اگه مایه ردیفه برو سراغ حسابگر
ولی قبلش در مورد سرعت دانلود از wookman بپرس
اون حسابگر داره
من خودم صبا نت دارم
با سرعت 64 با
سرعت دانلود 50 خیلی عالیه
ولی محدودیت داره که اینش بده
ولی حسابگر محدودیت حجمی نداره

Actros
24-01-2008, 00:37
دوستانی که صبا نت دارن
گاهی اوغات یه جوری نمیشه (هنگ) dc میشه انگار؟
مجبور میشی سیستم رو ریست کنی؟

آرش-19
26-01-2008, 13:36
درود به همه کرمانشاهی های عزیز و سایر دوستانی که این تاپیک رو میخونن
خیلی شلوغش نمی کنم .. قصدم از زدن این تاپیک بررسی وضعیت ADSL در کرمانشاه هستش لطفا دوستان کرمانشاهی نظراتشونو در مورد :
بهترین شرکتی که شما از خدماتش استفاده میکنی ؟
کیفیت ارائه خدمات این شرکت ؟
قیمت اشتراک ماهیانه؟
و اینکه اگه دوباره بخوای ADSL بگیری همین شرکت رو پیشنهاد میکنی یا شرکت دیگه ای مد نظرته ؟

سلام دوست و همشهری خوب خودم.

در شهر عزیزمان بهترین سرویس ADSL رو صبانت و داتک ( حسابگر ) میده.
خط منم امروز و فردا میان که نصب کنن. خیلی تحقیق کردم الان سعی مینم کمی راهنماییت کنم.
سرعت صبانت بهتر از داتک هست ولی متاسفانه محدودیت حجمی داره . اگه دانلود و آپلود زیاد داری
مطمئنا صبانت پیشنهاد خوبی نیست. هزینه نصب 10 تومان و مودم 45 تومان. قیمت ها و امکانات صبا نت :
سرعت.... IP .......... حجم ماهیانه........ هزینه ماهیانه
64K ..... پویا* ....... 2 گیگ............... 13600 تومان
128K ..... پویا ........4 گیگ................24200 تومان
256K .....پویا ..........18گیگ ..............50700 تومان
512K ..... پویا .........50 گیگ ............. 139740 تومان

اگه 128 بگیری میانگین روزی حدود 130 مگابایت میتونی داونلود و آپلود داشته باشه. میشه باهاش ساخت ولی
زیاد جالب نیست. چون مهمترین کاری که میتونی با اینترنت انجام بد وبگردی و داونلود . با این محدودیت باید قید
خیلی از نرم افزار ها و فیلم ها و موزیک ها رو بزنی و البته زیاد هم نباید عکس باز کنی :27:
البته اینم بگم که صبانت از 3 شب تا 7 صبح رایگان هست و سرعتش تو این زمان عالیه. ولی کمتر کسی میتونه
تو این بازه زمانی برای اینترنت وقت بزاره .
این قیمت های صبانت برای سرویس ماهیانه بود. البته سرویس های سه ماه و شش ماه و یکساله هم داره که به این دلیل قیمت ها رو قرار ندادم چون مطمئن هستم یکی دو ماه اول رو فعلا باید به صورت ماهیانه گرفت تا ببینی که راضی هستی یا نه . ولی اگه خواستی قیمت های اونها هم برات میگم.

و اما حسابگر (داتک) ............
قبل از هر صحبتی دوست دارم در مورد مسئله ای که شاید کمتر بهش توجه میشه حرف بزنم. شاید حدود
6 ماهی بود که قصد داشتم یه سرویس ADSL برای خودم دست و پا کنم . کلی تحقیق انجام دادم . و به نتایجی
رسیدم. البته ممکنه این نتایج به نظر خیلی ها درست نباشه که حق دارن به هر حال هرکی نظری داره.
من نظر خودم رو میگم و امیدوارم بتونه کمک همشهری هایی که قصد تهیه ADSL دارن بکنه.
یکی از مهمترین مسائلی که باید بهش توجه کرد پشتیبانی ISP هست که قصد دارید ازش سرویس بگیرید.
به طوری که اولویت این مورد از سرعت سرویس هم بیشتر هست. ADSL اونطور که باید در ایران بهینه نشده.
همیشه امکان بروز مشکلاتی هست که پیشگیری یا برطرف کردنش از حیطه توانایی کاربر خارجه و باید دست به
دامن پشتیبانی شد. وقتی پشتیبانی کارش رو انجام نده و یا به نحو احسن انجام نده اونجاست که آرزو میکنید
که ای کاش هیچ وقت ADSL نمی گرفتم. ( جمله آخر نقل قول شده از یکی از کاربران صبانت در فروم پرشن تولز
در تایپیک بررسی سرویس دهنده های ADSL بود) به گفته تعدادی از کاربران صبانت در صورت بروز مشکل پشتیبانی
واقعا اذیتتون میکنه. گاهی حتی برای شارژ ماهیانه هم به مشکل برخورده بودند. البته صحت این گفته ها رو
به عهده خودشون میزارم.
نتیاج تحقیقات من . منو به این باور رسانده که از نظر پشتیبانی در کرمانشاه حرف اول رو حسابگر میزنه.
البته در مورد سرعت هم باید خدمتتون عرض کنم حسابگر هم از صبانت چیزی کم نداره. سیاست صبانت
و یا تمام شرکتهای که سرویس ADSL رو با ترافیک محدود عرضه میکنن اینه که سرعت رو بیشتر از اون چیزی که
باید باشه در اختیارت قرار میدن تا هرچه زودتر محدودیتت به پایان برسه و ............
که به نظر من واقعا حیله بدیه.
در ضمن سرویس های حسابگر هیچ گونه محدودیتی ندارند.
هزینه نصب حسابگر 15 تومان و مودم در دو نوع تک پورت 48 تومان و دو پورت 55 تومان هست.
قیمت های حسابگر :
سرعت ....... IP ..................هزینه ماهیانه
64K ....... پویا ................. 14900 تومان
128K ....... پویا ................. 24900 تومان
256K ....... پویا ................. 41900 تومان
384K ....... پویا .................. 59900 تومان
512K ........ پویا ................. 119900 تومان
768K ......... ایستا* ............ 220000 تومان
1024K ....... ایستا .............. 320000 تومان

البته در مورد حسابگر خدمتتون عرض کنم که به هزینه های ماهیانه فوق 6% بابت مالیات و عوارض و همچنین
مبلغ 3000 تومان آبونمان مخابرات اضافه میشود. مثلا هزینه ماهیانه 128K حدود 29000 تومان میشه.
( همینطور که میبینید هزینه سرویس حسابگر بیشتر از صبانت هست چون در قیمت های صبانت که بالا خدمتت
عرض کردم مالیات و عوارض و آبونمان مخابرات حساب شده بود)
در مورد حسابگر : پرداخت شش ماه یک ماه اشتراک رایگان داره و پرداخت یکساله یک ماه اشتراک رایگان و مودم به
صورت امانی داره.
و در نهایت بگم که من خودم از حسابگر سرویس گرفتم.
امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* پویا : Dynamic
ایستا : Static ........ ثابت - بدون تغییر

Actros
28-01-2008, 19:06
منم خودم صبا نت دارم
ولی بهتون بگم فقط 3 به بعد دانلود کنین
حجمش خدایی کمه 3 ماه 10 گیگ:41:

آرش-19
28-01-2008, 19:32
سلام به همه بچه های گل
Actros جان ( راستی اسمتو نمی دونم لطف میکنی و اون اسم زیباتو بگی ؟ ) اگه PM نمی زدی
فکر نمی کنم حالا حالا اینورا پیدام میشد!!!!!!!!!
همونطور که گفتم 128 از حسابگر گرفتم. فعلا که کیفم کوکه چون خدایی با اون دایل آپ مذخرف خیلی فرق داره
( اولین بارمه دیگه ... تا حالا ندیده بودیم !!! ) .
سرعت داونلود بین 15 - 16 نوسان داره . البته هرزگاهی پایین تر هم میاد ولی قابل چشم پوشیه چون زود خودشو میکشه بالا. اینم بگم که الان که این پست رو زدم یک ساعته که سرویسم راه اندازی شده مطمئن باشید طی
روزهای آتی حتما گزارش کامل تری رو از وضعیت خطم تو طول روز قرار میدم.
به هر حال فعلا که راضی هستم ( یکی نیست بگه بزار یه هفته بگذره بعد اضهار نظر کن !!!! )
اگه سوالی بود در خدمتم

Actros
28-01-2008, 21:31
سلام به همه بچه های گل
Actros جان ( راستی اسمتو نمی دونم لطف میکنی و اون اسم زیباتو بگی ؟ ) اگه PM نمی زدی
فکر نمی کنم حالا حالا اینورا پیدام میشد!!!!!!!!!
همونطور که گفتم 128 از حسابگر گرفتم. فعلا که کیفم کوکه چون خدایی با اون دایل آپ مذخرف خیلی فرق داره
( اولین بارمه دیگه ... تا حالا ندیده بودیم !!! ) .
سرعت داونلود بین 15 - 16 نوسان داره . البته هرزگاهی پایین تر هم میاد ولی قابل چشم پوشیه چون زود خودشو میکشه بالا. اینم بگم که الان که این پست رو زدم یک ساعته که سرویسم راه اندازی شده مطمئن باشید طی
روزهای آتی حتما گزارش کامل تری رو از وضعیت خطم تو طول روز قرار میدم.
به هر حال فعلا که راضی هستم ( یکی نیست بگه بزار یه هفته بگذره بعد اضهار نظر کن !!!! )
اگه سوالی بود در خدمتم

ُسلام ارش جان اسمم امیر هست
حسابگر یکمی قیمتاش بالاس
ولی ببین سرعت دانلود نهایتا رو چنده
چون من با صبا به 67 هم رسیدم ولی مینگین 55 هست
ممنون

Oracle_Eldorado
01-02-2008, 23:03
ببخشید دوستان من یه شرکتی میخوام که هم سرعت دانلودش خوب باشه و هم برای آنلاین بازی کردن ( CS , WoW ) خوب باشه .
ممنون میشم راهنمایی کنید .

آرش-19
02-02-2008, 12:22
خدمت دوستان گل خودم عرض کنم که
در تمام طول روز میانگین سرعت دانلود من 16 هست. یعنی همون چیزی که باید باشه.
اگه سرعت بالا می خواید شواهد نشون میده که صبانت حرف اول رو میزنه.
ولی متاسفانه محدودیت دانلود کمرشکنی داره ( به قول امیر عزیز )
یه چیز جالب براتون بگم : من حدودا یک هفته شده که ADSL گرفتم اما کل دانلود و آپلودم رو که حساب کردم
شده 8.79 گیگ !!!! ( البته برای خودم جای !!! داره شاید برای شماها عادی باشه ) تمام دانلود هم در طول روز
انجام دادم.
در مورد بازی آنلاین من هرشب دارم کانتر بازی میکنم. با همین 128 حسابگر.
تو سرورهای ایرانی که کم هم نیستند بازی میکنم . لیتنسی بازی هم حدود 50-70 میشه.
مطمئنا" WoW دیگه خوراکشه.
اگه باز سوالی هست در خدمتم

Actros
02-02-2008, 14:06
حسابگر (داتک) سرعت دانلودش کم خدایی
صبانت از3 شب به بعد مجانی هست و سرعت دانلودش بین 50 تا 60 هست

آرش-19
02-02-2008, 15:56
بله کاملا درسته
اما یادتون نره سرعت حسابگر روی رنج معمولی دانلود برای سرویس 128 هست.
ولی باز حق با شماست سرعت صبانت زیاده.
هرکی باید با توجه به نیازش Isp و سرویسشو انتخاب کنه.

Oracle_Eldorado
02-02-2008, 20:53
پس همون صبا نت میگیرم .
با تشکر از راهنمایی همه ی دوستان ...

Actros
03-02-2008, 00:23
پس همون صبا نت میگیرم .
با تشکر از راهنمایی همه ی دوستان ...

پس اگه صبا نت میگیری باید مدیریت بکنی
تا حجمت تموم نشه

آرش-19
03-02-2008, 15:41
راستی امیر جان اگه حجمت مثلا بعد از 20 روز تمام بشه باید شارژش کنید.
یکم توضیح میدی که شرایطش چطوره؟

Actros
04-02-2008, 00:35
راستی امیر جان اگه حجمت مثلا بعد از 20 روز تمام بشه باید شارژش کنید.
یکم توضیح میدی که شرایطش چطوره؟

بله باید شارژ بشه
ولی میتونی از سرویس شبانه استفاده کنی 3 شب تا 7 صبح
ولی اگه درست مصرف کنی تموم نمیشه

farhad ghanari
06-02-2008, 16:30
سلام دوستان اگه ممکن منو راهنمایی کنین من تا هالا ADSL نداشتم
میخواستم بدونم سرعت دانلودش چطوری؟
مثلا اگر سرعت 128kbs بگریم در یک ثانیه میتونم 128kb دانلود کنم
یعنی حدودا 1mb در 10 ثانیه ؟!!!

exotic
06-02-2008, 22:45
من خودم صبا نت دارم و خیلی راضی هستم
به شما هم این Isp رو پیشنهاد میکنم ...:10:

Actros
06-02-2008, 23:12

بستگی به isp داره
الان به نظر من سرعت دانلود صبا نت خوبه
60 کیلو بایت در ثانیه
باقیه isp ها 20 تا 30 هست
ولی محدودیت دانلود بدی داره
اگه بتونی 3 شب تا 7 دانلود کنی حجم کم نمیاد

آرش-19
08-02-2008, 02:16

سلام
سرویس 128 رو باید اینطوری خواند : 128 کیلو بیت در ثانیه => تقسیم بر 8 => 16 کیلو بایت در ثانیه
=> یک مگ رو در 64 ثانیه یا به عبارتی 1 دقیقه و 4 ثانیه دانلود میکنی.
تمام ISP ها به استثنا صبانت سرعت دانلودشون رو باید همونطور که گفتم حساب کنی.
صبانت سرعت بیشتر رو با محدودیت دانلود میده. به گفته خیلی ها تفاوت سرویس های صبانت در سرعتش
نیست بلکه در محدودیت حجمیه که داری. از سرویس 64 تا 512 صبانت حدودا دانلود 50-60 کیلوبایت در ثانیه رو دارند.
در ضمن سرعت ثابت نیست مثلا سرعت دانلود من (128 حسابگر) میانگین روی 15-16 کیلوبایت در ثانیه س.
شما و یا هر کس دیگه که قصد داره ADSL بگیره باید اول نحوه استفاده از اینترنتش رو برای خودش تعریف کنه بعد اقدام
به انتخاب ISP کنه.

GnuHDL
08-02-2008, 14:39
سلام دوستان:40:
من مدتی هست که میخوام یه سرویس ADSL بگیرم...........البته انتخاب بین شرکتها هم خیلی سخت نیست:31::
چون نمیخوام ماهی ۱۸ تومن بابت این سرویس بدم صبانت رو انتخاب کردم:10: ولی چند سوال دارم که تجربه شما ممکنه کمک کنه:
۱.مودمی که شرکت میده پورت اترنت داره؟
۲.مودم رو میشه خودم بخرم.......میدونم میگن نه ولی اگه باهاشون صحبت کنم بهرحال راهی هست؟:21:
۳.مودم رو میتونم خودم نصب کنم؟:21:
۴.به جز مودم spliter رو هم میزارن
۵.رانژه کردن خط توی مخابرات چقدر طول میکشه؟
۶.حجمش واسه ۶۴ دو گیگ هست تحت شرایطی بیشتر نمیدن؟ مثلا با یه جریمه اضافه حسابی چیزی
۷.نحوه شارژش چه جوریه؟:19:
۸.توی تاپیک خوندم که بعضی دوستان میگن ۱۶ تا دارن یعنی واسه یه ۶۴Kb حدود 16KB دارن یا 16Kb که اگه دومی باشه که خیلی بده؟ خلاصه سرعت مثلا توی ۶۴ چه چوریه یعنی صبا نت با اینکه ۸KB اسم میزراه ولی ۱۶KByte سرعت میده!!!!!!:)؟:5:

البته من فعلا ۶۴ رو میرم اگه دیدم خوب بود سراغ ۱۲۸ میرم.:31:
و دیگه اینکه اهل دانلود فیلم و موزیک نیستم ولی بازی آنلاین (مثل TribalWars که زیاد حجیم نیست)انجام میدم سیستم عامل رو هم آپدیت میکنم ولی خوب کلا فکر نمیکنم خیلی در مضیقه باشم (اینکه دائمی هست واسم خیلی ارزش داره)
اینطور که براورد کردم هر ساعت حدود ۱۰-۱۲ مگ مصرف میکنم واسه ۲ گیگ میتونم با ۵۰ مگ در ماه سر کنم یعنی ۵ ساعت در روز ۵۰۰ مگ هم میمونه که بزرام واسه حوادث غیر مترقبه :)
البته یه انتخاب هم دارم که گاهی اذیت میکنه اونم اینکه روی همین دایال آپ بمونم چون من معمولا ازین ۲۰ ساعته های حسابگر استفاده میکنم و راضیم........به لحاظ قیمت هم بعضا بهتره ولی اگه سرعت صبا نت اینجور که میگین باشه یه چیز دیگه س
آخر سر هم ببخشین که اینهمه سوال رو یه جا ردیف کردم هر چی به نظرم میومد پرسیدم.:11:

آرش-19
08-02-2008, 15:20
سلام
اکثر سوالاتت که مربوط میشه به شرایط Isp که من جواب نمیدم تا دوستانی که از صبانت سرویس گرفتند
جواب بدن. تعدادی از سوالات رو من جواب میدم.
- رانژه کردن خط سنگ بترکه 3-4 روز .
- در مورد سرعت همونطور که تو پست قبلی گفتم سرویس رو تقسیم بر 8 کنید سرعت به کیلوبایت (واحد سرعت
برای اکثر برنامه های دانلود) بدست میاد. مثلا سرویس 512 میشه 64 کیلوبایت در ثانیه. اما یک استثنا هم وجود داره
که این استثنا اسمش صبانته !!! این شرکت سرویس 64 میده ولی خط 512 می بنده. همونطور که گفتم در اصل
تفاوت سرویس های صبانت در حجمشه.
یعنی اگه شما 64 بگیری به جای اینکه سرعتت 8 کیلوبایت در ثانیه باشه تا 50-60 کیلوبایت در ثانیه هم میتونی تجربه
می کنی. البته اخیرا شنیدم (سایر شهرها ... مثل اینکه کرمانشاه هنوز مثل سابقه) که صبانت سرعت سرویسهای
خودشو در طول روز به سرعت معمولی (مثل سایر Isp ها ) میرسونه ولی از 3 تا 7 صبح ( زمان رایگان) سرعتش
رو تا همون اندازه های نجومی بالا میکشه.
اگه اهل دانلود نیستی محدودیت حجمی زیاد اذیتت نمیکنه.
البته نمیدونم که چطور براورد کردی که مصرفت اینقدر پایینه. مثلا من خودم از وقتی Adsl گرفتم. میانگین روزی
400-500 مگ دانلود داشتم.( صبح تا شب پای اینترنتیم دیگه !!!! )

Actros
08-02-2008, 22:51
سلام دوستان:40:
من مدتی هست که میخوام یه سرویس ADSL بگیرم...........البته انتخاب بین شرکتها هم خیلی سخت نیست:31::
چون نمیخوام ماهی ۱۸ تومن بابت این سرویس بدم صبانت رو انتخاب کردم:10: ولی چند سوال دارم که تجربه شما ممکنه کمک کنه:
۱.مودمی که شرکت میده پورت اترنت داره؟
۲.مودم رو میشه خودم بخرم.......میدونم میگن نه ولی اگه باهاشون صحبت کنم بهرحال راهی هست؟:21:
۳.مودم رو میتونم خودم نصب کنم؟:21:
۴.به جز مودم spliter رو هم میزارن
۵.رانژه کردن خط توی مخابرات چقدر طول میکشه؟
۶.حجمش واسه ۶۴ دو گیگ هست تحت شرایطی بیشتر نمیدن؟ مثلا با یه جریمه اضافه حسابی چیزی
۷.نحوه شارژش چه جوریه؟:19:
۸.توی تاپیک خوندم که بعضی دوستان میگن ۱۶ تا دارن یعنی واسه یه ۶۴Kb حدود 16KB دارن یا 16Kb که اگه دومی باشه که خیلی بده؟ خلاصه سرعت مثلا توی ۶۴ چه چوریه یعنی صبا نت با اینکه ۸KB اسم میزراه ولی ۱۶KByte سرعت میده!!!!!!:)؟:5:

البته من فعلا ۶۴ رو میرم اگه دیدم خوب بود سراغ ۱۲۸ میرم.:31:
و دیگه اینکه اهل دانلود فیلم و موزیک نیستم ولی بازی آنلاین (مثل TribalWars که زیاد حجیم نیست)انجام میدم سیستم عامل رو هم آپدیت میکنم ولی خوب کلا فکر نمیکنم خیلی در مضیقه باشم (اینکه دائمی هست واسم خیلی ارزش داره)
اینطور که براورد کردم هر ساعت حدود ۱۰-۱۲ مگ مصرف میکنم واسه ۲ گیگ میتونم با ۵۰ مگ در ماه سر کنم یعنی ۵ ساعت در روز ۵۰۰ مگ هم میمونه که بزرام واسه حوادث غیر مترقبه :)
البته یه انتخاب هم دارم که گاهی اذیت میکنه اونم اینکه روی همین دایال آپ بمونم چون من معمولا ازین ۲۰ ساعته های حسابگر استفاده میکنم و راضیم........به لحاظ قیمت هم بعضا بهتره ولی اگه سرعت صبا نت اینجور که میگین باشه یه چیز دیگه س
آخر سر هم ببخشین که اینهمه سوال رو یه جا ردیف کردم هر چی به نظرم میومد پرسیدم.:11:

1_بله پرت اترنت داره. هواوی هست مارکش!
2_میتونی بخری مثل من . ولی مودم های خوبی تو این شهر نیست من d link گرفتم. مودم خیلی خوبیه
3_ آره من خودم نصب کردم
4_ اسپلیتر جدا باید بگیری 4 تومن. ولی اگه مودم از خودشون بگیری فک کنم بدن
5_ برای من 1 هفته طول کشید نا وصل شد کلا
6_ حجم 64 کمه. ولی بیشتر بخوای 128 بهت میدن. چون سرعتهاش فرقی نداره فقط حجم فرق داره
7_ حجمت تموم شد میری شارژمیکنی
8_ من ماهه قبل 64 داشتم با سرعت 65 هم دانلود کردم. گفتم سرعت فرقی نداره
ولی میانگین سرعت دانلود 50 تا 60

sabadsl.ir
10-02-2008, 10:27
با تشکرازدوستانی که این گفتگورا شروع کردندذکرچند نکته درخصوص ADSL ضروری به نظرمیرسد

چرا ما ADSL میگیریم ؟ چون ازسرعت dialup ناراضی هستیم وشایدنیازبه آنلاین بودن همیشگی داریم وقبض تلفن هم هرموقع میادمبلغش ناراحت کننده است پس ADSL میگیریم

چرا ما میگیم که صبانت بهتره ؟

1- چون صبانت پرسرعت ترین ارائه دهنده ADSL نه فقط درکرمانشاه بلکه در ایرانه درزیرگزارش سایت speedtest رومیتونین ببینید که پس ازواردکننده های پهنای باند به ایران یعنی شرکت مخابرات وصداوسیما صبانت پرسرعت ترین ارائه کننده اینترنت درایرانه لینک عکس گزارش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم لینک به روز گزارش درخود سایت speedtest.net
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لازم به ذکره که مشترکین صبانت درحال حاضرهمه سرعت بالای 256kbps رودارن تجربه میکنن وریت دانلو اونا تا 70کیلوبایت برثانیه هم میرسه

2- دیدم که بعضی ازدوستان گفتن حجم سرویس ها کمه ویا به قول یکی ازدوستای عزیز کمرشکنه لازم به توضیحه قیمت پهنای باند درایران بسیارگران هست که قیمت اونو میتونین درسایت ITC.ir قسمت امورمشتریان وسپس تعرفه ها مشاهده کنید قیمت یک مگا پهنای باند 990هزارتومانه (درحال حاضرصبانت 10 مگابایت پهنای باندداره) خب حالا اگه بخوایم این محدودیت رو برداریم اتفاقی که میفته اینه همه مشترکا بجای اینکه فیلمی که دوست دارن رو بخرن 500 تومان اونو دانلود میکنن اگه برن تو یه سایت موزیک کل سایتو دانلود میکنن اگرهم نرم افزارخاصی بخوان فقط اونو نمیگیرن وهرلینکی اون دوروبر ببینن میزنن دانلود شه و مطمئنا دیگه با چندبرابرپهنای باند موجود نمیشه این سرعته داشت ودرنتیجه مجبور به کاهش کیفیت هستیم .
نکته بعدی اینه که صبانت برای هر نیازی که شما دارید تعرفه داره وشما اگه حجم بیشتری میخواین میتونید تعرفه مناسب روانتخاب کنیدونگران حجم هم نباشید

3- درمورد قطعی شبکه بجزیک مورد که اونم به علت نوسان برق یک ازدستگاه ها نقص پیدا کرده بود که سرعت کاربران پایین اومد که درسریعترین زمان ممکن تعویض شد وبه خاط همین قطعی یک هفته هم به اکانت مشترکها اضافه شد اگرهرکدام ازدوستان سوالی دارند میتونن به دراین تاپیک مطرح کنند تا پاسخ گوی اونا باشم

Actros
10-02-2008, 14:36
آقا خیلی کاری خوبی کردی اومدی
سرعت صبا چند روزیه یکمی افت داشته

GnuHDL
10-02-2008, 17:47
ممنون دوستان به خصوص آرش و اکتروس عزیز
حدود یه روزی بود که روی خط نیومده بودم........بهرحال اگه با تاخیر جواب میدم ببخشید.
اکتروس جان یا دوست گرامی مرتبط با شرکت.... واسه مودم باید بگم و احیانا سروکله بزنم یا راحت قبول میکنن؟ همین D-Link که اکتروس گرفته عالیه واسه ایران ......من که اکسترنال دایال آپ شو دارم خیلی راضیم.
دیگه اینکه منظورم از نحوه شارژش این بود که بعد از تموم شدن حجم مثلا باید حضوری پرداخت کنم یا آنلاین یا....
فعلا یه مدت با همین ۶۴ سر میکنم اگه دیدم خوب بود ............. سوئیچ میکنم روی ۱۲۸..........اینم سیاست خوبیه به نظر امیدوارم تغییرش ندن........یعنی حجمو بفروشن.........ولی فکر کنم وقتی کاربراش زیاد بشن این سیاست رو نتونه ادامه بده.....

Actros
10-02-2008, 23:53
آقا من بعضی روزها بیشتر 10 بار dc میشم
جوری که اصلا مشخص نیست dc شدی
و فقط از باز نکردن سایت و خراج شدن یاهو آیدی میتونی بفهمی دیسکانتی
خواستم بدونم اون دوستمون sabsdsl.ir یه توضیحی بده
ممنون

GnuHDL
11-02-2008, 11:59
سایتشون که غیر فعال شده......

mrotello
13-02-2008, 23:25
شما از اینترنت چی میخاید؟
من یک بلاگر تقریبا حرفه ای هستم و به صورت روزانه در وبلاگم می نویسم و مجبورم مطالب گوناگون و تصاویر زیادی رو ببینم. همین الان دارم در سرور wow پیشگامان بازی می کنم.
من از صبانت استفاده می کنم. از سرعتش خیلی راضی هستم ولی مشکلاتی داره که تصمیم گرفتم به حسابگر مهاجرت کنم.

وقتی که یک کوست رو توی ورد به چه بدبختی و فلاگت انجام دادی و یا داری از اینس بر می گردی با کلی آیتم خفن یه دفه می بینی که داره چراغ مودم چشمک می زنه یعنی از اینترنت قطع شدی به همین سادگی اینجاست که باید فحش بدی. یا اینکه یدفه یکی زنگ می رنه و بازم از اینترنت قطع می شی

اولش به خودت می گی که آره مدیریت دانولد می کنم و شب ها دانلود می کنم. ولی کمی که مگزره می بینی که اصلا نمی تونی تحملش کنی. شاید یکی دو شب بتونی بیدار بمونی و دانلود کنی. ولی بازم نمی شه
به خودت می گی ایب نداره فایل هایی رو که دوست دارم میزارم توی DAP بعد شب میزرم تا صبح دانلود بشن ولی صبح که میبینی 10 % دانلود شده چرا؟ چون صبانت برای اینکه کسی از این کارا نکنه ساعتی کی بار شما رو از اینترنت قطع می کنه
اگه یه روز عشق کرده باشی کمی عکس ببینی یا دنبای یه آهنگ یا عکس خاص بگردی که بیچاره ای! اون روز حتما 200 MB دریافت داری!
تازه می فهمی که فقط دانلود از حجم کم نمی شه!!!! حجمی که به شما داشده می شه هم برای دانلود هم برای آپلود شماست. یکعنی برای دریافت و ارسال شما!! پس چیزی هم نمی تونی آپلود کنی!!
کم کم می گذره و مشترکای صبانت زیاد شدن شب ها دیگه اون طرعت خوب وجود نداره چون همه بیدارن تا دانلود بکنن و الان می فهمی که حسابگر چه قدرتی داره که سرعتش کم نمیشه! چون صبانت با 10 به زور توی شب دانلود میکنه!!

دیگه قات می زنی و امروز و فردا می کنی تا اکانتت تموم بشه و ری یه حسابگر بگیری تمام!!!

ولی اگه فقط چت می کنی و بازی کانتر بازی می کنی بهترین برای تو صبانته!! اگه چت بکنی آخر ماه اکانت کم که نمی شه هیچ زیادم می شه! یکی از دوستان خفن چتر که اصلا نمی دونست این آیکون اینترنت اکسپلورر به چه درد می خوره واسش 8 گیگل مونده بود!!!

خلاصه این درد دل ما بود

sabadsl.ir
17-02-2008, 21:16
با سلام درمورد سرعت اگه به وب سایت های خبری مراجعه کنید میبینید که سرعت برای کل ایران پایین اومده وعلتش هم قطع فیبر دریایی هستش که درحال حاضر خیلی بهتر شده وامیدواریم با اینکه پهنای باند رو دو برابر کردیم بعد از رفع ایراد از سوی مخابرات سرعت هم بیشتر میشه میتونید به سایت tabnak.ir مراجعه کنید که دراین مورد چندگزارش تهیه کرده

درمورد مودم هم ما چند مارک رو آزمایش کردیم و در حال حاضر TP LINK رو به مشترکین میدیم که دو پورت داره یه پورت LAN و یه پورت USB که اسپلیتر هم داره وقیمتش هم برای مشترکین 47000تومان هست واگه یه کم تو اینترنت جستجو کنید میبینید که درحال حاضر بهترین برند تو adsl modem هستش البته aztech با پورت USB هم 35000 تومان هست که اصلا توصیه نمیشه

اگر مشکل دیسکانکت هم دارید لطفا با شماره شرکت 7211114تماس بگیرید چونت این یه مشکل مخابراتی هستش که راحت برطرف میشه

درضمن درسایت speedtest.net صبانت به عنوان پرسرعت ترین ارائه دهند ADSL معرفی شده میتونید به sabanet.ir مراجعه کنید سایت sabadsl.ir هم چند روز دیگه با شکل جدید بالا میاد:40:

Actros
18-02-2008, 23:08
آقا پس این dc شدن ماله مخابرات هست
من این مشکل رو دارم

Actros
21-02-2008, 23:27
برای من این ارور رو میده
به ضاهر dc نیست ولی dc میشه
صبا نت
جناب sabadsl.ir خواستم بدونم مشکل از چیه؟

Actros
29-02-2008, 04:03
متوسط سرعت دانلود صبا نت الان 35 هست
. دوستان دیگه هم که کسی آن نیست.

khosro-parviz
19-03-2008, 08:59
درود دوستان. من 3 روزه که صبانت گرفتم. سرویس 64 با 2 گیگ محدودیت. سرعتش که خیلی عالیه( میانگین 50 kb/s ) ولی دانلود 3شب تا 7 صبح سرعتش پایینه. حدود 20.
و پرسشی هم از دوستان عزیز دارم. پینگ صبانت بهتر است یا حسابگر؟ و کدام یک برای بازی های آنلاین در اینترنت بهتر است؟

Actros
19-03-2008, 23:06
بازی رو از oracle_eldorado بپرس همشهری خودمونه صبا نت هم داره هر شب انلاین بازی میکنه

khosro-parviz
20-03-2008, 03:26
پینگ چه؟" پینگ پایین خوبه یا بالا؟

mamad_chagho
20-03-2008, 11:09
مرگ بر صبا نت×!

این روزا سرعت اینترنت شبانه اش زیر 4 هست!

Actros
20-03-2008, 23:14
مرگ بر صبا نت×!

این روزا سرعت اینترنت شبانه اش زیر 4 هست!

نه بابا
من دیشب شبانه با سر عت 50 دانلود میکردم

r4pbr4p
21-03-2008, 23:25
سلام دوستان. خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم یک تاپیک هم در مورد وضعیت اینترنت کرمانشاه ایجاد شده
در مورد نظراتونم بگم که خیلی جالب بودن. هیچکس طرف هیچ کدوم از شرکت ها رو نگرفته بود و هر سوالی که پرسیده میشد سریع بهش جواب میدادین
من خودم از حسابگر استفاده میکنم.
در مورد حرفای یوزر صبا هم بگم که در حال حاضر پهنای باند شرکت حسابگر ۳۴مگ شده.
یعنی بزرگترین سرویس دهنده دی اس ال تو غرب کشور. به همین خاطر با مجوز <آی اس دی پی> هم که درخواست داده بود از طرف وزارت ارتباطات و فناوری موافقت شد. یعنی حالا علاوه بر اینکه توانایی سرویس دهی کارتهای تلفن اینترنتی و دایال آپ و دی اس ال باشه میتونه به آی اس پی های هم پهنای باند اجاره بده(شده مخابراتی واسه خودش)
به هر حال فقط خواستم منم یه توضیحاتی در مورد حسابگر بدم. ولی مطمئنم که کسی رو که اینترنت استفاده میکنه تو کرمانشاه و شرکت حسابگر رو نشناسه پیدا نمیکنید. این خودش یعنی بهترین تبلیغ. چون حسابگر اعتبار چند ساله داره تو این شهر. هم بزرگترین سرویس دهنده اینترنت هم قدیمی ترینش.
در ضمن الان حدود ۲ماهه که اینترنت محدودیت حجمی هم ارائه میده. قیمتاش هم یه کوچولو از صبا کمتره
ping -t 4.2.2.4

khosro-parviz
22-03-2008, 00:41
درود بر شما. اگه میشه لیست کامل تعرفه هاشو بگو تو سایت خود نوشته u1 و u2 و... که من سرم نمیشه. من الان صبانت دارم که محدودیت حجمیش خیلی اذیت می کنه.

Actros
22-03-2008, 05:08
دوست عزیز متوسط سرعت دانلود حسابگر چنده ؟
گروه 128

r4pbr4p
22-03-2008, 21:46
در جواب آفاي خسرو پرويز بگم يه كم ديگه تحمل كنين. چون قراره تا 6فروردين قيمتها كاهش پيدا كنه. يه كوچولو ديگه هم دندون رو جيگر بزار خسرو پرويز جان...

امير جان خب همونطور كه خودتون ميدونيد كشور ايران نميتونه < دي اس ال > رو ساپورت كنه. فرق < اي دي اس ال >كه ايران ميده با <دي اس ال > اينه كه <دي اس ال > هيچ نوع تقارني تو پهناي باندش نداره. يعني 128همون 128 واقعي هستش. اما ماكسيمم 16 و مينيمم تا حدود 8 ميرسه. (البته فقط گاهي وقتا) يعني بين 15و16و14 دايمآ متغيره

TaGHRiBaN VaSe 1MaH PisHe :x
iMaGe FoR 768 Bit Rate

mamad_chagho
22-03-2008, 23:57
نه بابا
من دیشب شبانه با سر عت 50 دانلود میکردم

آره

سرعتش درست شد........:27:

mamad_chagho
23-03-2008, 00:00
دوست عزیز متوسط سرعت دانلود حسابگر چنده ؟
گروه 128

2 ماه پیش که من داشتم بین 9 - 12 بود!!!!!!!!!!!!

r4pbr4p
23-03-2008, 01:33
YaNi MAX Speedet 12KBs booD? HicH VaGHt BaLa TaR NaRaFt

Actros
24-03-2008, 00:50
حسابگر سرعت دانلودش پایینه
من از چند نفر که داشتن شنیدم

khosro-parviz
24-03-2008, 12:35
به خاطر این همه کافی نت هم هست که همه از حسابگر گرفتن.

Actros
26-03-2008, 14:40
حسابگر از همه قدیمی تره ومعروف ترین شرکت هست تو کرمانشاه
ولی صبا نت زیاد معروف نیست اینجا. من راضیم ازش مخصوصا سرعت داتلود خوبش
ولی وقتی دیال اپی بودم کارت اینترنت فقط حسابگر میگرفتم.:5:

khosro-parviz
26-03-2008, 16:25
حسابگر که کارت اینترنتاش مزخرفه اینو از تجربه می گم من خودم روی هم دو هفته هست Adsl گرفتم و دایل آپ که داشتم بهترین کارت ستاره ی صبح بود.

Actros
26-03-2008, 18:41
حسابگر که کارت اینترنتاش مزخرفه اینو از تجربه می گم من خودم روی هم دو هفته هست Adsl گرفتم و دایل آپ که داشتم بهترین کارت ستاره ی صبح بود.

نه دیگه خدایی کارت اینترنتاش عالی بود

khosro-parviz
26-03-2008, 20:13
شاید یکی دو سال پیش ولی در حال حاضر افتضاحه.

Actros
26-03-2008, 23:25
خسرو جان شما چند وقته از صبا نت اشتراک گرفتی؟

khosro-parviz
28-03-2008, 22:02
من حدود یه ماهی فکر کنم بشه. راستی دوستانی که سرویس 128 از حسابگر گرفتن سرعت دانلودشون چنده"؟

Actros
29-03-2008, 20:35
یعنی 1 نفر کرماشانی ویرا نیه اشتراک حسابگر داشتو؟:5:

GnuHDL
29-03-2008, 23:46
م ک نیرم....

Actros
30-03-2008, 22:45
م ک نیرم....

adsl داری؟
چه شرکتی؟

Oracle_Eldorado
03-04-2008, 10:35
خوب یه نفر که از حسابگر داره بگه سرعت چطوری هست دیگه .

Actros
03-04-2008, 23:44
خوب یه نفر که از حسابگر داره بگه سرعت چطوری هست دیگه .

سروش جان الان بیشتر دارن میرن طرف صبا نت
شما میخوای بری حسابگر
هیچ کدوم سرعت دانلود صبا نت رو ندارن

pdidandy
04-04-2008, 12:02
من از حسابگر گرفتم از adsl بیزارشدم بابا اینهمه پول دادیم یکم سرعتش روبالاببرن به کجابرمیخوره

hamedheidary
05-04-2008, 21:09
من سه ماهه از حسابگر سرویس 64 گرفتم متوسط دانلود 6.6 کیلوبایت در ثانیه هست.:13:

Actros
06-04-2008, 00:53
من سه ماهه از حسابگر سرویس 64 گرفتم متوسط دانلود 6.6 کیلوبایت در ثانیه هست.:13:

در حالی که من 2 ماه پیش 64 از صبا داشتم سرعت دانلود 50 تا 60 بود
صبا سرعتاش فرق نمیکنه.
مثلا من الان 128 دارم . با همون 128 فرقی نداره . ولی حجمی که میده فرق داره

Talabkar
07-04-2008, 10:10
سلام. من یکی از یوزرهای حسابگر هستم. خط 384 هم گرفتم ماهی 66 هزار تومان.
میخوام اینجا روشنتان کنم.
آقا ترو به جان هر کسی که دوسش دارین از حسابگر اینترنت نگیرین. بخدا این شرکت مزخرف فقط الکی معروف شده. من از 8 فروردین تا حالا روزی 3 ساعت بیشتر نتانستم نت کار کنم. تا میای کار کنی همش دیسکانکت میشی!!!!
زنگم که میزنیم میگیم عمو مشکل داری میگن نه دروغ میگی.
هر کسی که حسابگر گرفته پشیمانه برین از همو صبانت بگیرین حالشه ببرین.

آرش-19
07-04-2008, 16:29
ویس میسی ویسا ویس نمیسی ویس نیسا (:دی)
حالا این چی بود؟ غلیظ ترین جمله فارسی کرمانشاهی . حالا چه ربطی داشت !!! هیچی
تو این مدتی که من از حسابگر خط گرفتم مشکل به خصوصی نداشتم.دو ماه کامل و سرعت دانلودش هم 15-16 کیلو بایته
البته کمتر و بیشتر هم میشه مثلا یهو تا 2 کیلو بایت یا 60 کیلو بایت هم میره ولی در حد چند ثانیه.
سرعت دانلود حسابگر اصلا به گرد صبا نمیرسه ولی محدودیت حجمی داره.
به عنوان مثال عزض میکنم خدمتتون من ماه قبل اکانت رپید هم داشتم حدود 8.5 گیگ فقط دانلود داشتم.
با وبگردی که حساب کنی چیزی حدود 10 گیگ فقط تبادل داده داشتم. خوب معلومه که سرویس صبا به درد کسی
مثل که فقط ماهی 30 - 40 تومن میتونه بده نمی خوره. چون باید ماهی حداقل 2 با شارژش کنم که هزینش
سر به فلک میکشه.
در کل اگه دانلود نداری برو صبا بگیر حال کن و اگه دانلود داری هر طور که خودت صلاح میدونی.

Actros
08-04-2008, 00:32
ویس میسی ویسا ویس نمیسی ویس نیسا (:دی)
حالا این چی بود؟ غلیظ ترین جمله فارسی کرمانشاهی . حالا چه ربطی داشت !!! هیچی
تو این مدتی که من از حسابگر خط گرفتم مشکل به خصوصی نداشتم.دو ماه کامل و سرعت دانلودش هم 15-16 کیلو بایته
البته کمتر و بیشتر هم میشه مثلا یهو تا 2 کیلو بایت یا 60 کیلو بایت هم میره ولی در حد چند ثانیه.
سرعت دانلود حسابگر اصلا به گرد صبا نمیرسه ولی محدودیت حجمی داره.
به عنوان مثال عزض میکنم خدمتتون من ماه قبل اکانت رپید هم داشتم حدود 8.5 گیگ فقط دانلود داشتم.
با وبگردی که حساب کنی چیزی حدود 10 گیگ فقط تبادل داده داشتم. خوب معلومه که سرویس صبا به درد کسی
مثل که فقط ماهی 30 - 40 تومن میتونه بده نمی خوره. چون باید ماهی حداقل 2 با شارژش کنم که هزینش
سر به فلک میکشه.
در کل اگه دانلود نداری برو صبا بگیر حال کن و اگه دانلود داری هر طور که خودت صلاح میدونی.

من از صبا نت دارم10 گیگ برای 3 ماه . کاملا هم جواب داد
تازه با سرعت دانلود حداقل 45 که همیشه بین 50 تا60 هست
دانلود رو من میزارم برا3 تا 7 صبح که مجانیه
به نظر من بهترین همین صبانت
واقعا سرعت دانلودش عالیه

WooKMaN
11-04-2008, 12:37
از حسابگر 768kb/s گرفتم با دانلود تقريبا 75 الي 80kB ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همشهريا به تاپيك استانمون سر بزنيد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Actros
11-04-2008, 22:46
نوید جان هزینه ماهیانه چهقدره؟
محدودیت حجمی چه طور؟

Oracle_Eldorado
11-04-2008, 23:35
آخه صبانت اینترنت نا محدود نمیده .
من حاضرم 64 نامحدود داشته باشم ولی 128 محدود نداشته باشم !
چون هی باید حواست باشه که اکانتت تموم نشه .
هر فایلی هم که بخوای دانلود کنی هی باید حواست باشه .

در کل میشه بگید چه شرکت هایی توی کرمانشاه اینترنت نامحدود میدن ؟

Actros
13-04-2008, 00:32
کسی نیست اشتراک از مهران ( پارس انلاین) داشته باشه؟
========================
سروش جان شما یه سر برو حسابگر و مهران ببین میدن؟

Actros
15-04-2008, 00:48
در مورد اين صبانت بسي خوبي شنيده ايم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif

از دوستان يه نفر آدرس مرحمت كنه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پارکینک یه خیابان هست . اسمش حاج محمد تقی اصفهانی هست که میره بالا میخوره به کفتر فروشا
اونجا میری یه ساختما بزرگ به اسم ساختما سعادت میری طبقه 4 شرکت نمیدنم چی غرب
اکانت 3 ماهه بگیری به نفعته 10 گیگ 3 ماه 46 تومن

E2
15-04-2008, 16:49
سلام به همه برو بچه های باحال امیر جان میخام صبا نت بگیرم میخام یه 64 به مدت 3 ماه بگیرم واسه تابستون حالشو ببرم اگه دیدم خوب بود بازم تمدید میکنم 100 که خوب هست خدا کنه سرعت منم مس تو باشه هر چند فکر نکنم زیاد فرقی بکنه (بچه محلیم دیگه) تو سایت زده

64 كيلوبايت 3 ماه 5 گيگابايت 20000 ت

راستی وقتی سرعت دانلود بین 64 و 512 هیچ فرقی نداره مگه مرض دارم سرعت بالا بگیرم دانلو زیاد هم داشتم شب دانلود میکنم راستی میشه بری شرکت بگی مثلا من 23 ماهه 64 گرفتم 5 گیگ کممه میخام مثلا 2 گیگ اضافه بخرم یا مثلا دانلود دارم و... قبلا فکر کنم اگه کسی حجم کم داشت میتونست اضافی بخره فکر کنم 1 گیگ 5000 تومن بود ممنون میشوم اگه در این مورد چیزی میدونید بگید

خوب اگه من مثلا از یه سایتی یه فایل 1 مگی تو روز دانلود کنم (حالش نیست تا 3 شب به خاطر یه مگ بیدار بمونم) چه مقدار از حجمم کم میشه منظورم همون 5 گیگ هست

شب هم که حالشو میبرم همش یا فیلم یا ویندوز و... دانلود میکنم راستی با تورنت مشکلی که نداره ؟
من میخام مودمم رو خودم نصب کنم چه برم 10 تومن بدم یارو تازه تو سایت اصلی صبا نت مودم های که این شرکت میفروشه رو نوشته و همچنین روش نصب کردن و فعال کردن adsl البته زیاد فکر نکنم سخت باشه خوراکمه سری یاد میگیرم. دوستان علان بهترین مودم چی هست این اسم مودم های خود شرکت هست از بین اینا کدوم بهتر امیر جان؟ اگه بین اینا چیز خوبی نیست همشون برد نخوره چه مدلی بهتره خودم برم بخرم یا اگه مدلی تو اینا که مال شرکته مدل بالاترش هست بهتر برم برخم یا نه؟

لیست مودم های خود شرکت

D-Link 200t
justec usb modem
Planet 3400& 4400
Planet 3410A
D-Link 302-322-502-522
PLANET 2110
D-Link 302-322-502-522
TP-Link ADSL2+ Router

این صفحه رو ببینین حتما

ممنون میشم اگه جوابم رو بدین یا علی

WooKMaN
15-04-2008, 19:51
پارکینک یه خیابان هست . اسمش حاج محمد تقی اصفهانی هست که میره بالا میخوره به کفتر فروشا
اونجا میری یه ساختما بزرگ به اسم ساختما سعادت میری طبقه 4 شرکت نمیدنم چی غرب
اکانت 3 ماهه بگیری به نفعته 10 گیگ 3 ماه 46 تومن

يعني تو كل سه ماه 10گيگ دانلود كنيم ، خيلي كمه كه !!!!!!!!! ... اونم 46 تومن .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](58).gif

Actros
15-04-2008, 23:38
سلام به همه برو بچه های باحال امیر جان میخام صبا نت بگیرم میخام یه 64 به مدت 3 ماه بگیرم واسه تابستون حالشو ببرم اگه دیدم خوب بود بازم تمدید میکنم 100 که خوب هست خدا کنه سرعت منم مس تو باشه هر چند فکر نکنم زیاد فرقی بکنه (بچه محلیم دیگه) تو سایت زده

64 كيلوبايت 3 ماه 5 گيگابايت 20000 ت

راستی وقتی سرعت دانلود بین 64 و 512 هیچ فرقی نداره مگه مرض دارم سرعت بالا بگیرم دانلو زیاد هم داشتم شب دانلود میکنم راستی میشه بری شرکت بگی مثلا من 23 ماهه 64 گرفتم 5 گیگ کممه میخام مثلا 2 گیگ اضافه بخرم یا مثلا دانلود دارم و... قبلا فکر کنم اگه کسی حجم کم داشت میتونست اضافی بخره فکر کنم 1 گیگ 5000 تومن بود ممنون میشوم اگه در این مورد چیزی میدونید بگید

خوب اگه من مثلا از یه سایتی یه فایل 1 مگی تو روز دانلود کنم (حالش نیست تا 3 شب به خاطر یه مگ بیدار بمونم) چه مقدار از حجمم کم میشه منظورم همون 5 گیگ هست

شب هم که حالشو میبرم همش یا فیلم یا ویندوز و... دانلود میکنم راستی با تورنت مشکلی که نداره ؟
من میخام مودمم رو خودم نصب کنم چه برم 10 تومن بدم یارو تازه تو سایت اصلی صبا نت مودم های که این شرکت میفروشه رو نوشته و همچنین روش نصب کردن و فعال کردن adsl البته زیاد فکر نکنم سخت باشه خوراکمه سری یاد میگیرم. دوستان علان بهترین مودم چی هست این اسم مودم های خود شرکت هست از بین اینا کدوم بهتر امیر جان؟ اگه بین اینا چیز خوبی نیست همشون برد نخوره چه مدلی بهتره خودم برم بخرم یا اگه مدلی تو اینا که مال شرکته مدل بالاترش هست بهتر برم برخم یا نه؟

لیست مودم های خود شرکت

D-Link 200t
justec usb modem
Planet 3400& 4400
Planet 3410A
D-Link 302-322-502-522
PLANET 2110
D-Link 302-322-502-522
TP-Link ADSL2+ Router

این صفحه رو ببینین حتما

ممنون میشم اگه جوابم رو بدین یا علی
سلام
من از صبا دارم کاملا راضی هستم اگه میتونی شبا دانلود کنی بگیر .
مثل من ولی اکانت 5 گیگ به صرفه نیست به نظر من همون 10 گیگ رو بگیر . من ماه اول 5 گیگ گرفتم. 1 ماه تموم شد. البته ماه اول بود:20:
مودم هم الان فک میکنم TP LINK 8811 میدن

يعني تو كل سه ماه 10گيگ دانلود كنيم ، خيلي كمه كه !!!!!!!!! ... اونم 46 تومن .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](58).gif

خب میتونی حجم بیشتری بگیری
برو باهشوم صحبت کن . تعرف هاشون رو هم بگیر

GnuHDL
17-04-2008, 18:43
ممنوم
متشكرم
:46:
ای پی ثابت فکر نمیکنم بده ............. اگر هم بدن قیمتش گرونه.......البته مستقیم بپرسین موثق تره

GnuHDL
17-04-2008, 18:48
فکر کنم مودم DLink 322 مناسب باشه.........من خودم به مودمهائي که روتر هم دارم علاقه خاصی دارم........ولی شاید واسه شما مهم نباشه...........

Oracle_Eldorado
17-04-2008, 21:39
دوستان شما بعد از صبانت چه شرکتی رو توصیه میکنید ؟
من که امروز از روی اجبار دوباره یک ماه از صبانت گرفتم .

يعني تو كل سه ماه 10گيگ دانلود كنيم ، خيلي كمه كه !!!!!!!!! ... اونم 46 تومن ....
ووکی جان کجاشو دیدی ؟!
سایت باز کنی ، از حجمت کم میشه
آنلاین بازی کنی از حجمت کم میشه
هرکاری که انجام بدی از حجمت کم میشه !!!

راستی دوستان نظرتون درباره ی مودم TP-Link چیه ؟

Actros
17-04-2008, 23:23
دوستان شما بعد از صبانت چه شرکتی رو توصیه میکنید ؟
من که امروز از روی اجبار دوباره یک ماه از صبانت گرفتم .

ووکی جان کجاشو دیدی ؟!
سایت باز کنی ، از حجمت کم میشه
آنلاین بازی کنی از حجمت کم میشه
هرکاری که انجام بدی از حجمت کم میشه !!!

راستی دوستان نظرتون درباره ی مودم TP-Link چیه ؟

صبانت اول . بعدش مهران و حسابگر
سروش جان همه شرکت ها همینطوره. باید از حجم کم بشه

hamedheidary
18-04-2008, 10:31
میشه بگید سرعت دانلود شبانه چقدره؟ چون یوزرهای تهرانی صبانت میگفتن شبانه بین 4.5 تا 7 هست اگه

اینجوری باشه کا واقعا افتضاحه.:13:

Oracle_Eldorado
18-04-2008, 11:51
صبانت اول . بعدش مهران و حسابگر
سروش جان همه شرکت ها همینطوره. باید از حجم کم بشه

نه عزیز منظورم شرکت هایی هست که اینترنت نامحدود میدن .
آخه امیر جان یکی از دوستان از حسابگر گرفته ( محدودیت دار ) باور کن روزی 4 ساعت آنلاین بازی میکنه .
خیلی هم عکس میگیره . پس چطوری حجم این تموم نمیشه ؟

میشه بگید سرعت دانلود شبانه چقدره؟ چون یوزرهای تهرانی صبانت میگفتن شبانه بین 4.5 تا 7 هست اگه

اینجوری باشه کا واقعا افتضاحه.
همیشه اینطوری نیست .
بیشتر شبای 5 شنبه اینطوری میشه .
از خودشون هم میپرسی میگن چون همه بیدار میموند میزارند دانلود که دروغی بیش نیست .
ولی بیشتر شبا سرعت خوبه .

Actros
18-04-2008, 21:57
َشبانه صبانت بیشتر شبا سرعتش
50 به بالاس. حالا اگه کم بوده یا شب جمعه بوده یا مشکل از لینک خودتون بوده

saeed672
19-04-2008, 00:30
سرويسهاي دهنده هاي adsl دو نوع سرويس را ارايه ميدهند. كه به بررسي اين سرويسها و ارايه دهنده گان آن در كرمانشاه كه 3 شركت حسابگر – پارس آنلاين و صبا نت هستند ميپردازيم

1- سرويس نامحدود كه براي ادارات – مراكز تجاري و كاربران حرفه اي با ترافيك كاري بالا و بدون محدوديت ترافيك مناسب ميباشد.
اين سرويس فقط توسط شركت هاي حسابگر و پارس آنلاين ارايه ميشود. اين سرويسها با همان سرعت گفته شده در تعرفه بسته ميشود.
الف ) شركت حسابگر با سرويس هاي نامحدود 64 - 128 – 256 – 384 - 512 – 768 – 1024 كيلو بايت كه هيچگونه محدوديت حجمي ندارد. و قيمتهاي آن به ترتيب 14900 - 24900 - 41900 - 59900 - 130000 - 220000 – 320000 تومان ميباشد.
ب ) شركت پارس آنلاين با سرويس هاي نامحدود 64 - 128 – 256 – 384 - 512 – 1024 كيلو بايت كه در 64و 128 محدوديت ترافيك 8 گيكابايت و در 256 محدوديت ترافيك 20 گيكابايت
و در384 محدوديت ترافيك 30 گيكابايت و تنها در 512 و 1024 كيلوبيت نامحدود ميباشد. وقيمت آن به ترتيب 19900- 29950 - 49950 – 69950 – 249950 – 449950 تومان است
ج) شركت صبا نت سرويس نامحدود ندارد.

با توجه به كمتر بودن قيمت سرويسهاي يكسان و نيزنامحدود بودن تمامي سرويسهاي حسابگر سرويس نامحدود اين شركت مناسب تر از پارس آنلاين است .

2- سرويس حجمي : اين سرويس براي كاربران خانگي با ترافيك كم و قيمت پايين مناسب است . سياست شركتهاي ارايه دهنده اين نوع سرويس بستن سرعت سرويس به اندازه حداقل 2 تا 3 برابر سرعت قيد شده در تعرفه ميباشد تا ترافيك مشترك سريعتر تمام شده و مجددا شارز نمايد . و معمولا ساعات 3 تا 7 بامداد ترافيك مجاني است .
الف ) شركت حسابگر با سرويس هاي حجمي با ترافيك 5/2 گيگابايت ماهيانه و از ساعت 3 تا 7 بامداد ترافيك مجاني است . و سرويسهاي آن با سرعتهاي زيراست .

a – سرويس 128 كيلوبيت كه سرعت ان روي 384 بسته شده و سرعت دانلود آن 40 تا 50 كيلو بايت بوده و قيمت آن 13900 تومان است
b – سرويس 256 كيلوبيت كه سرعت ان روي 768 بسته شده و سرعت دانلود آن 70 تا 90 كيلو بايت بوده و قيمت آن 17900 تومان است
c – سرويس 512 كيلوبيت كه سرعت ان روي 1024 بسته شده و سرعت دانلود آن 100 تا 125 كيلو بايت بوده و قيمت آن 21900 تومان است

ب ) شركت پارس آنلاين با سرويس هاي حجمي 128 كيلو بيت با ترافيك 3 گيگابايت ماهيانه كه سرعت آن روي 128 كيلوبيت بسته شده و قيمت آن 14950 تومان است
ب ) شركت صبا نت كه سرويس هاي حجمي با سرعت دانلود 30 تا 50 كيلو بايت بوده و تنها ترافيك ماهيانه آن متغيير است شده و قيمت آن از 10000 تومان شروع ميشود لازم به ذكر است كه سرويسهاي 256 با ترافيك 18 گيكابايت و قيمت 45900 تومان و سرويس 512 با ترافيك 50 گيگابايت و قيمت 129000 تومان از سرويس هاي 256 و 512 نامحدود حسابگر بيشتر است .

مناطق تحت پوشش adsl شركتهاي فوق به شرح زير است

الف ) شركت حسابگر: وليعصر– امام - آزادي– بعثت – فجر– دانشگاه – رسالت – ظفر – اشرفي
ب ) شركت پارس آنلاين : وليعصر– امام - آزادي– بعثت – فجر
ج ) شركت صبانت: امام - آزادي– بعثت – فجر

Actros
19-04-2008, 23:42

اینجوری باشه کا واقعا افتضاحه.:13:
سرعت شبانه خوبه بین 40 تا 55 هست و ساعات شبانه 3 تا 7 صبح هست

سرويسهاي دهنده هاي adsl دو نوع سرويس را ارايه ميدهند. كه به بررسي اين سرويسها و ارايه دهنده گان آن در كرمانشاه كه 3 شركت حسابگر – پارس آنلاين و صبا نت هستند ميپردازيم

1- سرويس نامحدود كه براي ادارات – مراكز تجاري و كاربران حرفه اي با ترافيك كاري بالا و بدون محدوديت ترافيك مناسب ميباشد.
اين سرويس فقط توسط شركت هاي حسابگر و پارس آنلاين ارايه ميشود. اين سرويسها با همان سرعت گفته شده در تعرفه بسته ميشود.
الف ) شركت حسابگر با سرويس هاي نامحدود 64 - 128 – 256 – 384 - 512 – 768 – 1024 كيلو بايت كه هيچگونه محدوديت حجمي ندارد. و قيمتهاي آن به ترتيب 14900 - 24900 - 41900 - 59900 - 130000 - 220000 – 320000 تومان ميباشد.
ب ) شركت پارس آنلاين با سرويس هاي نامحدود 64 - 128 – 256 – 384 - 512 – 1024 كيلو بايت كه در 64و 128 محدوديت ترافيك 8 گيكابايت و در 256 محدوديت ترافيك 20 گيكابايت
و در384 محدوديت ترافيك 30 گيكابايت و تنها در 512 و 1024 كيلوبيت نامحدود ميباشد. وقيمت آن به ترتيب 19900- 29950 - 49950 – 69950 – 249950 – 449950 تومان است
ج) شركت صبا نت سرويس نامحدود ندارد.

با توجه به كمتر بودن قيمت سرويسهاي يكسان و نيزنامحدود بودن تمامي سرويسهاي حسابگر سرويس نامحدود اين شركت مناسب تر از پارس آنلاين است .

2- سرويس حجمي : اين سرويس براي كاربران خانگي با ترافيك كم و قيمت پايين مناسب است . سياست شركتهاي ارايه دهنده اين نوع سرويس بستن سرعت سرويس به اندازه حداقل 2 تا 3 برابر سرعت قيد شده در تعرفه ميباشد تا ترافيك مشترك سريعتر تمام شده و مجددا شارز نمايد . و معمولا ساعات 3 تا 7 بامداد ترافيك مجاني است .
الف ) شركت حسابگر با سرويس هاي حجمي با ترافيك 5/2 گيگابايت ماهيانه و از ساعت 3 تا 7 بامداد ترافيك مجاني است . و سرويسهاي آن با سرعتهاي زيراست .

a – سرويس 128 كيلوبيت كه سرعت ان روي 384 بسته شده و سرعت دانلود آن 40 تا 50 كيلو بايت بوده و قيمت آن 13900 تومان است
b – سرويس 256 كيلوبيت كه سرعت ان روي 768 بسته شده و سرعت دانلود آن 70 تا 90 كيلو بايت بوده و قيمت آن 17900 تومان است
c – سرويس 512 كيلوبيت كه سرعت ان روي 1024 بسته شده و سرعت دانلود آن 100 تا 125 كيلو بايت بوده و قيمت آن 21900 تومان است

ب ) شركت پارس آنلاين با سرويس هاي حجمي 128 كيلو بيت با ترافيك 3 گيگابايت ماهيانه كه سرعت آن روي 128 كيلوبيت بسته شده و قيمت آن 14950 تومان است
ب ) شركت صبا نت كه سرويس هاي حجمي با سرعت دانلود 30 تا 50 كيلو بايت بوده و تنها ترافيك ماهيانه آن متغيير است شده و قيمت آن از 10000 تومان شروع ميشود لازم به ذكر است كه سرويسهاي 256 با ترافيك 18 گيكابايت و قيمت 45900 تومان و سرويس 512 با ترافيك 50 گيگابايت و قيمت 129000 تومان از سرويس هاي 256 و 512 نامحدود حسابگر بيشتر است .

مناطق تحت پوشش adsl شركتهاي فوق به شرح زير است

الف ) شركت حسابگر: وليعصر– امام - آزادي– بعثت – فجر– دانشگاه – رسالت – ظفر – اشرفي
ب ) شركت پارس آنلاين : وليعصر– امام - آزادي– بعثت – فجر
ج ) شركت صبانت: امام - آزادي– بعثت – فجر
دوست عزیز ممنون از اطلاع رسانی

E2
22-04-2008, 23:06
سلام به همه برو بچه های عزی آقا من امروز رفتم و خط 128 گرفتم و قرار داد بستم تا 5 شنبه وصل میشه مشکل با مودم دارم نمیدونم چطوری نصب کنم زور داره بدم یارو نصب کنه میشه راهنمایی کنید تو این تاپیک گفتم مودمم رو خودم گرفتم us robotic 9112 هست کمک کنید زیاد وقت ندارم

Actros
25-04-2008, 23:29
مودم رو نصب کردی؟
سرعت چه طوره
مودم هنگ نمیکنه؟

behexen
30-04-2008, 16:08
آقا یه سوال داشتم:
من یه یوزور ام که روزی تقریبا 7 تا 10 ساعت تو اینترنت ام که 80 در صد اش رو بازی کانتر آنلاین می کنم به نظر شما برای 3 ماه 40 گیگ کافیه؟اگه زیادی بگید که چه فدر کافیه!!!!!
در ضمن یه سوال دیگه شرکت صبا نت حالت کاستوم داره یعنی خودت بری بگی سرویس 128 3 ماه می خوام با 40 گیگ در عوض پول بیشتری بدی؟؟؟؟؟ مرسی

Hamid Reza
30-04-2008, 16:15
هیچ adsl نیست مثلا ماهی 5 تومن
آخه من هر ماه که استفاده نمیکنم حیفه هر ماه ثابت بدم
راهی نیست؟؟؟:19:

Hamid Reza
30-04-2008, 16:18
ببخشید پستمو اشتباهی دادم شرمنده
میخواستم در تهران بدم

Lavania
01-05-2008, 16:46
دوستان ايا اين همان صبانت هست؟
ايا كرمانشاه را پوشش ميده؟
در كرمانشاه هم 512 رو ماهي 8500 ميده ؟
چطور ميشه فهميد
ما كه هرچي زنگ زديم كسي جواب نداد ؟!!

Actros
02-05-2008, 00:10
دوستان ايا اين همان صبانت هست؟
ايا كرمانشاه را پوشش ميده؟
در كرمانشاه هم 512 رو ماهي 8500 ميده ؟
چطور ميشه فهميد
ما كه هرچي زنگ زديم كسي جواب نداد ؟!!

بله کرمانشاه هم نمایندگی داره
اینم سایتش

تلفن 1 خطش رو حفظم
7211114

behexen
02-05-2008, 16:06
آقا یه سوال داشتم:
من یه یوزور ام که روزی تقریبا 7 تا 10 ساعت تو اینترنت ام که 80 در صد اش رو بازی کانتر آنلاین می کنم به نظر شما برای 3 ماه 40 گیگ کافیه؟اگه زیادی بگید که چه فدر کافیه!!!!!
در ضمن یه سوال دیگه شرکت صبا نت حالت کاستوم داره یعنی خودت بری بگی سرویس 128 3 ماه می خوام با 40 گیگ در عوض پول بیشتری بدی؟؟؟؟؟ مرسی
کسی نیست جواب منو بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Lavania
02-05-2008, 16:28
بله کرمانشاه هم نمایندگی داره
اینم سایتش

تلفن 1 خطش رو حفظم
7211114
ممنونم
اما من اين و ميگم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
كه در تبليغ شم اومده 512 ماهي 8500 ؟
ادرس سايتش صپانت هست ولي توي سايت نوشته شده همان صبانت

Oracle_Eldorado
02-05-2008, 17:06
دوست من حواست باشه سایته الکی نباشه !
چون اصلش اینه : Sabanet .

Actros
03-05-2008, 14:05
ممنونم
اما من اين و ميگم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
كه در تبليغ شم اومده 512 ماهي 8500 ؟
ادرس سايتش صپانت هست ولي توي سايت نوشته شده همان صبانت
اینو نمیدونم ضاهرا که همون صبانت. چون ریز مصرفو اونجا زدم و درست بود.
ولی برای کرمانشاه اون سایتی که دادم برو ببین

کسی نیست جواب منو بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در مورد بازی انلاین ببین سروش نیمدونه
همینی که پست بالا رو داده
Oracle_Eldorado

behexen
03-05-2008, 14:21
در مورد بازی انلاین ببین سروش نیمدونه
همینی که پست بالا رو داده
Oracle_Eldorado
باسشه می پرشم از اقا سروش:
در ضمن یه سوال دیگه شرکت صبا نت حالت کاستوم داره یعنی خودت بری بگی سرویس 128 3 ماه می خوام با 40 گیگ در عوض پول بیشتری بدی؟؟؟؟؟ مرسی:
شرکت صبا نت مودمTP-Link ADSL2+ Routerرو برای فروش داره اگه داره به همون قیمت 45 تومان

behexen
05-05-2008, 17:37
باسشه می پرشم از اقا سروش:
در ضمن یه سوال دیگه شرکت صبا نت حالت کاستوم داره یعنی خودت بری بگی سرویس 128 3 ماه می خوام با 40 گیگ در عوض پول بیشتری بدی؟؟؟؟؟ مرسی:
شرکت صبا نت مودمTP-Link ADSL2+ Routerرو برای فروش داره اگه داره به همون قیمت 45 تومان
یکی نبود جواب من رو بده؟؟؟؟؟؟!!!!!!
:41::41::41::41::41:

Actros
06-05-2008, 00:38
من نمیدونم بازی چه طوری از حجم کم میکنه . پس نمیتونم جواب بدم
من الان3 ماه 10 گیگ دارم که 1 گیگ کم میارم . دانلودم میزارم برا 3شب که مجانیه
بازم 1 گیگ کم میارم. دیگه شما حساب کن چند گیگ باید بگیری. ولی من استفادم زیاده . روزی 10 15 ساعت

Actros
10-05-2008, 22:24
دوستانی که صبا نت دارین
سرعت برا شما چه طوره؟

behexen
11-05-2008, 20:05
سبا نت لگش تو کانتر حدود چنده با 128

khosro-parviz
11-05-2008, 21:28
سرعت من فوق العاده مزخرف، ولی سرعت شبانه ام عالیه، دلیلش هم اینکه این صبانت بری اینکه به مشتری های بیشتری سرویس بده، سر ما کلاه گذاشته و اکانت خودمون رو از نظر سرعت محدود کرده، ولی اکانت شبانه چون عمومی مشکلی نداره.

Actros
11-05-2008, 23:51
سرعت من فوق العاده مزخرف، ولی سرعت شبانه ام عالیه، دلیلش هم اینکه این صبانت بری اینکه به مشتری های بیشتری سرویس بده، سر ما کلاه گذاشته و اکانت خودمون رو از نظر سرعت محدود کرده، ولی اکانت شبانه چون عمومی مشکلی نداره.

سرعت من تغییری نکرده .
مثل ثابق

khosro-parviz
12-05-2008, 17:27
عجله نکن تو این هفته مال تو هم تغیر می کنه، از شرکتشون پرسیدم گفت قراره اینطوری بشه.

parsa_2008
14-05-2008, 17:56
باسلام خدمت دوستان عزیز
من چند روزی هست که از صبانت استفاده میکنم سرعتش خوبه اما این محدودیتی که گذاشته خیلی بده

من چند سوال داشتم؟
1.مثلا اگر در خود این انجمن رفت وامد داشته باشم یا صفحات سایت های خبری را نگاه کنم ولی چیزی دانلود نکنم
مثلا در یک ساعت چند کیلو بایت مصرف کردم؟

2.ایا بعد از اینکه هر بارکارم دراینترنت تمام شد وقطع شدم ایرادی داره مودم حدود چند ساعتی روشن باشه یا باید ان را بعداز هر بار استفاده خاموش کنم؟

khosro-parviz
14-05-2008, 18:11
1_ شما سایت باز کنی از حجمت کم میشه یا هر کار دیگه.ولی خوب باز کردن یه سایت کمتر از حجم کم می کنه چون حجم اطلاعات یک سایت چندان زیاد نیست.
2_ قطع بشی مودم روشن باشه مشکلی نداره.

parsa_2008
14-05-2008, 21:49
1_ شما سایت باز کنی از حجمت کم میشه یا هر کار دیگه.ولی خوب باز کردن یه سایت کمتر از حجم کم می کنه چون حجم اطلاعات یک سایت چندان زیاد نیست.
2_ قطع بشی مودم روشن باشه مشکلی نداره.

ممنون دوست عزیز

parsa_2008
15-05-2008, 07:24
سرعت صبا نت برای من 46/6 وخیلی خوبه ولی اما این محدودیت اعصابم را خورد کرده من چند تا سوال داشتم
1. اگر من درست متوجه شده باشم هرچه سرعت بالا تر باشه زودتر دانلود میکنی وزودتر شارژت تمام میشه خوب این سرعت بالا چه مزیتی داره؟
2.دوستانی که ازحسابگر استفاده میکنند ماکسیمیم سرعت ان ها چنده و ایا محدودیت دارند؟
3.ایا میشه در یک زمان واحد از دوسرویس استفاده کرد(مثل صبانت وحسابگر)؟
4. ایا وقتی که از adsl استفاده میکنیم هنگامی که قبض تلفن می ایید هزینه ای یا مالیاتی برای استفاده از adsl روی قبض تلفن محاسبه میشود؟

khosro-parviz
15-05-2008, 14:00
1- این سرعت بالا مزیتش این هست که دیگه برای دریافت فایل معطل نمیشی و می تونی رایگان از شبانه استفاده کنی ( با استفاده از اکانت شبانه )

2- اینو نمی دونم.

3- خیر

4- هیچ هزینه ای رو قبض محاسبه نمی شو.د.

hamid-m2007
15-05-2008, 16:43
سلام دوستان من كه adsl از حسابگر گرفتم راضي نيستم سرعتش كمو زياد ميشه بعضي موقه ها هم اصلا سايت باز نميكنه تا چند ساعت خلاصه اذ يت ميكنه

hamid-m2007
15-05-2008, 16:43
سلام دوستان من كه adsl از حسابگر گرفتم راضي نيستم سرعتش كمو زياد ميشه بعضي موقه ها هم اصلا سايت باز نميكنه تا چند ساعت خلاصه اذيت ميكنه

hamid-m2007
15-05-2008, 16:44
سلام دوستان من كه adsl از حسابگر گرفتم راضي نيستم سرعتش كمو زياد ميشه بعضي موقه ها هم اصلا سايت باز نميكنه تا چند ساعت خلاصه اذيت ميكنه

hamid-m2007
ببخشيد كامپيوترم قاطي كرد چنتا فرستادم

hamid-m2007
دوستان من بخوام شركت حسابگر رو با صبانت عوض كنم بايد پول راه اندازي دوباره بدم ممنون ميشم جوابمو بديد با تشكر

hamid-m2007
15-05-2008, 19:05
دوستان يه سوال ديگه ام داشتم اينترنت مهران قيمت و سرعتش چه جوريه

r4pbr4p
15-05-2008, 23:57
دوستان من بخوام شركت حسابگر رو با صبانت عوض كنم بايد پول راه اندازي دوباره بدم ممنون ميشم جوابمو بديد با تشكر

نباید بگیرن :46:

parsa_2008
16-05-2008, 20:23
چه تفاوتی از نظر سرعت بین ارتباط با usb وlan به مودم است وکدام سرعت بیشتری دارند؟

behexen
17-05-2008, 14:37
دوستان يه سوال ديگه ام داشتم اينترنت مهران قيمت و سرعتش چه جوريه
64یک ماه 13تومن
128یک ماه 20 تومن
سرعتش افتزاحه اگه می خوای بگیری سبا نت بگیر

Actros
18-05-2008, 00:04
چه تفاوتی از نظر سرعت بین ارتباط با usb وlan به مودم است وکدام سرعت بیشتری دارند؟

زیاد تفاوت سرعت ندارن تو ایران . ولی قاعدتا سرعت لن باید بیشتر باشه
نصب و راه اندازی لن خیلی راحت تره

behexen
18-05-2008, 12:57
سبا نت پینگ و لتنسیش تو کانتر حدود چنده؟

Actros
19-05-2008, 13:15
سبا نت پینگ و لتنسیش تو کانتر حدود چنده؟

اینو از سروش بپرس
این یوزرشه
oracle_eldorado

contact_mehdi
21-05-2008, 11:37
با سلام خدمت همگی دوستان ....

من شهرک جهاد هستم ، آیا اطلاع دارید که شرکتی اون منطقه رو تحت پوشش داره یا نه ؟؟؟

چون شنیدم که مرکز مخابرات اون منطقه ( ظفر یا فجر ، نمیدانم کدام میشه ) ، هیچ شرکت اینترنتی رو پشتیبانی نمیکنه ... ( در مورد صبا نت نمی دانم ، از دوست عزیز جناب sabadsl.ir ایشون اگه بگن که آیا شهرک جهاد که زیر پوشش ( ظفر یا فجر ) هست ، شامل شبکه صبا میشه یا نه ؟؟؟؟ ممنون میشم . چون شنیدم نمیشه ، چه پیشنهادی برای این موضوع دارید ؟؟؟ )

اگه اطلاعاتی دارید منو راهنمایی کنید ...

parsa_2008
22-05-2008, 11:55
ایا مشکلی پیش میاد اگر از انتی ----- استفاده بشه؟

Actros
22-05-2008, 14:39
با سلام خدمت همگی دوستان ....

من شهرک جهاد هستم ، آیا اطلاع دارید که شرکتی اون منطقه رو تحت پوشش داره یا نه ؟؟؟

چون شنیدم که مرکز مخابرات اون منطقه ( ظفر یا فجر ، نمیدانم کدام میشه ) ، هیچ شرکت اینترنتی رو پشتیبانی نمیکنه ... ( در مورد صبا نت نمی دانم ، از دوست عزیز جناب sabadsl.ir ایشون اگه بگن که آیا شهرک جهاد که زیر پوشش ( ظفر یا فجر ) هست ، شامل شبکه صبا میشه یا نه ؟؟؟؟ ممنون میشم . چون شنیدم نمیشه ، چه پیشنهادی برای این موضوع دارید ؟؟؟ )

اگه اطلاعاتی دارید منو راهنمایی کنید ...
عزیز پیش شماره شما چنده ؟
432 ؟؟؟؟

ایا مشکلی پیش میاد اگر از انتی ----- استفاده بشه؟
نه مشکلی پیش نمیاد

ELVIS PRESLEY
24-05-2008, 15:49
سلام به شما.
یهadsl‏ خواستم بگیرم. یه چند صفحه ای خوندم. فکر کنم صبا بهتر باشه.
من یه چیزی میخوام که سرعت دان کردنش زیاد باشه. به نظر شما چه شرکتی بهترینه. من فقط سرعت دانلود میخوام.
یه توضیحی بدین که اصلا باید چی کار کنم.
لطفا جدیدترین نرخ هزینه ها هم بگید.
این محدودیت چه طوریاست؟ اگه تموم شه چی؟
این ساعت 3-7 چیه؟
این عکسی که صفحه ی اخر بود حقیقت داره؟ من طرف 2 مگ بیشتر نمیرم، حالا طرف 600 مگ با اون سرعت داشت میگرفت!!!! مخصوصا با موبایل از صفحه عکس گرفته که نگن با فتوشاپ ادیتش کرده!!

هزینه نصب و راه اندازیش چه قدر میشه؟
ما 30متری دوم میشینیم.

با تشکر فراوان.....................!

Actros
24-05-2008, 20:18
سلام به شما.
یهadsl‏ خواستم بگیرم. یه چند صفحه ای خوندم. فکر کنم صبا بهتر باشه.
من یه چیزی میخوام که سرعت دان کردنش زیاد باشه. به نظر شما چه شرکتی بهترینه. من فقط سرعت دانلود میخوام.
یه توضیحی بدین که اصلا باید چی کار کنم.
لطفا جدیدترین نرخ هزینه ها هم بگید.
این محدودیت چه طوریاست؟ اگه تموم شه چی؟
این ساعت 3-7 چیه؟
این عکسی که صفحه ی اخر بود حقیقت داره؟ من طرف 2 مگ بیشتر نمیرم، حالا طرف 600 مگ با اون سرعت داشت میگرفت!!!! مخصوصا با موبایل از صفحه عکس گرفته که نگن با فتوشاپ ادیتش کرده!!

هزینه نصب و راه اندازیش چه قدر میشه؟
ما 30متری دوم میشینیم.

با تشکر فراوان.....................!

صبا قبلا خیلی بهتر بود ولی الانم میشه گفت از باقی شرکت ها بهتره
سرعت دانلودش قبلا 50 تا 60 کیلو بایت بود. الانم کارو بارش معلوم نیست . ولی میانگینش تا 30 تا 35 میرسه
قیمت 3 ماه اشتراک با 10 گیگ ترافیک میشه 46 تومن که باید حواست باشه ترافیک تموم نشه.
اینم سایت صبا نت کرمانشاه

ELVIS PRESLEY
24-05-2008, 20:59
خیلی ممنون.الان یعنی صبا بهترینه؟
حسابگر چه طوره؟

sabadsl.ir
25-05-2008, 12:56
با سلام وتشکرازدوستانی که به ما لطف دارندبعضی ازسوالات دوستان را پاسخگو هستم

1- درمورد تفاوت پورت lan با usb قطعا پورت lan توصیه میشود چون هم سرعت بیشتری دارد هم نیازبه نصب درایور ندارد ووقتی شما کابل شبکه بین مودم وکامپیوتررا برقرارکنید ارتباط برقراراست ولی درمورد usb چون درایورنصب میشود ممکن است با ایجاد مشکل درویندوز مودم شما هم غیر قابل استفاده شود

2- درمورد سرعت ما نفهمیدیم آخرش چیکارکنیم سرعت خیلی بالاس میگن عمدی برای اینکه حجم مصرف بشه سرعت رو کمتر قرارمیدیم میگن افتضاحه سرعت خیلی کم شده درمورد سرعت دانلود شما هراشتراکی که ازهرشرکتی گرفته اید باید سرعت دانلود شما یک هشتم سرعت ارتباط باشته مثلا اگه 128kbps گرفتین باید با سرعت 16KBدانلود کنید اینم به این دلیله که سرعت ارتباط رو با کیلوبیت برثانیه محاسبه میکنن ولی سرعت دانلود رو با کیلوبایت برثانیه محاسبه میکنن نکته دیگه اینه که شما از کجا دارین دانلود میکنین چون پهنای باند اون سروری که ازش دانلود میکنین وهمچنین ترافیک اون خیلی تاثیرگذاراست وممکنه شما تو ساعات مختلف با سرعتهای مختلف دانلود کنید

****یک توضیح مهم****
درسرویس ADSL پهنای باند بین مشترکین تقسیم میشود وبهمین دلیل سرعت ارتباط دارای نوسان است اما سرویس تضمین شده که به همان روش ADSL برقرار میشودنه بیشتر میشود نه کمتر که قیمت آن بسیار زیاد است مثلا 128Kbpsماهیانه حدود 90 هزارتومان هزینه دارد ولی مطمئنا شما ازADSLراضی تر خواهید بود چون هم هزینه مناسبتری دارد هم سرعت شما بیشتراز خریدتان خواهد بود
درمورد قیمت صبانت میتوانید به وب سایت sabadsl.ir مراجعه کنید
درمورد حجم هم یه کارایی داریم میکنیم که برای شما سرویسهای بهتری رو ایجاد کنیم

درصورتی که سوالی داشتید به 7211114 تماس بگیرید 8 صبح تا 8 شب

fastlink
25-05-2008, 13:09
شك نكن حسابگر ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](9).gif

من که واقعا نا راضیم اگه کارت بخرم سرعتم بهتره حسابگربا اینهمه تبلیغ خوب سرویس نمیده کاش این پولارو خرج کیفیتش میکرد

saman1360
25-05-2008, 13:25
من از صبانت اینترنت 128گرفتم با یه مودم وایرلس الان یه نرم افزاربه من دادن که با گوشیم بدون سیم کارت به کشورهای دیگه زنگ میزنم البته گوشیم N82هستش که با wifi به مودم وصل میشه وچون سرعت ارتباط برای انتقال صدا خوبه راحت تماس میگیرم خیلی باحاله البته به ایران نمیشه زنگ زد کولاکی صبانت با این حالی که به من دادی:10::10::10::10::10::10::10::10:

Actros
25-05-2008, 13:29
حسابگر رو بیشتر دوستان نا راضی بودن.
.................................

ELVIS PRESLEY
25-05-2008, 19:13
پس مام بریم صبا بگیریم.

Actros
28-05-2008, 23:37
پس مام بریم صبا بگیریم.

وقتی وصل شدی بیا اینجا گزارش بده ببینیم شما راضی هستی یا نه.

behexen
30-05-2008, 10:58
آقا برای هزارمین با می پرسم برای کانتر آنلاین صبا نت بهتره یا حسابگر پینگ و لتنسی هر کدوم چقدره
لطفا جوابمو بدین:41::41:

contact_mehdi
30-05-2008, 11:27
جناب Actros عزیز سلام ...

...............

بله پیش شماره من 432 می باشه ؟

با صبا نت میتونم وصل بشم ؟؟؟

با حسابگر چی ؟؟؟

با کدوم میشه ؟؟؟

اگه لطف کنید و منو راهنمایی کنید ممنون میشم .

r4pbr4p
30-05-2008, 12:19
Red متاسفانه پيش شماره شما پشتيباني نميشود :13:

صبانت نمیتونه پیش شماره شما رو پشتیبانی کنه چون به مخابرات ظفر مربوط میشه که هنوز راه اندازی نشده
اما شرکت حسابگر میتونه این مرکز رو ساپورت کنه:46:

contact_mehdi
30-05-2008, 13:25
Red متاسفانه پيش شماره شما پشتيباني نميشود :13:

صبانت نمیتونه پیش شماره شما رو پشتیبانی کنه چون به مخابرات ظفر مربوط میشه که هنوز راه اندازی نشده
اما شرکت حسابگر میتونه این مرکز رو ساپورت کنه:46:

......................

چه بد ..... !!!!!!!

بدترین خبری بود که میشد توی امروز بهم بدن همین خبر بود ....:41:

بس باید به دست و پای حسابگر بیفتم ، اونم با این سرعت افتضاحش ....

لعنت به این مرکز مخابرات ظفر ، لعنت . آخه چی میشه که این مرکز هم تجهیزات لعنتی صبا رو روی خودش نصب کنه ، جای تعجب اینه که چرا صبا نت خودش برای این موضوع دست به کار نمیشه ؟؟؟ واقعا کسایی مثا من که توی مرکز مخابرات ظفر هستیم هیچ ارزشی برای شرکت صبا نداریم . واقعا متاسفم برای خودم ... کاشکی میشد خونمونو مثل حلزون روی دوشم بر میداشتم و می بردم توی منطقه مخابرات فجر :41:

چه میشه کرد . ......................... هیچ

r4pbr4p
30-05-2008, 16:14
یکی از دلایلش اینه که تعداد تقاضا های مرکز ظفر خیلی پایینه

r4pbr4p
30-05-2008, 17:52
راستی اینم یه نگاه کن شاید یه کم از تبدیل شدنت به حلزون منصرف شدی :10:

r4pbr4p
04-06-2008, 14:31
کسی نمیدونه پهنای باند صبانت تو کرمانشاه چنده؟

behexen
04-06-2008, 16:00
100000000با
برای بازی آنلاین صبانت بگیرم یا داتک؟

saeed672
04-06-2008, 22:51
حسابگر تمام مراكز مخابراتي كرمانشاه را براي خدمات adsl پوشش ميدهد .
و در شهرستانهاي اسلام آباد - كرند - سرپل - هرسين - سنقر - صحنه مشترك adsl ميگيرد .
در ضمن سرويس هاي حجمي با سرعت 384- 768 و1024 كيلوبيت نيز در كنار سرويس هاي نامحدود دارد.

saeed672
04-06-2008, 22:54
پهناي باند صبا نت 10 مگابيت است .
پهناي باند حسابگر 30 مگابيت است .
پهناي باند پارس آنلاين 10 مگابيت است .

Untouchable
06-06-2008, 09:26
این سرعن صبانت واقعا داره خفه ام میکنه ! واقعا افتضاح شده !

قبلا خیلی خوب بود ولی حالا . . .

خیلی وقت ها هم که اصلا وصل نمیشه !

contact_mehdi
06-06-2008, 09:54
حسابگر تمام مراكز مخابراتي كرمانشاه را براي خدمات adsl پوشش ميدهد .
و در شهرستانهاي اسلام آباد - كرند - سرپل - هرسين - سنقر - صحنه مشترك adsl ميگيرد .
در ضمن سرويس هاي حجمي با سرعت 384- 768 و1024 كيلوبيت نيز در كنار سرويس هاي نامحدود دارد.

.......................

سلام جناب سعید خان عزیز ....

لطف می فرمایید و یک کمی در مورد سرویس محدود حسابگر بیشتر توضیح بدهید . چون من توی سایت خود شرکت که چیزی در این مورد ندیدم .

یکی از سئوالات من اینه که آیا میشه سرویس 128 محدود را برای مثلا 3 ماه گرفت ؟؟

اون وقت میزان هزینه هر یک از پلن های این شرکت چطوریه ؟

ممنون میشم که هرکدوم از دوستان که در این مورد اطلاعاتی دارند ،منو یاری بدهند ..

r4pbr4p
06-06-2008, 10:40
سلام مهدی جان
اینم لبست قیمتها

behexen
11-06-2008, 14:05
به به می بینم که تاپیک خوابیده!!!!!
هدف ام از زدن این پست این بود تا تاپیک رو بالا بیارام

behexen
11-06-2008, 14:10
100000000با
کسی نبود جوابمو بده؟؟؟

Actros
11-06-2008, 23:19
داداش ما گیمر نیستیم
برا همین نمیتونم جوابتو بدم.:5:

r4pbr4p
12-06-2008, 13:12
سلام دوستان..
طرح تابستانه ی حسابگر
قراره بترکونه
هم قیمتها رو پایین آورده هم سرویس هاش گسترده تر شده و برای هر سلیقه ایی یه سرویس دلخواه وجود داره
منتظر باشید...

mumiyaiii
12-06-2008, 16:55
صبا چه مدت سرویس در کرمانشاه راه اندازی کرده و کیفیتش چطوره ؟

r4pbr4p
12-06-2008, 18:03
100000000با

داتکه پسر داتک :10:

Actros
12-06-2008, 22:27
سلام دوستان..
طرح تابستانه ی حسابگر
قراره بترکونه
هم قیمتها رو پایین آورده هم سرویس هاش گسترده تر شده و برای هر سلیقه ایی یه سرویس دلخواه وجود داره
منتظر باشید...
ماله اینه که صبانت حسابی حالشو گرفته:5:

صبا چه مدت سرویس در کرمانشاه راه اندازی کرده و کیفیتش چطوره ؟

صبا من یه 6 7 ماهی هست که مشترکشم
کیفیتشم تکه تو این شهر

behexen
12-06-2008, 23:19
داتکه پسر داتک :10:
مرسی خدا عجت بده بالاخره یکی جواب مارو داد
هر وقت به سن تکلیف رسیدم سر نماز دعات می کنم!!!:31::10::10:

behexen
12-06-2008, 23:21
من امروز خونه ی عمم که صبا نت دارن وصل شدم واقعا افتضا بود زود زود قطع می کرد و سرعتش بین 3 تا 6 بود
هرکی صبانت بگیره واقعا ضرر
کرده
یه سوال دیگه میشه حساب رو از حسابگر بگیرم ولی خودم مودمشو از بیرون بگیرم؟یعنی مودمو از شرکت نگیرم
(زور داره مودمی رو که با 40 تومن می شه خرید 55تومن بخریش)

Actros
13-06-2008, 01:14
من امروز خونه ی عمم که صبا نت دارن وصل شدم واقعا افتضا بود زود زود قطع می کرد و سرعتش بین 3 تا 6 بود
هرکی صبانت بگیره واقعا ضرر
کرده
یه سوال دیگه میشه حساب رو از حسابگر بگیرم ولی خودم مودمشو از بیرون بگیرم؟یعنی مودمو از شرکت نگیرم
(زور داره مودمی رو که با 40 تومن می شه خرید 55تومن بخریش)

عزیز مگه من صبا ندارم اصلا قطعی نداره . حتی 1 بار سرعتشم عالیه من با 55 کیلو بایت دانلود میکنم
اون حسابگر بوده احتمالا

milad333
13-06-2008, 14:00
لطفا یکی به من از کرمانشاهیان عزیز جواب بده؟
من دو اشتراک از صبانت دارم. یکی در خیابان سعدی ویکی هم در چهار راه نو بهار. سرعت دانلود هر دو اشتراک (پلن 128 هستن) تا 30 - 40 روز پیش بیت 55 تا 60 کیلوبات در ثانیه بود اما حالا بین 12 تا 20 متغییر هستند. می خوام بدونم کسی دیگه هم این مشکل را داره یا نه؟ جالب اینجاست که برای هردو تا 20 ثانایه اول دانلود سرعتها روی 58 ثابت هستند اما پس از این مدت نزول می کنند. پس وقت با سایت هایی مثل speedtest.net که فقط سرعت چند ثانیه اول را اندازه گیری می کنند سرعتی بالای 400 کیلوبیت را نشان می دهد اما سرعت واقعی را که با سایتهایی مثل 2wire.com اندازه می گیرم 110 تا 150 کیلوبیت هستش!!!! کسی این مشکل من را اینجا تجربه کرده؟ مودم ها هم یکی هاوایی و دیگری d-link هستش اما سرعتها با هم هیچ فرقی نمی کنه.

behexen
13-06-2008, 15:07
عزیز مگه من صبا ندارم اصلا قطعی نداره . حتی 1 بار سرعتشم عالیه من با 55 کیلو بایت دانلود میکنم
اون حسابگر بوده احتمالا
نمی دونم من گفتم شاید مشکل از پیز دیگه ای باشه ولی گفت که به چند تا از دوستاشم که صبا نت دارن زنگ زده اونا هم ایم مشکل رو داشتم!!!!
شاید مربوط به مرکز مخابراتشونه؟؟؟
مرکز مخابرات شما چیه؟

behexen
13-06-2008, 15:15
هیچ کی اینجا حسابگر نداره بیاد توضیح بده ببینیم حسابگر بگیرم یا صبا
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فردا می خوام برم بگیرم
چی کار کنم؟

r4pbr4p
13-06-2008, 15:45
تو این همه صفحه که بحث کردیم تا حالا خودت باید به نتیجه رسیده باشی که کدوم بهتره

milad333
13-06-2008, 18:28
کسی نبود جواب من رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟///

لطفا یکی به من از کرمانشاهیان عزیز جواب بده؟
من دو اشتراک از صبانت دارم. یکی در خیابان سعدی ویکی هم در چهار راه نو بهار. سرعت دانلود هر دو اشتراک (پلن 128 هستن) تا 30 - 40 روز پیش بیت 55 تا 60 کیلوبات در ثانیه بود اما حالا بین 12 تا 20 متغییر هستند. می خوام بدونم کسی دیگه هم این مشکل را داره یا نه؟ جالب اینجاست که برای هردو تا 20 ثانایه اول دانلود سرعتها روی 58 ثابت هستند اما پس از این مدت نزول می کنند. پس وقت با سایت هایی مثل speedtest.net که فقط سرعت چند ثانیه اول را اندازه گیری می کنند سرعتی بالای 400 کیلوبیت را نشان می دهد اما سرعت واقعی را که با سایتهایی مثل 2wire.com اندازه می گیرم 110 تا 150 کیلوبیت هستش!!!! کسی این مشکل من را اینجا تجربه کرده؟ مودم ها هم یکی هاوایی و دیگری d-link هستش اما سرعتها با هم هیچ فرقی نمی کنه.

Actros
14-06-2008, 01:32
نمی دونم من گفتم شاید مشکل از پیز دیگه ای باشه ولی گفت که به چند تا از دوستاشم که صبا نت دارن زنگ زده اونا هم ایم مشکل رو داشتم!!!!
شاید مربوط به مرکز مخابراتشونه؟؟؟
مرکز مخابرات شما چیه؟
امام خمینی

کسی نبود جواب من رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟///

صبا نت تا حدود1 ماه پیش همه سرویساش 512 بودن . یعنی شما 128 میگرفتی ولی با سرعت 55 تا 65دانلود میکردی
ولی سرعت قانونی دانلود سرویس 128 کیلو بایت چیزی حدود 16 هست.
صبا 1 ماهی میشه که سرعت هارو واقعی کرده ولی بازم با این حال سرعت دانلود خوبی داره نسبت به باقی شرکت ها
ولی سرعت شبانه همون مثل قبله

saeed672
16-06-2008, 22:13
در طرح تابستانه حسابگر سرويس حجمي با سرعت 512 كيلو و با ترافيك 2.5 گيك مبلغ 12500 تومان سرعت و دانلود 55 تا 60 كيلو بايت است كه خيلي بهتر از سرويس فعلي صبا نت و با همان قيمت صبا نت است . و معادل 4 برابر سرعت فعلي صبا نت ميباشد.
سرويس 64 نامحدود 3 ماهه خانگي 29700 تومان (ماهيانه 9900 تومان ) است .از دايال آپ ارزانتر است .
سرويس 128نامحدود 3 ماهه خانگي 59700تومان (ماهيانه 19900 تومان ) است .از دايال آپ ارزانتر است .

Actros
17-06-2008, 14:11
در طرح تابستانه حسابگر سرويس حجمي با سرعت 512 كيلو و با ترافيك 2.5 گيك مبلغ 12500 تومان سرعت و دانلود 55 تا 60 كيلو بايت است كه خيلي بهتر از سرويس فعلي صبا نت و با همان قيمت صبا نت است . و معادل 4 برابر سرعت فعلي صبا نت ميباشد.
سرويس 64 نامحدود 3 ماهه خانگي 29700 تومان (ماهيانه 9900 تومان ) است .از دايال آپ ارزانتر است .
سرويس 128نامحدود 3 ماهه خانگي 59700تومان (ماهيانه 19900 تومان ) است .از دايال آپ ارزانتر است .

شما خودتم از حسابگر سرویس میگیری؟

saeed672
18-06-2008, 11:58
512 حجمی حسابگر را دارم

Actros
18-06-2008, 13:21
512 حجمی حسابگر را دارم

سرعت دانلود چه طوره ؟ قطعی داره ؟
میتونی وقتی داری دانلود میکنی یه عکس بگیری بزاری اینجا؟

Dunker
18-06-2008, 21:44
دوستان آدرس حسابگر رو میشه اینجا بذارین ؟

Actros
18-06-2008, 23:30
دوستان آدرس حسابگر رو میشه اینجا بذارین ؟
3 راه شریعتی . پاساژ سریری طبقه 3

Dunker
19-06-2008, 00:01
ممنونم.
دکمه تشکر نداره اینجا!

contact_mehdi
19-06-2008, 17:25
با عرض سلام به همگی ....

میزان زمانی که بعد از واریز پول به حساب شرکت حسابگر تا کانکت شدن به اینترنت از طریق سرویس حجمی ( از مرکز مخابراتی ظفر) چند روز میباشد ؟

لطف بفرمایید و اگر اطلاعاتی دارید به بنده کمک بکنبد .

r4pbr4p
20-06-2008, 10:10
با عرض سلام به همگی ....

میزان زمانی که بعد از واریز پول به حساب شرکت حسابگر تا کانکت شدن به اینترنت از طریق سرویس حجمی ( از مرکز مخابراتی ظفر) چند روز میباشد ؟

لطف بفرمایید و اگر اطلاعاتی دارید به بنده کمک بکنبد .

حداکثر 48 ساعت طول میکشه عزیز

Dunker
20-06-2008, 15:59
من دیروز رفته بودم حسابگر میگفت خیلی بترکه 3 روزه فعال میشه.
تو طرح جدیدش سرویس حجمی هم داره ولی بدیش اینجاست که 3 هزار تومن عوارض و 6% مالیات و... به همه اضافه میکنن.

Dunker
20-06-2008, 21:14
بچه ها مودم دسته دوم اگه بگیرم پشیمون نمیشم؟
شما کسی رو سراغ دارین که نصب و راه اندازیشو کمتر حساب کنه؟ (حسابگر 15 $ میگیره!)

r4pbr4p
21-06-2008, 14:42
اون 3هزار + 6% رو همه جا میگیرن
اون ماله دولته نمیتونی ندیش :دی
مودم دسته دوم هم اگه بگیری پنجاه پنجاس

Actros
21-06-2008, 23:27
مودم رو خودتونم میتونید نصب کنید. اگه با پرت لن وصلش کنید. درایور هم نمیخواد . فقط یه سری تنظیمات
us robotics 9112 با 1 پرت lan و 1 پرت usb قیمتش 45 تومنه کرمانشاه
تک پورت لن هم هست D LINK 520T

Dunker
22-06-2008, 10:21
این آبونمان روی قبض تلفن میاد یا به شرکت باید پرداخت کنیم؟
و اینکه میگن با افزایش پهنای باند آبونمان هم بیشتر میشه درسته؟

r4pbr4p
22-06-2008, 13:49
باید به شرکت بدی

در مورد سوال دوم...

کی همچین چیزی گفته؟ ربطشون به هم چیه؟!!!

Dunker
22-06-2008, 15:25
خودم هم تعجب کردم ولی بعضی ها میگفتن!
Adsl2+ چه مزیتهایی داره؟ قیمتش 52 تومن.

r4pbr4p
22-06-2008, 15:31
+adsl2 تو کشورهای دیگه مزایای زیادی داره

ولی تو ایران اگه فاصله ات از مرکز مخابراتی بیشتر از 5کیلومتر باشه مودم Adsl عادی نمیتونه ساپورت کنه و باید از Adsl2 استفاده کنی

Dunker
22-06-2008, 15:42
یعنی اصلا رو سرعت تاثیری نداره؟
در مورد فاصله از مرکز هم من جایی خوندم 1500 متر! حالا دقیقا کدومش درسته؟

r4pbr4p
22-06-2008, 15:54
خودت حساب کن...

مثلآ الهیه تا میدان نفت چقد فاصله داره؟

اگه 1500 بود که همه باید +adsl2 میگرفتن

مطمئن باش همون 5کیلومتره

Dunker
23-06-2008, 22:36
مرسی ازت!
سوال بعدی:دی:
تو این شهر جایی هست که مودم رو اجاره بده؟؟

r4pbr4p
24-06-2008, 12:32
خواهش :ایکس

حسابگر که اگه 6ماهه بگیری مودم امانی میده

صبا هم اگه 3ماهه بگیری

در مورد مهران هم چیزی نمیدونم

Actros
24-06-2008, 23:50
ولی مودم رو گرون میفروشن
مثلا saba مودم TP link 8811 رو میده 48 که میتونی تو بازار 43 یا کمترم بخری

Actros
01-07-2008, 20:37
من امروز رفتم صبا نت شارژ کردم
قیمت رو برده بالا
2 گیگ 128 شده 16 تومن!!

Dunker
01-07-2008, 21:35
همینه دیگه. اولش جذب مشتری بعدش دفع مشتری!
والا به خدا ایرانسل استفاده کنین بهتره
من سیمکارت رایگان دارم دیگه از adsl پشیمون شدم.

torpedo
02-07-2008, 15:05
همینه دیگه. اولش جذب مشتری بعدش دفع مشتری!
والا به خدا ایرانسل استفاده کنین بهتره
من سیمکارت رایگان دارم دیگه از adsl پشیمون شدم.

مگه اریانسل سرعتش چقدره ؟:13:

Dunker
02-07-2008, 18:52
مگه اریانسل سرعتش چقدره ؟:13:
سرعت لود صفحات تقریبا مثل دایال آپه ولی سرعت دانلود بیشتره
من با سرعت 12.5 کیلوبایت بر ثانیه هم دانلود کردم باش!
البته این سرعت نوسان داره و بالا و پایین میره. :46:

Actros
04-07-2008, 13:40
دیرزو صبا نت مشکل داشت انگار و ساعت 3 ظهر بود یه دفه دی سی شد.
تا 1 2 ساعت قطع بود.
البته من در این مدت 7 ماه که مشترک صبا هستم شاید این دومین بار باشه که این اتفاق می افته:5:

sarona
14-07-2008, 09:19
سلام بچه ها ...من تازه عضو سایت شدم..جای جالبیه..دمتون گرم خیلی از اطلاعاتتون استفاده بردم..موفق باشید

Actros
14-07-2008, 13:54
سلام بچه ها ...من تازه عضو سایت شدم..جای جالبیه..دمتون گرم خیلی از اطلاعاتتون استفاده بردم..موفق باشید

دوست عزیز همشهری هستی؟
اگه هستی بگو تا بیاریمت عوض کلوپ کرمانشاه

mehdi_08
15-07-2008, 14:11
سلام به تموم همشهری های عزیزم
از حسابگر adsl گرفتم سرعتش توپه
راستی actor جان ما اگه بخوایم بیاییم تو کلوپ کرمانشاه باید چیکار کنیم ؟

sarona
15-07-2008, 14:12
مخلصیم actros من بچه کرماشام...راستی صبانت به منطقه ای که هستم پوشش نمیده(مرکز مخابرات دانشگاه)..... حسابگر خیلی گرون میگه...آخه اقتصاد فلجه!!!فعلا بی خیال شدم..حساب کردم نزدیک 100000$ برام اب میخوره ..اونم معلوم نیس جواب بده یا نه؟؟آخه اینجوری که بچه ها میگن سر عتش پایینه!!فعلا با دیال آپ سر میکنیم..ولی بگم تا حالا هیچکی نفهمیده دیال اپه!! سرعت دانلودم بین 6 تا 7 !! جواب میده!!ولی اهل دانلود نیستم! همیشه خدا چت میکنم!واسه اونه که سرعت کم برام محسوس نیست!!

Actros
15-07-2008, 23:42
مخلصیم actros من بچه کرماشام...راستی صبانت به منطقه ای که هستم پوشش نمیده(مرکز مخابرات دانشگاه)..... حسابگر خیلی گرون میگه...آخه اقتصاد فلجه!!!فعلا بی خیال شدم..حساب کردم نزدیک 100000$ برام اب میخوره ..اونم معلوم نیس جواب بده یا نه؟؟آخه اینجوری که بچه ها میگن سر عتش پایینه!!فعلا با دیال آپ سر میکنیم..ولی بگم تا حالا هیچکی نفهمیده دیال اپه!! سرعت دانلودم بین 6 تا 7 !! جواب میده!!ولی اهل دانلود نیستم! همیشه خدا چت میکنم!واسه اونه که سرعت کم برام محسوس نیست!!

حسابگر و مهران قیمتاشون بد نیست
مهران 1 ماه 3 گیگ 14 تومن
===================
خودم به دوستان میگم اینواین کنه هردو شما رو تو گروه

sarona
18-07-2008, 03:19
کی قیمت های جدید حسابگر رو میدونه؟

sarona
20-07-2008, 01:37
سلام ....امروز رفتم حسابگر اشتراک گرفتم..512 2.5g قیمتشم 12500 ..اگه میشه بگید کدوم مودم بهتره.خود شرکت حسابگر که برند مودمش d link ..یک پورت 48000و دو پورت55000...نمیدونم کدومشو بگیرم؟قیمتاش چطوره؟راستی 15000 ازم بابت نصب مودم گرفتند..منظورشون از نصب چیه؟یعنی نصب مودم روی کامپیوتر؟اگه میشه کمکم کنید!

Actros
20-07-2008, 21:36
سلام ....امروز رفتم حسابگر اشتراک گرفتم..512 2.5g قیمتشم 12500 ..اگه میشه بگید کدوم مودم بهتره.خود شرکت حسابگر که برند مودمش d link ..یک پورت 48000و دو پورت55000...نمیدونم کدومشو بگیرم؟قیمتاش چطوره؟راستی 15000 ازم بابت نصب مودم گرفتند..منظورشون از نصب چیه؟یعنی نصب مودم روی کامپیوتر؟اگه میشه کمکم کنید!

تک پرت lan تو بازار 40 تومنه . 2 پرت 50
گرون میدن. نصبشم کاری نداره یه سری تنظیمات داره مودم

mehdi_08
20-07-2008, 21:48
من d-link تک پورت خریدم 42.000 تومن دیگه از این ارزون تر نبود

sarona
25-07-2008, 04:28
یه هفته اس از حسابگر اشتراک گرفتم.شبها کانکت میشه ولی هیچ سایتی رو باز نمی کنه!!صفحه اول گوگل رو بعد از 2 دقیقه باز میکنه!الان با دیال آپ بالا اومدم!زنگ میزنم شرکت میگه هیچ مشکلی نداری،کامپیوترت مشکل داره!!! موندم چیکار کنم؟؟؟ روزها هم که سرعتم خوبه بعضی سایت ها رو نمی خونه یا فونتها رو بهم میریزه؟اینم بگم از وقتی adsl گرفتم هر کاری میکنم نمیتونم توی این سایت یا جاهای دیگه تو تاپیک ها بنویسم(یهنی هیچی ارسال نمیشه)...الان که با دیال آپ کانکت شدم خیالم راحتتره!!! از حسابگر اشتراک گرفتم؛512 با حجم 2.5gig ؛اگه میشه کمکم کنید؟؟؟؟؟؟؟

mehdi_08
25-07-2008, 11:22
آره دوست عزیز من هم این مشکل رو دارم یعضی موقع ها کم ولی بعضی وقت دیگه کفرت و بالا میاره الان نسبتا خوبه تا ببینیم بعدا چی می شه
راستی دوست گرامی هر موقع برات این مشکل پیش امد سریع زنگ بزن شرکت بگو که به اینترنت وصلم ولی هیچ اطلاعاتی دریافت نمیکنم من همین کارو میکردم بعد راهنماییت میکنه اگه گفت که مشگل از سیستم خودت هست بگو که دیگران دوستام هم همین مشکل رو دارند اشکال از شبکه خودتونه اگر هم خواتی بگو تا یه روز با هم بریم شرکت واسه اعتراض

sarona
26-07-2008, 03:13
هرکاری کردم درست بشو نیست..:41:وصل میشم ولی اطلاعاتو دیر دریافت میکنم یا اصلا دریافت نمیکنم!!زنگ میزنم حسایگر جواب نمیده!؟ویندوز عوض کردم،!!حالا دیگه وصل نمیشه!کفری شدم.مهدی جان شمارمو به ای میلت میفرستم..

sarona
26-07-2008, 09:57
سه روزه ....خودمو پاره کردم که مودمم وصل شه آخه مودمو رسیت کردم..هر چی یوزر و پسووردمو میزدم کانفیگ نمیشد....امروز صبح زنگ زدم حسابگر میگم یوزرم اینه؟ خانمه میگه:نه!!!!:18: یوزر و پسووردت یه چیزه دیگه اس!!!:5: ...ملتو گذاشتن سر کار..؟؟بی خیال حالا درست کار کنه!!:46:

angels_eye2006
26-07-2008, 11:10
سلام دوستان
من می خوام adsl بگیرم لطفا برام هزینه های ماهانه حسابگر رو بنویسید
و بگید حالا سرعت دانلود صبانت و حسابگر کدومش بهتره؟چی بگیرم(تا ماهی 15 تمن)

Actros
26-07-2008, 13:10
من صبانت دارم
سرعت دانلود بین 45 تا 60 کیلو بایت هست
اشتراک 3 ماه با 10 گیگ حجم 46 تومن

mehdi_08
26-07-2008, 15:21
سلام دوستان
من می خوام adsl بگیرم لطفا برام هزینه های ماهانه حسابگر رو بنویسید
و بگید حالا سرعت دانلود صبانت و حسابگر کدومش بهتره؟چی بگیرم(تا ماهی 15 تمن)
من 512 حسابگر دارم ماهی 2.5 گیگ ترافیک سرعن دانلودش میانگین 55 ولی بعضی وقت ها یه خورده بازی در می یاره :21:
ماهی16.500 که سه ماه بگیری ماهی 13.600 در می یاد.

Dunker
27-07-2008, 01:54
دوستان آموزش نصب مودم رو جایی سراغ دارن؟

sarona
27-07-2008, 07:39
دوستان آموزش نصب مودم رو جایی سراغ دارن؟

دوست عزیز ،راهنمای نصب مودم توی این تاپیک کامل نوشته شده ،همراه با عکس:31:

sarona
27-07-2008, 07:49
حسابگر شبها اینترنت منو قطع میکنه!! میگفت مشکل از مخابرات،با مخابرات تماس گرفتم میگه دستگاهها همه اتو کار میکنه! شبها قطع میشه ،صبح ها هم درست ساعت 08:20 وصل میشه!!!! خوب یه بارو دوبار نیست کار هر شبشونه؟؟؟ میگید من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ 10 بار ویندووز عوض کردم!همه چیش مرتبه،مودمو دوباره رسیت کردم ،دوباره راه اندازیش کردم،ولی درست نمیشه!! ولی حدودای ساعت 8 ،تازه راه میفته!؟:41::41::14:

sarona
27-07-2008, 07:54
چرا هیچکی جواب منو نمیده؟؟؟ کجایید بچه ها؟؟:10:

Actros
27-07-2008, 12:58
کسی حسابگر نداره اخه
چیزی که مشخصه مشکل از خودشونه . خدمات نمیدن اصلا .برو بکوب تو سرشون

r4pbr4p
27-07-2008, 13:18
کسی حسابگر نداره اخه

ممنونم از راهمناییتون

چرا هیچکی جواب منو نمیده؟؟؟ کجایید بچه ها؟؟

اسمتو با شماره خط ای دی اس ال رو تو پ.خ واسم بزار سارونا جان

حتمآ پیگیرش میشم

mehdi_08
27-07-2008, 15:03
کسی حسابگر نداره اخه
من حسابگر دارم ولی چه کار کنم به شرکت که زنگ می زنی میگن که از طرف ما که مشکلی نیست
:41:

Untouchable
27-07-2008, 16:59
کسی حسابگر نداره اخه

Actor جون , چقدر طرفدار صبانت شدی !؟

دیگه بهم ثابت شده صبانت فقط شارژی که بار اول میکنی رو خوب سرویس میده ! تا دوباره از خودشون بگیری !

الان سرعت دانلود من 25 - 35 هست ! باز نسبت به چند وقت پیش خوب شده :5:

پارس آنلاین و حسابگر هم پنل های خوبی آوردند ! شاید ماه دیگه از اونها بگیرم !

sarona
28-07-2008, 08:31
اسمتو با شماره خط ای دی اس ال رو تو پ.خ واسم بزار سارونا جان

حتمآ پیگیرش میشم

اقا ممنون از لطفت..یه پ.ر.وکسی بهم دادن فعلا با اون میام بالا ...تا ببینیم چی میشه!!! اگه مشکلی بود مزاحمت میشم :10::11:

r4pbr4p
28-07-2008, 10:40
به هر حال کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم

Actros
28-07-2008, 23:25
جدیدا صبانت هم خراب کرده . خیلی ضعیف شده
....................................
ولی هیچ کدوم خدمات نمیدن دوستان ناراحت نشن. البته تمام کشور همینطوره
================================
r4pbr4p جان شما از طرف حسابگر هستی؟

r4pbr4p
29-07-2008, 12:52
r4pbr4p جان شما از طرف حسابگر هستی؟

از طرف حسابگر نه

ولی اونجا کار می کنم

در ضمن قبول دارم مشکل داره...

هیچ چیزی تو این مملکت بدون مشکل نیست که بخوایم از اینترنت انتظار داشته باشیم

mehdi_08
29-07-2008, 22:23
از طرف حسابگر نه

ولی اونجا کار می کنم

در ضمن قبول دارم مشکل داره...

هیچ چیزی تو این مملکت بدون مشکل نیست که بخوایم از اینترنت انتظار داشته باشیم
به پس اونجا هم پارتی دار شدیم ولی چه عجب بلاخره یکی از طرف حسابگر پیدا شد که قبول کنه حسلبگر مشکل داره من هر دفعه برام مشکلی پیش می اومد میمردم تا بهشون ثابت کنم که مشکل از طرف خودشونه.:10:

Actros
29-07-2008, 23:19
من صبا نت برای یکی از آشناها گرفتم . اولا که 1 ماه طولش دادن میگفتن مشکل از خطه فلان.........
دیروز وصل شد . هر دقیقه قطع میشد
سرعت دانلود اول رو 60 بعد میرسه با 5
خلاصه زنگ زدیم گفتیم آقا بیاین جمع کنین:5:

r4pbr4p
30-07-2008, 12:16
به پس اونجا هم پارتی دار شدیم ولی چه عجب بلاخره یکی از طرف حسابگر پیدا شد که قبول کنه حسلبگر مشکل داره من هر دفعه برام مشکلی پیش می اومد میمردم تا بهشون ثابت کنم که مشکل از طرف خودشونه.:10:

پارتی یعنی چی؟ استغفرا..

چه چیزی تو این مملکت با پارتی زودتر انجام میشه که اینترنت دومیش باشه زبونتو گاز بگیر

در ضمن قبول کن بعضی وقتا اتفاقایی اینجا میفته از طرف بعضی از مشترکا که اگه بخوام به کتاب تبدیلش کنم از چندگانه ی هری پاتر بیشتر فروش میره

دلیلشم اینه که فعلآ ای دی اس ال خیلی خوب جا نیفتاده

به هر حال مشکلی بود در خدمتیم :دی

mehdi_08
30-07-2008, 13:39
زود به دل میگیری ها
راستی هرچی میکنم نمی تونم زبونمو گاز بگیرم
ولی خدایش درمورد سرویس های حسابگر اکثرا مشکل از خودشونه

Actros
02-08-2008, 13:05
زود به دل میگیری ها
راستی هرچی میکنم نمی تونم زبونمو گاز بگیرم
ولی خدایش درمورد سرویس های حسابگر اکثرا مشکل از خودشونه

مهدی جان شما از حسابگر راضی هستی ؟
سرویس حجمی گرفتی؟
حداقل و حداکثر سرعت دانلود چنده ؟
قطعی داره ؟

mehdi_08
02-08-2008, 20:55
مهدی جان شما از حسابگر راضی هستی ؟
سرویس حجمی گرفتی؟
حداقل و حداکثر سرعت دانلود چنده ؟
قطعی داره ؟
کاملا راضی که نه بعضی موقه هابازی در می یاره
آره سرویس حجمی دارم سرعت دانلود هم میانگین 58 گاهی اوقات نوسان هم داره ولی سرعت اگه سروری که ازش دانلود میکنی خوب باشه سرعت عالی می شه در مورد حداقل سرعت هم که اگه پایین بیاد بعد از چند لحظه بر می گرده سر جاش:5:

راستی این adslای که حسابگر می ده مگه ماله داتک نیست پست چرا تو سایتspeedtest khl نام ispرو itcزده

sarona
03-08-2008, 11:49
در ضمن قبول کن بعضی وقتا اتفاقایی اینجا میفته از طرف بعضی از مشترکا که اگه بخوام به کتاب تبدیلش کنم از چندگانه ی هری پاتر بیشتر فروش میره
دلیلشم اینه که فعلآ ای دی اس ال خیلی خوب جا نیفتاده

داداش وقتی شرکت یوزر و پسوورد رو اشتباه به من میده...در ضمن همون مشکلو هنوز دارم!؟ دیروز 5 ،6 باری قطع شد ،سرعت دانلودم بین 55 تا 52 ،ولی بعضی وقتا تا 11 میاد بالاترم نمیره!؟!

r4pbr4p
03-08-2008, 15:14
اون یوزر و پسووردها هم جریان داره که اینجا جاش نیست :دی

در شمن دیروز بیشتر مرکز هامون چند ساعتی مشکل داشتن فقط شما نبودید

angels_eye2006
03-08-2008, 19:46
سلام من امروز یه سرویس حجمی حسابگر گرفتم چقدر طول میکشه بیان نصبش کنن(می خوام کنه شم زودتر بیان)

mehdi_08
03-08-2008, 22:48
بین3تا 7روز طول می کشه تا نصب کنن با کنه شدنت هم نمی تونی زودتر راش بندازی باید اول از طرف مخابرات خطت رانژه بشه بد میان خونتون واست نصب می کنن
راستی مودم رو از خود شرکت گرفتی گرون می دن .

angels_eye2006
04-08-2008, 10:43
بین3تا 7روز طول می کشه تا نصب کنن با کنه شدنت هم نمی تونی زودتر راش بندازی باید اول از طرف مخابرات خطت رانژه بشه بد میان خونتون واست نصب می کنن
راستی مودم رو از خود شرکت گرفتی گرون می دن .
نه اونا مودم تک پورتtp-link رو می دادن 48 تمن من یه 2 کاناله زولتریکس رو گرفتم 46 تمن:21:

sarona
04-08-2008, 11:19
نه اونا مودم تک پورتtp-link رو می دادن 48 تمن من یه 2 کاناله زولتریکس رو گرفتم 46 تمن:21:
خیلی خوب گرفتی من از حسابگر TP-LINK دوپورت رو بهم دادن 55000 تومن ،راستی چه سرعتی با چه حجمی گرفتی؟ قیمتشم بگو!!

هنوز سرعتم دانلودم خوب نشده،بین 12 تا 28 ،(با توجه به سرعت 512 باید حدود 55 باشه)،یه چیزه دیگه هنوزم بعضی سایتها رو باز نمیکنه،اون پ.روکسی که شرکت بهم داده بود اونم کار نمیکنه!!خلاصه بهتون بگم فقط تبلیغاتشون قشنگه..باور کنید diul up از این بهتره!!!نه قطعی داره نه این مشکلات!!

mehdi_08
04-08-2008, 16:40
خیلی خوب گرفتی من از حسابگر TP-LINK دوپورت رو بهم دادن 55000 تومن ،راستی چه سرعتی با چه حجمی گرفتی؟ قیمتشم بگو!!

هنوز سرعتم دانلودم خوب نشده،بین 12 تا 28 ،(با توجه به سرعت 512 باید حدود 55 باشه)،یه چیزه دیگه هنوزم بعضی سایتها رو باز نمیکنه،اون پ.روکسی که شرکت بهم داده بود اونم کار نمیکنه!!خلاصه بهتون بگم فقط تبلیغاتشون قشنگه..باور کنید diul up از این بهتره!!!نه قطعی داره نه این مشکلات!!
برای من مشکلاتش کمتر شده سرعت دانلودش عالیه مینگین58 :5:

angels_eye2006
05-08-2008, 12:18

من سرویس حجمی یک ماهه 2.5 گیگ گرفتم قیمتش 12.5 بود ولی وقتی آبمان و.... رو اضافه کردن شد 16 تمن
15 تمن هم پول نصبش خلاصه تا می تونستن تیغم زدن:19::19:

Actros
05-08-2008, 23:38
من سرویس حجمی یک ماهه 2.5 گیگ گرفتم قیمتش 12.5 بود ولی وقتی آبمان و.... رو اضافه کردن شد 16 تمن
15 تمن هم پول نصبش خلاصه تا می تونستن تیغم زدن:19::19:

پس با این حساب قیمتهای صبانت بهتره بازم

mehdi_08
06-08-2008, 14:13
پس با این حساب قیمتهای صبانت بهتره بازم
ACTROSجان دقت کن اگه3ماهه از حسابگر بگیری می شه 40000اما صبانت 45000:5:
حسابگر به 3ماهه به بالا تخفیف می ده

angels_eye2006
07-08-2008, 18:02
سلام
من امروز اومدن وصل کنن مودممو که نیومدن(حسابگر) زنگ زدن گفتن مودمت چون zoltrix هستش باید بیاریش این جا
بعدش که اومدم دیدم سرعتش ریده 13 کیلوبایت(باید 64 باشه) دانلود میکنه
راستی من پرت لن کامپیوترم نداره و با یواس بی وصلش کردم
ممکنه مال اون باشه؟ وقتی وصل میشه می نویسه 135 kbpsمال شما چطوره(مرکز مخابرات امام خمینی) مرسی راهنماییم کنید مشکل
از کجاست

angels_eye2006
09-08-2008, 13:59
سلام
من زنگ زدم شرکت مشکلم رو حل کردن
اینترنت حسابگذ شبانه چه ساعت هایی مجانیه و آیا باید با همون یوزر و پسورد روزانه وصل بشم