PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Adsl / شهر كرمانشاه

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6]

Oracle_Eldorado
09-01-2010, 12:20
قابل توجه دوستان و مدیران عزیز ( مخصوصا کرمانشاهی ها )
فقط قبل از اینکه حرفم رو بزنم از مدیران تقاضا میکنم که این پست رو حذف نکنن و بزارن همه بخونن .

و همچنین قابل توجه جناب کرا-نی و دار و دسته ی محترم و محترمه »

اینترنت من از صبح روز 5 شنبه مورخ 17 دی قطع شده .
بعد از ظهر ساعت 5 من با پشتیبانی تماس گرفتم میگم چرا ؟
میگن مخابرات مرکز فجر مشکل داره و تا 1 ساعت دیگه حل میشه .
بعد من اومدم یه چیزی بگم وسط حرف من میگه : قربان شما ، خدانگهدار !!!
این به کنار
1 ساعت هم صبر کردیم و دیدیم نه بازم خبری نشد .
ساعت 7 تا 7:45 دقیقه بازم من زنگ زدم ولی همش دیگه روی اشغال بود .
اگه هم وصل میشد دیگه هیچکس جواب نمیداد .

خلاصه 5 شنبه گذشت و جمعه صبح بازم وصل نشد .
من تماس گرفتم و یه نفر برداشت و گفت مشکل داره حل میشه و تا بعد از ظهر مشکل حل میشه .
ما هم تا بعد از ظهر صبر کردیم و بازم خبری نشد . زنگ هم که زدم دیگه کسی جواب نداد .
و اما امروز صبح ، روز شنبه مورخ 19 دی من ساعت 9 صبح زنگ زدم .
تا ساعت 9:30 زنگ زدم تا بالاخره یه نفر که مثلا محترمانه صحبت میکرد جوابمو داد .
گفت الان مشکل حل شده ، شما یه بار مودم رو خاموش روشن کن درست میشه .
منم گفتم تو این 3 روز 10 بار خاموش روشن کردم درست نشده .
بعد به من میگه به خاطر دل ما هم که شده یه بار دیگه خاموش روشن کن که بشه 4 روز !!!!!!
منم خاموش روشن کردم ولی بازم خبری نشد .
دوباره تماس گرفتم این دفعه میگه Spliter رو از سر راه خط تلفن بردار درست میشه .
میگم اگه نشد ؟ میگه اشکال نداره بازم زنگ بزن !

خلاصه منم این کار رو کردم ولی بازم درست نشد .
ساعت 10:30 هم زنگ زدم ، میگه اگه درست نشده پس خط تلفنت مشکل داره . رو خط نویز میوفته .
واقعا میخوام بدونم خط تلفنی که فویل داره ( محافظ ) چطوری ممکنه روش نویز بیوفته ؟
حالا به فرض اینکه نویز هم بیوفته چرا باید همزمان با خرابی مخابرات رو خط تلفن من نویز بیوفته ؟

واقعا این مسئولین حسابگر جز دنبال نخود سیاه فرستادن هیچ کار دیگه ای بلد نیستن .
تاحالا 10 بار به من گفتن مودم رو ببر سر جعبه تلفن تست کن ببین بازم درست میشه یا نه .
آخه مرد حسابی کنار جعبه تلفن من پریز برق از کجا بیارم که این مودم رو روشن کنم ؟
یه بار به هزار بدبختی و 10 تا سراهی سرهم کردن تونستم روشن کنم که بازم مشکل داشت .

حالا به نظر دوستان مشکل کار از کجاست ؟
نکنه سیفون دستشویی ما نویز میندازه رو گاز ؟

به هرحال اگه یکی از این مسئولین مثلا محترم حسابگر داره اینو میخونه ، من شماره تلفنی که باهاش زنگ زدم و تلفنی که باهاش وصل میشم رو اینجا میزارم تا بفهمین من کیم که هی زنگ میزنم .

همون سروش قهرمانی .
سرویس اینترنت هم مثلا 1مگ
مرکز فجر

به هرحال این آخرین ماهی بود که از حسابگر اینترنت میگیرم
ولی اینو هم به جناب کرا-نی بگید که یه فکری به حال این کارکنانش بکنه . ( البته اگه همه ی این سرکاری ها برنامه های خود جناب کرا-نی نباشه ! )

جالبیش هم اینجاست که هنوزم اینترنت من وصل نشده !
الانم توی یه کافی نتم تو مسکن .

خوشحال میشم دوستان نظرشونو در مورد این شرکت و این ماجراهای مسخره و نویز رو سیم تلفن رو بگن .

ویرایش »»» خیلی جالبه که P30World اسم آقای کرا-نی رو هم قیلتر کردن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Balrog
09-01-2010, 12:43
سروش جان، در کل بگم فقط باید از این خراب‌شده رفت!

MIG
10-01-2010, 21:52
بچه ها اینترنت من هنوز فعال نشده گفتن دوشنبه وصل میشه .اما وقتی مودمو روشن می کنم چراغ usb ش همش چشمک می زنه .میشه بگید علتش چیه.

golabi2
11-01-2010, 12:23
من 4مهرقراردادبستم،یه هفته بعدگفتن مشکلpcm داری!ازاون موقع تاامروز21/10/1388هروقت میرم میگه حل نشده!درصورتی که خودم پیگیری کردم مرکزامام گفت خطتت9/10/1388 درست شده!!!امااینا میگن هنوز pcmه!!!!!!!!3-4ماهه پول منو خوابوندن!

Oracle_Eldorado
11-01-2010, 13:03
بچه ها اینترنت من هنوز فعال نشده گفتن دوشنبه وصل میشه .اما وقتی مودمو روشن می کنم چراغ usb ش همش چشمک می زنه .میشه بگید علتش چیه.

شما از کجا اشتراک گرفتی ؟
اگه USB چشمک میزنه فکر کنم مشکل از طرف شما باشه ( کامپیوتر شما )
ولی اگه ADSL چشمک میزنه یه داستان دیگه داره .

از کجا اشتراک گرفتی ؟

من 4مهرقراردادبستم،یه هفته بعدگفتن مشکلpcm داری!ازاون موقع تاامروز21/10/1388هروقت میرم میگه حل نشده!درصورتی که خودم پیگیری کردم مرکزامام گفت خطتت9/10/1388 درست شده!!!امااینا میگن هنوز pcmه!!!!!!!!3-4ماهه پول منو خوابوندن!

عزیز انقدر بیخیال نباش .
پاشو برو اونجا تا کارتو راه ننداختن ولشون نکن .
بگو اگه نمیخواین درست کنین تا از یه شرکت دیگه بگیرم .

golabi2
11-01-2010, 13:16
از این حسابگر بی شرف!تاحالا1000فرم برداشتنpcm پرکردم!!!
به خودم گفتن خطتت درست شده اینامیگن pcm هنوز!
به نظرت از صبا نت بگیرم؟!

Oracle_Eldorado
11-01-2010, 13:44
از این حسابگر بی شرف!تاحالا1000فرم برداشتنpcm پرکردم!!!
به خودم گفتن خطتت درست شده اینامیگن pcm هنوز!
به نظرت از صبا نت بگیرم؟!

والا رفیق نمیدونم !
میترسم بگم و صبانت هم واسه شما بد دربیاد
من خودم الان حدودا 2 ، 3 ساله که ADSL دارم
اول با صبانت شروع کردم
اون موقع تازه اومده بود کارش خوب بود
128 میداد با سرعت دانلود 60 الی 70 !
7 ، 8 ماه که از صبانت گرفتم یه هفته اینترنتم قطع کردن .
منم رفتم از حسابگر گرفتم از اون موقع دیگه عوض نکردم .
ولی جدیدا از هرکی میپرسم میگه صبانت خوبه .
ولی یه بدی داره اینه که 1 ماهه نمیده .
حداقل 3 ماهه باید بگیری .
سرعت و کارشون هم نمیدونم خوبه یا بد !

mehr film
11-01-2010, 15:56
آره چند روز پیش بود کلا چراغ ADSL شد .. زنگ زدم گفت دارن مرکز بعثت دستگاه ها رو عوض میکنن ... دیگه من رفتم بیرون برگشتم دیدم درست شده
ولی در کل چند وقته سرعت درست حسابی ندارم

golabi2
11-01-2010, 19:32
به نظرم مال این مسائل چندوقته است...مثل کانالهای ...
میرم پولمو پس میگیرم از صبانت اشتراک میگیرم،هنوز تو همون خیابون مهدیس؟

KING_DESIGNER
11-01-2010, 20:25
یادش بخیر شهرتون !
ولی یه چیزی در مورد آقای ----- !
سروش جان یه بابای توی همون شرکت هست به نام پوریا قهرمانی ! اگه اشتباه نکنم که طراح وب سایتشون هم هست ! این بابا رو سال 77 با یه کل کل ساده از رو بردم و به تپه تپه افتاد
حالا نمیدونم چی شده ( شاید چکهای ----- خوب پاس میشه ) حالا به هر دلیلی کاری ندارم
ولی اینها صاحب DSL شدن و واسه خودشون آبرو جمع کردن و نمایندگی ایزایران گرفتن و.....حالا
بهتره این دفعه زنگ زدی بعد از یه سیر فحش مستقیم خططتو قطع کن و برو سراغ صبانت هر سرویسی بگیری ا این بیشرفها بهتره کلا پول ریختن توی دامن ----- کلاهبردار حرومه !
نمایندگی صبانت هم همون دور وبر پاریکنگ و شهرداری و اونوراست .
بهترین سرویس دهنده توی این شهر همون کرمانشاهه که ساختمنان ثابتی توی میدان ازادی اونوراست
سرویسهاش از حسابگر بهتر بود و کلی هم به مشتری احترام میذاشت. حالا نمیدونم که سرویسی میده یا نه یکی اون خوبه یکی هم مهران جفتشون هوای مشتری رو دارن و از سرویسهای خوبتر از اینها هم صبانت هست که ادرسشو دادم
ایشالا موفق بشی

Oracle_Eldorado
11-01-2010, 20:49
یادش بخیر شهرتون !
ولی یه چیزی در مورد آقای ----- !
سروش جان یه بابای توی همون شرکت هست به نام پوریا قهرمانی !

همینی که شما میگی ، داداشش رفیقمه ! افشین اسمشه .
یه جورایی فامیلیم ( منم قهرمانیم ! )

KING_DESIGNER
11-01-2010, 21:24
:31:خوب برو بزن تو سرش بگو کیف دم این چه سرویسیه بهمون میدی ! مردم پارتی دارند تو هم پارتی داری والا :31:
من چهارتا ازین رفیقها داشتم تا الان ورشسکته شده بودم
چون اونها میتونن واست سرویسها رو سرعت بالا هم بدهند اگر باهاشون اشنا باشی
به هرحال از ما گفتن بود

MIG
12-01-2010, 15:00
اگه USB چشمک میزنه فکر کنم مشکل از طرف شما باشه ( کامپیوتر شما )
ولی اگه ADSL چشمک میزنه یه داستان دیگه داره .

از کجا اشتراک گرفتی ؟

از صبانت،اقا چراغ lan هم چشمک می زنه.میشه کامل و درست و درمون نصب مودمو واسه ما توضیح بدی نکنه من بد نصب کردم.ممنونم

fastplus
12-01-2010, 21:40
مخابرات به شرکت ها اعلام کرده که باید محل تجهیزاتشون در مخابرات را جابه جا کنند بخاطر همین موضوع در مراکز مخابراتی بعثت - ولیعصر - اشرفی چند روز قطعی و اختلال وجود داره .

Oracle_Eldorado
12-01-2010, 21:56
مخابرات به شرکت ها اعلام کرده که باید محل تجهیزاتشون در مخابرات را جابه جا کنند بخاطر همین موضوع در مراکز مخابراتی بعثت - ولیعصر - اشرفی چند روز قطعی و اختلال وجود داره .

اگه شما از کارکنای حسابگر هستی این پست رو بخون ضرر نمیکنی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

golabi2
12-01-2010, 22:15
امروز تو باختر وهمشهریم بهشون اعتراض کرده بودن!مدیر تئزیراتم گفته بود کارشون کلاه برداری!

Oracle_Eldorado
12-01-2010, 22:55
امروز تو باختر وهمشهریم بهشون اعتراض کرده بودن!مدیر تئزیراتم گفته بود کارشون کلاه برداری!

آقا روزنامه رو داری ؟
اگه آره واسم نگه دار یه روز بیام ازت بگیرم !

golabi2
13-01-2010, 14:36
باختر رو دارم،ولی همشری رو پدرم برد اداره!

pedramharmonica
13-01-2010, 20:43
اقا سرعت دانلود شبانه واقعا کمه ! :41: بعضی وقتها وب گردی هم نمیشه باهاش کرد !

به خدا ما ایرانی ها حقمونه ! تو کشور فرانسه به خاطر بحران اقتصادی قانون گذاشتن که هر کلاس به جای 20 نفر 25 نفر بشه فرداش دانش اموزها تظاهرات کردن درگیری و شورش شدید که چرا حق ما رو میخواین بگیرین !

ولی ما .....

ehmo
16-01-2010, 18:48
با سلام خدمت همه شما دوستان عزیز همشهری
دوستان عزیز من 2 ساله که مشترک ای دی اس ال حسابگرم چه حجمی چه نامحدود همین حالاشم سه تا خط دارم
به نظر من که سرعتش عالییه اگه شما دوستان با داشتن خط 1 مگ دانلود زیر 130 دارین پس حتماً مشکل از خط شماست
بیخودی گیر ندین به این بدبختها
بابا یه سر برین مخابراط محلتان بگین خطمان نویز داره شاید اصلاً خط درست قیچی نشده باشه
مثلاً خط خود من الا سرعتش افتضاحه اما با پیگیریام فهمیدم مشکل از کجاست پس شما هم نشینین تو خانه به امید اینکه با فحش دادن به ریس حسابگر که خیلیم ادم محترمیه خططتان درست بشه.
نه داداش من تو این شرکت کار نمیکنم اما خداییش کارشان بد نیست. تا حالا صد بار زنگ زدم حسابگر خیلیم خوب باهام برخورد کردن البته نمیتانن بد برخورد کنن نفس کشش نیس ولی خوب باز دمشان گرم من که راضیم.

alone_boy
16-01-2010, 19:12
سلام
من ساکن پاوه هستم
الان دو نمایندگی ADSL تو شهر ماست
اینی که من ازش استفاده میکنم ماله حسابگره
سرعت دانلودش حداکثر 15 است ماهیانه هم 24 تومن میگیرن
یه فامیلی تو کرمانشاه داریم ازش پرسیدم گفت من 512 دارم سرعت دانلودش 128 کیلوبایته تازه بدون دانلود منیجر
نمایندگی دوم هم من شنیدم که اشتراکش زیاد تعریفی نداره و نمیدونم مال کدوم شرکته

به هر حال خواستم بگم که واقعا ظلمه 24 تومن تو یه ماه فقط واسه 15 کیلوبایت

mehr film
18-01-2010, 02:12
..........

mehr film
18-01-2010, 02:13
با سلام خدمت همه شما دوستان عزیز همشهری
دوستان عزیز من 2 ساله که مشترک ای دی اس ال حسابگرم چه حجمی چه نامحدود همین حالاشم سه تا خط دارم
به نظر من که سرعتش عالییه اگه شما دوستان با داشتن خط 1 مگ دانلود زیر 130 دارین پس حتماً مشکل از خط شماست
بیخودی گیر ندین به این بدبختها
بابا یه سر برین مخابراط محلتان بگین خطمان نویز داره شاید اصلاً خط درست قیچی نشده باشه
مثلاً خط خود من الا سرعتش افتضاحه اما با پیگیریام فهمیدم مشکل از کجاست پس شما هم نشینین تو خانه به امید اینکه با فحش دادن به ریس حسابگر که خیلیم ادم محترمیه خططتان درست بشه.
نه داداش من تو این شرکت کار نمیکنم اما خداییش کارشان بد نیست. تا حالا صد بار زنگ زدم حسابگر خیلیم خوب باهام برخورد کردن البته نمیتانن بد برخورد کنن نفس کشش نیس ولی خوب باز دمشان گرم من که راضیم.

آره خیلی آقای با شخصیتیه آقای مدیر حسابگر ... ! مخصوصا شخصیت کلاهبرداریش اونم تو روز روشن ;) ...
رک بگم شرمنده... اگه شما راضی هستی از این وضعیت یا سطح کاریت با اینترنت خیلی کمه یا اطلاعاتی از سرویس دهی ISP ها و قوانین اون نداری.

وقتی اینقدر گیج تشریف دارن که من پول 3 گیگ حجم دادم ، 2 گیگ شارژ کرده .. دیگه آدم چی بگه

ILDC2
18-01-2010, 04:38
امروز رفتم که با کرانی و اوون منیعی صحبت کنم دیر رسیدم نبودن!با یکی از این زنا که پشت میز ورودی هستن صحبت کردم!میگم خب سرعت ها همه افتضاح شده خب همون سرعت رو1x میذاشتید ولی دیگه الان من 50 دانلود نمیکردم فلانی 200! بعد میگه بابا بی انصافی نکنید دیگیه شبانه ممکنه اینجوری بشه لول بعد میگه با 50 شب دان میکنی روزا چند؟ میگم 230 میگه پس مشکلی نداره! عجب!!! بابا عقل کل من سرویس محدود گرفتم که از شبانش استفاده کنم مگرنه کدام خری همچین سرویسی رو برای دانلود روزانه میگیره!؟
-----------------------------------
دوستان اگه دلشون میسوزه برای سرویسی که میگیرن به نام 1024 ولی کار 64 یا 128 رو میکنه یه قراری بیاد بذاریم بعد امتحانا بریم اونجا یه مقلطه ای راه بندازیم تکلیفمونو با اینا روشن کنیم!

pedramharmonica
21-01-2010, 02:37
در حال حاضر ساعت 2 و 34 دقیقه بامداد و این هم سرعت اینترنت بنده با پهنای باند 1024 که تازه اقایون عرض کردن ما 1024 ها رو 2 برابر کردیم ! در حالی که تنها لینکی که در حال دریافتش هستم همینه و لینک مستقیم هم هست !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ILDC2
22-01-2010, 14:42
------------------

KING_DESIGNER
22-01-2010, 15:04
از سرورهای دیگه هم امتحان کنید همینجوری به این یارو کر-انی فحش ندید
از چندتا سایت مختلف دانلود کنید ببینید همین سرعت رو میده اگه تا 30 کیلو هم رفت که همینه و مشکل از کر=انی هستش وگرنه اگه تا 120 رفت مشکل از رپیدباز هستش پس الکی نرین شکایت بکنین
فقط یه چیزی طرف دمش کلفته مواظب خودتون باشین:46:

mehr film
22-01-2010, 15:59
نه عزیز همه این مشکلو دارم ... منم 1024 دارم ... خیلی دیگه خوب بشه میشه kbps30
فقط اینو میدونم که چون قانون درست حسابی راجب ISP ها نداریم فعلا هیچ کاری نمیتونیم بکیم .. با اونجا رفتن هم درست نمیشه

KING_DESIGNER
22-01-2010, 16:09
پس تموم شد مشکل از همین حسابگره !!!!
:31: عجب کلاهبرداریه بعد از ده سال هنوز اینها مثل آدم کار نمیکنن !
اونوقتها هم همین مشکلات قطعی و سرویس زپرتی رو داشتند واقعا چقدر باید دزد باشند ...
جالب هم اینه همشون به مشتریها میگن قطعی سراسریه
مکشل سراسریه
چیزی گردن نمیگیرن ولی همه هم میدونیم که طرف ما مخابرات نیست طرف ما این شرکت دزده ه توی روز روشن کلاه همه رو بر میداره:13:

fastplus
22-01-2010, 21:03
در زمانی که ساعت استفاده معمولیه سرعت ها خوبه و بیشتر از قرارداد است . اما در زمان استفاده مجانی همه میخواهند دانلود کنند و بنابراین سرعت دانلود کاهش زیادی پیدا میکنه . حالا هر سرویس دهنده ای مثل صبانت - شاتل - حسابگر یا هر شرکت دیگه ای که ساعترایگان داشته باشه.
معمولا اولش که پهنای باند را افزایش میدهند سرعت تا مدتی خوبه ولی سریعا پهنای باند در زمان استفاده از ترافیک رایگان پر میشه.
حالا شرکتا چند کار میتونند انجام بدهند
1- پهنای باند را خیلی افزایش دهند ( به دلیل اینکه دیتا یک لینک 155 مگابیت را 8 میلیون تومان از خارج میخره و 50 میلیون تومان به شرکتها میفروشه برای شرکتا قیمت پهنای باند از تمام نقاط دنیا گرونتر در میادو در نتیجه مشترکها اینترنت را گرونتر میخرند.)
2- لینک های peer to peer را ببندند ( امکان استفاده از emule- turent , ---- محدود کنن )
3- ساعت استفاده رایگان را نیم بها کنند (تا او نهایی که به دانلود فایل احتیاج دارند از اون با سرعت بالا استفاده کنند )
4- ساعت استفاده رایگان را حذف کنند.(حذف صورت مسئله)

vanish
22-01-2010, 22:23
در زمانی که ساعت استفاده معمولیه سرعت ها خوبه و بیشتر از قرارداد است . اما در زمان استفاده مجانی همه میخواهند دانلود کنند و بنابراین سرعت دانلود کاهش زیادی پیدا میکنه . حالا هر سرویس دهنده ای مثل صبانت - شاتل - حسابگر یا هر شرکت دیگه ای که ساعترایگان داشته باشه.
آقا شما یه چیزی میگی واسه خودت!!!اگه اینجوری باشه که نابستون باید وضع خرابتر باشه !!!!ولی تابستون فقط 30 الی 40% مشکل داشتن ولی الان شاید 90% مشترکا مشکل داشته باشن!!

1- پهنای باند را خیلی افزایش دهند ( به دلیل اینکه دیتا یک لینک 155 مگابیت را 8 میلیون تومان از خارج میخره و 50 میلیون تومان به شرکتها میفروشه برای شرکتا قیمت پهنای باند از تمام نقاط دنیا گرونتر در میادو در نتیجه مشترکها اینترنت را گرونتر میخرند.)
2- لینک های peer to peer را ببندند ( امکان استفاده از emule- turent , ---- محدود کنن )
3- ساعت استفاده رایگان را نیم بها کنند (تا او نهایی که به دانلود فایل احتیاج دارند از اون با سرعت بالا استفاده کنند )
4- ساعت استفاده رایگان را حذف کنند.(حذف صورت مسئله)
به نظزم دومی از بقیه بهتر باشه

vanish
22-01-2010, 22:34
دوستان شما خبر ندارین 128 نامحدود کدوم شرکت بهتره؟
قیمتشم منطقی باشه :دی

Oracle_Eldorado
23-01-2010, 10:18
سلام دوستان
هنوز همكي با سرعت دانلود مشكل دارن ؟
من كه خودم دارم
اكه موافق باشين يه روز جند نفري همكي جمع بشيم بريم حسابكر بيش كرا.ني
اكه بازم وعده هاي الكي داد جند نفري بريم از يه شركت ديكه بكيريم
اينطوري فك نكنم هزينه نصب هم از ما بكيرن
خلاصه يه حركتي انجام بديم اينطوري فايده نداره
من كه الان نميدونم جرا حجمم تموم شده در صورتي كه ١٥ام شارز كردم !!!
ولي تا تكليف اين سرعت مضخرف معلوم نشه شارز نميكنم
خلاصه اكه برنامه اي بزاريم همكي هماهنك كنيم فك كنم خوب باشه

Oracle_Eldorado
23-01-2010, 10:19
راستي كسي قيمت هاي شركتاي ديكه رو داره واسم بزاره ؟
ممنون ميشم

ILDC2
23-01-2010, 21:56
سلام دوستان
هنوز همكي با سرعت دانلود مشكل دارن ؟
من كه خودم دارم
اكه موافق باشين يه روز جند نفري همكي جمع بشيم بريم حسابكر بيش كرا.ني
اكه بازم وعده هاي الكي داد جند نفري بريم از يه شركت ديكه بكيريم
اينطوري فك نكنم هزينه نصب هم از ما بكيرن
خلاصه يه حركتي انجام بديم اينطوري فايده نداره
من كه الان نميدونم جرا حجمم تموم شده در صورتي كه ١٥ام شارز كردم !!!
ولي تا تكليف اين سرعت مضخرف معلوم نشه شارز نميكنم
خلاصه اكه برنامه اي بزاريم همكي هماهنك كنيم فك كنم خوب باشه
من پایه هستم ولی بقیه قدم برنمیدارن! آخرین باری که رفتم صحبت کردم میگه شما فقط مشکل دارین بقیه مشکلی ندارن lol
بعد یکی از راه رسید ضایعش کرد گفت منم شبا با 10-15 دان میکنم! واقعا چه روزگار خوشی بود وقتی سرعتارو 2برابر نکرده بودن!

khosro_parviz
24-01-2010, 00:03
درود دوستان؛
وقتی به سایت شرکت داتک (حسابگر کرمانشاه) میرم، حجمم رو به یه واحد دیگه ای مینویسه.... 309,945.88 UNITS میشه چند گیگ؟؟

mehr film
24-01-2010, 03:01
اینم یه فیلمشونه دیگه .... این UNIT بازی

هر 92500 یونیت میشه 1 گیگ ... حالا دیگه رو چه حسابی این مقدار یونیت میشه 1 گیگ رو نمیدونم

mehr film
24-01-2010, 03:13
اینم یه فیلمشونه دیگه .... این UNIT بازی

هر 92500 یونیت میشه 1 گیگ ... حالا دیگه رو چه حسابی این مقدار یونیت میشه 1 گیگ رو نمیدونم

khosro_parviz
24-01-2010, 09:19
این که میشه حدود 3 گیگ !!! من 2 گیگ اضافه شارژ کرده بودم که جمعاً باید 4 گیگ داشته باشم... شگفتا !!!

این unit بازی واسه اینه که هر وقت هر غلطی دلشون خواست بکنن.... از کم شارژ کردن بگیر تا شارژ رو سریع تموم کردن. واقعا شرم آوره...

khosro_parviz
24-01-2010, 09:23
این unit بازی واسه اینه که هر وقت هر غلطی دلشون خواست بکنن.... از کم شارژ کردن بگیر تا شارژ رو سریع تموم کردن. واقعا شرم آوره...

Oracle_Eldorado
24-01-2010, 11:03
ببینید دوستان من دارم میگم اگه همگی جمع بشیم بریم اعتراض باید جواب بدن
اگه جواب ندادن میگیم برگه ی جمع آوری خط رو بدین همگی میریم از یه شرکت دیگه میگیریم .

بازم دارم میگم تا یه حرکتی نکنیم همینطوری باید بسازیم .

من که دیگه از حسابگر شارژ نمیکنم .
3شنبه آخرین امتحانو که بدم میرم لیست قیمت شرکت های دیگه رو میگیرم .

منتظر دوستان هستم .

khosro_parviz
24-01-2010, 11:26
دوست من، بدبختی اینجاست که شرکت بهتری هم نیست... یک به یک از هم بدتر و حروم خور تر. من خودم قبلاً صبانت بودم اومدم حسابگر.

ILDC2
24-01-2010, 15:48
دوست من، بدبختی اینجاست که شرکت بهتری هم نیست... یک به یک از هم بدتر و حروم خور تر. من خودم قبلاً صبانت بودم اومدم حسابگر.
متاسفانه مشکل ماها اینه که اگه یه جا بهتر نباشه باید حتما به همون که هست قانع باشیم!نه!چرا اینطوری باید رفتار کنیم؟اگه کسی پراید نخره چرا ساختشو ادامه بدن؟همین که ما قانع میشیم همین میشه که اوضاع همینطوری میمونه!
مگه حسابگر نماینده داتک نیست مگه نباید مثل داتک سرویس بده؟شاید بشه اگه اینجا جواب نگرفتیم با داتک در میان بذاریم!
برادر عزیزی که منتظری بقیه بیان! مطمئن باش خبری نمیشه اگه میشد 4 نفر میامدن اعلام آمادگی میکردن

Oracle_Eldorado
24-01-2010, 18:04

دوست عزیز ما اگه بخوایم بریم یه شرکت دیگه همون روز اول بهشون میگیم که چرا اومدیم این شرکت .
1 ماه هم به صورت تستی ازشون میگیرم ( البته پول رو میدیم )
اگه بازم بد بود و مشکل داشت میریم یه شرکت دیگه .
اگه همتون به این وضعیت افتضاح راضی هستین که دیگه حرفی نمیمونه .

mehr film
24-01-2010, 18:23
این که میشه حدود 3 گیگ !!! من 2 گیگ اضافه شارژ کرده بودم که جمعاً باید 4 گیگ داشته باشم... شگفتا !!!

خوب شاید ازش استفاده کردی ؟؟

ولی یه چیزیو به شما و بقیه میگم ... حواستون باشه که چقدر شارژ میکنن ... کارکناش منگل تشریف دارن با عرض معذرت

من همیشه 3 گیگ شارژ میکنم ... بعد این ماهه قبل دیدم زود شارژم تموم شد .. بعد واسه ماه جدید که رفتم شارژ کنم همینجوری شانسی گفتم یه نگاه به شارژ من بنداز ببین چقدر شارژ کردین ماه پیش ... گفت 2 گیگ .. گفتم مرد مومن من 3 گیگ قرار بوده شارژ کنید .... خلاصه گفت ببخشید بجاش الان یه گیگ اضافه براتون شارژ میکنم

خلاصه هروقت شارژ کردین همون لحظه برین تو حسابتون و نگاه کنید ... هر یک گیگ هم میشه 92500 یونیت

pedramharmonica
24-01-2010, 19:29
نظر بنده اینه که ما هنوز اطلاع دقیقی از سرویس دهنده ها نداریم ! هنوز واقعا نمیدونیم مقصر کیه ! داتک ؟ مخابرات ؟ حسابگر ؟

مثال میزنم فرض کنین ! اژانس هواپیمایی ، شرکت کاسپین ، فرودگاه یا همون سازمان هواپیمایی کشوری

اگر یه پرواز تاخیر داشت هممون میدونیم که باید مستقیما یقه شرکت هواپیمایی رو بگیریم ! نه این که بریم اژانس بگیم چرا تاخیر داشت اما الان ما نمیدونیم افت سرعت ما واقعا به کی ربط داره و دلیلش صرفا به خاطر نبود نظارت و رسیدگی و قانون درستی هست که مصرف کننده حقوق خودش رو بدونه !

این مشکل به ما محدود نمیشه ! متاسفانه کل کشور این مشکل رو دارن بعضی ها بیشتر و بعضی ها هم کمتر باید ابتدا ما حقوق رو بشناسیم و بعد از راهکار منطقی اعتراض کنیم ! گرچه من این مشکلات رو بیشتر سیاسی میدونم کشور ما که در حال توسعه هست الان 2 سالی هست که در ضمینه اینترنت با این همه ادعا داره درجا میزنه ! به نظرم ما میتونستیم ماه به ماه رو به جلو بریم اما ....

khosro_parviz
24-01-2010, 21:44
خوب امروز زنگ میزدم بر نمیداشتن این نامردا!
دقیقاً حساب چیزایی که دانلود کردم رو دارم... الان روی هم رفته 1 گیگ دانلود کردم. بخوان سیاه بازی در بیارن میزنم چند تا از کارکناش رو که مسئول شارژن راهی بیمارستان می کنم.

من مطمئنم از عمد کم شارژ کردن ! این units بازی هم واسه اینه که پیچیدش کنن که کسی از دزدیشون سر در نیاره... عمدی شارژ نکردن، توی همین تاپیک یکی میگفت کم شارژ کردن، وقتی زنگ زده گفته آقای فلانی حواسش نبوده، این دوستمون mehr film هم همین مورد رو داشته...

یعنی چند تا از این موارد رو باید به حساب منگی و گیجی کارکنان گذاشت؟ اصلا کارکنی که منگ و گیج و تا این حد منگول هست، لایق چنین شغلی خواهد بود؟

شک نکنید قضیه عمدیه...

ILDC2
25-01-2010, 03:52
با عرض پوزش! پس بشینید در مورد بانیش تحقیق و تفحس کنید!
--------------------------------------------------------------------------------------
بنده با 50 دان میکنم همون بهتر که برم 256 بگیرم که همین سرعته!
این مشکل افت سرعت گریبان گیر یه عده شده و عده ای دیگر هم دارن با افزایش سرعت حال میکنن!من 50 و دوستی دیگه 200!!! یکی کیف میکنه ولی در عوضش اون یکی دماغش آویزان میشه!

mehr film
25-01-2010, 06:54
دوستان یه نگاه به این بندازین من که سر در نیاوردم :

khosro_parviz
25-01-2010, 22:11
درود دوستان...
فقط واسه مشترکین 1024، هر 92500 units میشه 1 گیگ، یکی از دوستان تماس گرفته بود بهش گفته بودن که هر حدود 70 هزار units برای مشترکین 512، 1 گیگ محسوب میشه...

mehr film
26-01-2010, 04:23
درود دوستان...
فقط واسه مشترکین 1024، هر 92500 units میشه 1 گیگ، یکی از دوستان تماس گرفته بود بهش گفته بودن که هر حدود 70 هزار units برای مشترکین 512، 1 گیگ محسوب میشه...

مگههه میشههههه ؟؟؟:18:

khosro_parviz
26-01-2010, 11:35
دقیقاً همینو به رفیقم گفته بود... خودم هم تعجب کردم.

pedramharmonica
26-01-2010, 15:39
تا جایی که من میدونم این یونیت ها مقدار پولی هست که میدین ! چون من همه رقمه داشتم دیدم هر چقدر پول بدی همونقدر واست شارژ میشه حالا فرق نمیکنه سرویست چی باشه مثلا 128 چون 13و 500 هست 135000 شارژ میشه و 1 مگابایت که الان من میگیرم 185000 برای همین از هر نظر به صرفه تره ادم بالاترین رو بخره !

hamedheidary
27-01-2010, 14:41
دوستان کسی خبر نداره adsl مخابرات کرمانشاه کی راه انداری میشه؟

Oracle_Eldorado
28-01-2010, 09:53
با سلام .
دوستان این چند روزه اینترنت بقیه هم مشکل داره ؟
مال من دیشب از ساعت 10:30 و 11 حدودا 1 دقیقه یه بار هی قطع میشد .

hamedheidary
28-01-2010, 11:23
دوستان به نظر شما برا دانلود شبانه حسابگر بهتره یا صبا نت؟
واینکه میگن صبا 128 با 1024 یکیه درسته؟

mehr film
28-01-2010, 14:58
بابا دیگه شورشو درآوردن .... هر 2 دقیقه یه بار Receive قطع میشه... این دیگه مشکل از مخابرات نیست مشکل از ISP هست چون واسه همه اینجور بوده این چند روز .. تو همه ی مرکز ها مشکل بوده

pedramharmonica
28-01-2010, 15:14
بچه ها مشکل دارم به دادم برسین !

این اینترنت چرا هی قطع و وصل میشه الان 3 روزه من این مشکل رو دارم ! زنگ میزنم حسابگر عملا یارو میگفت من نمیدونم مشکلت چیه !!!!

payam11
28-01-2010, 20:04
دقیقا منم این مشکل رسیو رو دارم

mehr film
29-01-2010, 01:49
بچه ها مشکل دارم به دادم برسین !

این اینترنت چرا هی قطع و وصل میشه الان 3 روزه من این مشکل رو دارم ! زنگ میزنم حسابگر عملا یارو میگفت من نمیدونم مشکلت چیه !!!!

غلط کرده که میگه نمیدونه .... همه 3 روزه پشت سر هم دی سی میشن . دزدای بی ... بعد مدیران محترم میگن حرف نزنین ... بابا اگه شما هم روزی 60 بار دی سی میشدی حرف نمیزدین ؟

mehdi_08
29-01-2010, 11:27
سلام به همگی ما که هر موقع از این دایال آپ حسابگر استفاده می کنیم حالمون گرفته می شه حالا خدا به داد شما برسه
تو مصدق حسابگر یه تبلیغ زده اساسی خنده دار
یکی نیست بهش بگه کرانی نامرد بیا سرویساتو درست کن جشنواره پیش کشت

pedramharmonica
29-01-2010, 20:05
مشکل من خدا رو شکر حل شده اما من واقعا از حسابگر شاکی هستن سر این قضیه 3 روز اینترنت مشکل داشت هر روز من رو سر کار گذاشتن که سیستمت رو عوض کن ، جای مودم رو عوض کن ، ویندوز مشکل داره ، مشکل از خودته ، ما نمیدونیم اصلا ، مودمت خرابه ، تنظیمش خراب شده بیار تنظیم کنیم ، اشکال موقتیه مودم رو خاموش و روشن کن .... اخر دیشب زنه گفت مشکل از مخابرات هست !!!!!!! میگم بابا خوب 3 روزه من درگیرم همون اول میگفتین ما تکلیف خودمون رو بدونیم یارو میگه ما هم نمیدونستیم امروز فهمیدیم !

Oracle_Eldorado
29-01-2010, 23:11
بابا دیگه شورشو درآوردن .... هر 2 دقیقه یه بار Receive قطع میشه... این دیگه مشکل از مخابرات نیست مشکل از ISP هست چون واسه همه اینجور بوده این چند روز .. تو همه ی مرکز ها مشکل بوده

دقیقا منم این مشکل رسیو رو دارم

منم تا دیشب این مشکلات رو داشتم .
ولی خوشبختانه امشب خبری نیست .

یکی نیست بهش بگه کرانی نامرد بیا سرویساتو درست کن جشنواره پیش کشت

با این افتضاح بازیشون میدونی چقدر مشترک از دست دادن ؟
با این کارا باید اونا برگردن یا نه ؟!
1 ماه با این مضخرفات ملت رو میکشن طرف خودشون بعدا پشیمون میشن !

ali6803
30-01-2010, 11:55
سلام...برو بچ کرمانشاهی...

من خودم کرمانشاه نیستم...اما دوستم اونجاست..زیاد وارد نیست....از حسابگر اکانت داره میگه فاجعه هستش......چه isp دیگری در کرمانشاه هست که خوب جواب بده مخصوصا برای منطقه الهیه....صبانت چطوره ؟
شرکت معروف وخوبی میتونید معرفی کنید؟؟؟

Oracle_Eldorado
30-01-2010, 12:04
سلام...برو بچ کرمانشاهی...

من خودم کرمانشاه نیستم...اما دوستم اونجاست..زیاد وارد نیست....از حسابگر اکانت داره میگه فاجعه هستش......چه isp دیگری در کرمانشاه هست که خوب جواب بده مخصوصا برای منطقه الهیه....صبانت چطوره ؟
شرکت معروف وخوبی میتونید معرفی کنید؟؟؟

دوست عزیز
اگه این دوستتون میتونه پول 3 ماه رو بده و از لحاظ حجمی مشکلی نداره از صبانت بگیره .
حسابگر پشتیبانی افتضاحی داره .
مثلا فکر کن از طرف اونا اینترنت قطع میشه ، بعد بهت میگن رو سیم تلفنت Noise افتاده !
آدم رو زیاد میفرستن دنبال نخود سیاه .
من تقریبا 1 سالی هست که از صبانت نگرفتم نمیدونم وضعیتش چطوریه .

MIG
30-01-2010, 13:47
من صبانت512 دارم همون حوالی الهیه.سرعتش خوبه من راضیم

hamedheidary
30-01-2010, 15:00
من صبانت512 دارم همون حوالی الهیه.سرعتش خوبه من راضیم

میشه بگید دانلود شبانه سرویس شما سرعتش چنده؟ روزانه چی؟:20:

hamedheidary
30-01-2010, 15:02
دوستان برا فرهنگیان فاز یک بهترین انتخاب برا دانلود شبانه کدوم شرکته؟:40:

amo_sedi
30-01-2010, 22:21
823 کد کدام محله در کرمانشاه دوستان ممنون

BZ7
31-01-2010, 00:44
این پست پاک بشه لطفا ..

Oracle_Eldorado
31-01-2010, 01:32
دوستان نظرتون چیه که این نظر سنجی رو دوباره از اول راه اندازی کنیم ؟
چون از اون موقع که تاپیک ایجاد شده تا الان خیلی وضعیت شرکت ها عوض شده .

mehr film
31-01-2010, 03:14
دقیقا .....

الان این سرعت شبانه شده 10 واسه من امشب ... (سرویس 1024)

Oracle_Eldorado
31-01-2010, 03:21
با سلام خدمت همگی .
قابل توجه دوستان :

امشب از ساعت 2:15 یه فایل با حجم 100مگابایت رو زدم دانلود
تا الان که ساعت 3:20 هست 60% دانلود شده

سرعت افتضاح . به زور به 20کیلوبایت میرسه .
سرویس من 1مگابایت ( مثلا ! ) از شرکت حسابگر .

mehdy59
31-01-2010, 05:07
دوستان این حسابگر رو من از اول باهاش مشکل داشتم .الان در کرمانشاه از چه شرکتی استفاده کنم که فاتحه ی حسابگر را بخوانم
در کرمانشاه یک شرکت پیشنهاد کنید که سرعت بالا بده ممنون.
بلانسبت بچه های حسابگر که آدمهای درستی اند گور پدر هرچی دزد بدبخته

mehdy59
31-01-2010, 05:39
در حال حاضر حسابگر سرویس های خوبی داره می ده از حسابگر سرویس بگیری راضیت می کنه:5:

فعلا که یک ماهه سرعت و قیمتش بسیار مسخره شده.احتمالا شما هم از کارمندان حسابگرین.اگر اینجوره خجالت بکشین مگه مردم رو .... فرض کردین!
من اکانت یه مگ دارم و سرعتم الان 10 روزه 20 کیلو بایته.
بسه دیگه این همه دروغ و کلاه برداری

mehdy59
31-01-2010, 06:01
من الان حسابگر دارم و هرشب برای دانلود رایگان ناجوانمردانه تایم اوت دارم.می شه بگین شرایط کوچ از حسابگر به صبا نت چه جوریه و سویچ کردن در محابرات و تعویض کم هزینه و برای راه اندازی رو توضیح بدین?
ممنونم

pedramharmonica
31-01-2010, 17:42
من تعجب میکنم تابستون که خوب مشترکا خیلی بیشترن و دانلود شبانه هم خیلی بیشتره سرعت خیلی عالی بود ! حتی ماههای اول پاییز الان چی شده واقعا من نمیدونم !

mehr film
02-02-2010, 20:41
2 روز اینترنت کل کرمانشاه قطع بود .... چرا ؟ با اجازه ی کی ؟ خسارتش رو کی میده ؟ کار و زندگی مردم چی میشه ؟
اصلا تعجب نکنید : این است مملکت بی در و پیکر ;)

Oracle_Eldorado
02-02-2010, 20:46
2 روز اینترنت کل کرمانشاه قطع بود .... چرا ؟ با اجازه ی کی ؟ خسارتش رو کی میده ؟ کار و زندگی مردم چی میشه ؟
اصلا تعجب نکنید : این است مملکت بی در و پیکر ;)

پسر جان جوگیر نشو قطعی بیشتر جاها بوده !

payam11
03-02-2010, 02:21
سرعت شده در حد دیال اپ
اینم از وضع مملکت ازاد ما
حالا باید تا 22 همینجوری صبر کنیم؟

mehdi_08
03-02-2010, 12:04
فعلا که یک ماهه سرعت و قیمتش بسیار مسخره شده.احتمالا شما هم از کارمندان حسابگرین.اگر اینجوره خجالت بکشین مگه مردم رو .... فرض کردین!
من اکانت یه مگ دارم و سرعتم الان 10 روزه 20 کیلو بایته.
بسه دیگه این همه دروغ و کلاه برداری

سلام
شما حالت خوبه:13:
میری حرف چند ماهه پیش ما رو میاری جلو که چی بشه من این حرفو چند ماهه پیش زدم چه ربطی به الان داره
البته از اونجایی که تازه واردی فکر کنم بلد نیستی با فروم کار کنی موقع نقل قول کردن به تاریخ پست هادقت کن :13:

payam11
03-02-2010, 12:11
بچه ها سرعت دان من از رپید خیلی افت کرده ولی از سرورهای دیگه که دان میکنم خوبه
شما هم با رپید مشکل دارین؟

pedramharmonica
03-02-2010, 14:20
اندکی صبر سحر نزدیک است ...

khosro_parviz
04-02-2010, 23:33
حرف مفته که سرعت 128 و 1024 صبانت یکیه ! اوایل بله... ولی الان دانلود شبانه صبانت مزخرفتر از حسابگر هست. یک به یک از هم بدتر و مزخرف تر. تا جایی که می دونم دانلود شبانه صبانت ساعت 3 شب تا 7 صبح هست و بین این 4 ساعت، هر یک ساعت یک بار دیسکانکت میشه ! واسه اینکه شما ساعت 3 بیدار نشی یه چیزی رو بذاری روی دانلود و بخوابی...

ولی من برخوردی بدتر از کارکنان پرروی حسابگر ندیدم که وقتی زنگ می زنی میگی مشکل داریم هزار بهانه میتراشن. همین دو روز که اینترنت قطع بوده، خسارت ما رو کی میده؟ دو روز به قرار دادمون اضافه می کنن؟ فکرشم نکنید که اینکارو کنن...

mehr film
04-02-2010, 23:59
پسر جان جوگیر نشو قطعی بیشتر جاها بوده !

نه بابا .. تا اونجا که من از شهرای دیگه خبر دارم فقط کرمانشاه قطع بود اون 2 روز

khosro_parviz
05-02-2010, 10:25
من خودم زنگ زدم گفتن کشوریه، ولی مشهد و تهران قطع نبوده، اینو مطمئن هستم.

mehdi_08
05-02-2010, 11:25
سلام به همگی
اینترنت کرمانشاه فقط قطع بوده وتمام شهرستان های استان هم مشکل قطعی واختلال داشتن مسئولین مخابرات هم قطعی فیبر نوری استان رو علتش دونستن
نماینده های شهر هم به وزیر مخابرات تذکر دادن و......
تو وبلاگ زیر اخبارش هست هم صفحه اول هم صفحه های بعدش

sacromento
05-02-2010, 12:18
اقا من بعد از قطع شدن دیگه تا حالا سرعت دانلوده بالای 15 کیلوبایت رو به چشم ندیدم
از هر سایتی و به هر نحوی سرعته دانلود از این بیشتر نمیشه و نوسانه شدید داره
همه همینطوری هستید ؟

p30ware
05-02-2010, 22:55
سلام نوید جان
حسابگر خیلی خوبه ولی قیمتاش یکمی گرونه
البته محدودیت حجمی نداره
اینش خوبه
من خودم صبا نت دارم سرعتش خوبه ولی حیف حجمیه
میتونی تعرفه حسابگر رو بنویسی
چون فک کنم اونی که تو سایتشه به روز نیست
ممنون

سرویس 64 نامحدود سه ماهه 30000
سرویس 128 نامحدود سه ماه 60000
سرویس 512kb - دو گیگ 15500
سرویس 1024kb - دو گیگ 18500
سرویس 128 - سه گیگ 13500
سرویس 256 نامحدود 39000

ضمنا در جشنواره بهمن ما سرویس ها دارای تخفیف های باورنکردنی به خصوص برای مشترکین جدید هستش.
خبر خوش به علاقه مندان به سرویس وایمکس هم اینه که سرویس وایمکس هم در راه.

Sha7ab
06-02-2010, 02:31
همه همینطور هستیم!

Oracle_Eldorado
06-02-2010, 09:53
آره مال منم این مشکل رو داره ...

zezoo
06-02-2010, 14:17
من یه چند ماهی هست که از حسابگر یه adsl 128 گرفتم

اصلا راضی نیستم سرعت دانلودش پایینه

حداکثر روی 13 میره

p30ware
06-02-2010, 19:21

حداکثر روی 13 میره

عزیز اصولش همینه حالا اگه شرکت x سرویس 128 هش 100K می گیره دلیل نمیشه تمام شرکت ها از این سیاست تبعیت کنند هر شرکتی روش کاری داره.
درسته سرعتش 13 الی 16 ولی قیمت و حجمش چی؟!!

vanish
06-02-2010, 21:24

حداکثر روی 13 میره
شما نامحدود گرفتی؟
اگه نامحدوده و سرعتت روی همین 13 میمونه که خیلی خوبه:46:

mehdi_08
06-02-2010, 23:38
عزیز اصولش همینه حالا اگه شرکت x سرویس 128 هش 100K می گیره دلیل نمیشه تمام شرکت ها از این سیاست تبعیت کنند هر شرکتی روش کاری داره.
درسته سرعتش 13 الی 16 ولی قیمت و حجمش چی؟!!

لحن صحبت کردنت خیلی شبیه کارکنای حسابگره :46:
عین اونا جواب می دی:46::13:

Oracle_Eldorado
07-02-2010, 00:45
لحن صحبت کردنت خیلی شبیه کارکنای حسابگره :46:
عین اونا جواب می دی:46::13:

بگیریم اینجا غریب کشش کنیم ؟! :دی
تلافی این همه قطعی و سرعت پایین و نویز روی سیم تلفن !!!
ولی خب راست میگه بنده خدا 128 سرعت دانلودش نهایت تا 15 هست .
شرکت X هم منظورش صبانت نیست :دی

fastplus
07-02-2010, 13:27
سرعت سرویس های نامحدود به صورت دقیق همون سرعت قرارداد است . اما سرعت سرویس های حجمی را معمولا از چند برابر سرعت قرارداد میبندند تا هم حجم زودتر تمام بشه هم مشترک راضی باشه .

p30ware
07-02-2010, 23:21
بگیریم اینجا غریب کشش کنیم ؟! :دی
تلافی این همه قطعی و سرعت پایین و نویز روی سیم تلفن !!!
ولی خب راست میگه بنده خدا 128 سرعت دانلودش نهایت تا 15 هست .
شرکت X هم منظورش صبانت نیست :دی

باشم یا نباشم چه فرقی داره؟!
مهم اینه که شما ها رو مجاب کنم که هر شرکتی یه سیاست مشتری مداری داره.
شرکت x با سرعت بیش از حد
شرکت حسابگر با قیمت مناسب و سرویس دهی نسبتا مطبوب
و...

Terova
08-02-2010, 00:19
این راپید شر برای شما هم مشکل دار هست..؟ راهی نداره.؟

Oracle_Eldorado
08-02-2010, 00:28
باشم یا نباشم چه فرقی داره؟!
مهم اینه که شما ها رو مجاب کنم که هر شرکتی یه سیاست مشتری مداری داره.
شرکت x با سرعت بیش از حد
شرکت حسابگر با قیمت مناسب و سرویس دهی نسبتا مطبوب
و...

جناب خیلی فرق داره .
شرکت حسابگر با قیمت مثل بقیه شرکت ها و سرویس دهی مثل بقیه شرکت ها ( از جمله X )
+ قطعی فراوان و پشتیبانی افتضاح و نخود سیاه زیاد .
بعدشم من سرعت 1مگابایت گرفتم با سرعت دانلود زیر 20 کیلوبایت .
اسم اینو هم میزارین سرویس دهی نسبتا مطلوب ؟
هردفعه اینترنت من قطع شد زنگ زدم به پشتیبانی گفتن رو خط تلفنت نویزه .
من 3 بار سیم کشی ساختمون رو عوض کردم بازم مشکل بوده .
حالا شما هم یه بار دیگه بگو که نویز میوفته روی خط .
به هر حال اجباریه وگرنه اگه تهران بودم عمرا از شرکتی مثل حسابگر ADSL میگرفتم .
دیگه پشتیبانی این شرکت شده کابوس من ...

ali racer
08-02-2010, 02:37
به هر حال اجباریه وگرنه اگه تهران بودم عمرا از شرکتی مثل حسابگر ADSL میگرفتم .

بله واقعا همین طوریه

دوستان بهتر از حسابگر کدوم شرکت خدمات میده ؟
من سرویس 1 مگ دارم
ولی اصلا از سرعتم راضی نیستم
گاهی وقت ها سرعت دانلودم تو روز به زور به 70 میرسه !!!
تو شب هم رایگانه هم کلا بیخیال دانلود میشم !

sacromento
08-02-2010, 11:19
واقعا برای خودمون متاسفم که همچین دله دزدایی اینترنته کرمانشاه رو به دست گرفتن
از بعد از قطع شدنه اینترنت تا حالا حتی نتونستم 1 فایله 200 مگی دانلود کنم یعنی 1 هفته من هیچ دانلودی نتونستم انجام بدم
پریشب 30 مگ دان کردم و امروز صبح هم با نهایته تعجب دیدم 7 مگ دان داشتم :18: و تمامه لینکها مثله چند شبه گذشته بعد از گرفتنه 2-3 مگ کانکشن ارور دادن
جنابه fastplusوp30ware (کارمندهای حسابگر) لطفا دیگه از کیفیت نسبتا مطلوب:2: و سیاستهای مشتری مداری:27: صحبت نکنید

Oracle_Eldorado
08-02-2010, 11:51
از بعد از قطع شدنه اینترنت تا حالا حتی نتونستم 1 فایله 200 مگی دانلود کنم یعنی 1 هفته من هیچ دانلودی نتونستم انجام بدم
پریشب 30 مگ دان کردم و امروز صبح هم با نهایته تعجب دیدم 7 مگ دان داشتم :18: و تمامه لینکها مثله چند شبه گذشته بعد از گرفتنه 2-3 مگ کانکشن ارور دادن
جنابه fastplusوp30ware (کارمندهای حسابگر) لطفا دیگه از کیفیت نسبتا مطلوب:2: و سیاستهای مشتری مداری:27: صحبت نکنید

دوست عزیز اگه میخوای دانلود کنی باید مثل من تا 2 بشینی !
چون بین دانلود 10 بار قطع و وصل میشه .
من که خودم 2 ، 3 شبه میشینم اینطور وضعیه .:13:
حالا واسه بقیه نمیدونم

fastplus
08-02-2010, 15:16
از ده روز قبل فایلهای flash باز نمیشه و ایمیل و attachement درست کار نمیکنه و سایت های youtube حتی با فیلتر شکن هم باز نمیشه و سرعت دانلود هم کاهش پیدا کرده - دیتا میگه این بخاطر قطع لینک فجیره به بندر عباس است اما من میگم بعداز 22 بهمن بر طرف میشه

MasterGeek
08-02-2010, 18:46
سلام دوستان
من گاهی کرمانشاه میام و نیاز دارم که یه کافی نت پر سرعت پیدا کنم....
قبلا این سوالو از بچه ها پرسیدم یه کافی نت معرفی کردن به اسم ال کاسیو یا کازینو :دی .... یه همچین اسمی روبروی شهر عینک......متاسفانه سرعت خوب نبود..(کل سرعت کافی نت یه لینک ۵۱۲ بود....واقعا شاهکاره....:دی)
دوستان کافی نتی نیست که سرعت بالاتری داشته باشه من به طور هفتگی نیاز دارم سیستممو آپدیت کنم...گاهی تا ۱ گیگ دانلود نیاز دارم...

pedramharmonica
08-02-2010, 19:31
من حس میکنم بعضی حرفهایی که درباره حسابگر زده میشه دیگه بی انصافی هست چون اکثر شهرها و شرکت ها الان این مشکلات رو دارن ... به نظر من مهم ترین مشکلی که شرکت حسابگر داره اینه که کارمنداش تخصص 100 درصد ندارن ! یعنی با این که ادمهای محترم و با شخصیتی هستن انصافا اما کارشناس این کار نیستن مثلا این سر جریان قطعی 3 روزه 2 هفته گذشته واسم ثابت شد که یکی از کارمندای محترم که اتفاقا ازش تشکر هم میکنم خیلی با خوش رویی هم میکرد اما مشخص بود که ایشون تخصص این کار رو نداره ! تا جایی که به من گفت این قطعی ها امکانش هست برای سردی هوا باشه !!! که من گفتم مگر دیتا لوله اب و فاضلاب هست که بخواد بگیره که ایشون راههای دیگه ای از جمله عوض کردن سیستم و جابه جایی و اینها رو پیشنهاد دادن و بلاخره که فهمیدیم از مخابرات هست !

ali racer
08-02-2010, 19:36
من نمیدونم این مشکل کمی سرعت از مخابراته یا از حسابگر

بروبچز صبا نت سرعت دانلودتون چطوره ؟

من میخوام این آهنگ رو از4شیرد
دانلود کنم
ماشلا سرعتم به 20 کیلو بایت هم نمیرسه(چند بار در ساعات مختلف امتحان کردم!)
دوستان یه امتحانی بکنن

mehr film
08-02-2010, 21:01
یه مدت منم نیمتونم از 4shared , Rapidshare و امثال اینها دانلود کنم ///! یعنی سرعت افتضاحه .. ولی لینک اگه مستقیم باشه سرعت خوبه ...
فایل های Flash هم پخش نمیشن جدیدا ...

راستی من همین چند شب پیش خونه یکی از فامیلا بودم .. که 128 از صبانت داشت . سرعت دانلودش بین 100 تا 150 هم میرفت
کمترینش 50 و 80 بود ...

بعدش یه مودم داشت اسمش فک کنم D-link بود که میگفت یکی از کرکنای شرکت که آشناشون بوده بهش گفته این مودم ها کنترل سرعت ندارن ... ! حالا گفتم شاید سرعتشون مربوط میشده به مودم .... یه مودم خیلی ساده بود که فقط USB میخورد سایزشم کوچیک بود

p30ware
08-02-2010, 23:45

جناب fastplus همکار ما نیستند اما به حق حرف می زنند.
شما برای جلوگیری از هدر رفتن حجم تون می تونید update ویندوزتون رو off کنید و همین طور auto update نرم افزار جانبی مثل آنتی ویروس رو هم off کنید.
در ضمن من راجب خدمات حسابگر ادعایی ندارم شما اگه مایلید می تونید isp تون رو تغییر بدین.هیچ شما رو مجبور به سرویس گرفتن از حسابگر نکرده.درسته؟
به هر حال ما در حد توان و تخصصمون در خدمتیم تا خدماتی شایسته شما عزیزان ارایه بدیم.

vanish
09-02-2010, 10:33
من نمیدونم چرا این فحش و بد و بیراه گفتن فقط توی تاپیک کرمانشاه رسم شده:41:
دوستان توی این 2 ماه گذشته اینترنت کل کشور مشکل داشته پس به این نتیجه میرسیم که مشکل از ISP ها نیست.مشکل از خود مخابرات خراب شدست.
تو رو خدا یه کم منطقی صحبت کنین. با بد و ببیراه گفتن هیچ کاری درست نمیشه شاید بدترم بشه.شما اگه دلیل و مدرکی دارین که مشکل از حسابگره,بفرمایین توضیح بدین دیگه چرا فحش میدین

vanish
09-02-2010, 10:43
"سعيد مهديون مديرعامل شركت فناوري اطلاعات در جلسه پرسش و پاسخ در جمع خبرنگاران درپاسخ به اين سوال كه آيا سرعت 128 كيلو بيت بر ثانيه اينترنت براي كاربردهاي دولت الكترونيك در كشور كافي است يا خير به ايلنا گفت: كاربرد دولت الكترونيكي هيچ ربطي به سرعت اينترنت ندارد و محدوديت‌هايي براي اينترنت ملي براي كشور ندارد و ممكن است سرعت 128 كيلو بيت محدوديت‌هاي فني براي شركت‌هاي ارائه خدمات اينترنتي داشته باشدولي بنده معتقدم با همين سرعت مي‌توان كاربردهاي تجارت الكترونيكي را عملياتي كرد.

وي در ادامه سخنان خود در پاسخ به خبرنگار ايلنا مبني بر مشكلات به وجود آمده در شبكه اينترنت كشور بعد از قطعي كابل جاسك- فجيره اظهار داشت: اين قطعي براي داخل كشور مشكلي ايجاد نكرده است ...

مهديون در ادامه سخنان خود به بسته شدن جي ميل اشاره كرد و گفت: درمورد بسته شدن اين سرويس اگر هر كسي اعتراضي داشته باشد بايد به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي منتقل كند ولي از نظر بنده اين يك فرصت حساب مي‌شود وبايد مردم كشور به سمت ايميل ملي هدايت شوند به عبارتي تا زماني كه ما به خارجي‌هااعتماد كنيم توسعه فناوري اطلاعات در داخل نخواهيم داشت و اين يعني اينكه بايد به دولت و كشور اعتماد كنيم...

وي در پايان سخنان خود اظهار داشت: در حال حاضرما از نظر شاخص ضريب نفوذ اينترنت در منطقه اول هستيم و از نظر بيشترين جهش فناوري اطلاعات از سال 84 تا 88 در منطقه داراي رتبه دوم هستيم كه اميدواريم تا پايان سال برنامه پنجم در ميانگين همه شاخص‌ها به مقام دوم حوزه IT دست پيدا كنيم. "

zezoo
09-02-2010, 11:02
سلام دوستان من از شرکت حسابگر اکانت دارم ولی نمیدونم چرا از راپید شر نمیتونم دانلود کنم

میگن با ADSL حسابگر نمیشه از راپید شر دانلود کرد

خواستم ببینم شما هم این مشکل رو دارید؟

pandora tomorro
09-02-2010, 11:35
دوستان این مشکل دانلود شبانه که سرعت میشه5-6 رو همه دارین دیگه؟! واسه همین جریانات سیاسیه که محدود کردن سرعت رو؟!

zezoo
09-02-2010, 12:54
سلام دوستان من adsl 128 دارم ولی وقتی سرعتم رو تست کرم دیدم 102 هستش

بنظر شما مشکلش چیه؟؟

sacromento
09-02-2010, 13:58
و mediafire برای باره سوم در 10 روزه اخیر فیلتر شد

معلوم نیس کدوم خری مسئول فیلترینگه

pedramharmonica
09-02-2010, 17:09
"سعيد مهديون: بايد به دولت و كشور اعتماد كنيم...
در حال حاضرما از نظر شاخص ضريب نفوذ اينترنت در منطقه اول هستيم

این 2 جمله ایشون واقعا رو من تاثیر گذاشت تا جایی که یاد خواهر و مادر یه بزرگواری افتادم :31:

Lavania
09-02-2010, 17:17
با سلام خدمت اساتید محترم چند مدتیه از حسابگر ای دی اس ال از حسابگر گرفتم
سرویس حجمی 512 سه ماهه
میخواستم بدون چه ساعتی از طول شب دانلود رایگان هست ؟
چطور و از کجا میتونم میزان حجم کم شده رو نگاه کم (یا حجم باقی مانده)
متشکرم

pedramharmonica
09-02-2010, 19:52
تشریف ببرین به سایت حسابگر
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در قسمت گزارش کارکرد یوزر نیم و پسووردتون رو وارد کنن تا کارکرد رو ببینین .

ساعات دانلود شبانه هم 2 تا 7 هست اما شما ساعت 2 و 15 دقیقه دانلود کنین چون معمولا دستکاری میکنن !

pandora tomorro
09-02-2010, 19:55
من از خود خانومه که پشت صندق میشینه پرسیدم گفت بچه ها تست کردن گفتن 2:25 دقیقه شروع میشه!

ILDC2
09-02-2010, 20:58
من از خود خانومه که پشت صندق میشینه پرسیدم گفت بچه ها تست کردن گفتن 2:25 دقیقه شروع میشه!
نه پسرم 2:05 امتحان کن!:d
-----------------------------------------------
من دیروز که حجمم در حال تمام شدن بود تا 2 شب دان کردم و موفق شدم نزدیک 10 گیگ از حسابگر, بکنم و تا حدودی داغ دلم خوابید! البته انصافا در مقابل این افت سرعت ها و تایم اوت شبانه هیچه!
به شمام توصیه میکنم به همین روش حسابگرو تنبیه کنید و کمی تا قسمتی انتقال بگیرید!
------------------------------------------
و یه چیز دیگه این که وقتی بهشون میگی سرویس گنده میگن میتونی نگیری!!!!!!! واقعا عجب مشتری مدارانه رفتار میکنن!!!!!!!!!
اگه یه ملتی بودیم که اهل اعتصاب دسته جمعی بودیم الان این وضعون نبود!

Oracle_Eldorado
09-02-2010, 22:15
دوستان این مشکل دانلود شبانه که سرعت میشه5-6 رو همه دارین دیگه؟! واسه همین جریانات سیاسیه که محدود کردن سرعت رو؟!

مال من تا 20 میره ولی بالای 20 نمیره
من که 3 شبه از ساعت 2 تا 3 میشینم وضعیت همینه .
امروز زنگ زدم میگم چرا ؟ میگه شمارتو بگو . منم دادم گفت امشبم تست کن اگه بازم مشکلی بود فردا زنگ بزن .

سلام دوستان من adsl 128 دارم ولی وقتی سرعتم رو تست کرم دیدم 102 هستش

بنظر شما مشکلش چیه؟؟

خب شما برو خدا رو شکر کن که به وضع ما دچار نشدی .
سرویس 1 مگابایت و سرعت دانلود زیر 20 کیلوبایت ...

و mediafire برای باره سوم در 10 روزه اخیر فیلتر شد

معلوم نیس کدوم خری مسئول فیلترینگه

جالبه ! آپلود سنتر قیلتر نکرده بودن که اونم شد !

و یه چیز دیگه این که, اینقد پر رو شدن وقتی بهشون میگی سرویس گنده میگن میتونی نگیری!!!!!!! واقعا عجب مشتری مدارانه رفتار میکنن!!!!!!!!!

اگه یه بار با من اینطوری صحبت کنن مستقیم میرم پیش کرانی تا ببینم کرانی هم اینطور حرفی میزنه ؟
اگه آره مسئله ای نیست برگه ی جمع آوری میگیرم .

در مورد اعتصاب هم من چند بار توی این تاپیک اعلام کردم ولی انگار همه به این وضع راضین ...

pedramharmonica
10-02-2010, 18:31
من دیروز که حجمم در حال تمام شدن بود تا 2 شب دان کردم و موفق شدم نزدیک 10 گیگ از این حسابگر دزد بکنم

درباره این روش انقلابی کمی به ما توضیح بده برادر

در مورد اعتصاب هم من چند بار توی این تاپیک اعلام کردم ولی انگار همه به این وضع راضین ...

دوست عزیز ما باید شرایط سیاسی کشور رو هم در نظر بگیریم اخه !!! من معتقد هستم تمام مشکلات چند ماه اخیر ریشه 100 درصد سیاسی داره !

p30ware
11-02-2010, 18:32
مال من تا 20 میره ولی بالای 20 نمیره
من که 3 شبه از ساعت 2 تا 3 میشینم وضعیت همینه .
امروز زنگ زدم میگم چرا ؟ میگه شمارتو بگو . منم دادم گفت امشبم تست کن اگه بازم مشکلی بود فردا زنگ بزن .

خب شما برو خدا رو شکر کن که به وضع ما دچار نشدی .
سرویس 1 مگابایت و سرعت دانلود زیر 20 کیلوبایت ...

جالبه ! آپلود سنتر قیلتر نکرده بودن که اونم شد !

اگه یه بار با من اینطوری صحبت کنن مستقیم میرم پیش کرانی تا ببینم کرانی هم اینطور حرفی میزنه ؟
اگه آره مسئله ای نیست برگه ی جمع آوری میگیرم .

خب من فکر نمی کنم مساعل فیلترینگ ربطی به حسابگر داشته باشه!
در مورد طرز صحبت با شما باید بگم کارکنان شرکت حسابگر هیچ وقت به مشترکان محترم پیشنهاد جمع آوری خط" رو نمی دن به شرط رعایت احترام توسط شخص کاربر.

موفق و موید باشید

p30ware
11-02-2010, 18:38
نه پسرم 2:05 امتحان کن!:d
-----------------------------------------------
من دیروز که حجمم در حال تمام شدن بود تا 2 شب دان کردم و موفق شدم نزدیک 10 گیگ از این حسابگر دزد, بکنم و تا حدودی داغ دلم خوابید! البته انصافا در مقابل این افت سرعت ها و تایم اوت شبانه هیچه!
به شمام توصیه میکنم به همین روش حسابگرو سرویس کنید و کمی تا قسمتی انتقال بگیرید!
------------------------------------------
و یه چیز دیگه این که, اینقد پر رو شدن وقتی بهشون میگی سرویس گنده میگن میتونی نگیری!!!!!!! واقعا عجب مشتری مدارانه رفتار میکنن!!!!!!!!!

ممنون از پست جالبت.
میشه خواهش کنم برای من هم توضیح بدی تا یاد بگیرم؟

ممنونت میشم

Oracle_Eldorado
11-02-2010, 21:46
خب من فکر نمی کنم مساعل فیلترینگ ربطی به حسابگر داشته باشه!
در مورد طرز صحبت با شما باید بگم کارکنان شرکت حسابگر هیچ وقت به مشترکان محترم پیشنهاد جمع آوری خط" رو نمی دن به شرط رعایت احترام توسط شخص کاربر.

موفق و موید باشید

وقتی که توی صحبت کردن کم میارن چیزای نامربوط زیاد میگن .
وقتی اینترنت من قطعه اولین دیالوگ که میگن نویز رو خط منه .
در کل اگه شما یکی از کارکنای حسابگر هستی ،
یه خواهش خیلی بزرگ دارم
اگه اینترنت مشکل داره قبول ولی آدم رو دنبال نخود سیاه نفرستین .
از بس شماها گفتین نویز روی خط منه ، من 2 بار سیم کشی ساختمون رو عوض کردم .
متر به متر چک کردم که مشکلی نداشته باشه .
آخرشم خود به خود درست شده .
اگه واقعا اینترنت مشکل داره بگین که آدم بدونه .
نه اینکه ... !

pedramharmonica
11-02-2010, 22:31
برادرای مومن و انقلابی خواهشا منطقی ایراد بگیرین دیگه خیلی چیزها رو دارین بیخود به پای حسابگر مینویسین من قبلا هم گفتم به نظر من ادم های محترمی هستن و خیلی هم ادم حسابین !

اقا مشکل اینترنت فقط کرمانشاه نیست کلا از نظر ساختاری مشکل وجود داره !

این برادر همیشه در صحنه p30ware هم ضمن این که حماسه 22 بهمن رو بهش تبریک میگم ، باید خدمتش عرض کنم بنایی و ماله کشی پیشکش همون کامپیوترت رو تقویت کن و من الله توفیق !

p30ware
11-02-2010, 22:33
وقتی که توی صحبت کردن کم میارن چیزای نامربوط زیاد میگن .
وقتی اینترنت من قطعه اولین دیالوگ که میگن نویز رو خط منه .
در کل اگه شما یکی از کارکنای حسابگر هستی ،
یه خواهش خیلی بزرگ دارم
اگه اینترنت مشکل داره قبول ولی آدم رو دنبال نخود سیاه نفرستین .
از بس شماها گفتین نویز روی خط منه ، من 2 بار سیم کشی ساختمون رو عوض کردم .
متر به متر چک کردم که مشکلی نداشته باشه .
آخرشم خود به خود درست شده .
اگه واقعا اینترنت مشکل داره بگین که آدم بدونه .
نه اینکه ... !

در اغلب موارد به علت ایجاد نویز بر روی خط چراغ ADSL به اصطلاح حالت خوشو به Alarm تغییر می ده که این باعث قطعی و وصلی خط میشه که نکته جالب اینه که اغلب کاربرا تصور می کنند که این مشکل از ISP هستش در صورتی که مشکل اصلی از سیم کشی غلط بسیاری از ساختمانهاست.
اما مطمین باشید شرکت حسابگر هیچ کم کاری در ارایه خدمات و البته پشتیبانی شایسته نخواهد کرد.

موفق باشید

p30ware
11-02-2010, 22:47
برادرای مومن و انقلابی خواهشا منطقی ایراد بگیرین دیگه خیلی چیزها رو دارین بیخود به پای حسابگر مینویسین من قبلا هم گفتم به نظر من ادم های محترمی هستن و خیلی هم ادم حسابین !

این برادر همیشه در صحنه p30ware هم ضمن این که حماسه 22 بهمن رو بهش تبریک میگم ، باید خدمتش عرض کنم بنایی و ماله کشی پیشکش همون کامپیوترت رو تقویت کن و من الله توفیق !

مشکل سخت افزاری داشت رفع شد.شما غصه شو نخور.

ممنون از سخن شیرینت

Oracle_Eldorado
11-02-2010, 23:09

میشه اینو واسه من توجیه کنی لطفا ؟
سرعت دانلود من به زور به 40 میرسه - سرویس 1 مگابایت حجمی
سرعت دانلود 2 تا از دوستای من تا 200 هم میره - سرویس 1مگابایت ححمی مثل من .

خب چرا اینا باید سرعت دانلودشون انقدر خوب باشه که شبی 2گیگ دانلود داشته باشن ؟
اون وقت من به زور یه قسمت 350 مگابایتی لاست رو دانلود کنم ؟
اینم مشکل سراسریه ؟

pedramharmonica
11-02-2010, 23:52
البته لازم به ذکره اگر منظورتون دانلود شبانه هست که بنده هم به چشمم سرعت بالای 50 از لینک مستقیم ندیدم غالبا زیر 30 بوده !

البته برای من استئنا هم هست گاهی خوب میشه و به 70-80 هم میرسه اما خوب من فکر میکنم شما بهتره یکی از این برادرای همیشه در صحنه رو با خودت ببری خونتون بگی اقا من هیچی بلد نیستم شما خودت تست کن خودت هم سرعت استاندارد تحویل من بده !

---------- Post added at 11:52 PM ---------- Previous post was at 11:50 PM ----------

راستی برادرا و خواهرا گرامی یادتون باشه کمیته تایین مصادیق وابسته به دفتر ایت الله ..... اعلام کرد اگر سرعت دانلود شما برای اینترنت 1 مگابایت بالای 70 اینترنت 512 بالای 30 و اینترنت 128 بالای 10 رفت این مصداق پدیده نادر هست و نماز ایات بهش واجبه !

ILDC2
12-02-2010, 02:49
درباره این روش انقلابی کمی به ما توضیح بده برادر
انقلابی نیست! همونه که همه بعضی اوقات در پایان مهلتشون یا حجمشون تجربه میکنن! همون -منفی هایی که پشت اعتبارتون ظاهر میشه!

ممنون از پست جالبت.
میشه خواهش کنم برای من هم توضیح بدی تا یاد بگیرم؟

ممنونت میشم
خواهش میکنم عزیزم!
چیو برات توضیح بدم پسرم؟دقیق بگو تا توضیح بدم !
-----------------------------------------------------------------
مام نگفتیم که عزیزان شاغل در حسابگر بی ادب یا بی شعور هستن و خدایی نکرده آدم نا درست! فقط گفتم به جای احترام به عقل مشتری و گفتن حقیقت , یه سری چرندیات تحویل میدن و در نهایت پیشنهاد میدن که میتونین شارژ نکنید یا برید جای دیگه!خیلی هم محترمانه!!!!
به هر حال این است رسم مشتری مداری! ما تو این مملکت همیشه و بطور 70-80 درصدی ملاحضه میکنم که بعد از اینکه یه شرکت یا تولید کننده کارش میگیره بعدش دیگه گند میزنه تو همه چی!

pandora tomorro
13-02-2010, 17:42
اگه منفی بشه وقتی شارژ کنی adsl رو مطمئنین از حسابتون کم نمیکنه؟ کسی تست کرده؟

payam11
14-02-2010, 02:46
بچه ها کسی میدونه چند ماه ار حسابگر اشتراک داشته باشی 1 ماه رایگان داره؟

ILDC2
14-02-2010, 14:24
بچه ها کسی میدونه چند ماه ار حسابگر اشتراک داشته باشی 1 ماه رایگان داره؟
در صورتی که یکسال رو جیرینگی پرداخت کنی یک ماه رایگان میدن:39:

Oracle_Eldorado
14-02-2010, 20:23
در صورتی که یکسال رو جیرینگی پرداخت کنی یک ماه رایگان میدن:39:

12 ماه رو فدای 1 ماه کنی خیلی ... !

vanish
14-02-2010, 22:16
بچه ها سرعت تغییری نکرده؟

vanish
16-02-2010, 23:46
مثه اینکه سرعتها به حالت عادی برگشته که کسی به اینجا سر نمیزنه

ILDC2
17-02-2010, 03:28
مثه اینکه سرعتها به حالت عادی برگشته که کسی به اینجا سر نمیزنه
سرعت خوب شده برگشته به حالت عادی!اما مشکل اصلی اینه که این سرعت خوب مفت نمیارزه!چرا؟چون هرچی سایت uploader هست(rapidshare,megaupload,mediafire,4shared,hot file,...) رو نابود کردن(البته بنظر مربوط به isp ما نمیشه) ! و دیگه سوال اینجاست پس ما از کجا دان کنیم؟از هر کدام از سرورهای بلا دان میکنی سرعت 50-60 یا پایین تر حتی 20 ! جالبه که حتی سایتهای آپلود ایرانی هم سروراشون نابود شده و در همین حدوده سرعت دان کردن ازشون!
ولی من از gametrailer.com دان کردم سرعت 230 هست!

ILDC2
17-02-2010, 03:29
--------------------------------------------------

pedramharmonica
17-02-2010, 21:52
سرعت خوب شده برگشته به حالت عادی!اما مشکل اصلی اینه که این سرعت خوب مفت نمیارزه!چرا؟چون هرچی سایت uploader هست(rapidshare,megaupload,mediafire,4shared,hot file,...) رو نابود کردن(البته بنظر مربوط به isp ما نمیشه) ! و دیگه سوال اینجاست پس ما از کجا دان کنیم؟از هر کدام از سرورهای بلا دان میکنی سرعت 50-60 یا پایین تر حتی 20 ! جالبه که حتی سایتهای آپلود ایرانی هم سروراشون نابود شده و در همین حدوده سرعت دان کردن ازشون!
ولی من از gametrailer.com دان کردم سرعت 230 هست!

دقیقا منم این مشکل رو دارم رسما دیگه هیچ دانلودی نمیشه کرد من که همش اکانت رپید باز میخرم وگرنه هیچ سایت اشتراک گزاری نمیشه دانلود کنیم :41:

sacromento
18-02-2010, 18:39
از 21 بهمن واسه 3 روز سرعت عالی بود ولی الان 5 شبه که دوباره سرعتا به 10-15 کیلو برگشته ولی از لینک مستقیم خوبه
من حتی دیشب ساعت 3 یه کلیپ رو نگاه کردم که بدونه وقفه با 100 کیلو رسیو میکرد بعد سریع یه فایل از مدیافایر گذاشتم که با سرعته 15 کیلو 2 مگ گرفت بعد ارور داد
حالا واسه منه بدبخت رپیدباز هم خیلی نوسان داره کلا دیگه دستم از دانلود کوتاه شده
مشخصه که عمدی تو کاره ولی خب دسته حسابگر نیست

ILDC2
19-02-2010, 13:38
---------------------------------------------------------

pandora tomorro
19-02-2010, 16:22
من خودم از راپیدشیر دانلود میکنم با اکنتش شبی حدود 500-600 مگ دانلود میشه! :41: خیر سرم 1 مگه...

ILDC2
19-02-2010, 20:30
امیدوارم حسابگر بخاطر عید هم که شده تو ایام تعطیل عید یه مزایایی بده حداقلش به ماها که مدت زیادیه اشتراک داریم تا یه مقدار کاربرارو از نارضایتی در بیاره!

pedramharmonica
20-02-2010, 14:04
منم نمیدونم کار کیه!!!
ولی هرکی هست ایشاالله اون دستشم چلاق بشه

ایول موافقم در حد سامورایی !

Lavania
23-02-2010, 11:25
تشریف ببرین به سایت حسابگر
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در قسمت گزارش کارکرد یوزر نیم و پسووردتون رو وارد کنن تا کارکرد رو ببینین .

ساعات دانلود شبانه هم 2 تا 7 هست اما شما ساعت 2 و 15 دقیقه دانلود کنین چون معمولا دستکاری میکنن !
من از کجا میتونم بفهمم که چقدر حجمم مونده
در این جا این طور زده
286,697.24 UNITS

p30ware
23-02-2010, 14:22
من از کجا میتونم بفهمم که چقدر حجمم مونده
در این جا این طور زده
286,697.24 UNITS

اگر سرویس 128 داری بر 35000 و اگر سرویس 512 داری بر روی 50000 و اگر سرویس 1024 داریبر روی 75000
تقسیمش کن.

حجمت به دست میاد

Sha7ab
25-02-2010, 01:21
به نظر من مدیران این تاپیک رو از بخش "سرويس اينترنت پرسرعت" بردارن چون حسابگر دیگه پرسرعت نیست. 10 کیلوبایت برای سرویس 1024(به قول خودشون دو برابر شده) پر سرعت نیست. دیال آپه.
ما به همراه 7-8 تا از رفیقامون داریم اسباب کشی میکنیم به یه ISP دیگه. بابای حسابگر

mohammad8711
25-02-2010, 10:10
سرعت واقعا افتضاح شده ، این آخرین ماهیه که از حسابگر adsl می گیرم ، دیگه شارژ نمی کنم !!

Oracle_Eldorado
25-02-2010, 13:58
سرعت واقعا افتضاح شده ، این آخرین ماهیه که از حسابگر adsl می گیرم ، دیگه شارژ نمی کنم !!

از کجا میخوای بگیری ؟

pedramharmonica
25-02-2010, 19:54
دوستان اگر میخواین اسباب کشی کنین اعلام کنین تا همه با هم بکشیم تا با هم بریم برای گرفتن خط جدید اینطوری میتونیم اتمام حجت بکنیم با اون شرکت جدیده !

p30ware
25-02-2010, 21:23
به نظر من مدیران این تاپیک رو از بخش "سرويس اينترنت پرسرعت" بردارن چون حسابگر دیگه پرسرعت نیست. 10 کیلوبایت برای سرویس 1024(به قول خودشون دو برابر شده) پر سرعت نیست. دیال آپه.
ما به همراه 7-8 تا از رفیقامون داریم اسباب کشی میکنیم به یه ISP دیگه. بابای حسابگر

به سلامتی انشالله.
اگه خوب بود بگو من بیام رو همون ISP خوبه که گفتی.
راستی پهنای باندش از 80 مگ بیشتره
اگه باشه خیلی خفنه

ILDC2
25-02-2010, 23:39
به سلامتی انشالله.
اگه خوب بود بگو من بیام رو همون ISP خوبه که گفتی.
راستی پهنای باندش از 80 مگ بیشتره
اگه باشه خیلی خفنه
حالا اگه جای بهتری نباشه میشه رو dial up بیشتر حساب باز کرد تا این سرویس مثلا پرسرعت!

vanish
26-02-2010, 01:50
حالا اگه جای بهتری نباشه میشه رو dial up بیشتر حساب باز کرد تا این سرویس مثلا پرسرعت!
من که دیگه شارژ نکردم:13:
همین دیال آپ بهتره به خدا:41:

p30ware
26-02-2010, 10:30

اونم هست.
آفرین بهترین کار همینه

موفق باشید

sacromento
27-02-2010, 11:41
اقا من 2-3 روزه نمیتونم با هیچ مرورگری نمیتونم لینک به لینکدانی رپیدباز اضافه کنم در حالی که خیلیا میکنن
وقتی دکمه ارسال لینک رو میزنم اون پنجره که مینویسه " انقلابی دیگر ......." میاد و میره و هیچ اتفاقی نمیوفته
مشکل از کجاست ؟

BZ7
27-02-2010, 18:34
اقا من 2-3 روزه نمیتونم با هیچ مرورگری نمیتونم لینک به لینکدانی رپیدباز اضافه کنم در حالی که خیلیا میکنن
وقتی دکمه ارسال لینک رو میزنم اون پنجره که مینویسه " انقلابی دیگر ......." میاد و میره و هیچ اتفاقی نمیوفته
مشکل از کجاست ؟
من همچین مشکلی ندارم مشکل از ISP هست !

:13:

pedramharmonica
27-02-2010, 22:46
اونم هست.
آفرین بهترین کار همینه

موفق باشید

واقعا مدیریت محترم حسابگر باید به داشتن چنین نیروهای فشاری افتخار کنه .

برادر یه سر برو پایگاه مقاومت بسیج محلتون به امثال تو خیلی احتیاج هست لباس شخصی خوبی میشی .

p30ware
28-02-2010, 10:00
واقعا مدیریت محترم حسابگر باید به داشتن چنین نیروهای فشاری افتخار کنه .

برادر یه سر برو پایگاه مقاومت بسیج محلتون به امثال تو خیلی احتیاج هست لباس شخصی خوبی میشی .

ممنون از لطف شما

ILDC2
28-02-2010, 13:49
عزیزان این کنایه زدن هارو بس کنید!
انصافا این چند شب اخیر سرعت دان از رپیدشیر عالی شده!تنها مشکل دادن تایم اوت هست!(که بسی حالگیره)

pedramharmonica
28-02-2010, 14:16
بابا من به کی قسم بخورم که دست کم 4 ماهه سرعت دانلود شبانه من از 30 بالا تر نرفته ! خداشاهده حتی تو روز نمیتونم درست از سرویسهای اپلود سنتر فایل دانلود کنم . یعنی من اگر ماهی 10 تومن ندم رپید باز نخرم به هیچ عنوان هیچ فایلی نمیشه دانلود کنم . تورنت و سایر بستگان هم که کلا بستن گویا ! این مشکل کش سرور هم که ماشالله گویا همه شرکت ها دارن این حسابگر دیگه خیلی بیشتر به کاربران لطف داره سر این قضیه ! حالا من دلم میخواد این مزدوره باز بیاد به من یه تیکه بندازه تا اون سر سکه رو نشونش بدم .

p30ware
01-03-2010, 00:17
بزار تو جیبت باشه لازمت میشه

Sha7ab
01-03-2010, 02:21
تا قبل از ساعت 2 سرعت 180 بود بعدش شد 30

شما خیلی خوشحالی

Oracle_Eldorado
01-03-2010, 08:20
اینجا کسی هست از شرکت پارس آنلاین گرفته باشه ؟

pedramharmonica
01-03-2010, 13:46

راست میگی برای والده محترمتون نگه میدارم شاید این هفته پول خواست ( نمیشه پیش بینی کرد )

mohammad8711
01-03-2010, 14:04
دوستان من متوجه یک موضوع مشکوک شدم !
من 3 روزه که اکانت رپید خریدم ، یکشنبه 1.2 گیگ دانلود کردم ، دوشنبه هم 1.8 گیگ
اما وقتی اکانت رپید رو چک کردم دیدم تو این 2 شب هر شب 7 گیگ با آی پی من دانلود شده !
اگه با آی پی دیگه ای دانلود شده بود می شد بگیم اکانتم هــک شده ، ولی این 7 گیگ با یک آی پی دانلود شده
به نظر شما باید چیکار کنم ؟

p30ware
01-03-2010, 14:10
راست میگی برای والده محترمتون نگه میدارم شاید این هفته پول خواست ( نمیشه پیش بینی کرد )

خوب اشکالی نداره شما این بار خواستی سرویس تونو تمدید کنید آمدین شرکت خودتون رو معرفی کنید تا مشکل سرعت تون هم بررسی بشه.
یادتون نره بگید توی فروم پی سی ورد تاپیک می زنم تا بهتر براتون سرویس رو تعریف کنند.
اگر هم خواستین شماره خط ADSL ـون رو برام PM کنید می دم به شرکت حسابگر برات تقویت سکه ای کنه.
تنها راهشه همینه حالا هی تاپیک بزن.
شماره خط تو بده تا مشکلت حل شه.
چرا این قدر خودتون رو اذیت می کنی.
مشکلت را حل داره

ILDC2
01-03-2010, 16:10
عزیزان درست ناراحتید ولی توهین و بدوبیراه گفتن درست نیست و کاری از پیش نمیره!یکی شهرستانی میاد اینجا سر میزنه میگه ببین چقد بچه های اینجا بی ملاحضن!
زشته ادامه ندید!

ILDC2
01-03-2010, 16:23
اما وقتی اکانت رپید رو چک کردم دیدم تو این 2 شب هر شب 7 گیگ با آی پی من دانلود شده !
اگه با آی پی دیگه ای دانلود شده بود می شد بگیم اکانتم هــک شده ، ولی این 7 گیگ با یک آی پی دانلود شده
فکر کنم همین که شما یه لینک از رپید به دانلود منیجر میدیدن حتی اگه 1صدم درصد هم ازش بره و بذارید تو لیستتون برای دانلود (یعنی حتی اگه دانش هم نکنید) رپید حساب میکنه!

pedramharmonica
01-03-2010, 17:27
عزیزان درست ناراحتید ولی توهین و بدوبیراه گفتن درست نیست و کاری از پیش نمیره!یکی شهرستانی میاد اینجا سر میزنه میگه ببین چقد بچه های اینجا بی ملاحضن!
زشته ادامه ندید!

بنده از مزدور جماعت متنفر هستم ! ما اینجا با دوستان داریم بحث میکنیم این لباس شخصی یهو میپره وسط !

vanish
01-03-2010, 18:15
مطمئنی شبها DC نمیشی؟
چون رپید کاری نداره شما فایل رو دانلود کردین یا نه!! همون اول که فابل رو درخواست میدین از حجمتون کم میشه!

---------- Post added at 06:15 PM ---------- Previous post was at 06:13 PM ----------

خوب اشکالی نداره شما این بار خواستی سرویس تونو تمدید کنید آمدین شرکت خودتون رو معرفی کنید تا مشکل سرعت تون هم بررسی بشه.
یادتون نره بگید توی فروم پی سی ورد تاپیک می زنم تا بهتر براتون سرویس رو تعریف کنند.
آقای به اصطلاح محترم اگه مشکل ایشون با تماس تلفنی حل میشد نمیومد اینجا اینقدر اعتراض کنه!!

Sha7ab
01-03-2010, 19:36

دقیقا یکی از دوستان منم این مشکل رو داشت. با چند نفر هم در میون گذاشتیم گفتن تنها دلیلش میتونه این باشه که ISP ازش استفاده کرده باشه چون اون هم تنها IP که دانلود کرده بود IP‌خودش بود.

mohammad8711
01-03-2010, 21:46
فکر کنم همین که شما یه لینک از رپید به دانلود منیجر میدیدن حتی اگه 1صدم درصد هم ازش بره و بذارید تو لیستتون برای دانلود (یعنی حتی اگه دانش هم نکنید) رپید حساب میکنه!
فکر نمی کنم اینجوری باشه !
من همیشه لینک رو به دانلود منیجر میدم و download later رو می زنم ! هیچ وقت چنین مشکلی نداشتم !
حتی یک بار حدود 20 گیگ لینک به دانلود منیجر دادم ولی چنین مشکلی نداشتم

BZ7
04-03-2010, 21:46
اگر هم خواستین شماره خط ADSL ـون رو برام PM کنید می دم به شرکت حسابگر برات تقویت سکه ای کنه.
تنها راهشه همینه حالا هی تاپیک بزن.
شماره خط تو بده تا مشکلت حل شه.
چرا این قدر خودتون رو اذیت می کنی.
مشکلت را حل داره
شما تو حسابگر کار میکنین ؟

vanish
04-03-2010, 22:11
پرسیدن داره؟ :دی

mehdi_08
04-03-2010, 23:36
من نمی دونم این کارکنان محترم با چه رویی میان اینجا من بودم تو اینترنت اصلا پیدام نمی شد:31::46:

vanish
05-03-2010, 09:35
من نمی دونم این کارکنان محترم با چه رویی میان اینجا من بودم تو اینترنت اصلا پیدام نمی شد
سلام آقا مهدی
خوبی؟
شما که از دست اینا نجات پیدا کردی(خوش به حالت)
ما که مجبوریم از این دیال آپ معروف به ADSL استفاده کنیم چی بگیم؟:13:

ali6803
05-03-2010, 10:51
اقایون کرمانشاهی سلام....من دارم عید میام اونجا مهمونی( کرمانشاه) چند تا سوال؟؟؟
اول اینکه چند تا isp داره کرمانشاه ؟ اسم ببرید...در ضمن کدومشون بهتره؟؟؟؟
دوم اینکه بازار کامپیوتر و لبتاب کرمانشاه کجاست ممنون میشم جواب بدهید......؟

mehdi_08
05-03-2010, 11:21
اقایون کرمانشاهی سلام....من دارم عید میام اونجا مهمونی( کرمانشاه) چند تا سوال؟؟؟
اول اینکه چند تا isp داره کرمانشاه ؟ اسم ببرید...در ضمن کدومشون بهتره؟؟؟؟
دوم اینکه بازار کامپیوتر و لبتاب کرمانشاه کجاست ممنون میشم جواب بدهید......؟

سلام ولک:11:
خوشحال می شیم به شهر ما سر بزنی:40::11:
کرمانشاه در حال حاضر 5تا شرکت isp داره
حسابگر دایال آپ و adsl:13:
کرمانشاه دایال آپ
مهران adsl:13:
صبانت adsl:13:
اسیاتک adsl
راستیتش نمی تونم بگم کدوم بهتره چون هیچ کدوم وضعیت ثابتی ندارن یه روز این خوبه یه روز اون:31:
بازار کامپیوتر هم پاساژ میرداماد‍‍‍‍‍‍,مجتمع تجاری ارگ(طبقه سوم)

vanish
05-03-2010, 21:14
بچه ها اینجا کسی اکانت رپید داره؟

ILDC2
05-03-2010, 23:07
بچه ها اینجا کسی اکانت رپید داره؟
میخوای بخری؟:D

vanish
06-03-2010, 00:03
میخوای بخری؟:D
نه بابا :دی
میخواستم ببینم کسی این مشکلو داره که رپید بیشتر از مقدار واقعی دانلود از حجم کم میکنه؟

vanish
06-03-2010, 22:51
دیال آپ حسابگر :دی

vanish
08-03-2010, 13:29
1 مگ حسابگر

---------- Post added at 02:29 PM ---------- Previous post was at 02:28 PM ----------

دوستان من 1 گیگ اضافه شارژ کردم ولی مثه اینکه برادرا وارد نکردن :41:

roozbeh1369
10-03-2010, 09:49
بچه ها من الان هم از صبانت اشتراک میگیرم اشتراک آخرم که الان استفاده می کنم سه ماهه 15 گیگ هست
اما قبل از 3 ماه یعنی 2 ماهه تمام شد حالا می خوام برم از حسابگر بگیرم چون 64 نامحدود رو میده سه ماهه 30 تومان
البته صبانت هم سرویس اقتصادیش رو فعال کرده حالا با توجه به شرح بالا من برم حسابگر یا صبانت بمونم
چون با این اوصاف با صبانت باید برای سه ماه 20 گیگ بگیرم که کمه
از بچه ها کسی از سرویس نامحدود حسابگر استفاده میکنه که بگه چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ILDC2
12-03-2010, 18:38
سلام بر همه ی دوستان
و سلامی گرم و خسته نباشد به عزیزان محترم و زحمتکش حسابگر بخاطر هدیه دادن این سرویس خوب و قابل تحسین

اینترنت پر سرعت حسابگر ! سرویس1024 !:20:

ضمن این که از یکی از قابلیتهای فوق العاده این سرویس که دادن time-out هست هم کمال تشکر رو دارم (این قابلیت به شما هشدار میده که خواب خودتونو نگیرید و برید استراحت کنید و کامپیوتر رو خاموش کنید چون در این لحظه بخاطر خواب شما بهتون اجازه دانلود نمیدیم!)

vanish
12-03-2010, 19:19
دیشب که خودشون زحمت می کشیدن ما رو به زور دیسکانکت میکردن
اجازه کانکت شدن هم نمیدادن:13:

vanish
13-03-2010, 04:14
دیشب که خودشون زحمت می کشیدن ما رو به زور دیسکانکت میکردن
اجازه کانکت شدن هم نمیدادن
بازم امشب دیسکانکت شد و تا الان که ساعت 4:00 وصل نشده :41:
خاک بر سره تمام کارکنان حسابگر دزد

payam11
13-03-2010, 13:54