PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Adsl / شهر كرمانشاه

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6

vanish
06-10-2009, 00:50
جدیدا این کرانی دزد به روشهای جدیدی رو آورده!
هر شب ساعت رو 5 دقیقه عقب جلو میکنن برا اینکه قبل از ساعت 2 حساب بشه و از حساب کاربرا کم بشه
و یه چیز جالب دیگه توی حساب کاربری میزان دانلود شبانه رو بالا میبرن مثلا من 1.2 گیگ دانلود دارم میزنه 1.9 گیگ!!!

mehr film
16-10-2009, 05:28
بچه هایی که حسابگر دارن اگه میخواین از دانلود مجانی استفاده کنین:

15 دقیقه بعد از ساعت 2 شب دیسکانکت و دوباره کانکت کنید
بعد شروع به دانلود کنید. یک نکته هم که باید حتما حتما بهش توجه کنین اینه که اگر تا قبل از ساعت 6 صبح دیسکانکت نکنید و از ساعت مجانی بگذره هرچقدر که دانلود کردین حساب میشه ...!!! پس مراقب باشید :11:
من همین الان که این پست رو دارم میزنم یه فایل 200 مگی از راپید گذاشتم دانلود سرعتمم بین 100 تا 200 kb/sec متغیره ...
سرویسمم 1024kb

fastplus
16-10-2009, 15:49
میخواهم در این فروم بعضی از مسائل و مشکلاتی که در ارتباطات adsl پیش میاید را با کمک دوستان بررسی کنیم .

خط تلفن بوق آزاد ندارد

مودم ADSL را از مدار خارج کنيد . خط تلفن را چک کنيد در صورتي که بوق آزاد شنيده نشد با 17# تماس بگيريد و خرابي تلفن را ثبت كنيد. اگر خط تلفن بوق آزاد داشت، کابل تلفن را به پورت (ADSL Line) صل كنيد و از خروجي مودم پورت Phone را به گوشي تلفن وصل کنيد اگر بوق آزاد نداشت با شماره پشتيباني تماس بگيريد.

چراغ لينک مودم چشمک زن است (چراغ status خاموش است)

اين مشکل به دليل برقرار نشدن ارتباط فيزيکي ايجاد مي‌شود، ابتدا بررسي كنيد خط تلفن بوق آزاد داشته باشد، تمام کابل‌ها، سوکت‌ها و قطعات فيزيکي را بررسيي كنيد. خط تلفن به صورت مستقيم بايد وارد پورت(ADSL LINE)مودم شود . براي برطرف كردن مشکل، گوشي تلفن، دستگاه نمابر، Caller ID، دستگاهDialer را جدا كنيد و از خروجي مودم (پورت phone) به گوشي تلفن وصل کنيد. در صورتي که لينک باز هم ثابت نشد به خروجي مودم يک گوشي وصل کنيد و از اين طريق پشتيباني تماس بگيريد.

علامت ضربدر قرمز رنگ بر رويConnection مشاهده مي شود

کابل Ethernet شما به صورت فيزيکي قطع شده است، کارت شبکه، کابل متصل به مودم و کارت شبکه، سوکت پشتpc و مودم را بررسي كنيد. (کابل اتصالي بين PC و مودم بايد STRAIGHT باشد)

چراغ link مودم شما هنگامي که با تلفن صحبت مي‌کنيد، ثابت است ولي به محض قطع شدن تماس لينک شما چشمک زن مي‌شود (Status خاموش میشود)

ممكن است كه پريز تلفن شما مجهز به نويزگير باشد؛ بنابراين ابتدا از وجود برق‌گير (نويزگير) بر روي پريزها اطمينان حاصل كنيد و در صورت وجود آن را خارج كنيد. (اطمینان حاصل نمایید که دو شاخه ضد برق در مدار تلفن وجود ندارد)

تمام LED هاي مودم شما جز POWER خاموش است

تمام کابل‌هايي را که به مودم ADSL متصل شده است از مودم خارج و آداپتور برق را قطع كنيد. 5 دقيقه مودم را خاموش نگه داريد. آداپتور مودم را دوباره وصل کنيد . در زمان نوسان برق، حتما" مودم را خاموش کنيد

vanish
16-10-2009, 18:43

بعد شروع به دانلود کنید. یک نکته هم که باید حتما حتما بهش توجه کنین اینه که اگر تا قبل از ساعت 6 صبح دیسکانکت نکنید و از ساعت مجانی بگذره هرچقدر که دانلود کردین حساب میشه ...!!! پس مراقب باشید :11:
من همین الان که این پست رو دارم میزنم یه فایل 200 مگی از راپید گذاشتم دانلود سرعتمم بین 100 تا 200 kb/sec متغیره ...
سرویسمم 1024kb
ببخشید من نفهمیدم شما چی گفتی؟
مگه از ساعت 2 تا 7 مجانی نیست؟

mehdi_08
16-10-2009, 19:08
ببخشید من نفهمیدم شما چی گفتی؟
مگه از ساعت 2 تا 7 مجانی نیست؟
همون قضیه جلو عقب بودن ساعت سرور شرکته:20:

vanish
16-10-2009, 19:20
همون قضیه جلو عقب بودن ساعت سرور شرکته
نه بابا مهدی این یه چیز دیگه داره میگه :دی
فکر کنم اصلا خبر نداره که حسابگر سرویس مجانی داره

fastplus
16-10-2009, 22:20
من نمیخوام هر ماه به شرکت برم و آنجا شارژ کنم . کسی میدونه که چطور میشه سرویس را از طریق اینترنت شارژ کرد ؟

Oracle_Eldorado
17-10-2009, 10:36
من نمیخوام هر ماه به شرکت برم و آنجا شارژ کنم . کسی میدونه که چطور میشه سرویس را از طریق اینترنت شارژ کرد ؟

مگه اینکه شماره حساب بانک ملت رو ازشون بگیری ،
بعد که پولو واریز کردی زنگ بزنی بگی با این شماره فیش من پول واریز کردم واسم شارژ کنین .:13:

mehr film
17-10-2009, 21:23
نه بابا مهدی این یه چیز دیگه داره میگه :دی
فکر کنم اصلا خبر نداره که حسابگر سرویس مجانی داره

دستت درد نکنه :31:

نهههههه منظورم یه چیز دیگست ... ببینین

ساعت مجانی 2 تا 7 هست بحثی هم نیست ...

اما اگر شما تا سر ساعت 7 یا قبل از 7 دیسکانکت نکنید هرچی که تو ساعت مجانی دانلود کردین حساب میشه

گرفتین یا نه ؟ :31:

راستی ساعت سرور رو هم که چک کردم دیدم 15 دقیقه عقبه... :-?

----

به به داش سروش چطوری :11:

vanish
17-10-2009, 21:47

بعد شروع به دانلود کنید. یک نکته هم که باید حتما حتما بهش توجه کنین اینه که اگر تا قبل از ساعت 6 صبح دیسکانکت نکنید و از ساعت مجانی بگذره هرچقدر که دانلود کردین حساب میشه ...!!! پس مراقب باشید
سرویسمم 1024kb

نهههههه منظورم یه چیز دیگست ... ببینین

ساعت مجانی 2 تا 7 هست بحثی هم نیست ...

اما اگر شما تا سر ساعت 7 یا قبل از 7 دیسکانکت نکنید هرچی که تو ساعت مجانی دانلود کردین حساب میشه

گرفتین یا نه ؟
اول گفتی 6 همین باعث شد شک کنم

راستی ساعت سرور رو هم که چک کردم دیدم 15 دقیقه عقبه... :-?

برا من 8 دقیقه عقبه

mehr film
17-10-2009, 21:54
آها بله 6 رو اشتب گفتم :دی

این جریان رو هم رو از روی گفته های یکی از کارکنان حسابگر گفتم ... گفتم آقا من تو 1 هفته 2 گیگ مصرف کردم ... گفت باید زمانی که ساعت مجانی شروع میشه یک بار مودم رو خاموش روشن یا دیسکانکت کنی .. و 15 دقیقه هم مونده به اینکه تموم بشه ساعت مجانی همین کار رو انجام بدی که صفر یونیت برات محصوب بشه هرچی دانلود کردی

vanish
17-10-2009, 22:18
ولی من همیشه 2:08 شروع کردم و 7:6 دیسکانکت شدم مشکلی پیش نیو مده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_08
18-10-2009, 11:22
یادمه تو سایتش یه بخش برای شارز اینترنتی بود اگه نبود توو بخش حساب کاربری باید باشه ولی هست در مورد اینکه درست کار کنه یا نه اطلاعی ندارم یه زنگ بزن :46: شرکت ازشون بپرس

vanish
21-10-2009, 19:24
دوستان من حسابم ته کشیده
حالا رفته تو منفی
این یونتیتهای منفی روی دوره بعد حساب میشه یا اصلا حساب نمیشه؟

mehr film
22-10-2009, 01:10
همینوو بگوووووو ... منم همینطور .. الان منفی شدههههه
فک کنم زیادی دانلود کردیم قاطی کرده :دی
من که 3 گیگ داشتم در کل ولی شبانه 11 گیگ دانلود کردم :دی

pedramharmonica
22-10-2009, 16:10
اقا بچه های حسابگر شما تازگیها با افت سرعت مواجه نشدید ؟ برای من 1 هفته ای هست که افتضاحه لینک مستفیم رو هم نمیشه درست دانلود کرد !

a1000a
22-10-2009, 16:12
کلا انگار همه شهره ا با فات پهنای باند مواجه هستن

vanish
22-10-2009, 19:39
همینوو بگوووووو ... منم همینطور .. الان منفی شدههههه
فک کنم زیادی دانلود کردیم قاطی کرده :دی
من که 3 گیگ داشتم در کل ولی شبانه 11 گیگ دانلود کردم :دی

شما شارژ کردی؟

BZ7
22-10-2009, 23:31
بابا این بی شرف ها مارو سرویس کردن جدیدا روزانه سرعت تا 230 هم میره ( 1 مگابیت) اما شبا من یه شب 100 مگ دانلود کردم !!
واقعا مسخره کردن این کرانی هم خیلی آدم کثیفیه یکی نیست بگه مسخره ها بلد نیستین سرویس بدین چرا مردم رو جر میدین ؟
باید اندازه پهنای باندشون سرویس بدن و کاربر داشته باشن نه 2 برابرش که شبا سرعت بشه 18 ~

BZ7
23-10-2009, 13:20
بچه ها حسابگر حدودا 4 یا 5 تا رنج آی پی داره . شما یه زحمتی واسه من بکشین
از بچه های طرف های پایین 3 رقم اول آی پیتون رو بدین تا من بتونم راحت تر آکانت هاشو هک کنم
و واسه اولین اخطار لیست یوزر ها رو اینجا میذارم
فقط 3 رقم اول آی پیتون رو هر کی میاد بذاره اینجا . مرسی

BZ7
23-10-2009, 13:23
و اخطاری به حسابگر ! :
حسابگر جون اکانتی که خود کارکنانت دارن استفاده میکنن یه 1mb share با 120000 یونیت نا محدود هست که یوزر نیمت اینه :
ad2218
و پسوردت 6 حرفه و 3 تای اولش اینه : zaq

تا حسابگر دفعه دیگه واسه من شاخ نشه !
در ضمن من میتونم هر وقت بخوام وصل شم بهش بدون اینکه تو بفهمی ! خودت رو اذیت نکن دلم فقط میسوزه واست وگر نه پسورد 60 درصد یوزر هاتو دارم پسرم :13:

BZ7
23-10-2009, 13:26
دوستان عزیز فقط 3 رقم اول آی پی هاتون رو بدین تا یوزر نیم های بیشتری بریزم اینجا
بعضی ها هم میگن من پسورد اینا رو ندارم اگه خودشون صاحب یکی از این یوزر ها هستن بیان بگن تا 3 حرف اول پسوردشون رو بنویسم ...

pedramharmonica
24-10-2009, 14:07
اینم لیست یه سری یوزر . کاری نکنین پسوردشم بدم ... :
ad-az1054
ad-bs1008
ad-va1342
ad-va1033
ad-bs1007
ad-fj1433

دوستان عزیز فقط 3 رقم اول آی پی هاتون رو بدین تا یوزر نیم های بیشتری بریزم اینجا
بعضی ها هم میگن من پسورد اینا رو ندارم اگه خودشون صاحب یکی از این یوزر ها هستن بیان بگن تا 3 حرف اول پسوردشون رو بنویسم ...

اقای عزیز چرا کرمانشاهی بازی در میاری ؟ میخوای ابروی ما رو ببری ؟ خوب 2 نفر میان تو این تاپیک میگن بفرما شعور کرمانشاهی ها رو ببین ...

این راهش نیست فکر کردی اونها به ...مشون هم حساب میکنن این کارهای تو رو ؟ مشکل از بالا بالا بالای مملکت هست که به اینها پهنای باند نمیده حالا تو هی 4 تا چیز رو که یاد گرفتی زرتی پیاده کن بدتر به دوستان خودت ضربه میزنی مشکل اینترنت کشور نه کرانی هست و نه کارکنان حسابگر ! مشکل از جای دیگه ای هست برادر مشکل داری برو بیت رهبری رو هک کن !

BZ7
24-10-2009, 21:48
ببین داداش ! من اولا از تو نظر نخواستم ! بعد بحث سر یاد گرفتن نیست
اینترنت حسابگر اول خوب بود ! الان دارن بهانه میارن
شما که چیزی حالیت نیست نمیخواد خودت رو حرفه ای جلوه بدی
کرمانشاهی بازی هم نیست این کار چون کاری از دست ما بر نمیاد
این کثافت ها وقتی حق مارو بخورن ما چیکار میتونیم بکنیم ؟
مگه شرکت شاتل نیست ؟ پینگ همه کاربراش زیرر 200 و سرعتش اصلا افت نمیکنه ؟
بعدشم شعور کرمانشاهی به این نیست
بچه ها بدتون نیاد ولی کرمانشاهی جماعت نه جنبه داره نه لیاقت نه ...
( تعدادی فقط پیدا میشن آدم باشن )
نه فقط کرمانشاه
همه ایران الان اینطور شده
شما نمیخواد در مورد فرهنگ کرمانشاه نظر بدی

r4pbr4p
25-10-2009, 10:22
عرض کنم خدمت شما دوست عزیز

من نمیخواستم پست بدم اینجا دیگه ولی مث اینکه تو توهم فانتزی غرق شدین گفتم بیارمتون بیرون

و اخطاری به حسابگر ! :
حسابگر جون اکانتی که خود کارکنانت دارن استفاده میکنن یه 1mb share با 120000 یونیت نا محدود هست که یوزر نیمت اینه :
ad2218
و پسوردت 6 حرفه و 3 تای اولش اینه : zaq

هه!

اون اکانت مربوط به یکی از مشترک هاست که یا ممکنه تو خوده اون مشترک باشی یا از آشناهاش... بگذریم

اگه اونقد پسر خوبی باشی که بتونی کرک کنی یا وارد سیستم بشی از اکانت هایی که بدست میاری استفاده میکنی و صداشم نمیاری بالا

سن و سالتم که به نظر زیر خط فقر میاد که میاد این حرفارو اینجا میزنی چون اگه کمی اینترنت باز بودی میفهمیدی هر حرفی جایی و هر نکته مکانی

اینم لیست یه سری یوزر . کاری نکنین پسوردشم بدم ... :
ad-az1054
ad-bs1008
ad-va1342
ad-va1033
ad-bs1007
ad-fj1433

عرض کنم خدمتت که منظور از AD همون ADSL و AZ , BS , FJ و ... هم مخفف مراکز مخابراتی مثل فجر ، بعثت ، ولیعصر...

یوزر من هم AD-BS1170 هستش... 3 رقم آی پی (اگه البته بدونی آی پی چیه!) من هم 92.50.47 هستش، کی باید منتظر دادن پسورد باشم؟

دیگه هم شرایطت بهم نمیخوره که باهات بحث رو ادامه بدم

دوستان هرکسی هر مشکلی چه بابت پینگ تایمش چه بابت افت سرعت و چه قطعی داشت پ.خ بهم بده

نفر فرستاده میشه اینترنت رو تحویل میدن... فط میخوام اینو ثابت کنم که گاهی وقتها توجه کنین فقط گاهی وقتها ممکنه مشکل از طرف مشترک باشه!

اما مشکل اینجاست هیچ کدوم از دوستان نمیخوان یک در صد هم قبول کنن که ممکنه مشکل از طرف خودشون باشه، منظورم این نیست که از طرف شرکت مشکل نیست اما اگرم برای یک بار شده خداوکیلی قضاوت کنین

خوش باشین

vanish
25-10-2009, 12:00
آقای r4pbr4p ممنون از جوابتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](جدی میگم)
حالا که شما اومدی جواب دادی
میشه در مورد اینکه چرا حسابگر ترافیک رو از 2.5 گیگ به 2 گیگ کاهش داده توضیح بدین؟
چون من تا حالا هیچ ISP رو ندیدم که 2 گیگ ترافیک اولیه داشته باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

r4pbr4p
25-10-2009, 12:45
خواهش می کنم

در اون مورد که مربوط میشه به سیاستهای هر شرکتی که قیمت و سرویس رو تغییر میده

اما میخوام مقایسه کنم قیمتها رو با تهران

تهران:

1 MB با محدودیت 2GB ماهیانه 18.900 (صبا نت)

512KB با محدودیت 3GB ماهیانه 18.900 (شاتل) فکر کنم بدون احتساب عوارض و آبونمان هستش

512KB با محدودیت 2GB ماهیانه 14.000 (آسیا تک)

فکر نمیکنم خیلی تفاوت قیمت داشته باشه

vanish
25-10-2009, 13:23
خواهش می کنم

تهران:

512KB با محدودیت 3GB ماهیانه 18.900 (شاتل) فکر کنم بدون احتساب عوارض و آبونمان هستش

به نظر من اینجور مقایسه ای اصلا درست نیست که فقط به اسم سرویسها توجه کنیم
من در مورد آسیاتک حرفی نمیزنم چون از خدماتش خبر ندارم
اما به نظر من واقعا خنده داره که حسابگر بخواد خودشو با شاتل مقایسه کنه
ببینین اولا شاتل سرویس 128 ECO داره که به اندازه یه سرویس 512 سرعت داره و دلیلی نداره که مشترک بره سرویس 512 بگیره
دوما شاتل به هر مناسبتی چند گیگ به مشترکینش هدیه میده.نمونش دانلود مجانی ایام عید نوروز یا 3 گیگ ماه رمضان یا 3 گیگ مهرماه

در مورد صبانت هم بگه که شما هر سرویسی داشته باشین (چه 128 چه 512) شبانه با اکانت 1 مگ وصل میشین
تنها مشکلی که صبا داره اینه که حساب 1 ماهه نداره

بازم ممنون:11:

BZ7
25-10-2009, 14:18
خواهش می کنم

تهران:

ببینم شما کی باشی ؟ نه تو به من بگو کی هستی ؟
اولا
به سن و سال نیست !
بعدشم
بچه خوشگل
من پسورد تمام اون اکانت ها رو بهت میدم !
بعد شما و اون کرانی فقط بلدین حرف مفت تحویل بدین
مثلا ادعا میکنی خیلی بارته ؟ اگه ادعا میکنی به اون مدیرتون که نونتو میده بیای اینجا جیک جیک کنی بگو درست سرویس بده نه اینکه 3 برابر پهنای باندش کاربر داشته باشه !
بعد در مورد شاتل فرمودی !
شاتل همه 128 هاشو کرده 512 و شبی نداشته که افت سرعت داشته باشه
سرعتش از 64 پایین تر نمیاد در صورتی که شما 1 مگ هاتون شبا سرعت به 10 کیلوبایت در ثانیه هم میرسه !
خوبه که حرف مفت نزنی و واقعیت رو درک کنی !!
و بفهمی ضعف امنیتی سیستم های مسخرتون چیه !
وقتی پسورد رو توی مودم ست میکنین همین میشه !!
تو هم لازم نیست به من کرک کردن یاد بدی و خواهش ازت میکنم !!
تا روی سگم بالا نیومده وضع این اینترنت های مسخرتون رو درست کنین وگرنه اون خراب شده رو روی سر تو و کرانی خراب میکنم !!

ونیش جان ازت انتظار نداشتم از این تشکر کنی ! اینا همینایی هستن که دارن پول مارو میکشن بالا و بهمون سرویس نمیدن !

r4pbr4p
25-10-2009, 17:40
به نظر من اینجور مقایسه ای اصلا درست نیست که فقط به اسم سرویسها توجه کنیم
من در مورد آسیاتک حرفی نمیزنم چون از خدماتش خبر ندارم
اما به نظر من واقعا خنده داره که حسابگر بخواد خودشو با شاتل مقایسه کنه
ببینین اولا شاتل سرویس 128 ECO داره که به اندازه یه سرویس 512 سرعت داره و دلیلی نداره که مشترک بره سرویس 512 بگیره
دوما شاتل به هر مناسبتی چند گیگ به مشترکینش هدیه میده.نمونش دانلود مجانی ایام عید نوروز یا 3 گیگ ماه رمضان یا 3 گیگ مهرماه

در مورد صبانت هم بگه که شما هر سرویسی داشته باشین (چه 128 چه 512) شبانه با اکانت 1 مگ وصل میشین
تنها مشکلی که صبا داره اینه که حساب 1 ماهه نداره

بازم ممنون:11:

من مطمئنم اگه با شرکتهای کوچیک مقایسه میکردم شما باز همینو میگفتی اما این فقط یه مقایسه بود...

در ضمن شاتل از کجا شروع کرده به نظر شما؟ حسابگر تا ماه آینده سرویس دهی به سنندج رو هم شروع میکنه که میتونه نقطه عطفی باشه برای شهر کرمانشاه تو این اوضاع که کلآ کرمانشاه چه اداراتش چه شرکت های خصوصیش زیر مجموعه همدان یا سنندج هستن

در مورد صبانت هم من اصلآ نمیخوام حرفی در موردش بزنم چون هر چیزی بگم یه جورایی خراب کردن طرف مقابل تلقی میشه

در مورد این سیاست صبا نت هم همه میدونن که قصدشون از این کار (که هم 128 هم 512 با 1024 دانلود میکنن) چیه... یه زمانی یه تاپیکی واسه صبا نت بود که به همین دلایل پاک شد

به هر حال این حرف ها چیزیو ثابت نمیکنه و فقط و فقط خوده مشترک های شرکت ها هستن که میتونن ثابت کنن که کدوم شرکت داره بهتر سرویس دهی و به علاوه اون ساپورت میکنه مشترک هاشو

ehmo
25-10-2009, 17:47
اقا من جدیدا سرعتم شبا افتضا نوسان داره اما بهر حال کار خودمو میکنم انگار بهتر شده راهی برا انتقام ندارین؟

ehmo
25-10-2009, 18:02
اما بدم نیس بخدا تو این شهر که همه تو فکر تیغ زدن همدیگن حسابگر با اینکه داره نامردی میکنه و پهنای باند مخابرات خودشو بدون توجه به تعداد کاربراش میگیره بازم خوبه

ehmo
25-10-2009, 18:03
اما الان پهنای باند دارن نوسان میدن که شاید کاری کرده باشن که جای امید واریه

BZ7
25-10-2009, 18:40
معلومه که کاری کردن ! یعنی اون موقع که سرعت خوب بود هیچ کس نمیدونست که دانلود مجانی وجود داره ؟ و کسی IDM نداشت ؟!
خیلی حرف مسخره ایه !
بعدشم میگه میخوایم به سنندج بدیم !! آخه عزیزم دلم شما تو شهر خودتون میوندین ! پهنای باند کم میارین ! حجم کم میکنین !!
بعد شاتلی که فرمودی قیمت 512 میده فکر کنم 16 تومن با 3 گیگ حجم و در مناسبت ها همون طور که ونیش گفت هدیه هم میده
شبا دانلودش از ساعت 1 تا 7 هست ! که شما 2 تا 7 هستین !!
و اونا سرعت 512 شون از 64 پایین تر نمیاد !!
ولی سرعت 512 شما با 2 گیگ حجم که از 2 تا 7 هم رایگانه از 58 بالاتر نمیره !! و همیشه تو رنج 52 ~ 57 هستش
بعد شما به خودت میگی ما داریم مشتری هارو ساپورت میکنیم ؟ به این میگی ساپورت ؟
خدا رو خوش نمیاد این پولی که شما میگیری حرومه ! شما داری 1 مگ میدی ولی در اصل خیلی کمتر از اونه !
آقا اگه خدا پرستین ! خدا رو خوش نمیاد خدا اینو حروم کرده
اگه خدا پرست هم نیستی این کار از نظر انسانیت درست نیست !
اخه من بدبخت خودم میرم کار میکنم که پول شارژمو میدم
من از این اینترنت خراب شده شما پول در میارم فیلم میدم به مردم
واقعا خدا رو خوش میاد واسه 100 تومن اینور تر اینقدر مارو اذیت کنین ؟
خب به اون کرانی بگو کم کاربر جدید ثبت نام کنه وقتی پهنای باند نداره
70 مگ پهنای باند با 300 تا کاربر !! به هرکی بگی میخنده
همین شرکت شاتل که میفرمایین !! قرار بود 2 مگ بده ولی چون دید اگه بده سرعت شبا کم میشه و پهنای باند کم میاره کنسلش کرد تا وقتی که پهنای باند بیشتری بگیره
ولی شما ! خدا رو هم در نظر نمیگیرین میاین 3 برابر پهنای باندتون ثبت نام میکنین خب معلومه سرعت میشه این !
نیازی هم نیست واسه تبلیغ سرعت ها رو 2 برابر کنین ! به هیچ دردی نمیخوره وقتی محدودیت ما 2 گیگه و شبا هم نمیتونیم درست و حسابی دانلود کنیم !

vanish
25-10-2009, 19:03
معلومه که کاری کردن ! یعنی اون موقع که سرعت خوب بود هیچ کس نمیدونست که دانلود مجانی وجود داره ؟ و کسی IDM نداشت ؟!
خیلی حرف مسخره ایه !
بعدشم میگه میخوایم به سنندج بدیم !! آخه عزیزم دلم شما تو شهر خودتون میوندین ! پهنای باند کم میارین ! حجم کم میکنین !!
بعد شاتلی که فرمودی قیمت 512 میده فکر کنم 16 تومن با 3 گیگ حجم و در مناسبت ها همون طور که ونیش گفت هدیه هم میده
شبا دانلودش از ساعت 1 تا 7 هست ! که شما 2 تا 7 هستین !!
و اونا سرعت 512 شون از 64 پایین تر نمیاد !!
ولی سرعت 512 شما با 2 گیگ حجم که از 2 تا 7 هم رایگانه از 58 بالاتر نمیره !! و همیشه تو رنج 52 ~ 57 هستش
بعد شما به خودت میگی ما داریم مشتری هارو ساپورت میکنیم ؟ به این میگی ساپورت ؟
خدا رو خوش نمیاد این پولی که شما میگیری حرومه ! شما داری 1 مگ میدی ولی در اصل خیلی کمتر از اونه !
آقا اگه خدا پرستین ! خدا رو خوش نمیاد خدا اینو حروم کرده
اگه خدا پرست هم نیستی این کار از نظر انسانیت درست نیست !
اخه من بدبخت خودم میرم کار میکنم که پول شارژمو میدم
من از این اینترنت خراب شده شما پول در میارم فیلم میدم به مردم
واقعا خدا رو خوش میاد واسه 100 تومن اینور تر اینقدر مارو اذیت کنین ؟
خب به اون کرانی بگو کم کاربر جدید ثبت نام کنه وقتی پهنای باند نداره
70 مگ پهنای باند با 300 تا کاربر !! به هرکی بگی میخنده
همین شرکت شاتل که میفرمایین !! قرار بود 2 مگ بده ولی چون دید اگه بده سرعت شبا کم میشه و پهنای باند کم میاره کنسلش کرد تا وقتی که پهنای باند بیشتری بگیره
ولی شما ! خدا رو هم در نظر نمیگیرین میاین 3 برابر پهنای باندتون ثبت نام میکنین خب معلومه سرعت میشه این !
نیازی هم نیست واسه تبلیغ سرعت ها رو 2 برابر کنین ! به هیچ دردی نمیخوره وقتی محدودیت ما 2 گیگه و شبا هم نمیتونیم درست و حسابی دانلود کنیم !
تایید میشه 100%

mohammad8711
25-10-2009, 22:31
عجب جنگ و دعوایی شده اینجا !!!
اولا از انصاف نگذریم اینقدر ها هم که شما می گید حسابگر اوضاش خراب نیست !! اگه صبا نت داشتید چی می گفتید ؟؟؟
اما حسابگر مشکلاتی داره که واقعا اعصاب آدم خورد میشه ، مثلا همین عقب و جلو بردن ساعت سرور ، یعنی حسابگر نمی تونه ساعت سرور رو تنظیم کنه ؟ وقعا کار سختیه ؟
من بعد از چند شب رفتم گزارش اتصالات رو چک کردم دیدم بلهههه ، آقایون ساعت رو تغییر دادن و هر شب 1500 تا 2000 یونیت از حسابم کم شده ، واقعا اسم این کارو چی میشه گذاشت ؟

BZ7
25-10-2009, 23:04
ببین محمد ! اینی که بگی صبانت فلانه و اینا
حرف درستی نیست ! عزیزم من شرکت که پول میگیره باید درست هم سرویس بده !
آقا به کی بگیم ؟
شما دوست داری پول 1 مگ بدی 512 سرعت بگیری ؟

ILDC2
26-10-2009, 02:24
ببین محمد ! اینی که بگی صبانت فلانه و اینا
حرف درستی نیست ! عزیزم من شرکت که پول میگیره باید درست هم سرویس بده !
آقا به کی بگیم ؟
شما دوست داری پول 1 مگ بدی 512 سرعت بگیری ؟
شما بگو چه میشه کرد؟؟؟؟
مملکتو آب برده چه برسه به نت !

r4pbr4p
26-10-2009, 12:19
هرکسی تو زندگیش حق انتخاب داره... به جز زمان به دنیا اومدنش و اسمش

نه اجباری هست و نه دست زوری رو سره کسی

من متاهلم و از زندگیم راضی نیستم از همسرم جدا میشم. من از سرویسم ناراضیم میام سرویس دهنده رو عوض می کنم

شما مختاری که چی کار میکنی

در ضمن شما دیگه در مورد محدودیت صحبت نکن عزیز دل برادر (:ایکس) شما که ماشالله هکر تشریف داری

راستی اسم حلال و حروم هم نیار نمیخوری بهش

mohammad8711
26-10-2009, 14:29

من متاهلم و از زندگیم راضی نیستم از همسرم جدا میشم. من از سرویسم ناراضیم میام سرویس دهنده رو عوض می کنم

در ضمن شما دیگه در مورد محدودیت صحبت نکن عزیز دل برادر (:ایکس) شما که ماشالله هکر تشریف داری

میشه جواب منم درباره ی ساعت سرور بدید ؟

BZ7
26-10-2009, 15:34

منظورت اینه که فرقی واست نداره دیگه ؟
ببین داداش
شما چون دیدی رقیبی نداری تو کرمانشاه عمدا داری اینکارارو میکنی
صبانت هم که بدتر
میمونی فقط شما
اصلا خدا و حرام و حلال به کنار !
به نظر خودت درسته اینطوری ؟ به اسم 1 مگ به ما بفروشی بعد من 2 تا 7 جای 2 گیگ 400 مگ دانلود داشته باشم ؟ وجدان خودت راحت هست وقتی پول رو از کرانی میگیری ؟
من پسورد اکانت هایی که دارم باهاش وصل نمیشم هیچ وقت مگه نیازم بیفته اونم استفاده کمی میکنم
فوقش 2 مگ ازش استفاده میکنم !!
کلی حالم میگیره
من نمیدونم چطور میتونی اون پول رو از دست کرانی بگیری با این سرویس هایی که به ما میدین
ازت خواهش میکنم به کرانی بگو سرعت هارو برگردونه با حالت عادی
یه فکری هم واسه پهنای باند و 300 نفر بکنه !!

Kaptian Black
26-10-2009, 15:43
خواهش می کنم

SHTEL رو با یه ISP ه .... مثه حسابگر مقایسه نکن plz :2:. کیفیتی که شاتل داره حسابگر بعد 120 سالام نمیرسه بهش ! شما برین سرویس 5GB با سرعت دانلود شبانه 10kb بدین !

ضمنا Eco128 شاتل سرعت دل اش 65 الی 75 با حجم 3گیگ و ماهی 13.800 فقط !

r4pbr4p
26-10-2009, 17:01
SHTEL رو با یه ISP ه .... مثه حسابگر مقایسه نکن plz :2:. کیفیتی که شاتل داره حسابگر بعد 120 سالام نمیرسه بهش ! شما برین سرویس 5GB با سرعت دانلود شبانه 10kb بدین !

ضمنا Eco128 شاتل سرعت دل اش 65 الی 75 با حجم 3گیگ و ماهی 13.800 فقط !

استفاده از اینترنت هم مث رانندگی یا هر چیزه دیگه نیاز به یه سری شرایط فردی داره

من کاری ندارم کدوم شرکت چطور اینترنت میده کارم به میزان گیگ ندارم چون به من ربطی نداره

من خودم حجمی 512 داشتم با محدودیت 2 گیگ، یعنی دقیقآ همون سرویسی که خیلی دیگه از مشترکا الان دارن استفاده میکنن اما چطوره که من هر زمانی که دانلود داشتم دقیقآ همون 512 تقسیم بر 8 بود...

در ضمن علاوه بر اون چیزا 2 تا چیز دیگه

اولآ که غیر ممکن وجود نداره!

دویومآ اینترنت تو یه شهری مث تهران یا اصفهان جا افتاده دوست عزیز، خیلیا تو کرمانشاه هنوز فرق بین USB و LAN رو نمیدونن... خیلیا که 128 گرفتن موقع اتصال مودم به کارت شبکه تماس میگیرن میگن سرعت ما 100! یه سری چیزا اید جا بیفته تا بعد سرویس دهنده به مشترکاش به چشم یه مشترک حرفه ایی نگاه کنن

از نظر من به غیر از اینکه در مور حسابگر بخوام نظر بدم به عنوان کسی که کافی نت داره همین سرعت با همین ویژگی ها هم از سر 97درصد مردم کرمانشاه زیاده چون کاری انجام نمیدن که نیازی به سرعت خیلی بالا یا سرویس بدون حتی قطعی ثانیه ایی یا شایدم گیگ بیتشر ندارن

قصد توهین ندارم دوست عزیز فط دارم منطقی حرف میزنم... شما هم اگه منطقی به قضیه نگاه کنی بر خلاف بقیه همشهری هات خوشحال میشم

به هر حال از شرکت شما هم تو بحث ممنونم

r4pbr4p
26-10-2009, 17:10
در مورد شما BZF عزیز...

شما اول باید به من بگی مشکلت چیه

سرعتت پایینه ؟ از میزان گیگ ناراضی هستی؟ سرعتت نوسان داره؟ یا کلآ با شرکت و مدیریت مشکل داری...

من منکر وجود قطعی، نوسان، کم بدن میزان ترافیک (البته برای عده ایی محدود) نیستم اما شما هم باید واقع بین باشی. اینترنت از یه چرخه عبور میکنه تا به شما برسه و شما چون آخرین مرحله این چرخه سرویس دهنده یعنی شرکت حسابگر هست کمی بدبینی

شما میگی سرعت دانلودت توبعضی مواقع از شب پایین میاد

دوست عزیز خودت میدونی علاوه بر سرعت سرویس دهنده سرعت (حسابگر) سرعت سرور سایتی رو هم که ازش دانلود میگیری در نظر بگیری، مطمئنآ الان میگی اون سایتهاخارجی هستن اما همین سایت ها هم گاهی مواقع با کمبود پهنای باند مواجه میشه... بیشتر تعمیرات سویچ های مخابرات ساعت 12 شب شروع میشه تا 8 صبح قبل از باز شدن ادارات و ارگانهای دولتی، مطمئنآ وقتی یه دستگاه از مدار خارج میشه بار روی دستگاه های دیگه میفته پهنای باند پایین میاد

در آخر هم منکر این نیستم که شرکت های سرویس دهنده هم بی تقصیر نیستن این وسط و با این حرف ها نمیخوام جا نماز آب بکشم اما واقعآ تمام سعی ما همینه که بهترین سرویس رو ارائه بدیم بر خلاف خیلیا که میگن حسابگر پول اسمشو میخوره

r4pbr4p
26-10-2009, 17:13
میشه جواب منم درباره ی ساعت سرور بدید ؟

مطمئن باش دوست عزیز مشکلی نداره

شما ساعت سیستمت هم باید با ساعت سرور یکی باشه

برا تست هم میتونی راس ساعت 2 شب یه لحظه دی سی کنی دوباره کانکت شی بعد یونیتت رو چک کنی

BZ7
26-10-2009, 17:17
این بلک جان پسر دایی بنده هستش !!
و خدمتتون ارض شود که راست میگه . شاتل داره 128 با سرعت دانلود 75 حدودا میده 13900 با 3 گیگ حجم و دانلود شبانه 1 تا 7 شبی حدودا 1.5 گیگ دانلود میکنه
حسابگر که 1 مگ میده 18500 با 2 گیگ حجم !! سرعت شبانه میشه 35
دانلود هم از 2 تا 7 هست و بدبختی مشکلات ساعت سرور هم جدا !
بد نیست واقع بین باشی عزیز
بعدشم
شما داری میگی 97 درصد حالیشون نیست
فرض بر اینکه شما درست میگی !
خب اگه اینطور باشه کسی که چیزی حالیش نیست چطور میتونه هر شب از ساعت 2 تا 7 با IDM دانلود کنه ؟
شما خب میگی 97 درصد اینطور هستن و حتی نمیدونن سرعت اینترنت چطور حساب میشه !
بعد چطوری میگی همه یاد گرفتن دانلود میکنن و پهنای باند کم میاریم ؟
خب دیگه اینجا اولین دروغتون در اومد ! ببینم دیگه چه سوتی هایی میدین !!

BZ7
26-10-2009, 17:18
مطمئن باش دوست عزیز مشکلی نداره

شما ساعت سیستمت هم باید با ساعت سرور یکی باشه

برا تست هم میتونی راس ساعت 2 شب یه لحظه دی سی کنی دوباره کانکت شی بعد یونیتت رو چک کنی
جریان دی سی کردن چیه
یعنی وقتی میخوایم بذاریم دانلود باید یه بار دی سی شه بعد دوباره کانکت شه و دانلود رو شروع کنه؟!!!!!!!!!!
این دیگه چه سیستم باحالیه ؟:13:

vanish
26-10-2009, 17:18
در مورد شما BZF عزیز...

سرعتت پایینه ؟ از میزان گیگ ناراضی هستی؟ سرعتت نوسان داره؟ یا کلآ با شرکت و مدیریت مشکل داری...

من منکر وجود قطعی، نوسان، کم بدن میزان ترافیک (البته برای عده ایی محدود) نیستم اما شما هم باید واقع بین باشی. اینترنت از یه چرخه عبور میکنه تا به شما برسه و شما چون آخرین مرحله این چرخه سرویس دهنده یعنی شرکت حسابگر هست کمی بدبینی

دوست عزیز خودت میدونی علاوه بر سرعت سرویس دهنده سرعت (حسابگر) سرعت سرور سایتی رو هم که ازش دانلود میگیری در نظر بگیری، مطمئنآ الان میگی اون سایتهاخارجی هستن اما همین سایت ها هم گاهی مواقع با کمبود پهنای باند مواجه میشه... بیشتر تعمیرات سویچ های مخابرات ساعت 12 شب شروع میشه تا 8 صبح قبل از باز شدن ادارات و ارگانهای دولتی، مطمئنآ وقتی یه دستگاه از مدار خارج میشه بار روی دستگاه های دیگه میفته پهنای باند پایین میاد

در آخر هم منکر این نیستم که شرکت های سرویس دهنده هم بی تقصیر نیستن این وسط و با این حرف ها نمیخوام جا نماز آب بکشم اما واقعآ تمام سعی ما همینه که بهترین سرویس رو ارائه بدیم بر خلاف خیلیا که میگن حسابگر پول اسمشو میخوره
من مشکلم کمبود ترافیکه :41:
مجبورم هر 25 روز یکبار شارژ کنم اونم با هزار بد بختی تا اون موقع کشش میدم
اصلا شما چرا ترافیک رو از 2.5 به 2 کاهش دادین؟

r4pbr4p
26-10-2009, 17:19

شما تو پست من اینطور چیزی دیدی؟

r4pbr4p
26-10-2009, 17:20
جریان دی سی کردن چیه
یعنی وقتی میخوایم بذاریم دانلود باید یه بار دی سی شه بعد دوباره کانکت شه و دانلود رو شروع کنه؟!!!!!!!!!!
این دیگه چه سیستم باحالیه ؟:13:

جایی که باید توجه کنی توجه نمیکنی.. حواست نیست دیگه یه کم توجه کن ببین من چی میگم بعد پست بده

نوشتم برا تست!

BZ7
26-10-2009, 17:23
در مورد شما BZF عزیز...

داداش من شبا سرعتم پایینه ! 2 تا 7 !
من از سایت های معروفی مثل رپیدباز و رپیدشیر دانلود میکنم با اکانت پریمیوم که فکر نکنم افت سرعتی که شما میگی مربوط به سرور اونا باشه !!
شرکت شما یه کاری کرده که سرعت ها پایین اومده . اون موقع اینطور نبود
یه خسیس بازی در میارین شبا پهنا رو محدود میکنین یا کاربراتون زیاد شده که بعید میدونم ! همه نمیتونن لیینک های مستقیم با سرعت سرور های عالی پیدا کنن ! :41:

vanish
26-10-2009, 17:23
این بلک جان پسر دایی بنده هستش !!
و خدمتتون ارض شود که راست میگه . شاتل داره 128 با سرعت دانلود 75 حدودا میده 13900 با 3 گیگ حجم و دانلود شبانه 1 تا 7 شبی حدودا 1.5 گیگ دانلود میکنه
حسابگر که 1 مگ میده 18500 با 2 گیگ حجم !! سرعت شبانه میشه 35
دانلود هم از 2 تا 7 هست و بدبختی مشکلات ساعت سرور هم جدا !
شما کجا میشینین که اینقدر مشکل سرعت دارین؟
خدایش من مشکلی ندارم فقط در ماه شاید 1-2 شب قطع بشه که اونم برا استراحت سیستم خوبه:دی

بعد یه سوال دیگه از آقای r4pbr4p ببخشید شما خودتون v p n ها رو قطع میکنین؟

BZ7
26-10-2009, 17:25
شما تو پست من اینطور چیزی دیدی؟
من اومدم حسابگر از همکار های گرامیتون پرسیدم !

BZ7
26-10-2009, 17:26
خدایش من مشکلی ندارم فقط در ماه شاید 1-2 شب قطع بشه که اونم برا استراحت سیستم خوبه:دی

من والا بالا هستم
داداشم که دور بر نوبهار هست اون مثلا میگه من اصلا مشکلی ندارم
شانس ماست دیگه ...

r4pbr4p
26-10-2009, 17:31

نه عزیز اونا رو گاهی وقتامخابرات قطع میکنه و بیشتر وقت ها مدت زمان اجاره سرور سرویس دهنده که تموم میشه مجبورن سرورشون رو جابه جا کنن که عمومآ به مشترک هاشون اطلاع نمیدن که بتونن به عنوان سرویس جدید بفروشن بهشون اکانت ها رو

BZ7
26-10-2009, 17:38
:31: جواب درست و حسابی که به ما نمیدین چیکار کنیم واسه سرعت ها
فکر کنم بیام یه سر خدمت آقای کرانی برسم یکم داد بزنم مشکل حل میشه :19:

ali racer
26-10-2009, 17:44
به به بحث سرعت اینجا چقدر داغه !
آقا کسانی که از سرویس 1مگ شرکت های دیگه استفاده میکنن (غیر حسابگر)
سرعت متوسط دانلودشون چقدره ؟
من 1 مگ حسابگر دارم
حداکثر 115
و سرعت متوسط دانلودم بین 50 تا70 کیلو بایته

BZ7
26-10-2009, 17:49
استفاده از اینترنت هم مث رانندگی یا هر چیزه دیگه نیاز به یه سری شرایط فردی داره

من کاری ندارم کدوم شرکت چطور اینترنت میده کارم به میزان گیگ ندارم چون به من ربطی نداره

من خودم حجمی 512 داشتم با محدودیت 2 گیگ، یعنی دقیقآ همون سرویسی که خیلی دیگه از مشترکا الان دارن استفاده میکنن اما چطوره که من هر زمانی که دانلود داشتم دقیقآ همون 512 تقسیم بر 8 بود...

در ضمن علاوه بر اون چیزا 2 تا چیز دیگه

اولآ که غیر ممکن وجود نداره!

دویومآ اینترنت تو یه شهری مث تهران یا اصفهان جا افتاده دوست عزیز، خیلیا تو کرمانشاه هنوز فرق بین USB و LAN رو نمیدونن... خیلیا که 128 گرفتن موقع اتصال مودم به کارت شبکه تماس میگیرن میگن سرعت ما 100! یه سری چیزا اید جا بیفته تا بعد سرویس دهنده به مشترکاش به چشم یه مشترک حرفه ایی نگاه کنن

از نظر من به غیر از اینکه در مور حسابگر بخوام نظر بدم به عنوان کسی که کافی نت داره همین سرعت با همین ویژگی ها هم از سر 97درصد مردم کرمانشاه زیاده چون کاری انجام نمیدن که نیازی به سرعت خیلی بالا یا سرویس بدون حتی قطعی ثانیه ایی یا شایدم گیگ بیتشر ندارن

قصد توهین ندارم دوست عزیز فط دارم منطقی حرف میزنم... شما هم اگه منطقی به قضیه نگاه کنی بر خلاف بقیه همشهری هات خوشحال میشم

به هر حال از شرکت شما هم تو بحث ممنونم

خب اگه اینطور باشه کسی که چیزی حالیش نیست چطور میتونه هر شب از ساعت 2 تا 7 با IDM دانلود کنه ؟

ببخشید ها اینو صفحه قبلم گفتم !! دوباره تاکید میکنم رو این
جوابی برای این داری داداش من ؟!

r4pbr4p
26-10-2009, 17:50

ببخشید ها اینو صفحه قبلم گفتم !! دوباره تاکید میکنم رو این
جوابی برای این داری داداش من ؟!

پست بده..

شاید اگه نباشی جات خالی بمونه! [ ;- ) ]

BZ7
26-10-2009, 17:50
من 1 مگ حسابگر دارم
حداکثر 115
سرعت ها رو 2 برابر کردن من روزا 230 دانلود میکنم 1 مگ هم دارم !!
شبا 25 تا 45 !

BZ7
26-10-2009, 17:51
پست بده..

شاید اگه نباشی جات خالی بمونه! [ ;- ) ]

دیدی جوابی نداری حاشیه میری ؟ ( بخوانید حرف مفت !! )
بروبچ شما هم ببینین ! جواب داداشمون چی بود به سوال من !!

و در مورد اینی که گفتی من پست الکی نمیدم
میتونی بری تو کلوب سخت افزار جواب های منو ببینی :11:

با شماها نمیشه درست تا کرد ... باشه ...
دهنی ازتون سرویس بکنم ...

fastplus
26-10-2009, 20:06
سرعت سرویس های محدود حسابگر 2 تا 4 برابر شده مثلا سرعت 1mbبرابر با 2mb شده و در ساعات غیر رایگان سرعتها خیلی خوب است ولی در ساعات رایگان فقط ااز ساعت 2 تا 3 سرعت ها افت میکند و بعد از ساعت 3 سرعت ها خوب میشود . باید به شما بگم که سرویس adsl یک سرویس اشتراکی است و تضمین شده نیست و نباید انتظار داشت با سرعت 1mb همیشه حداقل سرعت 1mb داشته باشی و دلیل اینکه شرکت ها از ساعت 2 تا 7 صبح سرویس رایگان میدهند اینه که در این ساعت پهنای باند خالی زیادی دازند و آنرا به صورت مجانی به مشترکانشان میدهند .
در ضمن BZ7 اگر با سرویس دهنده ات مشکل داری آنرا عوض کن .
به نظر من تمام سرویس دهنده های اینترنت در ایران مشکلات خاص خودشان دارند . مثلا پارس انلاین در تهران بیشترین مشترک رادارد . اما در کرمانشاه خوب سرویس نمیده و قیمتهاش خیلی بالاست و قابل رقابت با حسابگر و صبا نت نیست و مثلا صبا نت و شاتل در مشهد بهترین هستند ولی ممکن است در شهر دیگه سرویس مناسبی را نداشته باشند. در مورد شاتل هم باید گفت سرویسهای echo در شهر های دیگر هم که از ساعت 1 به بعد افت سرعت وجود دارد.
مهم انست که سرویس دهنده بتواتد پشتیبانی خوبی داشته باشه و در صورتیکه مشکلاتی داشته باشه در کوتاهترین مدت زمان انرا حل کند و سرویس کم نوسانی داشته باشد.

Oracle_Eldorado
26-10-2009, 21:29
من 1 مگ حسابگر دارم
حداکثر 115

پسر سرعت منو ببین کیف کن !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vanish
26-10-2009, 21:55

:دی
صبا داری؟

BZ7
26-10-2009, 22:19
:دی
صبا داری؟
در درجه اول حرومت :31:
در درجه دوم حسابگر همه 1 مگ هارو کرده 2 مگ
در درجه سوم فقط من بدبخت سرعتم تخمیه !!

BZ7
26-10-2009, 22:20
حسابگر رید رفت پسورد اون اکانت گنده رو عوض کرد =))

r4pbr4p
26-10-2009, 22:41
256 نا محدود

BZ7
26-10-2009, 22:56
256 نا محدود

بیا اینترنت منو درست کن که شبا میشه همین 256 در حالی که پول 1 مگ دادم !! :40::40::40::40::40::40:

BZ7
26-10-2009, 23:00
برادر گرامی این network address که تاثیری رو سرعت نمیذاره ؟ آخه سیستم های شما با کلاسه خیلی گفتم شاید حساسیت داشته باشه به این چیزا

r4pbr4p
26-10-2009, 23:05
و من کماکان منتظر پسوورده یوز نیم خود هستم!

BZ7
26-10-2009, 23:11
خوشمزه جون ! روش هکش اونجور نیست که بشه همه رو هک کرد وگرنه مطمئن باش نمیذاشتم شرکتتون اینترنت بفروشه دیگه !
چقدر خوشمزه شدی عزیزم
جواب اون سوال رو ندادی
کم آوردی !؟ آره دیگه ...

r4pbr4p
26-10-2009, 23:12
بیا اینترنت منو درست کن که شبا میشه همین 256 در حالی که پول 1 مگ دادم !! :40::40::40::40::40::40:

شماره خطط رو پ.خ کن واسم میفرستم بیان درستش کنن واست

BZ7
26-10-2009, 23:14
شماره خطط رو پ.خ کن واسم میفرستم بیان درستش کنن واست
متاسفانه مسائل امنیتی در وسط هست ! و در ضمن هزار دفعه به همکار های گرامیتون فرمودم گفتن پیگیری میکنیم !!! هیچی هم نشد :13:
واسه همیناس دیگه آدم قاطی میکنه از دستتون !!

r4pbr4p
26-10-2009, 23:19
بیخیال... با مسائل امنیتیت سرگرم باشو فروم بازی کن زیاد م نرو تو نخ مشکلات اینترنت دیدی پیر شدی هیچ لذتی نبردی

با همون 230کیلو در روز روزیتو بگذرونو خدا رو شکر کن که سقفی رو سرته!

به هر حال یکی دو روز سرگرم شدم

موفق باشید

BZ7
26-10-2009, 23:20
بیخیال... با مسائل امنیتیت سرگرم باشو فروم بازی کن زیاد م نرو تو نخ مشکلات اینترنت دیدی پیر شدی هیچ لذتی نبردی

با همون 230کیلو در روز روزیتو بگذرونو خدا رو شکر کن که سقفی رو سرته!

به هر حال یکی دو روز سرگرم شدم

موفق باشید
نه واقعا مثل اینکه باید حال تو یکی رو بگیرم فکر کنم شما حسابگری ها حرف حالیتون نیست

vanish
27-10-2009, 00:21
سرعت سرویس های محدود حسابگر 2 تا 4 برابر شده مثلا سرعت 1mbبرابر با 2mb شده و در ساعات غیر رایگان سرعتها خیلی خوب است ولی در ساعات رایگان فقط ااز ساعت 2 تا 3 سرعت ها افت میکند و بعد از ساعت 3 سرعت ها خوب میشود . باید به شما بگم که سرویس adsl یک سرویس اشتراکی است و تضمین شده نیست و نباید انتظار داشت با سرعت 1mb همیشه حداقل سرعت 1mb داشته باشی و دلیل اینکه شرکت ها از ساعت 2 تا 7 صبح سرویس رایگان میدهند اینه که در این ساعت پهنای باند خالی زیادی دازند و آنرا به صورت مجانی به مشترکانشان میدهند .
در ضمن BZ7 اگر با سرویس دهنده ات مشکل داری آنرا عوض کن .
به نظر من تمام سرویس دهنده های اینترنت در ایران مشکلات خاص خودشان دارند . مثلا پارس انلاین در تهران بیشترین مشترک رادارد . اما در کرمانشاه خوب سرویس نمیده و قیمتهاش خیلی بالاست و قابل رقابت با حسابگر و صبا نت نیست و مثلا صبا نت و شاتل در مشهد بهترین هستند ولی ممکن است در شهر دیگه سرویس مناسبی را نداشته باشند. در مورد شاتل هم باید گفت سرویسهای echo در شهر های دیگر هم که از ساعت 1 به بعد افت سرعت وجود دارد.
مهم انست که سرویس دهنده بتواتد پشتیبانی خوبی داشته باشه و در صورتیکه مشکلاتی داشته باشه در کوتاهترین مدت زمان انرا حل کند و سرویس کم نوسانی داشته باشد.
کی سرعتها رو زیاد کردن چون downstream من همون 1023 مونده:41:

BZ7
27-10-2009, 00:31
..............

fastplus
27-10-2009, 00:33
از دوستان عزیز خواهش میکنم که در این فروم ادب و نزاکت را رعایت کنید و مثل فروم شهر های دیگه از کلمات مناسب استفاده کنید .
BZ7 شما میتونید از کلمات مناسبتری که در شان بچه های شهر کرمانشاه و نشان دهنده فرهنگ مردم ماست استفاده کنید.

vanish
27-10-2009, 00:39
از دوستان عزیز خواهش میکنم که در این فروم ادب و نزاکت را رعایت کنید و مثل فروم شهر های دیگه از کلمات مناسب استفاده کنید .
BZ7 شما میتونید از کلمات مناسبتری که در شان بچه های شهر کرمانشاه و نشان دهنده فرهنگ مردم ماست استفاده کنید.
جواب منو نمیدی؟:دی

fastplus
27-10-2009, 00:40
BZ7 جان به نظر من اگه کسی هکر حرفه ای باشه نمیاد داخل فروم و لیست user و پسورد بده و اگر تو با سرویس شرکت حسابگر مشکل داری خوب به جای فحش و بد و بیراه گفتن برو از شرکت های دیگه سرویس بگیر

fastplus
27-10-2009, 00:43
جواب منو نمیدی؟:دی
سرعت من اضافه شده تو هم با شرکت تماس بگیر - شاید دارند به ترتیب رسیدن به زمان شارژ سرعتها را تغییر میدهند

vanish
27-10-2009, 01:30
دوستان خواهش میکنم احترام همدیگرو نگه دارین
مطمئن باشین با فحش و فحش کاری درست نمیشه
اگه درست میشد الان ایران تو جهان از هر نظر اول بود یا حداقل کرمانشاه توی ایران!
من از اقای r4pbr4p تشکر میکنم
همین که زحمت کشیدن به این تاپیک سر زدن خودش خیلیه
من مطمئنم ایشون هرکاری از دستشون بر بیاد برای رفع مشکلات انجام میدن ما هم در مقابل نباید کاری کنیم که ایشون دلسرد بشن
نمیگم انتقاد نکنیم.انتقاد میکنیم ولی با رعایت احترام
امیدوارم کاری نکنیم که کسی ناراحت بشه یا این تاپیک بسته بشه
چون اینجا تنها جاییه که ما داریم برای بیان مشکلات
موفق باشید

BZ7
27-10-2009, 12:32
BZ7 جان به نظر من اگه کسی هکر حرفه ای باشه نمیاد داخل فروم و لیست user و پسورد بده و اگر تو با سرویس شرکت حسابگر مشکل داری خوب به جای فحش و بد و بیراه گفتن برو از شرکت های دیگه سرویس بگیر
من گفتم هکر حرفه ای هستم ؟! من گفتم یه راه هایی هست میشه بعضی اکانت ها رو هک کرد ! نگفتم از هک چیزی حالیم میشه و راست هم میگی
اصلا نباید میومدم اینجا میگفتم
کسی تو کشور خراب شده ما جنبه نداره فکر میکنه خواستم خودمو بزرگ نشون بدم ....

BZ7
27-10-2009, 13:12
جالب اینجا بود امشب هر چی دانلود کردم 2 به بعد رو حجمم حساب شد ! 270 مگ تو حدودا 20 دقیقا با سرعت همون 2 مگ دانلود کرده بودم !! که حجمم تموم شد زنگ هم میزنم میگه اشتباه از شما بوده

واقعا این یکی خیلی جالب توجه بود !

vanish
27-10-2009, 17:49
امروز با پشتیبانی حسابگر تماس گرفتم
در مورد تبدیل 1 مگ به 2مگ پرسیدم چون مال من تبدیل نشده
گفتن خطم نمیکشه:2:
ولی من مطمئنم خطم تا 3 مگ رو میکشه:41:

BZ7
28-10-2009, 01:07
خدا لعنتت کنه p30world
a1000a رو بن کردن !!
توف !

به یادتیم ...
:D

Oracle_Eldorado
28-10-2009, 11:47
با سلام دوستان .
من واقعا دیگه از حسابگر خسته شدم
2هفته اس که اینترنت منو قطع کردن
هرچی هم زنگ میزنم هردفعه یه سری چرت و پرت تحویل من میدن
خواستم ببینم وضعیت صبانت چطوریه ؟
الان کسی هست که از صبانت گرفته باشه ؟
ممنون میشم .

vanish
28-10-2009, 14:18
با سلام دوستان .
من واقعا دیگه از حسابگر خسته شدم
2هفته اس که اینترنت منو قطع کردن
هرچی هم زنگ میزنم هردفعه یه سری چرت و پرت تحویل من میدن
خواستم ببینم وضعیت صبانت چطوریه ؟
الان کسی هست که از صبانت گرفته باشه ؟
ممنون میشم .

مگه شما نگفتی 2 مگ داری؟:18:

Oracle_Eldorado
28-10-2009, 17:56
مگه شما نگفتی 2 مگ داری؟:18:

نه عزیز سرعت من 1 مگابایته .
کجا گفتم 2 مگ ؟! :31:

vanish
28-10-2009, 20:36
ه عزیز سرعت من 1 مگابایته .
کجا گفتم 2 مگ ؟!
اینجا گفتین:

behexen
28-10-2009, 20:39
من موندم اگه ای دی اس ال مخابرات رو به راه شه این کرانی می خواد چی کار کنه؟ اگه سروسی 2 مگ نامحدود و بکنه ماهی 5 تومنم فک نکنم کسی ازش سرویس بگیره!!!
دیشب یکی از فامیلامون که تو مخابرات کار ه ایه گفت بودجه دادن بهشون تا عید ای دی اس ال مخابرات درست می شه سرعت 512 نامحدود رو میدن 15 تا 20 تومن !

BZ7
28-10-2009, 20:47
نه عزیز سرعت من 1 مگابایته .
کجا گفتم 2 مگ ؟! :31:
عزیز من اون مگابایت نیست !! مگابیته !
خسته نباشی چطور میشه 1 مگ داشته باشی با سرعت 230 ؟!!
:31: راستی مشکل سرعت من حل شد ! جناب کرانی گفتن تغییراتی دادیم !!!!:13:

و یه نکته مهم واسه کسایی که شب دانلود میکنن :
شبا دانلود رو از ساعت 2:12 تا 7:10 انجام بدین
ساعت سرور حدودا 12 دقیقه عقبه و نمیتونن تغیرش هم بدن !!:27:

BZ7
28-10-2009, 20:48
من موندم اگه ای دی اس ال مخابرات رو به راه شه این کرانی می خواد چی کار کنه؟ اگه سروسی 2 مگ نامحدود و بکنه ماهی 5 تومنم فک نکنم کسی ازش سرویس بگیره!!!
دیشب یکی از فامیلامون که تو مخابرات کار ه ایه گفت بودجه دادن بهشون تا عید ای دی اس ال مخابرات درست می شه سرعت 512 نامحدود رو میدن 15 تا 20 تومن !
اوه اوه پسر ! اینطور باشه که همه آی اس پی ها سرویس میشن بدجور !

vanish
28-10-2009, 22:00
عزیز من اون مگابایت نیست !! مگابیته !
خسته نباشی چطور میشه 1 مگ داشته باشی با سرعت 230 ؟!!
:31: راستی مشکل سرعت من حل شد ! جناب کرانی گفتن تغییراتی دادیم !!!!:13:

و یه نکته مهم واسه کسایی که شب دانلود میکنن :
شبا دانلود رو از ساعت 2:12 تا 7:10 انجام بدین
ساعت سرور حدودا 12 دقیقه عقبه و نمیتونن تغیرش هم بدن !!:27:
یعنی چی درست شد؟
الان سرعت دانلودت چنده؟

فکر نکنم مخابرات 128 بیشتر بده به خانگی:19:

fastplus
28-10-2009, 22:18

چند نکته را در مورد مخابرات باید خاطر نشان کرد .
1- سرویس های خانگی حداکثر 128 کیلو است
2- نسبت share یک به ده است یعنی پهنای باند 128 کیلو بین 10 نفر تقسیم میشود و در زمان پیک کار سرعت دانلود تا 1.5 کیلو بایت( کمتر از سرعتDIALUP ) مجاز است .
3-قیمتها مناسب است
4- ولی به دلیل مدیریت و کارمندان دولتی پشتیبانی مناسبی ندارند.

در ضمن در صورتیکه مخابرات هزینه اینترنت 1 مگابیت به قیمت یک میلیون تومان را برای شرکت های ISP به 500 هزار تومان کاهش میداد . شرکتهای ISP میتوانستند با قیمت مناسبتر به مشترکین سرویس بدهند .

BZ7
28-10-2009, 22:54
یعنی چی درست شد؟
الان سرعت دانلودت چنده؟

فکر نکنم مخابرات 128 بیشتر بده به خانگی:19:
سرعت روزا 230 شبا بیشتر رو 110 ولی بعضی موقع ها واسه چند دقیقه تا 180 هم میره :31:
کرانی دوستت داریم ( حالا پر رو نشو :31: )

pandora tomorro
29-10-2009, 18:10
کرانی ادم میشود:دی امیدوارم ادامه دار باشه!
من 512 هستم 100 دانلود میکنم...

vanish
29-10-2009, 18:13
کرانی ادم میشود:دی امیدوارم ادامه دار باشه!
من 512 هستم 100 دانلود میکنم...
آقا خوش بحالتون
ما که همون 115 مونده تکونم نمیخوره:2:

BZ7
29-10-2009, 19:54
آقا خوش بحالتون
ما که همون 115 مونده تکونم نمیخوره:2:
وای پسر دیشب کلی شو و یه فیلم گذاشتم همش دانلود شد ! صبح که دیدمشون کفم برید
ساعت 6 با 230 دانلود میکردم !
آقا تاکید میکنم ها یادتون نره دانلود رو از 2:15 تا 7:10 بکنین
قبل و بعد از اون حجم کم میشه

vanish
29-10-2009, 21:12
وای پسر دیشب کلی شو و یه فیلم گذاشتم همش دانلود شد ! صبح که دیدمشون کفم برید
ساعت 6 با 230 دانلود میکردم !
آقا تاکید میکنم ها یادتون نره دانلود رو از 2:15 تا 7:10 بکنین
قبل و بعد از اون حجم کم میشه
حالا هی بیا ما رو دق بده :دی

راستی میشه یه تست از speedtest بگیری؟

vanish
29-10-2009, 21:24
درسته که سرعت من تغییر نکرده
ولی از شرکت حسابگر بخاطر پیگیری و رسیدگی به مشکلات تشکر میکنم:11:

behexen
30-10-2009, 20:35
نه بابا 128 دیگه چیه گفتن تا 2 مگ هم می دیم برا خونخ و شرکت فرقی نداره!

kajjoox
31-10-2009, 01:39
کرانی ازت تعریف کردیمم جو زده شدی ؟؟؟؟
بابا چیز جالب و نه فقط برا من بلکه دیگر دوستان
آخه چرا صفحه اینا باز میشه دانلودمون قطعه؟

vanish
01-11-2009, 21:51
کسی نبود بیاد یه تست سرعت برا ما بزاره؟

pedramharmonica
05-11-2009, 02:09
اینطور که اینها دارن پیش میرن هی ساعت شبانه رو میبرن جلو من فکر کنم تا 1 ماه دیگه به 4 برسه ! الان کردنش 2:15 این دیگه خداییش نامردیه بابا !

Dunker
05-11-2009, 02:30
آقا بنده از حسابگر 1 مگ حجمی گرفتم ولی سرعتم دلم از 52KB تجاوز نمیکنه! قبل از این 512 داشتم اونم همین سرعت بود!!
حالا مشکل کجاس؟؟ ما یقه کیو بگیریم؟!

mehdi_08
05-11-2009, 11:27
برو تو تنظیمات مودمت ببین downstrem رو چنده باید برا شما 1024 باشه اگه نبود زنگ بزن شرت پیگیری کن
اگرم بود که باز دوباره زنگ بزن شرکت پیگیری کن

mehdi_08
05-11-2009, 11:33
اینطور که اینها دارن پیش میرن هی ساعت شبانه رو میبرن جلو من فکر کنم تا 1 ماه دیگه به 4 برسه ! الان کردنش 2:15 این دیگه خداییش نامردیه بابا !
اینم شگرد جدید برا کلاهبرداریه شما حساب کن یکی با سرعت یه مگ تو اون یه ربع اول با اون یه ربع آخر می تونه 200 مگ دان کنه با حساب استفاده روزانه شارژشزودی تموم می شه:41::19:
لعنت به هر چی کلاه برداره:46:

Oracle_Eldorado
07-11-2009, 00:44
اقا من همون BZ7 هستم متاسفانه بن شدیم تا چند روز دیگه
آقا من یه چیزی فهمیدم که با LAN و یه سری تنظیمات آی پی میتونیم تو هر جای کرمانشاه با بچه های حسابگر آنلاین بازی کنیم !
آقا جون من کسی اگه بازی میکنه به ما خبر بده
الان من واسه battlefield 2 و call of duty world at war پایه هستم
هر کی خدایی میخواد بازی کنه این call of duty یه مود داره به اسم nazi zombies که فوق الاده هست و تو یه خونه هست که زامبی ها حمله میکنن باید بکشیشون چند نفرش میتونیم به هم کمک کنیم خیلی عالیه
غیر از اینا بروبچ هر چی بازی میکنین خبر بدین همه بچه ها رو جمع کنیم اینجا چند نفری بازی کنیم صفا کنیم

یعنی بدون اینکه شارژ اینترنت مصرف بشه بتونیم شبکه بازی کنیم ؟

payam11
08-11-2009, 01:27
اونایی که حسابگر دارن ip سرورشون چنده؟
مال من امروز عوض شده 92.50.36.1 خیلی افتضاح شده

Oracle_Eldorado
08-11-2009, 09:35
نه داداش از شارژ میره ولی در اصل یه جور LAN میشه که سرعتش از اینترنتی بازی کردن خیلی بیشتره مثلا پینگ ها همون بین 80 تا 190 میمونه که واسه بازی مناسبه
اما حجم خیلی زیاد نمیره
مثلا بستگی به بازی داره اما بین 40 دقیقع تا 1 ساعت بازی کردن شاید 20 مگابایت مصرف کنین که میشه گفت حجم مناسبیه و بچه هایی که حالا میخوان شبا بیدار باشن میتونیم از 2 بازی کنیم تا صبح ! که حجمی هم کم نمیشه
من که با برادرم میشینم battlefield 2 میزنیم خیلی حال میدم
ایشون میرن سوار نفر بر :D من بدبخت به هلیکپتر میام رو سرش آبکشش میکنم :D
آقا این قابلیت رو از دست ندین ها !
بچه هایی که میخوان بازی کنن لیست بازی هایی که دارن رو بدن تا یه هماهنگی بکنیم و من حاضرم مجانی بازی battlefield 2 رو واسه همه رایت بزنم . بازی call of duty 5 هم یه مود داره که واسه با هم بازی کردن خوره هستش !
بازم تاکید میکنم که اینو از دست ندین لذتش خیلی بیشتر از این حرفاس !
هر کی راضی بود میتونه به شماره من زنگ بزنه : 09354750353
یا به آی دیم تو یاهو پی ام بده : eng.bmoradi
یا همینجا پیام بذاره دیگه هر چی خودتون راحت بودین . خبر بدین تا نحوه تنظیمات شبکه رو هم بهتون بگم

حالا به نظرم چون از شارژ مصرف میکنه زیاد واسه دوستان صرف نداره .
چون خودتون هم میدونید حسابگر 2 گیگ بیشتر نمیده .
حالا من یه نظری دارم .
کاری که خودمون چند سال پیش با Dial Up انجام میدادیم !!!!
شب های پنجشنبه ساعت 2 به بعد بشینیم تا صبح بازی کنیم .
چون فرداش جمعه اس همه میگیرن تا ظهر میخوابن دیگه :31:
اگه دوستان موافقن واسه همین 5 شنبه باهم قرار بزاریم .
من که خودم پایه ثابتم ناجور .
البته بگم Battle Field زیاد حال نمیده .
Counter Strike یا Call Of Duty 4 باشه خوبه .

vanish
08-11-2009, 10:53
Call Of Duty 4 کدومش میشه؟

Oracle_Eldorado
10-11-2009, 10:17
Call Of Duty 4 کدومش میشه؟

Call Of Duty : Modern Warfare

دادا آخه با دیال آپ با اون سرعت خوشگلش و پینگ خوبش ! به نظرت میشه باهاش بازی های FPS مثل همین COD4 رو بازی کرد ؟
اتفاقا BF2 خیلی بیشتر حال میده خیلی تاکتیکی تره ( از نظر تیمی ) اما من COD4 هم پایه هستم ساعت 2 به بعد

عزیز شما جمله منو با دقت بخون :

کاری که خودمون چند سال پیش با Dial Up انجام میدادیم !!!!

الان دایل آپ که اصلا سایت هم باز نمیکنه .
چه برسه به اینکه بخوای آنلاین بازی کنی !

در مورد بازی هم شما بازی رو نصب کنین ، پچ و غیره رو هم دانلود کنین و آماده بازی آنلاین باشین .
اگه تعداد زیاد شد یه شب هماهنگ میکنیم که همه باهم بازی کنیم .

BZ7
11-11-2009, 12:45
خب ما برگشتیم :31:
آقا ببین شما واسه COD4 پچ خاصی نصب کردی ؟ من که شنیدم بدون پچ میشه
بعد من یه روش دیگه ای واسه بازی کردن دارم
که روی سرور خارجی نره !
میتونیم با دادن چند تا آی پی به کارت شبکه یه lan داخل حسابگر درست کنیم و وقتی من یه سرور به صورت LAN داخل cod4 میسازم شما هم بیای از داخل LAN پیداش کنی که اینطوری پینگ ها هم خیلی پایینه و سرعت خیلی عالی ! ( تست کردیم رو بازی battlefield 2 )

Sha7ab
11-11-2009, 22:21
آقا من COD4 پایه هستم. یوزر Xfire هم اینه : Shahabzelda .
Oracle_Eldoradoشما تو چه سروری بازی میکنی؟ پینگت چطوره؟
++
این MW2 هم حالمونو بد گرفت!

BZ7
12-11-2009, 00:22
آقا جان ! xfire نمیخواد ! شما که حسابگر هستی میتونیم با چند تا آی پی یه LAN درست کنیم داخل حسابگر که بچه های حسابگری بتونن با هم LAN بازی کنن !
:D
متالیکات منو کشته :D
خب بگذریم
آقا هر کی پایه بود خبر بده من سریع
مثلا اگه پایه هستین خبر بدین من فردا شب ساعت فلان میام که یه کاری بکتنیم
MW2 چی شد مگه ؟!

Sha7ab
12-11-2009, 10:12
خلاصه من هستم.
متالیکا هم نوکرته :دی (خصلت کرمانشاهی)
MW2 هم نمیتونیم آنلاین بازی کنیم!

BZ7
12-11-2009, 10:34
خب من شبا بین 8 تا 1 معمولا هستم
آی دی یاهو من : eng.bmoradi
میتونین اس ام اس هم بدین : 09354750353
اولا حرومت که MW2 رو زود تر از من گرفتی ! :D
بعد چرا نمیشه آنلاین زد مگه چشه ؟ فوقش LAN میزنیم cooperative !

toraj
12-11-2009, 21:42
سلام آقا تو کرمانشاه کسی خبری از این اینترنت مخابرات نداره.

BZ7
13-11-2009, 15:53
بچه ها من هیچ ماهی از به نصف ماه هم نرسیدم
حجمم 10 روزه تموم میشه
چیکار کنیم با این مسخره بازی اینا
کی راضیه از این 2 گیگ !
دارن به 128 3 گیگ میدن به ما 2 گیگ !

pedramharmonica
13-11-2009, 16:43
بچه ها من هیچ ماهی از به نصف ماه هم نرسیدم
حجمم 10 روزه تموم میشه
چیکار کنیم با این مسخره بازی اینا
کی راضیه از این 2 گیگ !
دارن به 128 3 گیگ میدن به ما 2 گیگ !

شما که ماشالله متخصص هستی بزن هک کن شرکت رو واسه خودت چنتا اکانت ردیف کن !

BZ7
13-11-2009, 19:13
آره عزیزم میکنم ! تا اونجات بسوزه !

behexen
13-11-2009, 20:14
سلام آقا تو کرمانشاه کسی خبری از این اینترنت مخابرات نداره.
عید راه اندازی میشه:21:

BZ7
14-11-2009, 12:42
کسایی از بروبچ که نسخه 4 دی وی دی mw2 رو گرفتن و بعد از چند مرحله ارور میده به من خبر بدن یه پچ دارم که درستش میکنه

Oracle_Eldorado
14-11-2009, 13:03
کسایی از بروبچ که نسخه 4 دی وی دی mw2 رو گرفتن و بعد از چند مرحله ارور میده به من خبر بدن یه پچ دارم که درستش میکنه

تو تاپیک خودش لینک گذاشتن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

BZ7
15-11-2009, 11:10
آخه گفتم شاید بروبچ اینجا پیدا نکرده باشن :D ولی واقعا خدای بازی بود ! تمومش کردم

BZ7
15-11-2009, 19:40
آقا چی شد پایه واسه بازی نیستین COD4 ?

mohammad8711
15-11-2009, 22:55
والا من COD4 ندارم که نصب کنم ، ولی COD5 ، COD6 ، PES2009 ، PES2010 پایه هستم !
حالا چه جوری باید بازی کنیم ؟ یه آموزشی چیزی بذار تا با رفقا تست کنم ببینم چجوریه !!

ehsan6811
16-11-2009, 10:09
کسانی که ازv-pn استفاده میکنند مطمعن باشه pm بدن ممنون میشم

ehsan6811
16-11-2009, 10:10
کسانی که ازv-pn استفاده میکنند مطمعن باشه pm بدن ممنون میشم

BZ7
16-11-2009, 23:05
توف به این حسابگر شبکه ها رو از هم جدا کرد دیگه با اون روش که گفتم نمیشه Lan درست کرد !
حال آدمو به هم میزنن اینا

ehmo
18-11-2009, 19:09
آقا سرعت من خیلی افتضاحه از 80 بالاتر نمیره چرا؟ مرکز بعثت یعنی
اگه کسی دیگه اینجوری شده بگه

BZ7
19-11-2009, 21:25
این احمقا گندشو در آوردن همه رو 2 برابر کردن پهنای باند هی کم میارن !

foru
26-11-2009, 21:50
حسابگر واسه من بد نبوده...سرعتشم بد نیست ترافیک اما خیلی بالاست..36 گیگ

mehdi_08
30-11-2009, 09:50
حسابگر واسه من بد نبوده...سرعتشم بد نیست ترافیک اما خیلی بالاست..36 گیگ

مگه چه نوع سرویسی داری :31:

mehr film
01-12-2009, 03:26
آقا امشب چرا اینقدر سرعت شبانه پایینه :-؟ ... 1 مگ دارم الان دارم با 23kb دانلود میکنم ...

رفتم یه سری به تنظیمات مودم زدم اینجور بود

Line Rate - Upstream (Kbps):509Line Rate - Downstream (Kbps):2047
مشکلی داره ؟ :-?

mehr film
01-12-2009, 03:27
آقا یکی جواب ما رو نمییییده ؟
سرعت شبانه ی حسابگر پایین اومده واسه همه ؟

sacromento
02-12-2009, 12:24
اه تف به شرفت کرانی

اینجوری که من 20 صفحه اخر این تاپیک رو خوندم خیلی از شما یکی دو ماهی هست که سرعتتون 2 برابر شده
من الان یه هفته ایه که سرعتم 2 برابر شده ( 512 دارم) اما دانلود شبانم شده میانگین 15 کیلو بایت. شبی 200 مگ بیشتر نمیتونم بگیرم

کلا یه هفتس این کرانی داره رو اعصاب میره

keihanmirzaei
02-12-2009, 17:53
سلام بچه ها
من اشتراک نا محدود حسابگر رو دارم
الان تقریبا دو ماهی میشه از پایان اشتراکم میگذره
اما هنوز اینترنتم قطع نشده،اگه اشتباه کردن تا برم شرکت و بهشون خبر بدم !
اگه اشتباه کرده باشن وجدانم راضی نمیشه باید بهشون خبر بدم !
شخص دیگه ای هم اینطوری شده ؟
منتظر جوابتون هستم

mehdi_08
02-12-2009, 19:42
سلام بچه ها
منتظر جوابتون هستم
شما که می گی عذاب وجدان داری یه زنگ بزن شرکت بهشون بگو اگه مجوز صادر کردن بزار 24 ساعته دانلود شه

ali racer
02-12-2009, 19:59
آقا یکی جواب ما رو نمییییده ؟
سرعت شبانه ی حسابگر پایین اومده واسه همه ؟

من 1 مگ دارم
20 تا30 دانلود داره:2:

Oracle_Eldorado
02-12-2009, 20:31
واقعا حسابگر دیگه حرفی واسه گفتن نداره .
خیلی سرویس دهیش آشغال شده .
خیلی وقتا اینترنت من از طرف اونا قطع میشه ، میگن سیم تلفنت مشکل داره .
باور کنین من رفتم یه دور کامل از اول سیم کشی کردم با سیم جدید بازم مشکل داره بعضی وقتا .
ولی این نامردا زیر بار نمیرن و میگن مشکل از اونجاست .
منم این دفعه میخوام باهاشون صحبت کنم اگه قراره اینطوری ادامه داشته باشه شرکت رو عوض کنم .
واقعا دیگه خسته شدم !!

mehr film
03-12-2009, 03:25
من 1 مگ دارم
20 تا30 دانلود داره:2:
دقیقا .... روزا به خاطر اینکه حجمه همه تموم بشه سرعت مثل سرعت نوره ... من 1 مگ دارم با 250 دان میکنم
ولی شبا افتضاح میشه .... حالا بیا برو اینو به شرکت بگووو .. کیه که جواب بده
من به یکی از کارکنای حسابگر پرسیدم که میخواد همینوجوری بمونه حسابگر .. گفت شلوغ شده به خاطر همینه سرعت شبانه پایینه ... یادم رفت که بپرسم چطور روزا شلوغ نیست که سرعت به این خوبیه ؟
از عمد این کارو میکنن ... مثلا من سری قبل 11 گیگ تو تایم مجانی دان داشتم خوب بیچاره ها 10 نفر مثه من باشن شرکت آباد میشه :31:

دیروز داشتم با خودم فک میکردم که یه شکایت دسته جمعی تنظیم کنیم :21::31:

sacromento
03-12-2009, 10:22
دیشب بعد از 7 شب تونستم بالای 200 مگ بگیرم

تا ساعت 3 شب که چک میکردم با 11 کیلو دانلود میکردم ولی صبح که نگاه کردم 700 مگ دانلود شده بود
فک کنم دیشب از 3 به اونور سرعت خوب شده بوده

keihanmirzaei
03-12-2009, 12:39
سلام بچه ها
منتظر جوابتون هستم

دوستان دیگه نظری ندارن ؟

BZ7
03-12-2009, 17:10
دقیقا .... روزا به خاطر اینکه حجمه همه تموم بشه سرعت مثل سرعت نوره ... من 1 مگ دارم با 250 دان میکنم
ولی شبا افتضاح میشه .... حالا بیا برو اینو به شرکت بگووو .. کیه که جواب بده
من به یکی از کارکنای حسابگر پرسیدم که میخواد همینوجوری بمونه حسابگر .. گفت شلوغ شده به خاطر همینه سرعت شبانه پایینه ... یادم رفت که بپرسم چطور روزا شلوغ نیست که سرعت به این خوبیه ؟
از عمد این کارو میکنن ... مثلا من سری قبل 11 گیگ تو تایم مجانی دان داشتم خوب بیچاره ها 10 نفر مثه من باشن شرکت آباد میشه :31:

دیروز داشتم با خودم فک میکردم که یه شکایت دسته جمعی تنظیم کنیم :21::31:
منم اوضاعم خرابه مثلا الان شدیم 2 مگ سرعت دانلودم شبا بین 30 تا 50 هست !!
منم یه بار با زن کرانی و منشیش دعوام شد بدجور ! کلی شستمشون ! زنش میاد بهم میگه آقای محترم چه انتظاری داری به اندازه پولت آش میخوری ! اینو که گفت جوش اوردم 2 تا گفتم بهش گفتم من پول 1 مگ دادم آشی که بهم میدین نصف اینم نیست ! بعد کرانی هم که میگه همه جای کشور اینطوره و از این حرفا
همه جا به ما چه ما سرویس درست میخوایم بعد میگه ناراحتی برو یه شرکت دیگه ! یا پهنای باند اختصاصی بگیر 1 میلیون تومن ... !!!
من بالای 10 بار رفتم گیر دادم بهشون همش جواب سر بالا میدن !
حجم رو هم سر خود کردن 2 گیگ تا نصف ماه هم دووم نمیاره همش تموم میشه ! کجای دنیای آخه حجمیه که مای بدبخت حجمی هستیم اونم 2 گیگ در ماه ! یه دوستی دارم تو انگلستان 158 مگ سرعتشه ! در ساعت 71 گیگ دانلود میکنه ! واقعا بدبختیم ما ...

دوستان اگه هستین بریم 5 نفری یا بیشتر شکایت کنیم
حداقل 5 نفر باشیم بریم حسابی سرویسشون کنیم ! حتی شده داد و قال هم میکنیم ! حقمونه
میخوان پلیس بیارن سرمون ؟! داریم پول میدیم ! یادتون نره ! مفت بهمون سرویس ندادن که طلب کار بشن

BZ7
03-12-2009, 17:12
دوستان دیگه نظری ندارن ؟
دوست عزیز ! بیکاری ها ! بزن دهنشونو سرویس کن بزن دانلود کنه حالتو بکن ! وجدان کیلو چند
مگه این کرانی وجدان داره ؟! حق ماهارو میخوره هر چی هم بهش میگی انگار داری با دیوار حرف میزنی !
بزن اینقدر دانلود کن تا سرویس شن !! حال خودتو بکن

mitr@
03-12-2009, 22:50
سلام دوستان دقت كنيد بيش از چهار پنجم كاربران شركت اشتراك حجمي دارند حجمي يعني اينكه همه مي خوان تو ساعت رايگان دانلود كنند خوب طبيعي است كه تو اون ساعات كاربران روي خط بيشتر باشه و پهناي باند بين اونها تقسيم بشه و سرعت پايين بياد تازه اگر دقت كرديد ساعت 3 به بعد سرعت خوب مي شه چون همون حجم زياد كاربران غالبا به خاطر سرعت پايين پشيمان مي شند و مي خوابند و اين باعث مي شه كاربران كم بشه و سرعت بازم خوب بشه پس ببين اين كاهش و افزايش سرعت اصلا عمدي نيست در ضمن حسابگر نه هر شركت ديگه اي هم به جاي اون بود اوضاع همين مي شد
دوست عزيز من نه كارمند حسابگرم نه شركت مال بابامه ولي خوبه كه كمي هم واقع بين باشيد

mehr film
04-12-2009, 00:02
منم یه بار با زن کرانی و منشیش دعوام شد بدجور ! کلی شستمشون ! زنش میاد بهم میگه آقای محترم چه انتظاری داری به اندازه پولت آش میخوری ! اینو که گفت جوش اوردم 2 تا گفتم بهش گفتم من پول 1 مگ دادم آشی که بهم میدین نصف اینم نیست ! بعد کرانی هم که میگه همه جای کشور اینطوره و از این حرفا
همه جا به ما چه ما سرویس درست میخوایم بعد میگه ناراحتی برو یه شرکت دیگه ! یا پهنای باند اختصاصی بگیر 1 میلیون تومن ... !!!
حجم رو هم سر خود کردن 2 گیگ تا نصف ماه هم دووم نمیاره همش تموم میشه ! کجای دنیای آخه حجمیه که مای بدبخت حجمی هستیم اونم 2 گیگ در ماه ! یه دوستی دارم تو انگلستان 158 مگ سرعتشه ! در ساعت 71 گیگ دانلود میکنه ! واقعا بدبختیم ما ...

حداقل 5 نفر باشیم بریم حسابی سرویسشون کنیم ! حتی شده داد و قال هم میکنیم ! حقمونه
میخوان پلیس بیارن سرمون ؟! داریم پول میدیم ! یادتون نره ! مفت بهمون سرویس ندادن که طلب کار بشن

برای روز دوشنبه من پیشنهاد میکنم بریم یا حالی ازشون بگیریم
هر کی از سرعت شبانش ناراضیه بیاد خواهشا ! واسه هماهنگی هر کی میخواد بیاد به شماره من اس ام اس بده
09354750353
یکشنبه حتما بهتون اس ام اس میکنم کجا و چه ساعتی همدیگه رو ببینیم حالا احتمالا 6 عصر باشه بعدا هماهنگی میکنیم
هر کی میاد حتما ! اس ام اس بده

اییییی آقاااااا اون انگلیسهههه ... اینجا ایرانه با مدیریت ا.ن ...

ببین من و شما و امثال ما 100 بار رفتند داد و بیداد اما فایده نداره باید از راه قانونی وارد بشیم .. جنگ و دعوا هم با کسی نداریم حقمونو میخوایم .
میریم یه شکایت مینویسیم تا بازرس یا هرکی که مربوط به امور ISP ها میشه بره حسابگر و بازرسی کنه .. بازم خودش خوبههههه

من الان با یک گیگ اضافه برای یک ماه نزدیک به 25 تا 30 هزار تومن پول دادم یا بقیه ی بچه هاا .. واسه یک ماه پول کمی نیست ... من واقعا حاضرم بگن ماهی 100 هزار تومن ولی سرویس درست حسابی بدن

BZ7
04-12-2009, 12:27
پسر شکایت آخه از کجا ؟! کی میاد پیگیری کنه آخه ... ! اگه واقعا پیگیری میکنن منم هستم ! ولی فکر نکنم .. !

Kaptian Black
04-12-2009, 13:42
به جای اینکه با شکایت وقت خودتون تلف کنین که آخرش هم فوقش چند روز شبانه خوب میشه بعدش دوباره ... ! چند نفری به شاتل نامه بدین که به کرمانشاه هم سرویس بده ! BZ7 میدونه چه کیفتی داره ! من 128 گرفتم ماهی 14 تومن سرعت دانلودش شبا اصلا از 65 کمتر نمیشه پینگ هم زیر 100 . اینقدر هم مثه اینا سره حجم خسیس بازی در نمیارن ! سر هر بهانه 2 3 گیگ حجم هدیه میدن ! حتی واسه بعضی دوستان واسه روز تولدشون 3گیگ دادن ! مطمئن باشین با شکایت کرانی آدم نمیشه دست همشون تو یه کاسه است !

BZ7
04-12-2009, 14:38
تایید میشود در حد 250 مگابیت !
خودمون رو الکی زحمت نندازیم شکایت کردن کاری رو درست نمیکنه ... !
یا بگیم شاتل بیاد ... ! یا بریم حال کرانی رو بگیریم !

Oracle_Eldorado
04-12-2009, 17:19
دیشب بعد از 7 شب تونستم بالای 200 مگ بگیرم

تا ساعت 3 شب که چک میکردم با 11 کیلو دانلود میکردم ولی صبح که نگاه کردم 700 مگ دانلود شده بود
فک کنم دیشب از 3 به اونور سرعت خوب شده بوده

مال منم دقیقا همینطوریه .
اصلا شبا دانلود نمیکنه .

دوستان دیگه نظری ندارن ؟

عزیز تا جا داره دانلود کن حالشو ببر .
اگه هم یقتو گرفتن بگو میخواستین قطعش کنین .
حداقل شما از طرف ما که سرعتمون اینطوریه دهنشونو سرویس کن !

برای روز دوشنبه من پیشنهاد میکنم بریم یا حالی ازشون بگیریم
هر کی از سرعت شبانش ناراضیه بیاد خواهشا ! واسه هماهنگی هر کی میخواد بیاد به شماره من اس ام اس بده
09354750353
یکشنبه حتما بهتون اس ام اس میکنم کجا و چه ساعتی همدیگه رو ببینیم حالا احتمالا 6 عصر باشه بعدا هماهنگی میکنیم
هر کی میاد حتما ! اس ام اس بده

آقا من پایم ناجور .
ولی با 2 ، 3 نفر مشکل حل نمیشه .
بعدشم چرا داد و قال ؟
حداقل 6 ، 7 نفر باشیم ، اگه جوابمونو ندادن میگیم برگه جمع آوری خط رو بدین بریم از صبانت بگیریم .
شاید 2 ، 3 تا کاربر واسشون مهم نباشه ولی وقتی ببینن اینطوری داره مشترکاشون کم میشه مطمئن باشید یه کاری میکنن .
فقط خواهشا دوستان همه هماهنگ باشیم . یه روز مشخص رو بزاریم که همه بتونن بیان
نه اینکه سر ساعت بشه و هیچکس نیاد !
اگه یکشنبه هستن که من میتونم بیام .
دور میدان شهرداری یا در پاساژ همدیگه رو ببینیم خوبه .

اییییی آقاااااا اون انگلیسهههه ... اینجا ایرانه با مدیریت ا.ن ...

ببین من و شما و امثال ما 100 بار رفتند داد و بیداد اما فایده نداره باید از راه قانونی وارد بشیم .. جنگ و دعوا هم با کسی نداریم حقمونو میخوایم .
میریم یه شکایت مینویسیم تا بازرس یا هرکی که مربوط به امور ISP ها میشه بره حسابگر و بازرسی کنه .. بازم خودش خوبههههه

من الان با یک گیگ اضافه برای یک ماه نزدیک به 25 تا 30 هزار تومن پول دادم یا بقیه ی بچه هاا .. واسه یک ماه پول کمی نیست ... من واقعا حاضرم بگن ماهی 100 هزار تومن ولی سرویس درست حسابی بدن

ممد جان این دفعه نمیریم با منشی صحبت کنیم .
میریم اونجا میگیم با آقای کرانی کار داریم .
مستقیم میریم به خودش میگیم چون این منشی ها خوب بلدن بپیچونن .
البته کرانی هم دست کمی از اونا نداره چون کرانی اونا رو تربیت کرده دیگه !!!
ممد جان تو که شماره منو داری اگه جایی قراری چیزی گذاشتین حتما یه خبری به من بده .

منتظرم . :10:

keihanmirzaei
04-12-2009, 19:02
چی بگم ! نمیدونم

pedramharmonica
04-12-2009, 22:57
اقایان ! اگر هم میخوایم با چیزی مبارزه کنیم پایه و اساس اینترنت حجمی هست !

هیچ جای دنیا حتی در افغانستان هم چنین چیزی وجود نداره ! شما برین isp های همین کشور همسایه ترکیه یا جمهوری اذربایجان رو ببینین ! گرجاستان ، تاجیکستان فرق نمیکنه همین همسایه حالا من کشورهای ثروتمند عربی رو مثال نمیزنن ! اینترنت 2 مگابایت نا محدود رو با همین قیمت محدود 128 ایران دارن میدن دست مردم !

اگر قرار باشه یقه کسی گرفته باشه وزیر ارتباطات و فن اوری اطلاعات هست نه کرانی که مثل همه مدیرهای جزء به فکر دله دزدی از ارباب رجوع هست !

BZ7
04-12-2009, 23:05
سلام دوستان دقت كنيد بيش از چهار پنجم كاربران شركت اشتراك حجمي دارند حجمي يعني اينكه همه مي خوان تو ساعت رايگان دانلود كنند خوب طبيعي است كه تو اون ساعات كاربران روي خط بيشتر باشه و پهناي باند بين اونها تقسيم بشه و سرعت پايين بياد تازه اگر دقت كرديد ساعت 3 به بعد سرعت خوب مي شه چون همون حجم زياد كاربران غالبا به خاطر سرعت پايين پشيمان مي شند و مي خوابند و اين باعث مي شه كاربران كم بشه و سرعت بازم خوب بشه پس ببين اين كاهش و افزايش سرعت اصلا عمدي نيست در ضمن حسابگر نه هر شركت ديگه اي هم به جاي اون بود اوضاع همين مي شد
دوست عزيز من نه كارمند حسابگرم نه شركت مال بابامه ولي خوبه كه كمي هم واقع بين باشيد
عزیزم چرا نظر الکی میدی ؟ همه جا وضعشون خوبه ما تو ایران فقط بدبختیم چرا از اینا طرفداری میکینی ؟
اصلا حسابگر وقتی 80 مگ پهنای باند داره خیلی غلط میکنه 6 برابرشو کاربر میگیره ! خب بله همین میشه
عمدی یا غیر عمدی ! ما پول میدیم سرویس میخوایم حالیمونم نیست که چقدر پهنای باند داره و کاربر !
خود کرانی از دهنش در رفت به من گفت پهنای باند الان 70 مگه کاربرای شبانه هم نزدیک 600 تا ! خودتون حساب کنین اگه 200 نفر اینا دانلود کنن چی میشه ! آقا جان پهنای باند نداری نرو زرت زرت کاربر بگیر یا میگیری پهنای باندتو زیاد کن کم نیاد واسه شبا !
به قول این دوستمون هیچ جای دنیا اینترنت حجمی ندارن ! ما بدبخت 3 گیگمون رو هم کردن 2 گیگ !

BZ7
04-12-2009, 23:11
مال منم دقیقا همینطوریه .
اصلا شبا دانلود نمیکنه .

عزیز تا جا داره دانلود کن حالشو ببر .
اگه هم یقتو گرفتن بگو میخواستین قطعش کنین .
حداقل شما از طرف ما که سرعتمون اینطوریه دهنشونو سرویس کن !

آقا من پایم ناجور .
ولی با 2 ، 3 نفر مشکل حل نمیشه .
بعدشم چرا داد و قال ؟
حداقل 6 ، 7 نفر باشیم ، اگه جوابمونو ندادن میگیم برگه جمع آوری خط رو بدین بریم از صبانت بگیریم .
شاید 2 ، 3 تا کاربر واسشون مهم نباشه ولی وقتی ببینن اینطوری داره مشترکاشون کم میشه مطمئن باشید یه کاری میکنن .
فقط خواهشا دوستان همه هماهنگ باشیم . یه روز مشخص رو بزاریم که همه بتونن بیان
نه اینکه سر ساعت بشه و هیچکس نیاد !
اگه یکشنبه هستن که من میتونم بیام .
دور میدان شهرداری یا در پاساژ همدیگه رو ببینیم خوبه .

ممد جان این دفعه نمیریم با منشی صحبت کنیم .
میریم اونجا میگیم با آقای کرانی کار داریم .
مستقیم میریم به خودش میگیم چون این منشی ها خوب بلدن بپیچونن .
البته کرانی هم دست کمی از اونا نداره چون کرانی اونا رو تربیت کرده دیگه !!!
ممد جان تو که شماره منو داری اگه جایی قراری چیزی گذاشتین حتما یه خبری به من بده .

منتظرم . :10:
بابا منم همش مستقیم میرم پیش کرانی ! من با زنشو منشی هاش دعوام شد ! دیگه اونا رو محل نمیدم تو شرکت هم میام سلام نمیکنم بهشون ! لیاقت ندارن ... جای اینکه بگه ببخشید شما درست میگی سرویس ما خوب نیست میگه آقا کسی مجبورت نکرده ! برو یه شرکت دیگه !
کرانی هم که هر چی میشه ربط میده به آب بارون و گرمای هوا ... ! !
یکشنبه تعطیله
خود کرانی نیست

ما کرمانشاهیا فقط بلدیم حرف بزنیم در عمل هیچی نیستیم ! واسه یه بار هم شده ثابت کنین و حقتون رو بگیرین !
تا باهاتون هماهنگی کنم

Oracle_Eldorado
04-12-2009, 23:52
من 2 شنبه نمیتونم .
4 تا 6 ، 6 تا 7 دانشگاه کلاس دارم .

BZ7
05-12-2009, 00:40
من 2 شنبه نمیتونم .
4 تا 6 ، 6 تا 7 دانشگاه کلاس دارم .
میذاریمش 3 شنبه یا 4

mehr film
05-12-2009, 05:00
باشه سروش جان خبرت میکنم ...

BZ عزیز درستش میکنیم ... باید عجله نکنیم یه خورده فکر کنیم که بهترین کار چیه ...

pedramharmonica
05-12-2009, 12:19
دوستان یه خبر سوپر خوب !

به شاتل ایمیل زدم و جوابش گفت که داریم ردیف میکنیم به زودی کرمانشاه رو هم تحت پوشش میگیریم !!!!

mehr film
05-12-2009, 16:20
دوستان یه خبر سوپر خوب !

به شاتل ایمیل زدم و جوابش گفت که داریم ردیف میکنیم به زودی کرمانشاه رو هم تحت پوشش میگیریم !!!!

یعنی شاتل به قول یکی از دوستان دیگه دل دزد نیست ؟ :31: یعنی از دست کرانی راحت میشیم ؟؟؟

اگه اینجوره صبر میکنیم تا بیاد این شاتل ... نپرسیدی که به زودی یعنی کی ؟ :31:

BZ7
05-12-2009, 17:02
دوستان یه خبر سوپر خوب !

اوووووووف ! شاتل خداس ! یعنی بیاد اینجا دیگه هیچی ! 128 که میخری با 3 گیگ حجم 13900 بعد سرعتش اندازه 512 هست و دانلودش اونطور که من شنیدم زیر 60 نمیاد
بعد تو مناسبت های مختلف هم حجم هدیه میدن !!
کرانی !! کارت تمومه پسرم !!
دمت گرم پسر بهترین خبر زندگیمو بهم دادی !!

MasterGeek
05-12-2009, 18:44
دوستان تبریک!
یه سوال داشتم و اون اینکه توی شهر کجا میشه یه کافی نت پرسرعت گیر آورد بیشتر هدفم اینه که سرعت بالای 50KBps رو راحت بده و پائین تر نیاد ولی اگه کافی نت پرسرعتتر مثلا در حد ۱۰۰ هم سراغ دارین بگین...(هر پورتی هم بود مال مخابرات هم بازم عیبی نداره :دی) هزینه اش هم تا حد معقول مهم نیست فقط بشه بدون نرم افزار خاصی راحت بالای ۶۰ ۷۰ تا سرعت بده...
ممنون

BZ7
05-12-2009, 21:13
دوستان تبریک!
یه سوال داشتم و اون اینکه توی شهر کجا میشه یه کافی نت پرسرعت گیر آورد بیشتر هدفم اینه که سرعت بالای 50KBps رو راحت بده و پائین تر نیاد ولی اگه کافی نت پرسرعتتر مثلا در حد ۱۰۰ هم سراغ دارین بگین...(هر پورتی هم بود مال مخابرات هم بازم عیبی نداره :دی) هزینه اش هم تا حد معقول مهم نیست فقط بشه بدون نرم افزار خاصی راحت بالای ۶۰ ۷۰ تا سرعت بده...
ممنون
خب همین 1 مگابیت ها سرعتشون حدودا 100 کیلوبایت در ثانیه هست
اگه میخوای نامحدود باشه باید پهنای باند اختصاصی بگیری

MasterGeek
06-12-2009, 12:13
ممنون دوست عزیز
میدونم ولی من یه کافی نت پرسرعت میخواستم.....ADSL خودم کفاف نمیده........
در واقع میخوام لینوکسمو چند ساعته آپدیت کنم (روی لپ تاپ) واسه همین سریعترین کافی نتی که میشه توی شهر گیر آورد کجاست؟ و سرعتش در چه حدیه؟
مثلا همین حسابگر کافی نتش همچین سرعتی رو میده یعنی وقتی لپ تاپ رو وصل میکنم روی پورت من حداقل یه ۵۱۲ بیافته واسه یکی دو ساعت....
خلاصه کلام پرسرعت ترین کافی نت توی شهر کدومه؟ یا کدوماست؟

arya_7
06-12-2009, 18:15
من دیشب حدود 9 بود سرعت شده بود 3 بعد تا شب کلا قطع شد !:13:
امروز صبح بهتر شد ولی بازم مشکل داره هر از گاهی قطع میشه خواستم ببینم باقی دوستان که از حسابگر اشتراک داران دچار همچین مشکلی شدن ؟
ممنون

Oracle_Eldorado
06-12-2009, 19:19
دوستان کلا اینترنت خونه من قطعه .
الان کافی نتم .
کس دیگه ای مشکل داره ؟

sacromento
06-12-2009, 20:17
والا دیشب سرعت افتضاح بود ولی خب قطع نشد

من که قطعی ندارم:13:

mehr film
06-12-2009, 22:52
آقا من که روزا با 250Kbps دانلود میکنم :31: فقط مشکلم با شباست که سرعت دانلود خیلی کم میشه
-----------
میگم سروش برو حسابگر بگو پورتت رو تو محابرات عوض کنن شاید درست شد ... وقتی میری میگی اینترنتم قطع شده چی میگن ؟ :13:
صفربند سر راه تلفنتون نیست ؟

pedramharmonica
07-12-2009, 00:34
آقا من که روزا با 250Kbps دانلود میکنم :31: فقط مشکلم با شباست که سرعت دانلود خیلی کم میشه

البته یه بخشی از کم بودن سرعت دانلود ما در ساعات رایگان پهنای باند سایتهای اینترنتی هست ! من خودم تا حالا نشده سرعت دانلودم شبها از mediafire زیر 100 بیاد ! اما وقتی میری از سرور مستقیم سایتی دانلود میکنی که خوب با گدا بازی سایت زده و پهنای باند کمی داره خوب مشخصه دیگه کل ایران در اون ساعات دارن دانلود میکنن شما هم روش معلومه که بلاخره سرعت پایین میاد ! شما شبها از همین p30world دانلود کن غیر ممکنه افت سرعت داشته باشی چون سایت قدرتمندی هست !

pedramharmonica
07-12-2009, 00:36
اوووووووف ! شاتل خداس ! یعنی بیاد اینجا دیگه هیچی ! 128 که میخری با 3 گیگ حجم 13900 بعد سرعتش اندازه 512 هست و دانلودش اونطور که من شنیدم زیر 60 نمیاد
بعد تو مناسبت های مختلف هم حجم هدیه میدن !!
کرانی !! کارت تمومه پسرم !!
دمت گرم پسر بهترین خبر زندگیمو بهم دادی !!

اره منم به شدت منتظر هستم که بیاد البته ازشون پرسیدم کی گفتن هنوز مشخص نیست !

البته امیدوارم اینطور نباشه یه مدت بیاد عالی باشه بعد کم کم اون سناریو صبانت برای این هم تکرار بشه ....

mehdi_08
07-12-2009, 13:56
ممنون دوست عزیز
میدونم ولی من یه کافی نت پرسرعت میخواستم.....ADSL خودم کفاف نمیده........
در واقع میخوام لینوکسمو چند ساعته آپدیت کنم (روی لپ تاپ) واسه همین سریعترین کافی نتی که میشه توی شهر گیر آورد کجاست؟ و سرعتش در چه حدیه؟
مثلا همین حسابگر کافی نتش همچین سرعتی رو میده یعنی وقتی لپ تاپ رو وصل میکنم روی پورت من حداقل یه ۵۱۲ بیافته واسه یکی دو ساعت....
خلاصه کلام پرسرعت ترین کافی نت توی شهر کدومه؟ یا کدوماست؟

این چیزی که تو می خوای اصلانیست بالاخره سرعت کم و زیاد داره اگه کاربری دانلود کنه سرعت کم می شه و...
مخصوصا که می خوای بدون دانلود منیجر کار کنی انتظار سرعت بالا نداشته باش
ولی این جاهایی رو که می شناسم
1-کافی نت ال کلاسیو تو دبیراعظم سرعت دانلود با idm 200 کیلوبایت سیستماش از لحاض سرعت افتضاح باید لب تاپ ببری
2-یه کافی نت هست اسمش یادم نیست پیش ترمینال2 خط واحده سرعت دانش با idm 100 بود الانو نمی دونم (دوتا کافی نت اونجا هست اونی که بقل دست فتوکوپیه منظوره )

mehr film
07-12-2009, 14:02
البته یه بخشی از کم بودن سرعت دانلود ما در ساعات رایگان پهنای باند سایتهای اینترنتی هست ! من خودم تا حالا نشده سرعت دانلودم شبها از mediafire زیر 100 بیاد ! اما وقتی میری از سرور مستقیم سایتی دانلود میکنی که خوب با گدا بازی سایت زده و پهنای باند کمی داره خوب مشخصه دیگه کل ایران در اون ساعات دارن دانلود میکنن شما هم روش معلومه که بلاخره سرعت پایین میاد ! شما شبها از همین p30world دانلود کن غیر ممکنه افت سرعت داشته باشی چون سایت قدرتمندی هست !

درسته اما من از سایت های مختلف امتحان کردم ... از مگا آپلود و رپیدشیر تا 4شیر و مدیافایر ... درسته منم شبا یه زمانی زیر 100 نمیومد دانلودم ولی الان حدود یک ماهه واسه همه اینطور شده

mehr film
07-12-2009, 16:45
آقا بلاخره این حسابگر یه کار مثبت انجام داد :31: ... اینترنت هوشمند و راه اندازی کرد .
البته از ما که گذشت خیلی وقته با Dialup کاری نداریم .. اما دیگه هیچکی واسه کارت اینترنت لنگ نمیمونه
(هیچکس تنها نیست.. ببخشید .. هیچکس بدون اینترنت نیییست):27::31:

BZ7
07-12-2009, 23:25
آقا بلاخره این حسابگر یه کار مثبت انجام داد :31: ... اینترنت هوشمند و راه اندازی کرد .
البته از ما که گذشت خیلی وقته با Dialup کاری نداریم .. اما دیگه هیچکی واسه کارت اینترنت لنگ نمیمونه
(هیچکس تنها نیست.. ببخشید .. هیچکس بدون اینترنت نیییست):27::31:
امروز یکی از کارکنان حساب گر خیلی بدجور بامن برخورد کرد ! کم مونده بود توک پامون بگیره !
هیچی بهش نگفتم . حیف ! پول بدیمو بی ادبی هم بهمون بکنن !!

pedramharmonica
08-12-2009, 00:18
درسته اما من از سایت های مختلف امتحان کردم ... از مگا آپلود و رپیدشیر تا 4شیر و مدیافایر ... درسته منم شبا یه زمانی زیر 100 نمیومد دانلودم ولی الان حدود یک ماهه واسه همه اینطور شده

من یه مدتی زیاد دانلود نداشتم اما دیشب چک کردم 4 شیر که اصلا 2 الی 3 سرعت دانلود مگا اپلود هم که فیلتر بود تازگیها بین 10-12 هست رپید هم که اب بردتش کلا .... مدیافایر دمش گرم 30-40 میومد لینک مستقیم هم دیگه خیلی بالا بود خیلی حال داد بهم بین 70-80 دیگه نهایت بود !:31:

کرانی خدا نابودت کنه

راستی من تعجب میکنم هر شرکت و موسسه و .... هرچی رفتم زن مدیر اونجا هم جز کارکنا بوده لامصب انقدر به شوهر هاشون شک دارن تو محل کار هم رصدشون میکنن ! :31:

BZ7
08-12-2009, 00:32
من یه مدتی زیاد دانلود نداشتم اما دیشب چک کردم 4 شیر که اصلا 2 الی 3 سرعت دانلود مگا اپلود هم که فیلتر بود تازگیها بین 10-12 هست رپید هم که اب بردتش کلا .... مدیافایر دمش گرم 30-40 میومد لینک مستقیم هم دیگه خیلی بالا بود خیلی حال داد بهم بین 70-80 دیگه نهایت بود !:31:

کرانی خدا نابودت کنه

راستی من تعجب میکنم هر شرکت و موسسه و .... هرچی رفتم زن مدیر اونجا هم جز کارکنا بوده لامصب انقدر به شوهر هاشون شک دارن تو محل کار هم رصدشون میکنن ! :31:
زنا کلا احمقن ! زن اون کرانی هم به زور بلده با ورد کار کنه گذاشتنش نمیدونم مدیر چی چی !!
یارو تو پشتیبانی فنی نمیدونه MAC Address یعنی چی ! خب چه انتظاری باید از اینا داشت ؟!!!

MasterGeek
08-12-2009, 00:43
این چیزی که تو می خوای اصلانیست بالاخره سرعت کم و زیاد داره اگه کاربری دانلود کنه سرعت کم می شه و...
مخصوصا که می خوای بدون دانلود منیجر کار کنی انتظار سرعت بالا نداشته باش
ولی این جاهایی رو که می شناسم
1-کافی نت ال کلاسیو تو دبیراعظم سرعت دانلود با idm 200 کیلوبایت سیستماش از لحاض سرعت افتضاح باید لب تاپ ببری
2-یه کافی نت هست اسمش یادم نیست پیش ترمینال2 خط واحده سرعت دانش با idm 100 بود الانو نمی دونم (دوتا کافی نت اونجا هست اونی که بقل دست فتوکوپیه منظوره )

ممنون دوست عزیز
همینو میخواستم اگه با idm ۲۰۰ تا میده با لینوکس هم میشه همین کار رو کرد البته دردسر داره ولی ۱۵۰ رو راحت میشه گرفت....
راستش من حدود ۱.۵ گیگ آپدیت دارم معمولا همین کارو میکنم (یه کافی نت پرسرعت پیدا میکنم و آپدیتش میکنم) حجمش زیاده و سرعت خطم هم بالا نیست ممکنه بدم جمعش کنن واسه همین ترجیح میدم ۲ ساعته کارشو درست کنم....
ممنون

پی نوشت:
راستی امکانش هست ازین کافی نت ال کاسیو آدرس دقیقتری بدین؟ کجای دبیراعظم؟ اون کافی نت دانش رو قبلا یه بار رفتم...

pedramharmonica
08-12-2009, 01:11
زنا کلا احمقن ! زن اون کرانی هم به زور بلده با ورد کار کنه گذاشتنش نمیدونم مدیر چی چی !!
یارو تو پشتیبانی فنی نمیدونه MAC Address یعنی چی ! خب چه انتظاری باید از اینا داشت ؟!!!

برادر خوش خیالی ها !!! :31:

اصلا یکی از دخترهایی که اونجا هست و جالبه وقتی زنگ میزنی پشتیبانی گاهی اون گوشی رو میداره مثلا سوالات تخصصی شما رو جواب بده تا 3 ماه پیش اموزشگاه یکتا بود ! قبل اون هم فروشنده بوده گویا ! از اونجا انداختنش بیرون بس که نفهم بود حالا اومده شده کارشناس برا ما :31:

mehr film
08-12-2009, 01:34
آقا یکی به من بگه 178,287.25 UNITS میشه چند گیگ ؟؟؟؟؟

میشه 2 گیگ درسته ؟؟؟؟

من 3 گیگ شارژ کردم :18::grrr:
الان حجمم تموم شده با اینترنت هوشمند اومدم :31: ...

BZ7
08-12-2009, 02:57
دوست عزیز اینا هر بار یه چیز میگن یکیشون به من گفت واسه 1 مگ ها هر 90 هزار پوینت میشه 1 گیگ !
واقعا شورشو دارن در میارن !

mehdi_08
08-12-2009, 10:46
ممنون دوست عزیز
همینو میخواستم اگه با idm ۲۰۰ تا میده با لینوکس هم میشه همین کار رو کرد البته دردسر داره ولی ۱۵۰ رو راحت میشه گرفت....
راستش من حدود ۱.۵ گیگ آپدیت دارم معمولا همین کارو میکنم (یه کافی نت پرسرعت پیدا میکنم و آپدیتش میکنم) حجمش زیاده و سرعت خطم هم بالا نیست ممکنه بدم جمعش کنن واسه همین ترجیح میدم ۲ ساعته کارشو درست کنم....
ممنون

پی نوشت:
راستی امکانش هست ازین کافی نت ال کاسیو آدرس دقیقتری بدین؟ کجای دبیراعظم؟ اون کافی نت دانش رو قبلا یه بار رفتم...
می شه رو بروی عینک فروشی ها (اسمشون یادم نیست دوتا عینک فروشی کنار همن رو بروش):31:

sacromento
08-12-2009, 13:37
مرگ بر کرانی ..... مرگ بر کرانی

دیشب 46 مگ دانلود کردم بابا به خدا با دایل اپ هم بیشتر از این میشه دانلود کرد

راستی من که تلویزیون نگاه نمیکنم ولی شنیدم شاتل تو شبکه استانی داره تبلیغ میکنه اگه درست باشه تا اخره سال میاد

دهن کرانی سرویس میشه ما هم دلمون خنک

mehr film
08-12-2009, 15:03
می شه رو بروی عینک فروشی ها (اسمشون یادم نیست دوتا عینک فروشی کنار همن رو بروش):31:
اون 2 تا عینک فروشی یکیش رامین یکیش کسری :31:

ببین سر راست ترش اینه که بری دبیراعظم ، شهر عینک رو که بلدی ؟ بغل دست شهر عینک یه آب هویج فروشیه که کافی نت میشه بغل دست آب هویج فروشیه :31: یه راه پله ی باریکه که میره بالا ...
اما اون کافی نت فکر کنم حجمی ازت پول بگیره ... مثلا میگه هر گیگ دانلود 2000 تومن ... مثال گفتماااا ..

mehr film
08-12-2009, 15:08
دوست عزیز اینا هر بار یه چیز میگن یکیشون به من گفت واسه 1 مگ ها هر 90 هزار پوینت میشه 1 گیگ !
واقعا شورشو دارن در میارن !

زنگ زدم گفتم مگه هر 90 هزار و خورده ای پوینت نمیشه 1 گیگ ... خوب من الان 180 هزار پوینت مصرف کردم و شارژم تموم شده .. گفت بله آقای فلانی ( که نمیخوام الان اسمشو ببرم ) حواسش نبوده کم شارژ کرده ...

sacromento
08-12-2009, 19:42
بابا چرا اینقدر خودتونو عذاب میدین
برید تو قسمت کانکشن لوگ گزارش کارکرد سایت حسابگر
مقدار اپلود و دانلود خودتونو جمع کنید بعد ضربدر 1024 کنید که به کیلوبایت تبدیل شه بعد اون عدد رو به مقدار کردیت مصرف شده تقسیم کنید اینجوری مقداره دقیق هر یونیت دستتون میاد بعد حجمی که دارید رو محاسبه کنید

sacromento
08-12-2009, 19:50
راستی حتما حواستون باشه هروقت شارژ کردید مقدار حجمی که واستون شارژ کردن رو چک کنید

من از اوله سال تا حالا 3 بار 3 ماهه شارژ کردم که جالبه 2 بارش کم واسم شارژ کرده بودن یه بار 500 مگ یه بار 1.5 گیگ که سریع زنگ زدم واسم درستش کردن

کرانی امسالو ساله کلاهبرداری و دله دزدی معرفی کرده حتما حواستون باشه این گمالا کلاه سرتون نذارن

pedramharmonica
08-12-2009, 22:50
شاتل شاتل منتظریم منتظر !:31:

مرگ بر حسابگر ! :31:

کرانی حیا کن بیا 2 گیگ اضافه کن :31:

اقا این شاتل راستی راستی داره میاد ها !!! :40:

اها بیاین وسط دست دست دست :31:

BZ7
08-12-2009, 23:33
شاتل شاتل منتظریم منتظر !:31:

مرگ بر حسابگر ! :31:

کرانی حیا کن بیا 2 گیگ اضافه کن :31:

اقا این شاتل راستی راستی داره میاد ها !!! :40:

اها بیاین وسط دست دست دست :31:
:19: مرگ بر کرانی
شاتل شاتلیم ریشه دارم :31:
آقا یکم گیر بدین به این شاتل بگین بیان ! پسر شبی 2 گیگ دانلود کنیم !

mehr film
09-12-2009, 01:23
میترسم این همه ذوق سرشارمون رو کور کنه شاتل :31: مطمعنین مالی هست این شاتل ؟ دانلود شبانه داره ؟؟؟ چطوره سرعت شبانش ؟

pedramharmonica
09-12-2009, 14:22
میترسم این همه ذوق سرشارمون رو کور کنه شاتل :31: مطمعنین مالی هست این شاتل ؟ دانلود شبانه داره ؟؟؟ چطوره سرعت شبانش ؟

پسر معرکست !

از نظر سرعت انچنان با الان حسابگر شاید فرق نکنه اما ساعت دانلود رایگان 1 تا 7 و حجم ماهانه هم 3 گیگ هست ! این خودش کافی نیست ؟

ما اهل حسابگر نیستیم پول بدیم هیچ خدمات نگیریم :31:

مرگ بر کرانی ! :31:

کرانی حیا کن کلاهبرداری رو رها کن :31:

sacromento
09-12-2009, 18:01

اخه برادره من به خدا الان 2 شبه روی هم 257 مگ دانلود کردم:grrr: من که اطمینان دارم هرچی که بشه از این بهتره

به قوله اقا پدرامم این ساعت رایگانش 1 تا 7 و ماهی 3 گیگه

خب ما چرا طرف بهتر رو نگیریم ؟ :blink:

BZ7
09-12-2009, 21:03
پسر معرکست !

از نظر سرعت انچنان با الان حسابگر شاید فرق نکنه اما ساعت دانلود رایگان 1 تا 7 و حجم ماهانه هم 3 گیگ هست ! این خودش کافی نیست ؟

ما اهل حسابگر نیستیم پول بدیم هیچ خدمات نگیریم :31:

مرگ بر کرانی ! :31:

کرانی حیا کن کلاهبرداری رو رها کن :31:
:31: تایید میشه
پسر داییم که تو تبریز شاتل داره میگه سر مناسبت های مختلف حجم هدیه میدن
بعد میگه وقتی میخوام شارژ کنم 9 تومن میدم 3 گیگ بهم میدن !!

Kaptian Black
09-12-2009, 21:05
از نظر سرعت انچنان با الان حسابگر شاید فرق نکنه
آره باو فرقی نداره 2مگابیت ه حسابگر شبا سرعت دانلودش 50 ایناست ماله شاتل 260 ه ! :31: اصلا فرقی نداره :27:

BZ7
09-12-2009, 21:06
حساب کنین سرعت دانلود روی اکانت های 512 ( یعنی شما 128 میخرین 13500 بعد بهتون 512 میدن !! ) حدودا 60 کیلوبایت هست
که از ساعت 1 تا 7 میشه حدودا 1.3 گیگ دانلود کرد
وقتی اکانت 512 هم میخرین بهتون 2 مگ میدنننن !!!!!!
که شبا سرعت دانلودش 260 هست !! و میشه از 1 تا 7 باهاش 4.7 گیگ دانلود کرد !!

mehdi_08
10-12-2009, 00:08
اون 2 تا عینک فروشی یکیش رامین یکیش کسری :31:

ببین سر راست ترش اینه که بری دبیراعظم ، شهر عینک رو که بلدی ؟ بغل دست شهر عینک یه آب هویج فروشیه که کافی نت میشه بغل دست آب هویج فروشیه :31: یه راه پله ی باریکه که میره بالا ...
اما اون کافی نت فکر کنم حجمی ازت پول بگیره ... مثلا میگه هر گیگ دانلود 2000 تومن ... مثال گفتماااا ..

من اون کافی نت منطورم نیست ایسم اینی که گفتی فکر کنم امید سیستم باشه
درست اون دست خیابون یکمی بالاتر ال کلاسیو اونجاس:5::31:

pedramharmonica
10-12-2009, 01:01
یه شعر برای شاتل گفتم ! :11::40:

برای دیدن تو ثانیه ها رو میشمارم برای دیدن تو من از هرچی isp دل میبرم

برای دیدن تو که تک سوار اینترنت هایی دهن کرانی رو سرویس میکنم از هرچی isp هست دل میبرم

شاید این جمعه بیاید شاید ! :40::11:

sacromento
10-12-2009, 06:45
اقا شبانه سرعته دانلودتون از رپیدشیر چنده ؟ بجز رپیدشیر چه سایته شیرینگی رو پیشنهاد میکنید که با این وضعیته گه حسابگر سرعتش خوب باشه؟

keihanmirzaei
10-12-2009, 11:04
دوستان این شاتلی که میگید نمیدونید 256 نا محدودش چقدره ؟
یا 128؟
یا 512؟

keihanmirzaei
10-12-2009, 11:13
دوستان ببخشید
بچه هایی که از حسابگر اشتراک دارن پس از هر ری ست کردن کامپیوتر آی پی شون عوض میشه؟

sacromento
10-12-2009, 12:00
اقا اینجور که معلومه وضع من از همتون خرابتره؟
لطفا بگید شبی چقدر دانلود میکنید من 512 دارم شبی 200 مگ حداکثر

pedramharmonica
10-12-2009, 17:37
اقا شبانه سرعته دانلودتون از رپیدشیر چنده ؟ بجز رپیدشیر چه سایته شیرینگی رو پیشنهاد میکنید که با این وضعیته گه حسابگر سرعتش خوب باشه؟

من که رپید باز میخرم همیشه اما اصولا سرعت من با 1 مگ هیچوقت از امثال رپید شیر و 4 شیر و این چیزها بیشتر از 20 نمیشه ! تازه اگر فقط تنها تنها همین رو بزاری واسه دانلود اگر یه فایل دیگه همزمان دانلود کنی با رپید شیر که قدرت خدا از 2-3 هم بالاتر نمیره !

شما کلا رپید باز بخر تنها راهه به جز mediafire تمامی سیستمهای اشتراک گذاری فایل شبانه درست دانلود نمیشه !

pedramharmonica
10-12-2009, 22:17
اقا حقیقت مطلب اینه !

که نه پارک درست و حسابی و نه شهر بازی و نه مرکز تفریحی و نه زمین ورزش درستی و نه مسابقات ورزشی رو پایی و نه حتی تیم ورزشی مهمی و نه اسفالت درستی تو خیابون و نه سنگ فرش درستی واسه پیاده رو و نه امکانات اموزشی درست و نه خیلی چیزهای دیگه ! هیچی نداریم ! یه اینترنت داریم ! اونم که ماشالله اینطوریه !

mehr film
11-12-2009, 17:26
حساب کنین سرعت دانلود روی اکانت های 512 ( یعنی شما 128 میخرین 13500 بعد بهتون 512 میدن !! ) حدودا 60 کیلوبایت هست
که از ساعت 1 تا 7 میشه حدودا 1.3 گیگ دانلود کرد
وقتی اکانت 512 هم میخرین بهتون 2 مگ میدنننن !!!!!!
که شبا سرعت دانلودش 260 هست !! و میشه از 1 تا 7 باهاش 4.7 گیگ دانلود کرد !! یا امام نوزدهم !!
مرگ بر مخابرات + کرانی + وزیر اطلاعات

ای بابا چرا بن شدی باز ؟؟؟ عجباااااااا ؟؟؟ نکنه اطلاعاتی ها p30 رو هم خریدن ؟؟؟ :13:

mehdi_08
12-12-2009, 00:24
دوستان ببخشید
بچه هایی که از حسابگر اشتراک دارن پس از هر ری ست کردن کامپیوتر آی پی شون عوض میشه؟

ضارسال که ما سرویس داشتیم اینطوری نبود ولی الن اینطوری شده ای پی تغییر می کنه:20:

hamedheidary
12-12-2009, 10:42
تو کرمانشاه نماینده شاتل شرکت موج فناوری کیهان هست که تو بلوار طاقبستان نبش کوچه 116 هست من بهشون زنگ زدم گفت تا یه هفته دیگه میاریم ولی معلوم بود اینکاره نیست اینم تلفنشونه 4210784

sacromento
12-12-2009, 14:48
بروبکس هین الان زنگ زدم شاتل طرف گفت به احتماله قوی تا 3 ماهه اینده تو کرمانشاه راه اندازی میکنیم
گفتم یعنی دیگه تا اخر سال حتما میاد گفت اره:40::12::11::7::39::42::22::thumbsup:
یارو اینقدرم مؤدب بود اینقدرم قربون صدقم رفت که نگو :20:
نه مثله کارکنای حسابگر که انگار دارن با نوکرشون حرف میزنن

کرانی یه سنگ قبر واسه خودت بگیر که دیگه داری به ****** میری

Oracle_Eldorado
15-12-2009, 00:12
یارو اینقدرم مؤدب بود اینقدرم قربون صدقم رفت که نگو

صبانت هم اولش اینطوری بود .
ولی حالا ...
هر شرکتی اولش خوبه ولی باید ببینی خوب ادامه میده یا مثل صبانت دزد از آب در میاد .

pedramharmonica
15-12-2009, 22:49
اقا این کرانی اولین حرکتی که الان باید بکنه عین ادم بیاد یه 1 گیگ دیگه اضافه کنه در وحله اول !

و در اقدام بعدی هم ساعات دانلود شبانه رو 1 ساعت بیشتر کنه ! همون 1 تا 7 !

البته این مرتیکه کلاهبردار تازه به دوران رسیده ای که من دیدم بعیده !

sanaz1368
15-12-2009, 23:41
من تاپیک شهرهای مختلف را خونده ام . اکثر اونها در مورد مطالب علمی و مشکلات و رفع آنها بحث میکنند اما در صفحات آخر تاپیک adsl کرمانشاه به جز توهین و فحش چیز دیگری ندیدم . ما کرمانشاهیها در تمام کارهامون افراط و تفریط میکنیم .
اگه از حسابگر ناراضی هستی برو صبانت یا پارس انلاین سرویس بگیر . و اگه مشکل علمی داری در سایت مطرح کن وگرنه نوشتن این همه مطالب بی محتوا هیچ کمکی به کسانی که میخواهند به این تاپیک سر بزنند مناسب نیست .و در ضمن
تاپیک شهرهای دیگر خیلی مفیدتر و با محتواتر از این تاپیک بوده و من فکر میکنم دوستان سعی کنند مشکلاتشون به صورت بهتر مطرح کنند.و ما باید سعی کنیم متمدنانه تر رفتار کنیم

pedramharmonica
16-12-2009, 14:22
من تاپیک شهرهای مختلف را خونده ام . اکثر اونها در مورد مطالب علمی و مشکلات و رفع آنها بحث میکنند اما در صفحات آخر تاپیک adsl کرمانشاه به جز توهین و فحش چیز دیگری ندیدم . ما کرمانشاهیها در تمام کارهامون افراط و تفریط میکنیم .
اگه از حسابگر ناراضی هستی برو صبانت یا پارس انلاین سرویس بگیر . و اگه مشکل علمی داری در سایت مطرح کن وگرنه نوشتن این همه مطالب بی محتوا هیچ کمکی به کسانی که میخواهند به این تاپیک سر بزنند مناسب نیست .و در ضمن
تاپیک شهرهای دیگر خیلی مفیدتر و با محتواتر از این تاپیک بوده و من فکر میکنم دوستان سعی کنند مشکلاتشون به صورت بهتر مطرح کنند.و ما باید سعی کنیم متمدنانه تر رفتار کنیم

البته در این که شما ممکنه از کاربران صدیق و پر تلاش حسابگر باشین حالا بحثی نمیکنیم !

اما رفتار متمدنانه زمانی شکل میگیره که طرف مقابل هم بویی از تمدن برده باشه !

شهرهای دیگه هیچکدوم مشکل شهر کرمانشاه رو ندارن ! تنها شرکت سرویس دهی در شهر کرمانشاه که در حد استانداردی سرویس میده حسابگر هست که مدیر اون متاسفانه مثل اکثر مدیران جز در این کشور دله دزدی رو مبنای اصلی سود دهی خودش قرار داده !

fastplus
16-12-2009, 15:53
به نظر من هر شرکتی مشکلات خودش رو داره و شرکت حسابگر هم نماینده شرکت داتک است و تمام شرکت های دیگه نماینه این 11 شرکت برای سرویس adsl هستند . و در حال حاضر امکانات بیشتری از شرکت های دیگه داره و بهتر سرویس میده . واگر هر شرکت دیگه ای هم بخواد در کرمانشاه سرویس adsl مثل شاتل بخواد سرویس بده یک شبه نمیتونه این امکانات مخابراتی رو ایجاد کنه البته اگر شرکت های بیشتری بخواهند adsl سرویس بدهند این رقابت باعث میشه مشترک با کیفیت بهتری کار کنه .
در ضمن من adsl در شهرهای ذیگه و هم تجربه کرده ام . و تعرفه قیمتی اکثر شرکتهای pap از سایت آن شرکتها بررسی کرده ام .
قیمتهای adsl در کرمانشاه در حد شهرهایی استانهای بزرگ مثل خراسان - خوزستان - گیلان بوده و سرعت دسترسی هم حدود 2 مگابیت برای سرویس های حجمی است .
حالا کسی هست که با دلیل بگه سرعت شاتل یا صبا نت یا لایزر و فناوا در استان و یا شهر د یگه ای بالاتر از این است ؟
و یا با مدرک نشون بده یه شرکت pap هست که به صورت حجمی کار کنه و 3 گیابایت با سرعت 512 در یک ماه را بده 10 هزار تومان .
اگر کسی معنی adsl را فهمیده باشه میدونه adsl یک شبکه اشتراکی که میتونه تا 1 به 10 شیر (اشتراک ) بشه و سرعت آن میتونه در یک حدود متغییر باشه . و اگر کسی بخواهد به صورت اختصاصی از یک پهنای باند استفاده کنه باید هزینه خیلی بیشتری و بده .
در ضمن تمام شرکت های pap هم هزینه هایی دارند که مخابرات از اونا میگیره و به همین دلیل نمیتونند به صورت ارزانتر به مشترکین خودشون خدمات بدهند .
و هدف من حمایت از هیچ شرکت pap نیست ولی جای توهین و شعار از منطق استفاده کرد.
pedramharmonica بگی از کدوم pap گرفتی . و چه انتظاری اون داری و چرا اون انتخاب کردی ؟
حداقل اگر اعضا ذیگه این تاپیک نوشته های منطقی شما را ببینند خودشون میتونند قضاوت کنند .

pedramharmonica
16-12-2009, 19:25
خوب دیگه پای مزدوران حسابگر هم باز شد به این تالار !

اگر از کارکنای حسابگر هستی که اصلا ارزش پاسخ دادن نداری !

در غیر این صورت برات متاسفام که به جای دفاع از حق مردم داری یه مشت اراجیف به خورد ما میدی ! اخه مرد مومن ما میگیم کل اینترنت مشکل داره این سیستم فعلی مشکل داره تو واسه من استدلال منطقی میکنی ! اصلا من منطق ندارم دلم میخواد عین یه کشور نسبتا پیشرفته ماهی 20 دلار بدم اینترنت 10 مگابایت نا محدود بهم بدن این اتفاق میتونست تو کشور بیفته اما انگار .... تا زمانی هم که ادمهایی با درصد حماقت حضرت عالی باشن انگار هیچوقت نمیفته !

fastplus
16-12-2009, 23:54
دوستان عزیز خواهش میکنم این تاپیک را تبدیل جایی برای ارایه مسائل و مشکلات علمی و طرح مسائلی کنید که اگر کسی از شهر دیگه این تاپیک رو بخونه فکر نکنه افراد لات و لومپنی دارند در اون مطلب مینویسند و باید در نظر داشت که مطلبی که نوشته میشه نشون دهنده شخصیت و فرهنگ اون شهر و استانه ولی من چیزهایی را که چند نفر از دوستان نوشتند خوندم دیدم که اصلا در شان مردم اصیل کرمانشاه نیست .

sacromento
17-12-2009, 02:14
دوستان عزیز خواهش میکنم این تاپیک را تبدیل جایی برای ارایه مسائل و مشکلات علمی و طرح مسائلی کنید که اگر کسی از شهر دیگه این تاپیک رو بخونه فکر نکنه افراد لات و لومپنی دارند در اون مطلب مینویسند و باید در نظر داشت که مطلبی که نوشته میشه نشون دهنده شخصیت و فرهنگ اون شهر و استانه ولی من چیزهایی را که چند نفر از دوستان نوشتند خوندم دیدم که اصلا در شان مردم اصیل کرمانشاه نیست .

اقای اصیله کرمانشاهی ببین کارت به کجا رسیده از کسی که سرت کلاه میزاره حمایت میکنی والا ما که جایی نشنیدیم کرمانشاهی اینقد پپه باشه

چتو تا وقتی که این مرتیکه کلاهبردار سرعتا رو 2 برابر نکرده بود من هر شب بدونه هیچ افته سرعتی دانلود داشتم
چتو به جایه اینیکه این شرکته خراب شده مثه شرکتای دیگه طی مروره زمان بیشتر هوا مشتری رو داشته باشه حجم رو از 2.5 میکنه 2 و میرینه به سرعت بدونه اینیکه قیمتو پایین بیاره
لابد اگه حجم رو بکنه 500 مگ هم باز تو میای میگی بابا بخدا مشکل داره دستوبالش تنگه بیاین حرفه علمی بزنیم

ده اگه مردمه کرمانشاه مثه جنابعالی توسری خور بودن که الان کرمانشاه حلبی ابادی بیشتر نبود

fastplus
17-12-2009, 16:20
اقای اصیله کرمانشاهی ببین کارت به کجا رسیده از کسی که سرت کلاه میزاره حمایت میکنی والا ما که جایی نشنیدیم کرمانشاهی اینقد پپه باشه

چتو تا وقتی که این مرتیکه کلاهبردار سرعتا رو 2 برابر نکرده بود من هر شب بدونه هیچ افته سرعتی دانلود داشتم
چتو به جایه اینیکه این شرکته خراب شده مثه شرکتای دیگه طی مروره زمان بیشتر هوا مشتری رو داشته باشه حجم رو از 2.5 میکنه 2 و میرینه به سرعت بدونه اینیکه قیمتو پایین بیاره
لابد اگه حجم رو بکنه 500 مگ هم باز تو میای میگی بابا بخدا مشکل داره دستوبالش تنگه بیاین حرفه علمی بزنیم

ده اگه مردمه کرمانشاه مثه جنابعالی توسری خور بودن که الان کرمانشاه حلبی ابادی بیشتر نبود

من میخوام بدونم که تو که تو سر خور نیستی چیکار کردی که این کرمانشاه را از حلبی آباد شدن نجات دادی .
شاید پیش خودت فکر میکنی که شهردار کرمانشاه هستی و مشغول ابادانی در شهر هستی .
تو باید کرمانشاه را با شهرهای بزرگ مقایسه کنی ببینی در کجا هستی چه چیز بهتری از تهران و مشهد و اصفهان و تبریز و شیراز و اهواز و... داری. فرهنگ - اقتصاد - کشاورزی - صنعت - مخابرات ؟
ما باید ببینیم در کجای کشور قرار گرفته ایم و تو چه کار کرده ایی که وضعییت بهتر بشه .
میشه برای من توضیح بدی که چه کار باید کرد . اگر راه حلی داری منطقی بیا و مطرح کن .
فقط با نق زدن و گریه گردن و دعوا کردن کاری انجام نمیشه .
میدونی که همدان مرکز مخابراتی استانهای کرمانشاه و کردستان و ایلا م است و دلیل آن هم این است که مدیرانی استانی و نمایندگان مجلس قویتری داره که تونسته امکانات را بدست بیاره.

من برای دوستانی که برای اولین بار به این سایت مراجعه میکنند مطلبی را مینویسم
شرکتهایی که خدمات adsl ارایه میدهند 11 شرکت هستندکه وب سایت شون من مینویسم که بتونید مراجعه کنید و لیست قیمت ها و مشخصات را ببنید .

1 شركت عصر انتقال داده‌ها (شركت عصر دانش‌افزار) تصوير پروانه 16/10/82
2 شركت پارسان ‌لين تصوير پروانه 16/10/82
3 شركت آريا رسانه تدبير تصوير پروانه 16/10/82
4 شركت داده‌پردازي فن‌آوا تصوير پروانه 23/10/82
5 شركت انتقال داده‌هاي رهام پارس (شركت گسترش ارتباطات تامين) تصوير پروانه 24/10/82
6 شركت لايزر تصوير پروانه 29/10/82
7 شركت انتقال داده‌هاي آسياتك تصوير پروانه 4/12/82
8 شركت داده‌گسترعصر نوين تصوير پروانه 4/12/82
9 شركت كارا امين ارتباط تصوير پروانه 4/12/82
10 شركت پيشگامان توسعه ارتباطات (شركت پيشگامان كوير يزد) تصوير پروانه 5/12/82
11 شركت انتقال داده‌هاي نداگستر صبا (شركت پرورش داده‌ها) تصوير پروانه 20/12/82
12 شركت فناوري سگال رسا (شركت آواي سگال‌نت) پروانه لغو شده 20/12/82
13 شركت فناوري ارتباطات ايرانيان (شركت فناوري اطلاعات ايرانيان) پروانه لغو شده 10/10/83

1 شركت عصر انتقال داده‌ها (شركت عصر دانش‌افزار) ASERETELECOM.NET
2 شركت پارسان ‌لين PARSONLINE.COM
3 شركت آريا رسانه تدبير SHATEL.IR
4 شركت داده‌پردازي فن‌آوا FANAVA.IR
5 شركت انتقال داده‌هاي رهام پارس DATAK-TELECOM.NET
6 شركت لايزر LASER.IR
7 شركت انتقال داده‌هاي آسياتك ASIATECH.IR
8 شركت داده‌گسترعصر نوين DADEHGOSTAR.IR
9 شركت كارا امين ارتباط KARA-AMIN.COM
10 شركت پيشگامان توسعه ارتباطات (شركت پيشگامان كوير يزد) PTE.IR
11 شركت انتقال داده‌هاي نداگستر صبا (شركت پرورش داده‌ها) SABANET.IR

من سرویس جند شرکت را برای مقایسه روی تاپیک قرار میدم تا دوستان بررسی کنند.

1- شاتل

نام سرويس: ECO128

سرعت تا: Kbps 128/128

مدت سرويس

يك

سه

شش

يك

ماهه

ماهه

ماهه

ساله

ميزان ترافيك/ گيگا بايت

3

5

8

12

هزينه اشتراك / تومان

13.900

29.900

52.900

87.900

متوسط هزينه براي هر ماه / تومان

13.900

9.900

8.800

7.300

نام سرويس: ECO256

سرعت تا: Kbps 256/128

مدت سرويس

يك

سه

شش

يك

ماهه

ماهه

ماهه

ساله

ميزان ترافيك/ گيگا بايت

3

5

8

12

هزينه اشتراك / تومان

16.900

35.900

61.900

101.900

16.900

11.900

10.200

8.500

نام سرويس: ECO512

سرعت تا: Kbps 512/256

مدت سرويس

يك

سه

شش

يك

ماهه

ماهه

ماهه

ساله

ميزان ترافيك/ گيگا بايت

3

5

8

12

هزينه اشتراك / تومان

18.900

41.900

69.900

114.900

18.900

13.900

11.600

9.500

هزينه ترافيک اضافي سرويس‌هاي اقتصادي (ECO) با احتساب 3 درصد ماليات بر ارزش افزوده براي يك گيگابايت 9.270 تومان، سه گيگابايت 24.720 تومان، پنج گيگابايت 36.050 تومان و ده گيگابايت 61.800 تومان (بالاتر از 10 گيگابايت هر گيگابايت 6.180 تومان) محاسبه مي‌شود.

البته این سرویس ها بیشتر مناسب مشترکین خیلی کم مصرفه و قیمت هر گیگابایت اضافیش هم بیش از 9000 تومانه.

2 - شرکات چارس انلاین به نمایندگی بامداد

تعرفه ماهیانه سرویس ADSL در شهرستان‌ها

کد

سرعت ارتباط

شبانه رایگان
2 بامداد الی 6 صبح

ترافیک دوره

دورة زمانی

هزینه ماهیانه (ریال)

هزینه
راه اندازی (ریال)

EP0-8

دریافت تا 64kbps ارسال تا 64kbps

OK

8GB

یکماهه

199,000

100,000

EP1-8

دریافت تا 128kbps
ارسال تا 128kbps

OK

8GB

یکماهه

299,500

100,000

EP1-20

دریافت تا 128kbps
ارسال تا 128kbps

OK

20GB

یکماهه

399,000

100,000

EP1-30

دریافت تا 128kbps
ارسال تا 128kbps

OK

30GB

یکماهه

499,000

100,000

EP1-U

دریافت تا 128kbps
ارسال تا 128kbps

-

نامحدود

یکماهه

599,000

100,000

EP2-20

دریافت تا 256kbps
ارسال تا 256kbps

OK

20GB

یکماهه

499,500

100,000

EP2-30

دریافت تا 256kbps
ارسال تا 256kbps

OK

30GB

یکماهه

599,500

100,000

EP2-40

دریافت تا 256kbps
ارسال تا 256kbps

OK

40GB

یکماهه

699,500

100,000

EP2-U

دریافت تا 256kbps
ارسال تا 256kbps

-

نامحدود

یکماهه

899,500

100,000

EP3-30

دریافت تا 384kbps
ارسال تا 256kbps

OK

30GB

یکماهه

699,500

100,000

EP3-40

دریافت تا 384kbps
ارسال تا 256kbps

OK

40GB

یکماهه

799,500

100,000

EP3-50

دریافت تا 384kbps
ارسال تا 256kbps

OK

50GB

یکماهه

899,500

100,000

EP3-U

دریافت تا 384kbps
ارسال تا 256kbps

-

نامحدود

یکماهه

1,099,500

100,000

EP5-U

دریافت تا 512kbps
ارسال تا 256kbps

-

نامحدود

یکماهه

2,499,500

500,000

EP10-U

دریافت تا 1024kbps
ارسال تا 512kbps

-

نامحدود

یکماهه

4,499,500

500,000

EP2-1C

دریافت تا 256kbps
ارسال تا 256kbps

-

12

فقط یکساله

1,794,000

100,000

3 - رهام داتک به نمایندگی حسابگر

سرویس 64Kb نا محدود 3 ماهه ویژه کاربران خانگی

30.000 تومان ( ماهیانه 10.000 تومان )

سرویس 128Kb نا محدود 3 ماهه ویژه کاربران خانگی

60.000 تومان ( ماهیانه 20.000 )

ردیف

نام سرویس نامحدود

قیمت ماهیانه (تومان)

قیمت سه ماهه (تومان)

قیمت شش ماهه (تومان)

1

HM-64

16.000

92.500

177.000

2

HM-128

23.500

134.800

256.500

3

HM-256

39.000

213.000

397.500

4

HM-384

64.700

370.700

706.500

5

HM-512

126.500

723.000

1.376.000

6

HM-768

229.600

1.311.000

2.509.000

7

HM-1024

332.500

1.903.500

3.642.000

128 LHM

یکماهه

سه ماهه

شش ماهه

یکساله

میزان ترافیک (گیگا بایت)

3

9

18

36

هزینه اشتراک (تومان)

13.000

39.000

76.000

150.000

512 LHM

یکماهه

سه ماهه

شش ماهه

یکساله

میزان ترافیک (گیگا بایت)

2

6

12

24

هزینه اشتراک (تومان)

15.500

45.000

88.000

170.000

1024 LHM

یکماهه

سه ماهه

شش ماهه

یکساله

میزان ترافیک (گیگا بایت)

2

6

12

24

هزینه اشتراک (تومان)

18.500

54.000

105.000

205.000

لازم به دکر است که شرکتهای فعال در استان نماینده این شرکت های PAP هستند و سیاست و قیمت گداری توسط آنها انجام میشه.
به نظر من اگه میخواهید مشکلاتتون حل بشه به اونه نامه بنویسید و تمام اعضا تاپیک اونو با اسم امضا کنند و برای شرکتهای PAP ایمیل کنیم .

fastplus
17-12-2009, 16:30

من میخوام بدونم که تو که تو سر خور نیستی چیکار کردی که این کرمانشاه را از حلبی آباد شدن نجات دادی .
تو باید کرمانشاه را با شهرهای بزرگ مقایسه کنی ببینی در کجا هستی چه چیز بهتری از تهران و مشهد و اصفهان و تبریز و شیراز و اهواز و... داری. فرهنگ - اقتصاد - کشاورزی - صنعت - مخابرات ؟
ما باید ببینیم در کجای کشور قرار گرفته ایم و تو چه کار کرده ایی که وضعییت بهتر بشه .
میشه برای من توضیح بدی که چه کار باید کرد . اگر راه حلی داری منطقی بیا و مطرح کن .
میدونی که همدان مرکز مخابراتی استانهای کرمانشاه و کردستان و ایلا م است و دلیل آن هم این است که مدیرانی استانی و نمایندگان مجلس قویتری داره که تونسته امکانات را بدست بیاره.

شرکتهایی که خدمات adsl ارایه میدهند 11 شرکت هستندکه وب سایت شون من مینویسم که بتونید مراجعه کنید و لیست قیمت ها و مشخصات را ببنید .

5 شركت انتقال داده‌هاي رهام پارس (شركت گسترش ارتباطات تامين) تصوير پروانه 24/10/82
13 شركت فناوري ارتباطات ايرانيان (شركت فناوري اطلاعات ايرانيان) پروانه لغو شده 10/10/83

6 شركت لايزر LASER.IR

من سرویس شرکت شاتل را برای مقایسه روی تاپیک قرار میدم تا دوستان بررسی کنند.

1- شاتل

مدت سرويس

يك

سه

شش

يك

ماهه

ماهه

ماهه

ساله

ميزان ترافيك/ گيگا بايت

3

5

8

12

هزينه اشتراك / تومان

13.900

29.900

52.900

87.900

13.900

9.900

8.800

7.300

مدت سرويس

يك

سه

شش

يك

ماهه

ماهه

ماهه

ساله

ميزان ترافيك/ گيگا بايت

3

5

8

12

هزينه اشتراك / تومان

16.900

35.900

61.900

101.900

16.900

11.900

10.200

8.500

مدت سرويس

يك

سه

شش

يك

ماهه

ماهه

ماهه

ساله

ميزان ترافيك/ گيگا بايت

3

5

8

12

هزينه اشتراك / تومان

18.900

41.900

69.900

114.900

18.900

13.900

11.600

9.500

هزينه ترافيک اضافي سرويس‌هاي اقتصادي (ECO) با احتساب 3 درصد ماليات بر ارزش افزوده براي يك گيگابايت 9.270 تومان، سه گيگابايت 24.720 تومان، پنج گيگابايت 36.050 تومان و ده گيگابايت 61.800 تومان (بالاتر از 10 گيگابايت هر گيگابايت 6.180 تومان) محاسبه مي‌شود.

البته این سرویس ها بیشتر مناسب مشترکین خیلی کم مصرفه و قیمت هر گیگابایت اضافیش هم بیش از 9000 تومانه.

2- پارس انلاین به نمایندگی بامداد.

کد

سرعت ارتباط

شبانه رایگان
2 بامداد الی 6 صبح

ترافیک دوره

دورة زمانی

هزینه ماهیانه (ریال)

هزینه
راه اندازی (ریال)

EP0-8

OK

8GB

یکماهه

199,000

100,000

EP1-8

دریافت تا 128kbps
ارسال تا 128kbps

OK

8GB

یکماهه

299,500

100,000

EP1-20

دریافت تا 128kbps
ارسال تا 128kbps

OK

20GB

یکماهه

399,000

100,000

EP1-30

دریافت تا 128kbps
ارسال تا 128kbps

OK

30GB

یکماهه

499,000

100,000

EP1-U

دریافت تا 128kbps
ارسال تا 128kbps

-

نامحدود

یکماهه

599,000

100,000

EP2-20

دریافت تا 256kbps
ارسال تا 256kbps

OK

20GB

یکماهه

499,500

100,000

EP2-30

دریافت تا 256kbps
ارسال تا 256kbps

OK

30GB

یکماهه

599,500

100,000

EP2-40

دریافت تا 256kbps
ارسال تا 256kbps

OK

40GB

یکماهه

699,500

100,000

EP2-U

دریافت تا 256kbps
ارسال تا 256kbps

-

نامحدود

یکماهه

899,500

100,000

EP3-30

دریافت تا 384kbps
ارسال تا 256kbps

OK

30GB

یکماهه

699,500

100,000

EP3-40

دریافت تا 384kbps
ارسال تا 256kbps

OK

40GB

یکماهه

799,500

100,000

EP3-50

دریافت تا 384kbps
ارسال تا 256kbps

OK

50GB

یکماهه

899,500

100,000

EP3-U

دریافت تا 384kbps
ارسال تا 256kbps

-

نامحدود

یکماهه

1,099,500

100,000

EP5-U

دریافت تا 512kbps
ارسال تا 256kbps

-

نامحدود

یکماهه

2,499,500

500,000

EP10-U

دریافت تا 1024kbps
ارسال تا 512kbps

-

نامحدود

یکماهه

4,499,500

500,000

EP2-1C

دریافت تا 256kbps
ارسال تا 256kbps

-

12

فقط یکساله

1,794,000

100,000

3- داتک به نمایندگی حسابگر

ردیف

نام سرویس نامحدود

قیمت ماهیانه (تومان)

قیمت سه ماهه (تومان)

قیمت شش ماهه (تومان)

1

HM-64

16.000

92.500

177.000

2

HM-128

23.500

134.800

256.500

3

HM-256

39.000

213.000

397.500

4

HM-384

64.700

370.700

706.500

5

HM-512

126.500

723.000

1.376.000

6

HM-768

229.600

1.311.000

2.509.000

7

HM-1024

332.500

1.903.500

3.642.000

128 LHM

یکماهه

سه ماهه

شش ماهه

یکساله

میزان ترافیک (گیگا بایت)

3

9

18

36

هزینه اشتراک (تومان)

13.000

39.000

76.000

150.000

512 LHM

یکماهه

سه ماهه

شش ماهه

یکساله

میزان ترافیک (گیگا بایت)

2

6

12

24

هزینه اشتراک (تومان)

15.500

45.000

88.000

170.000

1024 LHM

یکماهه

سه ماهه

شش ماهه

یکساله

میزان ترافیک (گیگا بایت)

2

6

12

24

هزینه اشتراک (تومان)

18.500

54.000

105.000

205.000

لازم به دکر است که شرکتهای فعال در استان نماینده این شرکت های PAP هستند و سیاست و قیمت گداری توسط آنها انجام میشه.
به نظر من اگه میخواهید مشکلاتتون حل بشه به اونه نامه بنویسید و تمام اعضا تاپیک اونو با اسم امضا کنند و برای شرکتههای PAP ایمیل کنیم

fastplus
17-12-2009, 17:34

6 شركت لايزر LASER.IR

sacromento
17-12-2009, 21:46
خوب دیگه به احتماله خیلی زیاد تو هم یکی از کارکنای شریف و صادق و پاکدامن حسابگری

نمیدونم چرا هرکی تو این شرکتا استخدام میشه اولین اصلی رو که بهش یاد میدن مغلته کردنه
مرده حسابی من دارم میگم چرا سرعتا 2 برابر شده تو از شهردار شدنه من حرف میزنی...میگم چرا از 2.5 گیگ شده 2 گیگ میگی خودتو با شهرای بزرگ دیگه مقایسه کن
هم من هم تمامه این رفقا میدونن که علله این مشکلاتی که تو این یک ماهه اخیر برای کاربرایه حسابگر پیش اومده بخاطره سیاست های شرکت بر مبنای دله دزدیه که هیچ ربطی به همدان,مخابرات و امثاله اینا نداره مثله گرفتنه کاربر بیشتر از توانشون..کم کردنه حجم .. بالابردنه سرعت و ... .
اگه منطقه تو و امثاله تو اینه که فقط به درد خودتون میخوره و همون بهتر که کرمانشاهیا منطقی مثله تو نداشته باشن

BZ7 عزیز الحق که حق با شماست که نباید جوابه اینجور موجوداتی رو داد من که چیزی از منطق تو حرفای این ندیدم و همش مغلته بود من هم دیگه به این نتیجه رسیدم که جواب دادن به اینجور موجوداتی واقعا بیهودس و دیگه جوابی بهش نمیدم
هالا هی بزا با منطقش ور بره

pedramharmonica
17-12-2009, 21:47
درصد حماقت !

خدا انشالله شما مزدوران رو شفا بده ! ببین برای حقوق بیشتر چطور چاپلوسی کرانی رو میکنن ! ما میگیم پایه و اساس این اینترنت اشتباهه اقایان انقدر کوته فکر هستن واسه ما لیست شرکت میزارن !

fastplus
18-12-2009, 01:10
من اگه مطالبی را در تاپیک قرار میدم برای اینه که کاربرای تازه وارد بتونند استفاده کنند
و حرفها و توهین های شما مثل یک تف سر بالا میمونه که بصورت خودتان برمیگرده و نشون دهنده شخصیت شما ست .من نمیتونم بی شخصیت باشم .

من سرویس چند تا شرکت را برای مقایسه روی تاپیک قرار میدم تا دوستان بررسی کنند.

1- شاتل

مدت سرويس

يك

سه

شش

يك

ماهه

ماهه

ماهه

ساله

ميزان ترافيك/ گيگا بايت

3

5

8

12

هزينه اشتراك / تومان

13.900

29.900

52.900

87.900

13.900

9.900

8.800

7.300

مدت سرويس

يك

سه

شش

يك

ماهه

ماهه

ماهه

ساله

ميزان ترافيك/ گيگا بايت

3

5

8

12

هزينه اشتراك / تومان

16.900

35.900

61.900

101.900

16.900

11.900

10.200

8.500

مدت سرويس

يك

سه

شش

يك

ماهه

ماهه

ماهه

ساله

ميزان ترافيك/ گيگا بايت

3

5

8

12

هزينه اشتراك / تومان

18.900

41.900

69.900

114.900

18.900

13.900

11.600

9.500

کد

سرعت ارتباط

شبانه رایگان
2 بامداد الی 6 صبح

ترافیک دوره

دورة زمانی

هزینه ماهیانه (ریال)

هزینه
راه اندازی (ریال)

EP0-8

OK

8GB

یکماهه

199,000

100,000

EP1-8

دریافت تا 128kbps
ارسال تا 128kbps

OK

8GB

یکماهه

299,500

100,000

EP1-20

دریافت تا 128kbps
ارسال تا 128kbps

OK

20GB

یکماهه

399,000

100,000

EP1-30

دریافت تا 128kbps
ارسال تا 128kbps

OK

30GB

یکماهه

499,000

100,000

EP1-U

دریافت تا 128kbps
ارسال تا 128kbps

-

نامحدود

یکماهه

599,000

100,000

EP2-20

دریافت تا 256kbps
ارسال تا 256kbps

OK

20GB

یکماهه

499,500

100,000

EP2-30

دریافت تا 256kbps
ارسال تا 256kbps

OK

30GB

یکماهه

599,500

100,000

EP2-40

دریافت تا 256kbps
ارسال تا 256kbps

OK

40GB

یکماهه

699,500

100,000

EP2-U

دریافت تا 256kbps
ارسال تا 256kbps

-

نامحدود

یکماهه

899,500

100,000

EP3-30

دریافت تا 384kbps
ارسال تا 256kbps

OK

30GB

یکماهه

699,500

100,000

EP3-40

دریافت تا 384kbps
ارسال تا 256kbps

OK

40GB

یکماهه

799,500

100,000

EP3-50

دریافت تا 384kbps
ارسال تا 256kbps

OK

50GB

یکماهه

899,500

100,000

EP3-U

دریافت تا 384kbps
ارسال تا 256kbps

-

نامحدود

یکماهه

1,099,500

100,000

EP5-U

دریافت تا 512kbps
ارسال تا 256kbps

-

نامحدود

یکماهه

2,499,500

500,000

EP10-U

دریافت تا 1024kbps
ارسال تا 512kbps

-

نامحدود

یکماهه

4,499,500

500,000

EP2-1C

دریافت تا 256kbps
ارسال تا 256kbps

-

12

فقط یکساله

1,794,000

100,000

ردیف

نام سرویس نامحدود

قیمت ماهیانه (تومان)

قیمت سه ماهه (تومان)

قیمت شش ماهه (تومان)

1

HM-64

16.000

92.500

177.000

2

HM-128

23.500

134.800

256.500

3

HM-256

39.000

213.000

397.500

4

HM-384

64.700

370.700

706.500

5

HM-512

126.500

723.000

1.376.000

6

HM-768

229.600

1.311.000

2.509.000

7

HM-1024

332.500

1.903.500

3.642.000

128 LHM

یکماهه

سه ماهه

شش ماهه

یکساله

میزان ترافیک (گیگا بایت)

3

9

18

36

هزینه اشتراک (تومان)

13.000

39.000

76.000

150.000

512 LHM

یکماهه

سه ماهه

شش ماهه

یکساله

میزان ترافیک (گیگا بایت)

2

6

12

24

هزینه اشتراک (تومان)

15.500

45.000

88.000

170.000

1024 LHM

یکماهه

سه ماهه

شش ماهه

یکساله

میزان ترافیک (گیگا بایت)

2

6

12

24

هزینه اشتراک (تومان)

18.500

54.000

105.000

205.000

به نظر من اگه میخواهید مشکلاتتون حل بشه به شرکت های pap یه نامه بنویسید و تمام اعضا تاپیک اونو با اسم امضا کنند و برای شرکت های pap ایمیل کنیم

fastplus
18-12-2009, 01:18
من اگه مطالبی را در تاپیک قرار میدم برای اینه که کاربرای تازه وارد بتونند استفاده کنند
و حرفها و توهین های شما مثل یک تف سر بالا میمونه که بصورت خودتان برمیگرده و نشون دهنده شخصیت شما ست .من نمیتونم بی شخصیت باشم .
به دوستان دیگه پیشنهاد میکنم اگه مطلب یا نظر مفیدی دارند در تاپیک بنویسند تا دیگران هم از اون استفاده کنند .

1- شاتل

مدت سرويس

يك

سه

شش

يك

ماهه

ماهه

ماهه

ساله

ميزان ترافيك/ گيگا بايت

3

5

8

12

هزينه اشتراك / تومان

13.900

29.900

52.900

87.900

13.900

9.900

8.800

7.300

مدت سرويس

يك

سه

شش

يك

ماهه

ماهه

ماهه

ساله

ميزان ترافيك/ گيگا بايت

3

5

8

12

هزينه اشتراك / تومان

16.900

35.900

61.900

101.900

16.900

11.900

10.200

8.500

مدت سرويس

يك

سه

شش

يك

ماهه

ماهه

ماهه

ساله

ميزان ترافيك/ گيگا بايت

3

5

8

12

هزينه اشتراك / تومان

18.900

41.900

69.900

114.900

18.900

13.900

11.600

9.500

کد

سرعت ارتباط

شبانه رایگان
2 بامداد الی 6 صبح

ترافیک دوره

دورة زمانی

هزینه ماهیانه (ریال)

هزینه
راه اندازی (ریال)

EP0-8

OK

8GB

یکماهه

199,000

100,000

EP1-8

دریافت تا 128kbps
ارسال تا 128kbps

OK

8GB

یکماهه

299,500

100,000

EP1-20

دریافت تا 128kbps
ارسال تا 128kbps

OK

20GB

یکماهه

399,000

100,000

EP1-30

دریافت تا 128kbps
ارسال تا 128kbps

OK

30GB

یکماهه

499,000

100,000

EP1-U

دریافت تا 128kbps
ارسال تا 128kbps

-

نامحدود

یکماهه

599,000

100,000

EP2-20

دریافت تا 256kbps
ارسال تا 256kbps

OK

20GB

یکماهه

499,500

100,000

EP2-30

دریافت تا 256kbps
ارسال تا 256kbps

OK

30GB

یکماهه

599,500

100,000

EP2-40

دریافت تا 256kbps
ارسال تا 256kbps

OK

40GB

یکماهه

699,500

100,000

EP2-U

دریافت تا 256kbps
ارسال تا 256kbps

-

نامحدود

یکماهه

899,500

100,000

EP3-30

دریافت تا 384kbps
ارسال تا 256kbps

OK

30GB

یکماهه

699,500

100,000

EP3-40

دریافت تا 384kbps
ارسال تا 256kbps

OK

40GB

یکماهه

799,500

100,000

EP3-50

دریافت تا 384kbps
ارسال تا 256kbps

OK

50GB

یکماهه

899,500

100,000

EP3-U

دریافت تا 384kbps
ارسال تا 256kbps

-

نامحدود

یکماهه

1,099,500

100,000

EP5-U

دریافت تا 512kbps
ارسال تا 256kbps

-

نامحدود

یکماهه

2,499,500

500,000

EP10-U

دریافت تا 1024kbps
ارسال تا 512kbps

-

نامحدود

یکماهه

4,499,500

500,000

EP2-1C

دریافت تا 256kbps
ارسال تا 256kbps

-

12

فقط یکساله

1,794,000

100,000

fastplus
18-12-2009, 01:33

ردیف

نام سرویس نامحدود

قیمت ماهیانه (تومان)

قیمت سه ماهه (تومان)

قیمت شش ماهه (تومان)

1

HM-64

16.000

92.500

177.000

2

HM-128

23.500

134.800

256.500

3

HM-256

39.000

213.000

397.500

4

HM-384

64.700

370.700

706.500

5

HM-512

126.500

723.000

1.376.000

6

HM-768

229.600

1.311.000

2.509.000

7

HM-1024

332.500

1.903.500

3.642.000

128 LHM

یکماهه

سه ماهه

شش ماهه

یکساله

میزان ترافیک (گیگا بایت)

3

9

18

36

هزینه اشتراک (تومان)

13.000

39.000

76.000

150.000

512 LHM

یکماهه

سه ماهه

شش ماهه

یکساله

میزان ترافیک (گیگا بایت)

2

6

12

24

هزینه اشتراک (تومان)

15.500

45.000

88.000

170.000

1024 LHM

یکماهه

سه ماهه

شش ماهه

یکساله

میزان ترافیک (گیگا بایت)

2

6

12

24

هزینه اشتراک (تومان)

18.500

54.000

105.000

205.000

به نظر من اگه میخواهید مشکلاتتون حل بشه به اونه نامه بنویسید و تمام اعضا تاپیک اونو با اسم امضا کنند و برای شرکت های pap ایمیل کنیم مطمننا پیگیری این مسئله بی تاثیر نیست .

fastplus
18-12-2009, 01:42
به دوستان دیگه پیشنهاد میکنم اگه مطلب یا نظر مفیدی دارند در تاپیک بنویسند تا دیگران هم از اون استفاده کنند .

1- شاتل

مدت سرويس

يك

سه

شش

يك

ماهه

ماهه

ماهه

ساله

ميزان ترافيك/ گيگا بايت

3

5

8

12

هزينه اشتراك / تومان

13.900

29.900

52.900

87.900

13.900

9.900

8.800

7.300

مدت سرويس

يك

سه

شش

يك

ماهه

ماهه

ماهه

ساله

ميزان ترافيك/ گيگا بايت

3

5

8

12

هزينه اشتراك / تومان

16.900

35.900

61.900

101.900

16.900

11.900

10.200

8.500

مدت سرويس

يك

سه

شش

يك

ماهه

ماهه

ماهه

ساله

ميزان ترافيك/ گيگا بايت

3

5

8

12

هزينه اشتراك / تومان

18.900

41.900

69.900

114.900

18.900

13.900

11.600

9.500

fastplus
18-12-2009, 01:53

1- شاتل

مدت سرويس

يك

سه

شش

يك

ماهه

ماهه

ماهه

ساله

ميزان ترافيك/ گيگا بايت

3

5

8

12

هزينه اشتراك / تومان

13.900

29.900

52.900

87.900

13.900

9.900

8.800

7.300

مدت سرويس

يك

سه

شش

يك

ماهه

ماهه

ماهه

ساله

ميزان ترافيك/ گيگا بايت

3

5

8

12

هزينه اشتراك / تومان

16.900

35.900

61.900

101.900

16.900

11.900

10.200

8.500

مدت سرويس

يك

سه

شش

يك

ماهه

ماهه

ماهه

ساله

ميزان ترافيك/ گيگا بايت

3

5

8

12

هزينه اشتراك / تومان

18.900

41.900

69.900

114.900

18.900

13.900

11.600

9.500

payam11
18-12-2009, 11:07
جالبه من اکانت 1مگ دارم که 2 مگ هستش ولی دیشب ساعت 2 به بعد با همون 100 دانلود میکرد و حالا با 200
واقعا مسخرست

Mohsen khan
20-12-2009, 15:04
لطفا در تاپيك از لحن مناسبي استفاده بشه
در غير اين صورت تاپيك مجددا بسته مي شه

fastplus
20-12-2009, 15:35
وایمکس چیست ؟
فناوری اطلاعات، علیرغم این واقعیت که عضوی جدید در خانواده فناوری هاست، اما در طول سالهای اخیر تحولات زیادی را در خود شاهد بوده است. همه به یاد داریم که تا چندي پیش، اتصال به اینترنت و استفاده از آن تنها از طریق خطوط تلفن و مودمهای Dial-Up امکان پذیر بود، اما با ورود اینترنت پهن باند و پر سرعت، دنیای تبادل اطلاعات متحول شد. نیاز به تبادل سریع اطلاعات موجب شده است تا فناوریهای مرتبط با آن، در طول دهه های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته باشد. اینترنت هاي XDSL و نیز فناوری وای-فای (WI-FI) و اینترنت بی سیم سهم عمده اي در ايجاد تغییرات عظیم در این بعد از دنیای اطلاعات ایجاد کرده و اکنون نیز با ورود وایمکس، جهان در آستانه تجربه ای نو در دنیای اینترنت قرار دارد.

وایمکس، سیستم دیجیتال ارتباط بی سیم بوده و جایگزینی مناسب برای شبکه‌های ADSL وحتي شبكه هاي بی سیم کوتاه برد در نواحی شهری محسوب می شود. از بزرگترين نقاط قوت اين تكنولوژي نسبت به ديگر تكنولوژي هاي بي سيم، برد بالای امواج آن و امکان دسترسی به آن در مسافتهای بسيار طولانی است.
در زمانی نه چندان دور،‌ اکثر خریداران رایانه خوشحال بودند که دستگاه جدیدشان یک مودم داخلي دارد که در آن نصب شده و از طريق آن مي توانند به اينترنت متصل شده و فايلي با حجم حدود یک مگابایت را در زماني نزديك به 5 دقیقه (بسته به سرعت ارتباط و اتصال) دانلود کنند. با ورود اینترنتهاي پهن باند، همین کاربران می‌توانستند با سرعتهايي به مراتب بالاتر به اينترنت متصل شده و همان فايل را در مدت یک ثانیه دانلود کنند. وایمکس قادر است سرعتها يی حتی فراتر از این مقياسها را پوشش داده و خدمات تكميلي پيشرفته تري را در حوزه هايي گسترده‌تر ارایه ‌دهد.

تا پایان سال 2008، بیش از 200 اپراتور در سطح جهان خدمات وایمکس را عرضه ‌کرده اند و پیش‌بینی می‌شود تا سال 2012، این رقم به 538 اپراتور در سطح جهان برسد. در این بین، منطقه خاور میانه سهمی 4 درصدی از کل پیاده سازی ها و توسعه های جهانی وایمکس داشته است. پیش بینی ها همچنین نشان می دهد که تا سال 2012 تعداد کشورهایی که تحت پوشش این شبکه ها خواهند بود به 201 کشور از مجموع 234 کشور برسد که این خود حکایت از گسترش وسیع این فناوری در دنیا و اقبال عموم نسبت به آن دارد. بررسی های صورت گرفته بر روی عوامل مؤثر بر رشد تعداد مشترکان در مناطق مختلف دنیا نشان می دهد که کاربران جهانی وایمکس از 300 هزار مشترک در سال 2006 به 131 میلیون نفر در سال 2011 خواهد رسید و میزان سرمایه گذاری انجام‌شده برای این فناوری در این سال به 26 میلیادر دلار می رسد که رقم قابل توجهی به حساب می‌آید. تولیدکنندگان تجهیزات وایمکس نیز از رشد بالایی برخوردار بوده و تنوع محصول و قابلیت ارائه سرویس‌های متنوع در رأس برنامه های آنان قرار گرفته است.

اتحادیه وایمکس (WiMAX Forum) که به عنوان مرجع مجوزدهی و تست دستگاه ها و تجهیزات وایمکس شناخته مي شود، اعلام کرده تا اواخر سال 2008، 62 شرکت در حال توسعه تراشه‌های وایمکس و دستگاه های کاربران نهایی بوده و 37 شرکت نیز در حال ساخت تجهیزات زیرساختی بوده اند و محصولات این شرکت ها تاکنون در توسعه شبکه های وایمکس توسط 407 اپراتور در 133 کشور جهان بکار رفته است. پیش‌بینی می شود که وایمکس در آینده بسیار نزدیک، اینترنت را در کنار شبکه مخابراتى قرار خواهد داد و چنان انقلابى را در این زمینه به‌ وجود خواهد آورد که روشن کردن اکثر کامپیوترهاى قابل حمل، خانگى و یا خاص، مساوى با اتصال آنها به اینترنت باشد.

وايمكس چيست...فناوری اطلاعات، علیرغم این واقعیت که عضوی جدید در خانواده فناوری هاست، اما در طول سالهای اخیر تحولات زیادی را در خود شاهد بوده است. همه به یاد داریم که تا چندي پیش، اتصال به اینترنت و استفاده از آن تنها از طریق خطوط تلفن و مودمهای Dial-Up امکان پذیر بود، اما با ورود اینترنت پهن باند و پر سرعت، دنیای تبادل اطلاعات متحول شد. نیاز به تبادل سریع اطلاعات موجب شده است تا فناوریهای مرتبط با آن، در طول دهه های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته باشد. اینترنت هاي XDSL و نیز فناوری وای-فای (WI-FI) و اینترنت بی سیم سهم عمده اي در ايجاد تغییرات عظیم در این بعد از دنیای اطلاعات ایجاد کرده و اکنون نیز با ورود وایمکس، جهان در آستانه تجربه ای نو در دنیای اینترنت قرار دارد.

وایمکس، سیستم دیجیتال ارتباط بی سیم بوده و جایگزینی مناسب برای شبکه‌های ADSL وحتي شبكه هاي بی سیم کوتاه برد در نواحی شهری محسوب می شود. از بزرگترين نقاط قوت اين تكنولوژي نسبت به ديگر تكنولوژي هاي بي سيم، برد بالای امواج آن و امکان دسترسی به آن در مسافتهای بسيار طولانی است.
در زمانی نه چندان دور،‌ اکثر خریداران رایانه خوشحال بودند که دستگاه جدیدشان یک مودم داخلي دارد که در آن نصب شده و از طريق آن مي توانند به اينترنت متصل شده و فايلي با حجم حدود یک مگابایت را در زماني نزديك به 5 دقیقه (بسته به سرعت ارتباط و اتصال) دانلود کنند. با ورود اینترنتهاي پهن باند، همین کاربران می‌توانستند با سرعتهايي به مراتب بالاتر به اينترنت متصل شده و همان فايل را در مدت یک ثانیه دانلود کنند. وایمکس قادر است سرعتها يی حتی فراتر از این مقياسها را پوشش داده و خدمات تكميلي پيشرفته تري را در حوزه هايي گسترده‌تر ارایه ‌دهد.

تا پایان سال 2008، بیش از 200 اپراتور در سطح جهان خدمات وایمکس را عرضه ‌کرده اند و پیش‌بینی می‌شود تا سال 2012، این رقم به 538 اپراتور در سطح جهان برسد. در این بین، منطقه خاور میانه سهمی 4 درصدی از کل پیاده سازی ها و توسعه های جهانی وایمکس داشته است. پیش بینی ها همچنین نشان می دهد که تا سال 2012 تعداد کشورهایی که تحت پوشش این شبکه ها خواهند بود به 201 کشور از مجموع 234 کشور برسد که این خود حکایت از گسترش وسیع این فناوری در دنیا و اقبال عموم نسبت به آن دارد. بررسی های صورت گرفته بر روی عوامل مؤثر بر رشد تعداد مشترکان در مناطق مختلف دنیا نشان می دهد که کاربران جهانی وایمکس از 300 هزار مشترک در سال 2006 به 131 میلیون نفر در سال 2011 خواهد رسید و میزان سرمایه گذاری انجام‌شده برای این فناوری در این سال به 26 میلیادر دلار می رسد که رقم قابل توجهی به حساب می‌آید. تولیدکنندگان تجهیزات وایمکس نیز از رشد بالایی برخوردار بوده و تنوع محصول و قابلیت ارائه سرویس‌های متنوع در رأس برنامه های آنان قرار گرفته است.

اتحادیه وایمکس (WiMAX Forum) که به عنوان مرجع مجوزدهی و تست دستگاه ها و تجهیزات وایمکس شناخته مي شود، اعلام کرده تا اواخر سال 2008، 62 شرکت در حال توسعه تراشه‌های وایمکس و دستگاه های کاربران نهایی بوده و 37 شرکت نیز در حال ساخت تجهیزات زیرساختی بوده اند و محصولات این شرکت ها تاکنون در توسعه شبکه های وایمکس توسط 407 اپراتور در 133 کشور جهان بکار رفته است. پیش‌بینی می شود که وایمکس در آینده بسیار نزدیک، اینترنت را در کنار شبکه مخابراتى قرار خواهد داد و چنان انقلابى را در این زمینه به‌ وجود خواهد آورد که روشن کردن اکثر کامپیوترهاى قابل حمل، خانگى و یا خاص، مساوى با اتصال آنها به اینترنت باشد.

وایمکس ایرانی!
زمانی که دیگر شبکه های کابلی محبوبیت خود را در بخش فناوری اطلاعات کشور از دست داد ، وایمکس - خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم - به عنوان یک راه چاره پیش روی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات قرار گرفت؛ به این امید که بتواند جایگزینی برای DSL یا شبکه های کابلی باشد
وایمکس در سال 2001 میلادی، با هدف انتقال داده به صورت بی سیم معرفی شده و فناوری آن شباهت زیادی به وای فای دارد با این تفاوت که سرعت انتقال و گستره ی آن به مراتب از وای فای بیشتر است.

در واقع از وایمکس به عنوان وسیله ای برای افزایش سرعت باند پهن در مناطقی که از نظر اقتصادی با مشکل روبه رو هستند، استفاده می شود.
وایمکس همچنین سطح کاملا جدیدی از انعطاف پذیری دسترسی داده ها را وعده می دهد که کمتر مربوط به مکان خاص مشتریان می شود. این نوع از دسترسی باند پهن سیار و نیرومند، قابل حمل یا ثابت، بسیار بی نظیر خواهد بود.
محدودیت سرعت اینترنت(128K) برای کاربران نیز از جمله مسایلی بود که از سوی اپراتور ها مطرح شد.

ali racer
20-12-2009, 15:54
بعضی از دوستان قدیمی منو میشناسن و بعضی ها هم نه

واقعا برای تاپیکی که اسم شهرمون روشه عیب هو خجالت داره

خودمم از حسابگر خدمات میگیرم و تا حدودی ناراضی هستم

ولی با این لحن چی درست میشه ؟

حسابگر یا هر شرکت دیگه ای تا موقعی ای که رقیب نداشته باشن هیچ دلیلی نمیبینن که خدامات خودشون رو بیشتر و بهتر کنن
شما هم تا 100 سال داد بزنین و فریاد بکشین وفحش بدین به کرانی درست نمیشه
البته
اگر کرمانشاه مثل همدان(محل تحصیلم) بود همه دست به یکی میکردن هیچ کس از اون شرکت خدامات نمیگرفت تا
مجبور
بشه خداماتش رو بهتر و بیشتر کنه

امیدوارم ای اس پی های دیگه هم به بازار تقریبا انحصاری و 2قطبی کرمانشاه بیان و رقابت بیشتر بشه

mehshad
22-12-2009, 03:05
دوستان من الان 9 ماهه که از حسابگر سرویس 1 مگ گرفتم و تا الان با هاش ساختم ولی جدیدا که سرویس رو شارژ کردم کار کردن باهاش خیلی عذاب اور شده دایما dc میشم و سرعت شبانه هم بشدت افت کرده طوری که سرعت بعضی وقتها به 10 کیلو بایت هم میرسه !
میخواستم ببینم که دوستان هم مشکل منو دارن یا فقط برای من اینطوریه ؟ چون قبلا حداقل شبها سرعت مشکلی نداشت اما الان حدود 20 روزی میشه که این مشکل بوجود اومده و حتی یه شب هم درست نشده

mehshad
22-12-2009, 03:22
دوستان من الان 9 ماهه که از حسابگر سرویس 1 مگ گرفتم و تا الان با هاش ساختم ولی جدیدا که سرویس رو شارژ کردم کار کردن باهاش خیلی عذاب اور شده دایما dc میشم و سرعت شبانه هم بشدت افت کرده طوری که سرعت بعضی وقتها به 10 کیلو بایت هم میرسه !
میخواستم ببینم که دوستان هم مشکل منو دارن یا فقط برای من اینطوریه ؟ چون قبلا حداقل شبها سرعت مشکلی نداشت اما الان حدود 20 روزی میشه که این مشکل بوجود اومده و حتی یه شب هم درست نشده

Oracle_Eldorado
22-12-2009, 09:46

همشهری خوش به حالت که 1 ماهه اینطوری شده مال شما .
مال من الان 2 ، 3 ماهه اینطوریه .
وقتی قطع میشه ، زنگ میزنم بهشون میگن رو سیمت Noise داره .
نامردا کلی آدمو میفرستن دنبال نخود سیاه ولی نمیگن مشکل از اینجاست !
خلاصه اینکه حسابگر هم آخرای عمرشه .

mehshad
22-12-2009, 14:29
دوست عزیز منم فرهنگیان فاز 1 هستم و همانطور که گفتم تا 1 ماه پیش مشکلی نداشتم یعنی سرعتم 110 بود و چند وقت هم به 230 رسید !!! فکر کنم همین دوبرابر کردن سرعت به همه چی گند زده
ولی الان از 30 شروع میشه و در بهترین حالت به 60 میرسه
البته این سرعت موقع استفاده از یه دانلود منیجره وگرنه سرعت باز کردن صفحات خیلی کمتر از این حرفهاست
متاسفانه مجبورم که تا دو ماه دیگه این وضیت رو تحمل کنم

payam11
24-12-2009, 18:30
منم فرهنگیان 1 هستم
منم 1 مگ دارم
سرعت شبا که افت کرده
من قبلا شبی 4 و خوردهای گیگ میگرفتم ولی الان بعضی شبا 1.8 گیگ میگیرم بعضی شبا هم 3.5
کلا سرعت افت کرده
در ضمن نمیدونم چرا همه به زیاد شدن سرعت گیر میدن
درسته که هدف اینا اینه که زودتر شارژت تموم بشه ولی اگه کسی بتونه درست استفاده کنه میتونه حداکثر استفاده رو ببره

mehr film
25-12-2009, 14:05
یه مدت منم این مشکل رو داشتم اما الان انگار ندارم دیگه این مشکل رو

MIG
03-01-2010, 18:32
منم خواستم یه خط بگیرم از صبانت گفت واسه تنظیم باید 15تومن بدی که گفتم می خوام خودم تنظیم کنم گفتش پس باید 10 تومن پول مخابرات بدی .خواستم ببینم این 10 تومنو می خواد اضافه می گیره یا اینکه قانونشه

keihanmirzaei
03-01-2010, 18:51
دوست عزیز این هزینه اضافی نیست
به ناچار باید پرداخت کنی
هزینه رانژه مخابرات هست

hadisahami
04-01-2010, 12:50
میشه آدرس شرکت حسابگر رو بزنین تو تاپیک؟ merc

mehdi_08
04-01-2010, 16:56
منم خواستم یه خط بگیرم از صبانت گفت واسه تنظیم باید 15تومن بدی که گفتم می خوام خودم تنظیم کنم گفتش پس باید 10 تومن پول مخابرات بدی .خواستم ببینم این 10 تومنو می خواد اضافه می گیره یا اینکه قانونشه

ما که 6 ماه پیش رانژه کردیم گفتن ارزون شده 5 تومن گرفتن حالا دوباره گرونش کردن ای نامردا اصلا به فکر مردم نیستن:31:

ali racer
04-01-2010, 17:08

منم همچین مشکلی رو دارم
با سرویس 1 مگ
چند روز عالی بود ولی الان سرعت شبها معمولا زیر 20 کیلو بایت میشه !!!:13:

ILDC2
05-01-2010, 05:17
دوستان سرعت سرویس های محدود صبا چطوریاس؟مثلا 128ش با چند kb دان میکنه؟

pedramharmonica
06-01-2010, 02:23
متاسفانه موج کم شدن سرعت شبانه که از 2 ماه پیش مجددا شروع شده بود تقریبا تمام مشترکین رو فرا گرفته و داره مثل چند ماه قبل تبدیل به یه فاجعه میشه ! همین الان بنده دارم با اینترنت 1 مگ با سرعت 50 دانلود میکنم ! این اخطار رو به بلانصبت مهندس ----- بدم که ما ساکت نمیشینیم منتظر عواقب این دزدی بزرگ باش برادر !

mehr film
06-01-2010, 22:29
سرعت 50 که خوبه .. منم 1 مگ دارم اکثر وقتا با زیر 10 دانلود میکنم

keihanmirzaei
06-01-2010, 23:16
من الان با 128 نامحدود حسابگر 15؛16 دان میکنم
خوبه؟

MIG
08-01-2010, 21:35
بچه برا تنظیم TP-LINK تو CD هیچ فایل اجرایی نداره من تمام مراحلشو طبق راهنمای نصبش رفتم کمک کنید

pedramharmonica
09-01-2010, 02:29
دوست عزیز معلومه که نداره تو سی دی فایل اجرایی نیست فایلهایی هست که مشخصات مودم در اون هست و اون رو میشناسونه به کامپیوتر شما وقتی وصل میکنی usb رو اون پنجره نصب که میاد باید مراحل رو طی کنید و اگر سی دی مخصوص رو در سی دی درایو داشته باشین خودکار میشناسه و راحت نصب میشه !

ILDC2
09-01-2010, 03:08
هیچ بنی بشری اینجا صبا نداره بیاد جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولله منم دیکه از این فیلمی که حسابگر به سر ما در آورده ذله شدم!آخه چقدر پستن اینا؟؟؟ قبلا بهتر بود الان سرعتا نابود شدن!
فلانی تو کرج با 128 صبا 70 دان میکنه بنده با 1مگ(خیر سرشون) 20-50!!!!!!!!
هر وقت هم زنگ میزنی جک تعریف میکنن!مشکل از ویندوزته ! مشکل از ما نیست! توالت خونتون نویز ایجاد میکنه مشکل از ما نیست!خجالت هم نمیکشن که!شرافت کاری هم چیزه خوبیه! من اگه این سرویس رو گرفتم برای این بوده که فقط و فقط شبانش بدردم میخوره!!!!!
یه نفری هم که نمیشه کاری کرد!!

mehr film
09-01-2010, 03:26
شما حسابگری یا صبانت بلاخره ؟ :-D

mehr film
09-01-2010, 03:27
شما حسابگری یا صبانت بلاخره ؟ :31: