PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Adsl / شهر كرمانشاه

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6

Oracle_Eldorado
15-07-2009, 15:52
دوست من بهتر بود قبل از اینکه این حرفو بزنی یه سرچی می کردی بعد جواب میدادی ، اونی که حسابگر میده 16 تومن سرویس 128 نامحدوده و اونی که آسیاتک میده 14 تومن سرویس 128 محدوده (3 گیگ) ،درضمن الان بیشتر ISP ها سرویس کمتر از 13 تومن ارائه نمیدن البته به غیراز حسابگر ، حالا خودت مقایسه کن کی گرون میده کی ارزون.

نخیر استاد منظورم 512 حجمی بود نه 128 .

یادمه همین چندماهه پیش ISP بامداد کارت اینترنت 30 ساعته نامحدود رو با بهترین کیفیت و بدون قطعی میداد 1500 و حسابگر کارت 20 ساعته 20 روزه رو که هزارتا مشکل داشت میداد 1200 ، اونجا فهمیدم که ارزونی هیچ دلیل نداره به غیر از انصاف طرف.

میشه از اون هزار تا مشکل 2 تا رو بگی که ما هم بدونیم ؟

من تقریبا از تمام ISPهای کرمانشاه اشتراک گرفتم ، حسابگر ( داتک) و مهران ( پارس آنلاین) تو کندی و قطع شدن حرف اول رو میزنن ، صبانت واقعا بی نظیره فقط حیف که سرویس +ADSL2 ارائه نمیده ،فقط میمونه آسیاتک که اونم باید یه امتحانی بکنم البته اگه +ADSL2 ارائه بده.

عزیزم صبانت تو مال مردم خوری بی نظیره .
یه بار 5 روز ADSL منو قطع کردن . چرا ؟
چون پورت منو تو مخابرات خارج کردن و مال یکی از فامیل ها رو زدن و دیگه جا نبوده مال من رو بزنن .
5 روز منو سرکار گذاشتن که اکانتم تموم بشه .

Rasool_BRN
15-07-2009, 16:36
نخیر استاد منظورم 512 حجمی بود نه 128 .حسابگر : 512 حجمی ، یک ماهه 12500 ، 2.5 گیگ

میشه از اون هزار تا مشکل 2 تا رو بگی که ما هم بدونیم ؟
1- قطعی زیاد
2- سرعت پایین

عزیزم صبانت تو مال مردم خوری بی نظیره .
یه بار 5 روز ADSL منو قطع کردن . چرا ؟
چون پورت منو تو مخابرات خارج کردن و مال یکی از فامیل ها رو زدن و دیگه جا نبوده مال من رو بزنن .
5 روز منو سرکار گذاشتن که اکانتم تموم بشه . خودت که جواب سوالتو دادی : محدودیت پورت مراکز مخابراتی
بگذیریم ، من فقط واسه آسیاتک یه سوال کردم ، اگه کسی از آسیاتک اکانت داره لطفا جواب بده

vanish
15-07-2009, 16:39
- قطعی زیاد
2- سرعت پایین
بازم که میگی سرعت پایین :دی

Oracle_Eldorado
15-07-2009, 17:11
حسابگر : 512 حجمی ، یک ماهه 12500 ، 2.5 گیگ

1- قطعی زیاد
2- سرعت پایین
خودت که جواب سوالتو دادی : محدودیت پورت مراکز مخابراتی
بگذیریم ، من فقط واسه آسیاتک یه سوال کردم ، اگه کسی از آسیاتک اکانت داره لطفا جواب بده

پسر خوب قیمت سایت رو ول کن .
12500 + هزینه ی مالیات که با اونا میشه 16 تومن .
من 7 ماهه دارم این سرویس رو میگیرم .

در مورد مشکلاتش جالبه که من واسه مغازه بابام میگیرم به جز مورد دوم هیچ مشکلی نداره !
سرعت پایین هم چون Dial Up هست .

Rasool_BRN
16-07-2009, 08:16
بازم که میگی سرعت پایین :biggrin:مثل اینکه هنوز باورت نشده سرعتش پایینه ، از حسابگر اکانت داری، مگه نه

پسر خوب قیمت سایت رو ول کن .
12500 + هزینه ی مالیات که با اونا میشه 16 تومن .
من 7 ماهه دارم این سرویس رو میگیرم .آها با مالیات حساب کردی ؟ باید 512 آسیاتک هم با مالیات حساب کرده باشی دیگه که شده 10000. واقعا عالیه ، 512 حجمی با آبونمان و مالیات و... شده 10000

سرعت پایین هم چون Dial Up هست . نسبت به ADSL نسنج ، نسبت به ISPهای دیگه به سنج

Rasool_BRN
16-07-2009, 09:15
آدرس نمایندگی آسیاتک رو کسی داره ؟

Oracle_Eldorado
16-07-2009, 10:57
آدرس نمایندگی آسیاتک رو کسی داره ؟

پاساژ ارگ طبقه 9 یا 10 .

مثل اینکه هنوز باورت نشده سرعتش پایینه ، از حسابگر اکانت داری، مگه نه

سرعت کدوم Dial Up بالا هست که من برم بگیرم ؟؟؟

آها با مالیات حساب کردی ؟ باید 512 آسیاتک هم با مالیات حساب کرده باشی دیگه که شده 10000. واقعا عالیه ، 512 حجمی با آبونمان و مالیات و... شده 10000

هر ارزونی بی دلیل نیست !!!!

نسبت به ADSL نسنج ، نسبت به ISPهای دیگه به سنج

من موقعی که داشتم در مورد Dial Up بحث میکردم از ADSL حرفی زدم ؟!
دارم میگم »»» سرعت Dial Up کلا پایینه

بازم میگم : سرعت کدوم Dial Up بالا هست که من برم بگیرم ؟؟؟

vanish
16-07-2009, 13:00
دوستانی که اکانت حسابگر دارن شبانه حداکثر چقدر دانلود دارن؟؟
سرعت دانلود 512 روی چنده؟(چه شب چه روز)

Oracle_Eldorado
16-07-2009, 17:31
دوستانی که اکانت حسابگر دارن شبانه حداکثر چقدر دانلود دارن؟؟
سرعت دانلود 512 روی چنده؟(چه شب چه روز)

والا من شبا نمیشینم چک کنم ولی روزا حدود 50 الی 60 .
بعضی وقتا تا 70 هم میره .
اکانت 512 .

behexen
17-07-2009, 06:48
حدود سرعت صبا نت 128 و قیمتش رو لطفا بگید

baranak59
18-07-2009, 12:59
سلام
من امروز رفتم از صبانت یه اشتراک 512 گرفتم ، نام کاربری و رمزکاربری هم بهم ندادن، فقط گفتن که 4شنبه میان براتون نصب میکنن.
این نام کاربری و رمزکاربری رو از کجا باید گیر بیارم ؟ اونایی که میان نصب کنن بهم میدنش ؟ من میخوام خودم مودم و نصب کنم ،فقط نام کاربری و رمزکاربری رو میخوام ، زنگ بزنم شرکت بهم میدن ؟مرسی

Oracle_Eldorado
18-07-2009, 17:33
سلام
من امروز رفتم از صبانت یه اشتراک 512 گرفتم ، نام کاربری و رمزکاربری هم بهم ندادن، فقط گفتن که 4شنبه میان براتون نصب میکنن.
این نام کاربری و رمزکاربری رو از کجا باید گیر بیارم ؟ اونایی که میان نصب کنن بهم میدنش ؟ من میخوام خودم مودم و نصب کنم ،فقط نام کاربری و رمزکاربری رو میخوام ، زنگ بزنم شرکت بهم میدن ؟مرسی

همون روزی که اون شخص میاد و واست نصب میکنه ، بهت میده .
شما چقدر گرفتی ؟ ( کل هزینه ها )

راستی دوستان کسی میدونه که حسابگر اینترنت هوشمند داره یا نه ؟

baranak59
18-07-2009, 20:27
همون روزی که اون شخص میاد و واست نصب میکنه ، بهت میده .
شما چقدر گرفتی ؟ ( کل هزینه ها )
من میخوام خودم نصب کنم ، زنگ بزنم شرکت بهم یوزر پسورد رو میدن ؟
512 گرفتم ، 6 گیگ واسه 3 ماه ، همش شد 60 تومن ، شبا هم از ساعت 1 تا 7 صبح رایگانه

behexen
19-07-2009, 06:23
کسی می دونه سرعت دانلود صبا نت 128 و صبانت 512 چنده؟ خواهش ممی کنم جواب بدید

Oracle_Eldorado
19-07-2009, 07:23
من میخوام خودم نصب کنم ، زنگ بزنم شرکت بهم یوزر پسورد رو میدن ؟
512 گرفتم ، 6 گیگ واسه 3 ماه ، همش شد 60 تومن ، شبا هم از ساعت 1 تا 7 صبح رایگانه

عزیز شما فکر میکنی نصبش کار راحتیه ولی اینطور نیست .
مگه اینکه قبلا خودت این کار رو انجام داده باشی .

بعدشم شما خودت 3 ماهه خواستی یا اونا بهت پیشنهاد دادن ؟!

عزیز شما باید از کسی بپرسی که صبانت داره .
من که حسابگر دارم نمیتونم جواب شما رو بدم که :دی

ali racer
19-07-2009, 09:05

128
تا 15 کیلو هم دانلود داری (البته در بهترین شرایط)

512
هم حدود 55 کیلو

behexen
20-07-2009, 06:28
شبانه از چه ساعتی رایگانه؟ برای استفاده ار سرویس رایگان باید با همون یوزر و پسورد خودمون وارد شیم؟ یا یوزر و پسورد خاصی می خواد؟

arya_7
23-07-2009, 18:21
سلام
دوستان ما خواستیم پول زور ندیم :31: حالا یکم دچار مشکل شدیم !:34:
کانفیگ مودم حسابگر سرویس محدودش! (۵۱۲ ) کسی میتونه در این زمینه راهنمایی کنه :-؟
یا باید دست از پا دراز تر بریم اونجا پول زور رو تقدیم کنیم :13:
پیشاپیش ممنون :20:

Oracle_Eldorado
23-07-2009, 19:07
شبانه از چه ساعتی رایگانه؟ برای استفاده ار سرویس رایگان باید با همون یوزر و پسورد خودمون وارد شیم؟ یا یوزر و پسورد خاصی می خواد؟

اگه حسابگری از ساعت 2 به بعد رایگانه .
همینطور با همون یوزر خودت میتونی دانلود کنی .

اگه هم صبانتی از ساعت 1
واسه دانلود هم یوزر جدا میخواد .

Behroooz
23-07-2009, 19:19
سلام دوستان
لطفا در مورد صبانت بهم اطلاعات بدید
می خوام 128 ازش بگیرم . ارزش داره یا اینکه حسابگر بهتره ؟

تجربیات خودتان را بگید

مرسی

Rasool_BRN
23-07-2009, 22:59
کانفیگ مودم حسابگر سرویس محدودش! (۵۱۲ ) کسی میتونه در این زمینه راهنمایی کنه :-؟کانفیگ مودم ربطی به نوع سریس نداره ، مدل مودمت چیه ؟

arya_7
23-07-2009, 23:57
مدلش اینه tp-link TD-8811
خود کارکنان حسابگر میگفتن ! حالا دیگه نمی دونم !‌:31:
شایدم می خواستن قضیه رو پیچیده کنن
من زیاد در این مورد اطلاعی ندارم دفعه اول ببخشید دیگه اگرم جاش اینجا نیست
بگین تا توی تاپیک مربوطه مطرح کنم :20:
ممنون

Rasool_BRN
24-07-2009, 01:19
مدلش اینه tp-link TD-8811
خود کارکنان حسابگر میگفتن ! حالا دیگه نمی دونم !‌[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شایدم می خواستن قضیه رو پیچیده کنن
من زیاد در این مورد اطلاعی ندارم دفعه اول ببخشید دیگه اگرم جاش اینجا نیست
بگین تا توی تاپیک مربوطه مطرح کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]توسط : alfasystem
فرض ميكنيم كه مودمتون تاز طريق Lan به كامپيوتر وصل شده ( كه بهتر از وصل شدن با USB هست )
ابتدا بايد به كارت شبكه تون آي پي بدين :
در صفحه Network Connections روي آيكون Local Area Connection راست كليك و گزينه آخر يعني Properties را انتخاب كنيد.
در صفحه اي كه باز ميشه روي گزينه Internet Protocol TCP/IP دوبار كليك كنيد ودر صفحه اي كه باز ميشه تنظيمات زير را وارد و OK كنيد:
IP Address: 192.168.1.10
Subnet Mask: 255.255.255.0
Default Gateway:192.168.1.1
Preffered DNS Server: 4.2.2.4 (دراین قسمت باید DNS مربوط به شرکت حسابگر رو وارد کنید)
حالا بايد كانكشن اينترنت را كه قبلا داشتين پاك كنيد:
در صفحه Network Connections روي كانكشن اينترنت راست كليك و Delete را انتخاب كنيد.
بعد اينترنت اكسپلورر را اجرا و توي نوار آدرس اين آي پي را تايپ و Enter كنيد:
192.168.1.1 (بين اعداد نقطه است)
توي صفحه اي كه باز ميشه جلوي Username و Password كلمه admin را تايپ كنيد (براي هردو)
وقتي وارد كنترل پنل مودم شديد در قسمت سمت چپ گزينه Quick Setup را انتخاب و در صفحه سمت راست توي كادر جلوي VPI و VCI بايد اعداد مربوط به آي اس پي تون كه ازش اينترنت گرفتيد را وارد كنيد:
مثلا شركت صبانت و شاتل VPI = 0 و VCI = 35 يا شركت پارس آنلاين VPI = 0 و VCI = 59 و ...
اگه نميدونيد بايد زنگ بزنيد و از خودشون بپرسيد، بهتون ميگن.
بعد Next را ميزنيد و در صفحه بعد :

1- اگه بخواين با ساختن كانكشن به اينترنت وصل بشين گزينه آخر يعني Bridging را انتخاب و Next را كليك و در صفحه بعد روي Save / Reboot كليك و حدود دو دقيقه صبر ميكنيد تا مودم تغييرات را ذخيره كنه و ري استارت بشه و تمام.
حالا ميتونيد يه كانكشن Broadband براي اينترنت بسازيد.

2- اگه بخواين هر وقت كامپيوتر را روشن ميكنيد به اينترنت متصل باشين بايد گزينه دوم يعني :
PPP over Ethernet PPPoE را انتخاب و Next كنيد و در صفحه بعد توي كادر PPP Username و PPP Password يوزر نيم و پسورد اينترنت خودتون را وارد كنيد و به بقيه تنظيمات كاري نداشته باشين و Next كنيد و توي صفحه بعد روي گزينه Save / Reboot كليك و بعد از دو دقيقه ميتونيد با باز كردن اينترنت اكسپلورر به اينترنت وصل بشين.
اگه جایی مشکل داشتی بپرس تا بهت بگم

mehdi_08
24-07-2009, 13:30
توسط : alfasystem
فرض ميكنيم كه مودمتون تاز طريق Lan به كامپيوتر وصل شده ( كه بهتر از وصل شدن با USB هست )
ابتدا بايد به كارت شبكه تون آي پي بدين :
در صفحه Network Connections روي آيكون Local Area Connection راست كليك و گزينه آخر يعني Properties را انتخاب كنيد.
در صفحه اي كه باز ميشه روي گزينه Internet Protocol TCP/IP دوبار كليك كنيد ودر صفحه اي كه باز ميشه تنظيمات زير را وارد و OK كنيد:
IP Address: 192.168.1.10
Subnet Mask: 255.255.255.0
Default Gateway:192.168.1.1
Preffered DNS Server: 4.2.2.4 (دراین قسمت باید DNS مربوط به شرکت حسابگر رو وارد کنید)
حالا بايد كانكشن اينترنت را كه قبلا داشتين پاك كنيد:
در صفحه Network Connections روي كانكشن اينترنت راست كليك و Delete را انتخاب كنيد.
بعد اينترنت اكسپلورر را اجرا و توي نوار آدرس اين آي پي را تايپ و Enter كنيد:
192.168.1.1 (بين اعداد نقطه است)
توي صفحه اي كه باز ميشه جلوي Username و Password كلمه admin را تايپ كنيد (براي هردو)
وقتي وارد كنترل پنل مودم شديد در قسمت سمت چپ گزينه Quick Setup را انتخاب و در صفحه سمت راست توي كادر جلوي VPI و VCI بايد اعداد مربوط به آي اس پي تون كه ازش اينترنت گرفتيد را وارد كنيد:
مثلا شركت صبانت و شاتل VPI = 0 و VCI = 35 يا شركت پارس آنلاين VPI = 0 و VCI = 59 و ...
اگه نميدونيد بايد زنگ بزنيد و از خودشون بپرسيد، بهتون ميگن.
بعد Next را ميزنيد و در صفحه بعد :

1- اگه بخواين با ساختن كانكشن به اينترنت وصل بشين گزينه آخر يعني Bridging را انتخاب و Next را كليك و در صفحه بعد روي Save / Reboot كليك و حدود دو دقيقه صبر ميكنيد تا مودم تغييرات را ذخيره كنه و ري استارت بشه و تمام.
حالا ميتونيد يه كانكشن Broadband براي اينترنت بسازيد.

2- اگه بخواين هر وقت كامپيوتر را روشن ميكنيد به اينترنت متصل باشين بايد گزينه دوم يعني :
PPP over Ethernet PPPoE را انتخاب و Next كنيد و در صفحه بعد توي كادر PPP Username و PPP Password يوزر نيم و پسورد اينترنت خودتون را وارد كنيد و به بقيه تنظيمات كاري نداشته باشين و Next كنيد و توي صفحه بعد روي گزينه Save / Reboot كليك و بعد از دو دقيقه ميتونيد با باز كردن اينترنت اكسپلورر به اينترنت وصل بشين.
اگه جایی مشکل داشتی بپرس تا بهت بگم
دوست عزیز دستت درد نکنه فقط بهتره که جای دو قسمتش با هم عوض شه یعنی اول کانفیک مودم یعد تنظیم DNS

Rasool_BRN
24-07-2009, 16:51
دوست عزیز دستت درد نکنه فقط بهتره که جای دو قسمتش با هم عوض شه یعنی اول کانفیک مودم بعد تنظیم DNS خواهش میکنم ، چرا ؟ من همیشه اول تنظیمات DNS رو انجام میدم مشکلیم پیش نمیاد

vanish
24-07-2009, 20:50
آقا رسول شما صبانت گرفتی؟

Rasool_BRN
24-07-2009, 22:04
آقا رسول شما صبانت گرفتی؟ آره ، چطور ؟

vanish
25-07-2009, 11:46
آره ، چطور ؟
وضعیتش چطوره؟
من بیشتر دانلود شبانه برام مهمه
از این نظر ازش راضی هستی؟
البته سرعت وبگردی هم برام مهمه ولی نه به اندازه دانلود شبانه

Rasool_BRN
25-07-2009, 12:23
وضعیتش چطوره؟
من بیشتر دانلود شبانه برام مهمه
از این نظر ازش راضی هستی؟
البته سرعت وبگردی هم برام مهمه ولی نه به اندازه دانلود شبانه من 512 دارم ، سرعت وبگردیش عالیه ، من که راضیم ازش. در مورد شبانه هم بگم که از ساعت 3 تا 7 رایگانه ، آخرین باری که امتحان کردم سرعتش افتضاح بود (بین 3 و 6 کیلوبایت) . کلا رو دانلود شبانش حساب باز نکنید

arya_7
27-07-2009, 17:25
سلام
خواستم ببینم کسی اینجا ۱۲۸ نامحدود حسابگر داشته یا داره ؟
سرعت دانلودش چه جوریه؟
برای من بین 7 تا 2 متغییره ! خودش رو بکشه میرسه به ۸ اونم شاید به یک دقیقه نرسه !:19:
زنگم زدم شرکت گفت چک می کنم ! هیچ تغییری حاصل نشد :41:
خواستم ببینم دوستان همچین مشکلی داشتن ؟ نمیدونن علت چی میتونه باشه ؟

TR4NC3
27-07-2009, 19:36
من دقیقا حسابگر 128 دارم ... سرعتش هر بار تغییر میکنه .... الان 1هفته ای میشه که سرعت روی 8 هست ولی روزهای دیگه تا 18 هم رفته ...

TR4NC3
27-07-2009, 19:41
دوستان من مودمم معمولی هست ... الان میخوام مودم وایرلیس بگیرم .... یکم در مورد مودم وایرلیس توضیح میدید ؟ سرعتش چطوره ؟

Sha7ab
27-07-2009, 22:27
دوستان من مودمم معمولی هست ... الان میخوام مودم وایرلیس بگیرم .... یکم در مورد مودم وایرلیس توضیح میدید ؟ سرعتش چطوره ؟
فکر نکنم سرعتش فرقی بکنه .

Rasool_BRN
28-07-2009, 08:45
دوستان من مودمم معمولی هست ... الان میخوام مودم وایرلیس بگیرم .... یکم در مورد مودم وایرلیس توضیح میدید ؟ سرعتش چطوره ؟ سرعتش با مودمهای معمولی هیچ فرقی نداره ، میخوای شبکه بی سیم راه بندازی ؟

ehsan6811
28-07-2009, 10:07
سلام
خواستم ببینم کسی اینجا ۱۲۸ نامحدود حسابگر داشته یا داره ؟
سرعت دانلودش چه جوریه؟
برای من بین 7 تا 2 متغییره ! خودش رو بکشه میرسه به ۸ اونم شاید به یک دقیقه نرسه !:19:
زنگم زدم شرکت گفت چک می کنم ! هیچ تغییری حاصل نشد :41:
خواستم ببینم دوستان همچین مشکلی داشتن ؟ نمیدونن علت چی میتونه باشه ؟
حدود 9 ماه 128 دارم سرعتش بین 14 تا 16 متغیره

TR4NC3
28-07-2009, 11:02
سرعتش با مودمهای معمولی هیچ فرقی نداره ، میخوای شبکه بی سیم راه بندازی ؟

من زیاد اطلاعات ندارم .... میخواستم که با گوشیم از طریق wifi به اینترنت وصل بشم .... یه مقدار در این مورد توضیح میدید ؟

Rasool_BRN
28-07-2009, 18:07
من زیاد اطلاعات ندارم .... میخواستم که با گوشیم از طریق wifi به اینترنت وصل بشم .... یه مقدار در این مورد توضیح میدید ؟ از لحاظ سرعت که با مودم روترهای معمولی هیچ فرقی نداره (البته تو ایران) . در مودمهای معمولی یک یا چند تا کامپیوتر رو از طریق کابل حالا یا کابل USB یا کابل LAN به مودم روتر وصل میکنیم ،ولی در مودمهای بی سیم کامپیوترهارو میشه هم از طریق کابل و از راه بی سیم به مودم وصل کرد ، کامپیوتری که بخواد از طریق بی سیم به مودم وصل بشه باید به جای کارت شبکه معمولی از کارت شبکه بی سیم استفاده کنه ، گوشی هم خیلی راحت میتونه از طریق Wifi به مودم روتر بی سیم متصل بشه.
سوالی داشتی تو این تاپیک بپرس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

vanish
30-07-2009, 10:16
دوستان حسابگر سرویس رایگان شبانه داره؟

fastplus
03-08-2009, 15:15
سرویس شبانه حسابگر از ساعت 2 تا 7 صبح رایگان است و سرعت شبانه هم معمولا خوب است و با 512 یا 1مگ میتوان بیش از 1 گیگ دانلود کرد .

MasterGeek
07-08-2009, 02:15
سلام دوستان
من میخوام یه خط ADSL راه بندازم این تاپیک رو هم خوندم ولی نتیجه ای نگرفتم که بالاخره کدوم یک از (حسابگر یا صبانت) رو انتخاب کنم مثل اینکه یه دوره حسابگر خوب بوده یه وقت هم صبانت بهرحال....
من یه خط ۵۱۲ میخوام و البته محدود ... خیلی اهل دانلود نیستم ولی گه گاه یه چیزائی هم ممکنه دانلود کنم چیزی که واسه م اهمیت داره کیفیت خط هست یعنی قطعی مدوام و افت سرعت بیش از حد نداشته باشه مثلا یه خط ۵۱۲ اغلب همون حدود باشه حالا توی ساعاتی به ۲۵۶ هم رسید بیخیال :)
ولی بالاخره نفهمیدیم کدوم یک از شرکتها بهتر یک چنین سرویسی رو ارائه میدن؟

mehdi_08
07-08-2009, 12:14
سلام دوستان
من میخوام یه خط ADSL راه بندازم این تاپیک رو هم خوندم ولی نتیجه ای نگرفتم که بالاخره کدوم یک از (حسابگر یا صبانت) رو انتخاب کنم مثل اینکه یه دوره حسابگر خوب بوده یه وقت هم صبانت بهرحال....
من یه خط ۵۱۲ میخوام و البته محدود ... خیلی اهل دانلود نیستم ولی گه گاه یه چیزائی هم ممکنه دانلود کنم چیزی که واسه م اهمیت داره کیفیت خط هست یعنی قطعی مدوام و افت سرعت بیش از حد نداشته باشه مثلا یه خط ۵۱۲ اغلب همون حدود باشه حالا توی ساعاتی به ۲۵۶ هم رسید بیخیال :)
ولی بالاخره نفهمیدیم کدوم یک از شرکتها بهتر یک چنین سرویسی رو ارائه میدن؟
در حال حاضر حسابگر سرویس های خوبی داره می ده از حسابگر سرویس بگیری راضیت می کنه:5:

MasterGeek
07-08-2009, 14:11
ممنون مهدی جان پس حسابگر بهتر هست.
شما از حسابگر استفاده میکنین درسته؟ چند وقت یه بار قطعی داره و افت سرعتش نسبت به سرعت اسمیش در چه حد هست؟ چون جوابی که میگین عملی هست آخه خودشون همه ش تعریف میکنن نقص ها رو هم با لحن خاصی بی اهمیت جلوه میدن...
ضمنا سرویس یه ماهه میدن؟ چون میخوام یه ماه بخرم اگه کارشون خوب نبود به صبانت سوئیچ کنم. ولی صبانت مثل اینکه سرویس یه ماهه نمیده.

mehdi_08
08-08-2009, 15:18
ممنون مهدی جان پس حسابگر بهتر هست.
شما از حسابگر استفاده میکنین درسته؟ چند وقت یه بار قطعی داره و افت سرعتش نسبت به سرعت اسمیش در چه حد هست؟ چون جوابی که میگین عملی هست آخه خودشون همه ش تعریف میکنن نقص ها رو هم با لحن خاصی بی اهمیت جلوه میدن...
ضمنا سرویس یه ماهه میدن؟ چون میخوام یه ماه بخرم اگه کارشون خوب نبود به صبانت سوئیچ کنم. ولی صبانت مثل اینکه سرویس یه ماهه نمیده.
اره از حسابگر سرویس دارم
تا حالا به جز یه بار که مشکل فنی تو شرکت پیش اومده بود اصلا قطعی نداشته
افت سرعت حدود13کیلوبایت داره با 52 53 دان دارم (اکثر بچه ها اینطورین)
آره سذویس یه ماهه هم میدن
در کل راضی کنندس:20::5:

vanish
13-08-2009, 12:12
دوستان سرعت اینترنت من وحشتناک اومده پایین
مال شما چطوره؟

Sha7ab
14-08-2009, 01:31
افتضاح .......

vanish
14-08-2009, 02:08
افتضاح .......
از کدوم ISP سرویس میگیری؟

mehdi_08
14-08-2009, 02:11
با این که یه مگ شارز کردم ولی فکر کنم سرعت کم شده

vanish
14-08-2009, 02:25
با این که یه مگ شارز کردم ولی فکر کنم سرعت کم شده
مهدی جون هرکی داری یه تست از رپید شیر بگیر ببین با چند دانلود میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ترکیدم:دی

vanish
14-08-2009, 12:18
یکی که حسابگر داره بیاد بگه با چه سرعتی از رپیدشیر دانلود میکنه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_08
14-08-2009, 16:59
مهدی جون هرکی داری یه تست از رپید شیر بگیر ببین با چند دانلود میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ترکیدم:دی
یه مگ رو ارزون کرده18500
با اکانت رپید 116 تا میگره (بیشتر هم میگیره اما متوسط همینه):5::20:

یکی که حسابگر داره بیاد بگه با چه سرعتی از رپیدشیر دانلود میکنه؟
از رپید حتما باید با اکانت دان کنی تا سرعت اصلیمعلوم بشه

salehvasaleh
14-08-2009, 18:56
بچه هاي صبانتي شما موقع دانلود شبانه تعداد دانولد هم زمانتان رو روي چند مي گذاريد؟ 2 يا 3 ؟

vanish
15-08-2009, 00:10
از رپید حتما باید با اکانت دان کنی تا سرعت اصلیمعلوم بشه
آخه مهدی من قبلا با 57 از رپیدشیر میگرفتم اما الان شده 15 :19:
یا از فایل باکس با سرعت 6 میگیرم:18:

Oracle_Eldorado
15-08-2009, 10:38
دوستان چرا حسابگر انقدر مسخره بازیش کرده ؟
امروز رفتم شارژ کنم قیمتش همون بود ولی 2.5 گیگ رو کرده 2گیگ

vanish
15-08-2009, 11:07
دوستان چرا حسابگر انقدر مسخره بازیش کرده ؟
امروز رفتم شارژ کنم قیمتش همون بود ولی 2.5 گیگ رو کرده 2گیگ
ا مگ شارژ میکردی!!!

Oracle_Eldorado
15-08-2009, 15:58
والا به من نگفتن قیمت ها تغییری کرده یا نه .
من گفتم قیمت ها همونه ؟
گفت آره ولی به جای 2.5 گیگ شده 2گیگ .
از ماه بعد 1 مگابایت هم شارژ میکنیم .

vanish
15-08-2009, 17:13
من گفتم قیمت ها همونه ؟
آخره کلاهبرداریه این حسابگر

mehdi_08
15-08-2009, 19:18
من گفتم قیمت ها همونه ؟
یه مگ 3.500 ارزون شده بهصرفه تره یه مگ شده 18.500:20:

vanish
15-08-2009, 20:32
یه مگ 3.500 ارزون شده بهصرفه تره یه مگ شده 18.500
اگه قرار باشه سرعت دانلودش اینجوری بمونه هیچ کدومش به صرفه نیست

mehdi_08
16-08-2009, 20:26
اگه قرار باشه سرعت دانلودش اینجوری بمونه هیچ کدومش به صرفه نیست
اه بیا اونقدر اودم از سرعتم تعریف کردم که سرعتم منم کم شده دیشب با35 دانت می کردددددددددددددددد 35
ولی زنگ می زنم شرکت ببینم چی می شه

vanish
16-08-2009, 20:48
اه بیا اونقدر اودم از سرعتم تعریف کردم که سرعتم منم کم شده دیشب با35 دانت می کردددددددددددددددد 35
ولی زنگ می زنم شرکت ببینم چی می شه
مهدی تماس گرفتی ؟؟؟
مال من کلا نفله شده
دیگه سایتم با بدبختی بالا میاره

mehdi_08
17-08-2009, 00:25
مهدی تماس گرفتی ؟؟؟
مال من کلا نفله شده
دیگه سایتم با بدبختی بالا میاره
بزار ببینم سرعت امشب چقدره
برا من دیشب که سرعت کم بود اومدم سا تا فایل همزان برا دان گذاشتم که مجموعا 24لینک ارتباطی ایجاد کردن که نتیجه اش شد سرعت بهتر:31:

vanish
17-08-2009, 01:02
بزار ببینم سرعت امشب چقدره
برا من دیشب که سرعت کم بود اومدم سا تا فایل همزان برا دان گذاشتم که مجموعا 24لینک ارتباطی ایجاد کردن که نتیجه اش شد سرعت بهتر
مثه اینکه امشب بهتره
ولی رپیدشیر رو محدود کردن
وقتی میبینن گند زدن نه پشتیبانی جواب میده نه سایت حسابگر بالا میاد

ali racer
17-08-2009, 12:04
من 4 روز نميتونم سايت حسابگر رو باز كنم ببينم چقدر مونده تو حسابم !
سرور اينترنتي سايتش گنديده !!

بچه ها من همچنان با اين مشكل مواجه هستم
وقتي هيچ سايتي باز نيست
آپ ديت ويندوزمم خاموشه
آنتي ويروس هم پاك كردم
بازم سند و رسيو دارم !!!

ماله شما چجوريه ؟

vanish
17-08-2009, 12:48
من 4 روز نميتونم سايت حسابگر رو باز كنم ببينم چقدر مونده تو حسابم !
سرور اينترنتي سايتش گنديده !!

بچه ها من همچنان با اين مشكل مواجه هستم
وقتي هيچ سايتي باز نيست
آپ ديت ويندوزمم خاموشه
آنتي ويروس هم پاك كردم
بازم سند و رسيو دارم !!!

ماله شما چجوريه ؟

عادیه مال همه سند و ریسیو داره
البته نه خیلی زیاد
در حد کیلوبایت

Rasool_BRN
17-08-2009, 18:03
آقا همون حسابگری رو که دارین سفت بچسبین ،ما که از دست صبانت ذله شدیم ، شبا اصلا نمیشه سایت باز کرد چه برسه به اینکه بخوایم دانلودم بکنیم

vanish
17-08-2009, 18:09
آقا همون حسابگری رو که دارین سفت بچسبین ،ما که از دست صبانت ذله شدیم ، شبا اصلا نمیشه سایت باز کرد چه برسه به اینکه بخوایم دانلودم بکنیم
یعنی مخابرات اینترنت رو کند کرده؟
اخه حسابگرم به ملکوت رفته:دی

ali racer
17-08-2009, 22:23
من دانلودم رسيده به 25 كيلو بايت !!!
سرويس 1 مگ دارما !!!
حسابگر چش شده ؟

vanish
19-08-2009, 11:03
دیشب مال شما هم قطع بود؟

Oracle_Eldorado
19-08-2009, 12:00
دیشب مال شما هم قطع بود؟

آره مال منم قطع بود ... :13:
امروز صبح هم ساعت 9 یه چند دقیقه ای قطع شد .

mehdi_08
20-08-2009, 11:15
بچه ها سرعت شما خوب شده یا نه مال من که برگشته به حالت اولش

Rasool_BRN
21-08-2009, 08:54
کسی سرویس نامحدود حسابگر داره ؟

vanish
21-08-2009, 15:36
بچه ها سرعت شما خوب شده یا نه مال من که برگشته به حالت اولش
مال منم تقریبا برگشته به حالت اولش

mohammad8711
21-08-2009, 15:39
دوستان من نوسان سرعت دارم ! هیچ وقت نمی تونم یک فایل رو با سرعت بالا دانلود کنم ! سرعت همیشه بین 10 تا 60 نوسان داره
شب ها هم که بیشتر از 20 نمی تونم دانلود کنم
شما چنین مشکلی ندارید ؟
من 512 حسابگر دارم

mehdi_08
21-08-2009, 22:37
دوستان من نوسان سرعت دارم ! هیچ وقت نمی تونم یک فایل رو با سرعت بالا دانلود کنم ! سرعت همیشه بین 10 تا 60 نوسان داره
شب ها هم که بیشتر از 20 نمی تونم دانلود کنم
شما چنین مشکلی ندارید ؟
من 512 حسابگر دارم
این نوسان سرعت علت های مختلفی داره از سیم کشی داخل ساختمون محل قرار گیری مودم تا مرکز مخبرات و....
برامن هم قبللا نوسان داشت شدید از 20 بود تا 90 هی میرفت هی میومد اومدم تمام مسیر سیم تلفن و مودم رو هر چی سیم برقه (مخصوصا سیمای پشت کیس)دور کردم نوسانش تا حدود خیلی زیادی برطرف شد
شماهم یه امتحان کن شاید ماله این باشه

mohammad8711
22-08-2009, 00:31
این نوسان سرعت علت های مختلفی داره از سیم کشی داخل ساختمون محل قرار گیری مودم تا مرکز مخبرات و....
برامن هم قبللا نوسان داشت شدید از 20 بود تا 90 هی میرفت هی میومد اومدم تمام مسیر سیم تلفن و مودم رو هر چی سیم برقه (مخصوصا سیمای پشت کیس)دور کردم نوسانش تا حدود خیلی زیادی برطرف شد
شماهم یه امتحان کن شاید ماله این باشه
پس احتمالا سیم تلفن مشکل داره ! چون سیم کشیش استاندارد نیست و چندین سیم به هم متصل شدن تا خط تلفن به کامپیوتر رسیده ، 7-8 متر هم سیم تلفن دقیقا کنار سیم برقه !
ممنون

mehdi_08
22-08-2009, 13:13
پس احتمالا سیم تلفن مشکل داره ! چون یسم کشیش استاندارد نیست و چندین سیم به هم متصل شدن تا خط تلفن به کامپیوتر رسیده ، 7-8 متر هم سیم تلفن دقیقا کنار سیم برقه !
ممنون
به احتمال زیاد خودشه

vanish
23-08-2009, 11:17
دیشب سرعت عالی بود
با 65-70 دانلود میکردم

pandora tomorro
23-08-2009, 17:20
همین دیگه سرعت ما رو میدزدند میدن ملت سرعت بقیه میره بالا:دی!!
سرعت من چند روزیه 15-20 شده:( زنگ زدم گفتن مشکلی نیست! از راپید دانلود میکنم و با برنامه ی IDM ...
چیکار کنم؟!
راستی حسابگر ـه !

vanish
23-08-2009, 18:50
دوستان کسی میدونه برای مرکز مخابراتی فجر باید dns رو روی چند بذارم؟
حسابگر دارم

mehdi_08
23-08-2009, 23:32
می خوای از شر اون پیغامه راحت بشی
dnsخاصی نداره خودت یه دونه شو انتخاب کن
192.9.9.3
4.4.2.2

Sonadour
24-08-2009, 23:01
سلام بچه ها سایت حسابگر چند روزه بازه نمیشه !! گزارش کارکرد رو میخوام ببینم ولی نمیتونم
شماها میتونید سایت حسابگر رو باز کنید :sad: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sonadour
24-08-2009, 23:30
یه مگ 3.500 ارزون شده بهصرفه تره یه مگ شده 18.500:20:

اتفاقا 1 مگ ارزون نشده گرون هم شده !!
از 2.5 گیگ شده 2 گیگ
حجم اضافی هم اگه بخوای بگیری 7.000 !! یعنی 2.000 بیشتر از باقی سرویس ها :10:

MasterGeek
24-08-2009, 23:58
دوستان سلام
من قبلا توی یه تاپیک دیده پست زدم و دوستی حسابگر رو معرفی کرد اما تا اومدیم آماده بشیم واسه خرید یکی از دوستان کلی ازش بد گفت خلاصه ما رو پشیمون کرد.
حالا بین حسابگر و صبانت و چسپیدن به همین دایال آپ با کارتهای ۱۰ ساعته محدود (۳۰۰ تومنی) موندم
میگم اگه ADSL اینقدر نوسان سرعت داره کلا فعلا بیخیالش شیم.

-----------
پ.ن: اون دوستی که حسابگر رو معرفی کردند mehdi_08 هستند :) نکنه همون تاپیکه؟ :دی

mehdi_08
25-08-2009, 00:00
سلام بچه ها سایت حسابگر چند روزه بازه نمیشه !! گزارش کارکرد رو میخوام ببینم ولی نمیتونم
شماها میتونید سایت حسابگر رو باز کنید :sad: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بیا رفیق

Sonadour
25-08-2009, 00:39
دوستان سلام
من قبلا توی یه تاپیک دیده پست زدم و دوستی حسابگر رو معرفی کرد اما تا اومدیم آماده بشیم واسه خرید یکی از دوستان کلی ازش بد گفت خلاصه ما رو پشیمون کرد.
حالا بین حسابگر و صبانت و چسپیدن به همین دایال آپ با کارتهای ۱۰ ساعته محدود (۳۰۰ تومنی) موندم

-----------

3 ماهه 64 نامحدود حسابگر بگیر فکر کنم بهترین انتخاب باشه با شرایط شما !!
حجمی اصلا به درد نمیخوره
صبانت هم فقط حجمی داره
اگه حجمی هم خواستی بگیری حسابگر 512 یا 1 مگ بگیر حداقل از سرعتش استفاده کنی :46:

Sonadour
25-08-2009, 00:54
یه سوال دیگه !!!!
هر گیگابایت حجم موقع مشاهده گزارش کارکرد چند یونیت ( واحد ) حساب میشه ؟؟؟
یعنی 1 گیگ رو چطور میشه فهمید ؟ من این ماه اولین باره حجمی گرفتم زیاد با این چیزا آشنا نیستم

mehdi_08
25-08-2009, 11:55
اتفاقا 1 مگ ارزون نشده گرون هم شده !!
از 2.5 گیگ شده 2 گیگ
حجم اضافی هم اگه بخوای بگیری 7.000 !! یعنی 2.000 بیشتر از باقی سرویس ها :10:
حرف شما کاملا درسته
ولی ازیه طرف با یه مدیریت درست پهنای باند می تونی ار 2 گیگ در ما به نحو احسن استفاده کنی که اون کمبود نیم گیگ به چشم نیاد

یه سوال دیگه !!!!
یعنی 1 گیگ رو چطور میشه فهمید ؟ من این ماه اولین باره حجمی گرفتم زیاد با این چیزا آشنا نیستم
ببین یه فرمول هست که با اون می تونی حجم با قیموندت رو در هر سرویسی حساب کنی
میزان حجم دوره بر حسب گیگ*میزان یونیت تقسیم بر میزان شارژ اولیه برحسب ریال=میزان حجم باقیمانده بر حسب گیگ

از کشفیات خودمه

mehdi_08
25-08-2009, 12:21
دوستان سلام

-----------
سلام همشهری عزیز
وقتی شما adsl میگیری اصلا انتظار سرویس عالی بدون افت سرعت رو نداشته باش
تمام سرویس های هر شرکتی (تو ایران)همشون در برهه ای از زمان دچار افت سرعت می شن مثلا تابستان پارسال سرویس های حسابگر به حد زیر آشغال رسیده بود که بعدش درست شد در حد تیم ملی
حالا هم این سرویس های حسابگر دچار افت سرعت شدن که دوباره به حالت اول برگشت
اگرم اون موقع سرویسی رو معرفی کردم به خاطر خوب بودن در اون زمان خودش بود ما که از بعدش خبر نداریم
یا همین صبانت همه کی ازش تعریف میکردن انچنان ضد حالی زد به همه که کیف کردن در حال حاظر هم فکر کنم سرویس یه ماهه نمی ده سه به بالا
الان هم به شما میگم اگه می خوای سرویس بگیری حسابگر حتی تو این وضع از بقیه بهتره
راستی این شرایط آسیاتک رو نمی دونم یه زنگ بزن شرکتش بپرس شماره شو ندارم

vanish
25-08-2009, 13:33
یه سوال دیگه !!!!
هر 50 هزار یونیت 1 گیگه البته تا وقتی که حجم های اولیه 2.5 گیگ بودن
الانو نمیدونم چون هنوز با 2 گیگ شارژ نکردم

MasterGeek
26-08-2009, 13:29
سلام همشهری عزیز
وقتی شما adsl میگیری اصلا انتظار سرویس عالی بدون افت سرعت رو نداشته باش
تمام سرویس های هر شرکتی (تو ایران)همشون در برهه ای از زمان دچار افت سرعت می شن مثلا تابستان پارسال سرویس های حسابگر به حد زیر آشغال رسیده بود که بعدش درست شد در حد تیم ملی
حالا هم این سرویس های حسابگر دچار افت سرعت شدن که دوباره به حالت اول برگشت
اگرم اون موقع سرویسی رو معرفی کردم به خاطر خوب بودن در اون زمان خودش بود ما که از بعدش خبر نداریم
یا همین صبانت همه کی ازش تعریف میکردن انچنان ضد حالی زد به همه که کیف کردن در حال حاظر هم فکر کنم سرویس یه ماهه نمی ده سه به بالا
الان هم به شما میگم اگه می خوای سرویس بگیری حسابگر حتی تو این وضع از بقیه بهتره
راستی این شرایط آسیاتک رو نمی دونم یه زنگ بزن شرکتش بپرس شماره شو ندارم
ممنون دوست عزیز
آسیاتک رو شنیدم همون مدیر صبانت راه انداخته :دی

fastplus
26-08-2009, 21:41
آسیاتک از صبانت ضعیف تر است و نماینده هر دوی آنها در کرمانشاه یک نفر است .

mehdi_08
27-08-2009, 00:35
دوستان این پرداخت آنلاین حسابگر و دیدین از طریق بانک پارسیان کار میکنه
فعلا که امتحان کردم (مراحل خرید رو آزمایشی طی کردم) فقط می شه همین سرویسی رو که گرفتی شارژ کرد امکان تغییر سرویس نداره
ولی از هیچی هم بهتره راستی یکی بیاد امتحان کنه ببینه شارژ می شه سرویسش

pandora tomorro
27-08-2009, 01:19
کسی مشکلی نداره با دانلود شبانه ؟:( عادیه واستون؟!!
واسه من همون ساعت 2 که میزارم 5 دقیقه خوبه بعد میاد روی 15-30 اینا همیشه 55-60 دانلود میکنم!!

mehdi_08
27-08-2009, 13:45
واسه من همون ساعت 2 که میزارم 5 دقیقه خوبه بعد میاد روی 15-30 اینا همیشه 55-60 دانلود میکنم!!
آره سرعت دانلود شبانه کم شده برام که یه مگ دارم می رسه 70 تا 80

Sonadour
27-08-2009, 16:04
من هم چند روزیه دیگه سرعتم خراب شده :41:
دیشبم که زدحال زدن ساعت 1:59 شب برق رفت
اما کلا سرعت خراب شده تو روز هم سرعت پایینه
شبا تورنت رو با سرعت 20 تا 30 میگیره قبلنا تا 60 میرفت
لینک مستقیم هم 40 تا 50 ! وقتی خوب باشه حدودا 60 میشه

Sonadour
27-08-2009, 16:09
راستی حسابگر یه مشکل دیگه هم به جز سرعت داره اونم پشتیبانی بد و کلا سرویس دهی نامناسبه !!!
من هیچ بار درست جواب نگرفتم از پشتیبانی و این جور حرفاش
این ماه 1 مگ گرفتم ولی سرعت دانلود 50 - 60 بود هر چی زنگ میزدیم میگفتن درسته وقتی تموم شد رفتم اونجا 2 گیگ از حجمم مونده بود شارژ نکرده بودن و سرویس هم 512 وصل کرده بودن :thumbsdow
خلاصه آخرش فرستادنمون حسابداری و هزینه های اضافی رو کسر کردن
حالا اگه یکی دفعه ی اولش باشه این بلاها سرش بیاد همه پولش به باد رفته دیگه :weird:
حسابگر اگه یکم دقتشو تو انجام کارها و پشتیبانیش بیشتر کنه خیلی بهتر از این میشه
اکثرا از همین مشکل ناراحتن

Oracle_Eldorado
27-08-2009, 16:49
ببخشید دوستان سایت حسابگر واسه من نمیاد .
اینو میگم : Hesabgar.net
آدرسش عوض شده ؟

mehdi_08
27-08-2009, 17:49
ببخشید دوستان سایت حسابگر واسه من نمیاد .
اینو میگم : Hesabgar.net
آدرسش عوض شده ؟
.net ش که از کار افتاد
com.ش پهنای باندش تموم شده (خدایش اخره خندس که یه شرکت ارائه دهنده پهنای باند سایتش مشکل پهنای باند پیدا کنه)

vanish
27-08-2009, 21:51
راستی حسابگر یه مشکل دیگه هم به جز سرعت داره اونم پشتیبانی بد و کلا سرویس دهی نامناسبه !!!
من هیچ بار درست جواب نگرفتم از پشتیبانی و این جور حرفاش
این ماه 1 مگ گرفتم ولی سرعت دانلود 50 - 60 بود هر چی زنگ میزدیم میگفتن درسته وقتی تموم شد رفتم اونجا 2 گیگ از حجمم مونده بود شارژ نکرده بودن و سرویس هم 512 وصل کرده بودن
خلاصه آخرش فرستادنمون حسابداری و هزینه های اضافی رو کسر کردن
حالا اگه یکی دفعه ی اولش باشه این بلاها سرش بیاد همه پولش به باد رفته دیگه
حسابگر اگه یکم دقتشو تو انجام کارها و پشتیبانیش بیشتر کنه خیلی بهتر از این میشه
اکثرا از همین مشکل ناراحتن

.net ش که از کار افتاد
com.ش پهنای باندش تموم شده (خدایش اخره خندس که یه شرکت ارائه دهنده پهنای باند سایتش مشکل پهنای باند پیدا کنه)
گندشو در آورده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sonadour
27-08-2009, 22:37
خوب راحت ترین راهی که میشه سرعت رو تشخیص داد از روی سرعت دانلوده
1 مگ باید حدودا 100 تا 120 باشه
اما مال من 50 - 60 بود
تو خود سایت هم گزارش کارکرد زده بود نوع سرویس 512
حجم اضافی : 0
و ...

vanish
30-08-2009, 21:54
کاشکی شاتل به کرمانشاه هم سرویس میداد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](129).gif

mehdi_08
31-08-2009, 00:19
کاشکی شاتل به کرمانشاه هم سرویس میداد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر کنم دلیلی که باعث می شه شرکت های دیگه نیان تو کرمانشاه سرمایه گذاری کنن وضعیت بد ونابسامان مخابراته
همین چند روزه پیش یه مقاله اومده بیرون تو درباره وضعیت اینترنت adslبحث کرده بودن مثالشون هم کرمانشاه بود با وضعیت بد مخابراتش
گیرش اوردم می زارمش

behexen
31-08-2009, 02:21
الان ساهت 3:25 شب سرعت دانلود من 3 کیلوبایت چند شبه اینتور شده کسی می دونه مشکل از کجاس؟مرکز ولیعصرم

behexen
31-08-2009, 02:29
راستی اینتور که شاتل تو سایتش زده تو کرمانشاه هم نمایندگی داره کسی از شاتل گرفته؟

pandora tomorro
31-08-2009, 09:35
الان ساهت 3:25 شب سرعت دانلود من 3 کیلوبایت چند شبه اینتور شده کسی می دونه مشکل از کجاس؟مرکز ولیعصرم

منم ولیعصر هستم (کسری) خدا واسشون نسازه!!!!!!!! :41:
رفتم شرکت گفتن تا هفته ی اینده افزایش پهنای باند داریم درست میشه و اینا ولی شما روی 1 ماه اگــــــه درست بشه حساب باز کن!!!!!!! :18:

vanish
31-08-2009, 11:02
راستی اینتور که شاتل تو سایتش زده تو کرمانشاه هم نمایندگی داره کسی از شاتل گرفته؟
نه بابا نداره
اونی که شما میگی نمایندگی تجهیزات شبکس

منم ولیعصر هستم (کسری) خدا واسشون نسازه!!!!!!!!
رفتم شرکت گفتن تا هفته ی اینده افزایش پهنای باند داریم درست میشه و اینا ولی شما روی 1 ماه اگــــــه درست بشه حساب باز کن!!!!!!!

یعنی تا 1 ماه آینده کل شهر بهتر میشه یا فقط کسری؟

pandora tomorro
31-08-2009, 11:29
نه دیگه وقتی پهنای باند زیاد بشه کله شهر خوب میشه!! البته امیدوارم چرت نگفته باشه که دست به سرم کرده باشه...

mehdi_08
31-08-2009, 12:33
بچه ها شما هم اگه مشکل کاهش سرعت دارین برین توتنطیمات دانلود منیجرتون تعداد لینک ارتباطی برای هر فایل دانلودی رو 16 تنطیم کنین و هنگام دانلود هم 2یا3تا فایل بزارید واسه دان تا تعداد لینک های ارتباطی بره بالای 32 تا این افت سرعتی که داشتین تا یه حدودی جبران بشه
برا خودم اگه یه فایل بزارم برا دانلو شانسیه یه هو می بینی سرعت رو پر می کنه می بینی پر نمی کنه ولی با این روش بالای 95 درصد مشکلم حل می شه شما هم همین کارو بکنین نتیجشو اعلام کنین

vanish
31-08-2009, 13:08
بچه ها شما هم اگه مشکل کاهش سرعت دارین برین توتنطیمات دانلود منیجرتون تعداد لینک ارتباطی برای هر فایل دانلودی رو 16 تنطیم کنین و هنگام دانلود هم 2یا3تا فایل بزارید واسه دان تا تعداد لینک های ارتباطی بره بالای 32 تا این افت سرعتی که داشتین تا یه حدودی جبران بشه
برا خودم اگه یه فایل بزارم برا دانلو شانسیه یه هو می بینی سرعت رو پر می کنه می بینی پر نمی کنه ولی با این روش بالای 95 درصد مشکلم حل می شه شما هم همین کارو بکنین نتیجشو اعلام کنین
من میذارمش رو 16 ولی بازم با 7 لینک دانلود میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](44).gif

pandora tomorro
31-08-2009, 14:33
منظورتون همینه که تو عکس نشون داده شده که 8 هست رو بکنم 16 ؟!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_08
31-08-2009, 15:38
منظورتون همینه که تو عکس نشون داده شده که 8 هست رو بکنم 16 ؟!

من میذارمش رو 16 ولی بازم با 7 لینک دانلود میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره منظورم همونه
فکرکنم با ویندوز xpمشکل داشته باشه چون رو7 جواب داد
یه تنظیم دیگه هم انجام بدین رو گزینه new (تو عکیس) بالا کلیک کنید آدرس اون سایتی رو که ازش دان می کنین بهش بدین و تنظیمات کانکشنش هم بزارید رو 16 ببینین درست می شه
خوب اگه گذاشتین رو16باز رو8تا عمل کرد میوتونین 3یا 4تا فایل بزارید برای دان که این طوری مجموعش می شه 24 یا32

fastplus
31-08-2009, 21:43
Cyb3r-IlluSion اگر از صبا نت اشتراک داشته باشی دانلود شبانه ات در اکثر مناطق مخابراتی زیر 20 است .

Rasool_BRN
01-09-2009, 09:34
Cyb3r-IlluSion اگر از صبا نت اشتراک داشته باشی دانلود شبانه ات در اکثر مناطق مخابراتی زیر 20 است . کاش زیر 20 بود ، من صبانت دارم داونلود شبانم زیر 2

Sha7ab
01-09-2009, 13:41
دهن این حسابگر رو سرویس ... من معلم میشینم و الان بیش از یه ماهه سرعتم 10 بیشتر نمیشه(1024) . رفتم به منیعی توی شرکت گفتم ؛ گفت فقط معلم اینطوره و تا یه هفته دیگه درست میشه(اونم مشکل از مخابراته) .
حالا من که 1024 م با 64 هیچ فرقی نداره پس از ماه بعد 64 میگیرم!
یه سوال: صبانت چطوره و معلم رو ساپورت میکنه؟

behexen
01-09-2009, 15:09
ینا دیگه شورشو در آوردن شرکت دیگه ای جز حسباگر و صبانت و مهران نیست که تو کرمانشاه ای دی اس ال بده؟
چند روزه سرعت شبانه من خیلی امده پایین زیره 20 کسی نمی دونه مشکل از کجاست؟
راستی برای دیدن باقی مونده حسابتون دیگه نمی خواد وارد اون سایت مسخره که یک روز درسته یک ماه خراب وارد شید از این لینک اقدام کنید

pandora tomorro
01-09-2009, 15:59
ما بدبخت هم چاره ای جز گرفتن اشتراک از این شرکتهای مسخره نداریم!!
یه میگفتم دمه حسابگر گرم خوبیش اینه سرعتش بالاپایین نمیشه شب ها ولی اونم.....!!!!!!!

ILDC2
01-09-2009, 17:02
والله من مشکلی ندارم 1 مگ دارم سرعت هم شبا 100-115 هست !

vanish
01-09-2009, 20:08
والله من مشکلی ندارم 1 مگ دارم سرعت هم شبا 100-115 هست !
اولین نفری هستی که این حرفو میزنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان تمام بچه ها از سرویسشون ناراضین
نمیدونم.شاید برای شما معجزه ای اتفاق افتاده:دی

vanish
01-09-2009, 20:11
سرویس 1 مگ حسابگر:

behexen
02-09-2009, 01:27
سلام
الان ساعت 2:27 بامداد چهارشنبه سرعت دانلود من 55 فکر کنم دوباره خوب شده موفق باشید

vanish
02-09-2009, 06:15
سلام
الان ساعت 2:27 بامداد چهارشنبه سرعت دانلود من 55 فکر کنم دوباره خوب شده موفق باشید
مال من کلا قطع شد ولی دقیقا ساعت 7 وصل شد !!!
روش دزدی رو خوب بلدن

vanish
02-09-2009, 11:54
تابناک:

درعصر ارتباطات و درحالی که کابینه برخی دولت ها به دلیل عقب ماندن از پیشرفت روزافزون تکنولوژی ارتباطی استیضاح می شوند، ما ایرانیان که ادعای برتری علمی وفن آوری درحداقل خاورمیانه را داریم در بین تمام کشورهای جهان رتبه 186 را درسرعت دسترسی به اینترنت کسب نموده ایم.

به گزارش خبرنگار "تابناک"، براساس آزمایش و گزارش وب سایت جهانی Speedtest.net ایران در سرعت دسترسی کاربران به اینترنت در رده های پس از کشورهای همچون افغانستان وعراق قرار دارد.

بنابر این گزارش، درکشور ما بیشترین سرمایه گذاری در این بخش توسط بخش خصوصی انجام شده و در حدود 250 میلیارد تومان توسط شرکتهای Pap وIsp و Isdp و به تازگی شرکتهای wimax و همچنین درحدود 6000 نفر از جوانان متخصص ما در این شرکتها مشغول کار هستند که به زودی به خیل عظیم بیکاران خواهند پیوست و تصمیمات مدیریتی غلط، ایشان را بیکار و سرمایه گذاری بخش خصوصی را بر باد خواهد داد.

این تعداد نیروی انسانی و این حجم سرمایه گذاری بخش خصوصی در خاورمیانه و بیشتر کشورها بی نظیر است ولی با این حال اکثر قریب به اتفاق مشترکان اینترنت از وضعیت اینترنت خود ناراضی بوده و دائما در حال جابجایی از این شرکت به شرکت دیگر می باشند تا بتوانند این آب باریکه خود را افزایش دهند و این امر در شهرستانهای کشور نیز بسیار مشهود است.

در حالی که شرکت های فعال در بخش اینترنت از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رایویی مجوز دریافت کرده و بر اساس آن اقدام به سرمایه گذاری نموده اند و با تبلیغات رقابتی استفاده از سرویس های اینترنت پرسرعت در بین مردم ایران رواج پیدا کرده و نیاز مردم به این فنآوری روز دنیا بیشتر شده و اکنون که شرکت های ارئه دهنده اینترنت پر سرعت به سودآوری نزدیک شده اند، به ناگاه براساس یک مصوبه به شرکتهای مخابرات استانی اجازه داده شده که به واگذاری مستقیم اینترنت پرسرعت بپردازند و این امر موجب بیکاری و نابودی بخش خصوصی خواهد شد، چرا که هر چقدر هم شرکت های خصوصی رقیب مخابرات در ارائه اینترنت پرسرعت قویتر هم باشند با این حال نمی توانند غولی همچون مخابرات ایران را از میدان خارج کنند و عملا شرکت های خصوصی با نابودی و ضررهای بسیار مواجه خواهند شد.

این رقابت های و عرض اندام مخابرات برای ورود به صحنه رقابت در حالی است که شرکتهای ارائه دهنده اینترنت تنها عامل رتبه اسفناک ایران را در دسترسی به اینترنت را شرکتهای مخابرات می دانند و به نظر می رسد حق با ایشان است برای بیشتر روشن شدن مساله و همچنین مثالی روشن بر این امر به صورت خاص در شهر کرمانشاه پیگیر این مساله شدیم و نتایج جالبی از این تحقیق حاصل شد.

در کرمانشاه به دلیل اینکه شرکت‏ها راهی به جز دریافت سرویس از مخابرات را نداشته اند در نتیجه آینده ای نه چندان خوش در انتظار شرکت های ارائه دهنده اینترنت این شهر است و از جمله اقدامات مخابرات این شهرستان که منجر به تعطیلی و یا متضرر شدن شرکت های خصوصی این شهر می شود به شرح ذیل است:

1- عدم ارائه سرویس های انتقال داده علی الخصوص اینترانت جهت انتقال پهنای باند به شرکت ها به بهانه عدم وجود امکانات، در حالی که هرکس کوچکترین اطلاعی از بحث شبکه داشته باشد می داند که بستر اینترانت و اینترنت یکی است و به خاطر تعرفه بیشتر است که اینترانت واگذار نمی شود.

2- دریافت مبالغ اضافی از مشترکین با وجود اعلام های مکرر سازمان تنظیم مقررات این در حالی است که براساس مصوبه سازمان تنظیم مقررات مبلغ دریافتی از هر مشترک 1000 تومان است ولیکن همچنان 3000 تومان دریافت می گردد.

3- عدم رعایت تعرفه های تجمیع به طور مثال جهت دریافت چهار لینک 2 مگابیت دستورالعمل دریافت هزینه به صورت تجمیع است ولی در کرمانشاه به صورت چهار لینک جداگانه محاسبه می گردد.

4- شرکتهای pap در شروع فعالیت خود می بایست تجهیزاتی در مراکز مخابراتی نصب و اقدام به کابل ریزی کنند و اکنون که در مدیریت جدید قراردادهای فضا و برق آنها را به صورت 3 ماهه تنظیم شده و همچنین با اضافه کردن یک بند، مخابرات به خود این اجازه را داده است که هرزمان اراده نماید تجهیزات شرکتهای مذکور تخلیه گردد.

5- درخواست خرید 20000 هزارپورت ADSL ازمنابع دولتی (باتوجه به ضررده بودن شرکت مخابرات کرمانشاه بر اساس اعلام خود مخابرات منطقه) و نابودی بخش خصوصی در حالی که تمام نقاط استان در حال حاضر تحت پوشش اینترنت پرسرعت می باشند و نزدیک به 5000 پورت خالی نیز جهت واگذاری وجود دارد ولیکن به دلیل عدم همکاری مخابرات شرکتها توانایی پایین تر آوردن تعرفه خود را ندارند.

با دقت به موارد بالا که در یکی از شهرهای ایران اتفاق می افتد می توان دلیل 186 بودن ایران را فهمید و امید است ریاست محترم جمهوری اقدام عاجل را به عمل آورند تا از این لحاظ نیز کشورمان به جایگاه شایسته خود رسیده و با جلوگیری از نابودی بخش خصوصی 6000 نفر شاغل در این بخش را امیدوار و سرمایه گذاران را راغب تر نمایند.

vanish
02-09-2009, 11:55
سلام علیکم

احتراماً در پی انعکاس مطلبی تحت عنوان رتبه ای که باعث خجالت ایرانیان است در تاریخ 2/6/88 در سایت تابناک مقتضی است نسبت به درج جوابیه ذیل درخصوص بندهای ذکر شده در استان کرمانشاه برابر قوانین اقدام لازم را معمول فرمائید.

1-پهنای باند مورد تقاضای شرکتهای سرویس دهنده اینترنتی به نماینده آنان به طور کامل توسط شرکت مخابرات تحویل و از آنها رسید تحویل خط اخذ می گردد. انجام امور فنی تحت نظارت شرکت مخابرات ایران و شرکت ارتباطات زیرساخت ایران می باشد. بنابراین غیر ازموارد خرابی و مشکلات منطقه ای هیچگونه کسری در ارایه پهنای باند به شرکتهای ISP و PAP وجود ندارد.

لذا سرویس دهندگان اینترنتی ،پهنای باند اینترنتی را به صورت کلی از شرکت مخابرات دریافت و در شبکه دسترسی خود به صورت Wirelees , ADSL , Dialup ، خطوط خصوصی و ... به فروش می رسانند . با تـوجه به نحوه انتقال اطلاعات و ساختار شبکه در شرکتهای PAP این استان ( اتصال تجهیزات مراکز بر روی سیم مسی بین مراکز در شهر کرمانشاه و اینترانت در خارج شهر ) و تمرکز شرکتهای PAP بر صرف جوئی اقتصادی و فروش پهنای باند فراتر از استاندارد و میزان پهنای باند خریداری شده می توان نتیجه گرفت که یکی از علل اصلی آمار اسفناک ذکر شده در جــــدول مذکور پهنای باند تحویلی توسط شرکتهای ISP و PAP به استفاده کنندگان می باشد.

2-شرکتهای مخابرات استانها براساس قوانین مالی و اجرایی تابع مجمع شرکت مخابرات ایران میباشند با توجه به اینکه درخصوص اخذ مبلغ 1000 تومان تاکنون ابلاغیه ای دریافت نگردیده امکان در یافت مبلغ فوق امکانپذیر نمی باشد.

3- در مقاله مذکور آمده است که شرکت مخابرات باعث بوجود آمدن بیکاری 6000 نفر خواهد گردید. شایان ذکر است که:

اولاً: در مرحله ورود، شرکتهای PAP ، باعث تعطیلی بسیاری از شرکتهای کوچک سرویس دهنده Dialup شهر کرمانشاه و بیکاری کارکنان آنان گردیدند.

ثانیا: شرکتهای PAP با گسترش فعالیت خود به شهرستانهای استان و با توجه به توان مالی، فنی و ... خود موجب تعطیلی بسیاری از این ارائه دهندگان سرویس شدند.

بنابراین ورود شرکتهای PAP ( 9 شرکت از تهران، یک شرکت از شیراز و یک شرکت از یزد ) باعث خارج شدن و گاهاً ورشکستگی شرکتهای کوچکتر شهرستانی گردیدند. حال چگونه است که با ورودشرکت مخابرات یک شرکت نماینده استانی جهت حفظ بقای خوداینگونه به تکاپوافتاده است؟

جای سئوال دارد که:

الف: آیا کاهش تعرفه خطوط تلفنی جهت استفاده سرویس ADSL از 3000 به 1000 تومان می تواند رتبه دریافت اطلاعات کشور را از 186 تغییر دهد؟

ب: افزایش زمان قرارداد از 3 ماه به یک یا دو سال چه ارتباطی به رتبه دارد؟

ج: خرید پورت ADSL توسط شرکت مخابرات نیز به ارتقاء رتبه کمک خواهد کرد و مجوز خرید پورتهای ADSL شرکت مخابرات ایران توسط مجمع شرکت مخابرات ایران ( یعنی همان مرجع کاهش دهنده مبلغ هزینه خطوط تلفنی به 1000 تومان ) با توجه به عدم اجرای تعهدات شرکتهای PAP (از 11 شرکت دارنده پروانه PAP تنها یک شرکت امکان ارایه سرویس درکل استان را دارد ) و به منظور ایجاد رقابت صادر گردیده است.

4- شرکت مخابرات استان کرمانشاه هیچگونه محدودیتی در ارائه سرویس های انتقال داده ندارد و آماده واگذاری هر گونه سرویس صرفاً مطابق سرویس درخواست شده می باشد سرویس اینترانت نیز به منظور ایجاد شبکه های سازمانهای دولتی و شرکتهای خصوصی واگذار می گردد. با توجه به اینکه شرکتهای PAP و نمایندگان آنها از بستر شبکه اینترانت سوء استفاده نموده و با اعمال تونل ( Tunnel) اقدام به انتقال اینترنت می نمایند و این امر باعث ایجاد خسارت به شرکت مخابرات استان می گردد از واگذاری به این شرکتها خودداری گردیده است.

5- با توجه به روند خصوصی سازی شرکت مخابرات ایران و تغییر سیاستها پس از خصوصی سازی امکان عقد قرارداد به صورت بلند مدت امکانپذیر نبوده و باعث ایجاد تعهدپس از تغییر سیاستهای شرکت مخابرات خصوصی میگردد./

سیدمهدی مولانا
رئیس اداره روابط عمومی شركت مخابرات استان كرمانشاه

vanish
02-09-2009, 12:07
اين كمبودن پهناي باند دقيق زير سر مخابرات هست ! اين داستان ها چيه ؟!
مخابرات كم ميده چون .. . .. . !

مطلب "رتبه ای که باعث خجالت ایرانیان است" چه ربطی به مخابرات کرمانشاه دارد؟ نکنه روابط عمومی وزارت ارتباطات همون مخابرات کرمانشاهه؟ در خصوص پاراگراف دوم بند 1 سوالی که به ذهن متبادر می‌شود این است که اگر بر امر فروش پهنای باند توسط شرکت‌های سرویس‌دهنده نظارتی حاکم بود قطعا هیچ شرکتی امکان تخلف و فروش بیش از ظرفیت را نداشت.
درباره بند 2 پس چرا قیمت 1000 تومان توسط بسیاری از شرکت‌ها در سایر استان‌ها اعمال می‌گردد ولی نوبت که به شما رسید "برقراری ارتباط با مشترک مورد نظر امکان‌پذیر نمی‌باشد!!!"

آها
پس یعنی اشتباه شده
ما اولیم
OK
ممنون که مارو از اشتباه در آوردی
فقط نمی دونم چرا صفحه اول سایت گوگل هنوز بعد از سه ساعت و بیست دقیقه باز نشده!!!

به نام خدا
من مشترك پرسرعت از كرمانشاه هستم
بايت وصل واشتراك خط پرسرعت از من 15000تومان براي مخابرات گرفته اند.پرشيدم ه پانزده هزارتومان چيه ؟ گفتن مخابرات بابت وصل پرسرعت ميگيره. خواستم بگ قانونيه يا غير قانوني

براي خودم كه در كشوري كه از نظر اينترنت منظورم سرعتشه زندگي ميكنم متاسفم

Servici beh nameh wireless vojod nadarad...wireless fghat yek dastghast keh adsl beh un vasl misheh
eyneh telefoneh bisim ....vaghti eshan hanooz nemidonan wireles chiyeh behtareh sohbat nakonan

یعنی با این توضیحات ما الان اولیم!!!

اين فرمايشات مخابرات را هيچكس قبول ندارد... مخابرات كرمانشاه از زمان آمدن مديرعامل جديد و هيئت مديره عجيب و غريبش به سمت چاه ويل مي رود.

ریاست محترم آشنا به تکنولوژی سیستم Tunneling ( نه tannel) یا در مقابل مواردی که سایت تحت تحریم است توسط دولت آمریکا مورد استفاده قرار می گیرد مانند سایت شرکت Cisco ویا برای انتقال Voice که این هم از بی کفایتی مخابرات است چون خودش سرویس تلفن خارجه اش را با همین روش ارائه می کند و مانند رطب خورده ای است که منع رطب می کند. در ضمن من نمیدانم چه اصراری است که وقتی همه کیفیت سرویس اینترنت را می بینیم باز هم می خواهیم دروغ بگوییم.

ظاهرا از جوابیه مخابرات اینگونه بر می آید که آنها هم رتبه نازل ایران را در زمینه دسترسی به اینترنت قبول دارند. ولی مهمترین نکته ای که مغفول مانده و من در یادداشت قبلی هم نوشتم ولی شما درج نکردید، قیمت گزاف پهنای باندی است که از سوی مخابرات به شرکت ها تحویل می شود که چند برابر قیمت اولیه و خریداری مخابرات است .

فقط كافيه اين آقا يك بار از سرويسهاي اينترنت خارج از ايران استفاده كنه و حتي تلفنهاي ارزان قيمت ... خودشون اگر انصاف داشته باشند جوابيه شون را پس ميگيرند ...

خوب ما که سالهاست در این رشته فعالیم به دوست عزیزمون بفرمایید که وقتی پهنای باندی رو که مخابرات حدود ۱۰۰ دلار خریداری می‌کنه به مبلغ گزافی بیش از ۱۰۰۰ دلار می‌فروشن به pap ها، آیا باید انتظار داشت که مردم هر چی درآمد ماهیانشون هست بدن پول اینترنت تا رتبه بره بالا؟ یعنی عملا دارند مراکز توزیع اینترنت را مقصر می‌دانند در رساندن پهنای باند خوب به مردم. در حالی که اونها با این قیمت گزاف می‌خرند با سرویسهای shared سعی می‌کنند بهترین راه در واگذاری را طی کنند که قیمت هم برای مشتری در بهترین وضعیت قرار بگیرد.

be har hal sorate internete ma khejalat avare

با این همه توضیحات و ادعاها متاسفانه آنچه در عمل می بینیم خلاف ادعا های شماست ؟؟آقای مولانا ی عزیز.
اینترنت ما مثلا ADSL512 هستش ولی بعضی مواقع برای دریافت یا ارسال یک فایل خیلی کم حجم هم باید حداقل 10 دقیقه صبر بکنیم!!!این در حالی است که دوره دولت هشتم و حدود سالهای 82-83 یک کارت اینترنتی ساده56کیلوبایتی خیلی بهتر از این کاربری وسرعت داشت.

به این رییس محترم روابط عمومی بفرمایید بیانات شما بیانگر کل مملکت است یا تنها شهرتان !!؟؟؟ اگر کل کشور پس احتمالا یا جایگاهتان اشتباهی رئیس اداره روابط عمومی شركت مخابرات استان كرمانشاه تایپ شده یا اینکه در حقتان ظلم شده و شما رییس اداره روابط عمومی شركت مخابرات کل کشور هستید و حقوق و مزایای کرمانشاه را دریافت میدارید !!!
شاید هم مصداق بیانات دیگری است
برادر چرا سعی میکنید هر چه دیگران نشانتان میدهند مردود اعلامکنید ولله خوبیت ندارد نمی شود ملت را نادان فرض کرد و اگر فرض کرد نمی توان تا ابد فرض کرد !!!!
قطع پیامک 40 روزه قطع اینترنت و پارازیت و بستن دربهای اطلاعات تنها سبب خواهد شد مشکلاتتان صد چندان شود
انان که بیدارند با این موارد به خواب نخواهند رفت و انان همکه خود را به خواب زده اند ان شا الله روزی مجبور به بازکردن چشمشان خواهند شد اما مطمئن باشید که در ایران عزیز ما کسی در خواب و نا اگاهی قرار ندارد

بحث فیلترینگ یکی از نقاط افت سرعت می باشد لطفا کم رنگ نشود

متأسفانه فقط سعي در توجيه اشتباهاتشان دارند...

1- مگر شما برگ چغندرید که شرکتهای زیر نظرتان هر کاری با مردم می کنند؟ شاید همینکه پولتان را گرفتید وظیفه شما تمام می شود. ثانیا در ایران اکثر مشکلات به دولت بر می گردد.
در پاسخ به سوال اول شما حتما انتظار دارید بگوییم نه خیر چاپیدن شرکتهای خصوصی و مخابرات هیچ تاثیری بر آنها ندارد!

ورود مخابرات عامل ایجاد انحصار است.
پهنای باند تحویل و از انها رسید دریافت می شود؟؟؟؟؟؟
این فکر میکنه پهنای باند یک دستگاه فیزیکیه؟

به به لذت برديم از اين جوابيه
توي اين بازار مكاره IT همه مينالن از بي توجهي و بعد آقايون همين تن نحيف IT رو لگدمال ميكنن و به خيال خودشون دارن كمك ميكنن
ما ميگيم اجازه بدين شركت هاي خصوصي فعاليت كنن و اينترنت از دست دولت خارج شه. اونا ميگن شركت هاي خصوصي خودشونو نابود ميكنن
با وجود چنين مديران لايق و كارداني!!! مسلما رتبه ما افزايش پيدا ميكنه

به نويسنئه متن بفرماييد شما كه هنوز نميدانيد Tannel چگونه نوشته مي شود چطور اين همه اطلاعات دقيق از ساختارها و نحوه همكاري شركت مخابرات با شركتهاي PAP دارد. واقعا شرم آور است يك كارشناسي كه هزار جور ادعا دارد هنوز نمي داند كه تونل(tunnel) چگونه نوشته مي شود. متخصصين ما كه هزار جور ادعا دارند متاسفانه فقط حرف هستند و دريغ از دانش فني متناسب با موقعيتشان.
البته در اینکه مخابرات ایران همه چیزش درسته شکی نیست و مشکل از کشورهای دیگه و شرکتهای خصوصی

مگه می‌شه مخابرات که نهاد دولتی ایرادی هم داشته باشد تابناک باید از این خبر توهین آمیزش معذرت بخواد

برادر مولانا آخه چرا ما همیشه خودمون رو تبرئه می‌کنیم اگر قرار همه چیزمون درست باشه پس پیشرفت برای چیه؟ هان؟ چرا باید همچین کسان بی تدبیری مدیران ارشد کشور ما باشند چرااااااااااااااااااااا؟

من براي 128 ماهي 20 تومن ميدهم
پس چون كره 25 مگابايت است ماهي 800 هزار تومن پول اينترنت ميدن.!!
در ضمن
من اينترنت 128 دبي رو امتحان كردم 3 برابر سرعت الان منه...
فرقشون چيه؟؟؟!!!

مهمترین عامل رتبه اسفناک ایران ، گرانی و بهتر است بگویم سوپرگرانی اینترنت در ایران است. بهتر است ایشان توضیح دهند چرا پهنای باند را به 6 برابر قیمت به شرکتها می فروشند؟؟؟؟

من یکی از سرویس دهنده های اینترنت هستم که پهنای باند خودم را از تهران تامین می کردم با قیمت به مراتب پایین تر از مخابرات. اما جدیدا گیر دادن که باید از داخل استان تهیه کنید یا از مخابرات بگیرید. این همن سوء استفاده ما بود از اینترانت. وقتی من پهنای باند رو ارزون تهیه کنم می تونم ارزون هم بفروش. اما وقتی مخابرات 2 تا 3 برابر می گیره منم مجبورم یا کم فروشی کنم یا گرون فروشی

با سلام
در جواب ریاست روابط عمومی مخابرات استان کرمانشاه بفرمایید که اگر شما تابع تصمیمات مجمع مخابرات ایران هستید،طبق پروانه ندا قرارداد بین شرکتهای ندا و مخابرات تا پایان مجوز آنها اعتبار داشته و نیازی به بستن قرارداد در فواصل زمانی سه ماهه نیست. اگر برای تعرفه آبونمان مشترکین به دنبال ابلاغیه مخابرات ایران هستید، پس چرا بر دیگر مصوبات و تعرفه های اعلام شده پایبند نیستید و جایی که به نفعتان نیست،دم از خصوصی سازی می زنید.
متاسفانه این یک واقعیت است که با وجود صرف هزینه های بسیار توسط شرکتهای خصوصی و اخذ ضمانتنامه های سنگین از سوی وزارت ارتباطات در خصوص ارائه پروانه، باز هم شرکتهای مخابرات استانها هر کدام برای خود، سازی سر می دهند و با تحت فشار دادن شرکتها، به طور مستقیم در بالا بردن هزینه واگذاری خدمات نقش اول را بازی می کنند.

بدبخت به ما در کرمانشاه برای اینترنتی که استفاده می کنیم اولا بسیار کم سرعت است ثانیا دو شرکت adsl ارائه می دهند که هزینه های زیادی یرای ما دارد ووقتی از کارتشون استفاده می کنیمهزینه موبایل برامون می اد و دیگری هم هنوز استفاده نکردی فاقد اعتبارمی شه

تکلیف 3 هزار تومان چی شد ؟؟

یادمون نره جوابیه ها و خیلی چیزهایی که داخل کشور از سمت آقایان دولتی گزارش میشود، تاثیری در رتبه ته جدولی آمار ما در سطح جهان ندارد!
این بحثها واسه چیه؟وزیر مخابرات گفته 56 k برای ما کافیه...پس کافیه.ای دی اس ال رو میخواین چیکار کنید؟جاش بشینید جومونگ ببینید :)

شركت هاي هم خدايي خيلي ديگه دارن مشتركين رو اذيت مي كنن و هرجور مي خوان حساب مي كنن و مي ذارن به حساب مخابرات. سالهاست كه دائم قيمت اينترنت ارزون ميشه اما خبري از انتقال اين ارزوني به يوزر نيست
اوضاع اینترنت در کرمانشاه که تاسف بار است ما از بقیه نقاط کشور که اطلاعی نداریم

ILDC2
02-09-2009, 12:11
اولین نفری هستی که این حرفو میزنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان تمام بچه ها از سرویسشون ناراضین
نمیدونم.شاید برای شما معجزه ای اتفاق افتاده:دی
تو هیچی شانس نیاوردم تو این یکی مثه این که شانس آوردم :d

pandora tomorro
02-09-2009, 20:56
حالا امشب تست میکنم امیدوارم درست شده باشه!!

pandora tomorro
03-09-2009, 01:22
ساعت 2:20 دقیقه !! مردشورشون رو ببرن مثل قبل ـه سرعت....

hamedheidary
03-09-2009, 09:20
دوستان تعرفه جدید سرویسهای حجمی حسابگر رو کسی داره؟

تو سایت خودش قیمتا رو خیلی بالا زده:18:

pandora tomorro
03-09-2009, 10:47

سلام
اقا من دیشب تست کردم سرعت عادی نشده بود!! :41:
ولی این روشی که شما لطفا کردین گفتین رو تست کردم ممنون واسه من جواب داد 3 تا لینک همزمان گزاشتم هر کدوم بین 10-20 تا دانلود میکرد.... :11:
امیدوارم به زودی درست بشه سرعتشون...

vanish
03-09-2009, 11:44

کدومو میگی؟

دیشب سرعت بد نبود
فقط نمیدونم چرا هر یک ساعت یکبار سند و ریسیو صفر میشه:13:

Oracle_Eldorado
03-09-2009, 11:55
فقط نمیدونم چرا هر یک ساعت یکبار سند و ریسیو صفر میشه

فکر کنم داره میشه مثل صبانت ...........

hamedheidary
03-09-2009, 12:00
کدومو میگی؟

دیشب سرعت بد نبود
فقط نمیدونم چرا هر یک ساعت یکبار سند و ریسیو صفر میشه:13:

من پارسال 512 یک ساله با 40گیگ حجم گرفتم 144 تومن الان همونو با 24 گیگ حجم زده 170 تومن :47:

mehdi_08
03-09-2009, 12:05
سلام
اقا من دیشب تست کردم سرعت عادی نشده بود!! :41:
ولی این روشی که شما لطفا کردین گفتین رو تست کردم ممنون واسه من جواب داد 3 تا لینک همزمان گزاشتم هر کدوم بین 10-20 تا دانلود میکرد.... :11:
امیدوارم به زودی درست بشه سرعتشون...
سرعت دیشب مشکل چندانی نداشت شما هی زنگ بزن شرکت فشار بیار

vanish
03-09-2009, 12:56
سلام
اقا من دیشب تست کردم سرعت عادی نشده بود!!
شما از چه سایتی دانلود میکنی؟

سرعت دیشب مشکل چندانی نداشت شما هی زنگ بزن شرکت فشار بیار
مهدی تو مشکل صفر شدن سند و ریسیو نداری؟

mehdi_08
03-09-2009, 14:04
شما از چه سایتی دانلود میکنی؟

مهدی تو مشکل صفر شدن سند و ریسیو نداری؟
آره کانکشن وصل بود یه هو چیزی نگرفت یه بار استوپ بعد رژیوم زدم درست شد

ILDC2
03-09-2009, 14:32
جالبه منم این مشکل صفر شدن رسیو رو داشتم با PC اما با کنسول امتحان کردم خیلی راحت DL میکرد(عجیبه اساسی)
رو pc یه 15 دقیقه ای این مشکل بود بعد درست شد دوباره

pandora tomorro
03-09-2009, 14:56
سلام
یعنی واسه همه درسته؟!
من مشکل صفر شدن سند و ریسیو نداشتم!
از راپیدشیر هم دانلود میکنم(اکنتش رو دارم)

Sha7ab
03-09-2009, 15:01
دیشب از ساعت های 4-5 ظاهرا کمی مشکل بهتر شد. سرعت 110 نشد اما تا حدی خوب شد. امیدوارم مشکل کلا حل بشه.

vandu
03-09-2009, 15:04
سلام دوستان...
من هم از حسابگر استفاده می کنم؛ این مشکل سرعت کم رو که دوستمون میگه رو من چند هفته پیش داشتم ولی الان اصلا اینجوری نیست؛
البته به خیلی چیزا ربط داره سرعت؛ باید ببینی مثلا از چه سروری داری دانلود می کنی؛ یا مثلا چقدر روی خط شما نویز هست یا چقدر افت پهنای باند داری تا مرکز مخابرات. آیا سیم کشی تلفن تون استاندارد هست؟
من خودم همین دیشب با حسابگر داشتم 115 کیلو بایت دانلود می کردم. هیچ تنظیم خاصی هم برای دانلود منیجرم ندارم...
همه چیزها پیش فرضه...
خیلی به سروری که ازش دانلود می کنی بستگی داره...

Sha7ab
03-09-2009, 15:28
سلام دوستان...
من هم از حسابگر استفاده می کنم؛ این مشکل سرعت کم رو که دوستمون میگه رو من چند هفته پیش داشتم ولی الان اصلا اینجوری نیست؛
البته به خیلی چیزا ربط داره سرعت؛ باید ببینی مثلا از چه سروری داری دانلود می کنی؛ یا مثلا چقدر روی خط شما نویز هست یا چقدر افت پهنای باند داری تا مرکز مخابرات. آیا سیم کشی تلفن تون استاندارد هست؟
من خودم همین دیشب با حسابگر داشتم 115 کیلو بایت دانلود می کردم. هیچ تنظیم خاصی هم برای دانلود منیجرم ندارم...
همه چیزها پیش فرضه...
خیلی به سروری که ازش دانلود می کنی بستگی داره...
مشکل من از این چیزا نیست چون من تا همین یک ماه پیش با سرعت حداقل 100 دانلود میکردم. الان هم تقریبا تا ساعت های 1:30 سرعت خوبه و یدفه فرت! سرعت میاد پایین 10 کیلو بایت... !

fastplus
03-09-2009, 20:01
من از بچه های حسابگر شنیدم که در مرداد و شهریور پهنای باند اکثر مناطق را تقویت کرده اند و تنها جایی که هنوز افزایش پهنای باند نداشته مرکز مخابراتی دانشگاه است که در این ماه تقویت میشود و در این منطقه ممکن است از ساعت 2 به بعد مشکل سرعت وجود داشته باشد.

pandora tomorro
03-09-2009, 20:47
دقیقا !! سرعت عادیه ولی وقت دانلود میشه...
دیگه از سرور راپیدشیر بالاتر هم مگه داریم؟!! خفن ترین سرورها رو داره دیگه....

vandu
03-09-2009, 21:58
من دیشب با سرعت 100 تا از رپیدشیر دانلود کردم؛ مشکلی هم نبود. امشب هم امتحان میکنم، نتیجه اش رو میگم...

vanish
03-09-2009, 23:29
من دیشب با سرعت 100 تا از رپیدشیر دانلود کردم؛ مشکلی هم نبود. امشب هم امتحان میکنم، نتیجه اش رو میگم.
منم رو 100 بود ولی سند و ریسیو صفر میشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی 100 هم خیلی کمه ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکل من از این چیزا نیست چون من تا همین یک ماه پیش با سرعت حداقل 100 دانلود میکردم. الان هم تقریبا تا ساعت های 1:30 سرعت خوبه و یدفه فرت! سرعت میاد پایین 10 کیلو بایت... !
تایید میشه

Sha7ab
04-09-2009, 01:19
الان ساعت 2:20 دقیقه هست و سرعت من 10 kb ... ای لعنت بر شرف اونی که پول 1024 ازمون میگیره و اینترنت 64 تحویلمون میده!

mehdi_08
04-09-2009, 01:32
الان ساعت 2:20 دقیقه هست و سرعت من 10 kb ... ای لعنت بر شرف اونی که پول 1024 ازمون میگیره و اینترنت 64 تحویلمون میده!
افت سرعت هست نه زیاد ساعت 2:32 رپید 100:13:

Sha7ab
04-09-2009, 02:38
کسی نیست معلم بشینه ؟

vandu
04-09-2009, 03:07

الان ساعت چهار صبحه. من هم از ساعت دو تا الان چندین بار از رپید دانلود کردم با سرعت ثابت 115 تقریبا. نه افت سرعت داشتم و نه قطعی بهرشکلی؛ به نظرم مشکل رو بهتره با شرکت در میان بذاری. این چیزی که میگی طبیعی نیست...

Rasool_BRN
04-09-2009, 09:39
فوری فوری فوری
بچه ها اعتراض به اینترنت کم سرعت و گران :

pandora tomorro
04-09-2009, 11:29
من که دیگه امیدی ندارم سرعت همچنان...!!
امروز تموم میشه نتم باید شارژ کنم برم شرکت رو رو سرشون خراب کنم ببینم چی میشه!!
خوبه حالا این کرانی اشنامون ـه...

vanish
04-09-2009, 12:02
از حق نگذریم دیشب سرعت من خوب بود
115 کمتر نشد

ولی میدونم اینم موقتیه!!!

کسی نیست معلم بشینه ؟
عزیز معلم همینه که هست
وضعیت مخابراتش خیلی خرابه
البته نه دیگه به این شدت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی نگفتی از چه سایتی دانود میکنی؟!؟!

Sha7ab
04-09-2009, 13:41
از حق نگذریم دیشب سرعت من خوب بود
115 کمتر نشد

ولی میدونم اینم موقتیه!!!

عزیز معلم همینه که هست
وضعیت مخابراتش خیلی خرابه
البته نه دیگه به این شدت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی نگفتی از چه سایتی دانود میکنی؟!؟!
آخه خوب بود ...
از Rapid دانلود میکنم با آکانت

pandora tomorro
04-09-2009, 21:27
این یعنی چی؟!! محدودیتم تموم منفی شد:دی یعنی الان به نفعه منه یا بدن که شارژ کنم کم میکنه؟! اخه قبلا قطع میشد!!

mohammad8711
04-09-2009, 21:42
کسی نیست معلم بشینه ؟
من معلم می شینم
اینجا مخابراتش مشکل داره ، بعضی وقتا خوبه ، بعضی وقتا افتضاحه ...
منم 2-3 شب اول با 5-6 دانلود میکردم !!!
دیشب فقط 600 مگ دانلود کردم ، ولی شب قبلش 850 مگ

Sha7ab
04-09-2009, 21:46
این یعنی چی؟!! محدودیتم تموم منفی شد:دی یعنی الان به نفعه منه یا بدن که شارژ کنم کم میکنه؟! اخه قبلا قطع میشد!!

نه ازت کم نمیکنن... این قلق داره که بیش از حد میتونی مصرف کنی :دی

من معلم می شینم
اینجا مخابراتش مشکل داره ، بعضی وقتا خوبه ، بعضی وقتا افتضاحه ...
منم 2-3 شب اول با 5-6 دانلود میکردم !!!
دیشب فقط 600 مگ دانلود کردم ، ولی شب قبلش 850 مگ
سرعتت واسه دانلود چنده شب ها ؟ و چقد از مخابرات فاصله دارین؟

mehdi_08
04-09-2009, 22:04
نه ازت کم نمیکنن... این قلق داره که بیش از حد میتونی مصرف کنی :دی

نه بابا منم اومدم از قلق ها بزنم به حسابگر بعدش که رفتم شارژ کردم درست همون مقداری که منفی شده بود از حسابم کم کرد حسابگره دیگه نه برگ چقندر جایی نمی خوابه که زیر آب بره

ILDC2
04-09-2009, 22:50
نه بابا منم اومدم از قلق ها بزنم به حسابگر بعدش که رفتم شارژ کردم درست همون مقداری که منفی شده بود از حسابم کم کرد حسابگره دیگه نه برگ چقندر جایی نمی خوابه که زیر آب بره
من تا حالا چندین بار این کارو کردم موقع شارژ صفر شده و به همون اندازه که شارژ کردم اضافه شده!
اونا حق ندارن کم کنن به این دلیل که اگه مشکلی هست از اوناس و سیستمشون باید موقع ته کشیدن حجم قطع بشه که نمیشه :دی اینجوری رو آخر اعتبار حداق میشه یه چیزی از این مفت خورا کند :دی

pandora tomorro
05-09-2009, 01:04
منم حدس میزنم کم میکنه:دی اگه نکنه که بردم!!!! به هر حال اینا نمیخوان قطع کنن که برم پول بدم؟:دی

mehdi_08
05-09-2009, 01:32
منم حدس میزنم کم میکنه:دی اگه نکنه که بردم!!!! به هر حال اینا نمیخوان قطع کنن که برم پول بدم؟:دی
یه باردیس بشی دیگه نمی تونی وصل شی قطعش می کنن

hamedheidary
05-09-2009, 08:11

یکی نیست جواب ما رو بده؟

vanish
05-09-2009, 10:54
یکی نیست جواب ما رو بده؟
قیمتها همونه که نوشته فکر کنم

pandora tomorro
05-09-2009, 11:09
سلام
امروز رفتم شارژ کنم گفتش که عیب نداره ازتم کم نمیشه:دی یارو همون حرف دوستمون رو زد گفت DC بشی دیگه وصل نمیشه میگفت یه نفر dC نشده بود 1.5 گیگ دانلود کردی بود شد نوشه جونش:دی ای بابا خریتی کردم ها:دی
در مورد افت سرعت هم گفتن فقط معلم مشکل داره بقیه جاها مشکلی نداره منی که کسری هستم میگفت پهنای باند اونجا 12 مگ هست مگه اینکه این 12 مگ رو موقع شب هم شروع به دانلود بکنن!!!! شانس منه دیگه! خلاصه اقای کرانی گفت من چک میکنم خطتت مشکل نداشته باشه انشالله که امشب درست میشه...

یه سوال !!

هر 100 هزار یونیت میشه 2.5 گیگ ؟!!!

512 با 2.5 گیگ محدودیت رو مگه با 100 هزار یونت شارژ نمیکنن؟

پ.ن: نامردا 5 تومن کشیده بودن روش!!

hamedheidary
05-09-2009, 11:09
پس چرا نامردا هم حجمو نصف کردن هم قیمتو بردن بالا؟:41:

vanish
05-09-2009, 11:34
آقا این چه وضعشه؟؟
من با این 2 گیگ تا وسط ماه نمیتونم دوام بیارم چه برسه به آخر ماه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_08
05-09-2009, 12:27
سلام
امروز رفتم شارژ کنم گفتش که عیب نداره ازتم کم نمیشه:دی یارو همون حرف دوستمون رو زد گفت DC بشی دیگه وصل نمیشه میگفت یه نفر dC نشده بود 1.5 گیگ دانلود کردی بود شد نوشه جونش:دی ای بابا خریتی کردم ها:دی
در مورد افت سرعت هم گفتن فقط معلم مشکل داره بقیه جاها مشکلی نداره منی که کسری هستم میگفت پهنای باند اونجا 12 مگ هست مگه اینکه این 12 مگ رو موقع شب هم شروع به دانلود بکنن!!!! شانس منه دیگه! خلاصه اقای کرانی گفت من چک میکنم خطتت مشکل نداشته باشه انشالله که امشب درست میشه...

یه سوال !!

هر 100 هزار یونیت میشه 2.5 گیگ ؟!!!

512 با 2.5 گیگ محدودیت رو مگه با 100 هزار یونت شارژ نمیکنن؟

پ.ن: نامردا 5 تومن کشیده بودن روش!!
ای دل غافل
به خدا خودم تا یه ساعت قبل از این که برم شارژ کنم دان کردم تا رسید به منفی شد 2000- یونیت
رفتم شارژ کردم اومدم دیدم همون مقداری رو که استفاده کرده بودم ازم کم کرده بود
سرویس یه مگ شارژیدم 185.000 یونیت باید شارژ می کرد(درست می گم دیگه نه)
بعد شارژ شده بود 183هزارو خورده ای:41::41::41:
پسکه این زور حکم حلال بودنش هم صادر شد:21::21::21::21::21: این ماه به احتمال زیاد دیگه شارژ نمی کنم یه حال اساسی به این حسابگر بدم یه سره می زام دان بشه:27::27::21::21:

ILDC2
05-09-2009, 12:43
لعنت !
من دیشب از 3:00 سرعتم افت کرد به 50 و بعدش 20-30 و از 3:30 دیگه 0 شد!
بساطی داریم با این نت آشغال!

pandora tomorro
05-09-2009, 12:44
نه اخه ماه قبلی درجا قطع شد تا به روز قطعی که تو سایت زده بود رسید:دی ولی این دفعه دارم واسش:دی!!!
دوستان در مورد این یونیت ها یه توضیح بدین که مثلا 1 گیگ میشه چند یونیت و اینا !
کلا میخوام بدونم منی که 512 با 2.5 گیگ محدودیت در ماه دارم باید چند یونیت واسم شارژ کنه فکر میکنم زیادی شارژ کرده واسم:دی

mohammad8711
05-09-2009, 13:26

سرعت که متغییره ، بین 30 تا 60 !!!
مشکل از سیم کشی هم نبود ، کل سیم ها رو عوض کردم و از جایی سیم کشیدم که با سیم برق فاصله داشته باشه ولی بازم فرقی نکرد
در مورد فاصله هم دقیقا نمی دونم ، نزدیک پارک دانشجو هستیم
دیشب هم تا ساعت 3:10 دانلود کرده بود ، حالا نمی دونم dc شده بود یا برق رفته بود !!!

mohammad8711
05-09-2009, 13:30

ای بابا گناه ما چیه که معلم میشینیم ؟
نگفتن مشکل معلم چیه ؟ پهنای باندش کمه یا مشکل از مخابراته ؟؟؟

pandora tomorro
05-09-2009, 14:17
گفت مشکل همه جا رو حل کردیم مونده معلم اونم به زودی حل میکنیم! فکر کنم پهنای باند مشکله:دی

پ.ن: جواب صفحه قبل من رو بدید لطفا !

mehdi_08
05-09-2009, 14:22
نه اخه ماه قبلی درجا قطع شد تا به روز قطعی که تو سایت زده بود رسید:دی ولی این دفعه دارم واسش:دی!!!
دوستان در مورد این یونیت ها یه توضیح بدین که مثلا 1 گیگ میشه چند یونیت و اینا !
کلا میخوام بدونم منی که 512 با 2.5 گیگ محدودیت در ماه دارم باید چند یونیت واسم شارژ کنه فکر میکنم زیادی شارژ کرده واسم:دی
همشهری سی کو
فرق میکنه که شما سریویس 512 شارژکرده باشی یا 1مگ
اگه از اون فورمولی که گفته بودم بری راحت می تونی حساب کنی
میزان شارژ مانده حساب برحسب یونیت*ترافیگ ماه بر حسب گیگ تقسیم بر میزان کل شارژ ماه بر حسب یونیت برابر با حجم باقی مانده بر حسب گیگ:10:

hamedheidary
05-09-2009, 14:25
شما چه سرویسی و با چه قیمتی خریدید؟

pandora tomorro
05-09-2009, 15:34
همشهری سی کو
فرق میکنه که شما سریویس 512 شارژکرده باشی یا 1مگ
اگه از اون فورمولی که گفته بودم بری راحت می تونی حساب کنی
میزان شارژ مانده حساب برحسب یونیت*ترافیگ ماه بر حسب گیگ تقسیم بر میزان کل شارژ ماه بر حسب یونیت برابر با حجم باقی مانده بر حسب گیگ:10:

همشهری حواست نی ها !! :31:
گفتم که 512 با 2.5 گیگ محدودیت دارم!
این فرمولتم نگرفتم چی شد:46: خودت حساب کن بگو ببینم منی که 3 ماه به 3 ماه(یعنی 3 ماهه دیگه) شارژ میکنم (3 ماهش میشه 7.5 گیگ محدودیت) باید واسم با چند هزار یونیت شارژ کرده باشه حسابگر؟! :40::40:

پ.ن: هر 40 هزار یونیت 1 گیگ درسته؟!!

mehdi_08
05-09-2009, 15:58
همشهری حواست نی ها !! :31:
گفتم که 512 با 2.5 گیگ محدودیت دارم!
این فرمولتم نگرفتم چی شد:46: خودت حساب کن بگو ببینم منی که 3 ماه به 3 ماه(یعنی 3 ماهه دیگه) شارژ میکنم (3 ماهش میشه 7.5 گیگ محدودیت) باید واسم با چند هزار یونیت شارژ کرده باشه حسابگر؟! :40::40:

پ.ن: هر 40 هزار یونیت 1 گیگ درسته؟!!
سی که
قبلا که شارژ می کردم 512 تو حساب 125000 یونیت (مثلا 125000ریال فرض کن) شارژ می کرد
حالا که قیمت هاش عوض شده حسابش از دستم دررفته (ولی این برا چیه خوب وفقطی شارژ کردی می ری می بینی)
یه مثال می زنم دربازه سرویس خودم
میزان یونیت شارژ شده تو حساب 185000
میزان یونیت الان تو حسابم 47111
میزان ترافیک دوره 2گیگ
حالا حساب کتاب
اول 94222=2*471111
حالا0.5=94222/185000
که می شه 500 مگ حجم برام مونده:46:
چون میزان شارژ تو سرویس های مختلف فرق می کنه نمی شه گفت که همی شه این مقذار یونیت برابر این مقدار حجمه
گرفتی همشهری یا بازم توضیح بدم:10:

pandora tomorro
05-09-2009, 16:07
میزان یونیت شارژ شده تو حساب 450000
میزان یونیت الان تو حسابم 446000
میزان ترافیک دوره 6 گیگ

شد 5.3 گیگ!!! احساس نمیکنین این وسط یه دزدی شده با اینکه همین امروز صبح شارژ کردم؟ ویرایش: نه درسته همون 5.95 میشه:دی
قبلا همین سرویس داشتم 3 ماهش رو 300,000 یونیت شارژ میکرد با خودم کلی ذوق کردم الان شده 450,000 !!!!!
من نمیدونستم شده 2 گیگ در ماه!!! عجب دزد هایی هستن تازه 5 تومن هم که گرون کردن!! شب هم افتضاح هست سرعت دانلود!!!!!!!!

لعنت به کرمانشاه که دارن این جوون ها رو تیغ میزنن کاری هم از دستمون بر نمیاد!!!!

مهدی جان ممون از لطفت خوب توضیح دادی :happy:

امین درست نشه فردا سر قرار با من طرفی ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وی :دی (vey)

+++++++

صبانت وضعش چطوره؟!! سرعت دانلودش ؟! قیمت هاش؟؟ از حسابگر داغون تره یعنی؟

Sha7ab
05-09-2009, 16:25
سرعت که متغییره ، بین 30 تا 60 !!!
مشکل از سیم کشی هم نبود ، کل سیم ها رو عوض کردم و از جایی سیم کشیدم که با سیم برق فاصله داشته باشه ولی بازم فرقی نکرد
در مورد فاصله هم دقیقا نمی دونم ، نزدیک پارک دانشجو هستیم
دیشب هم تا ساعت 3:10 دانلود کرده بود ، حالا نمی دونم dc شده بود یا برق رفته بود !!!
اینم از شانس ما که توی این خراب شده ساکنیم ! ما هم نزدیک مجتمع پیام هستیم. سرعت دیشب کمی بهتر بود حدود 50-60 شد حدود ساعت 3. پایه ای یه حرکت انتحاری علیه مخابرات انجام بدیم؟‌:دی

گفت مشکل همه جا رو حل کردیم مونده معلم اونم به زودی حل میکنیم! فکر کنم پهنای باند مشکله[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امین درست نشه فردا سر قرار با من طرفی ها :دی

mehdi_08
05-09-2009, 19:04
میزان یونیت شارژ شده تو حساب 450000
میزان یونیت الان تو حسابم 446000
میزان ترافیک دوره 6 گیگ

شد 5.3 گیگ!!! احساس نمیکنین این وسط یه دزدی شده با اینکه همین امروز صبح شارژ کردم؟ ویرایش: نه درسته همون 5.95 میشه:دی
قبلا همین سرویس داشتم 3 ماهش رو 300,000 یونیت شارژ میکرد با خودم کلی ذوق کردم الان شده 450,000 !!!!!
من نمیدونستم شده 2 گیگ در ماه!!! عجب دزد هایی هستن تازه 5 تومن هم که گرون کردن!! شب هم افتضاح هست سرعت دانلود!!!!!!!!

لعنت به کرمانشاه که دارن این جوون ها رو تیغ میزنن کاری هم از دستمون بر نمیاد!!!!

مهدی جان ممون از لطفت خوب توضیح دادی :happy:

وی :دی (vey)

+++++++

اااااااااااا
پس گرفتی چی به چیه

vanish
05-09-2009, 19:17
نابوده:دی
با صبانت باید دانلود شبانه رو بی خیال بشی

pandora tomorro
05-09-2009, 22:02
یه زمانی صبانت میخواستم بگیرم میگفتن خیلی شاخ ـه و اینا !! سرعت دانلود 128 ش نمیدونم 100 تا ایناست پس اونم نابود شد:دی

پ.ن: اره مهدی جان فهمیدم ممنون

mohammad8711
06-09-2009, 08:31
اینم از شانس ما که توی این خراب شده ساکنیم ! ما هم نزدیک مجتمع پیام هستیم. سرعت دیشب کمی بهتر بود حدود 50-60 شد حدود ساعت 3. پایه ای یه حرکت انتحاری علیه مخابرات انجام بدیم؟‌:دی

من همیشه پایم !
ولی مشکل اینه که ما نمی دونیم مشکل از حسابگره یا از مخابرات !!!
باید یه حرکت انتحاری علیه حسابگر انجام بدیم ، اگه درست نشد بریم سراغ مخابرات :31:

pandora tomorro
06-09-2009, 11:45
کرانی میگفت یه سری مناطق مشکل داشتن حلش کردیم در نتیجه مشکل از حسابگره دیگه:دی
بعدشم پدر من که گرون نکرده محدودیت رو هم از 2.5 گیگ نکرده 2 گیگ !!
خلاصه با یه سری از دوستان امروز قراره 6:30 اینا بریم حسابگر رو نابود کنیم:دی

ILDC2
06-09-2009, 12:04
خیلی جالب شده الان دو شبه من با کامپیوتر از 4 به بعد نمیتونم dl کنم سرعت 0 میشه!
ولی با کنسول میشه !!!!!!!!!!!!!!!

arya_7
06-09-2009, 12:37
من که تا دیشب حدودای ۴ بیدار بودم مشکلی نبودهمین الان که دارم اینو می نویسم سرعت دانلود ۸ البته با تغییر زیاد:13: تا دیروز که تغریبا ثابت حدود ۴۳ بود ! حالا خواستم ببینم دوستان دچارهمچین مشکلی نشدن ؟ البته سرویس نامحدود

pandora tomorro
07-09-2009, 11:16
دیروز 4 نفری ریختیم حسابگر ولی خب اقای کرانی یه نوار گزاشته بود حرفهاش فقط تکرار میشد اصلا به حرف کسه دیگه ای هم توجه نمیکرد:دی...

vanish
08-09-2009, 19:25
دیروز 4 نفری ریختیم حسابگر ولی خب اقای کرانی یه نوار گزاشته بود حرفهاش فقط تکرار میشد اصلا به حرف کسه دیگه ای هم توجه نمیکرد
حالا این ضبط صوت چی میگفت؟

ILDC2
09-09-2009, 11:40
چیزایی که به ما مربوط نمیشد و مشکل خودشون بود!
ما میگفتیم سرعت این بحث قیمتو میکشید وسط میگفتیم قیمت قبول خوبه ولی کیفیت اومده پایین بحث کمبود پهنای باند و خرج زیادش برای حسابگر میگفت و این که ما فلان تومن خرج میکنیم در ماه ! خلاصه داستان میگفت و هر 5 دقیقه یه بار نوار ریست میشد!
اینا به ما هیچ ارتباطی نداره ! ما پول دادیم اینا باید سرویسی رو که هزینشو تمام و کمال پرداختیم با بهترین کیفیت تحویلمون بدن!
این حرفاش مثل این میمونست که شما از یکی طلب داری بری بگی پولمو بده بعد طرف بگه خو یکی هست که پول منو خورده نمیتونم پول تورور بدم! اینا اصلا دلایل منطقی نیستن که سرویس افتضاح تحویل بدن!

ILDC2
09-09-2009, 11:41
چیزایی که به ما مربوط نمیشد و مشکل خودشون بود!
ما میگفتیم سرعت این بحث قیمتو میکشید وسط میگفتیم قیمت قبول خوبه ولی کیفیت اومده پایین بحث کمبود پهنای باند و خرج زیادش برای حسابگر میگفت و این که ما فلان تومن خرج میکنیم در ماه ! خلاصه داستان میگفت و هر 5 دقیقه یه بار نوار ریست میشد!
اینا به ما هیچ ارتباطی نداره ! ما پول دادیم اینا باید سرویسی رو که هزینشو تمام و کمال پرداختیم با بهترین کیفیت تحویلمون بدن!
این حرفاش مثل این میمونست که شما از یکی طلب داری بری بگی پولمو بده بعد طرف بگه خو یکی هست که پول منو خورده نمیتونم پول تورور بدم! اینا اصلا دلایل منطقی نیستن که سرویس افتضاح تحویل بدن!

fastplus
09-09-2009, 12:04
من چند ماهی باید سنندج باشم کسی میدونه که بهترین سرویس دهنده اینترنت سنندج چه شرکتیه ؟

mehdi_08
09-09-2009, 15:02
من چند ماهی باید سنندج باشم کسی میدونه که بهترین سرویس دهنده اینترنت سنندج چه شرکتیه ؟
اینجا تاپیک کرمانشاهه سنندج هم که تاپیک نداره پس منتطر جواب نباش کسی نمی دونه:31::31::31:

shat
11-09-2009, 02:56
بچه ها من می خوام adsl بگیرم حالا با این اوصاف حسابگر بگیرم بهتره یا صبا نت؟

fastplus
11-09-2009, 10:07
من از حسابگر سرویس دارم و به چند دلیل انرا انتخاب کردم.
1- قیمت سرویس های حجمی و نا محدود ان مناسب است
2-سرویس یک ماهه را میشود انتخاب کرد (سرویس صبانت کمتر از 3 ماه نیست)
3مدت زمان رایگان سرویس حجمی از 2 تا 7 صبح است و سرعت شبانه در اکثر مناطق مطلوب است ( شبانه صبا نت یک ساعت کمتر و سرعت شبانه کم در حد چند کیلو است)
4 حسابگر ساپورت بهتری دارد و از ساعت 9 صبح تا 10 شب ساپورت داردو روزهای تعطیل هم هستند
5 تمام مناطق را پوشش میدهد

mehdi_08
11-09-2009, 12:33
سلام بچه ها این سرویس ما اعتبارش تموم شده ولی قطع نشده هنوز وصلم به دانلود ادامه بدم یا نه
یهو بدن نیان پولشو ازم بگیرن

pandora tomorro
11-09-2009, 20:11
طرف که اونجا میشینه گفت نه اگه dc نشی مشکلی نیست:دی اون دفعم گفتم مثال زد گفت یکی 1.5 گیگ دانلود کرده بوده راست و دروغش پایه خودشون....

mehdi_08
11-09-2009, 22:50
طرف که اونجا میشینه گفت نه اگه dc نشی مشکلی نیست:دی اون دفعم گفتم مثال زد گفت یکی 1.5 گیگ دانلود کرده بوده راست و دروغش پایه خودشون....
حدود 200.000 یونیت استفاده کردم منفی شده ببینیم چند ماهه دیگه یم ریم شارژ ازم پول کم می کنن یا نه

pandora tomorro
12-09-2009, 12:34
ایول:دی رفتی شارژ کنی ببین کم میکنن یا نه همین جا خبرش رو بده...

mehdi_08
12-09-2009, 23:23
ایول:دی رفتی شارژ کنی ببین کم میکنن یا نه همین جا خبرش رو بده...
برا امروز فردا منتطز نباشیا ایشاالله چند ماهه دیگه:5::46:

pandora tomorro
13-09-2009, 00:42
ای بابا چرا؟:دی تحریم کردیشون؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fastplus
15-09-2009, 21:44
امروز مشکل سرعت مرکز دانشگاه حل شده بود سرعت دانلود تا 50 میرسید .

mohammad8711
15-09-2009, 22:37
امروز مشکل سرعت مرکز دانشگاه حل شده بود سرعت دانلود تا 50 میرسید .
نوسان سرعت ندارید ؟

behexen
17-09-2009, 11:58
نخیر اینطور دیگه نمی شه باید بیخیل حسابگر بشیم کسی می دونه سرعت دانلود شبانه 1024 صبا نت چنده؟
کسی قیمت 3 ماه 1024 صبا نت 20 گیگ رو داره؟ از لحاظ قطعی اینترنت چطوره؟ ممنون می شم کمکم کنید

Mohamad.r620
17-09-2009, 21:59
نخیر اینطور دیگه نمی شه باید بیخیل حسابگر بشیم کسی می دونه سرعت دانلود شبانه 1024 صبا نت چنده؟
کسی قیمت 3 ماه 1024 صبا نت 20 گیگ رو داره؟ از لحاظ قطعی اینترنت چطوره؟ ممنون می شم کمکم کنید من 512 صبانت دارم ، اصلا قطعی نداره ، روزا سرعتش خوبه ولی شبها واقعا افتضاح میشه ، سرعت داونلود شبانش 1 تا 2 کیلو بایته

mehdi_08
18-09-2009, 01:14
من 512 صبانت دارم ، اصلا قطعی نداره ، روزا سرعتش خوبه ولی شبها واقعا افتضاح میشه ، سرعت داونلود شبانش 1 تا 2 کیلو بایته
عین حسابگره دیگه:41:

ای بابا چرا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تحریم کردیشون؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نه بابا دانشگاه شهر دیگه قبول شدم دیگه نمی تونم adsl بگیرم:20::5:

vanish
18-09-2009, 01:30
این چرا اینجوری شد؟
سرعت دانلود از 115 رفت رو 36!!!!!!!!

BZ7
18-09-2009, 01:38
این چرا اینجوری شد؟
سرعت دانلود از 115 رفت رو 36!!!!!!!!
خیلی رک بگم ! فکر کنم 6 ماهه مشترک حسابگر هستم اون موقع ها اصلا مشکلی نداشت من 1024 دارم و سرعت شبا هم زیر 100 نمیرفت اما این ماه گند زدن !
سرعت به 30 هم میرسه و بالای 60 نمیره !(شبانه)
من با مدیر شرکت صحبت کردم گفت شما اگه سرعتت هم 1 به 8 بشه نباید چیزی بگی ! ( گفتم تو راس میگی ! )
یعنی چی ؟ یعنی الکی دارن سرمون کلاه میذارن به دلیل اینکه رقیب دیگه ای از نظر دانلود شبانه تو کرمانشاه ندارن عمدا شبا سرعت رو محدود میکنن ! داره یارو میاد با من میگه همه جدیدا شبا دانلود میکنن ! تا اونجا که من خبر دارم دوستای من همه چند ماهه که دانلود میکنن !
و من همینجا میگم ...
من اکانت های حسابگر رو تعدادیشو هک کردم . برام هم مهم نیست چی میگن !
این لیست یوزر هایی که پسورد هاشون رو دارم :
ad-az1054
ad-va1342
ad-bs1008
ad-bs1007
و تعدادی دیگه که نمیگم بقیه رو ( حتی اکانت خود شرکت رو که کارکنان استفاده میکنن رو هم هک کردم به اون نشونی که 120 هزار امتیاز نا محدود داره که کم نمیشه با سرعت 1024 ! )

اگه حسابگر بخواد این کاراشو ادامه بده من پسورد تمام اکانت هاشو که دارم ( بالای 25 تا دارم ) همه رو لو میدم !
حالا دیگه با حسابگره که میخواد چقدر ضرر کنه !

vanish
18-09-2009, 01:47
با این جماعت باید مثه خودشون رفتار کرد
حالا خوبه شما یه کاری از دستت بر میاد
ما که فقط مجبوریم خون دل بخوریم

حجم رو کردن 2 گیگ بعد میگن اینترنت رو ارزون کردیم!!!من هیچ جای ایران ISP رو ندیدم که حجم اولیش 2 گیگ باشه
میخوان با این کار مشتری رو مجبور کنن که 1 گیگ اضافه بگیره

BZ7
18-09-2009, 01:51
با این جماعت باید مثه خودشون رفتار کرد
حالا خوبه شما یه کاری از دستت بر میاد
ما که فقط مجبوریم خون دل بخوریم

حجم رو کردن 2 گیگ بعد میگن اینترنت رو ارزون کردیم!!!من هیچ جای ایران ISP رو ندیدم که حجم اولیش 2 گیگ باشه
میخوان با این کار مشتری رو مجبور کنن که 1 گیگ اضافه بگیره
ببین داداش یه راهی هست اولش !
ببین . همه کاربر هایی که اینجا هستن رو متحد کنیم که یه روز قرار بذاریم سر یه ساعت همه با هم بریم شرکتشون شکایت کنیم جوری که واقعا از ترس برینن ( ببخشید )
و بعدش اگه نشد من نقشه خودمو سرشون میارم . نظرت چیه ؟

vanish
18-09-2009, 01:57
ببین داداش یه راهی هست اولش !
ببین . همه کاربر هایی که اینجا هستن رو متحد کنیم که یه روز قرار بذاریم سر یه ساعت همه با هم بریم شرکتشون شکایت کنیم جوری که واقعا از ترس برینن ( ببخشید )
و بعدش اگه نشد من نقشه خودمو سرشون میارم . نظرت چیه ؟
یه بار 3-4 نفر از بچه ها رفتن
با سر کرده دزدها (کرانی)صحبت کردن
اما مثه اینکه این بابا حرف حالیش نمیشه
خلاصه اگه برنامه ای هست من پایم

BZ7
18-09-2009, 02:02
یه بار 3-4 نفر از بچه ها رفتن
با سر کرده دزدها (کرانی)صحبت کردن
اما مثه اینکه این بابا حرف حالیش نمیشه
خلاصه اگه برنامه ای هست من پایم
ببینم از شرکت حسابگر کسی اینجا نمیاد پست بذاره ؟

vanish
18-09-2009, 02:07
قبلنا یکی بود ولی خیلی وقته آفتابی نشده

BZ7
18-09-2009, 02:12
قبلنا یکی بود ولی خیلی وقته آفتابی نشده
باشه پس . الان من میرم بخوابم . فردا میام پست میذارم اطلاعات بیشتری میدم در مورد اینکه دقیقا چیکار میخوام بکنیم با اینا !
همش کار اون کرانیه !
حجم رو کرده 2 گیگ که مثلا قیمت ارزون شه ! بعد شبا داره سرعت رو محدود میکنه ... واسش دارم
شب به خیر فعلا ... :11:

Terova
18-09-2009, 12:13
الان مخابرات میخواد ADSL رو خودش با قیمتهای باور نکردنی عرضه کنه و گفتن که تا پایان سال راه اندازی میشه .! قول سرعت های بالای 2 مگ هم دادن..!

انوقت ما میایم و به این شرکت ها میخندیم که با چه سرعتی داره قیمتها رو کاهش میده..

vanish
18-09-2009, 13:04
الان مخابرات میخواد ADSL رو خودش با قیمتهای باور نکردنی عرضه کنه و گفتن که تا پایان سال راه اندازی میشه .! قول سرعت های بالای 2 مگ هم دادن..!

انوقت ما میایم و به این شرکت ها میخندیم که با چه سرعتی داره قیمتها رو کاهش میده..
من شنیدم سرویس دهی این مخابرات افتضاحه

Mohamad.r620
18-09-2009, 21:18
اگه ممکنه قیمت سریسهای تامحدود حسابگرو بهم بدین ، کسی هست اینجا که سرویس نامحدود از حسابگر داشته باشه ؟

behexen
18-09-2009, 23:20
اگه برنامه چیزی برا اعتراض گزاشتین منم هستم

TR4NC3
19-09-2009, 01:36
من حسابگر 256 نامحدود دارم ..

سرعت : 24

شبها : 9

سرعتم چطوره ؟ :دی ؟ خوب ؟ بد ؟ عالی ؟ افتضاح ؟ :دی

BZ7
19-09-2009, 01:42
نا محدودشم 2 روز دیگه یه بامبول در میارن !
واقعا ایران رو گند بزنن ! اینهمه ادعا دارن از نظر تکنولوژی فلانن ! اینترنت 1 مگابیت واسشون سرعت نور محسوب میشه ! تازه با حجم 2 گیگ !! و قیمت بالا !! اونم ای کاش سرعتشون واقعا اندازه 1 مگابیت بود ! جای 128 بالای 115 نمیره !!
شبا هم میاد 30 ...
آمریکا جدیدا به خاطر یه سری مشکلات اومدن کاربراشون رو محدود کردن به صورت حجمی ... ماهی 250 گیگابایت !! سرعتشون حداقل 4 مگابیته !!!
به قیمت شاید 20 یا 30 دلار ... که نسبت به حقوقی که اینا میگیرن پول یه وعده غذا هم نیست ...
بعد این کرانی کثافت داره به من میگه شما باید کلاتو بندازی هوا هیچ سرویس دهنده ای مثل ما خدمات و سرعت نداره !!
یعنی همونجا خواستم بکشم تو گوشش بگم مرتیکه کی رو داری خر میکنی به یکی این چرندارو بگو که تو باغ نباشه !
من دهن این شرکت رو سرویس میکنم !!
همچنین اون صبانت عوضی با اون منشی های کثیفش که زنگ میزنی بهشون میگی سرعت شبانتون 2 کیلوبایته لوس میشه واسه آدم خودشو میگیره !!

یکی بیاد رنج آی پی این صبانت رو بهم بده تا همه پسورد یوزر هاشو بریزم اینجا واستون
تا درسی بشه واسه این مفت خور های کثیف ! که یاد بگیرن درست سرویس بدن .. !

TR4NC3
19-09-2009, 01:48
ایول BZ7 ( اسمت رو هم بلد نیستیم :ا ... حرفات واقعا حرفه حق !!!

==========

میزنه سرم که همین الان برم کره جنوبی زندگی کنم :دی

BZ7
19-09-2009, 02:00
مخلصتم داداش ...
راستی یه چیز دیگه ... یه آدمای خری رو هم استخدام کرده تو شرکتش یارو به برادبند (Broadband) میگه بورد بند !! بعد اون روز به یکی از بچه های تیم فنیشون گفتم سرعت مشکل پیدا کرده ! بعد گفت نه فلان همه دانلود میکنن گفتم من آی پی هاتون رو چک کردم شما 80 تا یوزر آنلاین شب داشتین که همشون با هم که 1 مگابیت ندارن که بخوان دانلود کنن اینطور بشه سرعت ! اصلا نفهمید چی گفتم گفت برو اینو به آقای کرانی بگو ! اونم که فقط یه احمق از خود راضی فقط بلده حرف مفت تحویل بده
مگه من 6 ماهه نداشتم اشتراک اینا رو ؟ چرا فقط این ماه اینطوری بود ؟ چه فرقی داشت مگه همه همیشه دانلود نمیکردن ؟
آقا من واقعا امشبه رو قاط زدم ! از هر چی آدم مفت خور و کودن بدم میاد ( تو این سایت کلوب بود توی قسمت سوال و جواب که یه چیزی شبیه به yahoo answers هست یکی سوال پرسیده بود بری کره ماه چیکار میکنی ! یکی دیگه پرسیده بود چطور میشه عاشق شد ! خودتون قضاوت کنین من باید به این چی میگفتم !!! ) بگذریم اینا ربطی نداشت تنها دلیلی که سرمون بامبول در میارن اینه که یه عده آدم کودن تو جامعه پر شده و حرفه ای تر ها به چشم نمیان اینا هم فکر میکنن همه خرن کسی حالیش نی هر کاری دلشون میخواد میکنن ...

و دلیل هک شدن رو همینجا میگم : هک شدن اکانت ها به دلیل اینه که این حسابگر خر به کاربر هاش میگه یوزر و پستون رو توی مودم سیو کنین ! خب من وقتی آی پی مودم رو داشته باشم میتونم یوزر نیم و پسوردشو هک کنم !!
ها بعد یه جریان خنده دار دیگه ! : زنگ زدن پشتیبانیشون میگم آقا این اینترنتتون 10 دقیقه یه بار قاط میزنه send & recive نداره ! میگه آقا شما پسوردتو بذار تو مودمت بعد اگه درست نشد مشکل ویندوزته ویندوز عوض کن ! دقیقا منو یاد این خدمات کامپیوتری های احمق میندازه که از پس مشکل بر نمیان میزنن ویندوز عوض میکنن .... ! یعنی خااااااااااک !

خیلی حرف زدم ببخشید . الان هم که میخوام یه صفحه باز کنم بعد از 5 دقیقه میاد بالا !
و این استتتت تکنولوژِی جمهوری اسلامی ایران ...

BZ7
19-09-2009, 02:13
خب این آمار اینا اگه رنج آی پیشون از این 92.50.36.1 تا 92.50.49.254 باشه الان 90 تا کاربر آنلاین دارن که اگه حد اکثر رو حساب کنید بگین نصف کاربر ها 1 مگابیت داشته باشن و نصف دیگه 512 ( این فرضه در اصل خیلی کمتره خیلی ها 128 و 256 نا محدود دارن ! و اکثرا هم 512 میگیرن ) اگه بازم چیزی که من گفتم باشه یعنی نصف 1 مگ و نصف دیگه 512 باشن با فرض اینکه همشون نرم افزار IDM داشته باشن که از همه سرعت استفاده کنه و همه هم دانلود کنن بازم پهنای باند مصرفی میشه حدودا 68 مگابیت ! طبق گفته خود کرانی گفته ما بالای 70 مگابیت پهنای باند داریم حتی اگه 70 هم بزنه بالا هیچوقت سرعت نمیاد رو 30 ! از 70 نباید پایین تر بیاد !

behexen
19-09-2009, 10:26
نا محدودشم 2 روز دیگه یه بامبول در میارن !
واقعا ایران رو گند بزنن ! اینهمه ادعا دارن از نظر تکنولوژی فلانن ! اینترنت 1 مگابیت واسشون سرعت نور محسوب میشه ! تازه با حجم 2 گیگ !! و قیمت بالا !! اونم ای کاش سرعتشون واقعا اندازه 1 مگابیت بود ! جای 128 بالای 115 نمیره !!
شبا هم میاد 30 ...
آمریکا جدیدا به خاطر یه سری مشکلات اومدن کاربراشون رو محدود کردن به صورت حجمی ... ماهی 250 گیگابایت !! سرعتشون حداقل 4 مگابیته !!!
به قیمت شاید 20 یا 30 دلار ... که نسبت به حقوقی که اینا میگیرن پول یه وعده غذا هم نیست ...
بعد این کرانی کثافت داره به من میگه شما باید کلاتو بندازی هوا هیچ سرویس دهنده ای مثل ما خدمات و سرعت نداره !!
یعنی همونجا خواستم بکشم تو گوشش بگم مرتیکه کی رو داری خر میکنی به یکی این چرندارو بگو که تو باغ نباشه !
من دهن این شرکت رو سرویس میکنم !!
همچنین اون صبانت عوضی با اون منشی های کثیفش که زنگ میزنی بهشون میگی سرعت شبانتون 2 کیلوبایته لوس میشه واسه آدم خودشو میگیره !!

یکی بیاد رنج آی پی این صبانت رو بهم بده تا همه پسورد یوزر هاشو بریزم اینجا واستون
تا درسی بشه واسه این مفت خور های کثیف ! که یاد بگیرن درست سرویس بدن .. !

صبا نت منشی دختر داره؟:31::27: به به من این ماه صبا نت می گیرم:21:

من یه نظری دارم اگه بتونیم100 نفر یا 150 نفر از مشترک های حسابگر و جم کنیم ببریم یه ای اس پی دیگه شاید درس عبرتی بشه براشون:11:

---------------------------------------------------------------------------------------

مخلصتم داداش ...
راستی یه چیز دیگه ... یه آدمای خری رو هم استخدام کرده تو شرکتش یارو به برادبند (Broadband) میگه بورد بند !! بعد اون روز به یکی از بچه های تیم فنیشون گفتم سرعت مشکل پیدا کرده ! بعد گفت نه فلان همه دانلود میکنن گفتم من آی پی هاتون رو چک کردم شما 80 تا یوزر آنلاین شب داشتین که همشون با هم که 1 مگابیت ندارن که بخوان دانلود کنن اینطور بشه سرعت ! اصلا نفهمید چی گفتم گفت برو اینو به آقای کرانی بگو ! اونم که فقط یه احمق از خود راضی فقط بلده حرف مفت تحویل بده
مگه من 6 ماهه نداشتم اشتراک اینا رو ؟ چرا فقط این ماه اینطوری بود ؟ چه فرقی داشت مگه همه همیشه دانلود نمیکردن ؟
آقا من واقعا امشبه رو قاط زدم ! از هر چی آدم مفت خور و کودن بدم میاد ( تو این سایت کلوب بود توی قسمت سوال و جواب که یه چیزی شبیه به yahoo answers هست یکی سوال پرسیده بود بری کره ماه چیکار میکنی ! یکی دیگه پرسیده بود چطور میشه عاشق شد ! خودتون قضاوت کنین من باید به این چی میگفتم !!! ) بگذریم اینا ربطی نداشت تنها دلیلی که سرمون بامبول در میارن اینه که یه عده آدم کودن تو جامعه پر شده و حرفه ای تر ها به چشم نمیان اینا هم فکر میکنن همه خرن کسی حالیش نی هر کاری دلشون میخواد میکنن ...

و دلیل هک شدن رو همینجا میگم : هک شدن اکانت ها به دلیل اینه که این حسابگر خر به کاربر هاش میگه یوزر و پستون رو توی مودم سیو کنین ! خب من وقتی آی پی مودم رو داشته باشم میتونم یوزر نیم و پسوردشو هک کنم !!
ها بعد یه جریان خنده دار دیگه ! : زنگ زدن پشتیبانیشون میگم آقا این اینترنتتون 10 دقیقه یه بار قاط میزنه send & recive نداره ! میگه آقا شما پسوردتو بذار تو مودمت بعد اگه درست نشد مشکل ویندوزته ویندوز عوض کن ! دقیقا منو یاد این خدمات کامپیوتری های احمق میندازه که از پس مشکل بر نمیان میزنن ویندوز عوض میکنن .... ! یعنی خااااااااااک !

خیلی حرف زدم ببخشید . الان هم که میخوام یه صفحه باز کنم بعد از 5 دقیقه میاد بالا !
و این استتتت تکنولوژِی جمهوری اسلامی ایران ...

این که چیزی نیست من یه بار زنگ زندم گفتم اقا پینگم 700 -800 گفتن پینگ زیره 1000 مشکلی نداره :دی

BZ7
19-09-2009, 12:58
صبا نت منشی دختر داره؟:31::27: به به من این ماه صبا نت می گیرم:21:

من یه نظری دارم اگه بتونیم100 نفر یا 150 نفر از مشترک های حسابگر و جم کنیم ببریم یه ای اس پی دیگه شاید درس عبرتی بشه براشون:11:

---------------------------------------------------------------------------------------

این که چیزی نیست من یه بار زنگ زندم گفتم اقا پینگم 700 -800 گفتن پینگ زیره 1000 مشکلی نداره :دی
:19: منم همینطور !
پسر داییم تو تبریزه پینگش بالای 80 نمیره !

behexen
19-09-2009, 22:01
:19: منم همینطور !
پسر داییم تو تبریزه پینگش بالای 80 نمیره !

حسابگر اصلا به درد بازی آنلاین نمی خوره چون پینگش بالا ه تهنا دلیلی که باعث می شد ازش شارپ کنیم به خاطر شبانش بود که اونم الن ریده:31:

دوباره تکیید می کنم باید بریم پیشه منشی های صبا نت:21::21::21::21::21::21: آخه شنیدم منشی های خشگلی داره

vanish
19-09-2009, 22:14
حسابگر اصلا به درد بازی آنلاین نمی خوره چون پینگش بالا ه تهنا دلیلی که باعث می شد ازش شارپ کنیم به خاطر شبانش بود که اونم الن ریده

دوباره تکیید می کنم باید بریم پیشه منشی های صبا نت آخه شنیدم منشی های خشگلی داره
شبانه صبا ترکیده بابا!!!!

BZ7
19-09-2009, 22:19
بابا منشی هاش لاشین ! یه جوری حرف میزنه انگار نوکرشی ! بعد هی قطعی داره ! ببینم آقا شما با حسابگر در روز قعطی دارین ؟؟ مال من بعضی وقتا یه بلایی سرش میاد که send & recive نداره ! تا 5 دقیقه

vanish
19-09-2009, 23:15
بابا منشی هاش لاشین ! یه جوری حرف میزنه انگار نوکرشی ! بعد هی قطعی داره ! ببینم آقا شما با حسابگر در روز قعطی دارین ؟؟ مال من بعضی وقتا یه بلایی سرش میاد که send & recive نداره ! تا 5 دقیقه
مال من شبا این بلا سرش میاد

BZ7
19-09-2009, 23:20
آقا فردا 4 یا 5 نفری بریم سراغشون ؟

vanish
19-09-2009, 23:23
حالا چرا فردا؟(فردا تعطیله!)
بذارین هفته آینده که منم بیام!(آخه کرمانشاه نیستم)فردا میرم جمعه بر میگردم

BZ7
19-09-2009, 23:55
ها راست میگی عیده :D یادم نبود . باشه پس

3D-Mohammadreza
20-09-2009, 01:51
سلام .

میخوام مراحل ADSL رو از اول برام توضیح بدید و بهترین مودم و بهترین خط رو بهم بگید خیلی ضروروییه من از ADSL چیزی سرم نمیشه لطفاً از اول اول توضیح بدید اگه مقاله ای دارید چه بهتر

mehdi_08
20-09-2009, 02:26
اوه اوه چقدر شاکی هست از این حسابگر ما که سرویس رو دیگه شارژ نکردیم از حسابگر حسابگر خداحافطی کردیم
ولی خداییش آخره دزدیه این حسابگر کارت های اینترنتشو گرون کرده کارت های محدودم دیگه نمی زنه
کارت اینترنتش که هی سایت نمی تونه باز کنه
اگه ازشون چند نفری شکایت کنین شاید بتونین یه کاری کنین
می تونین اینترنتی هم شکایت کنین اسم سایتش یادم نیست یه سرچ کنین گیرش میارین تا اونجایی که می دونم هم خوب پیگیری می کنن
ولی خدا آخر عاقبتمون رو بخیر کنه با این دزدا

mehdi_08
20-09-2009, 02:28
اوه اوه چقدر شاکی هست از این حسابگر ما که سرویس رو دیگه شارژ نکردیم از حسابگر حسابگر خداحافطی کردیم
ولی خداییش آخره دزدیه این حسابگر کارت های اینترنتشو گرون کرده کارت های محدودم دیگه نمی زنه
کارت اینترنتش که هی سایت نمی تونه باز کنه
اگه ازشون چند نفری شکایت کنین شاید بتونین یه کاری کنین
می تونین اینترنتی هم شکایت کنین اسم سایتش یادم نیست یه سرچ کنین گیرش میارین تا اونجایی که می دونم هم خوب پیگیری می کنن
ولی خدا آخر عاقبتمون رو بخیر کنه با این دزدا

Mohamad.r620
20-09-2009, 10:12
بابا منشی هاش لاشین ! یه جوری حرف میزنه انگار نوکرشی ! بعد هی قطعی داره ! ببینم آقا شما با حسابگر در روز قعطی دارین ؟؟ مال من بعضی وقتا یه بلایی سرش میاد که send & recive نداره ! تا 5 دقیقهمن ثبانت دارم ، اصلا قطعی نداره ، ولی خوب شبانش دیگه مالیدس

behexen
20-09-2009, 12:43
من ثبانت دارم ، اصلا قطعی نداره ، ولی خوب شبانش دیگه مالیدس

سرعت 1 مگ سرعت شبانش چنده؟

vanish
20-09-2009, 14:08
سرعت 1 مگ سرعت شبانش چنده؟
صبانت فرقی نداره که چه سرویسی داری !!!
شبانه همه از یه اکانت مهمان استفاده میکنن!!
کرمانشاه داغونه
شبا تقریبا سرعت مبره رو 5-6

behexen
20-09-2009, 14:52
صبانت فرقی نداره که چه سرویسی داری !!!
شبانه همه از یه اکانت مهمان استفاده میکنن!!
کرمانشاه داغونه
شبا تقریبا سرعت مبره رو 5-6

نظرتون راجه به اسیا تک چیه کسی سرویس داره ازش؟ کسی سایتشو داره ؟
دانلود رایگان شبانش چطوره؟

BZ7
20-09-2009, 16:05
آقا من همین الان زنگ میزنم تهدیدشون میکنم !! اعصاب ندارم به خدا !

Mohamad.r620
20-09-2009, 20:51
آقا ما تازه داشتیم از صبانت فرار میکردیم که بیاییم حسابگر،انگار اونجا وضع بدتره ، به غیره این 2 تا جایی رو سراغ ندارین که خوب باشه؟

pandora tomorro
22-09-2009, 13:55
به به:دی از هر حرکتی استقبال میشه :)

پ.ن: دوست عزیز بریز وسط هر چی داری شرکت میفهمه هک شده تازه از اول اکنتشن را شارژ میکنه :دی

Sha7ab
22-09-2009, 19:09
فعلا که سرعت خوبه. شب ها 115 هستش.

ILDC2
24-09-2009, 15:16
یه چیز جالب برای من اینه که چطور اینقدر حجم مصرف میشه در حالی که رسیو خیلی کم و سند در حد صفر !
من امروز 30 دقیقه آنلاین شدم و اعتبار مصرف شده رو زده 346 که اگه به گفته خودشون هر گیگ یا 1024 مگابایت 9250 یونیت باشه میشه هر 1مگابایت 9.03 یونیت و اگه حساب کنیم میشه 38 مگ و خورده ای من توی این 30 دقیقه مصرف کردم!
حالا از شما سوال دارم که باز کردن چند صفحه وب تو این 30 دقیقه در حالی که این صفحات عکسی نداشتن(جز آواتار که قبلا لود شدن) و خیلی کم حجم بودن باید این مقدار مصرف بشه؟
ضمن این که حسابگر با کل ایران فرق داره و بجای این که ساعتو 1 ساعت جلو ببیره 2 ساعت جلو برده و من امروز 350 مگم ضرر شده و از دست رفته!

Mohamad.r620
24-09-2009, 22:35
یچه های حسابگر ، سرعت خوب شد ؟
اگه ممکنه قیمت سرویسهای 128 و 256 نامحدود حسابگر رو به من بدید ، کلا با آبونمان و غیره . ممنون

mehdi_08
25-09-2009, 00:36
یه چیز جالب برای من اینه که چطور اینقدر حجم مصرف میشه در حالی که رسیو خیلی کم و سند در حد صفر !
من امروز 30 دقیقه آنلاین شدم و اعتبار مصرف شده رو زده 346 که اگه به گفته خودشون هر گیگ یا 1024 مگابایت 9250 یونیت باشه میشه هر 1مگابایت 9.03 یونیت و اگه حساب کنیم میشه 38 مگ و خورده ای من توی این 30 دقیقه مصرف کردم!
حالا از شما سوال دارم که باز کردن چند صفحه وب تو این 30 دقیقه در حالی که این صفحات عکسی نداشتن(جز آواتار که قبلا لود شدن) و خیلی کم حجم بودن باید این مقدار مصرف بشه؟
ضمن این که حسابگر با کل ایران فرق داره و بجای این که ساعتو 1 ساعت جلو ببیره 2 ساعت جلو برده و من امروز 350 مگم ضرر شده و از دست رفته!
برا منم همین طوری بود صفحه اول پی سی 350 تا 400 کیلوبایت حجم میبرد اگه همین طور صفحات دیگه رو می دیدم خیلی سرسع حجم رو مصرف می کرد
یه کار کن تو تنطیمات مرورگرت تیک نشان دادن عکس ها رو بر دار اینطور میزان مصرف حجمت خیلی کم می شه
هر وقت هم که احتیاج داشتی تیکش رو بزن :31:

Sha7ab
25-09-2009, 12:16
الان ساعت Free مگه 2 تا 7 نیست؟

BZ7
25-09-2009, 20:58
الان ساعت Free مگه 2 تا 7 نیست؟
حجم مصرفی رو باید اینطوری بخونی
324.45
اون 324 درسته
نه 324.

pandora tomorro
25-09-2009, 23:00
وایسین ببینم! من شب اول دانلود نکردم گفتم اینا ساعت رو درست نکردن شب دوم از 2 تا 7 گزاشتم! یعنی ازم کم شده؟؟ اگه اره شرکت رو روی سرشون خراب میکنم!!!

Sha7ab
27-09-2009, 12:13
نه درسته. 2-7 فری هست.

pandora tomorro
28-09-2009, 20:56
مرسی میثم جون! :x

راستی من کسری هستم به نظرم سرعت شب ها بهتر شده...

pandora tomorro
30-09-2009, 19:24
راستی َadsl مخابرات راه افتاده؟!

pedramharmonica
02-10-2009, 14:08
دوستان کسی میدونه حسابگر هر گیگ اضافی رو چقدر میده ؟

Sha7ab
04-10-2009, 02:19
دوستان کسی میدونه حسابگر هر گیگ اضافی رو چقدر میده ؟
برای 512 ــ 5 تومن
برای 1024 ــ 7 تومن

راستی َadsl مخابرات راه افتاده؟!
کدوم مخابرات؟