PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال دومین با هاست

mehraz66
03-01-2008, 00:32
دوستان من دومین و هاستمو از دو جای متفاوت خریدم و dns هاست رو با دومین ست کردم ولی با این حال همش صفحه problem loading page و یا server not foundمی ده با مسئول هاست تماس گرفتم می گه مشکل از دومین با مسئول دومین تماس گرفتم هنوز جوابی نداده.دوستان من دفعه اولم که هاست و دومین می خرم و تجربه ای ندارم و کسی هم ندارم که کمکم کنه از شماها می خوام کمکم کنید تا ببینم مشکل از کجاست اصلا مشکل از هاست یا دومینه یا از خود من آیا بعد از ست کردن dns کار دیگه ای هم باید انجام بدم؟
البته ببخشید نمی دونستم سوالمو تو کدوم بخش مطرح کنم اگه اشتباه هست منتقلش کنید.

sorset
03-01-2008, 00:42
نگران نباشید
اگر dns رو درست در کنترل پنل دومین ست کرده باشین از دو سه ساعت تا یک هفته طول میکشه تا سایت براتون بیاد
(در این حالت با بعضی ISP میاد همچین با اکثر ------ ها میتونید سایتتونو باز کنید)

راستی یادم رفت بگم اگر این دومین به عنوان دومین اصلی در هاست معرفی شده باشه که هیچ کاری لازم نیست بعدش انجام بدین وگرنه باید از طریق کنترل پنل هاست دومین رو پارک کنید.

dizgаh
03-01-2008, 00:46
دوستان من دومین و هاستمو از دو جای متفاوت خریدم و dns هاست رو با دومین ست کردم ولی با این حال همش صفحه problem loading page و یا server not foundمی ده با مسئول هاست تماس گرفتم می گه مشکل از دومین با مسئول دومین تماس گرفتم هنوز جوابی نداده.دوستان من دفعه اولم که هاست و دومین می خرم و تجربه ای ندارم و کسی هم ندارم که کمکم کنه از شماها می خوام کمکم کنید تا ببینم مشکل از کجاست اصلا مشکل از هاست یا دومینه یا از خود من آیا بعد از ست کردن dns کار دیگه ای هم باید انجام بدم؟
البته ببخشید نمی دونستم سوالمو تو کدوم بخش مطرح کنم اگه اشتباه هست منتقلش کنید.
حداکثر باید بعد از 48 ساعت تست کنی اگه بازم مشکل داشت با پشتسبانی شون تماس بگیر
ولی اکثرا یه چند ساعتی طول می کشه تادامنه رو هاست تنظیم شه و این مدت حداکثر48 ساعت است:40:

mehraz66
04-01-2008, 00:50
خوب الان 3 روز گذشته ولی هنوز مشکلم حل نشده.با هر دو جا هم تماس گرفتم مسئول هاست می گه مشکل از ما نیست.مسئول دومین هم می گه ما فقط دومین رو می دیم و اون رو برای شما فعال می کنیم و همچین چیزایی
تو پنل دومین هم میرم نوشته اکتیو شده.
دوستان ممکن هست طبق گفته sorset تا یک هفته هم طول بکشه یا نه؟
آخه چه مشکل دیگه ای ممکن هست وجود داشته باشه؟

darvish1900
04-01-2008, 01:29
آدرس دومین رو برام بفرست . پیغام خصوصی.
احتمال زیاد درست ست نشده. با من تماس بگیر

sorset
04-01-2008, 14:00
خوب الان 3 روز گذشته ولی هنوز مشکلم حل نشده.با هر دو جا هم تماس گرفتم مسئول هاست می گه مشکل از ما نیست.مسئول دومین هم می گه ما فقط دومین رو می دیم و اون رو برای شما فعال می کنیم و همچین چیزایی
تو پنل دومین هم میرم نوشته اکتیو شده.
دوستان ممکن هست طبق گفته sorset تا یک هفته هم طول بکشه یا نه؟
آخه چه مشکل دیگه ای ممکن هست وجود داشته باشه؟

بله
ممکنه
نمونه ی عملی رو دیدم
وقتی که سرور سایتمونو عوض کردم روز اول برای هیچ کس نمیود (فقط با یکی از ------ ها میومد)
و روزهای دوم سوم به کم کم برای هممون میومد و یکی از دوستان که از یکی از ISP های مشهور متصل بود بیشتر از 5 روز براش طول کشید تا سایت اومد.
شما با ------ امتحان کردین ببینید سایت میاد یا نه؟

برین از دومینتون whois بگیرین ببینید dns های مورد نظر ست شدن یا نه؟
این سایت به نظرم خوب میاد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehraz66
06-01-2008, 01:22
یک هفته گذشت و همچنان در عجبم.
تو رو خدا یکی به داد من برسه.بلاخره یه راهی برای حل این مشکل که نمی دنم اصلا چیه باید وجود داشته باشه.

secure
06-01-2008, 03:58
دوست عزیز جواب این یوال ها رو اگه خواستی برام تو پیغام خصوصی بفرست تا نگاه کنم :

1- سرورتون چیه ؟ لینوکسه ؟؟

2- آدرس سایتتون چیه ؟؟

3-آدرس DNS هایی که ست میکنی .

به راه حل عمومی :

آدرس DNS Server کانکشن اینترنتتون رو به آدرس های زیر تغییر بدید و تست کنید :

208.67.222.222 and 208.67.220.220

rezadigital
08-01-2008, 17:06
دوستان من هم یه سایت دارم که می خوام بهش یه هاست دیگه اضافه کنم برام سوالی پیش امده که ایا زمانی که هاست به سایت اضافه شد توی قسمت میزان فضا و bandwith اضافه میشه یا نه لطفا راهنماییم کنید
سرور:لینوکس
Cpanel 11

mehraz66
18-01-2008, 13:29
خوب دوستان بالاخره معلوم شد که مشکل از هاست بود و اصلا هاستمو عوض کردم و از یه جای معتبر تر خریدم.
اما مشکل جدیدم اینه که من می خوام جوملا نصب کنم و تو شاخهwww اکسترکتش کردم ولی وقتی توی مرورگر اسم دومینم و بعدش www رو می زنم همش یه صفحه می یاد که اینا رو توش نوشته:
Not Found
The requested URL /www was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

--------------------------------------------------------------------------------

Apache/2.0.61 (Unix) mod_ssl/2.0.61 OpenSSL/0.9.8b mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 mod_perl/2.0.3 Perl/v5.8.8 Server at chaaparel.com Port 80

اصلا وقتی تو root سایت یه فایل index.htm رو آپلود می کنم و تو مرورگر دومینو وارد می کنم همش صفحه دانلود باز می شه و می گه می خوای index.htm رو دانلود کنی؟
اینا یعنی چی؟

Tornado2800
18-01-2008, 18:53
شاید هنوز روی سرور قبلی هستش این دامین ! به دامین پینگ کنید و از طریق ایپی های سرور مطمن بشید و نتیجه رو اینجا اعلام کنید تا راهنمایی کنیم
یا حق.

sorset
19-01-2008, 18:34
سلام
شاخه ی www شاخه ی اصلی سایت هست.لازم نیست بعد دومین بنویسید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]