PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در حین دانلود

بهنازی
02-01-2008, 21:24
با سلام به خدمت همه دوستان یه مشکل دیگه واسم پیش امده دارم دیونه میشم تو رو خدا کمک کنید:
امروز از صبح یه فایل 100 مگی دانلود میکردم با Internet Download Manager وقتی لامسب درست تو 99.96 درصد گیر کرد و به هبچ وجح هم ادامه نداد میخواستم مانیتور داغون کنم
همن فایل سرچ کردم و تو قسمت DwnlData پوشه مربوط به این برنامه سه تا فایل با سایزهای متاوت دیدم مجموعشون برابر 100 میشد تقریبا حالا میتونم یه جوری از اینها استفاده کنم؟
تو رو خدا کمکم کنید دارم دیونه میشم.

با تشکر

MR.Punisher
02-01-2008, 23:00
فکر نکنم بتونید استفاده کنید.تا دانلود تموم نشه Idm نمیذاره فایلها در ویندوز نشون داده بشن.
البته شاید با تجربه ترها بتونن کمک کنن.

Ashilis
02-01-2008, 23:43
با سلام به خدمت همه دوستان یه مشکل دیگه واسم پیش امده دارم دیونه میشم تو رو خدا کمک کنید:
امروز از صبح یه فایل 100 مگی دانلود میکردم با Internet Download Manager وقتی لامسب درست تو 99.96 درصد گیر کرد و به هبچ وجح هم ادامه نداد میخواستم مانیتور داغون کنم
همن فایل سرچ کردم و تو قسمت DwnlData پوشه مربوط به این برنامه سه تا فایل با سایزهای متاوت دیدم مجموعشون برابر 100 میشد تقریبا حالا میتونم یه جوری از اینها استفاده کنم؟

با تشکر

دوباره روی لینک دانلود همون فایل کلیک کن راستی اگر اسم مرور گر که استفاده می کنی رو بگی جواب قطعی بهت می دادم:27:

bloodrayne
03-01-2008, 00:30
باید بگی پسوند فایلت چی بوده و اگه zip یا rar بوده داخلش از چند فایل تشکیل شده بود

بهنازی
03-01-2008, 22:23
rar 5تا بودن
من فیلم دانلود میکردو و از Megaupload
جالب بود که قابلیت رسیوم داشت و هر موقع میتونستم قطع وصل کنم ولی این آخراش این مشکل پیش اومد؟
حالا از این سایت دانلود همیشه با قابلیت رسیوم امکان پذیره؟
حالا هیچ راهی نیست که اینو بر گردونم؟

MR.Punisher
04-01-2008, 19:10
شما امتحان کن ببین هنوز رزیوم رو ساپورت می کنه یا نه.

samanvilli
05-01-2008, 03:15
چون دانلود منيجر متوقف كرده عمليات رو ، بعيده بتوني برش گردوني

بهنازی
08-01-2008, 09:16
خوب حالا این فایل ویدئو رو چجوری میتونم باز کنم و تا هر قدر دانلود کرده ببینم.
امکانش هست؟

بهنازی
16-01-2008, 22:19
لطفا یکی کمک کنه ا فایلهای ویدئویی که تا 95 درصد دانود شده و متوقف شده رو چجوری باز کنیم و حداقل تا اونجا که دانلود شد رو ببینیم.
این خیلی برام مهمه خواهشا جواب بدین

djsystem
17-01-2008, 10:41
لطفا یکی کمک کنه ا فایلهای ویدئویی که تا 95 درصد دانود شده و متوقف شده رو چجوری باز کنیم و حداقل تا اونجا که دانلود شد رو ببینیم.
این خیلی برام مهمه خواهشا جواب بدینمتاسفم ولی فکر نکم راهی باشه
اینکه اون لحظه دیگه بیشتر جلو نرفت شاید مشکل ار server باشه یه روز دیگه سعی کن ادامشو download کنی شاید شد

MOHAMMAD2010
17-01-2008, 13:01
این خیلی برام مهمه خواهشا جواب بدین

شما نمیتونی ببینیش
حتما باید کامل دانلود بشه

Angel Of Darkness
17-01-2008, 21:22

با تشکر

میشه دید چرا نمیشه خوبم میشه
این مسیر دنبال کن
C:\Documents and Settings\youraccount\Application Data\IDM
بقیشم وقتی میگم که بگی اون عکس قشنگ مال کیه ؟
:27:
تشکر هم نمیخواد