PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : GIANT AntiSpyware 1.0.288

Saeed_TnT
16-11-2004, 13:43
There’s a GIANT difference between everyday anti-spyware programs and GIANT AntiSpyware. Not only does GIANT AntiSpyware search and destroy all existing spyware on your computer, it’s the only product on the market that instantly alerts you when potential dangers arise, stopping most spyware before it can even install. This prevention is the key to keeping your computer clean and your personal information personal.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](wb3unirjl2mgczimadaolq45)/newimages/box_asNew_sm.gif
- Reject All Known Spyware
The Internet’s most comprehensive library of spyware signatures ensures that your computer always knows exactly what to eliminate.
- Stops Spyware in Its Tracks
More than 50 real-time security agents monitor and prevent potential spyware threats before they can damage your system, leaving you protected 24/7.
- SpyNet™: The Internet's First Neighborhood Spyware Watch
As soon as one of the 100,000 SpyNet™ members detects a new spyware string, your computer will automatically be armed to reject it.
اینم لینک :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sinagood
16-11-2004, 14:08
مرسي

دمت گرم اما كرك

Saeed_TnT
16-11-2004, 19:43
اینو امتحان کن ببین کار می کنه ؟
IL.SOCIO.G9XECU8NA5HUA192

Saeed_TnT
16-11-2004, 19:44
اینم امتحان کن
فک کنم patch باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Saeed_TnT
16-11-2004, 19:45
البته شاید کار نکن :oops: :oops:

M.e.h.r.a.n_Swe
16-11-2004, 21:28
مرسي

دمت گرم اما كرك

پس من الکی وقت گذاشتم ...ایمیلتو اصلا چک کردی :shock:

اصلا بی خیال

Sinagood
16-11-2004, 21:30
آره اما مگه يك ورژن قديميتر نبود؟

ممن كه اون كرك رو دانلود كرده بودم :D

M.e.h.r.a.n_Swe
16-11-2004, 21:50
آره اما مگه يك ورژن قديميتر نبود؟

ممن كه اون كرك رو دانلود كرده بودم :D

وقتی که یک برنامه version عوض میکنه دیگه اون کرک با سریال قبلی بهش نمی خوره ولی وقتی که Build عوض میشه امکان اینکه کرک و سریال بهش نخوره خیلی کمه

در ضمن تو وقتی کرک رو دانلود کرده بودی چرا از من در خواست کرک رو میکنی و من هم اینجا کلی وقت بذارم که کار یک نفر رو را بندارم و اونوقت طرف بگه من دانلود کرده بودم....جالبه

بهر حال موفق باشی ولی کارت به نظر من درست نیست که وقتی یک چیزی رو داری بازم به طرف بگی واسم بفرست

خوش باش
بای

Sinagood
16-11-2004, 21:55
وقتی که یک برنامه version عوض میکنه دیگه اون کرک با سریال قبلی بهش نمی خوره ولی وقتی که Build عوض میشه امکان اینکه کرک و سریال بهش نخوره خیلی کمه

مرسي از اطلاعات

بابا كرك ايميل شما رو دانلود كردم ديگه

M.e.h.r.a.n_Swe
16-11-2004, 22:01
ok

امیدوارم که کارت را افتاده باشه