PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل جدید با ویستا

saeed_x4
02-01-2008, 06:24
با سلام و خسته نباشید به شما
من بر روی سیستمم ویندوز ویستا نصب کردم. ولی وقتی می خوام بگذارمش روی حالت sleep فقط تصویر مانیتور قطع میشه و بقیه قسمت های سیستم مثل فن های داخل کیس،فن cpu، هارد، DVDDrive، و... روشن باقی می مونن و بعد از خاموش شدن مانیتور کل سیستم هنگ میکنه، بطوری که باید چند ثانیه کلید power رو نگه دارم تا سیستم کاملا خاموش بشه. اول فکر کردم شاید چون ویستا 64 بیتی نصب کردم اینجوریه ولی بعد که 32 بیتی رو هم نصب کردم دیدم تاثیری نکرد. آخرین ورژن تمام داریورهای قطعات سیستم رو هم نصب کردم ، تمام تنظیمات power option داخل کنترل پنل رو هم یک به یک امتحان کردم ولی بازم همین طوره.

لطفا اگه میشه منو راهنمائی کنید. چون به این قسمت از ویندوز زیاد نیاز دارم ( منظورم حالت sleep هستش )
راستی من با xp سر این موضوع اصلا مشکلی نداشتم.
مادربردم asus p5k هست
متشکرم.

am.lajevardi
18-01-2008, 12:37
سلام . من چند وقتیه که ویستا نصب کردم و پرینتر من + epson lq-300 هست اما درایورش رو برای ویندوز ویستا پیدا نمیکنم اما برای xp پیدا کردم ولی رو ویستا نصب نمیشه خیلی هم مهمه تو خود سایت epson رفتم اما برای ویندوز ویستا نبود . اطفا مشکا منو حل کنید.

am.lajevardi
19-01-2008, 20:19
سلام . من چند وقتیه که ویستا نصب کردم و پرینتر من + epson lq-300 هست اما درایورش رو برای ویندوز ویستا پیدا نمیکنم اما برای xp پیدا کردم ولی رو ویستا نصب نمیشه خیلی هم مهمه تو خود سایت epson رفتم اما برای ویندوز ویستا نبود . اطفا مشکا منو حل کنید.

golmohammadi
21-01-2008, 11:27

دوست عزيز اين تاپيك كه دوستمون زده فقط مختص به خودشه
شما بايد براي خودتون تاپيك جدا ميزديد تا رسيديگي بشه
منم پرينترم epson c45 هست و تو ويستا خوب نصب نمشه
راه حلش اينه كه يا سرچ كني و دنبال درايور مربوط به پرينتر خودت در ويستا را پيدا كني (البته اگه باشه)
و يا اينكه از دو ويندوز استفاده كنه و كارهاي مربوط به پرينت را در xp انجام بدي كاري كه من و همه ميكنند