PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست DatePicker تاریخ شمسی

bithiah
17-10-2005, 13:37
با سلام خدمت همه دوستان
من به یه کنترل انتخاب تاریخ احتیاج دارم. خودم سه نمونه Ocx آماده پیدا کردم، اما کدهاش رو نتونستم پیدا کنم. می شه یه نمونه خوب بدون سریال ;) بهمراه سورس کد معرفی کنین. ممنون می شم.

تکنیک برتر
18-10-2005, 01:25
سلام خانم من برایتان فرستادم.
و اینکه قبلا معرفی کردم شما اگر می خواهید در یوزر کنترل درست کنید همان کدهایی که من گزاشتم را در یوزر بزارید

bithiah
19-10-2005, 07:59
ممنون. تونستم یه نمونه کد آماده از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگیرم که یه ایرانی به اسم شاهین محقق نوشته. شاید بعد از تغییراتی که دارم روش می دم با اجازه خود ایشون اینجا بذارمش.

تکنیک برتر
20-10-2005, 01:32
سلام خانم
ببخشید که مطالبم مفید نبود.
خوب خودارو شکر که مشکلتان حل شد.
نکته:شما وقتی بر روی یک سورسی حتا یک تغیر کوچولو بدهید اون سورس دیگه مال شما است.
حتا یک تغیر کوچولو در سورس نرم افزاری اون سورس مال شما است.ولی نه فارسی کردن. بلکه تغیر جزئی.

bithiah
20-10-2005, 13:29
ممنون دوست عزیز. کدهای شما هم بنوبه خودش مفید بود.
ولی یه موضوعی هست: کسی که خودش برنامه نویسه ، باید حرف دل برنامه نویسارو خوب بفهمه. اون همه زحمت بکش، اونوقت حتی اسمتم کنار کدت نباشه تا لااقل یکی بفهمه اگه در مورد اون کد سوال داشت باید از کی بپرسه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
13
انصاف هم خیلی وقتا چیز خوبیه

تکنیک برتر
21-10-2005, 02:04
لام حق با شما است. درست

alireza-vb
01-11-2005, 11:45
من به یه کنترل انتخاب تاریخ احتیاج دارم. خودم سه نمونه Ocx آماده پیدا کردم...
ببخشيد bithiah جان ميشه يه نمونه از اون OCX هاي آماده كه پيدا كردي برامون بذاري؟
ممنون ميشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bithiah
01-11-2005, 13:11
دوست عزیز، alireza-vb
اون نمونه کدی رو که یک OCX هست و گفتم از سایتPlanet-Source-Code دانلود کردم و کار آقای شاهین محققه از اینجا می تونی بگیرین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته جا داره از دوستمون PersianAmir که این روزها لطفش به این انجمن کم شده بخاطر اینکه برای پیدا کردن این کد راهنمایی کرد تشکر کنم. :rolleye:
من این کنترل رو خیلی تغییر دادم و امکانات بیشتری هم بهش اضافه کردم، اما متاسفانه چون کار خصوصی نیست و دیگه مربوط به محل کارم شده حداقل بدون مجوز :blink: نمی تونم براتون اینجا بذارم.

alireza-vb
02-11-2005, 12:55
خيلي ممنون به خاطر لينك.

bithiah
03-11-2005, 08:22
خواهش می کنم. اصلا قابلی نداشت.