PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Adsl/ شهر مشهد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Rastin.
25-06-2009, 17:52
با سلام خدمت دوستان

می خواستم بدونم بنطرتون از صبا بگیرم یا نه من قبلا 6 ماه از صبا گرفته بودم و با نوسانه سرعتش میساختم و میسوختم الانم

می خواستم از صبا بگیرم ولی وفتی دیدم که قیمتارو برده بالا به اسم آبنومانه مخابرات!!! دیگه مشکوک شدم به این شرکت

حالا موندم چیکار کنم صبا یه روز 100 ذان میکنه یه بار 100- !!!! اما حالا که گرون کرده دیگه آدم زورش میاد.!!!
من پیشنهادم شاتله...همه از صبانت مینالن!!!
خودم اکو 512 دارم و کاملا راضیم (منطقه انقلاب). اوایل که اومد نوسان زیاد داشت ولی الان خوب شده...
شبا هم از 1 تا 7 رایگانه...میشه 1 تا 1/3 گیگ دانلود کرد هر شب!

behii
25-06-2009, 21:10
خودم اکو 512 دارم و کاملا راضیم (منطقه انقلاب). اوایل که اومد نوسان زیاد داشت ولی الان خوب شده...

میشه سرعت دانلود و قیمت رو هم بگید ؟

Gamemaster
25-06-2009, 22:48
با سلام خدمت دوستان

می خواستم بدونم بنطرتون از صبا بگیرم یا نه من قبلا 6 ماه از صبا گرفته بودم و با نوسانه سرعتش میساختم و میسوختم الانم

می خواستم از صبا بگیرم ولی وفتی دیدم که قیمتارو برده بالا به اسم آبنومانه مخابرات!!! دیگه مشکوک شدم به این شرکت

حالا موندم چیکار کنم صبا یه روز 100 ذان میکنه یه بار 100- !!!! اما حالا که گرون کرده دیگه آدم زورش میاد.!!!
الان بهترين گزينه شاتل

behii
25-06-2009, 23:01
الان بهترين گزينه شاتل

میشه سرعت دانلود و قیمت رو بگید ؟ (به صرفه ترین سرویس اش کدوم هست؟)

یک سوال در مورد صبانت : من حجم دانلود ام تموم شده چیکار کنم ؟باید سرویس 3 ماهه دوباره بگیرم ؟ یا میشه حجم دانلود اضافه خرید ؟(اگه هست چه قیمت ؟)

Gamemaster
26-06-2009, 00:42
سرويس شاتل هم توربو شده
يعني 512 بجاي 128 ميده
سرويس Home بهتره

Rastin.
26-06-2009, 01:15
میشه سرعت دانلود و قیمت رو هم بگید ؟
قیمتا رو که سایتشون زده:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن اکو 512 یکماهه دارم, 18900 تومن با 3 گیگ ترافیک روزانه...هرجور حساب کنی از سه ماهه با 5 گیگ (یعنی هر ماه 1.5 گیگ) بیشتر می ارزه!
اواخر سال گذشته شاتل مشکل داشت اما این 3 ماه بهار خوب بوده, حتی از مگاآپلود تا 60 دانلود میکنه (حیف خیلترش کردن!) , لینک مستقیم هم با 60-70 میگیره..فعلا سرعت عالیه.

behii
26-06-2009, 10:49
قیمتا رو که سایتشون زده:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن اکو 512 یکماهه دارم, 18900 تومن با 3 گیگ ترافیک روزانه...هرجور حساب کنی از سه ماهه با 5 گیگ (یعنی هر ماه 1.5 گیگ) بیشتر می ارزه!
اواخر سال گذشته شاتل مشکل داشت اما این 3 ماه بهار خوب بوده, حتی از مگاآپلود تا 60 دانلود میکنه (حیف خیلترش کردن!) , لینک مستقیم هم با 60-70 میگیره..فعلا سرعت عالیه.

مثل صبانت رایگان هم داره ؟ در مدت رایگان سرعتش چطوره ؟
بعد سرعت ECO256 اش رو نمیدونید چنده ؟ با لینک مستقیم ...

** یک سوال مهم دیگه اینکه من حجم دانلودی صبانت ام تموم شده 1 ماه دیگه از مدت زمان اش مونده الان اگه بخوام برم شاتل می تونم از همین پورت استفاده کنم که دیگه تو صف نرم ؟ یا باید صبر کنم این 1 ماه تموم شه ؟

سرویس ART Home سرعتش چه جوری هست ؟

sanyax
26-06-2009, 11:19
سلام
دوست عزیز من تقریبا با 90% شرکتهای ارائه دهنده adsl در مشهد کار کردم
شاتل مانیتورینگ محض یک عده کارمند بیکار داره که شب تا صبح در حال مانیتور کلاینتها هستن کلا در شاتل شما مثل اینکه در یک lan هستین اونقدر فیروال قدرتمندی سر راه همه کلاینتها گذاشتن که ریب میزنه اجازه اسنیف اسکن نداره ..ورودی پورت 80 بسته یعنی شما حتی یک لوکال هاست هم نمیتونین روی سیستم خودتان ران کنید....
از همه مهمنر اینکه اجازه کانکت --- نداره..من به شما در این شرایط صبا نت پیشنهاد میکنم
اگر خواستین به صحت صحبتهای من پی ببرین به نمایندگی شاتل مراجعه کنید و فرم تعهدهاش که بیشتر شبیه به گزینش نیروی انتظامی:21: مطالعه فرمایید

sara2323
26-06-2009, 12:19
دوستان سرویس دهنده ی adsl من شرکت مخابرات است(128)
مرکز تلفن استقلال،چون فیبر نوری هستم تنها مجبورم از مخابرات سرویس بگیرم
حجم دانلودم نامحدوده ولی با اینکه 128 دارم سرعت دانلودم میانگین 17kbs هست با یکی از دوستانم که شاتل 128 داشت مقایسه کردم اون 45kbs بود
خود مخابرات هم به اختلال در شبکش اعتراف میکنه
کسی از مخابراتadsl داره؟ شما هم range سرعتتون پایینه یا مشکل از خط منه؟
در ضمن برای وصل شدن خطم خیلی اذیت شدم.هر شماره ای رو که میگیری یک شماره دیگه میده.یک مسئول درست حسابی نداره....

Rastin.
26-06-2009, 13:01
مثل صبانت رایگان هم داره ؟ در مدت رایگان سرعتش چطوره ؟
بعد سرعت ECO256 اش رو نمیدونید چنده ؟ با لینک مستقیم ...

** یک سوال مهم دیگه اینکه من حجم دانلودی صبانت ام تموم شده 1 ماه دیگه از مدت زمان اش مونده الان اگه بخوام برم شاتل می تونم از همین پورت استفاده کنم که دیگه تو صف نرم ؟ یا باید صبر کنم این 1 ماه تموم شه ؟

سرویس ART Home سرعتش چه جوری هست ؟

بله شبا 1 تا 7 رایگانه با سرعت 60 , تقریبا میشه هر شب 1 تا 1.2 گیگ دانلود.
کسایی که من میشناسم همه 512 دارم اگه دانشجو باشی راحت میدن...

نه دیگه با پورت صبانت که نمیشه از شاتل سرویس گرفت! باید از صبانت بخوای خط رو از رانژه در بیارن بعد درخواست شاتل بدی...اونام اگه پورت خالی نداشته باشن میذارن تو نوبت, تغییر سرویس یه مقدار معطلی داره.

تفاوت سرویسهای آرت اینه که نوسان سرعت نداره و علاوه بر شبانه , پنجشنبه و جمعه هم رایگانه ..و برای arthome کلا نامحدود. البته arthome همون سرعت دیال آپ رو میده و بدرد دانلود نمیخوره...
بازم بنظر من سرویسهای اکو بصرفه تره.

Gamemaster
26-06-2009, 13:57
به يه بچه محل نزديك پيدا كرديم :31:
مگه دانشجو فيير نوري نبود؟

behii
26-06-2009, 14:38
دوستان سرویس دهنده ی adsl من شرکت مخابرات است(128)
مرکز تلفن استقلال،چون فیبر نوری هستم تنها مجبورم از مخابرات سرویس بگیرم
حجم دانلودم نامحدوده ولی با اینکه 128 دارم سرعت دانلودم میانگین 17kbs هست با یکی از دوستانم که شاتل 128 داشت مقایسه کردم اون 45kbs بود
خود مخابرات هم به اختلال در شبکش اعتراف میکنه
کسی از مخابراتadsl داره؟ شما هم range سرعتتون پایینه یا مشکل از خط منه؟
در ضمن برای وصل شدن خطم خیلی اذیت شدم.هر شماره ای رو که میگیری یک شماره دیگه میده.یک مسئول درست حسابی نداره....

به يه بچه محل نزديك پيدا كرديم :31:
مگه دانشجو فيير نوري نبود؟

کدوم منطقه مرکز استقلال فیبر نوری شده ؟؟
من که مرکز تلفن استقلال هستم جای ما که فیبر نوری نشده . . .

یکی از دوستام فیبر نوری شده بود اما از صبانت می گرفت می گفت سرعت واقعا بالا هست چه طوری شما نتونستی از صبانت بگیری ؟

سلام
شاتل مانیتورینگ محض یک عده کارمند بیکار داره که شب تا صبح در حال مانیتور کلاینتها هستن کلا در شاتل شما مثل اینکه در یک lan هستین اونقدر فیروال قدرتمندی سر راه همه کلاینتها گذاشتن که ریب میزنه اجازه اسنیف اسکن نداره ..ورودی پورت 80 بسته یعنی شما حتی یک لوکال هاست هم نمیتونین روی سیستم خودتان ران کنید....
از همه مهمنر اینکه اجازه کانکت --- نداره..من به شما در این شرایط صبا نت پیشنهاد میکنم
اگر خواستین به صحت صحبتهای من پی ببرین به نمایندگی شاتل مراجعه کنید و فرم تعهدهاش که بیشتر شبیه به گزینش نیروی انتظامی:21: مطالعه فرمایید

درسته اینو من قبلا هم شنیدم که خیلی شرایط و محدودیت داره . . .

Rastin.
26-06-2009, 15:10
سلام
سلام....
نمیدونم این حرفا تا چه حد درست و منطقیه! مگه شاتل چقدر کارمند داره که میتونه اینهمه کاربرو مونیتور کنه! میدونی چقدر هزینه و وقت میخواد!! بعد فایده اینکار برای شاتلیها چیه؟!! کاربر خونگی جز وبگردی, بازی آنلاین یا دانلود برنامه و فیلم با اینترنت کاری نداره....
راستی در مورد اون اسنیف اسکن بیشتر توضیح بدید!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرويس شاتل هم توربو شده
يعني 512 بجاي 128 ميده
سرويس Home بهتره

منظورتون اینه که 128 شاتل به اندازه 512 سرعت داره؟!! :blink:

Gamemaster
26-06-2009, 16:34
دوستان حتما ميدونيد كه اجازه اينترنت بيسيم به خانها داده شده
چون ميخام بگيرم قبلش يه سوال برام پيش اومده كه:
دمو دستگاههي كه بايد نصب بشه چقدر در ميادو اينكه اگه موردي خاصي هست بگين
(اين هفته هفته بسيار شادي است):27::26:

sanyax
26-06-2009, 17:44
سلام....
نمیدونم این حرفا تا چه حد درست و منطقیه! مگه شاتل چقدر کارمند داره که میتونه اینهمه کاربرو مونیتور کنه! میدونی چقدر هزینه و وقت میخواد!! بعد فایده اینکار برای شاتلیها چیه؟!! کاربر خونگی جز وبگردی, بازی آنلاین یا دانلود برنامه و فیلم با اینترنت کاری نداره....
راستی در مورد اون اسنیف اسکن بیشتر توضیح بدید!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منظورتون اینه که 128 شاتل به اندازه 512 سرعت داره؟!! :blink:
دوست عزیز شما حتما معنی مانیتورینگ نمدونین:31:مانیتورینگ به این معنی نیست که دا/ئما یک نفر بشین پای سیستم شما را تحت نظر بگیره تمامی اطلاعات شما در فایلهای لاگ سرور سیو میشه
و به نظر من خیلی ظلم آدم پولم بده بعد تمامی حرکاتش زیر نظر باشه من که اصلا خوشم نمیاد
در مورد اسنیف که من گفتم کلی گفتم دوستانی که در زمینه هک و سکیورتی فعالیت میکنن کلا دستشون بسته است
اصلا این را ول کن شما فرم تعهد شاتل مطالعه بفرمایید یا زنگ بزنین به خود شاتل تا متوجه بشین
من خودم تماس گرفتم و گفتم چرا شاتل داره سیستم منو مانیتور میکنه گفتن ما برای امنیت بیشتر این کارو انجام میدیم
.....توی جامعه محدودیت در اینترنت هم..

Gamemaster
26-06-2009, 18:07
يكي جواب ما و بده

Rastin.
26-06-2009, 18:12
دوست عزیز شما حتما معنی مانیتورینگ نمدونین:31:مانیتورینگ به این معنی نیست که دا/ئما یک نفر بشین پای سیستم شما را تحت نظر بگیره تمامی اطلاعات شما در فایلهای لاگ سرور سیو میشه

مگه من همچین حرفی زدم؟!!!
اما همونطور که خودت گفتی:

شاتل مانیتورینگ محض یک عده کارمند بیکار داره که شب تا صبح در حال مانیتور کلاینتها هستن

پس اینکار بطور حتم نیاز به نیروی کار و وقت گذاشتن داره......من پرسیدم چرا شاتل هزینه کنه برای جاسوسی مردم عادی؟ در ضمن فکر نمیکنم اینکار از نظر قانونی هم درست باشه!! مگه میشه یه شرکت بهمبن راحتی از مشتریاش جاسوسی کنه بدون اجازه اونها و براش مشکلی پیش نیاد! منطقی بنظر نمیاد...بهرحال اگه حرفات مستنده واقعا ظلم بزرگیه و باید ازشون شکایت کرد(هر چند بعید میدونم)

sanyax
26-06-2009, 18:42
مگه من همچین حرفی زدم؟!!!
اما همونطور که خودت گفتی:

پس اینکار بطور حتم نیاز به نیروی کار و وقت گذاشتن داره......من پرسیدم چرا شاتل هزینه کنه برای جاسوسی مردم عادی؟ در ضمن فکر نمیکنم اینکار از نظر قانونی هم درست باشه!! مگه میشه یه شرکت بهمبن راحتی از مشتریاش جاسوسی کنه بدون اجازه اونها و براش مشکلی پیش نیاد! منطقی بنظر نمیاد...بهرحال اگه حرفات مستنده واقعا ظلم بزرگیه و باید ازشون شکایت کرد(هر چند بعید میدونم)

َشما بفرمایید توی این کشور چه کسی کار قانونی انجام میده؟شما اگر کمی راجع به مدیران شاتل تحقیق کنید متوجه دلیل کارشون خواهین شد
موفق باشید

behii
26-06-2009, 19:37

بعید نیست بقیه شرکت ها هم همین کارها رو انجام بدهند ... قضیه ی چک کردن تماس های تلفنی رو که شنیدید ........ این هم روش ! اگه بهشون گفته باشند که این کار رو انجام بدید حتما بودجه هم دادن

Rastin.
26-06-2009, 22:11
َشما بفرمایید توی این کشور چه کسی کار قانونی انجام میده؟شما اگر کمی راجع به مدیران شاتل تحقیق کنید متوجه دلیل کارشون خواهین شد
موفق باشید
حالا چرا شاکی شدی؟!:31:
اگه اینطور که شما میگی مملکت قانون نداره بقول دوستمون همه ispها ممکنه اینکارو انجام بدن! پس بهتره باکیفیت ترین رو انتخاب کنیم...بذار اونام آمار وبگردی و دانلود ما رو در بیارن!!
راستی شما چطور متوجه شدی سیستمت رو مونیتور میکنن!؟
در مورد مدیران شاتل چرا تحقیق کنیم خودت روشنمون کن.....:5:

Gamemaster
26-06-2009, 22:47
بشينين لذت ببرين بابا بجاي اين بحثها
شاتل پيروز است(خخخخخخ)
كسي جواب مارو نداد

labkhand
01-07-2009, 22:34
adsl فن آوا چطوره؟...من الان آسیاتک دارم میخواستم بدونم فن آوا بهتره یا نه؟ کسانی که فن آوا دارن راضین؟

الان 128 دو گیگ رو از آسیاتک 12360 تومان میدم ولی فن آوا 256 دوگیگ رو 13500 میده..

behii
01-07-2009, 23:23
adsl من الان آسیاتک دارم

آسیاتک مگه مشهد هم سرویس میده ؟

labkhand
01-07-2009, 23:32
آسیاتک مگه مشهد هم سرویس میده ؟

بله...توسط نمایندگیش که گلدنت هست.

VahidDG2007
02-07-2009, 22:47
:angry::angry::grrr::grrr:نمایندگی ... صبانت عجب دزدیه

هزینه ی 15 گیگ رو میدی 9گیگ برات میزنن!!!!!!!

فردا میرم نمایندگی و شرکت و روو سرشون خراب میکنم!:grrr::grrr::angry::angry::angry::angry ::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry: :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:: angry:

Gamemaster
02-07-2009, 22:49
بهتره ديگه از اونجا سرويس نگيري برو شاتل بگير حالشو ببر

labkhand
02-07-2009, 22:50
adsl فن آوا چطوره؟...من الان آسیاتک دارم میخواستم بدونم فن آوا بهتره یا نه؟ کسانی که فن آوا دارن راضین؟

الان 128 دو گیگ رو از آسیاتک 12360 تومان میدم ولی فن آوا 256 دوگیگ رو 13500 میده..

کسی جواب منو نمیده...همین روزهاست که اینترنتم ته بکشه:31:

alireza66670
03-07-2009, 05:03
بچه ها کسایی که اجبارا" از مخابرات خط گرفتن مشکلی ندارن؟ من حود یک ماهه که مرتب دیس کانکت مشم یا سند و رسیو نمی کنه به پشتیبانی هم که زنگ میزنم می گن آره میدونیم سرورمون قطع میکنه خوب میشه کسی خبری از این قضیه داره اطلاع بدین ممنون میشم می خوام ببینم من مشکل دارم واقعا" یا اینا مرکز پیروزی هستم ساعات قطعی هم اصلا" حساب کتاب نداره امروز بین 4-5.5 حدودا" 10 بار قطع شد ممنون

vahid_lol
03-07-2009, 11:43
بچه ها کسایی که اجبارا" از مخابرات خط گرفتن مشکلی ندارن؟ من حود یک ماهه که مرتب دیس کانکت مشم یا سند و رسیو نمی کنه به پشتیبانی هم که زنگ میزنم می گن آره میدونیم سرورمون قطع میکنه خوب میشه کسی خبری از این قضیه داره اطلاع بدین ممنون میشم می خوام ببینم من مشکل دارم واقعا" یا اینا مرکز پیروزی هستم ساعات قطعی هم اصلا" حساب کتاب نداره امروز بین 4-5.5 حدودا" 10 بار قطع شد ممنون
منم حدوده 4 ماهه از مخابرات می گیرم. اوایل یه مودم asus داشتم خیلی قطع می کرد و دیر هم وصل میشد. ولی الان با مودم DLink مشکلی ندارم. مرکز مخابرات من فرشچیه.
کسی میدونه راهی وجود داره که بشه از مخابرات چیا 256 یا بالاتر گرفت؟(واسه خونه)

Gamemaster
03-07-2009, 12:37
براي مخابرات هم بايد سندي مهري چيزي ارايه بدين

VahidDG2007
03-07-2009, 12:45
بهتره ديگه از اونجا سرويس نگيري برو شاتل بگير حالشو ببر

متاسفانه فعلا 3 ماهه دیگه به من غالب کردن عجب غلطی کردم دوباره فریبه صبانت رو خوردم دیگه من باشم

از اینا سرویس بگیرم اون 6ماهه قبلی رو هم نباید از صبا میگرفتم.

1سوال؟ کسی از ایزی تو کال سرویس داره؟ یکی ازدوستای من ازشون سرویس 128 نامحدود 3ماهه گرفته

میگه تا 25 کیلوبایت میزنه! بنظرتون خوبه؟ فقط هزینش یکم زیاده 128 3ماهه نامحدود رو 160 تومن گرفته:45:

Gamemaster
03-07-2009, 12:52
خوب شاتل بگيري كه مثل صبا توربو كردنش
50-60 دان داري

masoudtr
03-07-2009, 12:54

فردا میرم نمایندگی و شرکت و روو سرشون خراب میکنم!:grrr::grrr::angry::angry::angry::angry ::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry: :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:: angry:
از شما چقدر پول گرفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amirtoty
03-07-2009, 13:22

:18: به من گفت بجاش پول روی قبض نمیاد! ولی بعید میدونم، آخه دفه قبلم همینو گفت ولی اومد

Gamemaster
03-07-2009, 13:25
پول چي نمياد ؟
هم رو قيض مياد هم ازتون بيشتر ميگيرن

masoudtr
03-07-2009, 14:40
به من زنگ زدن گفتن از سرویس راضی هستید
همون موضوع قبض را گفتم
گفت ایندفعه اومد از دفعه بعد نمی یاد
راست و دروغ با خودش

alireza66670
04-07-2009, 05:28
منم حدوده 4 ماهه از مخابرات می گیرم. اوایل یه مودم asus داشتم خیلی قطع می کرد و دیر هم وصل میشد. ولی الان با مودم DLink مشکلی ندارم. مرکز مخابرات من فرشچیه.
کسی میدونه راهی وجود داره که بشه از مخابرات چیا 256 یا بالاتر گرفت؟(واسه خونه)
سلام وحید جان یعنی اصلا" قطعی نداری : :آیا 24 ساعته رو دانلود هستی که اگه قطع کرد متوجه بشی؟ آخه ساعات قطعی خیلی بی حسابه مثلا" دیشب 4-6 بیش از 10 بار قطع شد یا نه در ساعات معمول مشکل نداری مثلا" یک فایل 700 مگی رو میتونی با خیال راحت بذاری از رپید شیر دانلود کنی ممنون؟در ضمن چون اینا دولتی هستن اصلا" نمی خوان به دردسر بیفتن فقط با مدارک محکم مثل حکم هیت علمی و از این چیزا بیش از 128 میدن موفق باشی وقت کردی جواب مارو هم بده:10:

behii
04-07-2009, 11:21
به من زنگ زدن گفتن از سرویس راضی هستید
همون موضوع قبض را گفتم
گفت ایندفعه اومد از دفعه بعد نمی یاد
راست و دروغ با خودش

قبلا هم از این حرف ها زدند اما ...

اینقدر ها که شما هم میگید صبانت اذیت نمی کنه فقط سرعت کمه (که صبح جبران میشه) , قیمت 9 تومن رفته بالا (بعد از این اتفاق این نمایندگی که من ازش می گیرم تغییر دکوراسیون داده و کلی .... :31: ) همین !! من هر 3 ماه پول رو به حسابشون می ریزم که دیگه ریختشون رو هم نبینم ! به قول اون که یوزرش یادم نیست از شاتل که بهتره صبح تا شب تمامه کارهای ما رو زیر نظر می گیرند و ...

labkhand
04-07-2009, 22:06

یعنی اینجا هیچ کس فن آوا نداره یا نداشته؟

masoudtr
05-07-2009, 13:50
صبانت را چند روز قبل از انتهای 3 ماهه تمدید کنیم به اون مشکل جمع کردن پورت نمیخوریم؟

VahidDG2007
05-07-2009, 16:46
از شما چقدر پول گرفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

67 تومان تیغم زدن!
54 هزینه ی سرویس 128 سه ماهه 15گیگ + 10 هزینه ی راه اندازی مجدد + 3 ایاب و ذهاب:18::18:(دقیقا تو فاکتور نوشتن ایاب و ذهاب !!!! میگی انگار مجلس ختمه:18::18: 3تومن ارزش کل کل کردن باهاشونو نداشت.

پول آبنومانه مخابرات خالی بندی! یعنی رو قبض هزینه ی خدمات ویژه ADSL میاد:grrr::angry::angry:

VahidDG2007
05-07-2009, 16:53
صبانت را چند روز قبل از انتهای 3 ماهه تمدید کنیم به اون مشکل جمع کردن پورت نمیخوریم؟

اگه تمدید کنی پورتت رو جمع نمیکنن قبلا از اینکه پورت و جمع کنن تلفن میزنن میگن شارژت ...روزه دیگه تموم میشه(واسه ی من که اینطوری بود بستگی به نمایندگی هم داره)

در کل خدا صبانت و امثاله صبانت رو لعنت کنه! طرف تو پاکستان 512 بدون limit ماهیانه 10 دلار میده بعد

ما ............:blink::blink:

behii
05-07-2009, 21:47
اگه تمدید کنی پورتت رو جمع نمیکنن قبلا از اینکه پورت و جمع کنن تلفن میزنن میگن شارژت ...روزه دیگه تموم میشه(واسه ی من که اینطوری بود بستگی به نمایندگی هم داره)

در کل خدا صبانت و امثاله صبانت رو لعنت کنه! طرف تو پاکستان 512 بدون limit ماهیانه 10 دلار میده بعد

ما ............:blink::blink:

جدیدا که خیلی به دست و پا می افتند واسه تمدید کردن !

نمیشه مقایسه کرد ! اینجا ایران است و ...

khmusic
06-07-2009, 15:37
یعنی اینجا هیچ کس فن آوا نداره یا نداشته؟

من فناوا دارم 256 سه ماهه با محدودیت 18 گیگ گرفتم 45 تومن سرعتم بین 40 تا 45 ، شبها تا حدود 900 مگ دانلود دارم ، شبانه از ساعت 2 تا 8.5 فعاله ، 48 ساعته برام راه اندازی کردن (خودم کف کردم ) البته مرکز مخابراتیه من استقلاله شاید بقیه جاها بیشتر طول بکشه ، و کاملا راضیم

labkhand
06-07-2009, 15:44
من فناوا دارم 256 سه ماهه با محدودیت 18 گیگ گرفتم 45 تومن سرعتم بین 40 تا 45 ، شبها تا حدود 900 مگ دانلود دارم ، شبانه از ساعت 2 تا 8.5 فعاله ، 48 ساعته برام راه اندازی کردن (خودم کف کردم ) البته مرکز مخابراتیه من استقلاله شاید بقیه جاها بیشتر طول بکشه ، و کاملا راضیم

چه عجب یکی جواب منو داد...خیلی ممنونم...بزودی منم فن آوا میگیرم...:31:

hardrock007
07-07-2009, 00:19
از دوستانی که مشهد مخصوصا مرکز تلفن آزادی از فناوا اشتراک دارند لطفا یه آمار بدن که کیفیتش چطوریه ؟

ارزش داره عوض کنیم از صبانت ؟!

ممنون

hessam_sz
07-07-2009, 23:37
اين محدوديت مسخره سرعت براي يوزر هاي خانگي هنوز برداشته نشده؟

Rastin.
08-07-2009, 01:40
به قول اون که یوزرش یادم نیست از شاتل که بهتره صبح تا شب تمامه کارهای ما رو زیر نظر می گیرند و ...
اسم اون یوزر sanyax بود که فقط چند پست علیه شاتل داد و رفت...
اعمال این همه کاربر خانگی رو زیر نظر بگیرن که چی بشه؟! با چه هدفی؟؟ چطور برای کسانی که ار شاتل استفاده میکنن تا حالا هیچ مشکلی بوجود نیومده؟!!!
این حرفا بنظر من برای خراب کردن شاتله چون داره بهترین سرویس رو میده!

VahidDG2007
08-07-2009, 03:49
لطفا کسانی که شاتل یا فناوا دارن یه تست سرعت Speedtest.net بزارن بفهمیم چی به چیه

شبانه ی صبانت که واقعا گند شده!!!!! خیلی نوسان داره آشغاله!!!

behii
08-07-2009, 11:15
اسم اون یوزر sanyax بود که فقط چند پست علیه شاتل داد و رفت...
اعمال این همه کاربر خانگی رو زیر نظر بگیرن که چی بشه؟! با چه هدفی؟؟ چطور برای کسانی که ار شاتل استفاده میکنن تا حالا هیچ مشکلی بوجود نیومده؟!!!
این حرفا بنظر من برای خراب کردن شاتله چون داره بهترین سرویس رو میده!

نه برای من سود داره که بیام اینجا علیه شاتل چیزی بگم نه اون آقا ! من اینها رو از چند نفر دیگه هم شنیده بودم حتی یک قانون مسخره هم داشت فکر کنم که در ساعاتی که ترافیک زیاد هست زیاد دانلود نکنید !:31: (سال ....)
من از خیلی ها شنیده بودم که شاتل سرعتش خیلی پایین هست شما اولین نفری هستی که میگی بالاست !
برای چی مکالمات تلفنی چند روز پیش ضبط میشد , برای چی تو دانشگاه دوربین های..........

لطفا کسانی که شاتل یا فناوا دارن یه تست سرعت Speedtest.net بزارن بفهمیم چی به چیه

شبانه ی صبانت که واقعا گند شده!!!!! خیلی نوسان داره آشغاله!!!

2 ,3 روزی هست آره سرعت واقعا پایین هست شبانه من 2 روز پیش شبانه 300 مگ هم دانلود نشد :41:

Gamemaster
08-07-2009, 11:53
اين محدوديت مسخره سرعت براي يوزر هاي خانگي هنوز برداشته نشده؟
چرا از 128 به 64 كاهش يافت:27::31:

masoudtr
08-07-2009, 12:37
کسی تا حالا اینترنتی از صبا نت تمدید کرده بفهمیم چجوری مشخص میشه تمدید کردی؟
من چند روز پیش اینترنتی زدم
ولی نمیدونم کدی باید وارد کنم یا کار دیگه؟

behii
08-07-2009, 13:48
کسی تا حالا اینترنتی از صبا نت تمدید کرده بفهمیم چجوری مشخص میشه تمدید کردی؟
من چند روز پیش اینترنتی زدم
ولی نمیدونم کدی باید وارد کنم یا کار دیگه؟

مگه اینترنتی اش هم راه انداخته ؟ (یکی تو سایت خودش مخصوص تهران هست که)

من پول به کارتش می ریزم و زنگ می زنم شماره کارت خودم رو میگیره (:31:) بعد شارژ می کنه !

Rastin.
08-07-2009, 16:32
نه برای من سود داره که بیام اینجا علیه شاتل چیزی بگم نه اون آقا ! من اینها رو از چند نفر دیگه هم شنیده بودم حتی یک قانون مسخره هم داشت فکر کنم که در ساعاتی که ترافیک زیاد هست زیاد دانلود نکنید !:31: (سال ....)
من از خیلی ها شنیده بودم که شاتل سرعتش خیلی پایین هست شما اولین نفری هستی که میگی بالاست !
برای چی مکالمات تلفنی چند روز پیش ضبط میشد , برای چی تو دانشگاه دوربین های..........

شما نه...ولی اون دوستمون کلا 5 پست داشت همش درمورد مونیتورینگ شاتل! مثل شما هم هیچ دلیلی برای ادعاش نیاورد...شما از قضیه دوربینهای دانشگاه و کنترل تلفنها چطور نتیجه گیری میکنید شاتلم کاربراشو تحت نظر داره؟!!!:31:
من اولین نفریم که از شاتل خوب میگه؟!!:blink::biggrin:
چند نفر میشناسم تو منطقه خودمون همگی راضین(یه عدشون قبلا صبانتی بودن!)...از بقیه هم خبر ندارم...
ولی همه میدونن صبانت یا خیلی خوبه یا افتضاح,مدرک:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

behii
08-07-2009, 18:15
شما نه...ولی اون دوستمون کلا 5 پست داشت همش درمورد مونیتورینگ شاتل! مثل شما هم هیچ دلیلی برای ادعاش نیاورد...شما از قضیه دوربینهای دانشگاه و کنترل تلفنها چطور نتیجه گیری میکنید شاتلم کاربراشو تحت نظر داره؟!!!:31:
من اولین نفریم که از شاتل خوب میگه؟!!:blink::biggrin:
چند نفر میشناسم تو منطقه خودمون همگی راضین(یه عدشون قبلا صبانتی بودن!)...از بقیه هم خبر ندارم...
ولی همه میدونن صبانت یا خیلی خوبه یا افتضاح,مدرک:

البته این به منطقه هم بستگی داره !!!
منظورم این بود که وقتی اونجا کنترل میشه چرا این کنترل نشه ...
اون قانون چی هنوز هست ؟؟ (ساعات اوج مصرف :31: کمتر دانلود کنید ...)

من سرعت های شاتل رو از یکی از دوستام که تو یکی از کافی نت های دانشگاه بود پرسیدم ! اون گفت که خوب نیست یعنی قبلش صبانت داشت اینو گرفت اما ...
از یک کافی نتی دیگه هم پرسیدم می گفت صبانت بهتره ! از چند نفر دیگه هم سرعت پایین شاتل رو شنیدم
شاتل هم یک زمانی مثل صبانت میشه دیگه صبانت هم اول سرعت 50 میداد که من و خیلی های دیگه رفتیم گرفتیم این هم که همیشه نمی تونه همچین سرعتی بده و شاید بشه گفت نگذارن که سرعت بالا نگه داره :46:

hacker2009
09-07-2009, 18:17
قیمت های سروس های آشنا رو ببینید :19::19::19:

256 رو بدون نامه میده
یکی از دوستام 256رو گرفته سرعت دانلودش 45تا60 هستش
فکر کنم قیمتاشم خوبه ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:

VahidDG2007
10-07-2009, 17:01
سرعت شبانه ی صبانت گنده گند شده در حد حلزون شده بود دیشب:41::41::41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gamemaster
10-07-2009, 18:14
شباش حلزون صباش لاك پشت
زياد فرقي نداره

farryad
10-07-2009, 18:42
قیمت های سروس های آشنا رو ببینید :19::19::19:

256 رو بدون نامه میده
یکی از دوستام 256رو گرفته سرعت دانلودش 45تا60 هستش
فکر کنم قیمتاشم خوبه ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:

شبانه رایگان هم داره.
من چیزی ندیدم!

mohammad75
10-07-2009, 19:20
از دوستاني كه مركز مخابراتشون مطهريه مي خواستم بدونم كه سرويس كدوم شركت در سطح 256kbs-512 به نسبت هزينه و سرعت دانلود بهتره؟

behii
10-07-2009, 20:07
سرعت شبانه ی صبانت گنده گند شده در حد حلزون شده بود دیشب:41::41::41:

بقیه روز هم دست کمی نداره ! من حداکثر سرعتم 20 هست ... جالبه قبلا واسه سرعت بهشون می گفتم (سرعت 50 , 100 که بعدش اومد پایین) می گفتن ما تو قرارداد گفتیم تا 30 میدیم حالا سرعت 30 هم نمی رسه :41:

VahidDG2007
10-07-2009, 21:07
حالا چیکار کنیم قیمت ها رو هم که بالا انداختن بهمون! به اسم آبنومان

behii
10-07-2009, 23:24
حالا چیکار کنیم قیمت ها رو هم که بالا انداختن بهمون! به اسم آبنومان

تنها راه حل این هست که دیگه تمدید نکنیم و صبانت رو هم به هیچکی توصیه نکنیم !!

VahidDG2007
11-07-2009, 12:43
من دیگه تمدید نمی کنم دل به دریا میزنم میرم شاتل از خیلی ها شنیدم خوبه یکی از فامیلامون داشت میگفت عالیه

VahidDG2007
11-07-2009, 12:53

قیمت های شاتله وای!!! با خوندنه این صفحه فهمیدم که صبانت تا دسته سرمون کلا گزاشته:19:

صبانت سرویس 128 15گیگ رو با هزینه ی راه اندازی 64 تومن بهم انداخت:19::19::19:

Gamemaster
11-07-2009, 13:00
بهترين گزينه الان شاتل

VahidDG2007
11-07-2009, 13:13
یه سوال از کسانی که شاتل دارن؟ میخواستم بدونم واسه ی شاتل هم سرویس بگیریم Username & passwoed میدن؟

یعنی باید کانکشن ساخت و کانکت شد؟

VahidDG2007
11-07-2009, 21:39
چرا صبانت اینجوری شده!؟!؟!؟ سرعت امروز من رو 5 کیلوبایتم ثابت نمیشد؟!؟! مشکل از منه یا ماله همه اینطوری بوده؟

VahidDG2007
12-07-2009, 07:22
ببینین مردم چه سرعتی دارن اونوقت ما ....:41::41::41::worried::worried::sad::sad:

VahidDG2007
12-07-2009, 07:23
ببینین مردم چه سرعتی دارن اونوقت ما ....:41::41::41::worried::worried::sad::sad:

masoudtr
12-07-2009, 08:34
برای منم شبانه 7.15 قطع شد لعنتی
کلا 300 مگ شبانه

VahidDG2007
12-07-2009, 12:27
برای منم شبانه 7.15 قطع شد لعنتی
کلا 300 مگ شبانه

سرعت روزانه چی؟ ماله من که خیلی نوسان داره دورو بره 10 بعضی وقت ها 3 یا 4 میچرخه:19::19::19:

Gamemaster
12-07-2009, 12:28
خوب تمديد نكن ديگه با اين اوضاع برو شاتل بگير حالشو ببر

VahidDG2007
12-07-2009, 13:40
خوب تمديد نكن ديگه با اين اوضاع برو شاتل بگير حالشو ببر

خوب من میمیرم تا 19 مهر بشه!!! جون به لب مبشم تا 3ماه تموم بشه:19:

1 سوال؟ میشه قراردادو بهم زد؟

behii
12-07-2009, 18:53
سرعت روزانه چی؟ ماله من که خیلی نوسان داره دورو بره 10 بعضی وقت ها 3 یا 4 میچرخه:19::19::19:
نه دیگه 10 خیلی کمه ! ماله من 20 هست شاید 30 هم برسه ! شاید اصلا بهت 64 دادن :31:

خوب من میمیرم تا 19 مهر بشه!!! جون به لب مبشم تا 3ماه تموم بشه:19:

1 سوال؟ میشه قراردادو بهم زد؟

فکر کنم بشه اما پولی که بهت پس نمی دن !

Gamemaster
12-07-2009, 19:54
64 يا 128 كه همشون توربو بودن
ميشه بهم زد

VahidDG2007
12-07-2009, 19:55
نه دیگه 10 خیلی کمه ! ماله من 20 هست شاید 30 هم برسه ! شاید اصلا بهت 64 دادن :31:

فکر کنم بشه اما پولی که بهت پس نمی دن !

حالا واسه سرعته افتضاحم چیکار کنم؟ زنگ بزنم نمایندگیش 4تا فحش بدم؟!!!!

واقعا الان اعصابم داغونه!!!:19::19:

behii
12-07-2009, 21:44
حالا واسه سرعته افتضاحم چیکار کنم؟ زنگ بزنم نمایندگیش 4تا فحش بدم؟!!!!

واقعا الان اعصابم داغونه!!!:19::19:

اونا اینقدر از این فحش ها شنیدن که .... تنها راه که دلت خنک بشه اینه که برو نمایندگی مشتری بپرون :31: برو بگو صفحه باز نمیشه و .....

از کدوم نمایندگی گرفتی؟

--------------------------------------
یک سوال : برنامه ای هست که حجم دانلود روزانه رو محدود کنه ؟ یعنی وقتی به اون حد رسید دیگه نگذاره کانکت بشم یا دانلود داشته باشم . هست؟

VahidDG2007
12-07-2009, 22:01
از ماورا

behii
13-07-2009, 11:05
[/quote]

از ماورا

وبسایت اش که خوب به نظر میرسه به خصوص اینکه سفارش آنلاین داره !!
این اطلاعیه اش جالب بود :

خبر ويژه
به اطلاع همشهريان عزيز مي رسانيم از اين پس تا اطلاع ثانوي در تمامي مراكز مخابراتي سطح شهر پورت خالي موجود بوده و زمان دريافت خدمات ADSL صبانت به 2 تا 5 روز كاهش يافت.

پورت های جدید از تاریخ 88/3/27 نصب و آماده واگذاری می باشند. :31:

و همچنین این دروغ اش :

تعرفه سرويس هاي صبانت در سراسر كشور يكپارچه شد
از اين پس هزينه آبونمان ماهيانه 3000 تومان شركت مخابرات بروي قبوض تلفن مشتركين محترم كسر و به قيمت هاي صبانت اضافه گرديده است. جهت مشاهده ليست قيمت هاي اينترنت پرسرعت صبانت اينجا كليك نمائيد.

یک سوال : برنامه ای هست که حجم دانلود روزانه رو محدود کنه ؟ یعنی وقتی به اون حد رسید دیگه نگذاره کانکت بشم یا دانلود داشته باشم . هست؟

اگه میشه یکی اینو جواب بده !

masoudtr
13-07-2009, 11:22
کسی مشهد قاسم آباد صبانت داره؟
مال من چند روزه وصل نمیشه

warmaster
13-07-2009, 22:11
سلام دوستان adsl من که بالاخره امروز بعد از 6 ماه وصل شد

VahidDG2007
14-07-2009, 14:08
کسی مشهد قاسم آباد صبانت داره؟
مال من چند روزه وصل نمیشه

مال من که امروز به کلی چراغ ADSL ام پرید:19::19::19::41::41:

کسی مرکز پیروزی این مشکل و پیدا نکرده یا فقط مال من قطع شده؟

Gamemaster
14-07-2009, 14:14
حتما مشكل از خود مودم

VahidDG2007
14-07-2009, 14:28
حتما مشكل از خود مودم

از کجا بفهمم مشکل از مودمه؟

به شرکت زنگ زدم گفتن ما از مخابرات استعلام میکنیم فردا خبرشو بگیر

مودمم D-Link 320T است حالا چی کار کنم فک نکنم مودم مشکل دار باشه چراغ DSL یهو پرید:41:

eleram
14-07-2009, 15:27
512 گرفتم خیر سرم اما در بهترین حالت با 100 دانلود می کنه ! خدایا................... تازه بهترین حالتش... وگرنه زیر 100 هستش... چراغ ADSL هم که فداش بشم هر 2 دقیقه که کانکت میشم 10 دقیقه چشمک می زنه... ! :((

behii
14-07-2009, 20:59

مودمم D-Link 320T است حالا چی کار کنم فک نکنم مودم مشکل دار باشه چراغ DSL یهو پرید:41:
کلا مثل اینکه همه چیو بهت خراب و گرون دادن :31:

من یکی از دوستام پریزش برق گیر همچین چیزی بود از این مشکل ها داشت ! برش داشت درست شد

shervin1358
14-07-2009, 21:19
با سلام خدمت دوستان
من چون خط کافو نوری بود از خود مخابرات گرفتم.ولی توی شرکت از شاتل استفاده میکنیم.خیلی خوب کار میکنه و پشتیبانی قوی داره. سرویس مخابرات این یه ماهه با سرعت 128 بین 15 تا 17 کیلو دانلود میده.هزینش 30000 تومان واسه 3 ماه و محدودیت دانلود هم نداره!

Gamemaster
14-07-2009, 22:38

تو قسمت خرابي مودم بگو حتما به جواب مي رسي

512 گرفتم خیر سرم اما در بهترین حالت با 100 دانلود می کنه ! خدایا................... تازه بهترین حالتش... وگرنه زیر 100 هستش... چراغ ADSL هم که فداش بشم هر 2 دقیقه که کانکت میشم 10 دقیقه چشمک می زنه... ! :((

اينكه خوبه پس بايد چند باشه؟

warmaster
15-07-2009, 00:29
امروز با دوستم رفتم تک که براش مودم بخرم فهمیدم که این صبانت چه کلاهه بدی رو سرم گذاشته
دقیقا همو مدل مودم من D-Link wireless رو داشت با همون ضمانت نامه می داد 72 تومان در صورتی که صبانت 86 تومان می داد
من به کسانی که می خوان adsl تازه بگیرن توصیه می کنم به هیچ وجه مودمشون رو از ISP نگیرن
تازه از من 5 تومن هم به خاطر اسپلیتر گرفتن بعدش به من گفتن اسپلیتر رو تو جعبه ی مودم گذاشتیم در صورتی که تمام مودم ها از اول یک دونه اسپلیتر تو جعبشون دارن ونباید برای اون پول اضافه بگیرن.

eleram
15-07-2009, 01:29
اسپلیتر رو که با همه همین کارو می کنن نامرد ها!

hacker2009
15-07-2009, 07:12
شبانه رایگان هم داره.
من چیزی ندیدم!

بله داره:27::27::27:

amir2011
15-07-2009, 11:11
1. آلان بهترین Isp مشهد که بهترین قیمتها رو داشته باشه کدومه..؟
2. این هزینه نصب پورت چرا بین شرکتهای مختلف فرق میکنه مگه همشون یه کار رو نمیکنند..؟

masoudtr
15-07-2009, 11:29
1. آلان بهترین Isp مشهد که بهترین قیمتها رو داشته باشه کدومه..؟
2. این هزینه نصب پورت چرا بین شرکتهای مختلف فرق میکنه مگه همشون یه کار رو نمیکنند..؟
من دوستم شاتل یک ماهه گرفت 128 با تمام هزینه ها و مودم و.... شد 70 تومن
الانم راضیه

behii
15-07-2009, 11:35
من دوستم شاتل یک ماهه گرفت 128 با تمام هزینه ها و مودم و.... شد 70 تومن
الانم راضیه

من از 2 نفر دیگه واسه شاتل پرسیدم یکیشون 128 داشت یکی 512 هر دو راضی بودند و می گفتن سرعتش خوبه اما یکم حجم دانلود اش کمه !!..

ببخشید اگه دفعه قبل اطلاعات غلط دادم شاید اطلاعاتم یکم قدیمی بوده ...

amir2011
15-07-2009, 12:09
یک سوال دیگه اینکه اگه من از یه خط تلفن که قبلا با یه Isp دیگه کار میکرده (صبانت) بخوام استفاده کنم باید دوباره هزینه پورت و ... رو بدم یا فقط باید اشتراک بگیرم...

VahidDG2007
15-07-2009, 12:14
کلا مثل اینکه همه چیو بهت خراب و گرون دادن :31:

من یکی از دوستام پریزش برق گیر همچین چیزی بود از این مشکل ها داشت ! برش داشت درست شد

من خودم یه عمره اینکاره ام:31:

حدسم هم درست بود اشکال از مودم نبود! در ضمن من پارسال که رفتم صبا مودم رو از اونا نگرفتم:31:

خودم رفتم ار نمایندگی D-Link تو مشهد گرفتم! پس مطمئن بودم که اشکال از مودم نیست.

خوشبختانه همین الان بعد از 24 ساعت خط دوباره وصل شد.

هرچی هم به نمایندگیش زنگ میزنم میگم علت چی بوده؟ میگن همکارای ما دارن بررسی میکنن:13:

اما قضیه خیلی مشکوکه چرا فقط واسه ی من باید دقیقا 24 ساعت قطع بشه!؟!؟!؟:jealous:

VahidDG2007
15-07-2009, 12:17
یک سوال دیگه اینکه اگه من از یه خط تلفن که قبلا با یه Isp دیگه کار میکرده (صبانت) بخوام استفاده کنم باید دوباره هزینه پورت و ... رو بدم یا فقط باید اشتراک بگیرم...

اگه خط تلفنت هنوز زیره رانژه ی شرکت مورده نظرت است و از اون میخوای سرویس بگیری فقط هزینه ی

سرویس مورد نظرتو میدی اما اگه خط رو خارج کردن باید 10 تومان هزینه ی راه اندازی مجدد رو بدی.

VahidDG2007
15-07-2009, 12:22

1.دوست عزیز 512 کیلو بیت باید 64 کیلوبایت سرعت داشته باشه!

شما اگر میخوای سرعتت 512 کیلو بایت باشه باید اینترنت 4 مگابیت بگیری:31:!

2.چراغ ADSL که حدود چند دقیقه چشمک میزنه بخاطره اینه که دنبال یه IP میگرده چون شما IP Static نداری

و کاملا طبیعی است.

Sky1
16-07-2009, 16:48
سلام به همه دوستان
من زیاد وارد نیستم میخوام adsl بگیرم
پول هم زیاد ندارم حدود 70 هزار
میخواستم راهنمایی کنید از چه شرکتی بگیرم که هم بشه یه مودم ارزون تر یا امانی یا رایگان داشته باشه و هم پیش شماره 522 رو ساپورت کنه . در ضمن 3ماهه میخوام یا اگر شرکتی هست که سالانه ارزون تر میده بگین . ممنون میشم . همشهری ایم دیگه

Sky1
17-07-2009, 14:06
منتظرم همچنان

John Doe
17-07-2009, 14:35
با سلام.میخواستم ببینم این passworde شبانه ی صبانت مشترکه؟اگه هس میشه یکی بگه passwordرو؟

VahidDG2007
17-07-2009, 16:11
با سلام.میخواستم ببینم این passworde شبانه ی صبانت مشترکه؟اگه هس میشه یکی بگه passwordرو؟

شبانه ی صبانت که افتضاح شده الان فقط شاتل داره میترکونه.

UserName:guest
Password:ngsnet

Gamemaster
17-07-2009, 16:43
الان شاتل بهترين گزينيه

Sky1
17-07-2009, 18:40
میشه به جای مودم خود شاتل که میده مودم usb که ارزون تره رو با شاتل گرفت ؟
سرعتش که فرقی نمیکنه ؟
من 3ماهه میخوام 128 هزینش از 70 یا 75 هزار بیشتر نشه راهنمایی نمیکنین ؟

behii
17-07-2009, 19:05
میشه به جای مودم خود شاتل که میده مودم usb که ارزون تره رو با شاتل گرفت ؟
سرعتش که فرقی نمیکنه ؟
من 3ماهه میخوام 128 هزینش از 70 یا 75 هزار بیشتر نشه راهنمایی نمیکنین ؟

فکر کنم مودم اش باید adsl +2 رو پشتیبانی کنه چون شاتل adsl +2 هست !
سرویس های شاتل فکر کنم بهتر باشه هم قیمتش پایین تر هست هم سرعتش بالا هست .

mohammad20005
17-07-2009, 21:22
سلام

من ديروز سبانت 3 ماهه گرفتم با 9 گيگ دانلود 39200 تومان .

به طرف گفتم ADSL2 ندارين گفت با ADSL هيچ فرقي نداره ......

كسي اطلاعي از فرق اين دو داره ... برم بزنم تو گوش يارو اين مطالبو ؟

mohammad20005
17-07-2009, 21:26
راستي مودم چه ماركي بخرم حول حوش 40 تا 50 قيمت ؟

a1000a
17-07-2009, 22:02
سلام دوستان مشهدی
کسی کارت تخفیف 10 تومنی شاتل رو نداره؟
مرسی

Gamemaster
17-07-2009, 22:20
سلام

فرقش در اينكه :
ADSL تا سقف 15مگ ساپورت داره
ADSL 2 تا سقف 24
يجورايي هم طرف درست گفته چون تو ايران ADSL2
نداريم

mohammad20005
18-07-2009, 06:33
دستت درد نكنه ...

ولي مودم چه ماركي بخرم سرم كلاه نره .... يارو خودش يه مودم داشت همراه با اسپليتر ! ميداد 50 تومن ...

Sky1
18-07-2009, 12:58
بخوای هر روز روزی 6- 7 ساعت تو نت وبگردی کنی و آهنگ دانلود کنی و یکمم کلیپ و چتم بکنی ماهی چند گیگ لازمه ؟
یه سوال دیگه اینکه یه مودم ارزون و خوب رو معرفی کنید در حدود 40 هزار ؟

Sky1
18-07-2009, 12:59
سلام

بخوای 3ماهه 7 گیگ بگیری چند میشه ؟

labkhand
18-07-2009, 13:18
سلام

فرقش سه چیزه

1.سرعت های بالاتری رو پشتیبانی میکنه

2.سریعتر سینک میشه

3.فاصله ی بیشتری از مرکز مخابراتی رو پشتیبانی میکنه

behii
18-07-2009, 13:41
دستت درد نكنه ...

ولي مودم چه ماركي بخرم سرم كلاه نره .... يارو خودش يه مودم داشت همراه با اسپليتر ! ميداد 50 تومن ...
مودم رو از صبانت نخر چون پول اسپلیتر رو که نباید بگیرن (یعنی رو خود مودم هست) رو از شما دوباره می گیرن ! :13: من d link تک پورت گرفتم مشکلی نداشتم ! (پارسال 42 تومن)

بخوای هر روز روزی 6- 7 ساعت تو نت وبگردی کنی و آهنگ دانلود کنی و یکمم کلیپ و چتم بکنی ماهی چند گیگ لازمه ؟
یه سوال دیگه اینکه یه مودم ارزون و خوب رو معرفی کنید در حدود 40 هزار ؟
من موقع امتحان ها به حساب خودم فقط وبگردی می کردم , چیزی زیادی دانلود نمی کردم 2 ماه نشد 9 گیگ ام تموم شد :31: حالا مصرف شما رو نمی دونم

مودم هم بقیه دوستان بهتر وارد اند

7 گیگ فکر نکنم بدن فقط 9 گیگ ...

Sky1
18-07-2009, 14:55
مودم رو از صبانت نخر چون پول اسپلیتر رو که نباید بگیرن (یعنی رو خود مودم هست) رو از شما دوباره می گیرن ! :13: من d link تک پورت گرفتم مشکلی نداشتم ! (پارسال 42 تومن)

من موقع امتحان ها به حساب خودم فقط وبگردی می کردم , چیزی زیادی دانلود نمی کردم 2 ماه نشد 9 گیگ ام تموم شد :31: حالا مصرف شما رو نمی دونم

مودم هم بقیه دوستان بهتر وارد اند

7 گیگ فکر نکنم بدن فقط 9 گیگ ...

اینجوری باشه که باید واسه 3ماه 15 گیگ بگیری حداقل ؟
من تمام آهنگای جدید رو دانلود میکنم...+وبگردی

VahidDG2007
18-07-2009, 14:58
دستت درد نكنه ...

مودم رو خودت برو D-Link از یه جای مطمئن مثل سوپرکامپیوتر که خودش نمایندگی D-Link هست بگیر.

صبانت خیلی افتضاح شده الان بهترین گزینه شاتل است من خودم به شخصه میخوام هرچه زودتر برم شاتل!

behii
18-07-2009, 16:18
اینجوری باشه که باید واسه 3ماه 15 گیگ بگیری حداقل ؟
من تمام آهنگای جدید رو دانلود میکنم...+وبگردی

15 گیگ گرون میشه !

مودم رو خودت برو D-Link از یه جای مطمئن مثل سوپرکامپیوتر که خودش نمایندگی D-Link هست بگیر.

صبانت خیلی افتضاح شده الان بهترین گزینه شاتل است من خودم به شخصه میخوام هرچه زودتر برم شاتل!

سوپر کامپیوتر هم همچین مطمئن مطمئن نیست اما چون نمایندگی هست خوبه !
شاتل هم که آره من هم وقتی تموم بشه این سرویس میرم شاتل

mohammad20005
18-07-2009, 18:29

اين پنل رو نداشت

من خودم مي خواستم گيگ پايين تر بگيرم گفتن همينا هستن فقط

mohammad20005
18-07-2009, 18:32

منطقه ما مركز تلفن خاتم هستش

من خودم شخصا 2 ماه صبر كردم كه شاتل بياد اين منطقه .. ديدم خبري نيست با صبا قرارداد بستم .....

D-Link مدل خاصي داره يا نه ؟

قيمت چه حدود است

VahidDG2007
19-07-2009, 10:58
منطقه ما مركز تلفن خاتم هستش

من خودم شخصا 2 ماه صبر كردم كه شاتل بياد اين منطقه .. ديدم خبري نيست با صبا قرارداد بستم .....

D-Link مدل خاصي داره يا نه ؟

قيمت چه حدود است

من سال 86 این مودم رو(D-Link 320T) از سوپر کامپوتر 45 تومن خریدم + اسپلیتر D-Link هم جدا خریدم

mohammad20005
19-07-2009, 12:44
من سال 86 این مودم رو(D-Link 320T) از سوپر کامپوتر 45 تومن خریدم + اسپلیتر D-Link هم جدا خریدم

دست درد نكنه ... ببخشيد اين مودم شما اكسترنال (خارجي) هستش ديگه .... با Lan وصل مي شه ...

سوپر كامپيوتر توي مجتمع تك هستش ديگه . من DSL رو از همون جا اشتراك گرفتم .

Gamemaster
19-07-2009, 13:22
وا اره ديگه اين بيرونيه
لن هم داره
خير كنار مجتمع تك
خاستي بيا با هم بريم

VahidDG2007
19-07-2009, 13:30
دست درد نكنه ... ببخشيد اين مودم شما اكسترنال (خارجي) هستش ديگه .... با Lan وصل مي شه ...

سوپر كامپيوتر توي مجتمع تك هستش ديگه . من DSL رو از همون جا اشتراك گرفتم .

یکم بالاتر از مجتمع تکه آره این LAN هست اما به احتمال زیاد الان مدل های جدیدتر و بهتری آورده

اینم شماره تلفن زنگ بزن بپرس ببین چی داره (به محض اینکه گوشیو برداشتن بگو به واحد فروش وصل کنین:31:)

7636363

Sky1
19-07-2009, 13:48
آقا یه سوال
من کپی شناسنامه صاحب خط رو ندارم ! یعنی این خونه که خردیم خطش به نام صاحب اولیش بوده و تاحالا چند نفر خریدن نرفتن تلفن رو به نام بزننن. حالا اون صاحب اولی رو پیدا نمیکنیم . هیچجور نمیشه یه کاریش کرد ؟

Sky1
19-07-2009, 14:10

این یعنی 128 نامحدود رو ماهی 8700 میده ؟؟؟؟؟؟؟!!!

VahidDG2007
19-07-2009, 16:31
آقا یه سوال
من کپی شناسنامه صاحب خط رو ندارم ! یعنی این خونه که خردیم خطش به نام صاحب اولیش بوده و تاحالا چند نفر خریدن نرفتن تلفن رو به نام بزننن. حالا اون صاحب اولی رو پیدا نمیکنیم . هیچجور نمیشه یه کاریش کرد ؟

تا اونجایی که من میدونم وقتی که رفتم نمایندگی مورد نظر (البته 2ساله پیش) اصلا کپی شناسنامه نخواست

تازه من به جای صاحب خط تلفن (که پدزم باشه) فرم درخواست مخابرات رو امضا کردم!!!:31::31:

farryad
19-07-2009, 22:14
دوستان صبانت زحمت کشیدن بعد از هفت ماه بالاخره adsl منو نصب کردن!!!

mohammad20005
20-07-2009, 06:59
یکم بالاتر از مجتمع تکه آره این LAN هست اما به احتمال زیاد الان مدل های جدیدتر و بهتری آورده

اینم شماره تلفن زنگ بزن بپرس ببین چی داره (به محض اینکه گوشیو برداشتن بگو به واحد فروش وصل کنین:31:)

7636363

خيلي ممنون .. برم ببينم چي گيرم مياد ..

واسه او دوستمون كه گفته كپي شناسنامه صاحب خط : اصلا نمي خواد ... من فقط توي فرم اسم صاحب خط رو نوشتم و چيز ديگه اي نخواستن

mohammad20005
20-07-2009, 07:11

اينو منم قبلا يه جايي ديده بودم ... مال يه وبلاگه فكر كنم !

hacker2009
20-07-2009, 13:30
سلام :31:
می شه آدرس یک فروشگاهی که مودم asus 602رو داشته اشه بدید:21::21::21:
تو مشهد پیشاپیش متشکرم

hacker2009
21-07-2009, 13:24
سعدی مودم asus 602رو داره ؟؟؟؟؟؟و یکی به من بگه که چطور میتونم از صبانت{ماورا} 1024گرفت بدون نامه
من میدونم بدون نامه میدن ولی چطورشو نمی دو نم کارت دانشجویی دارم ولی دانشگاه باز نیستان که نامه بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:3:

hacker2009
21-07-2009, 13:25
دوستان صبانت زحمت کشیدن بعد از هفت ماه بالاخره adsl منو نصب کردن!!!

سرعتت خوبه؟:31::31:
چه سرویسی با چند گیگ ترافک گرفتی؟

hacker2009
21-07-2009, 14:08

اون مال چند سال قبله مال حالا که نیست:31::31:

behii
21-07-2009, 14:58
سعدی مودم asus 602رو داره ؟؟؟؟؟؟و یکی به من بگه که چطور میتونم از صبانت{ماورا} 1024گرفت بدون نامه
من میدونم بدون نامه میدن ولی چطورشو نمی دو نم کارت دانشجویی دارم ولی دانشگاه باز نیستان که نامه بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:3:
من دوستم 1 ماه هست که می خواد 1مگ بگیره هنوز نتونسته هی برگشت می زنن معلوم نیست واسه چی !
بهت بگم که نامه و همه چیش کامل و خیلی محکم هم هست اما هنوز که هنوزه بهش اینترنت ندادن ! :41:

farryad
21-07-2009, 18:34
سرعتت خوبه؟:31::31:
چه سرویسی با چند گیگ ترافک گرفتی؟

3 ماه 9 گیگ
سرعتم خوبه
شبانه از سایتایی مثل مدیا فایر و hot files روی 80k دان میکنم.ولی رپید شیر سرعتش آشغاله

VahidDG2007
21-07-2009, 21:32
3 ماه 9 گیگ
سرعتم خوبه
شبانه از سایتایی مثل مدیا فایر و hot files روی 80k دان میکنم.ولی رپید شیر سرعتش آشغاله

:18::18::18:راست میگی؟

پس چرا من از لینک های مستقیم که میخوام بگیرم به 10 هم نمیرسه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟

یک شب هم چنین بلایی سرم اومد که عکسشو اون پایین میبینی!!!

پس لطفا یه عکس بگیر و بزار!!!!!

hacker2009
22-07-2009, 00:52
من دوستم 1 ماه هست که می خواد 1مگ بگیره هنوز نتونسته هی برگشت می زنن معلوم نیست واسه چی !
بهت بگم که نامه و همه چیش کامل و خیلی محکم هم هست اما هنوز که هنوزه بهش اینترنت ندادن ! :41:

بهش بگو یه روز بره شرکت جلو منشی ها یک دادی بکشه بعد ببین به چه سرعتی براش میا نصب میکنن:27::27:
خداییش امتحان شده است ها:5::5:

hacker2009
22-07-2009, 00:54

پس چرا من از لینک های مستقیم که میخوام بگیرم به 10 هم نمیرسه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟

بعد از 2ماه یک روز سرعتش کم شده ها ببین چه کولی بازی درمیاره

hacker2009
22-07-2009, 00:56
بچه ها فردا ساعت12تا 1شب تو تایپیک شاتل دعوای اگه تونستین بیان ببینید

masoudtr
22-07-2009, 08:22
من مشهد مخابرات نبوت صبانت
نمیتونستم چند روزی وصل شم کس دیگه هم این مشکل را داشته؟

behii
22-07-2009, 11:22

شبانه بحثش فرق داره ! شبانه یک adsl با سرعت بالا هست که قسمت میشه تو هر منطقه مخابراتی اگه جایی باشی که مردم زیاد شبانه دانلود می کنن سرعتت میاد پایین !

VahidDG2007
22-07-2009, 12:34
بعد از 2ماه یک روز سرعتش کم شده ها ببین چه کولی بازی درمیاره

:13::13::13:معلومه !!! از این بدترشم میکنم!!! آخه من نصفه شب به هزار بدبختی بلند بشم

بعد ببینم داره با 5 یا 6 و 7 دانلود میکنه!!!!!!!:13::13::13::13:

شما هم احترامه خودت رو نگاه دار!!!!!! .....

behii
22-07-2009, 12:43
:13::13::13:معلومه !!! از این بدترشم میکنم!!! آخه من نصفه شب به هزار بدبختی بلند بشم

بعد ببینم داره با 5 یا 6 و 7 دانلود میکنه!!!!!!!:13::13::13::13:

شما هم احترامه خودت رو نگاه دار!!!!!! .....

شما پا میشی میذاری دانلود بشه ؟ :18: مگه از اون روش خودکار استفاده نمی کنی؟

VahidDG2007
22-07-2009, 13:48
شما پا میشی میذاری دانلود بشه ؟ :18: مگه از اون روش خودکار استفاده نمی کنی؟

تمام روش های خود کارو میدونم اما سیستم من مثل خودم فاز و نولش قاطیه!!!:31::31::31:

اعتمادی بهش نیست که درست روشن بشه!

فقط خاموش شدنش رو روو خودکار گزاشتم:31:!!!

VahidDG2007
22-07-2009, 19:28
شبانه بحثش فرق داره ! شبانه یک adsl با سرعت بالا هست که قسمت میشه تو هر منطقه مخابراتی اگه جایی باشی که مردم زیاد شبانه دانلود می کنن سرعتت میاد پایین !

اتفاقا مرکز مخابراتی که من هستم حدود 60 70 تا پورت خالیه صبانت داره!!!! از اون نیست

نمیدونم چرا لینکای مستقیم رو اینقدر با سرعت داغون میگیره

behii
22-07-2009, 21:50
اتفاقا مرکز مخابراتی که من هستم حدود 60 70 تا پورت خالیه صبانت داره!!!! از اون نیست

نمیدونم چرا لینکای مستقیم رو اینقدر با سرعت داغون میگیره

به اون هم مربوط نمیشه ! شاید درخواست اونجا زیاد بوده پورت هم زیاد گذاشتن یا کسانی که از صبانت تو اون مرکز مخابراتی خارج شدند زیاد بوده !! باید ببینی این مرکز تلفن مربوط به چه شغل ها و افرادی هست که چقدر از شبانه استفاده می کنن !

VahidDG2007
23-07-2009, 13:41
به اون هم مربوط نمیشه ! شاید درخواست اونجا زیاد بوده پورت هم زیاد گذاشتن یا کسانی که از صبانت تو اون مرکز مخابراتی خارج شدند زیاد بوده !! باید ببینی این مرکز تلفن مربوط به چه شغل ها و افرادی هست که چقدر از شبانه استفاده می کنن !

دیگه صبانت فایده نداره کاربراش زیاد شدن واسه همین ترافیکش زیاده و نوسان هم زیاد داره

من امروز فردا میرم رو خط تلفن دیگه ای که دارم از شاتل میگیرم این سه ماهه صبانت هم کوفتشون بشه!!!

حالا یه سوال دارم من میتونم با 2 تا کانکشن به نت وصل بشم؟

یه مودم دیگه دارم که USB هست اگه با اون به شاتل وصل بشم با اینم به صبانت فکر کنم بشه

میشه؟

یه سوال دیگه , شاتل اکانت 1ماهه میده؟؟

Sky1
23-07-2009, 21:27
من 1 ماهه گرفتم چیزی نگفتن . 2روز پیش سفارش دادم

hardrock007
23-07-2009, 23:11
ما که قید صبانتو با اون سرعت شبانه افتضاحش زدیم و 256 فناوا گرفتیم

از من میشنوید صبانتو بخیال بشید چون وقتی ببینند که مشترکاشونو دارن از دست میدن مجبور میشن در قیمتها و کیفیتشون تجدید نظر کنند

وقتی که گفتم میخوام فسخ کنم اینقدر حالشون گرفته شد :21:

farryad
24-07-2009, 17:31
چرا سرعت شبانه صبانت اینقد افتضاح شد؟:41:
من 3 شب اول که خط رو وصل کردن 80k از مدیا فایر دانلود میکردم(البته با دانلود منیجر) ولی الان از 10 تا بیشتر نمیشه.دانلود منیجر هم دیگه کار نمیکنه!
دیشب 100 مگ هم نتونستم دانلود کنم. نکنه اینا میخواستن تو اون دو سه روز دل ما رو خوش کنن:31:
اگه اینطوری باشه من که دیگه تمدید نمیکنم:2:

Gamemaster
24-07-2009, 18:56
دیگه صبانت فایده نداره کاربراش زیاد شدن واسه همین ترافیکش زیاده و نوسان هم زیاد داره

من امروز فردا میرم رو خط تلفن دیگه ای که دارم از شاتل میگیرم این سه ماهه صبانت هم کوفتشون بشه!!!

حالا یه سوال دارم من میتونم با 2 تا کانکشن به نت وصل بشم؟

یه مودم دیگه دارم که USB هست اگه با اون به شاتل وصل بشم با اینم به صبانت فکر کنم بشه

میشه؟

یه سوال دیگه , شاتل اکانت 1ماهه میده؟؟
ميشه از حالت بريج كانت بايد استفاده كني

a1000a
24-07-2009, 19:00
دوستان کسی اینجا شاتل داره؟
در مشهد

VahidDG2007
24-07-2009, 19:53
چرا سرعت شبانه صبانت اینقد افتضاح شد؟:41:
من 3 شب اول که خط رو وصل کردن 80k از مدیا فایر دانلود میکردم(البته با دانلود منیجر) ولی الان از 10 تا بیشتر نمیشه.دانلود منیجر هم دیگه کار نمیکنه!
دیشب 100 مگ هم نتونستم دانلود کنم. نکنه اینا میخواستن تو اون دو سه روز دل ما رو خوش کنن:31:
اگه اینطوری باشه من که دیگه تمدید نمیکنم:2:

همینه دیگه پس من واسه چی دارم اینقدر گلومو پاره میکنم!!:13::13:

VahidDG2007
24-07-2009, 19:56
ما که قید صبانتو با اون سرعت شبانه افتضاحش زدیم و 256 فناوا گرفتیم

از من میشنوید صبانتو بخیال بشید چون وقتی ببینند که مشترکاشونو دارن از دست میدن مجبور میشن در قیمتها و کیفیتشون تجدید نظر کنند

وقتی که گفتم میخوام فسخ کنم اینقدر حالشون گرفته شد :21:

میشه فسخ کرد؟ بعد پولی بهمون میدن یا میگن همینه که هست؟!!:19::19:

hardrock007
26-07-2009, 19:39
اول اعتبارتونو تموم کنید و بعدش میتونید فسخ کنید

نه پولی نمیدن

SA3EDLORD
27-07-2009, 02:08
الهی تیغ به جیگر مخابرات نیشابور بخوره. میخواستم adsl 256 بخرم اما گفتن که منطقه ی شما کابل برگردون adsl نشده .الان شش ماه میگذره اما هنوز کابل برگردون نکردن.به ما گفتن تا دو ماه ذیگه.الهی بگم خدا چیکارشون کنه.

mohammad20005
27-07-2009, 07:45
منم الان 6 روزه كه منتظرم ADSL م رو وصل كنن .

هي زنگ مي زنم ميگن فردا وصل ميشه .

اخر بايد برم يه دعواي درست درمون با اين صبانت آشغال بكنم .

بهم گفته بودن 3 روزه وصل مي شه !!!!!!!!!

mohammad20005
27-07-2009, 12:08
گريم داره در مياد ..........

امروز زنگ زدم به خدمات ADSL صبانت .... بهم گفتن هيمن هفته خط شما رفته روي كافوي فيبر نوري و ما نميتونيم واستون خدمات بديم.................و بايد برين از مخابرات بگيرين!!!!!!!!!!!!!!!!1

كسي تا حالا از مخابرات ADSL گرفته .... كيفيتش چه طوريه ؟ و قيمت ............. محدوديت حجم دانلود هم داره يا نه .........

كسي هست به فرياد ما برسد...........

behii
27-07-2009, 12:34
گريم داره در مياد ..........

امروز زنگ زدم به خدمات ADSL صبانت .... بهم گفتن هيمن هفته خط شما رفته روي كافوي فيبر نوري و ما نميتونيم واستون خدمات بديم.................و بايد برين از مخابرات بگيرين!!!!!!!!!!!!!!!!1

كسي تا حالا از مخابرات ADSL گرفته .... كيفيتش چه طوريه ؟ و قيمت ............. محدوديت حجم دانلود هم داره يا نه .........

كسي هست به فرياد ما برسد...........

من از مخابرات نگرفتم اما تو همین تاپیک می گفتن که 30 تومن هست 3 ماهه اش پهنای باند نامحدود سرعت هم 15 (:27:)

VahidDG2007
27-07-2009, 16:00
اول اعتبارتونو تموم کنید و بعدش میتونید فسخ کنید

نه پولی نمیدن

خسته نباشین:31:!

معلومه که اعتبارم تموم بشه شارژ نمی کنم!

پارسال هم که شارژم تموم شد دیگه شارژ نکردم که نافرم ضد حال خوردن!:31:

این بارم زبون بازی کردن گول خوردم!

mohammad20005
27-07-2009, 18:15
من از مخابرات نگرفتم اما تو همین تاپیک می گفتن که 30 تومن هست 3 ماهه اش پهنای باند نامحدود سرعت هم 15 (:27:)

ما رفتيم واسه خود كشي .................................................

خدا ازشون نگذره .

باعث و بانيشو لعنت كنه ..... توي اون دنيا پل سراط واسشون به اندازه همين پهناي باندشون نازك بشه تا برن قهر جهنم......

Gamemaster
27-07-2009, 19:30

:27::27::27:

behii
27-07-2009, 20:41

:31: کلا صبانت تو یک کار خوب باشه همین زبون بازی هست. این دفعه رفتی فسخ کنی یک خسارتی بهشون بزن که هم دل ما خنک بشه هم شما :21: یا لااقل 5 نفر که دارن میرن ثبت نام کنن رو از بدبختی نجات بده !

ما رفتيم واسه خود كشي .................................................

خدا ازشون نگذره .

باعث و بانيشو لعنت كنه ..... توي اون دنيا پل سراط واسشون به اندازه همين پهناي باندشون نازك بشه تا برن قهر جهنم......

شاید بدتر از این هم بشه !

online_amin
28-07-2009, 05:32
من نمیدونم چطور هنوز این همه نفر میرن از صبانت میگیرن. با اون سرویس مذخرف و پشتیبانی صفر (که اگر اینترنت خراب بشه, تلفن شون مشغول میزنه). خدا رو هزار مرتبه شکر میکنم که از این شرکت مذخرف اومدم بیرون. روزی 100 مرتبه قطعی داشت و یه روز هم سرعت ثابتی نداشت.

mohammad20005
28-07-2009, 10:25
كسي تا از سرويس اينترنت مخابرات استفاده مي كنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

majid_sd2009
28-07-2009, 10:40
الهی تیغ به جیگر مخابرات نیشابور بخوره. میخواستم adsl 256 بخرم اما گفتن که منطقه ی شما کابل برگردون adsl نشده .الان شش ماه میگذره اما هنوز کابل برگردون نکردن.به ما گفتن تا دو ماه ذیگه.الهی بگم خدا چیکارشون کنه.
نه بابا شما یکم گیر میدادی درست میکردن. دادش منم یک مشکلی مثل همین داشت گفته بودن منطقه شما ساپورت نمیکنه.یک ماهه ولی راهش انداختن. شما میخوای از کدوم شرکت بگیری از نیشابور. به نظر صبر کن صبانت بیاد بعد بگیر چون مال شما قیمتش بالاس.
نیشابور شرکت الکا هست که 256 میده ده هزار تومن ولی ترافیک ماهیانه هیچی نداره شما باید هر گیگابایت رو به قیمت 6 هزارتومن بخرید. سرعتشم خوب نیست.

XMAN9
28-07-2009, 17:40
كسي تا از سرويس اينترنت مخابرات استفاده مي كنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بله من تازه گرفتم. نزدیک به 10 روزی میشه. متاسفانه بعد از ده روز تازه به به اینترنت وصل شدم!! نمیدونم مشکل از مودم بود یا از جای دیگه. البته مخابرات که میگفت پورت شما درسته و مشکل از مودم هست. خلاصه که امروز تازه تونستم برم تو اینترنت وسرعتش هم تعریفی نداره!

rooholla_86
28-07-2009, 19:19
من نمیدونم چطور هنوز این همه نفر میرن از صبانت میگیرن. با اون سرویس مذخرف و پشتیبانی صفر (که اگر اینترنت خراب بشه, تلفن شون مشغول میزنه). خدا رو هزار مرتبه شکر میکنم که از این شرکت مذخرف اومدم بیرون. روزی 100 مرتبه قطعی داشت و یه روز هم سرعت ثابتی نداشت.
من صبانت دارم ، قطعی هم نداره که ،

حداقل اینو میدونم که از پیشگامان کویر سرعتش بیشتره.

behii
28-07-2009, 19:34
من صبانت دارم ، قطعی هم نداره که ،

حداقل اینو میدونم که از پیشگامان کویر سرعتش بیشتره.

در مورد قطعی ماله من هم مشکل نداره فقط سرعتش پایین هست !

mohammad20005
28-07-2009, 20:47
بله من تازه گرفتم. نزدیک به 10 روزی میشه. متاسفانه بعد از ده روز تازه به به اینترنت وصل شدم!! نمیدونم مشکل از مودم بود یا از جای دیگه. البته مخابرات که میگفت پورت شما درسته و مشکل از مودم هست. خلاصه که امروز تازه تونستم برم تو اینترنت وسرعتش هم تعریفی نداره!

خوب سرويست چند كيلوبايت هستش ؟ سرعتش چقدره ؟

هزينه چقدر پرداخت كردي ؟

يه توضيح كلي مي دي ؟

از كدوم مركز مخابرات گرفتي ؟

XMAN9
28-07-2009, 21:01
از مرکز مخابرات استقلال.
128 گرفتم سه ما هه نامحدود 30 هزار تومان.
والا به خدا الان ده روزه که میگن وصل کردن وتازه امروز تونستم بیام تو اینترنت!! به هر کدومشون هم زنگ میزنم میگن چون قبلا از صبانت میگرفتی مودمت رو باید عوض کنی چون صبانت ip مودمها رو تغییر میده!!!
خودمم ده بار مودم رو ریست کردم ولی مشکلم حل نشده. الانم سرعتم افتضاحه.
موندم برم مودم رو عوض کنم یا نه. واقعا خیلی مسخره شده!

Gamemaster
28-07-2009, 21:03
اگه خاستي بيا مودم بهت بدم اگه درست شد بعدا برو بخر اگه نه كه مشكل از اوناست

behii
28-07-2009, 21:08
از مرکز مخابرات استقلال.
128 گرفتم سه ما هه نامحدود 30 هزار تومان.
والا به خدا الان ده روزه که میگن وصل کردن وتازه امروز تونستم بیام تو اینترنت!! به هر کدومشون هم زنگ میزنم میگن چون قبلا از صبانت میگرفتی مودمت رو باید عوض کنی چون صبانت ip مودمها رو تغییر میده!!!
خودمم ده بار مودم رو ریست کردم ولی مشکلم حل نشده. الانم سرعتم افتضاحه.
موندم برم مودم رو عوض کنم یا نه. واقعا خیلی مسخره شده!

منم مرکز استقلال هستم اما فیبر نوری نیست !

مودمت که آره با صبانت کانفیگ شده باید عوض بشه که راه و تنظیمات اش رو باید از خودشون بپرسی فکر کنم !

XMAN9
28-07-2009, 21:21
به همون شرکت قبلی که adsl گرفته بودم زنگ زدم (صبانت) گفتن ما همچین کاری نکردیم یعنی ip مشترکامونو عوض نمیکنیم!

منم مرکز استقلال هستم اما فیبر نوری نیست !

مودمت که آره با صبانت کانفیگ شده باید عوض بشه که راه و تنظیمات اش رو باید از خودشون بپرسی فکر کنم !
پیش شماره تلفنم 891 هست و برای همینم فیبر نوریه!

اگه خاستي بيا مودم بهت بدم اگه درست شد بعدا برو بخر اگه نه كه مشكل از اوناست
مهندس مخابرات رو با هزار تا بدبختی کشوندمش به خونم . با خودش مودم اورده بود. دو بار هم جلوی خودم امتحان کرد . هر دو بار چراغ لینک adsl روشن شد بر عکس مودم خودم که همش چراغ الارمش روشن میشه.

واقعا یاد صبانت بخیر!

farryad
30-07-2009, 16:07
سرعت شبانه شاتل چجوریه؟
چند مگ میتونین دانلود کنین؟

XMAN9
30-07-2009, 21:58
سلام

بالاخره مشکلم حل شد.:26:

مشکل از همون مودم بود . مودم tp link جواب نمیداد.:13:

mohammad20005
31-07-2009, 12:18
سلام

بالاخره مشکلم حل شد.:26:

مشکل از همون مودم بود . مودم tp link جواب نمیداد.:13:

مشكل سرعتت هم حل شد ؟

rooholla_86
01-08-2009, 09:03
ip مشترکین رو عوض نمیکنن.
اصلا شما به ابنترنت وصل نیستین که ip بخواین، اون isp هست که با ip به net وصل میشه( منظورم به صورت مستقیم).
برای تایید حرفم میتونید به قسمت support توی status سی که باهاش به net وصل میشین ، ip تون رو نگاه کنین که با هر دفعه کانکت شدن به isp عوض میشه.مثلا 192.168.0.3 که هر دفعه عوض میشه.

من با صبانت ، شبانه ، حدودا 700 mb دانلود میکنم.

farryad
01-08-2009, 13:12
سرعت شبانه شاتل چجوریه؟
چند مگ میتونین دانلود کنین؟
هیچ کس شاتل نداره:18::41:

XMAN9
01-08-2009, 15:50
مشكل سرعتت هم حل شد ؟
بله مشکل سرعت هم حل شد. ولی در کل سرعتش (مخصوصا سرعت دانلودش) به صبانت نمیرسه!

Gamemaster
01-08-2009, 16:01
صبا يا شاتل توربو هستن
ولي مخابرات كه توربو نيستش
براي سرعت بيشتر سرويس بيشتر بگير

XMAN9
01-08-2009, 20:51
مشکل اینجاست که بیشتر از 128 نمیدن. باید اداری باشی یا مثلا کافی نت داشته باشی و ...:13:

مسخره بازیه واقعا. یکی بگه دیگه شما به اونش چیکار دارین که کی میخواد چه سرعتی بگیره:21:

rooholla_86
01-08-2009, 21:52
شما به اسم یه ادار ه بگیر، فکر کردی میان بازرسی، همینجوریش به پلیس که مثلا میخواد امنیت رو برقرار کنه ، زنگ میزنی یک ساعت و ربع بعد میاد، چه برسه به این که بخواد بیاد از شرکت شما بازدید به عمل بیارن.
ولی اگه لو رفتی به خودت مربوطه. :D

behii
01-08-2009, 21:52
مشکل اینجاست که بیشتر از 128 نمیدن. باید اداری باشی یا مثلا کافی نت داشته باشی و ...:13:

مسخره بازیه واقعا. یکی بگه دیگه شما به اونش چیکار دارین که کی میخواد چه سرعتی بگیره:21:

خب از این مدرک هایی که به صبانت میدیم به اونا بدین !دانشگاه و ... چون اونها هم باید برن مخابرات تایید شن و برگرده.

VahidDG2007
02-08-2009, 00:14
صبانت نوسانش آدمو میکشه !!!!

سرعت اینترنت ایران تو جهان آخره!!!! تو سایت Speedtest.net یه سرچ بزنین میبینین که ایران تو جهان آخره!!!!

اینم لینکش ما تو جهان از نظر سرعت دانلود 185 و آپلود 175 هستیم!!!!! دقیقا آخرین کشوریم!!!! یعنی از آنگولا هم پایین تر هستیم!!!!!!!!!

rooholla_86
02-08-2009, 00:45
صبانت نوسانش آدمو میکشه !!!!

سرعت اینترنت ایران تو جهان آخره!!!! تو سایت Speedtest.net یه سرچ بزنین میبینین که ایران تو جهان آخره!!!!

اینم لینکش ما تو جهان از نظر سرعت دانلود 185 و آپلود 175 هستیم!!!!! دقیقا آخرین کشوریم!!!! یعنی از آنگولا هم پایین تر هستیم!!!!!!!!!

آخه تو ایران همه مثل شما استفاده بهبنه از اینترنت انجام نمیدن.
شاید مثل من منتظر میشن تا شب بشه و فیلم دانلود کنن.
نه؟

mohammad20005
02-08-2009, 10:34
بله مشکل سرعت هم حل شد. ولی در کل سرعتش (مخصوصا سرعت دانلودش) به صبانت نمیرسه!

اسم مودمي كه خريدي مي گي . تا ماهم بريم از اون مدل مودم بگيريم . تا بعدا به مشكل نخوريم .

masoudtr
02-08-2009, 10:49
اینو یکی تو یک سایت دیگه گذاشته بود گفتم بگذارم شما هم ببینین

سلام
دوستان من دی شب وقتی استارت زدم برای دانلود از اکانت شبانه صبانت اولش باورم نمیشد از سرعت! گفتم همینطوریه واسه اولش اما دیدم نه تا 7.45 دقیقه صبح همینطور ادامه داره ! سرعت 1.5 Mg Bps بود !!!

سرعت به حدی بود که من در عرض 17 دقیقه 560 مگابایت دانلود داشتم !!!

بنده در مجموع صبح 6.25 گیگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود داشتم که واقعآ از ساعت 3 صبح تا 7.45 دقیقه صبح یک رکورد هستش برای ADSL شرکت صبانت!

farryad
02-08-2009, 11:38
نه؟
:18::18::18:
دوست عزیز چه ربطی به استفاده بهینه من و شما داره؟
یعنی تو همه دنیا استفاده بهینه انجام میدن فقط ما بی جنبه ایم!!!

mohammad20005
02-08-2009, 12:50

عجبا !!!!!!!!!!!!!!!!!

اين آقا نگفته سرعت اينترنتش چند بوده ؟ 512 ؟؟

فكر كنم خرزو خان ويومده بيد ...................

خدا شانس بده

XMAN9
02-08-2009, 15:44
اسم مودمي كه خريدي مي گي . تا ماهم بريم از اون مدل مودم بگيريم . تا بعدا به مشكل نخوريم .
نه نمیگم :27:

alihacker2008
02-08-2009, 15:47
ای خاک برسردولت با این اینترنت البته وضع ما خوبه شاتل برای ما 128 تیا 512 بسته سرعت دانلودم از65 تا120 متغیره

Gamemaster
02-08-2009, 15:53
چه ميكنه شاتل

behii
02-08-2009, 16:15

من سرعت رو تعجب نمی کنم ! گاهی اوقات از دستشون در میره من موندم این آقا از کجا 6.5 گیگ لینک مستقیم آورده که دانلود شده :18::18:

ای خاک برسردولت با این اینترنت البته وضع ما خوبه شاتل برای ما 128 تیا 512 بسته سرعت دانلودم از65 تا120 متغیره

فقط خاک ؟

اونایی که شاتل دارن میشه بگن از کی این سرعت هاشون توربو شده ؟ به ماه میرسه ؟ چون باز ما نریم بگیریم مثل صبانت سرعتش بیاد پایین :31:

mohammad20005
02-08-2009, 16:26
نه نمیگم :27:

چرا ؟ مگه مخابرات اجازه نميده بهت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

VahidDG2007
02-08-2009, 17:06
نه؟

آقا چه ربطی داره هرکس اختیاره خودشو داره به طور مثال به شما چه ربطی داره که من میخوام تو اینترنت چه کاری انجام بدم!؟!؟! مگه اینترنت هم زندانه که بخواین آدمو محدود کنین!!!!

ما که اینقدر ادعا میکنیم از نظر فلان چیز چندمین کشور جهانیم یه نگاهیم بندازیم ببینیم از نظر سرعت چندم هستیم!!!

که همه کشورهای دنیا به ما نخندن!!!!

masoudrejae خدا شانس بده به طرف :10::10::10:!!!

کاش از این اتفاقا واسه ما میفتاد

حالا این حقیقت داره؟!! یا کارمندای صبانت خودشون این کارو کردن که مشتری هاشون نپره؟!!!

VahidDG2007
02-08-2009, 17:12

اگه شانس ماست که تا بیایم صبانت رو فسخ کنیم بریم شاتل میبینی شاتلم مثل صبا اومد پایین:31::31::31::31:

VahidDG2007
02-08-2009, 17:34

مسعود یه حسی به من میگه طرف اینترنت ماهواره ای داشته!

چون من دیشب 200MB هم نتونستم دانلود کنم 99.9% طرف اینترنت ماهواره ای داشته و از کارمندهای صبانت بوده:31::31::31:

مثله اینکه صبانت خطر اینکه مشتریاش دارن میپرن رو حس کرده

masoudtr
02-08-2009, 17:35
اين آقا نگفته سرعت اينترنتش چند بوده ؟ 512 ؟؟
128
بوده
کارمند صبا هم نیست میشناسمش
بعد هم اکانت رپید داره
اکثرا هم سریال دان میکنه
یک هفته ای هست سرعتش اینه
آدرسشم مشهده

VahidDG2007
02-08-2009, 17:41
128
بوده
بعد هم اکانت رپید داره
اکثرا هم سریال دان میکنه
آدرسشم مشهده

شاید چون کمتر کسی اکانت رپید داره سرعتش اینطوری شده بوده یا ترافیک روی لینکای مستقیم رپید کم بوده؟!!

navid_k
02-08-2009, 18:06
سلام

منم مشهدم ، سرعت شبانه که افتضاحه !!!
اون مورد خوب شاید یه حالت استثنا بوده.
من که به فکر یه سرویس دهنده ی مناسب دیگه هستم.

VahidDG2007
02-08-2009, 18:13
سلام

منم مشهدم ، سرعت شبانه که افتضاحه !!!
اون مورد خوب شاید یه حالت استثنا بوده.
من که به فکر یه سرویس دهنده ی مناسب دیگه هستم.

الان فقط شاتل خوبه که البته اونم تا بیایم بریم بگیریم مثل صبا میشه:13::13::13:

تنها راهه حل واسه اینکه سرعت ثابت خوبی داشته باشیم اینه که بریم اکانت های ماهواره ای بگیریم

قبلا از 2Mbps به بالا میدادن :46::46:

behii
02-08-2009, 18:22
ما که اینقدر ادعا میکنیم از نظر فلان چیز چندمین کشور جهانیم یه نگاهیم بندازیم ببینیم از نظر سرعت چندم هستیم!!!

که همه کشورهای دنیا به ما نخندن!!!!

کشورهای دنیا به خیلی دلایل به ما می خندن ! (به خاطر رنکینگ فیفا , نگاه کردن این سریال های مسخره مثل جومونگ و ...)

من دیشب 1 مگابایت هم دانلود نکردم . اما 2 شب پیش سرعت خیلی خیلی بالا بود .

این آقا کدوم مرکز تلفن هستند ؟

VahidDG2007
02-08-2009, 18:24
128
بوده
بعد هم اکانت رپید داره
اکثرا هم سریال دان میکنه
آدرسشم مشهده
دیدی درست گفتم!!
طرف 100% اینترنت ماهواره ای داشته میدونی چرا؟! چون خودش تو کاره اینترنت ماهواره ای هستش

وبلاگشو پیدا کردم اینم وبش

صبانت شبانش به 35kB هم نمیرسه چه برسه به 1.5MB :31::31::31::31:

VahidDG2007
02-08-2009, 21:07
کشورهای دنیا به خیلی دلایل به ما می خندن ! (به خاطر رنکینگ فیفا , نگاه کردن این سریال های مسخره مثل جومونگ و ...)

من دیشب 1 مگابایت هم دانلود نکردم . اما 2 شب پیش سرعت خیلی خیلی بالا بود .

واسه من هم تو این مدت فقط دو شب پیش خوب بود اما دیشب افتضاح بود:41::41:

rooholla_86
03-08-2009, 07:32
من که نگفتم استفاده بهینه چیه ، بعدشم چه به خودت کرفتی یره.

بهینه من اینه که از اینترنت پول در بیاریم،
بعدشم سرعت اینترنت ما رو دولت تعیین نمیکنه ، زیر ساخت های گند هستند که باید عوض بشن ، بعدشم خدا مقایسه رو آفریده ،میتونید با قبل مقایسه کنید. " ادامه دادن این موضوع خطرناکه حسن(تو اینجا)".

بلایی که سرمون در آوردن ،اینه که ارزش پول ما پایینه. وگرنه شما اینترنت ماهواره ای بگیر ،پولش برای ما ماهانه میشه یک چهارم یا یک پنجم حقوق یک کارمند معمولی.ولی مثلا تو کشور آلمان ، این پول چیزی نیست. بازم میگم چون تکنولوژی دست اوناست ، قیمت مقایسه ای میشه که درنتیجه برای ما گرون در میاد.
در حالی که 40 هزار تومن تو اینجا خیلی چیزا به آدم میدن .
در مورد سرعت دانلود اون بنده خدا ، به نظر من دروغ گفته ، چون صبانت هگه همچین سرعتی ارائه بده ، از خوشحالی سکته میکنه. به صرف اینکه خودش گفته و اسم کانکشنش صبانته نمیشه همچین حدسی زد.

XMAN9
03-08-2009, 15:43
چرا ؟ مگه مخابرات اجازه نميده بهت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه دوست عزیز شوخی کردم!

اینم مدل مودمم:
fbr-1161
level one

VahidDG2007
03-08-2009, 18:26
من که نگفتم استفاده بهینه چیه ، بعدشم چه به خودت کرفتی یره.

بهینه من اینه که از اینترنت پول در بیاریم،
بعدشم سرعت اینترنت ما رو دولت تعیین نمیکنه ، زیر ساخت های گند هستند که باید عوض بشن ، بعدشم خدا مقایسه رو آفریده ،میتونید با قبل مقایسه کنید. " ادامه دادن این موضوع خطرناکه حسن(تو اینجا)".

بلایی که سرمون در آوردن ،اینه که ارزش پول ما پایینه. وگرنه شما اینترنت ماهواره ای بگیر ،پولش برای ما ماهانه میشه یک چهارم یا یک پنجم حقوق یک کارمند معمولی.ولی مثلا تو کشور آلمان ، این پول چیزی نیست. بازم میگم چون تکنولوژی دست اوناست ، قیمت مقایسه ای میشه که درنتیجه برای ما گرون در میاد.
در حالی که 40 هزار تومن تو اینجا خیلی چیزا به آدم میدن .
در مورد سرعت دانلود اون بنده خدا ، به نظر من دروغ گفته ، چون صبانت هگه همچین سرعتی ارائه بده ، از خوشحالی سکته میکنه. به صرف اینکه خودش گفته و اسم کانکشنش صبانته نمیشه همچین حدسی زد.
اولا یره رو غلافش کن.....(اینجا جاش نیست که جوابتو بدم:13:)

دوما دقیقا ربط به دولت داره اینترنت جزئی از برنامه های دولت است مثل دستگاه های پارازیت (که جاش نیست اینجا توضیح بدم)

سوما اینترنت ماهواره ای هم که نمیشه گرفت چون باید دیش روی ماهواره ی خاص تنظیم بشه که

قربونشون برم تو هر منطقه ای یه دستگاه پارازیت گذاشتن:13:

چهارما شما اینقدر سنگ اینارو به سینه نزن!

پنجما شماها چون منطق ندارین توهین می کنین چون حرفی واسه گفتن ندارین
چه به خودت کرفتی یره

ششما پایین بودن ارزش پول ما به خاطره ذخیره ی ارزی و چاپ کردن بیرویه پول است (که بحثش طولانی است و ربطی به موضوع این تاپیک نداره)

هفتما ادامه ی این بحث جاش اینجا نیست!
************************************************** *
پیشاپیش از مدیریت فروم و سایت پوزش میخوام که به خاطر این پست کمی بحث از موضوع تاپیک

خارج شد :46: چون لازم بود جواب بدم:46:

rooholla_86
03-08-2009, 21:18
بعله.
آفرین.

پنجما شماها چون منطق ندارین توهین می کنین چون حرفی واسه گفتن ندارین
جواب شما دوست با ادب بمونه تو پست خصوصی.
هر کی میخواد ادامه رو ببینه، پروفایل دوستان هست.

سرعت صبانت تو مشهد داره کم میشه ،اونم به خاطر اینه که ته=عداد پورت هاش رو داره خارج از ظرفیتش واگذار میکنه.البته شاتل داره با قیمت پایین جبرانش میکنه که کم کم داره از صبا جلو میزنه.

ashjaee
03-08-2009, 21:25
من صبانت دارم . شب ها 100 کیلوبایت دانلود می کنم. از حدود دو هفته پیش که باز شروع کردم اینطوریه. البته بعضی شبا کم میشه اما اکثرن همینطوریه.

VahidDG2007
03-08-2009, 21:37
من صبانت دارم . شب ها 100 کیلوبایت دانلود می کنم. از حدود دو هفته پیش که باز شروع کردم اینطوریه. البته بعضی شبا کم میشه اما اکثرن همینطوریه.

واقعا؟

کدوم مرکز مخابراتی هستین؟

ashjaee
03-08-2009, 21:45
از بیتا سیستم شرق گرفتم پیش شماره 765 که میشه Saberi_Vahid

Gamemaster
03-08-2009, 22:07
خوشبحالت .......

VahidDG2007
03-08-2009, 23:28
شب ها 100 کیلوبایت دانلود می کنم. از حدود دو هفته پیش که باز شروع کردم اینطوریه. البته بعضی شبا کم میشه اما اکثرن همینطوریه.

خوشبحالت .......
راست میگه واقعا خوش به حالت اینورا که سرعت داغونه:37::44::37:

ashjaee
04-08-2009, 07:33
اینم عکس: (تازه بعضی وقت ها بیشتر هم میشه. :D)

rooholla_86
04-08-2009, 09:43
:18:

دمت گرم.
من 5 تا فایل رو میزنم با هم دانلود کنه ،هر کدوم 20 -25 به زور ولی جمعش میشه حدودا 70 ولی مال تو بدون کلک خوب دانلود میکنه .

rooholla_86
05-08-2009, 16:43
کسی اینجا از خدمات و کیفیت فن آوا اطلاعاتی داره؟
قیمتش نسبت به صبا کمتره .
ظاهرا کمتر کسی باهاش آشنایه.

hacker2007
06-08-2009, 01:16
با سلام
یه سوالی داشم میدونم جاش اینجا نیست ولی شما به بزرگی خودتون ببخشید
کجا میتونم مودم asus 602رو گیر بیارم منظور اینه که یه آدرسی بدید
ممنون

behii
06-08-2009, 09:59
صبانت حجم دانلودی اضافی نمیده ؟ چون الان 1.5 ماه از شارژش گذشته حجم دانلود ام داره تموم میشه !:41:

rooholla_86
06-08-2009, 10:42
با سلام
یه سوالی داشم میدونم جاش اینجا نیست ولی شما به بزرگی خودتون ببخشید
کجا میتونم مودم asus 602رو گیر بیارم منظور اینه که یه آدرسی بدید
ممنون
براچی سوپر کامپیوتر یا تک نمیری؟
اینجا مرکز وسایل کامپیوتریه، اگه پیدا نکردی ، تا نمایندگی های صبانت و شاتل برو.

صبانت حجم دانلودی اضافی نمیده ؟ چون الان 1.5 ماه از شارژش گذشته حجم دانلود ام داره تموم میشه !:41:
میده ولی اطلاعات من مال پارساله.
هر یک گیگ اضافه رو میدن 9000 تومن. ولی بازم میگم اطلاعات من دقیق نیست.

هیچ کس از فن آوا استفاده نمیکنه؟؟!!

hacker2007
06-08-2009, 10:51
براچی سوپر کامپیوتر یا تک نمیری؟
اینجا مرکز وسایل کامپیوتریه، اگه پیدا نکردی ، تا نمایندگی های صبانت و شاتل برو.

عزیزم ما تازه مشهد اومدیم همن سوپر کامپیوتر یا تک آدرسی تلفنی بده که برم بگیرم

ممنون

XMAN9
06-08-2009, 15:19
من یه زمانی (دو ماه پیش) استفاده میکردم. 128 یک ماهه نامحدود با سرعت دانلود نهایتا" 16kb سی هزار تومان

behii
06-08-2009, 19:01

ازشون پرسیدم میگن نه نمیدن ! :41:

ممنون

فکر کنم 4 راه خیام بشه ! هر 2 تاش همونجا هستند ! سایت داشت آدرسش یادم نیست :31:

یک سوال از شاتلی ها : به غیر از هزینه اشتراک و مودم چه هزینه ی دیگه ای هست ؟ میگن شاتل 15 تومن می گیره واسه راه اندازی درسته ؟ هزینه دیگه ای نمی خواد ؟

amiri63
06-08-2009, 19:03
سلام دوستان مي خواستم بدونم شاتل قاسم اباد رو هم ساپورت مي كنه؟

rooholla_86
06-08-2009, 19:34

ممنون
خوب از اول بگو.
خوش اومدی.
بلوار خیام -چهار راه خیام به طرف 3راه فلسطین ، کنار کوچه بیستون. مجتمع تکه. از در که وارد شدی سمت راست، سر نبش (:31:) یه مودم فروشی هست،ظاهرا آدم خوبیه، یکی اون یکی هم طبقه مثبت 1 نمایندگی صبانت. این آدم خوبیه .

hacker2007
06-08-2009, 23:44
خوب از اول بگو.
خوش اومدی.
بلوار خیام -چهار راه خیام به طرف 3راه فلسطین ، کنار کوچه بیستون. مجتمع تکه. از در که وارد شدی سمت راست، سر نبش (:31:) یه مودم فروشی هست،ظاهرا آدم خوبیه، یکی اون یکی هم طبقه مثبت 1 نمایندگی صبانت. این آدم خوبیه .
قیمت مودم چقدره؟
نریم اونجا سرمون کلاه بزارن

behii
07-08-2009, 10:04
قیمت مودم چقدره؟
نریم اونجا سرمون کلاه بزارن

نه درسته منم شنیدم اون آدم خوبیه ! قبلا بیشتر با شرکت ها قرارداد میبست حالا رو نمی دونم ...

یک سوال از شاتلی ها : به غیر از هزینه اشتراک و مودم چه هزینه ی دیگه ای هست ؟ میگن شاتل 15 تومن می گیره واسه راه اندازی درسته ؟ هزینه دیگه ای نمی خواد ؟

hacker2007
07-08-2009, 12:29
نه درسته منم شنیدم اون آدم خوبیه ! قبلا بیشتر با شرکت ها قرارداد میبست حالا رو نمی دونم ...

اسم فروشگاش چیه؟

amiri63
08-08-2009, 06:52
سلام مثل اينكه نمي خواين جواب ما رو بديد!

xperia990
08-08-2009, 11:05
سلام یک سوال داشتم
من از سرویس شاتل Eco256-3استفاده میکنم و مشکل اساسیی که دارم :
برای مثال در عرض یک رب کانکت بودن چند مگ از حجم دانلودم کم میشه !:19:
و در اون لحظه هیچ چی دانلود نمی کنم و مطمعنم هیچی اپدیت نمیشه (1000 بار چک کردم)
please HELP:19:
این جوری پیش بره اکنت سه ماهم یک ماهه مصرف میشه:18::18:

M.taha
08-08-2009, 12:07
سلام به همه
جدیدا" شرکت لایزر داره تو مشهد تبلیغات میکنه.

کسی از سرویسهای این شرکت استفاده کرده یا میدونه چه جوریه؟!

amiri63
08-08-2009, 12:51

كسي جواب نمي ده؟:2:

SA3EDLORD
08-08-2009, 14:44
سلام.میشه جدید ترین تعرفه های شرکت الکا رو برام بذارید.اگه شرکت دیگه ای هم هست که میدونید تو نیشابور نمایندگی داره تعرفه هاش رو بذارید.خیلی ممنون

masoudtr
08-08-2009, 15:12
بله دوست من داره
سرعت شبانه اش هم کم کم 60 است
128 گرفته

VahidDG2007
08-08-2009, 16:53
سلام یک سوال داشتم
من از سرویس شاتل Eco256-3استفاده میکنم و مشکل اساسیی که دارم :
برای مثال در عرض یک رب کانکت بودن چند مگ از حجم دانلودم کم میشه !:19:
و در اون لحظه هیچ چی دانلود نمی کنم و مطمعنم هیچی اپدیت نمیشه (1000 بار چک کردم)
please HELP:19:
این جوری پیش بره اکنت سه ماهم یک ماهه مصرف میشه:18::18:

یعنی سایت هم باز نمیکنی؟! چت و وب و ...؟! اگه هیچ کدوم از این کارارو نمی کنی و الکی الکی کم میشه

احتمال داره که ویروس داشته باشی بیشتر چک کنی میفهمی علت چیه :46:

rooholla_86
08-08-2009, 18:09
سلام.میشه جدید ترین تعرفه های شرکت الکا رو برام بذارید.اگه شرکت دیگه ای هم هست که میدونید تو نیشابور نمایندگی داره تعرفه هاش رو بذارید.خیلی ممنون
صبانت ارائه میده، قیمتش هم کشوریه. میتونی از سایت

اون اطلاعاتی رو که میخوای بدست بیاری.

amiri63
08-08-2009, 19:43
سلام ميشه بگيد كه 64 شاتل در مشهد چه طوره؟سرعتش خوبه؟محدوده قاسم اباد!

amiri63
08-08-2009, 20:48
ART HOME رو ميگم سرويس نامحدود داره!اكانت 64 كه نامحدوده خوبه؟سرعتش براي محدوده قاسم اباد چقدره؟

behii
08-08-2009, 21:00
اسم فروشگاش چیه؟

دقیق یادم نمیاد چون آخرین باری که تک رفتم 1.5 سال پیش بود :31: فقط یادمه یک مغازه کوچیکی بود فکر کنم صبانت هم نوشته بود دم درش !

rooholla_86
09-08-2009, 00:26
از دری که داخل بیستونه اگه وارد بشی ، دقیقا میشه سمت راستیه بالا سریت :d
توی دکر داخل مغازش هم مودم لول وان ( اکثرا جعبه هاش نارنجیه) چیده . این از نماینده صبانت . اون یکی هم از در اصلی که وارد بشی، مغازه های سمت راست ، دومی یا سومی، کلی مودم دی لینک تو مغازش چیده (البته تا 1.5 هفته پیش اینجوری بود).

smjhh
10-08-2009, 06:56
سلام به بروبکس پی سی ورلد
من همیشه به تاپیک های این سایت سر می زنم ولی این دفعه میخوام پست بدم ....

smjhh
10-08-2009, 07:10
اینم برای اون دسته از عزیزان و دوستانی که می گن سرعت اینترنت شبانه صبانت کمه .....

من قصدم تبلیغ برای صبانت نیست .
آخر دانلود رو گذاشتم که نگید مال اولشه که سرعت زیاده .
لینک فایل غیر مستقیم و بدون قابلیت resume .
در ضمن من 128 دارم و سرعت دانلود روزانه 25 - 30 هست.
در شبی 1.5 گیگ دل ال دارم

eblis_boy1386
10-08-2009, 12:56
یک سوال من صبانت دارم

اگه با یوسر کسی وصل شم .. ان طرف متوجه میشه که وصل شدم.. شرکت صبانت چی پ؟ میشه راهنمایی کنید

hacker2007
10-08-2009, 13:27
یک سوال من صبانت دارم

اگه با یوسر کسی وصل شم .. ان طرف متوجه میشه که وصل شدم.. شرکت صبانت چی پ؟ میشه راهنمایی کنید

بله وقتی میخواد به اینترنت وصل بشه ارور 691 میده

farryad
10-08-2009, 13:36
اینم برای اون دسته از عزیزان و دوستانی که می گن سرعت اینترنت شبانه صبانت کمه .....

شما تو کدوم منطقه ای؟

hacker2007
10-08-2009, 13:43

سرعت صبا عالیه ولی به خاطر پشتیبانیش یکمی تو این تایپیک شلوغش کردن
یا شاید هماز مرکز مخابراتشون باشه ولی پس این چیه
درسته مال چند مدت پیشه ولی سرعت هنوز بالا فقط نمی دونم چرا speedtestبالا نمی یاد تست بگیرم

eblis_boy1386
10-08-2009, 13:57

خالی بندی نکنید

من 1ماه که شب دارم دانلود میکنم هنوز 2گیگ نشده
شما چطور شب 1.5گیگ دانلود میکنید

اولش سرعت 160 تا 20دقیقه بعدش دیگه میشه 20-30

eblis_boy1386
10-08-2009, 14:00
ART HOME رو ميگم سرويس نامحدود داره!اكانت 64 كه نامحدوده خوبه؟سرعتش براي محدوده قاسم اباد چقدره؟

مثل دایال اپ سرعتش :5:

amiri63
10-08-2009, 16:05

يكي نيست سوال منو جواب بده:19: