PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Adsl/ شهر مشهد

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

DANIAL_2000
07-10-2008, 22:35
هر كه طاووس خواهد جور هندوستان كشد:13:
شما همیشه اینجوری راهنمایی میکنید که برو از صفحه اول بخون!!! واقعا خسته نباشید... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حداقل لینک چند تا پست مفید رو میذاشتی!.......................بگذریم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بقیه دوستان اگه راهنمایی کنن و قیمتهای چند تا آی اس پی در مشهدو بذارن ممنون میشم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی شاتل اکانت شبانه نداره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

XMAN9
07-10-2008, 22:51
دوست عزيز شما بهتره يه سري به تاپيكهاي ديگه مثل شاتل يا پارس انلاين هم بزني چون اونجا اطلاعات خوبي دادن در مورد اين شركتها.

cell_phone
08-10-2008, 14:47
شما همیشه اینجوری راهنمایی میکنید که برو از صفحه اول بخون!!! واقعا خسته نباشید... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حداقل لینک چند تا پست مفید رو میذاشتی!.......................بگذریم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بقیه دوستان اگه راهنمایی کنن و قیمتهای چند تا آی اس پی در مشهدو بذارن ممنون میشم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی شاتل اکانت شبانه نداره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز در حال حاضر در مشهد چند سرویس دهنده فعلیت می کنند . اعم از صبانت , گلدنت , افتاب , شاتل , فن اوا , عصر ارتباط , ایزی تو کال ..... اما در گذشته صبانت حرف اول رو میزد چرا ؟ چون سرعت 128 میگرفتی وحدودیت حجمی داشت ولی در واقع یه چیزی نزدیک به 512 بود . اما در حال حاضر به دلیل تصمیم سلیمانی ( وزیر) نباید این مردم بیشتر از 128 داشته باشن ( هر چند مثل همیشه هر کی هر جور بخواد رفتار میکنه و لا اقل برای ما فعلن 128 همون 128 هست ) خوب در حال حاظر انتخاب شما باید بر اساس مقدار بودجه و محدودیت حجمی , کیفیت در منطقه ( منظورم اینه که یه بررسی بکنی ببینی برو بچ از چه سرویسی دارن مشخصات چیه قطعی داره , پورت خالی داره , سرعت چقدره هر چند همه تو یه مایه ان و.....) خلاصه نمیشه واسه همه یه نسخه پیچید . منم خودم یه 3 ماه دیگگه از شارژم مونده که از صبانت 128 گرفتم بشدت ناراضیم قطعی داره سرعت همون 128 هست , محدودیت حجمی وزماانی هم داره ( همهش همینه ) و موندم چی سرویسی رو جایگزین کنم به حرف این صبانتی ها هم گوش نده میگن تا اخر مهر درست میشه ( البته شاید بشه ) اینا زر زیاد میزنن ولی هیچ کاره حساب میشن از صحبت با اینا هیچ نتیجه ای نمیتونی بگیری خلاصه اصلان نمبشه یه نسخه واسه همه نوشت همینه که اون دوستمون گفت برو از اول بخون هر چند من برات خلاصه کردم ولی میتونی بری چند صفحه قبل رو شروع کنی به خودن وقتی به اینجا رسیدی همین نتیجه رو میگیری
ولی اگه هر سوالی داشتی که بدونم بپرسی بهت میگم در خدمتم حتی میتونی تو یاهو پیغام بدی چون من زیاد اینجا نمیام ولی اگه یه پارتی تو مخابرات داشته باشی که من ندارم همه جوره کارت راه میفته:31:

XMAN9
08-10-2008, 17:44
اينم تعرفه هاي كامل صبانت در مشهد كه دو سه روز پيش رفتم شارژ كنم ليستشو بهم داد.
شما تو پستهاي قبلي اشاره كرده بودي به سرويس 1 مگ صبانت اونم يك ساله ولي تو اين تعرفه هايي كه گذاشتيد خبري از سرويس 1 مگ و 512 كيلوبايت نيست!!

franch
08-10-2008, 18:12
شما تو پستهاي قبلي اشاره كرده بودي به سرويس 1 مگ صبانت اونم يك ساله ولي تو اين تعرفه هايي كه گذاشتيد خبري از سرويس 1 مگ و 512 كيلوبايت نيست!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

XMAN9
08-10-2008, 23:20
ممنون
به نظر من سرويس 1 مگ سه ماهش با محدوديت حجمي 15 گيگ به قيمت 75500 تومان واقعا ميارزه.

DANIAL_2000
09-10-2008, 00:01
با تشکر از جناب فرانچ...

سرعت دانلود سرویسهای 128 صبانت و شاتل تقریبا چقدره؟ (سرعت کدوم بالاتره)

یه مدت سرعتهای صبا خیلی پایین اومده بود...هنوز همونطوره؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

meshkipoosh2006
09-10-2008, 00:30
این پیش شماره فیبر نوری و هیچ شرکتی نمیده.ولی اگه یه آشنا داشته باشی تو مخابرات طلاب یا یه جوری بگی تجهیزاتو شرکت مخابرات روی خطتون نصب کنه نونت تو روغنه.چون سرعتش فضاییه و من که الان دارم سرعت دانلودش رو 200 کیلو بایته در حالی که خودم اکانت 64 گرفتم. یه خوبی دیگه هم داره که خیلی بهتر از اینه.فقط بدون دیگه نه ماهواره لازم داری نه وای مکس نه هیچ چیز دیگه.وقتی تجهیزات نصب شد بهت میگم.من الان اکانت راپید گرفتم روزی 20 گیگ دانلود دارم.میدونم باور نمیکنی .فقط برو بگو تجهیزاتو نصب کنن بعد بیا بهت بگم چکار کنی.:27:

آقا منم رو فیبرم از آشنا اکانت گرفتم البته مجوز فیبرشو خودم گرفتم حالا میگه ما رو فیبر شبانه رایگان نمیدیم ؟؟؟

franch
09-10-2008, 13:18
با تشکر از جناب فرانچ...

سرعت دانلود سرویسهای 128 صبانت و شاتل تقریبا چقدره؟ (سرعت کدوم بالاتره)

یه مدت سرعتهای صبا خیلی پایین اومده بود...هنوز همونطوره؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سرعت دانلود صبا از بقيه شركتها نسبتا بيشتره. ولي هميشه هم اينجوري نيست يعني شايد بعضي وقتها سرعت صبا افت كنه. مثلا يه دو سه هفتهاي خوبه ولي باز ميبيني يه هفته سرعتش مياد پايين.

kharazmii
09-10-2008, 15:14
سلام به نظر من از صبانت نگیرین که بعدا پشیمون می شین

kharazmii
09-10-2008, 15:44
سلام به دوستان
من 3 سه ساله که از صبا دارم می گیرم چ

ساله اول خیلی خوب بود واقعا حرف نداشت با سرویس 128 کیلو بایت 60 کیلو در ثانیه دانلود می کردم به همه هم می گفتم از صبا بگیرید

سال دوم هم بدک نبود ولی خیلی خوب نبود با همون سرویس 128 کیلوبایت بین 20 تا 25 کیلو دانلود می کردم که بازم راضی بودم

سال سوم بخاطر اینکه به اندازه کافی مشتری جمع کرده خیلی افتضاح شده مدام قطی داره یا خیلی وقتها وصلی ولی سند و رسیو نداری واقعا اصاب خورد کن شده . پشتیبانیش هم که افتضاحه تا خودت بلند نشی و 2 یا 3 باری برای مشکلت نری اونجا جوابت رو نمیدن

بیشتر کسانی که به صبانت معرفی کردم دیگه از صبا نمی گیرند منجمله خود من نه برای شرکت و نه برای خونه از صبا نگرفتم فعلا از شاتل گرفتم که نمی تونم الان بگم خوبه یا بد

یکی از دوستان از صبا سرویس 256 رو گرفته سرعت دانلودش اگه وصل بشه 15 کیلو بیشتر نمی شه بنده خدا هر روز زنگ می زنه ولی کسی جواب درست و حسابی بهش نمیدن . من بهش پیشنهاد کردم بره فسخ قرارداد کنه.

من نمی گم شما از صبا یا فلان جا نگیرین ولی قبلش حتما با دیگران مشورت کنید تا سرتون کلاه نره

از هر جا هر سرویسی را که می گیرید ازشون بخواهید که حتما پشت فاکتورتون بنویسند که از چه سرعتی کمتر نمی شه تا فکر نکنند شما از ایم بحثها سر در نمیارید و الکی ادعای سرعت بالا نکنند

همتون موفق باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

behii
09-10-2008, 16:05
سلام به دوستان
من 3 سه ساله که از صبا دارم می گیرم چ

ساله اول خیلی خوب بود واقعا حرف نداشت با سرویس 128 کیلو بایت 60 کیلو در ثانیه دانلود می کردم به همه هم می گفتم از صبا بگیرید

سال دوم هم بدک نبود ولی خیلی خوب نبود با همون سرویس 128 کیلوبایت بین 20 تا 25 کیلو دانلود می کردم که بازم راضی بودم

سال سوم بخاطر اینکه به اندازه کافی مشتری جمع کرده خیلی افتضاح شده مدام قطی داره یا خیلی وقتها وصلی ولی سند و رسیو نداری واقعا اصاب خورد کن شده . پشتیبانیش هم که افتضاحه تا خودت بلند نشی و 2 یا 3 باری برای مشکلت نری اونجا جوابت رو نمیدن

بیشتر کسانی که به صبانت معرفی کردم دیگه از صبا نمی گیرند منجمله خود من نه برای شرکت و نه برای خونه از صبا نگرفتم فعلا از شاتل گرفتم که نمی تونم الان بگم خوبه یا بد

یکی از دوستان از صبا سرویس 256 رو گرفته سرعت دانلودش اگه وصل بشه 15 کیلو بیشتر نمی شه بنده خدا هر روز زنگ می زنه ولی کسی جواب درست و حسابی بهش نمیدن . من بهش پیشنهاد کردم بره فسخ قرارداد کنه.

من نمی گم شما از صبا یا فلان جا نگیرین ولی قبلش حتما با دیگران مشورت کنید تا سرتون کلاه نره

از هر جا هر سرویسی را که می گیرید ازشون بخواهید که حتما پشت فاکتورتون بنویسند که از چه سرعتی کمتر نمی شه تا فکر نکنند شما از ایم بحثها سر در نمیارید و الکی ادعای سرعت بالا نکنند

همتون موفق باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکم این بین چند تا از سرعت ها رو خیلی کم گفتید !!

من از نصفه ی همین تابستون گرفتم 1 ماه اول سرعت 50 تا 60 . بعدش سرعت به 20 تا 25 (30) رسید. الان هم سرعت داره درست میشه . یعنی من با 50 دانلود می کنم اما یکم نوسان داره .

mst_ab
09-10-2008, 16:59
سلام دوستان ! می خو.استم بدونم به نظر شما من چه اینترنتی بگیرم،
برام قيمت ارزان اهميت داره اما پهناي باند نامحدود هم اهميت داره. يه شركتي هست به نام فن آوا نامحدود ميده و اينطور كه يادمه قيمتش ارزان هست. كسي از اين شركت تا به حال استفاده نكرده و از نظر كيفي چطور هست؟ به نظر شما چه شركتي خوبه؟
شما چه شركتي رو پيشنهاد می کنین. مرسی.

orazzagh
10-10-2008, 02:12
آقا منم رو فیبرم از آشنا اکانت گرفتم البته مجوز فیبرشو خودم گرفتم حالا میگه ما رو فیبر شبانه رایگان نمیدیم ؟؟؟
سلام
اقا من خطم رو فيبر 601 است و هيچ شركتي ساپورت نميكنه.شما ميشه مراحلشو توضيح بدي چه جوري رفتي مجوز گرفتي

Nevissande
10-10-2008, 11:14
سلام
اقا من خطم رو فيبر 601 است و هيچ شركتي ساپورت نميكنه.شما ميشه مراحلشو توضيح بدي چه جوري رفتي مجوز گرفتي
بهترين كار اين است كه از خودِ شركت ، مراحل كار را سوال كنيد.

orazzagh
10-10-2008, 12:09

كدوم شركت؟ شركتها ميگن نميشه رو فيبر ولي اون دوستمون گفت گرفته رو فيبر ميخواستم بدونم چه جوري

DANIAL_2000
10-10-2008, 12:19
دوستان کسی از مرکز مخابراتی انقلاب شاتل یا صبانت نداره بگه الان کیفیتش چطوره؟

نه بهترین کار این است که از صفحه اول این تاپیک رو بخونه!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mst_ab
10-10-2008, 21:27
خیلی ممنون از راهنمایی هاتون!

cell_phone
11-10-2008, 00:25
عزیزان همشهری ایا سرعت صبا به 50 برگشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

franch
11-10-2008, 14:06
عزیزان همشهری ایا سرعت صبا به 50 برگشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه قبلا 100 بوده كه حالا به 50 برگشته!
براي بعضيا بالاي 50 هست و براي بعضيها زير 50

tina salehe
11-10-2008, 14:16
مگه قبلا 100 بوده كه حالا به 50 برگشته!
براي بعضيا بالاي 50 هست و براي بعضيها زير 50

مال من که فعلا جفت بالای 100 هست البته اگه این ارورهای لعنتی بذارن کانکت شم

behii
11-10-2008, 17:04
مال من 100 و بعضی موقع ها 140

چی شد که سرعت ها رفت بالا؟

tina salehe
11-10-2008, 17:21
مال من 100 و بعضی موقع ها 140

چی شد که سرعت ها رفت بالا؟

به نظر من این بالا رفتن سرعت موقتی هست

cell_phone
11-10-2008, 17:55
ماله من الان 70 هست به صورت متوسط , اما سرعت لود صفحه هام کمه من چون از اپرا استفاده می کنم سرعت لود رو نشون میده ولی سرعت لودم 7 یا 8 تا 11 هست به نظرم عجیب میرسه نگید که این سایت و ان سایت کلی میگم وضعیت لود صفحات شما به چه نحوی است؟

در ضمن این عزیزمون franch هم همینطوری پست میزنه بابا من میگم به 50 برگشته حالا تو معنی برگشت رو فقط از بالا میدونی نه عزیز من منظورم از پایین بود یعنی از 16 به 50 قدیم برگشته یا نه

behii
11-10-2008, 19:40
ماله من الان 70 هست به صورت متوسط , اما سرعت لود صفحه هام کمه من چون از اپرا استفاده می کنم سرعت لود رو نشون میده ولی سرعت لودم 7 یا 8 تا 11 هست به نظرم عجیب میرسه نگید که این سایت و ان سایت کلی میگم وضعیت لود صفحات شما به چه نحوی است؟

در ضمن این عزیزمون franch هم همینطوری پست میزنه بابا من میگم به 50 برگشته حالا تو معنی برگشت رو فقط از بالا میدونی نه عزیز من منظورم از پایین بود یعنی از 16 به 50 قدیم برگشته یا نه

درسته منم سرعت لود ام پایین هست . البته من از موزیلا فایرفاکس استفاده می کنم اما به نظر خودم سرعت لود پایین هست !!!

mst_ab
12-10-2008, 10:46
بابا به من بدبخت کمک کنید!! می خوام جواب یه بنده خدایی رو بدم! مثلاً صفحه ی 77 این سوال رو پرسیده بودم ها!!:

سلام دوستان ! می خو.استم بدونم به نظر شما من چه اینترنتی بگیرم،
برام قيمت ارزان اهميت داره اما پهناي باند نامحدود هم مهمه(لااقل ترافیکش زیاد باشه). يه شركتي هست به نام فن آوا نامحدود ميده و اينطور كه يادمه قيمتش ارزان هست. كسي از اين شركت تا به حال استفاده نكرده و از نظر كيفي چطور هست؟ به نظر شما چه شركتي خوبه؟
مرسی.
اگه جواب ندیدن میرم معتاد می شم بعد خود کشی می کنم ها!

Nevissande
12-10-2008, 11:05
بابا به من بدبخت کمک کنید!! می خوام جواب یه بنده خدایی رو بدم! مثلاً صفحه ی 77 این سوال رو پرسیده بودم ها!!:

اگه جواب ندیدن میرم معتاد می شم بعد خود کشی می کنم ها!
قبل از هر چيز، 2 صفحه اول اين تاپيك رو بخون.

mst_ab
12-10-2008, 12:52
خدا خیرت بده جوون! یه جوابی دادی! ولی من منظورم این بود که اگر کسی از شرکت مذکور(فن آوا) اینترنت داره اعلام کنه که وضعیتش چجوریه(از نظر کیفی) تا من معتاد نشم!

franch
12-10-2008, 13:34

سرعت لود صفحات فعلا بدك نيست.
راستي من منظورتو در ست متوجه شدم. الانم سرعت دانلودم بالاي 100 هست. اصلا سرعت صبانت تا حالا فكر نكنم 16 بوده باشه مگه اينكه ديگه خيلي مورد استثنا پيش بياد كه اينقدر سرعت پايين بوده باشه.

sid
13-10-2008, 18:11
سلام تا چه تاريخي مخابرات فيبر نوري رو هم ساپورت ميكنه براي اي دي اس ال؟
شنيدم به زودي اين اتفاق مي افته
من منتظر چنين روزي ام
سوال دومم اينه كه بعد از اعلام مخابرات كدوم شركت اينترنت مناسب تري رو ميدن
من دنبال يه اينترنت با سرعت معمولي مثلا 128 يا 256 هستم و دانلود زيادي ندارم و6 ماهه ميخوام فعلا
نظر خودم روي تعرفه برنزي آشنا هست كه در سايت 4321 زده
تعرفه برنزي آشنا:
128
6ماهه
30گيگ
مودم رايگان
100 تومن

franch
13-10-2008, 21:33
سوال اولت رو نميدونم ولي در مورد سوال دومت اگه از صبانت بگيري بهتره.

meshkipoosh2006
13-10-2008, 22:15
سلام تا چه تاريخي مخابرات فيبر نوري رو هم ساپورت ميكنه براي اي دي اس ال؟
شنيدم به زودي اين اتفاق مي افته
من منتظر چنين روزي ام
سوال دومم اينه كه بعد از اعلام مخابرات كدوم شركت اينترنت مناسب تري رو ميدن
من دنبال يه اينترنت با سرعت معمولي مثلا 128 يا 256 هستم و دانلود زيادي ندارم و6 ماهه ميخوام فعلا
نظر خودم روي تعرفه برنزي آشنا هست كه در سايت 4321 زده
تعرفه برنزي آشنا:
128
6ماهه
30گيگ
مودم رايگان
100 تومن

تا یک ماه آینده شنیدم را ه اندازی میشه
2- هیچ شرکتی نمی تونه رو خط فیبر سرویس بده غیر از خود مخابرات در واقع ای دی اس ال فیبر رو می گیرن دست خوشون

meshkipoosh2006
13-10-2008, 22:16
کسی هست رو فیبر نوری شبانه رایگان هم داشته باشه اگه آره از کدوم شرکت؟؟

hardrock007
14-10-2008, 00:02
دوستان مشترک صبانت

سرویس شبانه دانلود شما هم سرعتش چند شبیه که پائین اومده ؟

Gamemaster
14-10-2008, 00:47
کسی هست رو فیبر نوری شبانه رایگان هم داشته باشه اگه آره از کدوم شرکت؟؟
دوستم داره تو دانشجو ميشنه

cell_phone
14-10-2008, 03:37
من سرعت دانلودم تو روز به 106 هم رسید . اما هنوز تو لود صفحه مشکل دارم و نمی تونم با سرعت با لا هیچ سایتی رو باز کنم.
همچنین اکانت شبانه هم سرعت دانلود و لود هر دو کمه دانلود شب 6 7 هست لودشم 4 5 ماله شما چه وضعیتی داره فقط دوستان صبانتی سریع جواب بدن در ضمن لطف کنید بگید کدوم مرکز هستید من فر شچی هستم.

من برای سرعت لود با هشون تماس گرفتم یه dns داد ولی تاثیری نداشت . ایا شما کاری کردین؟؟؟؟؟؟

@ french عزیز من تا چند روز قبل سرعتم در همون حد 16 اینا بود ولی یه 3 روزی هست اومده بالا ولی سرعت لوده صفحهم فرقی نکرده . شما کدوم منطقه هستی که سرعتت کم نشده بوده ؟؟؟؟؟؟ چون هر کی رو دیدم سرعتش کم شده بود

صبا نتی ها ی عزیز منتظرم

franch
14-10-2008, 14:13
اره سرعت شبانه صبانت اومده پايين.

cell_phone
16-10-2008, 17:04
چیه باز سرعتاتون بالاست ازتون خبری نیست

اما من همچنان سرعت لودم پایینه بر عکس سرعت دانم بالا ست تماس گرفتم و پی گیرش شدم بهم دی ان اس داد بازم فرقی نکرد باز باید شنبه تماس بگیرم

tina salehe
16-10-2008, 19:11
چیه باز سرعتاتون بالاست ازتون خبری نیست

اما من همچنان سرعت لودم پایینه بر عکس سرعت دانم بالا ست تماس گرفتم و پی گیرش شدم بهم دی ان اس داد بازم فرقی نکرد باز باید شنبه تماس بگیرم

نه بابا سرعت روزانه خوبه و دانلودش بالای 100 هست ولی چی فایده هیچ کار نمیتونی بکنی
منم سرعت لود صفحات و شبانم خیلی پایینه اون dns رو میدی به من تا منم امتحان کنم شاید برای من جواب داد

mohyad
16-10-2008, 19:19
سلام ميخواستم ببينم شركتي هست روي خطوط فيبر نوري اكانت بده الان 2 ماه با هر شركتي تماس ميگيرم يا جوابشون منفيه يا وعده سر خرمن ميدن. خلاصه يكي پيدا بشه منو از اين وضعيت خلاص كنه مردم با اين سرعتهاي مزخرف dial up متشكرم

meshkipoosh2006
16-10-2008, 20:31
سلام ميخواستم ببينم شركتي هست روي خطوط فيبر نوري اكانت بده الان 2 ماه با هر شركتي تماس ميگيرم يا جوابشون منفيه يا وعده سر خرمن ميدن. خلاصه يكي پيدا بشه منو از اين وضعيت خلاص كنه مردم با اين سرعتهاي مزخرف dial up متشكرم

نه هیچ شرکتی رو فیبر نمی تونه بده چون مخابرات از 17 /4 ممنوع کرده و مشکل از شرکت ها نیست

mohyad
16-10-2008, 20:39
نه هیچ شرکتی رو فیبر نمی تونه بده چون مخابرات از 17 /4 ممنوع کرده و مشکل از شرکت ها نیست

حالا من چي كار كنم !!!؟؟؟؟:41:

tina salehe
17-10-2008, 08:36
دیگه باید فعلا قید adsl رو بزنی:31: اینجا برات گفته که چکار کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

omid toosi
17-10-2008, 08:47
دو حالت داره 1-اگه قبل از اینکه فیبر نوری بشه ای دی اس ال داشتی مخابرات تجهیزاتو نصب میکنه مثل من.2- اگه آشنا هم تو مخابرات داشته باشی بهت میده. سرعتشم خیلی بالاست.

mohyad
17-10-2008, 14:11
دو حالت داره 1-اگه قبل از اینکه فیبر نوری بشه ای دی اس ال داشتی مخابرات تجهیزاتو نصب میکنه مثل من.2- اگه آشنا هم تو مخابرات داشته باشی بهت میده. سرعتشم خیلی بالاست.

توي هر مركزي ميشه يا فقط بايد توي مركز تلفن خودم آشنا داشته باشم

orazzagh
17-10-2008, 18:57
اقا من قبلا داشتم رفت رو فيبر ما بدبخت شديم مركز فرشچي هستم . دقيقا پيش كي بايد برم تا تجهيزاتو وصل كنن

cell_phone
17-10-2008, 23:33
تنها راهش اینه که محکم بری پیش ریس مرکز بگی شما باید این کار رو بکنید و گفت نه بیخیالش نشی اگه دنبالش رو بگیری 100% میشه .

البته منم مرکز فرشچی هستم ولی پارسال قبل از اینکه برم ای دی اس ال بگیرم رفتم امار گرفتم گفتن فعلن برنامه ای برای پیش شماره شما نداریم

omid toosi
18-10-2008, 11:42
توي هر مركزي ميشه يا فقط بايد توي مركز تلفن خودم آشنا داشته باشم

نه تو مرکز خودتون باید باشه.

اقا من قبلا داشتم رفت رو فيبر ما بدبخت شديم مركز فرشچي هستم . دقيقا پيش كي بايد برم تا تجهيزاتو وصل كنن

من که راست رفتم پیش رییس مرکزمون(طلاب)اونم بعد دو سه هفته وصل کردن. من فکر نمیکردم وصل کنن بیخیالش شده بودم ولی بعد سه هفته زنگ زدن گفتن فعال شده.بعد مودمو روشن کردم دیدم قسمت ای دی اس ال ثابت هست و چشمک نمیزنه. بعدم از اشتراک صبا گرفتم.

behii
18-10-2008, 16:24
خب شما که فیبر نوری شده سرعت ها چه قدر فرق کرده ؟ یعنی من الان 128 دارم سرعتم تقریبا 100 (فیبر نوری نیستم) حالا با فیبر نوری سرعت چه قدر میشه؟

omid toosi
18-10-2008, 17:44
خب شما که فیبر نوری شده سرعت ها چه قدر فرق کرده ؟ یعنی من الان 128 دارم سرعتم تقریبا 100 (فیبر نوری نیستم) حالا با فیبر نوری سرعت چه قدر میشه؟
من 64 سه ماهه دارم سرعتم 200 هست

cell_phone
19-10-2008, 21:19
هنوزم میگی هیچی از حجمت کم نشده؟

behii
20-10-2008, 14:21
من 64 سه ماهه دارم سرعتم 200 هست

خب این فایل از رپیدشیر هست مطمئنا سرعتش بالاتر هست (من سرعتم رو با رپید تست نکردم)
از جاهای دیگه هم که میگیری همینجوریه سرعت؟
صبح ها چطور ؟(چون سرعت صبح من 30 هست)

tina salehe
20-10-2008, 18:40
خب این فایل از رپیدشیر هست مطمئنا سرعتش بالاتر هست (من سرعتم رو با رپید تست نکردم)
به سرعت فیبر نوری بستگی داره

n340
20-10-2008, 21:01
سلام دوستان من با 4 ساعت 45 دقیقه شبانه (45 دقیقه باگه) یه چیزی نزدیک به 1 الی 1.5 گیگ هر شب دانلود می کنم.شبی 1 ال 3 تا
فیلم از مهرماع خوب شده شماها چطورید ؟؟؟

cell_phone
20-10-2008, 22:46
شما کدوم منطقه هستید , من شب ها چه با اکانت رو زانم و چه شبانه سرعتم در حد دیال آپ هست . یعنی از وقتی اکانت شبانه شروع می شه تا تموم میشه . من مرکز فزشچی هستم کلا نمی دونم شبانه چرا تو اینجا اینطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای همین هیچوقت سعی در راه اندازی سیستم خودکار شبانه نکردم .

ولی دلیلشو میدونم شبا پهنای باند رو محدود می کنند که ضرر نکنن , اما چرا برای بعضی از شما تو بقیه ی مناطق به این نحو نیستت؟؟؟؟

n340
21-10-2008, 06:19
من مرکز فدایان اسلام هستم
همون طور که من 45 دقیقه بیشتر (از باگ) استفاده می کنم .همون طوری .چندتا لینک بزار همه در حال دان باشن ببین چچوری
مال من هر یه ثانیه نزدیک به 80الی 120 کیلو می کشه یعنی همین الان هارد کامپیوترم هرثانیه میگه تلق تلق تلق تلق البته الان ساعت 6.20

n340
21-10-2008, 06:21
الان لینک ویندوز xp سرویس پک سه اوریجینال مایکرو رو شب لینکاشو دادم 20 دقیقه دیگه تمومه
فیلم مکس پین هم لینکاشو گذاشتم 60 درصد فیلم رو گرفته سه چهار تاهم فیلم 700 مگی اونارم داره میگره

omid toosi
21-10-2008, 09:49
هنوزم میگی هیچی از حجمت کم نشده؟

هنوزم هیچی:31:

جاهای دیگه کم و زیاد داره بستگی به سایتش داره بعضیا همون 200 ثابته مثلا همین راپید بدون اکانت حدود 30 هست.ولی با اکانت همیشه از 200 بیشتره.صبحها هم سرعتم میاد پایین معمولا از 5 تا 7 صبح سرعت میاد پایین.ولی بعد 7 دیگه ثابت رو 200 هست.من یه ماه اکانت راپید داشتم محدودیتش روزی ده گیگ بود.صبح که میزاشتم تا ساعت 6 بعد از ظهر ده گیگ دانلودش تموم میشد.

behii
21-10-2008, 10:49
من هم از باگ استفاده می کنم سرعت بالای 100 میشه !!

بقیه موقع ها هم 30 و20 و بعضی موقع ها هم 50 میشه (در اکانت شبانه)

Nevissande
21-10-2008, 12:20
هنوزم هیچی:31:

جاهای دیگه کم و زیاد داره بستگی به سایتش داره بعضیا همون 200 ثابته مثلا همین راپید بدون اکانت حدود 30 هست.ولی با اکانت همیشه از 200 بیشتره.صبحها هم سرعتم میاد پایین معمولا از 5 تا 7 صبح سرعت میاد پایین.ولی بعد 7 دیگه ثابت رو 200 هست.من یه ماه اکانت راپید داشتم محدودیتش روزی ده گیگ بود.صبح که میزاشتم تا ساعت 6 بعد از ظهر ده گیگ دانلودش تموم میشد.
چطور چنين چيزي ممكنه كه از حجمتون كم نشه؟:18:

از ترفند خاصي استفاده مي كنيد كه اينطور شده؟

cell_phone
21-10-2008, 13:51
1-من کاملا گیج شدم چرا تو مر کز فرشچی ( شایدم از بخت بده من فقط برای من ) سرعت شبانه کمه اگه حداقل 50 بود یا دورو برش بود میارزید برم تو کار لینک مستقیم و شاید تورنت چون اکانت رپید برام نمی صرفه .

2-در ضمن شما از idm استفاده می کنید ؟

3-کلاینت تورنت چی استفاده می کنید؟

4-یکی از دوستان که سرعت شبانش مثل من بود ( البنه یه مرکز دیگه بلوار ابوطالب ) میگه چند بار ریست کرده مودم رو درست شده ؟ بنظرم ربطی نداره , نظر شما چیه ؟

یه خواهشی که داشتم اینه که عزیزان مشهدی که از صبانت سرویس دارن و تو مرکز فرشچی هستند یه آماری از خودشون بدن ( سرعت دانلود , سرعت لود صفحه و سرعت دانلود شبانه ) ؟ من شدیدا گیج شدم چرا بقیه شبانشون ردیفه ماله من اینطور نیست ؟

behii
21-10-2008, 14:35
من دوستم فرشچی (آزادشهر) هست سرعتش هم خوبه !! (یعنی روزانه اش 100 هست) شبانه رو نمی دونم.

بعد یک موضوع دیگه دوستان برای شما هم tinypic ف..ی..ل.....ط..ر شده؟

tina salehe
22-10-2008, 12:40
دوستان صبانتی یه سوال داشتم
شما امروز صبح تونستید بدانلودین؟

daniyal62
22-10-2008, 13:49
من که اصلا نتونستم فکر کنم سرور صبا قاطی کرده بود

daniyal62
22-10-2008, 13:51
من دوستم فرشچی (آزادشهر) هست سرعتش هم خوبه !! (یعنی روزانه اش 100 هست) شبانه رو نمی دونم.

بعد یک موضوع دیگه دوستان برای شما هم tinypic ف..ی..ل.....ط..ر شده؟
از طریق ip وارد شو

behii
22-10-2008, 15:18
من که 500 مگ دانلود کردم .(البته سرعت خیلی پایین بود)

XMAN9
22-10-2008, 17:01
منم نزديك 200 مگ دان كردم. الانم سرعت خوبه.

hoomif
24-10-2008, 00:11
كي گفته سرعت فيكس 16 از 1mb جاهاي ديگخ بهتره؟؟؟ من سرعتم با اكانت 512 معمولا 35 تا 60 و وقتي سرعت خيلي افت مي كنه به 15و16 ميرسه .. بعد شما ميگي اين فيكس 16 از 1mb جا ها ي ديگه بهتره؟؟
درسته كه فيكس بودن سرعت خيلي بهتر از سرعت متغيره اكانت منه ... ولي نه وقتي سرعت من در اكثر مواقع 2و3 برابر 16 است و هنگام افت به اين عدد مي رسه.
ضمنا مودبانه صحبت كنيد اطلاعات غلط در مورد اينترنت ماهواره اي مي ديد بعد به من ميگيد گيج؟؟ ميشه بگيد داشتن اينترنت ماهواره اي چه تجهيزات 2 ميليون توماني مي خواد؟
شما که اطلاعات نداری خواهشا شلوغ نکن...بعدشم من به کی بی ادبی کردم...تجهیزاتش رو برو از پرووایدرش بپرس...
حالا وقتی میگم گیجید ناراحت نشو چون تجهیزات مربوط به ADSL نیست...

orazzagh
24-10-2008, 12:47
سلام دوستان
من متوجه يه چيزي نميشم چه جوري شما اينترنت64kbps داريد و اونوقت دانلود شما 200kBps و يا درحقيقت چيزي حدود 1.6mbps هست و اونم نامحدود؟ اين باگ كه ميگيد چيه؟

cell_phone
24-10-2008, 16:20
دیشب 1.6 زدم تو گوشش :دی

رعد
25-10-2008, 05:21
با سلام خدمت دوستان مخصوصا صبانتي ها
همونجوري كه مستحضريد صبانت شبانه يه ساعت به يه ساعت قطع ميشه
دانلود منيجر من idm قبلا اين قابليت رو داشت كه بلافاصه شماره گيري كنه و وصل بشه اما الان يه هفته اي هس كه پس از قطع شدن شماره گيري ميكنه اما و صل نميشه
آيا تنظيماتش بهم خورده؟
در ضمن اينو بگم از طريق دستي اتصال بر قرار ميشه اما اونجوري خيلي راحت بود و الان به خاطر اين مشكل حسش نيست دانلود شبانه انجام داد

eleram
25-10-2008, 15:35
128، هفت هزار تومان! پهنای باند 5 گیگ!! 6 ماه اول رایگان!!!
اینارو یه شرکت تازه تاسیس تو مشهد میده! کسی خبر نداره ازش؟

tina salehe
25-10-2008, 17:37
ویرایش شد..........

tina salehe
25-10-2008, 17:38

...:18::18::18:
حالا اسم این شرکت چی هست هر چند که فکر کنم بلفی بیش نیست:10:

tina salehe
25-10-2008, 17:41
دیشب 1.6 زدم تو گوشش :دی

پس خدا رو شکر سرعت تو هم خوب شد :46:
با مصالحه درست کردی یا با دعوا یا خودش درست شد

shamabady
26-10-2008, 00:41
خوش به حال بچه های شهرای بزرگ مثل مشهد انقدر تنوع تو انتخاب سرویس دارند که میمونن کدومشو انتخاب کنن
ما بدبخت های شهرستانی کلا شاید 4 یا 5 انتخاب داشته باشیم
الان وضعیت اینترت تو شهر ما سبزوار اینجوریه:
کلا 7 تا آی اس پی هست و از این هفت تا فقط دو تاشون adsl دارند اونم هرکدومشون فقط 4. 5 تا سرویس با قیمتهایی که نسبت به شهر های مشهد خیلی بیشتر به طور مثال من هزینه ای که برای adsl میتونم ماهیانه بدم 20000 تومن با این هزینه فقط دوتا سرویس هست 128کیلو شبانه (8شب تا 6 صبح) و 64 کیلو نا محدود و که دیگه شبانه هم به دردم نمیخوره یه گزینه برای انتخاب دارم
واقعا که در حق ما خیلی ظلم میشه (البته حالا از حق نگذریم کیفیتشون عالی و تو حداکثر 24 ساعت هم راه اندازی کردند که فکر نکنم تو هیچ جایی با این سرعت راه اندازی بشه)

حالا بگزریم

من تو صفحات این تاپیک که مگیشتم تا جایی که فهمیدم بعضی از دوستانبا اشتراک 64 یا 128 سرعت دانلود 100 کیلو بایت دارند میخواستم ببینم چی جوری این کارو میکنن

tina salehe
26-10-2008, 06:17
خوش به حال بچه های شهرای بزرگ مثل مشهد انقدر تنوع تو انتخاب سرویس دارند که میمونن کدومشو انتخاب کنن
ما بدبخت های شهرستانی کلا شاید 4 یا 5 انتخاب داشته باشیم
الان وضعیت اینترت تو شهر ما سبزوار اینجوریه:
کلا 7 تا آی اس پی هست و از این هفت تا فقط دو تاشون adsl دارند اونم هرکدومشون فقط 4. 5 تا سرویس با قیمتهایی که نسبت به شهر های مشهد خیلی بیشتر به طور مثال من هزینه ای که برای adsl میتونم ماهیانه بدم 20000 تومن با این هزینه فقط دوتا سرویس هست 128کیلو شبانه (8شب تا 6 صبح) و 64 کیلو نا محدود و که دیگه شبانه هم به دردم نمیخوره یه گزینه برای انتخاب دارم
واقعا که در حق ما خیلی ظلم میشه (البته حالا از حق نگذریم کیفیتشون عالی و تو حداکثر 24 ساعت هم راه اندازی کردند که فکر نکنم تو هیچ جایی با این سرعت راه اندازی بشه)

حالا بگزریم

من تو صفحات این تاپیک که مگیشتم تا جایی که فهمیدم بعضی از دوستانبا اشتراک 64 یا 128 سرعت دانلود 100 کیلو بایت دارند میخواستم ببینم چی جوری این کارو میکنن

چه جوری نداره :31:خودش همین جوریه:46:

shamabady
26-10-2008, 14:45
چه جوری نداره :31:خودش همین جوریه:46:

یعنی چی یعنی شما سرویس 128 میگیرین اون وقت سرعتتون 1.6 مگ هستش خوب مگه همچین چیزی خود به خود میشه حتما یه کاری میکنین
برای چی مال ما این جوری نمیشه؟
بعد منظور از این باگ که در بارش میگین چیه؟

behii
26-10-2008, 15:41
یعنی چی یعنی شما سرویس 128 میگیرین اون وقت سرعتتون 1.6 مگ هستش خوب مگه همچین چیزی خود به خود میشه حتما یه کاری میکنین

کی گفته که سرعت 128 1.6 مگ هست؟ فکر کنم منظور 1.6 گیگ بوده که منظور مقدار دانلود هست نه سرعت .

منظور از باگ همون 45 دقیقه اضافه ی صبح است که ساعت 6:45 دیسکانکت میشیم و تا 7:45 با شبانه می مونیم !

eleram
26-10-2008, 16:52
...:18::18::18:
حالا اسم این شرکت چی هست هر چند که فکر کنم بلفی بیش نیست:10:

KCG
از یکی از دوستانم شنیدم. کسی خبر نداره ازش؟ من آپلود زیاد دارم و پهنای باندم خیلی خیلی زود تموم میشه... یه شرکت خوب هست که پهنای باندش نامحدود بده و ارزون باشه؟ لطفا معرفی کنید که اینطوری اصلا برام نمی صرفه :10:

tina salehe
26-10-2008, 19:42

مگه اینجا ژاپنه که سرعت 1.6 مگ باشه خیلی زور بزنه 140 کیلو بایت در ثانیه
همون 45 دقیقه معروف هست که البته بعضی روزها جواب نمیده

behii
26-10-2008, 20:16
KCG
از یکی از دوستانم شنیدم. کسی خبر نداره ازش؟ من آپلود زیاد دارم و پهنای باندم خیلی خیلی زود تموم میشه... یه شرکت خوب هست که پهنای باندش نامحدود بده و ارزون باشه؟ لطفا معرفی کنید که اینطوری اصلا برام نمی صرفه :10:
ایزی توکال نامحدود هست . البته فکر کنم با سرعت دانلود 15

mostafa.m
26-10-2008, 22:58
دوستان کسی گلدنت داره؟
نظرتون راجع بهش چیه؟؟!!

mostafa.m
26-10-2008, 23:05
راستی یه نکته ای :............
ابونمان رو قبض چرا هی داره زیاد میشه
از 3000تومان رسید به 6000تومان که دیروز اومد!
علتش چیه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

shamabady
27-10-2008, 00:23

منظورم 1.6مگا بیت بود نه مگا بایت
بابا برای چی طفره میری قشنگ بگو چی کار میکنین دیگه خوب من از کجا بفهمم 45 دقیقه معروف شما چیه:13:

shamabady
27-10-2008, 00:25
راستی یه نکته ای :............
ابونمان رو قبض چرا هی داره زیاد میشه
از 3000تومان رسید به 6000تومان که دیروز اومد!
علتش چیه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

آبنومان ماهی 3000 تومن چون قبض ها هر دو ماه میان آبنومان 2 ماه میشه 6000 تومن دیگه این که عجیب نیست

eleram
27-10-2008, 06:14
جالب اینجاست که من ای دی اس گرفتم و مودم دایال آپ رو کلا قطع کردم ولی رو قبض زده 4 و خورده ای واسه شبکه هوشمند! ما به جز نت هوشمند، استفاده دیگه ای از شبکه هوشمند نداشتیم که اونم خیلی وقته قطعه...

eleram
27-10-2008, 07:25
ایزی توکال نامحدود هست . البته فکر کنم با سرعت دانلود 15

حالا ایزی تو کال چطوری هست؟ خوبه؟ از صبانت که بد تر نیست انشالله؟! :31:

eleram
27-10-2008, 08:12
آقایون همه از فن آوا یا همون Easy2Call راضی هستین؟

4039
27-10-2008, 11:58
اینکه سرعتو بردن بالای 100 یک بدی هم داره و اونم اینه که بدلیل سرعت بالا آدم دیگه حواسش به میزان دانلودش نیست یکی دو ساعت میگذره یه دفه به خودت میای میبینی 500 مگ از محدودیت حجمت رفت .اینجوری قبل از اتمام زمان قرارداد محدودیت دانلود تموم میشه و باید دوباره بریم شارژ.
من همیشه سه ماه 128 قرارداد میبندم اما چند دوره میشه که هنوز به دو ماه نکشیده حجم دانلودم تموم میشه .فکر کنم اینم از سیاستشون باشه که اینکارو کردن.

Moahammad_sdt
27-10-2008, 13:35
می خواستم ببینم یک شرکت پر سرعت توی شبانه (شبانش بدون محدودیت دانلود باشه) برای دانلود فیلم Hd می خواستم

shamabady
27-10-2008, 13:42
اینکه سرعتو بردن بالای 100 یک بدی هم داره و اونم اینه که بدلیل سرعت بالا آدم دیگه حواسش به میزان دانلودش نیست یکی دو ساعت میگذره یه دفه به خودت میای میبینی 500 مگ از محدودیت حجمت رفت .اینجوری قبل از اتمام زمان قرارداد محدودیت دانلود تموم میشه و باید دوباره بریم شارژ.
من همیشه سه ماه 128 قرارداد میبندم اما چند دوره میشه که هنوز به دو ماه نکشیده حجم دانلودم تموم میشه .فکر کنم اینم از سیاستشون باشه که اینکارو کردن.

خوب برای چی سرویس نامحدود نمیگیری اینجوری که میگی 3 ماهه رو تو 2 ماه تموم میکنی فکر نکنم قیمت تمام شدش برات زیاد فرقی بکنه

behii
27-10-2008, 14:15
حالا ایزی تو کال چطوری هست؟ خوبه؟ از صبانت که بد تر نیست انشالله؟! :31:
ایزی توکال رو با صبانت مقایسه می کنید؟؟؟؟:18:
سرعت صبانت 100 هست سرعت ایزی توکال 15 . اکانت نامحدود یک ماهه 128 ایزی توکال فکر کنم 30 تومن باشه اما مطمئن نیستم.

vendee
27-10-2008, 15:08
جالب اینجاست که من ای دی اس گرفتم و مودم دایال آپ رو کلا قطع کردم ولی رو قبض زده 4 و خورده ای واسه شبکه هوشمند! ما به جز نت هوشمند، استفاده دیگه ای از شبکه هوشمند نداشتیم که اونم خیلی وقته قطعه...

90درصد ممکن مال ماه های قبل باشه مثلا مال 2 ماه پیش.حتما اینطوری خواهد

بود که من گفتم و روی قبضتون حساب میشه.

به جز نت هوشمند؟؟؟؟؟؟:eh:

4039
27-10-2008, 15:38
خوب برای چی سرویس نامحدود نمیگیری اینجوری که میگی 3 ماهه رو تو 2 ماه تموم میکنی فکر نکنم قیمت تمام شدش برات زیاد فرقی بکنه
من برای سه ماهه 30 تومن پرداخت میکنم .فکر میکنم نامحدودش خیلی گرون در میاد.

tina salehe
27-10-2008, 19:45
منظورم 1.6مگا بیت بود نه مگا بایت
بابا برای چی طفره میری قشنگ بگو چی کار میکنین دیگه خوب من از کجا بفهمم 45 دقیقه معروف شما چیه:13:
کاری نمیکنیم بخدا:46: البته فکرکنم این سرعت تو چند تا شهر مشهد و تبریز و کرج هست که بالا هست
ساعت 6:45 دیسکانت شو اونوقت که کانکت شدی تا 7:45 قطع نمیشه البته گاهی اوقات این ترفند جواب نمیده

tina salehe
27-10-2008, 19:46
من برای سه ماهه 30 تومن پرداخت میکنم .فکر میکنم نامحدودش خیلی گرون در میاد.
این سرویسهای نامحدود همشون سرعت زیر 20 هست

eleram
27-10-2008, 22:07
ایزی توکال رو با صبانت مقایسه می کنید؟؟؟؟:18:
سرعت صبانت 100 هست سرعت ایزی توکال 15 . اکانت نامحدود یک ماهه 128 ایزی توکال فکر کنم 30 تومن باشه اما مطمئن نیستم.
یه دفه بفرمایید یه نسل قدیمی تر از دیال آپ داره میده! با دایال آپ حداقل 40 داشتیم که!!

eleram
27-10-2008, 22:08
90درصد ممکن مال ماه های قبل باشه مثلا مال 2 ماه پیش.حتما اینطوری خواهد

بود که من گفتم و روی قبضتون حساب میشه.

به جز نت هوشمند؟؟؟؟؟؟:eh:

نه بابا چند ماهه که استفاده نکردم واسه همین میگم...

orazzagh
27-10-2008, 22:08
کاری نمیکنیم بخدا:46: البته فکرکنم این سرعت تو چند تا شهر مشهد و تبریز و کرج هست که بالا هست
ساعت 6:45 دیسکانت شو اونوقت که کانکت شدی تا 7:45 قطع نمیشه البته گاهی اوقات این ترفند جواب نمیده
نميدونم شما بودي يا يكي ديگه از دوستان سرعت دانلودش 200KB/S بود (عكس داشت)مگه ميشه؟ يكي ديگه هم ميگفت هر روز از رپيدشير حداكثر ممكن را دانلود ميكنه(10 گيگ) اونوقت شما ميگي تو يك ساعت همچين اتفاقي ميفته؟

eleram
27-10-2008, 22:10
من دانلود و خصوصا آپلود زیادی در روز دارم لطفا یه سرویس خوب و کم هزینه بهم معرفی کنید شدیدا احتیاج دارم.

tina salehe
28-10-2008, 08:09
نميدونم شما بودي يا يكي ديگه از دوستان سرعت دانلودش 200KB/S بود (عكس داشت)مگه ميشه؟ يكي ديگه هم ميگفت هر روز از رپيدشير حداكثر ممكن را دانلود ميكنه(10 گيگ) اونوقت شما ميگي تو يك ساعت همچين اتفاقي ميفته؟

اون دوستی که عکس 200 kb گذاشته بود از فیبر نوری استفاده میکنه
اونجور که خود اون شخص میگفت که اتفاقا از بکس طلاب بود هر چی دانلود میکنه از حجم ترافیک روزانه اش کم نمیکنه البته فکر کنم چون خطش فیبر نوری بوده اینجوریه
سوال سوم رو نفهمیدم منظورتون چی بود:10:

cell_phone
28-10-2008, 09:01
با سلام خدمت دوستان مخصوصا صبانتي ها
همونجوري كه مستحضريد صبانت شبانه يه ساعت به يه ساعت قطع ميشه
دانلود منيجر من idm قبلا اين قابليت رو داشت كه بلافاصه شماره گيري كنه و وصل بشه اما الان يه هفته اي هس كه پس از قطع شدن شماره گيري ميكنه اما و صل نميشه
آيا تنظيماتش بهم خورده؟
در ضمن اينو بگم از طريق دستي اتصال بر قرار ميشه اما اونجوري خيلي راحت بود و الان به خاطر اين مشكل حسش نيست دانلود شبانه انجام داد

دوست عزیز , ما ( شایدم من ) از Autopower & shut down استفاده می کنیم . من قسمت دیال خودم IDM رو از کار انداختم و از یک ماکرو بجای اون استفاده می کنم . اگه متوجه نشدی بگو کامل برات توضیح بدم , البته بقیه بچه ها هم می دونند.

پس خدا رو شکر سرعت تو هم خوب شد :46:
با مصالحه درست کردی یا با دعوا یا خودش درست شد

بله عزیز دل :10: داریم حالشو می بریم ( به قول بچه ها گفتنی ) امروز صبح هم به رکورد 1.7 رسیدم ( البته فکر می کنم اگه یک فایل 2 گیگی از یک سرور خوب دان کنم که سرعتش بالا باشه سرعته منم به 117kBps برسه که می رسه میشه 2 گیگ رو زد ): . معلوم نیست این صبا چرا باز DSLAM هاشو رو 1Mb فیکس کرده ؟؟؟؟ و معلوم نیست تا کی وضع به این صورت خواهد بود؟؟؟؟؟؟

ببین عزیز دل من ( یا ما ) بیشترمون سرویس 128kbps داریم . ولی صبانت محدودیت سرعت رو بجای اینکه 128kbps بذاره , گذاشته تقریبا رو (1Mbps .(1Mbps/8=128kBpsو با این حساب ما سرعت دانلودمون 105 تا 118 است ( البته بعضی موقع ها بصورت لحظه ای به 140 هم میرسه , که کاذبه ) و دلیل این کار صبانت اینه که بچه ها زودتر حجمشون تموم بشه و از اون مهمم تر به دلیل سرعت بالا بتونه مشتری بیشتری رو تور کنه که موفق هم بوده و اگر به هیمین منوال ادامه بده برد بیشتری رو هم خواهد کرد .
و در مورد سرعت شما که چرا اینطوری نیست بنظرم اون isp که شما ازش سروریس می گیری خودش از صبا می خره و بعد به شما می فروشه ولی اینجا ما توسط نمایندگی فروش از خوده صبا در واقع می خریم ( منظورم اینکه ما قسمت اکانتینگمون مستقیم توسط خود صبا انجام میشه ولی برای شما 2 حالت داره یا اونی که گفتم یعنی می خرن و بعد به شما با سرعت محدود می فروشن و یا واقعا صبا برای شما این سرعت رو اعمال می کنه , که بعیده ).
در مورد باگ ( اشکال ) صبانت باید بگم طبق مشخصاتی که دادند از 3 تا 7 صبح ما می تونیم کانکت بشیم البته چیزی از حجمون کم نمیشه . و در این مدت هر 1 ساعت ( یعنی از وقتی کانکت کردی وقتی تایمر اینترنت کانکشنت به 1 ساعت رسید قطع میشی ) قطع میشه و با تجربه به این نتیجه رسیدیم که اگر ما بجای 7 که خودش قطع میشه 6:45 خودمون قطع کنیم و باز همون موقع وصل کنیم می تونیم تا 7:45 ان باشیم و به عبارتی حالشو ببریم :8::27: . فکر کنم کامل بود ولی اگه سوالی بود در خدمتم .:20:

بابا واسه منکه تو 45 دقیقه پایانی هم به این به 140 نمیرسه . البته اگه اکانت رپید باشه شاید برسه .

در مورد اول باید بگم نه این مشکل شماست شما می تونی حواست رو جمع کنی و یا اگه نمی تونی از برنامه ای استفاده کنی مثل IDM که بتونی یه سقف برای دانت تعریف کنی . این یک مزیت هست ( حداقل برای من بسیاری دیگر ) من 6 ماه 30 گیگ دارم که اضافه هم میاد , چرا ؟ چون دانلود ماله شبه:27: و روز ولگردی تو نت ( وبگردی ) داریم . و دفعه بعد می خوام حجم کمتری رو بگیرم اگه سرعت همینطور باشه .
خلاصه شما باید به یک جمع بندی برسی که کدوم سرویس برات مناسبه شاید واقعا این سرویسی که استفاده می کنی برات کمه :13:

یه دفه بفرمایید یه نسل قدیمی تر از دیال آپ داره میده! با دایال آپ حداقل 40 داشتیم که!!

منظور kbps بود بابا

بابا اونا اگه واقعا موجود باشن به دلیل استفاده از فیبر نوری تا کافوی محلشون سرعتشون افت نمی کنه چون مزیت فیبر نوری همین است . ولی اینکه حجم کم نمیشه فکر کنم یه حال بهش دادن چون استثنا بوده و بدلیل اینکه سوییچ های لازم رو روی فیب نصب نکردن گفتن ولش کن بذار دهنه این بسته شه :19: ( قصد جسارت نداشتم:11:)

اون دوستی که عکس 200 kb گذاشته بود از فیبر نوری استفاده میکنه
اونجور که خود اون شخص میگفت که اتفاقا از بکس طلاب بود هر چی دانلود میکنه از حجم ترافیک روزانه اش کم نمیکنه البته فکر کنم چون خطش فیبر نوری بوده اینجوریه
سوال سوم رو نفهمیدم منظورتون چی بود:10:

ایول به شما ولی آقا یه آمار بدین شما چند گیگ دان می کنید و آیا اکانت خاصی مثله رپید دارین یا نه ؟
در ضمن من پایه ام اگه 3 نفر دیگه یا کمتر پایه باشن بریم یه اکانت رپید بگیریم اشتراکی استفاده کنیم ؟؟؟؟ آقا نبود کسی ؟؟؟؟ رفتیم ها ؟؟؟ چون من هر چی می خوام تو رپید هست و البته تو تورنت و نت هم پیدا میشه ولی تورنت که مسائل خودش رو داره طرفش نمیرم و نت هم که میرم باید بگردم لینک مستقیم با قابلیت رسومی گیر بیارم که وقتم رو میگره .

eleram
29-10-2008, 23:31
یکی جواب منو بده خواهشا که شدید نیاز دارم

Nevissande
30-10-2008, 10:23
من دانلود و خصوصا آپلود زیادی در روز دارم لطفا یه سرویس خوب و کم هزینه بهم معرفی کنید شدیدا احتیاج دارم.
منظورتون اينه كه دنبال سرويس نامحدود هستيد؟

اگه اينطوره بايد خدممتون عرض كنم كه هيچكدام از سرويس هاي نامحدود، كم هزينه نيستند.

مثلا پارس آنلاين سرويس 128 Kb نامحدود را به قيمت 60 هزار تومان در ماه ارائه مي دهد!

شما اگر سرويس ارزان قيمت مي خواهيد بهتر است يك سرويس با محدوديت حجمي بگيريد و دانلودها و آپلودهايتان را به ساعات رايگان آنها (شبانه) منتقل كنيد.

eleram
30-10-2008, 19:58
منظورتون اينه كه دنبال سرويس نامحدود هستيد؟

اگه اينطوره بايد خدممتون عرض كنم كه هيچكدام از سرويس هاي نامحدود، كم هزينه نيستند.

مثلا پارس آنلاين سرويس 128 Kb نامحدود را به قيمت 60 هزار تومان در ماه ارائه مي دهد!

شما اگر سرويس ارزان قيمت مي خواهيد بهتر است يك سرويس با محدوديت حجمي بگيريد و دانلودها و آپلودهايتان را به ساعات رايگان آنها (شبانه) منتقل كنيد.

الان من 128 با 3 گیگ گرفتم از صبانت ولی خیلی زود تموم میشه... تازه همش از ساعت 3 تا 6 کارهامو می کنم. تازگی هام که سرویس شبانه اش داغون شده و سرعت واقعا پایین اومده.

cell_phone
30-10-2008, 22:28
شما کجای که می گی سرعت داغونه من شبا سرعتم 116 کیلو بایته ولی یه سایتای رو صبا نامرد دزد محدود کرده از جمله رپید و شیرزیلا و...
خوب شما بگو چقدر می خوای هزینه کنی و حداکثر به چه حجمی نیاز داری؟

ولی فکر کنم فن آوا و گلدنت نا محدودشون از این نماینده ی دزد آفلاین ( آفتاب ) کمتره ولی مثل اینکه سرعت قرارداد رو میدن در نهایت شما حالا جواب سوالا بالا رو بده تا ببینیم چی میشه؟

eleram
30-10-2008, 23:41
ما توی بلوار حجاب هستیم میشه مرکز رسالت اگر اشتباه نکنم...

cell_phone
31-10-2008, 00:37
خوب من راستش از مرکز شما خبر ندارم , باید از دوستان جویا بشیم ببینیم کسی اونجا مشکل شما رو داره ؟

اما در مورد سرویس دهنده ها بنظرم شما سقف حجمی رو که نیاز داری رو بگی بهتر تا یه نا محدود بگیری ( البته تو تهران شرکت های بیشتری نامحدود و با قیمت های مناسب تری می دن ) من سرویس های فن آوا رو هم چک کردم بنظرم جالب نبود

ولی گلدنت 64 نامحدود میده 18500 و 128 میده 37100 و 256 رو 66780 این از نا محدود های گلدنت

حالا بیاید بررسی کنیم حالا اگه شما یه نا محدود بگیری باسرعت کم بهتره یا یه محدود با سرعت زیاد شما با سرعت 64 متوسط 5 رو خواهی داشت و با سرعت 128 11 و همچنین با 256 24 رو خواهی داشت . حالا بیا فرض کنیم شما 30 روز ماه و 24 ساعت شبانه روز رو با این سرعت های نسبی دانلود کنی نتیجه برای 64 تقریبا 13 گیگ برای 128 تقریبا 29 گیگ و برای 256 تقریبا 62 گیگ است . ولی شما که هیچ وقت همچین کاری نمی کنی درسته ؟ پس بیاین از این حجم ها حداقل 30 درصد کم کنیم.

که بترتیب میشه 9 20 43 گیگ در ماه حالا اگه شما بیای صبانت با محدودیت 20 گیگ در ماه وسرعت تقریبی 1 مگ بگیری یکماه
40 تومن میشه که اینطوری یه خورده گرون تر شده اما بجاش کارات زود تر انجام میشه چون سرعتت 10 برابر شده و.......
هر چند صبا نت شبانه مجانی با محدودیت های که اشاره شد رو داره هر چند در تبلیغات مثل همیشه رو راست نیستند و این چیزا رو نمی گن

این مقایسه رو کلی انجام دادم تا دوستانی که بفکر نا محدود گرفتن هستند , واقعا یه 2*2=؟ رو داشته باشند؟؟؟

cell_phone
31-10-2008, 00:50
از این خبر داشتین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

behii
31-10-2008, 09:04
من یک مشکل با قبض تلفن دارم :

3 ماهه که adsl دارم و دیگه از این خط adsl برای کاره دیگه ای (یعنی تلفن زدن) استفاده نمی کردم

اما حالا که قبض تلفن اومده 4000 تومان شبکه ی هوشمند و 4000 تومان هم مکالمه . چه جوریه من که 3 ماهه adsl دارم قبض ها هم هر 2 ماه میاد !!

vendee
31-10-2008, 12:35
اینم چندتا سایت برای تست سرعت اینترنت:

ممنون:40::40:

چندتا دیگه میشناسم اگه خواستید بگید.

shamabady
31-10-2008, 17:54
من یک مشکل با قبض تلفن دارم :

3 ماهه که adsl دارم و دیگه از این خط adsl برای کاره دیگه ای (یعنی تلفن زدن) استفاده نمی کردم

اما حالا که قبض تلفن اومده 4000 تومان شبکه ی هوشمند و 4000 تومان هم مکالمه . چه جوریه من که 3 ماهه adsl دارم قبض ها هم هر 2 ماه میاد !!

میتونی مراجعه کنی به دفتر خدمات ارتباطی ببینی مشکل چیه

behii
31-10-2008, 18:53
میتونی مراجعه کنی به دفتر خدمات ارتباطی ببینی مشکل چیه

خب امکان داره از 2 ماه پیش مونده باشه آورد باشن روی این قبض (با وجود اینکه 3 ماهه adsl دارم)؟

cell_phone
01-11-2008, 00:33
خوب اونطوری تو فیلد بدهکاری هم باید وارد بشه . ولی کلن هیچ وقت مگر در مواقع اضطراری از هوشمند ( بی هوش ) استفاده نکنید چون هم سرعتش از نظر تکنیکی و عملی کمتره و هم اینکه حداقل 1.5 برابر حساب میشه

Nevissande
01-11-2008, 10:31
نظرسنجي به تاپيك اضافه شد.

DANIAL_2000
01-11-2008, 13:31
اگه شما بیای صبانت با محدودیت 20 گیگ در ماه وسرعت تقریبی 1 مگ بگیری یکماه
40 تومن میشه که اینطوری یه خورده گرون تر شده اما بجاش کارات زود تر انجام میشه چون سرعتت 10 برابر شده و.......
هر چند صبا نت شبانه مجانی با محدودیت های که اشاره شد رو داره هر چند در تبلیغات مثل همیشه رو راست نیستند و این چیزا رو نمی گن

صبانت مگه سرویس 20 گیگی هم داره؟(نمایندگی خاصی این سرویس رو میده؟!) :eh: قیمتش که مناسبه(40 تومن)!! با این حساب 10 گیگ در ماه رو چند میدن؟
دوستان از بین نمایندگیهای صبانت در مشهد کدوم بهتره؟(از نظر تنوع سرویسهایی که میدن و پشتیبانی) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cell_phone
02-11-2008, 00:06
ببین عزیز من اینای که مثال زدم ماله سابین نماینده ی فروش بود . تبلیغ نمی کنم ولی برای اطلاع شما گذاشتم

ولی پشتیبانی یکیه شما از هر جا بخری با یک شرکت پشتیبان که خودش هم فروش هم انجام میده سرو کار خواهی داشت . اسمش بیتا سیستم است . من خودم از پوینده الکترونیک اشتراک رو خریداری کردم 6 ماهه 128 و 25 گیگ 74200 که کمتره از 3 ماه مونده بلکه تا اون موقع قیمت ها یکم بیاد پایین یا سرعت ها برن بالا

Nevissande
02-11-2008, 00:25
ولی پشتیبانی یکیه شما از هر جا بخری با یک شرکت پشتیبان که خودش هم فروش هم انجام میده سرو کار خواهی داشت . اسمش بیتا سیستم است . من خودم از پوینده الکترونیک اشتراک رو خریداری کردم 6 ماهه 128 و 25 گیگ 74200 که کمتره از 3 ماه مونده بلکه تا اون موقع قیمت ها یکم بیاد پایین یا سرعت ها برن بالا
پس با اين حساب، بنظر شما بهتر نيست كه اشتراكمان را از همان شركتي كه خدمات پشتيباني را هم در كنار فروشش دارد (بيتا سيستم) خريداري كنيم؟

cell_phone
02-11-2008, 01:24
نه عزیز اصلن کار خوبی نیست , چون اینا سرشون بد شلوغه اصلن درست با شما برخورد نمی کنند .
من پارسال به دفتر شرکتشون رفتم و برای همین از یه شرکت دیگه خریداری کردم .( البته این نظر شحصی من است )

من برای شما ( Nevissande ) پخ زدم ولی جوابی ندادید عزیز

behii
02-11-2008, 14:00
من از سابین گرفتم ! پشتیبانی اش رو باید یه 15 دقیقه صبر کنی چون همیشه مشغول هست :31:

tina salehe
02-11-2008, 14:13
دوستان منطقه مطهری هست که صبا نت دارن سرعت چه جوری هست من الان سرعتم شده 5 کیلو بایت البته از صبح هی قطع میشه و اگه هم وصل شه سرعت همونیه که گفتم
من زنگ زدم گفتند که کل منطقه مطهری قطع شده شما هم سرعت همین اندازهه؟

Nevissande
02-11-2008, 14:31
وكيل آباد كه خوبه

Masoud.Neshat
02-11-2008, 22:05
اون بالا تو آمار گیری نوشته شده tci-khorasan
مگه مخابرات جدا برای خودش ADSL واگذار میکنه به مشتری های خونگی؟!

Nevissande
03-11-2008, 00:09
اون بالا تو آمار گیری نوشته شده tci-khorasan
مگه مخابرات جدا برای خودش ADSL واگذار میکنه به مشتری های خونگی؟!
اينجا رو اگر نگاه بياندازيد به پاسختان خواهيد رسيد:

cell_phone
03-11-2008, 02:40
اما مخابرات پورت های اختصاصی میده نه مثل شرکت های pap معمولی

Nevissande
03-11-2008, 13:54
اما مخابرات پورت های اختصاصی میده نه مثل شرکت های pap معمولی
ظاهرا قراره كه بزودي مخابرات هم به يوزرهاي خونگي پورت ADSL بده.

nullpix
03-11-2008, 16:50
اساتید محترم
من از اردیبهشت ماه از صبانت اشتراک 256 گرفتم ---- مرکز فرشچی
ولی بصورت دیوانه کننده ای قطعی داشتم و دارم و دایم لینک چشمک زن دارم
ـــنکته : خونه ما النته دورترین فاصله در محدوده تحت پوشش مرکز فرشچیه و اونور خیابون میره یک مرکز دیگه
و احتمالا چون صبانت اینترنت نسل اول داره و محدودیت فاصله من خودم حدث میزنم این قطعی ها به خاطر این فاصله است اونم با این سیم کشی قدیمی مخابرات ....

اما نکته بسیار مهمی رو که میخام بگم و از شما دوستان راهنمایی میخام اینه که
تا حالا ظاهرا 2 بار پسوورد و یوزر من تو صبانت هک شده و جالبه که آخری حتی تنظیمات مودم من رو هم عوض کرده بود ( من به صورت روتر وصل میشدم)

حالا به نظر شما آیا میشه اینطوری هک کرد ؟
آیا مستقیم از کامپیتر من این اطلاعات رو دزدیدن یا سرور صبانت رو هک کردن؟

آیا خود این صبانتیها نیستن که این اطلاعات رو میدزدن؟

eleram
03-11-2008, 22:08

درست نيست كه اين رو اينجا بگم ولي از هزار تا راه ديگه دارن ميخورن، اينا كه چيزي نيست.... (نمي كنن!)

sam_mjm
04-11-2008, 07:33
اااااخ !!!
چه حالی میده اینترنت پر سرعت داشته باشیییییی:19:

به من که اندازه ی 4 تا X حال میده:26:

اساتید محترم
ـــنکته : خونه ما النته دورترین فاصله در محدوده تحت پوشش مرکز فرشچیه و اونور خیابون میره یک مرکز دیگه
و احتمالا چون صبانت اینترنت نسل اول داره و محدودیت فاصله من خودم حدث میزنم این قطعی ها به خاطر این فاصله است اونم با این سیم کشی قدیمی مخابرات ....

تا حالا ظاهرا 2 بار پسوورد و یوزر من تو صبانت هک شده و جالبه که آخری حتی تنظیمات مودم من رو هم عوض کرده بود ( من به صورت روتر وصل میشدم)

مشکل شما یکم عجیبه؟؟
چطور ممکنه هک بشه؟

والا منم یه بار پسوردم عوض شد انم به خاطر اینکه دیر شارج کرئم یعنی خوده صبا پسوردو عوض کرده بود.

ولی اینکه خوده صبا اطلاعات بدوزده خیلی خنده داره.... یعنی امکان نداره:13:

nullpix
04-11-2008, 10:12
آره برای منم اولش عجیب بود ولی وقتی خودم اکانتم و چک کردم دیدم مثلا روز جمعه که کلا مودمم خاموش بوده 3 گیگ ترنسفر داشتم
یا وقتی اصلا من لینک نداشتم و چشمک زن بود تو سایت صبانت اکانت منو در حاله استفاده نشون میداد

خود پشتیبانی به من گفت که راه‌های زیادی وجود داره که بتونن پسوورد شما رو بدزدن مثلا وقتی شما صفحه تنظیمات مودمت باز باشه این کار رو میکنن یا چون روتر وصل میشی امکان بیشتری دارن تا بتونن هک کنن و ......

خلاصه بهتره شما هم یک چکی بکنین ترنسفر اکانتتونو و اگر هم برای مقابله با این داستان چیزی میدونین لطفا اینجا به اشتراک بزارین

یکی به من گفت که تو تنظیمات مودم میشه کاری کرد که کسی از طریق http و جای دیگه نتونه وارد اون بشه و ......

حالا فعلا ما که تو این زمینه اطلاعاتمون کمه و الان هم من مشهد نیستم که درست چک کنم داستان رو

behii
04-11-2008, 15:17
این مشکل برای دوست منم بوجود آمده بود یعنی یه دفعه 3 یا 4 گیگ از اکانتش رفت و تموم شد (حالا نمیدونم هک شده بود یا ...) ! :31:

cell_phone
05-11-2008, 12:13
اساتید محترم

سلام دوست عزیز در مورد مشکل شما باید بگم که احتمالات زیادی وجود داره که از آن جمله :

1- یکی از کارکنان شرکت خودش داره غیر قانونی استفاده می کنه ( احتمالش هست ولی من چنین چیزی ندیدم )

2- از سیم تلفن شما هم یک نفر شاید اشتراک قاچاقی گرفته ( البته باید یوز و پس رو بدونه )

3- یک دوست و یا کسی که به سیستم شما دسترسی داره و خودش مشترک صبانت است ( البته حتما می دونید فقط این یوز و پس برای یک مشترک مشهدی صبانت بدرد می خوره )

4- شاید مودم شما وایرلس است و همسایه ی عزیز داره حالشو می بره ( البته باید مودم شما رو شن باشه )

5- شاید اکانتینگ شما قاطی کرده ( هر چند من قبلا این اکانتینگ صبا رو تست کردم درست کار می کنه )

6- شاید شما توسط یک نفر واقعا هک شده باشید ( البته یک مشهدی که کاربر صبا نت باشه )

اینای که گفتم یه چند تا فرض بود که بعضی هاش ضعیف تر و بعضی ها قوی تر هستند از نظر احتمال وجود . اما شما باید از عدم وجود تک تک این موارد مطمئن بشید .

راه کار ها :

1- تماس بگیرید بگید پستون رو عوض کنند از 6 رقم بیشتر باشه ( ولی مطمئن باشید کسه دیگری اطلاع پیدا نکنه )

2- یک آنتی ویروس به روز رو سیستم نصب کنید و چک کنید ( من Bit Defender Total Security 2009 ) رو پیشنهاد می کنم.

3- اگه بازم حل نشد ویندوز رو عوض کنید ( البته کل هارد رو فرمت کنید کلش رو )

4- در صورتی که موارد بالا جواب نداد می شه اینطور نتیجه گرفت که مشکل از طرف شما نیست و در واقع نه کسی از سیستم شما سو استفاده می کنه و نه کسی شما رو هک کرده و در آخر نتیجه می گیریم مشکل از طرف صبانت است و شما باید به مدیر شرکت مراجعه کنید و بگید من مطمئنم مشکل یا از اکانتینگ شماست یا یکی از این عزیزان داره سو استفاده می کنه .

ولی در همه ی حالت ها مطمئن بشید که در ساعاتی که شما استفاده نمی کنی آیا کسی دیگری داره استفاده می کنه ( البته یک تبصره این وسط داره بعضی موقع ها شما به شبکه وصل نیستی ولی اگه مثلا با دیال آپ چک کنی نشون می ده که شما داری استفاده می کنی که بهش میگن مودم رو شبکه مونده که اینم گاهی اوقات پیش میاد و یک نوع اختلال محسوب می شه که مودم رو باید خاموش کنی و تماس بگیری تا ردیفش کنند )

خوب دوست عزیز این چیزی بود که عقل ناقص بنده می رسید که کلن نمیشه غیر اینا هم باشه چون به هر حال یکی داره استفاده می کنه یا خود سیستم غاطی داره . نتیجه رو همینجا اعلام کنید و در صورت وجود هر گونه سوال می تونید به من پیغام بدید اگه سر در آوردم حتما کمک تون می کنم yahoo id : agha_mohammad2005

daniyal62
05-11-2008, 21:19
دیشب سرعت چندان چنگی به دل نمیزد حدود 1 گیگ بیشتر نشد
تا ببینیم امشب چطوره

behii
05-11-2008, 21:30
دیشب سرعت چندان چنگی به دل نمیزد حدود 1 گیگ بیشتر نشد
تا ببینیم امشب چطوره
آره کم بود

tina salehe
06-11-2008, 11:16
دیشب دوستان صبانتی سرعت اینترنتشون چطور بود ؟

sam_mjm
06-11-2008, 17:37
بچه هایی که 128 دارند سرعت دانلودشون چنده میانگین؟

روز و شب؟

ashjaee
06-11-2008, 20:46
من صبانت دارم.
روزها اگر سرور عالی باشد 120 اما شب ها کم تر است. (چون زیاد دانلود نمی کنم نمی دانم.)

رعد
07-11-2008, 06:33
سرعت دانلود شبانه 60 و روزانها متوسطش 100
منطقه مطهري
17/8/87

tina salehe
07-11-2008, 07:08
منم منطقه مطهریم شبها و روزها سرعت بالای 100 هست

sam_mjm
07-11-2008, 07:13
منم صبا دارم حدوده 100 به بالا

من صبانت دارم.
روزها اگر سرور عالی باشد 120 اما شب ها کم تر است. (چون زیاد دانلود نمی کنم نمی دانم.)

شما کجایی سرعتت 120؟:18:

tina salehe
07-11-2008, 07:32

:18::18::18:
تعجب کردن نداره تو روز که برای همه سرعت حدود 120 هست

رعد
07-11-2008, 10:59
البته سرعت واقعا بستگي به سروري كه ازش دانلود ميشه داره

گاهي لينكهاي غير مستقيم از بعضي سايتها سرعت رو ميرسونه به 8 كيلوبايت

ashjaee
07-11-2008, 11:31

من مشهد هستم.
البته سرعت در بهترین حالات اینگونه است.
ولی شبانه چنگی به دل نمی زند.

cell_phone
07-11-2008, 11:45
منکه شب و روزم 116 تقریبا فیکسه ولی 70 درصد مواقع رو همین 116 است . منطقه فرشچی اما همچنان سرعت لود صفحهم کمه و شاکیم

tina salehe
07-11-2008, 16:29
البته سرعت واقعا بستگي به سروري كه ازش دانلود ميشه داره

گاهي لينكهاي غير مستقيم از بعضي سايتها سرعت رو ميرسونه به 8 كيلوبايت

تایید میشه
مثلا لینکهای 4shared سرعت دانلودش پایینه

sam_mjm
08-11-2008, 19:08
:18::18::18:
تعجب کردن نداره تو روز که برای همه سرعت حدود 120 هست

بابا حال میکنید شما پس

ماله من خوبش 105 ایناست.

آزادشهر ماله کدوم منطقه ی مخابراتیه؟

cell_phone
09-11-2008, 14:54
هم محله ایم منم آزادشهرم می شه منطقه فرشچی اما سرعتم بیشتر اوقات 116 است نه 120 البته میشه گفت حدودیه دیگه 105 هم خوبه دیگه حتما شما از مرکز بیشتر فاصله داری کجاشی ؟

sam_mjm
09-11-2008, 20:26
هم محله ایم منم آزادشهرم می شه منطقه فرشچی اما سرعتم بیشتر اوقات 116 است نه 120 البته میشه گفت حدودیه دیگه 105 هم خوبه دیگه حتما شما از مرکز بیشتر فاصله داری کجاشی ؟

یهو دیدی فامیل درومدیم:10:

از امامت :امامت 40 چهاراه 7

از معلم : معلم 21

cell_phone
10-11-2008, 00:52
پیش شمارتون چنده 4 رقم اول ؟

خدا رو چه دیدی

Masoud.Neshat
10-11-2008, 11:18
☺☻☻☺☺☻☻☺☺☻☻☺☺☻☻☺ ☻☻☺☺☻☻☺☺☻☻☺☺☻☻☺☺ ☻☺☺☻☻☺☺☻☻☺☺☻☻☺☺☻ ☻☺☺☻☻☺☺☻☻☺

cell_phone
10-11-2008, 18:09
فعلن که صبا بد نیست اگه خراب شد میریم تو کار جایگزین البته همون اول یک مگ میگیریم راحت باشیم

sam_mjm
10-11-2008, 19:48
پیش شمارتون چنده 4 رقم اول ؟

خدا رو چه دیدی

میخوای تو شمارتو بگو اگه فامیل دومدیم زنگ میزنم دعوتمون کنی:31:

فعلن که صبا بد نیست اگه خراب شد میریم تو کار جایگزین البته همون اول یک مگ میگیریم راحت باشیم

مگه بالا تر از 256 به خانگی هم میدن؟

cell_phone
11-11-2008, 23:52
برو بابا هم محله ای دلت خوشه مثل اینکه خودمون رو چشم زدیم

سرعت صبا از عصری بهم ریخته اصلن قاطی کردم ماله من شده 10 با هر سروری هم بگی امتحان کردم شده مثل همون یک ماه پیش ماله شما چی ؟

behii
12-11-2008, 20:45
برو بابا هم محله ای دلت خوشه مثل اینکه خودمون رو چشم زدیم

سرعت صبا از عصری بهم ریخته اصلن قاطی کردم ماله من شده 10 با هر سروری هم بگی امتحان کردم شده مثل همون یک ماه پیش ماله شما چی ؟

تایید میشه , سرعت من هم 10 تا 15 شده

cell_phone
12-11-2008, 22:10
بقیه ی مشهدی ها ی عزیز هم یه آمار از صبا بدن ؟

cell_phone
12-11-2008, 23:16
آقا آمارم نمی خواد بدین چون اوضاع برگشته به قبل هر کی هم هنوز نشده بزودی می شه

tina salehe
13-11-2008, 10:38
نوبت هم بود نوبت ما شد امروز سرعتم شد 18
روزانه زياد مشكلي نيست اصل اينه كه شبانه رو كم نكنن

Nevissande
13-11-2008, 12:09
شبانه رايگان صبانت، ديشب براي من از ساعت 4 به بعد قطع بود. ارور مي داد.

براي بقيه هم قطع بود؟

tina salehe
13-11-2008, 12:24

براي بقيه هم قطع بود؟

مثل اينكه قطع سراسري بوده چون توتبريز هم قطع بوده

daniyal62
13-11-2008, 12:25

براي بقيه هم قطع بود؟
آره برای منم همینطوری بود
مشکل از سرور صبا بوده چون همه همین مشکل رو داشتن
اگه سرور رو شبها به امان خدا ول نکنن و یکی شبها پیش سرور باشه این مشکلات پیش نمیاد و اگر هم بیاد سریع رفع میشه

Nevissande
13-11-2008, 12:43
می خوای ADSL بگیری , ولش کن بابا همون دیال آپ بهتره ( تو اینجا ) , اگه گرفتی هم از صبانت نگیر ( از ما گفتن بود )

معلومه كه خيلي دلتون پره ها!

cell_phone
13-11-2008, 12:51
نوبت هم بود نوبت ما شد امروز سرعتم شد 18
روزانه زياد مشكلي نيست اصل اينه كه شبانه رو كم نكنن

بابا تینا کجا زیاد مشکلی نیست , همش مشکله این چه وضعشه خوب هر غلطی می خوان بکنند بصورت یکنواخت همون غلط رو بکنند تا آدم بدونه می خواد چکار کنه و تکلیفش روشن باشه . من که اگه یک ماه پیش سرعت زیاد نمی شد تا حالا پس داده بودم و یک سرویس 1 مگ اساسی می گرفتم حالشو می بردم . هر چند الان هم همین تصمیم رو دارم .

منکه می گم این صبانت رو باید تحریم کرد. در ضمن بگم یه رفیق دارم تو تهرانه خودش نماینده ی فروش صبانته می گه این دفعه که سرعت کم شده کاره خوده صبانته و شاید وضع از این بدترم بشه . خودش می خواست بیخیال نمایندگی صبا بشه

cell_phone
13-11-2008, 12:56
معلومه كه خيلي دلتون پره ها!

ای بابا موندم شما ها چجور آدم هایی هستین , می خوای پر نباشه عزیز من با موشم اینقدر بازی دریارن کلافه می شه میزنه آزمایشگاه رو داغون می کنه , ما که آدمیم که جای خود داریم . وقتی دولت 6 میلیون رو بیشتر از 8 برابر بفروشه این ها هم میان به یک میلیون قطعه تقسیم می کنندش و من و شمای بیچاره ( که واقعا هم چاره ای نداریم ) باید متضرر بشیم . تازه این یک پنجم هزینه هاست بیشتر پول رو دولت برای انتقال می گیره

من می گم هر کاری می کنن یا هر سرویسی می خوان بدن حتی اگه سرعتش افتضاح هم هست ثابت باشه تا تکلیف روشن باشه.

Nevissande
13-11-2008, 12:57
بابا تینا کجا زیاد مشکلی نیست , همش مشکله این چه وضعشه خوب هر غلطی می خوان بکنند بصورت یکنواخت همون غلط رو بکنند تا آدم بدونه می خواد چکار کنه و تکلیفش روشن باشه . من که اگه یک ماه پیش سرعت زیاد نمی شد تا حالا پس داده بودم و یک سرویس 1 مگ اساسی می گرفتم حالشو می بردم . هر چند الان هم همین تصمیم رو دارم .

منکه می گم این صبانت رو باید تحریم کرد. در ضمن بگم یه رفیق دارم تو تهرانه خودش نماینده ی فروش صبانته می گه این دفعه که سرعت کم شده کاره خوده صبانته و شاید وضع از این بدترم بشه . خودش می خواست بیخیال نمایندگی صبا بشه
شما نمي تونيد اعتراض كنيد.

چونكه صبانت داره سرعت قراردادتان را بهتون ميده.

حالا اگر قبلا داشته بيشتر مي داده بهتون لطف مي كرده و اين دليل نميشه كه هميشه بايد لطف كنه.

مطمئن باشيد صداتون به هيچ جا نمي رسد.

اگر سرعت كمتر از قرارداد داد اونوقت است كه حق اعتراض داريد.

cell_phone
13-11-2008, 14:45
عزیز من چه لطفی , سرعت بالا هم دلایله خودشو داره شما که می دونی چرا؟ بعدشم دلیل استقبال از صبانت مگه سرعت بالاش نبود ( حالا شما بگو لطف یا هر چی دوست داری ولی اگه سرعت همینطور بمونه نتیجه به ضرر کی تموم می شه من , نه منکه عوض می کنم بقیه هم مثل من )

hamid2006gh
13-11-2008, 15:13
سلام
بچه ها من شنید م که تعرفه ها تصویب شده که کاهش پیدا کنه . میخواستم بدونم که حقیقت داره و اگه اینطوره از کی اعمال میشه ؟

behii
13-11-2008, 15:52
سرعت برای من 20 شده شما چطور؟ :41::41::41:

Gamemaster
13-11-2008, 17:22
سلام
بچه ها من شنید م که تعرفه ها تصویب شده که کاهش پیدا کنه . میخواستم بدونم که حقیقت داره و اگه اینطوره از کی اعمال میشه ؟
هيچ وقت. دلت صابون نزن كه حداقل 1 سال طول ميكشه تا اعمال كنن

omid toosi
14-11-2008, 10:18
برا من که سرعت همون 200 کیلو ثابته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط این راپید شیر خیلی ضد حال زده با 80 گیگ در ماه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahid_vaezinia
14-11-2008, 11:47
سلام همشهری ها گل...

یه سوال ؟

برای پیش شماره 84 مرکز انقلاب از کجا بگیرم زود تر میده ؟

behii
14-11-2008, 12:21
الان سرعت بقیه چه چنده ؟ (ماله من 20 هست)
یعنی مثل اون دفعه یک ماه طول می کشه که درست بشه یا نه؟

tina salehe
14-11-2008, 12:55
برا من که سرعت همون 200 کیلو ثابته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط این راپید شیر خیلی ضد حال زده با 80 گیگ در ماه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام اميد جون
بابا به اون آشناتون تو مخابرات بگو كه براي ما هم كاري بكنه:10:

tina salehe
14-11-2008, 12:58
الان سرعت بقیه چه چنده ؟ (ماله من 20 هست)
یعنی مثل اون دفعه یک ماه طول می کشه که درست بشه یا نه؟

ديگه كل ايران سرعت شون همون سرعت تو قرار داد شده
به نظر من كه ديگه سرعتها بالا نميره البته شايد چند وقت ديگه براي اينكه باز كسايي مثل ما رو اسكل كنن سرعتها رو براي يه مدت كوتاهي ببرن بالا

رعد
14-11-2008, 14:59
سرعت منم شده 17

شبانه ها چطوره ؟

كسي خبر نداره؟

behii
14-11-2008, 15:53
اینجوری نمیشه . باید یکم خشونت به کار ببریم که در مشهدی ها این جور خشونت ها وجود نداره .:41:
یه دفعه شورش کنیم دیگه می فهمن :21::21:

tina salehe
14-11-2008, 16:09
سرعت منم شده 17

شبانه ها چطوره ؟

كسي خبر نداره؟

شبانه كه همون سرعت قبليه يعني 120
البته من هر وقت اومدم درباره خوبي سرعت گفتم خودمو چشم زدم :31:و فرداش يا اينترنت قطع شده با سرعت پايين اومده:13:

رعد
14-11-2008, 18:00
شبانه كه همون سرعت قبليه يعني 120
البته من هر وقت اومدم درباره خوبي سرعت گفتم خودمو چشم زدم :31:و فرداش يا اينترنت قطع شده با سرعت پايين اومده:13:

ايول
اگه شبانه شما 120 هست منم كه مطهري هستم پس همون حدود بايد باشه

راستي يه سپند دود كن چشم نزني كه مطهري قطع شه اينترنت منم قطعه

tina salehe
14-11-2008, 18:55
ايول
اگه شبانه شما 120 هست منم كه مطهري هستم پس همون حدود بايد باشه

راستي يه سپند دود كن چشم نزني كه مطهري قطع شه اينترنت منم قطعه

داداش من حتما سپنده رو دود ميكنم :31:
منم منطقه مطهري ام كجاي مطهري هستي؟

رعد
14-11-2008, 20:16
مطهري شمالي بالاتر از چارراه سي پنج متري

cell_phone
14-11-2008, 22:31
ديگه كل ايران سرعت شون همون سرعت تو قرار داد شده
به نظر من كه ديگه سرعتها بالا نميره البته شايد چند وقت ديگه براي اينكه باز كسايي مثل ما رو اسكل كنن سرعتها رو براي يه مدت كوتاهي ببرن بالا

دقیقا همین کارو می کنند باز میبرن بالا ولی من پیشنهادم اینه که بریم یه 1مگ بگیریم با ماهی 2 تا 3 گیگ محدودیت

شما مشکوک می زنی

سرعت برای من 20 شده شما چطور؟ :41::41::41:

اره بابا ماله من 15 16 است

سلام

عزیز من بعد این هممه هنوز ساده ای

اینجوری نمیشه . باید یکم خشونت به کار ببریم که در مشهدی ها این جور خشونت ها وجود نداره .:41:
یه دفعه شورش کنیم دیگه می فهمن :21::21:

شما بگو چکار کنیم ما همون کار رو با صبا می *نیم

Nevissande
14-11-2008, 23:07
من خودم قبلا سرويس 1 مگ صبانت رو داشتم.

اما خيلي گرون بود (نسبت به 128)

16 تومان مي گرفتند فقط براي 2 گيگ حجم ترافيكي!

و در كمتر از يك هفته مصرف شد . بعد رفتم همين 128 رو گرفتم.

15.900 تومان با 5 گيگ ترافيك.

tina salehe
15-11-2008, 09:46
دقیقا همین کارو می کنند باز میبرن بالا ولی من پیشنهادم اینه که بریم یه 1مگ بگیریم با ماهی 2 تا 3 گیگ محدودیت

وقتي 1مگ به خانگي نميدن بايد با همين 128 بسوزيم و بسازيم:13:

eleram
15-11-2008, 11:10
من چند وقته دارم ميگم كه يه كاري بكنيم. به نظر تحصن آخرين و بهترين راه براي ماست... مي تونيم در مشهد جلوي استانداري، مخابرات يا شهرداري و جاهاي خاصي تحصن كنيم. نياز به مديريت كافي و مناسب داره كه بايد يه نفر قبول كنه به عنوان نفر اصلي بقيه رو مديريت كنه...

Nevissande
15-11-2008, 11:25
وقتي 1مگ به خانگي نميدن بايد با همين 128 بسوزيم و بسازيم
من كه 1 مگ گرفتم كاربر خانگي نيستم؟

behii
15-11-2008, 15:45
من چند وقته دارم ميگم كه يه كاري بكنيم. به نظر تحصن آخرين و بهترين راه براي ماست... مي تونيم در مشهد جلوي استانداري، مخابرات يا شهرداري و جاهاي خاصي تحصن كنيم. نياز به مديريت كافي و مناسب داره كه بايد يه نفر قبول كنه به عنوان نفر اصلي بقيه رو مديريت كنه...

خوبه اما چند نفر هستیم که بریم (همین 5 نفر تو تاپیک :41:)
بعدشم مثل درگیری های ...... همه رو جمع می کنن !! بهتره با خود نمایندگی ها یه کاری کنیم یعنی جمع بشیم تو یه نمایندگی (اصلی) .

الان من سرعتم به بایت هم می رسه یعنی تفاوت adsl با دایال آپ فقط اینکه همیشه adsl وصله ؟؟ :19::19:

tina salehe
15-11-2008, 20:49
من كه 1 مگ گرفتم كاربر خانگي نيستم؟

ديگه خودتون گفتين يه جورايي اونها رو پيچوندين و لوله شون كردين با بردن مدارك كه Adsl رو براي شركت ميخوام و اون اوسكلها باور كردن:46:

eleram
16-11-2008, 01:18
خوبه اما چند نفر هستیم که بریم (همین 5 نفر تو تاپیک :41:)
بعدشم مثل درگیری های ...... همه رو جمع می کنن !! بهتره با خود نمایندگی ها یه کاری کنیم یعنی جمع بشیم تو یه نمایندگی (اصلی) .
:19::19:
نمايندگي ها هم خودشون مشكل دارن... اگه باشن بهتره ولي اگه نباشن هم عيبي نداره.
در ضمن چند نفر ديگه هم ميان از بچه هاي فورام ايران ويج هم هستند...

sam_mjm
16-11-2008, 12:20
خدا کنه تو همه ی امور مملکت اینقدر وسواس داسته یاشین ..... نه؟

الحمدالله همه چی درسته فقط همین وضعیت اینترنت ایران هم درست میشه اینجا دیگه بهشته :31:

راه دیگه ای غیر اینکار نیست؟
اعتراض و فشار به سرویس دهنده ها...
تبلیغات منفی....
تحریم کردن سرویس ضعیف....
.
.
.

eleram
16-11-2008, 13:03
اگه همه رو بشه متحد كرد كه فقط يه روز از نت استفاده نكن ضرري بهشون ميرسه كه تا عمر دارن يادشون نره...

ولي بهترين راه فعلا همين تحصنه...

franch
16-11-2008, 15:27
سلام
سرعت صبانت تو مشهد راضي كننده هست. نميدونم بعضي از دوستان چرا اينقدر مينالن.

daniyal62
16-11-2008, 15:59
دیشب سرعت محشر بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رعد
16-11-2008, 20:10
البته اگه روزا هم مثل شبا بشه كه حرف نداره

PCminister
17-11-2008, 00:37
سلام بر همه مشهدی های گل:40:

من 256 دارم. ساعت 12:37 نیمه شب هست!:31:

الان من باید راضی باشم یا ناراضی؟!:20:

باتشکر

Nevissande
17-11-2008, 01:38
سلام بر همه مشهدی های گل:40:

من 256 دارم. ساعت 12:37 نیمه شب هست!:31:

الان من باید راضی باشم یا ناراضی؟!:20:

باتشکر
چه فايده كه اين سرعت، براي ثانيه هاي اول دانلوده. بعدش ميره رو سرعت قرارداد.

اين هم تست الان من:

behii
17-11-2008, 15:23
سرعت تقریبا یکم بهتر شده الان بین 25 تا 30 باید راضی باشیم؟ :13:
خودشون میگن ما داریم سرعت استاندارد می دیم خب مگه شرکت های دیگه با همین سرعت پول کمتری نمی گیرند؟

labkhand
18-11-2008, 22:04
من الان آسیاتک دارم...صبانت خوبه که بگیرم یا نه؟

شرکت رسانه نماینده صبانت سرعت یک مگابیت رو با 2 گیگ حجم دانلود 15900 تومان میده!! خوبه بگیرم یا نه؟ واقعا صبانت یک مگابیت سرعت داره؟؟؟

meshkipoosh2006
18-11-2008, 22:31
آقا سرنوشت مشترک های فیبر نوری چی شده کسی خبر داره

ehsan_soroosh
19-11-2008, 02:05
سلام دوستان من میخوام اینترنت پرسرعت در مشهد بگیرم تقریبا چیزی ازش نمیدونم میشه راهنماییم کنید .
کدوم شرکت بهتره و کمتر خرابی داره و سرعتو قیمتش خوبه ؟
برای 6 ماه میخوام حدودا 100 تومان با مودمش هزینه کنم ashena چطوره 6 ماهه 128 کیلو 28G با مودم و نصب 110 تومان
می ارزه ولی نمیدونم بدرد میخوره یا نه
لطفا هر چی یک نا وارد مثل من باید قبلش بدونه بگید
ممنون

cell_phone
20-11-2008, 04:55
من خودم قبلا سرويس 1 مگ صبانت رو داشتم.

اما خيلي گرون بود (نسبت به 128)

16 تومان مي گرفتند فقط براي 2 گيگ حجم ترافيكي!

و در كمتر از يك هفته مصرف شد . بعد رفتم همين 128 رو گرفتم.

15.900 تومان با 5 گيگ ترافيك.

دوست عزیز من یک همچین کاری می خوام بکنم , برم جای این 128 یه امگ بگیرم .
اما یک چیزی برام سواله ؟ اونم اینکه تا چند وقت پیش که سرعت 1 مگ بود , من سرعت دانلودم خوب بود
اما سرعت لود صفحات وبم کم بود تقریبا یک دهم ( می دونم باید کمتر باشه اما نه اینقدر) . حالا شما بگو وقتی یک مگ داشتی سرعت لود صفحات چند بود ( اپرا سرعت رو نشون می ده) .
من می خوام ببینم اگه بازم هم سرعت لود پایین باشه که دیگه 1 مگ نگیرم . چون , من لود از دانلود برام اهمیت بیشتری داره . با سپاس

وقتي 1مگ به خانگي نميدن بايد با همين 128 بسوزيم و بسازيم:13:

چرا می شه یه کاریش کرد , در واقع اون محدودیت 128 یه جورایی حذق شد

تحصن , واقعا فکر نمی کنید خیلی موارد دیگر است که اهمیت بیشتری داره و چون مجبورید از کنارشون بدون تحصن می گذرید . در ضمن قرارداد 128 بود و نمی شه کاریش کرد

سلام
سرعت صبانت تو مشهد راضي كننده هست. نميدونم بعضي از دوستان چرا اينقدر مينالن.

از شما جا داره واقعا تشکر کنم , چون تا حالا آدم به این رضایت مندی ندیدم ( شایدم ذینفع باشید :27:)

چه فايده كه اين سرعت، براي ثانيه هاي اول دانلوده. بعدش ميره رو سرعت قرارداد.

اين هم تست الان من:

تایید می شه و قبلا هم در این مورد ( اسپویلینگ بحث شده )

سرعت تقریبا یکم بهتر شده الان بین 25 تا 30 باید راضی باشیم؟ :13:
خودشون میگن ما داریم سرعت استاندارد می دیم خب مگه شرکت های دیگه با همین سرعت پول کمتری نمی گیرند؟

من تو روز امتحان نکردم و لی آخره شب همین حدود بود که شما میگی , باز یکم بهتر شد از 128 به 256 ارتقا پیدا کرده :13:

من الان آسیاتک دارم...صبانت خوبه که بگیرم یا نه؟

شرکت رسانه نماینده صبانت سرعت یک مگابیت رو با 2 گیگ حجم دانلود 15900 تومان میده!! خوبه بگیرم یا نه؟ واقعا صبانت یک مگابیت سرعت داره؟؟؟

من صبا دارم بنظره شما آسیا تک بگیرم خوبه ؟

آقا سرنوشت مشترک های فیبر نوری چی شده کسی خبر داره

مثل اینکه اگه سریچ ریس مرکز بشید مجبور می شه راه بندازه
, نشد باید به بازرسی مخابرات شکایت کنید ( البته مواظب باشید تو سایتشون تروجان دارند:21:)

سلام دوستان من میخوام اینترنت پرسرعت در مشهد بگیرم تقریبا چیزی ازش نمیدونم میشه راهنماییم کنید .
برای 6 ماه میخوام حدودا 100 تومان با مودمش هزینه کنم ashena چطوره 6 ماهه 128 کیلو 28G با مودم و نصب 110 تومان
ممنون

این سوال شما , سوال همه ی ماست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کدوم خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:2:

masoodi153
20-11-2008, 13:48
ممنون

به نظر من توی مشهد سابین داره خوب سرویس می ده.بخش فروش هم اگه مشکل داشته باشی پیگر کارت میشن :27: . یه بار واسه من یه مشکلی پیدا کردم هر جا زنگ زدم مشکلم حل نشد زنگ زدم فروش که دعوا کنم اون بنده خدا گوشی رو اونقدر نگه داشت تا بالاخره مشکلم حل شد.شما هم از اشنا نگیر یکی از دوستان گرفته بود بدبخت کرده بودنش :2:
برای 6 ماهه هم سرویس های 128 رو فک کنم 59 تومن می دن.خودت بزنگ بپرس...

franch
20-11-2008, 14:18
از شما جا داره واقعا تشکر کنم , چون تا حالا آدم به این رضایت مندی ندیدم ( شایدم ذینفع باشید
دوست عزيز من اون زماني كه اين پست رو دادم وضعيت صبانت خوب بود. همينم باعث تعجبم شده بود كه چرا بعضيها ناراضين.

behii
20-11-2008, 14:28
دوستان اینترنت از طریق ماهواره چه جوریاست؟
یعنی منظورم اینکه مخابرات نمی فهمه که ما داریم استفاده می کنیم (دستگاه مخصوصی داره؟)
چون دوستم استفاده می کنه با 110 تومن خرج اینترنت 1 مگ داره !!!! (هم دریافت و هم ارسال)

ehsan_soroosh
20-11-2008, 17:06
به نظر من توی مشهد سابین داره خوب سرویس می ده.بخش فروش هم اگه مشکل داشته باشی پیگر کارت میشن :27: . یه بار واسه من یه مشکلی پیدا کردم هر جا زنگ زدم مشکلم حل نشد زنگ زدم فروش که دعوا کنم اون بنده خدا گوشی رو اونقدر نگه داشت تا بالاخره مشکلم حل شد.شما هم از اشنا نگیر یکی از دوستان گرفته بود بدبخت کرده بودنش :2:
برای 6 ماهه هم سرویس های 128 رو فک کنم 59 تومن می دن.خودت بزنگ بپرس...

نظر دیگر دوستان چیه ؟ از سابین کس دیگه ای هم خبر داره ؟
سوال من در مورد کدوم شرکت بهتره هنوز باقی مونده لطفا راهنماییم کنید ؟

cell_phone
21-11-2008, 02:00
دوست عزيز من اون زماني كه اين پست رو دادم وضعيت صبانت خوب بود. همينم باعث تعجبم شده بود كه چرا بعضيها ناراضين.

می شه بگی وضعیت شما چی بود که راضی بودی عزیز؟

دوستان اینترنت از طریق ماهواره چه جوریاست؟
یعنی منظورم اینکه مخابرات نمی فهمه که ما داریم استفاده می کنیم (دستگاه مخصوصی داره؟)
چون دوستم استفاده می کنه با 110 تومن خرج اینترنت 1 مگ داره !!!! (هم دریافت و هم ارسال)

بابا در مورد این مورد که خیلی بحث شده , اما شما بگو دوست شما علاوه بر 110 تومن هزینه ی اولیه چقدر ماهیانه هزینه می کنه؟ و آیا سرویسش محدودیت داره یا نه ؟

نظر دیگر دوستان چیه ؟ از سابین کس دیگه ای هم خبر داره ؟
سوال من در مورد کدوم شرکت بهتره هنوز باقی مونده لطفا راهنماییم کنید ؟

@ Nevissande : دوست عزیز شما ما رو همیشه شرمنده می کنی اینقدر تشکر نکن

آره خوب هنوز این سوال سر جاشه , ولی به راستی کدامیک بهتر است .

من یک پیشنهاد دارم بهتره سعی کنی تا می تونی سرعت رو بیشتر بگیری مثلا 1 مگ باشه خوبه با حجم 2 تا 3 گیگ در ماه و دانلود هم شب ها این روش از نامحدود با سرعت پایین خیلی بهتره

behii
21-11-2008, 10:48
بابا در مورد این مورد که خیلی بحث شده , اما شما بگو دوست شما علاوه بر 110 تومن هزینه ی اولیه چقدر ماهیانه هزینه می کنه؟ و آیا سرویسش محدودیت داره یا نه ؟

فقط 110 تومن (بدون هزینه ی نصب) هیچ هزینه ی دیگه ای هم نمی خواست. اما من شنیدم که مخابرات دستگاه های مخصوصی داره برای ردیابی که اگه سرعت ارسال اطلاعات بیش از یک حدی باشه ... درسته؟

labkhand
21-11-2008, 20:59
وای...چقدر مردم از صبانت ناراحت هستند...ولی من تا الان با آسیاتک هیچ مشکلی ندارم...سرعتش هم عالیه(مخصوصا جمعه ها)...قیمتش نسبت به خدماتش خیلی مناسبه...من الان سرویش 512 رو ماهی 23320 تومان پول میدم...در منطقه مطهری هم هستم.

behii
21-11-2008, 21:06
وای...چقدر مردم از صبانت ناراحت هستند...ولی من تا الان با آسیاتک هیچ مشکلی ندارم...سرعتش هم عالیه(مخصوصا جمعه ها)...قیمتش نسبت به خدماتش خیلی مناسبه...من الان سرویش 512 رو ماهی 23320 تومان پول میدم...در منطقه مطهری هم هستم.

سرعت ؟ محدودیت حجمی داره؟

cell_phone
22-11-2008, 06:59
ولی اینی که شما میگی نمی شه 110 بدی و دیگه هیچی ( تازه شما می گی ارسال هم با ماهواره باشه این یکی فکر کنم محاله برای یک کاربر عادی )

در ضمن اینقدر گفتیم 6:45 که دیگه اینا هم گفتن بابا بذار گاو نباشیم و درستش کردن .

franch
22-11-2008, 14:56
می شه بگی وضعیت شما چی بود که راضی بودی عزیز؟
وضعيت خاصي نبود سرعت صبانت خوب بود . سرعت دانلودش هم همينطور.

behii
22-11-2008, 15:21
ولی اینی که شما میگی نمی شه 110 بدی و دیگه هیچی ( تازه شما می گی ارسال هم با ماهواره باشه این یکی فکر کنم محاله برای یک کاربر عادی )

در ضمن اینقدر گفتیم 6:45 که دیگه اینا هم گفتن بابا بذار گاو نباشیم و درستش کردن .

یعنی 7 به بعد دیسکانکت میشه؟

اما من دوستم 110 تومن داده و داره هم ارسال می کنه و هم دریافت ( اما صفحه ها رو با آفلاین اکسپلورر باز می کنه)

cell_phone
22-11-2008, 16:46
ببین عزیز این 110 تومن می شه همون هزینه ی ابتدایی ( راه اندازی ) که شاما کارت و بشقابه + ال ان بی ( فقط فرستنده ) می شه , پس اکانت و هزینه ی ماهیانش چی ؟

اگه ابنطوریه به دوست بگو یکی واسه ما هم ردیف کنه بابا

اره دیگه منظورم همون باگ بود که تا 7:45 کار می کرد که در حال حاضر اگه 6:45 قطع کنی دیگه وصل نمی شه

labkhand
22-11-2008, 23:39
سرعت ؟ محدودیت حجمی داره؟

برای اطلاعات بیشتر اینجا رو ببین:31:

behii
23-11-2008, 14:42
من دوباره هم از دوستم پرسیدم گفت که 110 تومان هزینه کرده و دیگه هم نمی خواد پول دیگه ای بده.
هم ارسال و هم دریافت داره (ارسالش با پر کردن فرم ها و آنلاین شدن تو یاهومسنجر معلوم میشه)

cell_phone
24-11-2008, 13:59
من نفهمیدم این یاهو این وسط چکارس ؟

اگه اینطوری است که شما می گی , پس شما چرا 110 یکبار برای همیشه هزینه نمی کنی ؟

در ضمن می تونی بگی دوست بیاد اینجا یک توضیح قانع کننده بده عزیز؟

Nevissande
24-11-2008, 22:59
مخابرات خراسان رضوي هم وارد بازار ADSL مي شود:

موضوع مناقصه : طراحي- تامين تجهيزات- راه حلها-نرم افزارها- و انجام خدمات نصب –راه اندازي و آزمايش تحويل شبكه ACCESS ديتاي استان به ميزان 120000 پورت در قالب EPC

Nevissande
24-11-2008, 23:07
آدرس و تلفن نمايندگي هاي نه شركت PAP كه در مشهد سرويس مي دهند:

behii
25-11-2008, 15:41
من نفهمیدم این یاهو این وسط چکارس ؟

اگه اینطوری است که شما می گی , پس شما چرا 110 یکبار برای همیشه هزینه نمی کنی ؟

در ضمن می تونی بگی دوست بیاد اینجا یک توضیح قانع کننده بده عزیز؟

اول اینکه چرا عصبانی میشی ؟؟!!!
دوم یاهو رو برای ارسالش گفتم یعنی فایل که با یاهو می فرسته یعنی ارسال داره
سوم من تو هر پستی که در این مورد دادم گفتم که شنیدم مخابرات دستگاه هایی مخصوص چک کردن ارسال و دریافت ها هست که اگر کسی دریافتش خیلی بالا باشه .... :27: (می خواستم بدونم این درسته؟)
چهارم هم نه ! :31: توضیح قانع کننده یعنی چی ؟ یعنی من دروغ می گم ؟ (چرا دروغ بگم؟)

cell_phone
25-11-2008, 22:38
چی می گی بابا , من از اون دستگاه خبر ندارم فقط میدونم موقع ارسال قابلیت شناسایی است

در ضمن می گم بگو ما هم بدونیم همین؟

franch
26-11-2008, 01:00
ديروز سرعت دانلود صبانت خيلي پايين بود مخصوصا ظهر.
مال شما هم همينطوري بود؟!

behii
26-11-2008, 16:22
چی می گی بابا , من از اون دستگاه خبر ندارم فقط میدونم موقع ارسال قابلیت شناسایی است

در ضمن می گم بگو ما هم بدونیم همین؟

گفتم . دانستید؟

ديروز سرعت دانلود صبانت خيلي پايين بود مخصوصا ظهر.
مال شما هم همينطوري بود؟!

سرعت ما همیشه پایین هست . :31:

cell_phone
27-11-2008, 08:42
می گم بگو به این دوستت بیاد ما رو روشن کنه

moderntalk
03-12-2008, 20:39
من می خوام adsl بگیرم .چه مودمی بهتره بگیرم . و از چه شرکتی سرویس بگیرم؟؟؟؟
لطفا یه توضیحی هم درمورد دانلود به وسیله ی کارت --- یه توضیحی بدید.که چه جوری میشه offline دانلود کرد.
یه سوال دیگه هم داشتم.تو مشهد شرکتی نیست که وایرلس اراعه بده؟؟

moderntalk
03-12-2008, 20:40
اول می خواستم از صبا بگیرم ولی با این وضعی که میگید فکر کنم گزینه ی مناسبی نباشه.

moderntalk
03-12-2008, 20:44
من شمارم با 881 شروع میشه .کسی هست که تو منطقه ی ما از صبا سرویس گرفته باشه؟

meshkipoosh2006
03-12-2008, 22:06
1-اقا صبانت رو فیبر نوری دانلود شبانه هم داره
2-تو نمایندگی هاش کدوم بهتره نسبت به موقعیت ما که هنرستان هست
3- چی میشه که بعضی خط هاش سرعتش از 30 بالا نمیره بعضی خط هاش هم اندازه تعرفه ارایه میده

elemon
04-12-2008, 11:58
سلام
امروزه چرا سرعت امده پایین؟

cell_phone
05-12-2008, 06:18
3- چی میشه که بعضی خط هاش سرعتش از 30 بالا نمیره بعضی خط هاش هم اندازه تعرفه ارایه میده

1- نمی دونم , اما مسلما باید داشته باشه اکانتینگ یکیه

2- فرقی نداره فقط بنظرم از بیتا سیستم نگیری بهتره

3- فعلن همه از 15 تا 20 هست و تو همین حدوده انشاالله تا 1.5 ماه دیگه که 6 ماهم تموم بشه خودم رو از دست از صبا راحت می کن . حالا شما تازه می خوای بیای.......

سلام

cell_phone
05-12-2008, 06:18

1- نمی دونم , اما مسلما باید داشته باشه اکانتینگ یکیه

2- فرقی نداره فقط بنظرم از بیتا سیستم نگیری بهتره

3- فعلن همه از 15 تا 20 هست و تو همین حدوده انشاالله تا 1.5 ماه دیگه که 6 ماهم تموم بشه خودم رو از دست از صبا راحت می کن . حالا شما تازه می خوای بیای.......

سلام

ای بابا 1 ماهی می شه دیگه باز حساب کتاب نداره از 15 تا 20 خاک ...........شون

tina salehe
05-12-2008, 06:43
تا 4:35 ارور داده:19:

omdm
05-12-2008, 14:41
با سلام

از هر شركتي كه مي گيريد ، از پيشگامان ، آشنا ، هسا و سايت 4321 ، به هيچ عنوان نگيريد ، كه من 6 ماهه كه دارم تحمل مي كنم و زودتر تمام بشه و از انحصار پيشگامان در بيائيد. :41:

موفق باشيد.

omdm
05-12-2008, 14:44
با سلام

در بيشتر ساعات از 10 بالاتر نمي دهد ، و جد وقتي است كه 3و 4 كيلو دارم و پشتيباني خوب عمل نمي كند و سر بچه شيره مي مالند !!!!!. ( از ما گفتن بود ) .

موفق باشيد.

Nevissande
05-12-2008, 15:50
با سلام

از هر شركتي كه مي گيريد ، از پيشگامان ، آشنا ، هسا و سايت 4321 ، به هيچ عنوان نگيريد ، كه من 6 ماهه كه دارم تحمل مي كنم و زودتر تمام بشه و از انحصار پيشگامان در بيائيد. :41:

موفق باشيد.

با سلام

در بيشتر ساعات از 10 بالاتر نمي دهد ، و جد وقتي است كه 3و 4 كيلو دارم و پشتيباني خوب عمل نمي كند و سر بچه شيره مي مالند !!!!!. ( از ما گفتن بود ) .

موفق باشيد.
شما چه سرويس گرفتيد؟ سرعت قرارداد چقدر بود؟

چقدر هزينه كرديد؟

از شبانه رايگان هم استفاده مي كنيد؟ راضي هستيد؟

mohyad
06-12-2008, 19:05
سلام بالاخره توي مشهد سرويس adsl روي فيبر نوري راه افتاد يا نه؟

Masoud.Neshat
06-12-2008, 21:52
با سلام

موفق باشيد.

با سلام

موفق باشيد.

منم خیلی بد شنیدم.

mohyad
07-12-2008, 16:39
يكي نبود جواب ما رو بده يعني كسي خبر نداره؟

noisymind
07-12-2008, 17:20
با سلام

موفق باشيد.

تایید میشه شدید! ما هم بیخودی یک سه ماهه مثلا 256k گرفیم که افتضاح بود:13:
حالا جدای بحث کیفیت الان متوجه شدم که قیمتشم بیشتر کرده!! یعنی مثلا 2گیگ در ماه 256k که مثلا بود 10 تومان الان شده 19 تومان!!!!:27: تماس که گرفتم گفتم چرا, خانومه گفت ما کیفیت رو بردیم بالا!!!:18::2: این یک ماه آخر که داشتم شبا که ماشالا اصلا تعطیل بود! حالا ما هیچ بهبودی که ندیدم , هر شب بدتر هم میشد! چه توجیهی داره پول اضافه ادم بده؟

چون الان اینترنت لازم داشتم یک ماه دیگه تمدید کردم. به نظر شما دوستان از کجا بگیرم دفعه دیگه؟ چقدر طول میکشه که اینا پورت رو ببندن؟ ( یعنی چند روز بی اینترنت میشم اگه بخوام شرکتو عوص کنم؟)

Masoud.Neshat
08-12-2008, 07:46
سرعت اتصال به اينترنت در قطر:
ADSL: در سه بسته با ترافيك يك، سه و پنج گيگابيتي ارائه مي شود و هزينه استفاده از آن به ترتيب معادل 100، 200 و 300 ريال قطر در ماه است.

WiFi: سرعت اين سرويس 512 كيلوبيت در ثانيه است. سه بسته متفاوت درنظر گرفته شده است. اتصال 15 دقيقه اي با پرداخت 5 ريال قطر( مدت اعتبار 6 ساعت) ، اتصال يك ساعته با پرداخت 15 ريال قطر (با اعتبار حداكثر 12 ساعته) و در نهايت اتصال 24 ساعته با پرداخت 70 ريال قطر (با اعتبار 24 ساعته).

( هر ريال قطر تقريبا معادل 2776 ريال ايران است)

* قطر در حال حاضر فقط 928 هزار نفر جمعيت دارد!

منبع:

omid toosi
08-12-2008, 19:13
سرعت اتصال به اينترنت در قطر:
adsl: در سه بسته با ترافيك يك، سه و پنج گيگابيتي ارائه مي شود و هزينه استفاده از آن به ترتيب معادل 100، 200 و 300 ريال قطر در ماه است.

wifi: سرعت اين سرويس 512 كيلوبيت در ثانيه است. سه بسته متفاوت درنظر گرفته شده است. اتصال 15 دقيقه اي با پرداخت 5 ريال قطر( مدت اعتبار 6 ساعت) ، اتصال يك ساعته با پرداخت 15 ريال قطر (با اعتبار حداكثر 12 ساعته) و در نهايت اتصال 24 ساعته با پرداخت 70 ريال قطر (با اعتبار 24 ساعته).

( هر ريال قطر تقريبا معادل 2776 ريال ايران است)

* قطر در حال حاضر فقط 928 هزار نفر جمعيت دارد!

منبع:

یعنی برا یه گیگ در ماه باید 28 تومن پول بدی؟ چه زیاد.البته شاید دستمزد در اونجا بیشتر باشه.

cell_phone
08-12-2008, 19:46
دستمزد ... کار؟دی

Gamemaster
09-12-2008, 01:22
سلام بالاخره توي مشهد سرويس adsl روي فيبر نوري راه افتاد يا نه؟

hardrock007
09-12-2008, 01:40
صبانت از نظر ارائه سرویس روی فیبر نوری مشکلی نداره !

orazzagh
09-12-2008, 18:05
صبانت از نظر ارائه سرویس روی فیبر نوری مشکلی نداره !

مشكل نداره؟؟؟؟ ما مركز فرشچي هستيم و خط 601 تا حالا هزار بار به همه شركتها زنگ زدم و پيگيري كردم اما ميگن مخابرات خودش ميخواد سرويس بده و مارو اجازه نميده سرويس بديم. وقتي هم كه به خود مخابرات زنگ ميزنم ميگن بايد تجهيزاتش نصب بشه. ميگم كي ميگه تا اخر سال ...از تير 85 مارو قطع كردن
متنفرم از اين كشور عقب مونده

omid toosi
10-12-2008, 11:29
مشكل نداره؟؟؟؟ ما مركز فرشچي هستيم و خط 601 تا حالا هزار بار به همه شركتها زنگ زدم و پيگيري كردم اما ميگن مخابرات خودش ميخواد سرويس بده و مارو اجازه نميده سرويس بديم. وقتي هم كه به خود مخابرات زنگ ميزنم ميگن بايد تجهيزاتش نصب بشه. ميگم كي ميگه تا اخر سال ...از تير 85 مارو قطع كردن
متنفرم از اين كشور عقب مونده
منم مثل شما بودم با این تفاوت که خط منو تابستون امسال قطع کردن. شما باید بری مخابرات پیش رییس مرکزتون ومحترمانه باهاش دعوا کن.بعد اونا هم میگن چشم و بعد یکی دو هفته زنگ میزنن خونتون و میگن ای دی اس ال نصب شده رو خطتون.شما هم میری نگاه میکنی مودمتو اگه چراغ قسمت ای دی اس ال ثابت شده بود.میری اینترنت ماورا یه اشتراک صبا نت میگیری و همونجا برات فعال میکنن.البته این داستان خودم بود.وقتی رفتی مخابرات حتما بگو من قبلا اشتراک داشتم و حالا نیتونم داشته باشم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kojima3d
10-12-2008, 19:40
بالاخره توی مشهد کدوم شرکت از همه بهتره و اینترنت شبانه رایگان هم داره

eleram
10-12-2008, 22:41
شاتل چطوريه؟ميگه 7300 يك ماه 128 ولي نگفته چند گيگ....؟

cell_phone
10-12-2008, 23:27
حتما 1 گیگه

بالاخره توی مشهد کدوم شرکت از همه بهتره و اینترنت شبانه رایگان هم داره

شما بگو کجا هستی و پیش شمارت چیه ( کدوم منطقه مخابراتی هستی ) ؟ چقدر دانلود داری ؟ چقدر وبگردی ( ولگردی اینترنتی ) داری ؟ تو چه مایه هایی کار می کنی ؟
چقدر مایه می خوای بذاری وسط ( البته در ماه ) ؟

تا ببینیم چی به کارت میاد جانم , حله

XMAN9
11-12-2008, 15:06
امروز صبح سرعت صبانت تو مشهد فوق العاده پايين بود.

behii
11-12-2008, 15:59
امروز صبح سرعت صبانت تو مشهد فوق العاده پايين بود.

دوست عزیز باید بگم من سرعتم همه وقت (24 ساعت) پایین هست . نمیدونم چرا اسم این سرویس اینترنت پرسرعت هست :19::13:

4039
12-12-2008, 12:18
از دیروز سرعت صبا خیلی پایین اومده.